Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 20:52   #2191
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie czy usta sa suche po zabiegu?
2 dni minęło a mi az sie strupki porobiły
Usta powinny byc właśnie nawilżone to dodatkowy plus takich zabiegów
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:51   #2192
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

te strupki to u mnie norma po zabiegu, zawsze bardzo pękają. i nie zauważyłam efektu nawilżenia, tzn. ciągle mi pękają bardziej wewnątrz ust
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 08:29   #2193
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
za pierwsze - on byl w projekcie więc był taniej ale razem z dojazdem mnie wyniósł 800 zł jak nie więcej a drugi zabieg już robiłam na własną rękę i też płaciłam 800 zł ze zniżką studencką
pierwszy raz 0,8 ml drugi raz 1 ml

teraz w cągu 2 miesięcy planuje zrobić kolejny ale już u innego doktora który bierze więcej ale może lepiej robi
Star, w jakim projekcie? i skąd jesteś? ja ze Śląska, a tu usta za 800 to chyba niemożliwe, żeby to jakiś sensowny lekarz był.

A tak na marginesie.... czy Wy też chciałybyście, żeby spadł już śnieg? Nie wiecie, kiedy TO nastąpi?
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 11:09   #2194
jsr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
za pierwsze - on byl w projekcie więc był taniej ale razem z dojazdem mnie wyniósł 800 zł jak nie więcej a drugi zabieg już robiłam na własną rękę i też płaciłam 800 zł ze zniżką studencką
pierwszy raz 0,8 ml drugi raz 1 ml

teraz w cągu 2 miesięcy planuje zrobić kolejny ale już u innego doktora który bierze więcej ale może lepiej robi
Dziwna cena jak za powiększanie ust przy użyciu takiej ilości preparatu. Z drugiej strony, u mnie w mieście reklamują się w ten sposób osoby - lekarze, którzy dopiero zaczynają z estetyczną. Z jednej strony, ktoś kto korzysta z takiej promocji oszczędza, z drugiej trochę ryzykuje. Taki lekarz ma przeważnie małe doświadczenie a wypełniacze różnie trzymają - kilka miesięcy przy zastosowaniu kwasu hialuronowego do nawet 18 miesięcy przy hydroksyapatycie wapnia.

Dlatego czasami warto zastanowić się czy nie wydać 200-300 złotych więcej i mieć pewność, że usta będą wyglądały dobrze, bo w tym przypadku efektów błędu lekarskiego nie można się szybko pozbyć.
__________________
Uroda to nie tylko piękny wygląd, ale i dobre samopoczucie...
Usuwanie zmarszczek Szczecin | Usuwanie przebarwień
jsr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 14:28   #2195
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziewczyny, wytypowano mnie do projektu, wybrałam gabinet w Katowicach, więc chyba będzie to Juwena

bardzo chcę to zrobić jednak mam wiele obaw, pewnie jak każda z Was miała je na początku. Jak pokierować lekarza, żeby nie zrobił mi pontonów lub innych kaczek? Wiem, że przy tak małej ilości trudno będzie zrobić krzywdę, ale jednak nie chce przez pół roku lub więcej wyglądać jak "idź stąd i nie wracaj"...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 16:52   #2196
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jsr Pokaż wiadomość
Dziwna cena jak za powiększanie ust przy użyciu takiej ilości preparatu. Z drugiej strony, u mnie w mieście reklamują się w ten sposób osoby - lekarze, którzy dopiero zaczynają z estetyczną. Z jednej strony, ktoś kto korzysta z takiej promocji oszczędza, z drugiej trochę ryzykuje. Taki lekarz ma przeważnie małe doświadczenie a wypełniacze różnie trzymają - kilka miesięcy przy zastosowaniu kwasu hialuronowego do nawet 18 miesięcy przy hydroksyapatycie wapnia.

Dlatego czasami warto zastanowić się czy nie wydać 200-300 złotych więcej i mieć pewność, że usta będą wyglądały dobrze, bo w tym przypadku efektów błędu lekarskiego nie można się szybko pozbyć.
nie zgadzam się z tym co napisałaś. nigdy nie masz pewności czy przy wydaniu 200-300 zł więcej usta będą lepsze. Dwa - nie jest to prawdą, że niedoświadczeni lekarze biorą mniej niż doświadczeni. Trzy: Utrzymywanie efektów nie zależy od lekarza wykonującego zabieg, ale od preparatu i naszych osobniczych cech. I przede wszystkim - 1000zł/1ml czy 800zł/0.8ml to są średnie ceny i nie są zaniżone.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:46   #2197
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Yyy po pierwsze czytaj uważnie..
po drugie miałam zabieg w projekcie PIERWSZE USTA więc cena była obniżona
a przy drugim zabiegu na własną rękę miałam koszt obniżony o 20 %..

