produkty Lush - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 12:05   #631
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy Fresh Pharmacy nie będzie zbyt wysuszała.mam skórę mieszaną/tustą.Zakupiłam to mydełko jeszcze w lipcu w Bolonii, ale zaczęłam używac dopiero teraz, kiedy dostalam niespodziewanie okropnych ropnych krost na rzuchwie. I stosuję tylko w tym miejscu, wydaje mi sie, że jednak na cala buzię to zbytni hard core. Z drugiej strony ktoś juz w tym wątku pisal, że po prysznicu z użyciem FF skóra jest świetnie nawilżona. ja jestem fanką Aquamariny, choć używam jej tylko na noc, niemniej, troszkę , dosłownie minimalnie potrafi przesuszyć skórę. Natomiast, doskonale redukuje zaczerwienienia.
Mnie FF też wysusza A już się przyzwyczaiłam do zapachu (i nawet polubiłam ). Znacie coś z Lusha do codziennego mycia buzi co oczyszczałoby podobnie do FF ale nadawałoby się do suchej skóry?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:06   #632
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziewczyny mask of magnaminty to maseczka czy srodek do mycia twarzy? bo ja uzywam jej jako maski a wlasnie sie kapnelam ze jest w dziale z produktami do mycia twarzy i na filmiku facet poleca ja na mycie ciala takze zglupialam juz... jak to jest?
ja używam jako maski do twarzy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:07   #633
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Mam masło w kostce i jak je kupowałam to zapakowano mi je w papier i zaklejono etykietką- naklejką na której na bank była data przydatności.
Moje masła były zapakowane w lushowy papier zaklejony nalepką ale była na niej tylko nazwa produktu i skład, bez daty ważności.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:09   #634
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
ja używam jako maski do twarzy
uff... bo juz myslalam ze zrobilam z siebie gamonia
kurcze kusi mnie ta aqua marine... chyba ze mozecie polecic cos do codziennego mycia skory mieszanej ze sklonnoscia do przesuszen?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:31   #635
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uff... bo juz myslalam ze zrobilam z siebie gamonia
kurcze kusi mnie ta aqua marine... chyba ze mozecie polecic cos do codziennego mycia skory mieszanej ze sklonnoscia do przesuszen?
nie wiem sama goldi, ja mam taką skórę jak Twoja, mieszaną w stronę przesuszonej i kurczę FF mnie w ogóle nie wysusza...
A może spróbuj Angels on Bare Skin... (jeśli nie przeszkadza Ci zapach lawendy) - ten na pewno nie wysusza, zostawia taki przyjemny filtr
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:41   #636
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem sama goldi, ja mam taką skórę jak Twoja, mieszaną w stronę przesuszonej i kurczę FF mnie w ogóle nie wysusza...
A może spróbuj Angels on Bare Skin... (jeśli nie przeszkadza Ci zapach lawendy) - ten na pewno nie wysusza, zostawia taki przyjemny filtr

ja tez uzywam FF mam cere mieszana, T sie błyszczy, policzki lubią się sciągnąć i uwielbiam FF - nic złego mi nie robi ale ja tez mocno nawilżam twarz, może w tym kwi sekret...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:47   #637
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie wiem sama goldi, ja mam taką skórę jak Twoja, mieszaną w stronę przesuszonej i kurczę FF mnie w ogóle nie wysusza...
A może spróbuj Angels on Bare Skin... (jeśli nie przeszkadza Ci zapach lawendy) - ten na pewno nie wysusza, zostawia taki przyjemny filtr
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja tez uzywam FF mam cere mieszana, T sie błyszczy, policzki lubią się sciągnąć i uwielbiam FF - nic złego mi nie robi ale ja tez mocno nawilżam twarz, może w tym kwi sekret...
hmm kusicie, kusicie... a mozecie mi jeszcze powiedziec czy FF dostaje sie w postaci takiego "kwiatka" czy wycietego trojkata? wiem ze to glupie pytanie no ale chcialabym zaspokoic moja ciekawosc a jak wyglada z terminem przydatnosci? jest szansa ze zuzyje calosc zanim sie zepsuje?

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

angels of bare skin mam z wymianki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 12:50   #638
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
hmm kusicie, kusicie... a mozecie mi jeszcze powiedziec czy FF dostaje sie w postaci takiego "kwiatka" czy wycietego trojkata?
trójkąt, jak porcja tortu, ale nie twardy, tylko taki, hmm, zlepieńcowy nie jest takie wsciekle różowe, tylko róż majteczkowy
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:56   #639
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

