do Zło... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 16:13   #1
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81

Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?


Nie wiem czemu moje wątki są systematycznie usuwane i nie mogę pytać na redakcyjnym , nie napisałam niczego co kwalifikowało się do zamykania Zawierały parę pytań, normalnie i grzecznie sformułowanych. Skasowano 2 moje wątki w tej sprawie i wątek Monyczkii, w którym się wypowiadałam.

Prosiłabym mimo wszystko o odpowiedź, tym bardziej że mój post zawierał głównie pytania natury ogólnej, sposobu postępowania z banowanymi użytkownikami (pierwszy raz zetknęłam się z taką procedurą).
Co jest takiego okropnego w moich pytaniach i dlaczego wszelkie wątki na ten temat są usuwane/zamykane na redakcyjnym?

Z wielką nadzieją na odpowiedź - Złośnica

P.S. - Trochę to idiotyczne, że jestem traktowana jak spamer, albo ktoś kto robi jakieś niedozwolone rzeczy, czemu tak dziwnie Trochę już tu jestem i nie wiem skąd ta niechęć
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:16   #2
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
do Zło...

dlaczego mój wątek o BANie dla madziooni został usunięty? przecież nie było w nim nic złego
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:17   #3
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Złośnico, w tym samym momencie założyłyśmy watki. ja również jestem ciekawa dlaczego nasze watki zostały skasowane
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:19   #4
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Ja zakładam 3 raz - w poprzednich pytałam o reguły postępowania wobec banowanych osób, nie mam pojęcia czemu to pytanie nie jest odpowiednie dla tego forum
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:22   #5
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Ja zakładam 3 raz - w poprzednich pytałam o reguły postępowania wobec banowanych osób, nie mam pojęcia czemu to pytanie nie jest odpowiednie dla tego forum
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88772
niby tutaj są napisane postępowania w przypadku BANa ale dlaczego nie zawsze się je przestrzega?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:30   #6
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: do Zło...

z tym całym BANem to już się niby wyjaśniło Zostałam tylko posądona o nękanie wizażu kryptoreklamą
Dzięki monyczkaaa, że zadziałałaś
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:32   #7
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: do Zło...

Madziooonia, cieszę się, że się wyjaśniło, ale dalej nie rozumiem, czemu wątki są usuwane (moje akurat nie dotyczyły Twojego konkretnego bana), czemu został od razu skasowany mój wątek dotyczący ogólnych zasad banowania, już nawet nie Ciebie konkretnie.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 16:45   #8
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez Madzioonia
z tym całym BANem to już się niby wyjaśniło Zostałam tylko posądona o nękanie wizażu kryptoreklamą
Dzięki monyczkaaa, że zadziałałaś
Madziooniu cieszę się, że Ci pomogłam
zastanawia mnie jeszcze jedno, dlaczego Zło nic nie wpisał do pamiętnika.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:52   #9
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
zastanawia mnie jeszcze jedno, dlaczego Zło nic nie wpisał do pamiętnika.
Może zaszła pomyłka?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 16:59   #10
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: do Zło...

zaszła pomyłka bo kryptoreklamą to ja się raczej nie zajmuję
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 17:37   #11
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez Myszi
Może zaszła pomyłka?
to może niech się Zlo do tego przyzna... a nie naskakuje na mnie, że wynajdowanie osób z BANami to moje hobby.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 18:34   #12
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
to może niech się Zlo do tego przyzna... a nie naskakuje na mnie, że wynajdowanie osób z BANami to moje hobby.
Nie dziwię mu się. Czasem zastanawiam się czy Ty masz swoje prywatne życie. Przystopuj trochę, proszę.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:39   #13
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Nie dziwię mu się. Czasem zastanawiam się czy Ty masz swoje prywatne życie. Przystopuj trochę, proszę.
no ale to juz prywatna sprawa monyczki. ma prawo zadawac pytania, jesli nie lamie regulaminu forum.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:42   #14
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
to może niech się Zlo do tego przyzna... a nie naskakuje na mnie, że wynajdowanie osób z BANami to moje hobby.
I tu się zgadzam Też zdziwiła mnie ostra reakcja

Cytat:
Napisane przez seemore
Czasem zastanawiam się czy Ty masz swoje prywatne życie.
Dlaczego Ty nie przystopujesz?

