Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 11:06   #4621
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
To dlugo juz jestescie razem?

Ja tez rodzilam wczesnie 1 dziecko-mialam 20 lat.Mysle ze fajnie byc mloda mama.Chociaz teraz mam 29 i tez czuje sie mloda mama...
jestesmy ze soba 3 lata, 1,5 roku po ślubie a ja mam 28 lat wiec taka mloda nie jestem ale czuje młodo
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:17   #4622
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
To dlugo juz jestescie razem?

Ja tez rodzilam wczesnie 1 dziecko-mialam 20 lat.Mysle ze fajnie byc mloda mama.Chociaz teraz mam 29 i tez czuje sie mloda mama...
Ja miałam 19,5 przy pierwszym a teraz urodzę miesiąc przed 29 urodzinami

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
jestesmy ze soba 3 lata, 1,5 roku po ślubie a ja mam 28 lat wiec taka mloda nie jestem ale czuje młodo
Prawie podobnie jest ze mną jestem z mężem ponad pół roku małżeństwem, znamy się przeszło 11 lat a jesteśmy razem ponad 5,5 roku a ja mam 28 latek hehe
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:17   #4623
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
emigra to niedobrze że zwrotu nie ma. A nie można ze sprzedawca się dogadać??
Jeszcze nie wiem ale mysle, ze jak juz zamowie to zostanie, tylko dylemat czy zamawiac ale jak mezus wroci to obgadamy



Ja w sumie tez bede mloda mamusia, bo urodze jeszcze jako 22latka a maju skoncze 23 lata dopiero ale czuje sie o wiele starzej, nie wiem czemu.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:27   #4624
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej ,

Cytrynko wszystkiego co najpiękniejsze w życiu , dużo dużo zdrowia i samych radosnych chwil

Karolca oby minęły dolegliwości jak najszybciej odpoczywaj

Gizmiątko jak mus to mus, lepiej być pod okiem lekarzy w tenczas , mam nadzieję,że historia się nie powtórzy .A znasz przyczynę odejścia wód tak wczesnego?
A ja mam wyniki posiewu, w moczu bakterii brak, w gniazdku paciorkowca też nie ma, ale i tak będę się pilnować, bo to często też jest przyczyną wcześniejszego pęknięcia błon płodowych.

Idę robić pierogi

Chyba imię już wybrałam na 100%, będę jeszcze myśleć przy robieniu pierogów .Będzie Kaja chyba Nina i Kaja , wg mnie pasuje choć gdzieś jeszcze mi dzwoni w uszach Karina Klara i Laura, resztę odrzucił TŻ
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:29   #4625
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Tak, zdarzało się.

Rozmawiałam z lekarze, powiedział, że jeśli paracetamol nie daje rady a głowa nadal mocno boli to mogę wziąć... ketonal.
Karolcia ja pytalam czy mialas tk glowy, czyli tomografie glowy
Odnosnie badan diagnostycznych, najpierw sie robi tomografie wlasnie a potem rezonans. Rezonans jest bardziej szczegolowy ale dlugo sie czeka na niego. Martwie sie o Ciebie.
Kurcze takich zaburzen swiadomosci przy normalnych bolach glowy nie powinno byc
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
18 z dziesięcioletnim stażem(czyli 28) jak mawia mój mąż
no super to okresla
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:33   #4626
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Poniedzialkowe Dzien dobry!
Oh jak ja nie lubie poniedzialku Wizja 5 dni pracujacych do Swiat wcale mi sie nie podoba ...
Wczoraj porobilam farsze do pierogow, dzis pewnie bede kleic i mrozic wieczorem. NO i piernik tez musze zrobic, zeby 'doszedl' przez pare dni. Ostatnia proba byla fatalna, nie wyszedl....