dzieki za opis majteczkowy roz dobre a duze to jest? przepraszam ze tak mecze ale nie wiem czy ewentualnei brac calosc czy szukac kogos chetnego na polowke
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 12:57   #640
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzieki za opis majteczkowy roz dobre a duze to jest? przepraszam ze tak mecze ale nie wiem czy ewentualnei brac calosc czy szukac kogos chetnego na polowke
ja mam polowke ze wspolnych za kupow z kwietnia, uzywam jej mniej wiecej 3 razy tygodniowo, są w tej chwili mniej więcej 2/3 pierwotnej masy
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:15   #641
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzieki za opis majteczkowy roz dobre a duze to jest? przepraszam ze tak mecze ale nie wiem czy ewentualnei brac calosc czy szukac kogos chetnego na polowke
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ja mam polowke ze wspolnych za kupow z kwietnia, uzywam jej mniej wiecej 3 razy tygodniowo, są w tej chwili mniej więcej 2/3 pierwotnej masy
ale z drugiej strony spokojnie możesz używać bez stresu że się przeterminuje, moje mam już nie wiem, z pół roku i serio nie wiem jak z ich datami itp ale używa się nadal identycznie jak na początku... zero zmian. a mialam wielki kawałek, większy niż te które wysyłają po 100g bo mi koleżanka na miejscu kupowała
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 14:20   #642
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

jak nie znajde chetniej na polowke to wezme chyba calosc jeszcze aqua marine mnie kusi i coalface. to drugie to bym poloweczke chetnie przygarnela ale tez dopiero zaczelam szukac chetnej do podzialu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:29   #643
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak nie znajde chetniej na polowke to wezme chyba calosc jeszcze aqua marine mnie kusi i coalface. to drugie to bym poloweczke chetnie przygarnela ale tez dopiero zaczelam szukac chetnej do podzialu
coalface ma identyczny rozmiar i kształt, ale bardziej zwartą konsystencję (zwłaszcza trzymane w lodówce) i zużywa się, mimo kruszenia się, jeszcze wolniej
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:11   #644
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Ja mam suchą cerę z tłustą strefą T i FF mnie nie wysusza, chociaż pisałam kilka stron wcześniej, że lekko ściąga. Ale ja się też dobrze nawilżam, więc moja skóra nie reaguje negatywnie na mycie tą kostką.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:19   #645
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Ja dziś otrzymałam od mojej kochanej dobrej duszy pamiątkę z Turynu w postaci Godivi i jestem na Lushowym haju Cały czas siedzę z nosem w torebce
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:26   #646
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak nie znajde chetniej na polowke to wezme chyba calosc jeszcze aqua marine mnie kusi i coalface. to drugie to bym poloweczke chetnie przygarnela ale tez dopiero zaczelam szukac chetnej do podzialu
ja już nie wezmę kilku czyścików na raz, po kolei jak już testuję bo mam teraz Herbalism i Angels i niestety mogę nie zdążyć ich zużyć... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:30   #647
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja już nie wezmę kilku czyścików na raz, po kolei jak już testuję bo mam teraz Herbalism i Angels i niestety mogę nie zdążyć ich zużyć... :/

Brałaś całe opakowania czy połówki?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:34   #648
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

moze masz racje... mam tylko fragmenty pelnych wymiarow z wymianki i nie moge zuzyc a co dopiero cale produkty. Chyba w takim razie okroje swoje zamowienie lekko chociaz udalo mi sie Tz'ta namowic na zakup jednej kostki zawsze mozna wrzucic na wymianke albo na jakis portal.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

a moze mi jeszcze ktoras z Was powiedziec ile miesiecy przydatnosci srednio maja:
FF
CoalFace
Aqua Marina?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:38   #649
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Brałaś całe opakowania czy połówki?
całe. nie zamawiałam na naszych wspólnych tylko z koleżanką.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moze masz racje... mam tylko fragmenty pelnych wymiarow z wymianki i nie moge zuzyc a co dopiero cale produkty. Chyba w takim razie okroje swoje zamowienie lekko chociaz udalo mi sie Tz'ta namowic na zakup jednej kostki zawsze mozna wrzucic na wymianke albo na jakis portal.
serio, lepiej chyba testować mniejsze ilości tym bardziej że w zamówieniach wspólnych taniej wychodzi wysylka...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:44   #650
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość


a moze mi jeszcze ktoras z Was powiedziec ile miesiecy przydatnosci srednio maja:
FF
CoalFace
Aqua Marina?
Myślę,że Aqua Marina ma przydatność jak Angels on Bare Skin,czyli 3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
całe. nie zamawiałam na naszych wspólnych tylko z koleżanką.
Yhym W takim razie rozumiem problemy ze zużyciem

Cytat:
serio, lepiej chyba testować mniejsze ilości tym bardziej że w zamówieniach wspólnych taniej wychodzi wysylka...
Też tak uważam Kiedy już będziesz wiedzieć jaki produkt Ci najbardziej odpowiada wtedy możesz kupować duże opakowania
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:46   #651
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

kurcze tyle, ze ja chcialabym przetestowac rownoczesnie to i to... tyle ze nie moge znalezc nikogo chetnego na polowki no ale przemysle. dziekuje Wam za pomoc
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 18:16   #652
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze tyle, ze ja chcialabym przetestowac rownoczesnie to i to... tyle ze nie moge znalezc nikogo chetnego na polowki no ale przemysle. dziekuje Wam za pomoc
Zawsze się jakieś chętne dziewczyny znajdą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:34   #653
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Odradzam branie dużej Mask of Magnaminty. To jest nie do zużycia... Mam czas do połowy listopada, używam 2 razy w tygodniu i pewnie będę ją miała jeszcze długo po terminie przydatności... Na wszelki wypadek trzymam w lodówce, a kolejną zamówię w mniejszym opakowaniu.