Tak się składa, że ja również natrafiłam na Madzioonię w ramach jakiegoś wątku i też mnie to zastanawiało, a Monyczkaaa po prostu się zapytała i chyba nastąpiła komuś na odcisk niechcący...
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:43   #15
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Nie dziwię mu się. Czasem zastanawiam się czy Ty masz swoje prywatne życie. Przystopuj trochę, proszę.
przepraszam z czym mam przystopować? czy to jakaś zbrodnia, że zapytałam? a czy Ty nie masz nic innego do roboty jak tylko śledzenie tego co ja napiszę?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:48   #16
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
przepraszam z czym mam przystopować? czy to jakaś zbrodnia, że zapytałam? a czy Ty nie masz nic innego do roboty jak tylko śledzenie tego co ja napiszę?
Nie muszę śledzić. Co chwilę się napotykam chcąc nie chcąc. Wystarczy że wejdę tutaj.. Każdy może mieć nerwy i coś napisać a Wy odrazu wszystko wyszukujecie i na redakcyjny.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:52   #17
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Nie muszę śledzić. Co chwilę się napotykam chcąc nie chcąc. Wystarczy że wejdę tutaj.. Każdy może mieć nerwy i coś napisać a Wy odrazu wszystko wyszukujecie i na redakcyjny.
daj mi ignora i po sprawie
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:53   #18
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Nie muszę śledzić. Co chwilę się napotykam chcąc nie chcąc. Wystarczy że wejdę tutaj.. Każdy może mieć nerwy i coś napisać a Wy odrazu wszystko wyszukujecie i na redakcyjny.
Nie wyszukuję. Po prostu bardzo mnie niepokoi, że kasowane są moje wątki i nie mogę zadać pytania, nie mówiąc już o otrzymywaniu odpowiedzi
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 18:55   #19
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Nie muszę śledzić. Co chwilę się napotykam chcąc nie chcąc. Wystarczy że wejdę tutaj.. Każdy może mieć nerwy i coś napisać a Wy odrazu wszystko wyszukujecie i na redakcyjny.
Ja nie rozumiem co ty sie tak burzysz dziewczyno....
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 18:58   #20
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Ja się pytałam bardziej o zasady ogólne niż o tą akurat użytkowniczkę - w regulaminie jest napisane, że bany odnotowywane są w pamiętniku, chodziło mi o to, czy są jakieś wyjątki i kiedy ten przepis jest omijany i dlaczego, ciekawiło mnie też dlaczego zniknął Twój wątek (póżniej też - czemu moje )
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:04   #21
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez mitusia
Ja nie rozumiem co ty sie tak burzysz dziewczyno....
Ja się nie burzę. Po prostu może tu jestem krótko ale strasznie się tu zmieniło odkąd po raz pierwszy tu weszłam. To jest jak walka z wiatrakami, ktoś coś źle napisał ok, jego sprawa. Nie przejmować się tym i tyle. Ale nie, ta osoba musi być odpowiednio ukarana itd. Zawsze się ktoś taki znajdzie. A co do zapytania, nie wiem czy czytałyście moje wypowiedzi w poprzednim wątku monyczkiii ale zaproponowałam żeby każdy martwił się o swój tyłek, tak by było najlepiej. Niesprawiedliwie mnie ukarali, podjąć odpowiednie kroki itd.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:10   #22
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez seemore
Ja się nie burzę. Po prostu może tu jestem krótko ale strasznie się tu zmieniło odkąd po raz pierwszy tu weszłam. To jest jak walka z wiatrakami, ktoś coś źle napisał ok, jego sprawa. Nie przejmować się tym i tyle. Ale nie, ta osoba musi być odpowiednio ukarana itd. Zawsze się ktoś taki znajdzie. A co do zapytania, nie wiem czy czytałyście moje wypowiedzi w poprzednim wątku monyczkiii ale zaproponowałam żeby każdy martwił się o swój tyłek, tak by było najlepiej. Niesprawiedliwie mnie ukarali, podjąć odpowiednie kroki itd.
moze taka czepiliwa jesteś, bo tęsknisz za tym chłopakiem co do wojska poszedł?

Czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy między pretensjami "Zło do ch****y jasnej!!!! Dlaczego ona dostała BANa??? przecież jest niewinna!!! jak mogłeś to zrobić? Ty brutalu jeden!!" a zwykłym pytaniem "Dlaczego ona dostała BANa?? patrzyłam do pamiętnika ale nic nie ma? jestem ciekawa, bo kojarzyłam ją jako miłą wizażankę."
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:13   #23
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: do Zło...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
moze taka czepiliwa jesteś, bo tęsknisz za tym chłopakiem co do wojska poszedł?
buhah teraz to mnie rozbawiłaś wiesz, może i nawet trochę przesadzam ale czy Ty też tego nie robisz ?
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:50   #24
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: do Zło...

Szanowne Koleżanki,
pozwólcie że zauważę, ża ten wątek licząc od postu #3 nie ma nic wspólnego z forum technicznym.
Proszę o przenoszenie podobnych uwag i refleksji na plotkowe a najlepiej na PW.
over.
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:15   #25
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Przypominam że to jest forum techniczne, którego jestem moderatorem.
Jeśli zgłaszacie problem, należy dokładnie opisać o co chodzi, a nie zamieszczać mgliste sugestie.
Jakoś nie widzę, żeby któraś z Was została zbanowana.
Zauważyłam, że zabierałyście głos w innym wątku ("Do Zło... ") o bardzo podobnym temacie, w sprawie która Was nie dotyczyła, w którym zainteresowana wypowiedziała się i jasno wynikało że zaszła pomyłka co nie przeszkodziło Wam drążyć tematu.
Ja odpowiadam:
to jest forum techniczne,
tu zamieszcza się problemy dotyczące funkcjonowania serwisu a kwestie rozwiązane są usuwane, żeby archiwum było czytelne dla wszystkich użytkowników.
Zamieszczając post na tym forum nalezy liczyć się z jego usunięciem po załatwieniu. W tej chwili tego jeszcze nie robię - ale wyłącznie z braku czasu.
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:19   #26
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Wydaje mi się, że jest to odpowiednie forum, gdzie indziej mogę uzyskać informację na temat regulaminu, postępowania w razie jego łamania? Postępowania Admina?

Zgłaszam też problem, jakby nie było - techniczny. Zwracam się do Admina z prośbą o wyjaśnienie i odpowiedź, opisałam co się działo - kasowano po kolei moje wątki, w których zawarłam kilka TECHNICZNYCH pytań. Nie zostałam zbanowana, ale nie pozwalano mi założyć wątku i zadać paru pytań - bez żadnego wyjaśnienia.
Wydaje mi się, że konkretnie opisałam problem, a nie bawiłam się w mgliste sugestie - napisałam po prostu co się stało, nie sugeruję żadnych odpowiedzi

Wątek Monyczkii dotyczy troszkę czego innego (jej wątku), zabrałam tam jedynie głos. Tu mam ogromną nadzieję na rzeczową odpowiedź od kompetentnej do tego osoby.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:40   #27
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