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Zia_ Cudny śpiworek!! Ja mam podobną pościel, mogłabyś mi powiedzieć gdzie kupiłaś ten śpiworek?? Sliczna choineczka
Wklejam moja pościel:
Qsloncu, spiworek kupilam w TKMaxie ale nie pamietam nazwy firmy, jakas mi nieznana. Wzielam ze wzgledu na kolory

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Chyba imię już wybrałam na 100%, będę jeszcze myśleć przy robieniu pierogów .Będzie Kaja chyba Nina i Kaja , wg mnie pasuje choć gdzieś jeszcze mi dzwoni w uszach Karina Klara i Laura, resztę odrzucił TŻ
Kaja fajna, faktycznie pasuje do Niny. Mi sie bardzo Laura podoba
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:39   #4627
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Hej hej mamusie!
Witamy się z wami w 29 tygodniu

Cały weekend pomagaliśmy z mężem moim rodzicom uporać się z przemeblowaniem ich mieszkania. Mężuś składał z moim tata meble a ja z mamą zajmowałam się designem ich wypełnienia ;P Namęczyłam się bardzo ale brzuszek był tak grzeczny że szok!
Mała Ewa chyba czuła że trzeba pomóc swojej babci-bo skurczy było bardzo malutko-prawie wcale.

Jeszcze nie mamy choinki-ale w tym tygodniu wszystko powinno być dopięte. Ciesze się że właśnie w Boże Narodzenie wkroczymy w 30 tc. Mam nadzieje że te święta - już ostatnie jako rodzinka 1+1 będą dla nas wyjątkowe przed rewolucją jaką będzie pojawienie się dzidziusia.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Aguśka No właśnie nic nie zauważyłam... biorę od wczoraj...a cały dzień było jak zwykle, kilka razy ( nie pamiętam ile , spałam wczoraj dużo ) a dziś od rana tez miałam już z 2 razy...ale takie normalne... tylko, że z każdym takim twardnieniem utwierdzam się, że to co mnie spotkało w barze z siostrą 12 pod rząd ! to nie było raczej rozciąganie się synka... kurcze no nie wiem co o tym myśleć??!! Aga ile razy dziennie masz stawianie???
Mała to co opisujesz to skurcze, wtedy kiedy miałam z tym kłopoty lekarz zalecił no-spe, magnez oraz leżenie plackiem przez kilka dni. Następnie dostałam antybiotyk - i skurcze (tzn. ich patologiczna ilość) się skończyły. A szyjka nie skróciła się mimo takich ekscesów macicy -ale każdy przypadek jest inny. Koniecznie sprawdź długość szyjki i to powinno dać wskazówki lekarzowi co dalej.
Z drugiej strony wiadomo że im ciąża bardziej zaawansowana tym ćwiczenia macicy przed porodem będą częstsze - ale nie tak jak miałaś tamtego wieczoru! Trzymajcie się!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 11:42   #4628
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Konia dziękuje
emigra to ty faktycznie młoda jesteś
Aguska on ciagle takie pomysły ma

od babci dostałam koszule nocna szara z królikami na dole oczywiscie rozpinana na biuscie, TŻ jest zdegustowany i ciagle sie pyta czy poza szpitalem tez bede w koszuli nocnej spac bo on jest przeciwko, spimy teraz nago
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:42   #4629
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Zia a wiesz czy na alegro je znajdę te śpiworki bo u mnie nie ma takiego sklepu.. Na metce nie ma producenta chociaż??
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 11:46   #4630
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
A moj maz zrobil sobie takiego jakby drinka z wina i coca coli.
Pilam takie cos nie raz, nie bedac w ciazy, pyszniutkie i teraz załyczyłam
No nie moglam sie powstrzymac, ale lyczka jednego doslownie, a tak mi posmakowalo ze chcialabym wiecej buuuuu