I znam w moim mieście lekarz która robi usta, jest sławna z tego, nie wiem dlaczego bo jak dla mnie robi parówki.. a jest pewnie dużo innych lekarzy którzy robią to lepiej a nie mają dobrej reklamy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 07:18   #2198
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dzięki, hmm.... ja mam trochę stresu, bo boję się, że mi właśnie takie usta wyjdą po zabiegu. Poszukałam tego projektu i wychodzi, że na Śląsku jest jest jeden gabinet... ale ja niewiele wiedzy mam na ten temat i nie wiem, czy jest jakaś sława w "moim" mieście. Cena faktycznie kusząca, ale muszę rozeznać, co z tymi ankietami itd.

Kurcze, najbardziej to się jednak bólu loję. Ostatnio u dentysty dziwnie zareagowałam na znieczulenie i to może być uczulenie na lidokainę i inne takie, a te znieczulenia w gabinecie też je pewnie mają, a tak na "żywca" to się chyba nie odważę.

Robił ktoś bez znieczulenia kiedyś usta?!
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 09:13   #2199
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
Dzięki, hmm.... ja mam trochę stresu, bo boję się, że mi właśnie takie usta wyjdą po zabiegu. Poszukałam tego projektu i wychodzi, że na Śląsku jest jest jeden gabinet... ale ja niewiele wiedzy mam na ten temat i nie wiem, czy jest jakaś sława w "moim" mieście. Cena faktycznie kusząca, ale muszę rozeznać, co z tymi ankietami itd.

Kurcze, najbardziej to się jednak bólu loję. Ostatnio u dentysty dziwnie zareagowałam na znieczulenie i to może być uczulenie na lidokainę i inne takie, a te znieczulenia w gabinecie też je pewnie mają, a tak na "żywca" to się chyba nie odważę.

Robił ktoś bez znieczulenia kiedyś usta?!
tak, na Ligocie przy Franciszkańskiej jest gabinet Juwena. Wygrałam voucher w tym programie i w sumie bardzo chcę iść ale mam wiele obaw, boję się pontonów

Star90, Ty zdaje się w Katowicach właśnie robiłaś pierwsze usta? Możesz ocenić i polecić lekarza?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:30   #2200
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Nie boli aż tak, ja miałam tylko na EMLI i było okej.
znieczulenia dentystycznego bym sobie nie dała zrobić.

Ja robiłam w Katowicach w gabinecie Juwena, Pani doktor bardzo fajna
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 07:52   #2201
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja ostatnio miałam robione tylko na lód na własną prośbę.nienawidzę siedzieć z tą emlą górna warga jest bardziej bolesna, za to dół jest lajtowy
tylko raz zdecydowałam się na początku na zn. dentystyczne i od niego samego spuchłam jak bania.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 08:32   #2202
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
te strupki to u mnie norma po zabiegu, zawsze bardzo pękają. i nie zauważyłam efektu nawilżenia, tzn. ciągle mi pękają bardziej wewnątrz ust
dzięki bardzo za odpowiedz,srupki juz zeszły,nawilzam usta pomadka więc juz jest lepiej

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
Dzięki, hmm.... ja mam trochę stresu, bo boję się, że mi właśnie takie usta wyjdą po zabiegu. Poszukałam tego projektu i wychodzi, że na Śląsku jest jest jeden gabinet... ale ja niewiele wiedzy mam na ten temat i nie wiem, czy jest jakaś sława w "moim" mieście. Cena faktycznie kusząca, ale muszę rozeznać, co z tymi ankietami itd.

Kurcze, najbardziej to się jednak bólu loję. Ostatnio u dentysty dziwnie zareagowałam na znieczulenie i to może być uczulenie na lidokainę i inne takie, a te znieczulenia w gabinecie też je pewnie mają, a tak na "żywca" to się chyba nie odważę.