Uparłam się na ten Skin Drink i po zaleczeniu podskórnych gul dalam mu dzisiaj rano trzecią szansę.
Gule wróciły...
Jestem wściekla, bo Meow na tym kremie trzyma się idealnie od rana, a jest przecież prawie 22-ga! A on mi gule robi...

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-09-22 o 20:44
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:50   #654
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Odradzam branie dużej Mask of Magnaminty. To jest nie do zużycia... Mam czas do połowy listopada, używam 2 razy w tygodniu i pewnie będę ją miała jeszcze długo po terminie przydatności... Na wszelki wypadek trzymam w lodówce, a kolejną zamówię w mniejszym opakowaniu.

Uparłam się na ten Skin Drink i po zaleczeniu podskórnych gul dalam mu dzisiaj rano trzecią szansę.
Gule wróciły...
Jestem wściekla, bo Meow na tym kremie trzyma się idealnie od rana, a jest przecież prawie 22-ga! A on mi gule robi...
to moze Vanishing Cream? Podobno jest dobry na problemy skórne. Ja czekam na swój, bo gule z kolei zrobił mi Revlon ColorStay
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 22:19   #655
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Odradzam branie dużej Mask of Magnaminty. To jest nie do zużycia... Mam czas do połowy listopada, używam 2 razy w tygodniu i pewnie będę ją miała jeszcze długo po terminie przydatności... Na wszelki wypadek trzymam w lodówce, a kolejną zamówię w mniejszym opakowaniu.

Uparłam się na ten Skin Drink i po zaleczeniu podskórnych gul dalam mu dzisiaj rano trzecią szansę.
Gule wróciły...
Jestem wściekla, bo Meow na tym kremie trzyma się idealnie od rana, a jest przecież prawie 22-ga! A on mi gule robi...

A jestes pewna na 100% ze to jego wina?nic innego nie wprowadzalas rownoczesnie?
Tak dopytuje bo kliknelo mi sie ten krem i pokladam w nim wielkie nadzieje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:09   #656
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: produkty Lush

Witam Dziewczyny mam do Was jedno pytanie - próbowałam znaleźć odpowiedz, ale bezskutecznie Otóż zamówiłam na All szampon w kostce Lush'a. Na etykiecie widnieje data 09/09/2010. Czy jest to termin pakowania szamponu i od tego czasu obowiązuje pewien okres ważności, czy może jest to termin, do którego trzeba zużyć szampon (czyli dostalam przeterminowany)? Będę baaardzo wdzieczna za odpowiedz, bo jezeli cos jest nie tak to msuze reklamowac.
z gory dziekuje
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:14   #657
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny mam do Was jedno pytanie - próbowałam znaleźć odpowiedz, ale bezskutecznie Otóż zamówiłam na All szampon w kostce Lush'a. Na etykiecie widnieje data 09/09/2010. Czy jest to termin pakowania szamponu i od tego czasu obowiązuje pewien okres ważności, czy może jest to termin, do którego trzeba zużyć szampon (czyli dostalam przeterminowany)? Będę baaardzo wdzieczna za odpowiedz, bo jezeli cos jest nie tak to msuze reklamowac.
z gory dziekuje
dziwne ja dostaje zawsze szampony luzem w kartonie, niczym nie są owinięte więc nie ma żadnej daty ważności więc chyba ich przydatność jest długa
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:21   #658
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: produkty Lush

ja miałam owinięte w papierową torebeczkę Lush'a i ta torebeczka była zaklejona etykietkę z datą pierwszy raz kupuje te kosmetyki, więc nie wiem zupełnie jak to wygląda a na Internecie nie znalazłam żadnych inf ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 07:28   #659
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A jestes pewna na 100% ze to jego wina?nic innego nie wprowadzalas rownoczesnie?
Tak dopytuje bo kliknelo mi sie ten krem i pokladam w nim wielkie nadzieje
Na 100%. Chociaż bardzo bym chciała, żeby było inaczej. Ale zdaje się, że tylko ja mam z nim takie problemy, Olencja pisała, że kupuje już 2gie opakowanie, bo jest świetny. Pochwal się, czy Ci służy, żeby nie było, że psuję mu opinię
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 08:46   #660
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny mam do Was jedno pytanie - próbowałam znaleźć odpowiedz, ale bezskutecznie Otóż zamówiłam na All szampon w kostce Lush'a. Na etykiecie widnieje data 09/09/2010. Czy jest to termin pakowania szamponu i od tego czasu obowiązuje pewien okres ważności, czy może jest to termin, do którego trzeba zużyć szampon (czyli dostalam przeterminowany)? Będę baaardzo wdzieczna za odpowiedz, bo jezeli cos jest nie tak to msuze reklamowac.
z gory dziekuje
termin pakowania
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.