Przewaznie calgonit chyba ze bardziej zaschniete bo dluzej stalo w zmywarce to wtedy finish. Sol i tak wsypalismy jakas tania.
No i jak bedzie Ci brzydko pachniec ze zmywarki jedzeniem, to sa takie zapachy wieszasz w srodku zmywarki i na 60 myc to jest chyba, normalnie pierzesz naczynia razem z tym.
I raz na jakis czas np na miesiac, czy dwa dobrze jest kupic taki plyn do dezynfekcji rur, bo w rurach zbieraja sie te resztki jedzenia (nie mowie o tym co trzeba i tak usunac z talerza). ten plyn sie wklada jakos do gory nogami do srodka i wlacza pranie.
Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
cziqua nie wiem jak Twoja zmywarka, ale moja ( a troche juz lat ma- zreszta popsula sie tydzien temu i czekam na czesci..oby przed swietami przyjechali i mi ja zreperowali) ma swiatelko ktore sygnalizuje ze trzeba dorzucic soli, bez soli nie zmywa dobrze, do tego jest swiatelko ktore sygnalizuje ze trzeba dolac nablyszczacza...to nie chodzi chyba tylko o nablyszczanie ale rowniez o ochrone szkla, no i uzywam tabletki finish (sa drogie ale zawsze staram sie znalezc jakas promocje i wtedy kupuje wiecej). a u mnie przez awarie zmywarki dzis rano zlew caly w naczyniach brudnych, ale Tz powiedzial wczoraj: Kochanie nie zmywaj, ja to zrobie..cos juz chce ode mnie ale tak na serio to zmywac teraz wyjatkowo nie lubie...plecy bola po 2 talerzach i 2 kubkach i musze robic przerwe

Cytrynka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Aaalegna powodzonka na wizycie i Tynka i Agabi rowniez
dzieki za rady jedziemy chyba dzisiaj na zakupy to się zaopatrzę

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam pomysłu na obiad??? ... kurcze nie wiem?? Pomożecie?

ZGAGA
a u mnie GOLONKO i kapusta z kartoflami
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:03   #4631
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość

Gizmiątko jak mus to mus, lepiej być pod okiem lekarzy w tenczas , mam nadzieję,że historia się nie powtórzy .A znasz przyczynę odejścia wód tak wczesnego?
A ja mam wyniki posiewu, w moczu bakterii brak, w gniazdku paciorkowca też nie ma, ale i tak będę się pilnować, bo to często też jest przyczyną wcześniejszego pęknięcia błon płodowych.
nie wiedza tak naprawde, na wymaz mialam czas ale nie zdazylam, wsyztskie wyniki badan byly w normie oprocz puchniecia nog, nie mialam infekcji i calej reszty.

teraz infekcja co krok ,robilam wyma zi paciorkowaca nie ma ale co jakis czas mam kuracje z nystatyny lub pimafucinem, szyjka badana co wizyte wiec tyle co sie da robimy ....no i nie dizkeuje mam anadzieje ze zadna z nas nie ebdzie miala wczesniaka. Jak bylam nalipcu 2009 to rodizlismy dwie koelzanka w 25 a ja w 26 maja ...roznie sielosy potoczyly !!!!!


w czasie porodu mialam pobierane wsyztsk do wymazow z krwi ,moczu i calej reszty, ogladano łozysko i wsyztsko bylo jak najbardziej ok - podobno raz na pare tysiecy porodow zdarza sie porod wczesny samoistny -na kotrego nie ma sie wpływu !
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres

Edytowane przez Gizmiatko
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:08
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:13   #4632
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Gizmiatko wspolczuje ze musisz isc do szpitala, ale rzeczywiscie lepiej byc pod obserwacja w tym czasie. Jednak tak naprawde pozniej czy wczesniej to tez sie moze wydarzyc. Z reszta tak jak u kazdej z nas.
Najgorsze, ze nie znasz przyczyny.
Mam nadzieje ze teraz urodzisz w terminie trzymam za to kciuki!
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:13   #4633
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Wybaczcie, że nie było mnie wczoraj ale dzisiaj raczej też nie posiedzę.
Byliśmy wczoraj z mężem i znajomymi na klubowym spotkaniu świątecznym, zostaliśmy oficjalnie przyjęcie do Klubu Miłośników Syren i Warszaw Ale jak pod wieczór wracaliśmy doznałam prawie najgorszej w życiu aury migrenowej. Najpierw mroczki, ppotem mrowienie jednej ręki, następnie druga. Później jedna połowa twarzy, drugą oszczędziło. A potem zaczęło robić mi się niedobrze - wszystko w samochodzie, w dodaktku nie widziałam połowy rzeczy, które działy się na drodze co potęgowało moje uczucie bezradności.
Dojechaliśmy do domu, szybko coś zjadłam, wzięłam apap i się położyłam.
Czułam się jakbym to nie ja była w moim ciele tylko jakas obca mi osoba. Mąż powiedział, że zawiezie mnie do lekarza, ale dałam tabletce godzinę. Jeśli nie zaczęłoby przechodzić to dziwne uczucie wyobcowania, to wtedy ma mnie pakować. Ale po pół godziny zaczęło mijać i mój mózg zaczął funkcjonować normalnie. Ale głowa boli. Tak więc tylko się melduję i idę leżeć dalej.
To dużo odpoczywaj Mi na ból głowy pomaga sen

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam pomysłu na obiad??? ... kurcze nie wiem?? Pomożecie?

ZGAGA
Ja poniedziałki mam lajtowe z obiadami bo zawsze w niedzielę gotuję więcej i mam na dwa dni Mój TŻ jest zachwycony bo uwielbia kluski więc oprócz niedzieli ma je także w poniedziałek

ufff.... kuchnia wysprzątana jestem z siebie zadowolona - 3 godzinki i gotowe, jak to się mówi wlazłam nawet do najmniejszej szczelinki jeszcze tylko łazienka mi została. No ale to albo później albo jutro

A my nadal nie mamy imienia jakoś nie umiemy się zdecydować. Mój upiera się że na "M" ale ja jakoś nie widzę tego żeby każdy w rodzinie miał na "M" (ja Monika, TŻ- Mariusz a syn -??)
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:18   #4634
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
A my nadal nie mamy imienia jakoś nie umiemy się zdecydować. Mój upiera się że na "M" ale ja jakoś nie widzę tego żeby każdy w rodzinie miał na "M" (ja Monika, TŻ- Mariusz a syn -??)
Mateusz
Marcel
Maksymylian
Marek

i z wikipedii

Małobąd — 1 października
Małogost — 23 października
Małomir — 11 stycznia
Małostryj, Małostryk
Małowid — 19 listopada
Małowuj
Manomir — 6 stycznia
Markusław — 25 kwietnia
Masław — 1 stycznia
Mezamir
Męcimir — 21 sierpnia
Męcisław, Męcsław, Męsław
Miecisław, Miecsław, Miesław — 1 stycznia
Mieczysław — 1 stycznia
Miestwin
Mieszko — 1 stycznia
Miłobąd — 2 kwietnia
Miłobor — 25 stycznia, 18 czerwca
Miłobrat — 18 października
Miłochat, Miłoczat
Miłodrog — 6 maja
Miłodziad — 1 września
Miłogost, Miłgost — 8 marca
Miłorad — 9 sierpnia
Miłosław, Miełosław — 3 lipca, 3 sierpnia, 18 grudnia
Miłostryj — 16 marca
Miłosz — 25 stycznia
Miłowit, Miłwit — 6 stycznia
Miłowuj — 20 września
Minigniew — 25 września
Minogniew — 14 czerwca
Mirogod — 26 czerwca
Mirogniew — 24 stycznia, 30 maja
Mironieg — 4 sierpnia
Mirosław — 2 lutego, 26 lutego
Misław
Modlibog, Modliboż
Mojmir — 10 stycznia, 3 września
Mojsław — 1 stycznia, 26 lipca
Morzysław — 7 marca, 13 września
Mroczysław, Mroczesław, Mroczsław, Mrocsław, Mrocław, Mrosław — 8 stycznia
Mszczuj — 30 maja
Mścibor — 10 września
Mścigniew — 15 grudnia
Mścisław — 8 stycznia
Mściwoj, Mszczujwoj — 4 listopada
Mściwuj — 14 stycznia
Mysław
Myślibor — 18 maja, 14 czerwca
Myślidar — 31 marca
Myślimir — 14 kwietnia, 29 kwietnia