Robił ktoś bez znieczulenia kiedyś usta?!
Ja miałam na znieczuleniu dentystycznym,troche bolała mnie górna warga więc babeczka dołozyła podwójną dwake , a wtedy lajcik,co do dolnej to mnie wogóle nie bolało.
Co do ryzyka to na pewno jest zawsze ,ja na zabieg wybrałam sie z grupona więc duzo ryzykowałam,myślałam ,ze 1 ml wystarczy ,ale jak dla mnie to za mało,na pewno jeszce pójde

pokazuje zdjęcie
1-przed zabiegiem
2-2 godziny po zabiegu
3-2 dni po zabiegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_1.jpg (32,1 KB, 392 załadowań)
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2011-11-21 o 08:47
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:08   #2203
iwanka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
dzięki bardzo za odpowiedz,srupki juz zeszły,nawilzam usta pomadka więc juz jest lepiej

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------


Ja miałam na znieczuleniu dentystycznym,troche bolała mnie górna warga więc babeczka dołozyła podwójną dwake , a wtedy lajcik,co do dolnej to mnie wogóle nie bolało.
Co do ryzyka to na pewno jest zawsze ,ja na zabieg wybrałam sie z grupona więc duzo ryzykowałam,myślałam ,ze 1 ml wystarczy ,ale jak dla mnie to za mało,na pewno jeszce pójde

pokazuje zdjęcie
1-przed zabiegiem
2-2 godziny po zabiegu
3-2 dni po zabiegu

Prawie nic nie spuchły Ci usta.... hmm.. trochę słabo widać, ponieważ zrobiłaś zdjęcie za bardzo od dołu... ale pozdrawiam...
iwanka38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:31   #2204
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja się zastanawiam nad tym projektem, w którym była Star. Bo gropuonom nie ufam, zwłaszcza tym w medycynie. Ostatnio nawet badania prenatalne ktoś wystawił... to mi "szczęka opadła". A tak to jakoś tak poważnie wygląda i cena faktycznie kusząca, a poza tym, co mi szkodzi się zapisać. Najwyżej potem zrezygnuję. Tymbardziej, że jadę na niespodziewany romantyczny weekend z perspektywą zaręczyn, to powoli nieśmiało snuję, że może w końcu nadejdzie dzień slubu. No to chcę wyglądać as best as it`s possible
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:54   #2205
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad tym projektem, w którym była Star. Bo gropuonom nie ufam, zwłaszcza tym w medycynie. Ostatnio nawet badania prenatalne ktoś wystawił... to mi "szczęka opadła". A tak to jakoś tak poważnie wygląda i cena faktycznie kusząca, a poza tym, co mi szkodzi się zapisać. Najwyżej potem zrezygnuję. Tymbardziej, że jadę na niespodziewany romantyczny weekend z perspektywą zaręczyn, to powoli nieśmiało snuję, że może w końcu nadejdzie dzień slubu. No to chcę wyglądać as best as it`s possible
projekt polecam jak mieszkasz blisko bo ja jechałam pół Polski.. i za tyle co wydalam na zabieg + dojazd + inne potrzeby w ciagu dnia to zrobilabym zabieg w Szczecinie no ale trudno
I jeszcze jedno za te prawie 700 zł masz 0,8 ml a to wcale nie jest dużo bynajmniej z tego co widze wiekszosc dziewczyn chce więcej po zejsciu opuchlizny
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 08:30   #2206
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no ale ja też nie chcę jakiegoś meeeega dużego powiększenia, a w sumie, jak szukam to całkiem dobre opinie znajduję do tym preparacie. Poza tym cena za 1 ml w jakimś normalnym gabinecie na Śląsku to wiesz - około 1200, więc i tak się opłaca wziąc 0,8 za niecałe 700... no a poza wszystkim, to moze byc fajna przygoda. Chociaż i tak póki co narazie myślami sięgam do najbliższego weekendu, zastanawiając się, czy coś się wydarzy, czego bym chciała
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:07   #2207
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

to już Twoja decyzja
Mi 0,8 było mało chociaż myślałam,że też wystarczy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:47   #2208
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no zapisałam się dostałam już voucher, teraz muszę tylko się umówić na wizytę, a mam zamiar od razu jakoś kompleksowo sprawe załatwic. Doradzają mi mezoterapię twarzy tu na forum jestem ciekawa, co powie lekarz.
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 09:30   #2209
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
no zapisałam się dostałam już voucher, teraz muszę tylko się umówić na wizytę, a mam zamiar od razu jakoś kompleksowo sprawe załatwic. Doradzają mi mezoterapię twarzy tu na forum jestem ciekawa, co powie lekarz.