No właśnie - Twój post zawierał pytanie natury tak ogólnej, że w ogóle nie rozumiem czego nie kapujesz w regulaminie ...
Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie i jak tak dalej pójdzie to skasuję ten wątek bo nie wiadomo o co chodzi i nic z niego nie wynika dla ogółu użytkowników.
Rozumiem że masz pretensje do Zło o to że, był jakiś wątek, w którym on zareagował o a potem go usunął.
Ja uprzejmie proszę żeby korzystając z tego serwisu kierować się empatią, przyznawać innym te same prawa których żąda się dla siebie i w ogóle robić 10 głębokich oddechów zanim się komuś dokopie ...
Tak się składa, że Zło stworzył ten serwis i zastanawiam się czy teraz sobie za to dziękuje.
Ja zrozumiałam, że jesteś z nas niezadowolona, i oczywiście szanuję Twoje zdanie, tylko nie rozumiem Twoich żądań ... może pomogę : to jest serwis dla kobiet, traktujący o urodzie i dobrym samopoczuciu, i także o życiu.
Gadamy tu sobie na różne tematy, i staramy nawzajem pomagać. POwiem coś od siebie : jak widzę, że któraś babka zaczyna szczekać, gryżć, albo prowokuje, to myślę sobie: ma PMS, albo coś znaczne poważniejszego: PROBLEM. Mocno się wtedy zastanawiam czy cokolwiek napisać. To duża odpowiedzialność.
No, to ja już może przestanę smędzić myślę że wiadomo co chciałam dać do zrozumienia
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:52   #28
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Cytat:
Napisane przez Maga
No właśnie - Twój post zawierał pytanie natury tak ogólnej, że w ogóle nie rozumiem czego nie kapujesz w regulaminie ...
Nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie i jak tak dalej pójdzie to skasuję ten wątek bo nie wiadomo o co chodzi i nic z niego nie wynika dla ogółu użytkowników.
Rozumiem że masz pretensje do Zło o to że, był jakiś wątek, w którym on zareagował o a potem go usunął.
Ja uprzejmie proszę żeby korzystając z tego serwisu kierować się empatią, przyznawać innym te same prawa których żąda się dla siebie i w ogóle robić 10 głębokich oddechów zanim się komuś dokopie ...
Tak się składa, że Zło stworzył ten serwis i zastanawiam się czy teraz sobie za to dziękuje.
Ja zrozumiałam, że jesteś z nas niezadowolona, i oczywiście szanuję Twoje zdanie, tylko nie rozumiem Twoich żądań ... może pomogę : to jest serwis dla kobiet, traktujący o urodzie i dobrym samopoczuciu, i także o życiu.
Gadamy tu sobie na różne tematy, i staramy nawzajem pomagać. POwiem coś od siebie : jak widzę, że któraś babka zaczyna szczekać, gryżć, albo prowokuje, to myślę sobie: ma PMS, albo coś znaczne poważniejszego: PROBLEM. Mocno się wtedy zastanawiam czy cokolwiek napisać. To duża odpowiedzialność.
No, to ja już może przestanę smędzić myślę że wiadomo co chciałam dać do zrozumienia
1. To jest odpowiedź na Twoje zapytanie - jakie mam pytania co do regulaminu:

Niie rozumiem tego, iż stanowi, że banowi towarzyszy wpis w pamiętniku, a w praktyce Monyczkaa zauważyła, że mógł się zdarzyć ban bez wpisu.

2. Nie wiem też kiedy zapis o pamiętniku jest pomijany, w jakich sytuacjach.

Odpowiedź na pytanie jaki mam problem, że zgłaszam go na technicznym :

3. Dlaczego moje wątki z pytaniami z punktu 1 były uparcie kasowane?

4. . Ani jednym słowem nikomu nie dokopywałam , nie kwestionowałam nawet zasadności jakiejkolwiek decyzji, przyznaję każdemu te same prawa, których żądam dla siebie.
Jakież ja mam wielkie żądania? Prosiłam tylko o parę odpowiedzi. Niezadowolona? Owszem, byłam, ale akurat z tego, że moje wątki tak dziwnie znikały - tyle. I to chciałabym wyjaśnić.
Nie kopałam szczekałam, nie gryzłam ani nie prowokuję, chcę po prostu wiedzieć czemu tak kasowano moje wątki, wcześniej chciałam wiedzieć czemu nie zawsze wpisuje się bany.

Staram się jak najprościej to pisać, ale zarzucasz mi wręcz trollowatość, napadanie na Zło i pretensje niewiadomo o co, nawet żadnych pretensji nie było w moich postach! Nikogo nie chcę pomawiać, ubliżać ani obrażać. Chciałam po prostu normalnej odpowiedzi...
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:53   #29
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

Cytat:
Napisane przez Maga
No właśnie - Twój post zawierał pytanie natury tak ogólnej, że w ogóle nie rozumiem czego nie kapujesz w regulaminie ...
Maguś, to ja może napiszę konkretnie, o co chodziło Złośnicy, bo obserwowałam na bieżąco tę sytuację Z tego, co widziałam, Złośnica chciała się dowiedzieć, dlaczego jej wątki były usuwane zaraz po ich założeniu na technicznym, choć nie łamała nimi regulaminu. A cała sprawa rozbija się o to, że zbanowana została omyłkowo użytkowniczka, a Złośnica i Monyczka próbowały się dowiedzieć, dlaczego tak się stało (zanim wyszło, że była to pomyłka). No, to tyle telegraficznego skrótu
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 20:54   #30
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Dlaczego nie mogę pytać na redakcyjnym i kasuje się moje wątki?

A w ogole to czilaucik i herbatka z rumem dla wszystkich.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.