oraz




MACIEJ
MAKARY
MAKSYMILIAN
MALIN
MALWIN
MAMERT
MANFRED
MANU
MARCELI
MARCIN
MAREK
MARIAN
MARIUSZ
MASŁAW
MATEUSZ
MAURYCY
MEDARD
MELCHIOR
METODY
MICHAŁ
MIECZYSŁAW
MIESZKO
MIKOŁAJ
MIŁOSŁAW
MIŁOSZ
MIŁOWAN
MIRON
MODEST
MŚCISŁAW
MŚCIWEJ
MŚCIWUJ
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres

Edytowane przez Gizmiatko
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:21
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:18   #4635
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Nikii my też jesteśmy na M, ale mąż wszystkie imiona na M. odrzucał i zostało na A .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:20   #4636
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Dziekuje dziewczyny za kciuki

zdecydowanie sie przydały wszystko z synkiem i ze mna w porzadku. Wynik mojej glukozy( miałam 75 g po 2 godzinach) lekarz stwierdził ,ze ok na czczo 87, po 111, hemoglobina tez w normie 12,3.
Dzis jest 24 tydzien i 4 dzien, Mateuszek wazy okolo 900 gram, szyjka ok 43 mm, głowka 64, brzuszek 206,polozenie gin napisał podłuzne główkowe jezeli dobrze odczytuje
na moja prośbe pokazał mi jescze raz siusiaka ( oczywiscie siusiaka dzidzi) kazał odpoczywac , nie przejadac sie i ostro nie tanczyc


Cytrynka wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Ciebie i dzidzi, spokojnego porodu i jak najwiecej kopniaczków ale nas nabrałaś z ta 18

Karolca wspolczuje Ci bardzo, znam osoby które czasem maja bóle migrenowe i mówia ze to koszmar, wymioty, drgwaki i straszny bol.

U nas dzis na obiad schabowe dostałam wczoraj od mamy razem z surówka z pekinskiej zeby nie musiec nic dzis gotowac

My tez bedziemy trójka na M Martyna, Marcin Mateusz)
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:25   #4637
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
Małostryj, Małostryk
Małowuj
Miłodziad
Mszczuj — 30 maja
Mścibor — 10 września
Mścigniew — 15 grudnia
Mścisław — 8 stycznia
Mściwoj, Mszczujwoj — 4 listopada
Mściwuj — 14 stycznia
te imiona mnie dobijaja
kto to do chol*** wymyslil ?
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:25   #4638
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za kciuki

zdecydowanie sie przydały wszystko z synkiem i ze mna w porzadku. Wynik mojej glukozy( miałam 75 g po 2 godzinach) lekarz stwierdził ,ze ok na czczo 87, po 111, hemoglobina tez w normie 12,3.
Dzis jest 24 tydzien i 4 dzien, Mateuszek wazy okolo 900 gram, szyjka ok 43 mm, głowka 64, brzuszek 206,polozenie gin napisał podłuzne główkowe jezeli dobrze odczytuje
na moja prośbe pokazał mi jescze raz siusiaka ( oczywiscie siusiaka dzidzi) kazał odpoczywac , nie przejadac sie i ostro nie tanczyc


Cytrynka wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Ciebie i dzidzi, spokojnego porodu i jak najwiecej kopniaczków ale nas nabrałaś z ta 18

Karolca wspolczuje Ci bardzo, znam osoby które czasem maja bóle migrenowe i mówia ze to koszmar, wymioty, drgwaki i straszny bol.