ja też mam voucher, teraz tylko termin muszę wybrać
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:50   #2210
andziaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

sliczne
andziaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 09:41   #2211
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Manehajera, a gdzie się wybierasz na zabieg? ja dzisiaj jeszcze doczytałam, ze StylAge ma jakąś perłę dermatologii no to chyba dobrze. A ja zaczynam się zastanawiać, czego tak naprawdę chcę od zabiegu... bo jak czytam Wasze wpisy i blogi ambasadorek to zaczyna mi wzrastać apetyt
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 15:12   #2212
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!

Jestem tu nową, jednak od kilku dni nieustannie przeglądam ten wątek. Również zdecydowałam się na powiększenie ust i wtedy przeczytałam tutaj o projekcie :Pierwsze Usta". Aplikowałam i dziś również otrzymałam telefon, że się zakwalifikowałam. Otrzymałam voucher..zabieg będę wykonywała w Derm-Al w Sopocie. Nie mogę się doczekać, ale także obawiam się, czy moje usta po wstrzyknięciu 0,8 ml StylAge nie będą za małe, bądź za duże. Słyszałam bowiem i opinie, że 0,5 jest wystarczające... i tak o...ryzyk fizyk Najwyżej będę kombinować z dorzuceniem czegoś jeszcze. Przede wszystkim chodzi mi o górną wargę, dolną mam jako taką..ale prawda jest taka, że chciałabym i dolną delikatnie uwypuklić.. Górna warga nie jest kreską..ale zdecydowanie nastawiam się na powiększenie góry..
Słyszałyście coś może o powiększaniu ust w Derm-Al w Sopocie, u dr. Małgorzaty Oleszczuk?
Nie mogę się doczekać..mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Oraz ,że nie będzie żadnych nieporozumień związanych z projektem. Muszę dokładnie zapoznać się z regulaminem, żeby nie zaniedbać swoich zobowiązań z tym związanych..
A jak wasze wrażenia po StylAge 0,8? Pokażcie dziewczyny jakieś fotki po tym zabiegu, jeśli możecie

Pozdrawiam!
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:13   #2213
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karinkac Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem tu nową, jednak od kilku dni nieustannie przeglądam ten wątek. Również zdecydowałam się na powiększenie ust i wtedy przeczytałam tutaj o projekcie :Pierwsze Usta". Aplikowałam i dziś również otrzymałam telefon, że się zakwalifikowałam. Otrzymałam voucher..zabieg będę wykonywała w Derm-Al w Sopocie. Nie mogę się doczekać, ale także obawiam się, czy moje usta po wstrzyknięciu 0,8 ml StylAge nie będą za małe, bądź za duże. Słyszałam bowiem i opinie, że 0,5 jest wystarczające... i tak o...ryzyk fizyk Najwyżej będę kombinować z dorzuceniem czegoś jeszcze. Przede wszystkim chodzi mi o górną wargę, dolną mam jako taką..ale prawda jest taka, że chciałabym i dolną delikatnie uwypuklić.. Górna warga nie jest kreską..ale zdecydowanie nastawiam się na powiększenie góry..
Słyszałyście coś może o powiększaniu ust w Derm-Al w Sopocie, u dr. Małgorzaty Oleszczuk?
Nie mogę się doczekać..mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Oraz ,że nie będzie żadnych nieporozumień związanych z projektem. Muszę dokładnie zapoznać się z regulaminem, żeby nie zaniedbać swoich zobowiązań z tym związanych..
A jak wasze wrażenia po StylAge 0,8? Pokażcie dziewczyny jakieś fotki po tym zabiegu, jeśli możecie

Pozdrawiam!

fotek jest dużo na wczesniejszych stronach, mi po 0,8 ml było mało o wiele za mało
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 19:14   #2214
karinkac
Przyczajenie
 
Avatar karinkac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hmm, ale chyba jak na pierwszy raz to nie ma c brać od razu więcej? Chyba lepiej dołożyć później, prawda?
karinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 23:56   #2215
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej! Dołączam być może za późno. Zabieg miałam robiony 4 godziny temu, w La Perli na Wilczej. Wykupiłam kupon na grouponie i stało się... Na miejscu dokupiłam sobie jeszcze jedną ampułkę, więc mam łącznie dwie. Gdy spojrzałam w lustro po zabiegu, miałam ochotę skakać z radości - teraz chce mi się płakać. Wyglądam jak potwór, jestem bardziej kacza niż Kaczor Donald W dodatku prawa część górnej wargi jest trochę większa od drugiej, choć na początku było ok. Boję się, że to wina tego, że trochę rozmasowałam sobie usta po powrocie do domu. Nie dostałam od lekarza żadnych dokładniejszych instrukcji, co mam robić, poza sugestią wcinania Allertecu i przykładania lodu, a później przeczytałam w necie, że (a) nie można się nawet całować i w ogóle żaden kontakt fizyczny z ustami nie powinien mieć miejsca, (b) nie wolno narażać ust na wahania temperatur, więc z tym lodem non stop i masażem chyba strzeliłam sobie gola...

poza tym, robi mi się krwiak na górnej wardze. zaczynam mieć dosyć. po co ja to robiłam?????!!!! mam nadzieję, że efekt końcowy mnie pocieszy, bo na razie nie mogę spać z rozpaczy i obaw :/

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

nie wspomnę nawet o tym, że górna warga zrobiła mi się dwa razy większa od drugiej, a wyraźnie zaznaczałam, że chcę mieć dziecięcy, sercowaty kształt wymodelowany do środka, z wyraźnym łuczkiem kupidynka, jak monika brodka czy anna barsukova. teraz łuczku nie widać wcale - mam jedną wielką płaską warę nie do zniesienia... ;( jutro mam, na szczęście, dzień wolny. Zrobiłam zapasowe zakupy i nigdzie nie wychodzę, choćby mnie miano rozstrzelać.
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 00:00   #2216
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

to opuchlizna, więc nierówności są dopuszczalne.
ale chyba niedopuszczalne jest to żeby dwie ampułki poszły na jeden raz.. chyba,że były to małe ampułki tzn 0,5 bo jak to były dwie po 0,8 albo 1 ml to źle wybrałaś lekarza.
Bo z tego co wiem nie powinno się podawać więcej niż 1 ml za jednym razem,dopiero na kontroli można robić dokładki.

No lekarz średnią ma wiedzę bo lodu nie można przykładać mi to mówił i jeden i drugi lekarz u którego byłam.
trzeba masować usta i smarowac czymś na siniaki i opuchliznę to tyle więcej nie zrobisz.
no i pić duże ilości wody mineralnej ale wody nie coli czy kawy
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 01:10   #2217
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Na razie smaruję się jakimś mazidłem z wit. A, które wpływa podobno na szybsze gojenie się ran. Łykam witaminę C jak cukieriki.... no i ten nieszczęsny allertek. Kombinuję też, skąd wys-trzasnąć te tabletki na opryszczkę, bo mi ich oczywiście nie zapisała...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 08:11   #2218
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

teraz wygląda to tak: http://imageshack.us/photo/my-images...puchlizna.jpg/

jestem przerażona - nie tyle samą opuchlizną, bo na tę byłam przygotowana, ale proporcjami. no na usta a'la monika brodka to raczej nie wygląda...
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 08:59   #2219
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cesarskie cięcie... wiesz co, kurcze brzmi faktycznie na dużo, choć nie znam się na tym za bardzo. Ale jak rozumiem lekarz Cie od razu widział na jakiejś kontroli?


aha, ale wiesz co, na tym zdjęciu nie wyglądają tak dramatycznie poczekaj też cierpliwie, może po prostu Twoje usta mają taką tendecję i za kilka dni wszystko będzie tak, jak chciałas

Edytowane przez WisenThal
Czas edycji: 2011-12-02 o 09:01
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 09:50   #2220
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

wcześniej prawie nie miałam górnej wargi, więc podobno taka ilość była konieczna do uzyskania jakiegokolwiek efektu... a teraz - jak widać - brak zamienił się w nadmiar, co za dialektyka (fiksuję, niech to się wreszcie skończy, zwłaszcza że jestem z natury histeryczką w takich sytuacjach :P)
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.