U nas dzis na obiad schabowe dostałam wczoraj od mamy razem z surówka z pekinskiej zeby nie musiec nic dzis gotowac

My tez bedziemy trójka na M Martyna, Marcin Mateusz)
super wiesci duze Te Twoje dzidzi jest

Jak ostatnio bylam u gin to byl 26+2 i moja mama miala 884 gramy tylko, ale gin mowil ze mniejsza jest niz powinna, choc mam sie nie martwic mam nadzieje ze teraz juz wazy z kilo


My za to mieszani jestesmy, maz Martin, ja Paula a corcia Julia ale nazwisko bedzie takie samo

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

MILODZIAD
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:31   #4639
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za kciuki

zdecydowanie sie przydały wszystko z synkiem i ze mna w porzadku. Wynik mojej glukozy( miałam 75 g po 2 godzinach) lekarz stwierdził ,ze ok na czczo 87, po 111, hemoglobina tez w normie 12,3.
Dzis jest 24 tydzien i 4 dzien, Mateuszek wazy okolo 900 gram, szyjka ok 43 mm, głowka 64, brzuszek 206,polozenie gin napisał podłuzne główkowe jezeli dobrze odczytuje
na moja prośbe pokazał mi jescze raz siusiaka ( oczywiscie siusiaka dzidzi) kazał odpoczywac , nie przejadac sie i ostro nie tanczyc


Cytrynka wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Ciebie i dzidzi, spokojnego porodu i jak najwiecej kopniaczków ale nas nabrałaś z ta 18

Karolca wspolczuje Ci bardzo, znam osoby które czasem maja bóle migrenowe i mówia ze to koszmar, wymioty, drgwaki i straszny bol.

U nas dzis na obiad schabowe dostałam wczoraj od mamy razem z surówka z pekinskiej zeby nie musiec nic dzis gotowac

My tez bedziemy trójka na M Martyna, Marcin Mateusz)
Ciesze sie, ze super wiadomosci z wizytki.
A to zdanie mnie rozbawilo
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 12:33   #4640
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

tynka88 super że wszystko w porządku, dobre wieści na święta mile widziane przecież
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:37   #4641
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Gizmiątko dzięki za imiona
No te z wikipedii odpadają - co to w ogóle za imiona np. Mszczuj

U nas jest tak wszystkie imiona jakie się podobają to odpadają bo:
1. Michał - mój brat
2. Mariusz - mąż
3. Maksymilian, Marcin - bliscy kuzyni
4. Marek - jakoś mi się nie widzi

zostaje Maciej chyba że zdecydujemy się na któreś z pozycji 3 nie patrząc na bliskich kuzynów.
Jakoś do dziewczynki mieliśmy łatwiej - Maja. No ale przeczucie nas zmyliło bo jest chłopak
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:39   #4642
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
jestesmy ze soba 3 lata, 1,5 roku po ślubie a ja mam 28 lat wiec taka mloda nie jestem ale czuje młodo
A... ja myslalam ze ty masz te 18...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:43   #4643
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
T

A my nadal nie mamy imienia jakoś nie umiemy się zdecydować. Mój upiera się że na "M" ale ja jakoś nie widzę tego żeby każdy w rodzinie miał na "M" (ja Monika, TŻ- Mariusz a syn -??)
"M" jest modne w mojej rodzinie: ja Marta, moja siostra Monika druga Maria szwagier Marcin siostrzenica Monika mąż Marek i na to mój mąż przed urodzeniem Antka powiedział że nie będzie juz więcej M jak miłość i teraz mamy A jak Amor czyli Antek a w drodze albo Ania albo Aleksander

Wstawiłam zdjecia na meila
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY


Edytowane przez nowaken
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:45
nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:46   #4644
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
te imiona mnie dobijaja
kto to do chol*** wymyslil ?
starosłowiańskie imiona ;]

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Gizmiątko dzięki za imiona
No te z wikipedii odpadają - co to w ogóle za imiona np. Mszczuj

U nas jest tak wszystkie imiona jakie się podobają to odpadają bo:
1. Michał - mój brat
2. Mariusz - mąż
3. Maksymilian, Marcin - bliscy kuzyni
4. Marek - jakoś mi się nie widzi

zostaje Maciej chyba że zdecydujemy się na któreś z pozycji 3 nie patrząc na bliskich kuzynów.
Jakoś do dziewczynki mieliśmy łatwiej - Maja. No ale przeczucie nas zmyliło bo jest chłopak
hihi a miłosz?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:55   #4645
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Gizmiątko dzięki za imiona
No te z wikipedii odpadają - co to w ogóle za imiona np. Mszczuj

U nas jest tak wszystkie imiona jakie się podobają to odpadają bo:
1. Michał - mój brat
2. Mariusz - mąż
3. Maksymilian, Marcin - bliscy kuzyni
4. Marek - jakoś mi się nie widzi

zostaje Maciej chyba że zdecydujemy się na któreś z pozycji 3 nie patrząc na bliskich kuzynów.
Jakoś do dziewczynki mieliśmy łatwiej - Maja. No ale przeczucie nas zmyliło bo jest chłopak
no jest Maciej, Miłosz, Marcel, Mateusz, Mikołaj także jest z czego wybrać

u mnie też w domu wszyscy na M - mama Maria, tata Miro, brat Maciej i ja Magda, nawet jak mieliśmy 2 koty to była Miśka i Mruczek a teraz jest Majka ale to podobno niespecjalnie
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:56   #4646
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Gizmiątko dzięki za imiona
No te z wikipedii odpadają - co to w ogóle za imiona np. Mszczuj

U nas jest tak wszystkie imiona jakie się podobają to odpadają bo:
1. Michał - mój brat
2. Mariusz - mąż
3. Maksymilian, Marcin - bliscy kuzyni
4. Marek - jakoś mi się nie widzi

zostaje Maciej chyba że zdecydujemy się na któreś z pozycji 3 nie patrząc na bliskich kuzynów.
Jakoś do dziewczynki mieliśmy łatwiej - Maja. No ale przeczucie nas zmyliło bo jest chłopak
Mikolaj, Mateusz, Milosz, Mieszko
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:58   #4647
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
starosłowiańskie imiona ;]


hihi a miłosz?

TŻ się znów nie widzi hehe... trochę zabawy z tymi imionami będziemy mieć
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:59   #4648
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Hej
Wybaczcie, że nie było mnie wczoraj ale dzisiaj raczej też nie posiedzę.
Byliśmy wczoraj z mężem i znajomymi na klubowym spotkaniu świątecznym, zostaliśmy oficjalnie przyjęcie do Klubu Miłośników Syren i Warszaw Ale jak pod wieczór wracaliśmy doznałam prawie najgorszej w życiu aury migrenowej. Najpierw mroczki, ppotem mrowienie jednej ręki, następnie druga. Później jedna połowa twarzy, drugą oszczędziło. A potem zaczęło robić mi się niedobrze - wszystko w samochodzie, w dodaktku nie widziałam połowy rzeczy, które działy się na drodze co potęgowało moje uczucie bezradności.
Dojechaliśmy do domu, szybko coś zjadłam, wzięłam apap i się położyłam.
Czułam się jakbym to nie ja była w moim ciele tylko jakas obca mi osoba. Mąż powiedział, że zawiezie mnie do lekarza, ale dałam tabletce godzinę. Jeśli nie zaczęłoby przechodzić to dziwne uczucie wyobcowania, to wtedy ma mnie pakować. Ale po pół godziny zaczęło mijać i mój mózg zaczął funkcjonować normalnie. Ale głowa boli. Tak więc tylko się melduję i idę leżeć dalej.
Oj biedna dobrze, że przeszło, ale lepiej dziś naprawdę zbieraj siły i oby więcej się nie powtórzyło!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam pomysłu na obiad??? ... kurcze nie wiem?? Pomożecie?

ZGAGA
Współczuję zgagi... Mnie jakoś na razie mija...
Ja na obiad robię kawałki kurczaka podsmażone w przyprawie do gyrosa, z sosem pieczarkowym (własna produkcja) i ryżem. Ale dopiero na 16.00 musi być, bo moi o tej godzinie powracają z pracy.
Poza tym z okazji rocznicy zdziałam blok czekoladowy na wypasie z płatkami migdałowymi i rodzynkami

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Ja miałam 19,5 przy pierwszym a teraz urodzę miesiąc przed 29 urodzinami
A ja jeszcze się nie przywitałam z Tobą!
I jak przechodziłaś pierwszą ciążę? Ja też młoda mamuśka teraz będę zresztą jak my wszystkie tutaj!

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez bede mloda mamusia, bo urodze jeszcze jako 22latka a maju skoncze 23 lata dopiero ale czuje sie o wiele starzej, nie wiem czemu.
A ja na granicy 21/22 lat bo mam urodziny 1 kwietnia i zależy kiedy dzidziuś zdecyduje przyjść na świat, jak troszkę przed to będzie 21, a jak w terminie lub po to 22

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Chyba imię już wybrałam na 100%, będę jeszcze myśleć przy robieniu pierogów .Będzie Kaja chyba Nina i Kaja , wg mnie pasuje choć gdzieś jeszcze mi dzwoni w uszach Karina Klara i Laura, resztę odrzucił TŻ
Kaja bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za kciuki

zdecydowanie sie przydały wszystko z synkiem i ze mna w porzadku. Wynik mojej glukozy( miałam 75 g po 2 godzinach) lekarz stwierdził ,ze ok na czczo 87, po 111, hemoglobina tez w normie 12,3.
Dzis jest 24 tydzien i 4 dzien, Mateuszek wazy okolo 900 gram, szyjka ok 43 mm, głowka 64, brzuszek 206,polozenie gin napisał podłuzne główkowe jezeli dobrze odczytuje
na moja prośbe pokazał mi jescze raz siusiaka ( oczywiscie siusiaka dzidzi) kazał odpoczywac , nie przejadac sie i ostro nie tanczyc
I super wieści ekstra, że synek zdrowiutki. Moja (o ile jest naprawdę dzieweczką) tydzień temu na USG miała 570gramów, a dziś też mam 24+4, bo my przecież mamy bliźniaki


Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
"M" jest modne w mojej rodzinie: ja Marta, moja siostra Monika druga Maria szwagier Marcin siostrzenica Monika mąż Marek i na to mój mąż przed urodzeniem Antka powiedział że nie będzie juz więcej M jak miłość i teraz mamy A jak Amor czyli Antek a w drodze albo Ania albo Aleksander

Wstawiłam zdjecia na meila
Super mamuśka a jaki masz spiczasty brzuszek czy mi się wydaje? pięknie!


Mam dziś seksi bieliznę na wieczór, ciekawe co z tego wyjdzie
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:03   #4649
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Ja też mam 24+4 . Za niedługo okaże się, że nie tylko 2 ale więcej nas ma termin an 5.04

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Ja też nie mam pomysły na obiad
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:05   #4650
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Ja też mam 24+4 . Za niedługo okaże się, że nie tylko 2 ale więcej nas ma termin an 5.04

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Ja też nie mam pomysły na obiad
Tikki no tak zapomniałam! Trojaczki
Musisz otworzyć lodówkę i zobaczyć z czego można coś wyczarować

A ja to na razie żyję na samych słodyczach rano fantasia z kawalkami czekolady, potem cappucino, kilka wafelków w czekoladzie i niedawno dwa monte... Jakoś nic treściwego nie zjadłam i pewnie do 16.00 nie zjem, bo jakoś nie mam ochoty. Dziwne...
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13




Edytowane przez evvcia_
Czas edycji: 2011-12-19 o 13:08
evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.