czy to ma sens?? :((((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-17, 19:45   #1
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616

czy to ma sens?? :(((((


No własnie dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co myśleć. Niedawno tzn. jakies 4-5 miesięcy temu zakończył sie mój wiązek, z totalnym kretynem, którego bardzo mocno kochałam byliśmy razem 7 lat. Strasznie to przeżyłam i szukałam pocieszenia i bratniej duszy. Poznałam 2 facetów, ale żaden z nich mi nie pasował i jakoś kończyło się bardzo szybko
Myślałam że już nigdy się nie zakocham a tu raptem bum. Wszystko ładnie pięknie bardzo się lubimy, coś między nami iskrzy nawet mieliśmy małą przygodę na szkoleniu w pracy
Jest tylko jeden problem ODLEGŁOŚĆ ja jestem z łodzi a on spod karkowa ( połowa drogi między Krakowem a Zakopanem). Nie wiem co myśleć i robić. Jestem zauroczona o na pewno chciała bym się z nim spotykać ale to strasznie daleko. Wiem że jak się zaangazuje to wpadne po uszy.
Czy takie związki na odległość mają sens i szanse powodzenia??
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:01   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

to chyba zalezy tylko i wylacznie od was
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:06   #3
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

ma sens tylko trzeba to pielegnowac
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:21   #4
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

jeśli się kocha to odległość naprawde nie ma znaczenia. Wiem to po sobie. Pod warunkiem, że ma sie pewność, że odległość jest tymczasowa.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:24   #5
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Pewnie ze ma sens ja z moim ukochanym bylismy 1200km na odleglosc przez 3 miesiace i przetrwalo i jestesmy ze soba juz 5 lat a w tych 5 latach 2,5 lata po slubie Kochamy sie bardzo mocno wszystko zalezy od was trzeba pielegnowac i dbac aby nie wygaslo i dazyc do wymarzonego celu Powodzenia
Ps-chcialam dodac ze jak Ci zalezy to walcz o to...nie poddawaj sie....
__________________
Silly



Edytowane przez Silly
Czas edycji: 2006-11-17 o 20:31 Powód: blad ort.
Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 20:43   #6
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

No ja wiem że jak się kocha to nie ma zanczenia ale my się dopiero poznajemy i jak niby mamy sie w sobie zakochac??
tzn na pewno coś do siebie czujemy ale to jeszcze nie miłość
no i nie wiem czy tymczasowa ja na razie nie mam w planach przeprowadzki i on też na pewno nie chyba ze bym go bardzo polubiła a na to trzeba czasu
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:01   #7
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Jak sie bardzo kocha to chyba nie ma problemu.
Moja obecna sympatia mieszka 395 km dalej niz ja pociagiem jade 10-11h. I mimio iż moge jechac w piatek wieczorem i musże byc w poniedziałek w pracy - na grudzień mam juz zaplanowane 2 podróże Nie wiem jak ja przeżyje te maratony byleby do wiosny...bo bedzie juz blisko mnie

Czy takie związki na odległość mają sens i szanse powodzenia?? Ja bardziej niz odległosci boje sie ze sie nie zgramy charakterami, bo do mysli o odległosci juz sie przyzwyczaiłam (choć nie było łatwo).
Od czego sa telefony, internet. Teraz mozna dzwonic do siebie po okazyjnych cenach. W plusie 5gr/min, wiem ze w idei można wykupic sobie za 15 zł darmowy numer, a u mnie w erze za 20 zł mam 2000 min Mozna korzystac ze skypa a jak masz kamerke to mozna sie widziec. wiem ze to nie to samo co dotyk i bliskość, ale kiedyś ludzie mieli tylko listy, a my cała armię urządzeń
A tak pozatym jeżeli to bedzie silne uczucie to szybko podejmiecie decyzje o byciu razem na codzień
powodzenia
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 21:04   #8
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Jesli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż, że się nic nie zrobiło.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:16   #9
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

na intymnym jest mega wątek o związkach na odległość. poczytaj go, może dowiesz się więcej na interesujący Cię temat. ja powiem Ci jedno.
dla mnie ma sens.
rok na odległość, a od roku już blisko
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:44   #10
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

tyle ile par, tyle histori o związkach na odległość.
Co ja mogę powiedzieć. Byłam w dwóch takich związkach. Pierwszy, gdy miałam "zaledwie" 16 lat zakończył się fiaskiem. Fakt, on uczyl sie w tym samym miescie i było ok. Ale ta szkoła i jedyna trzymająca nas blisko rzecz się skończyła. On wrócił do swojej mieściny ponad 200 km od mojego miasta a kontakt sie urwal. tak z dnia na dzien. nie uslyszalam nawet "zegnaj" tylko "zadzwonie jeszcze...".
potek kilka przelotnych znajomosci, z ktorych nic nigdy nie bylo az nalge BUM! poznalam wspanialego faceta mieszkającego w tych samych okolicach co moja "pierwsza" milosc. Poczulam to bicie serca, to cos niesamowitego i powiedzialam sobie, ze chyba trzeba zaryzykowac.
Ciezko bylo się spotkać ale jakos sie udalo. Mieszkalismy od siebie ok 200 km ale przetrwalismy. Nikt nie mowi, ze zwiazki na odleglosc są latwe i przyjemne, ale jezeli sa szczere i ich podwaliną jest prawdziwa miłość - to maja szanse przetrwać wieki. Zaledwie przez rok, na 3 lata jak jestesmy razem, mieszkalismy razem. Jestesmy rok po slubie, kupilismy mieszkanie, ale mąż ma pracę polegającą głównie na pracowaniu w delegacjach setki kilometrów od domu, gdzie jest w nim co tydzien lub raz na dwa tygodnie. Ale żyć trzeba, bo za pieniadzem jak trzeba trzeba gonić.

a miłość na odległość... uważam ze to nic szczególnego. nic... zwyczajna milosc... tylko troche bardziej intensywniej okazywana
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:51   #11
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Powiem Ci cos krotko ja mojego TZ(Obecnego meza)tez nie znalam dlugo zaledwie tydzien jak wyjechal i ja zostalam sama na 3 miesiace i tez sie balam ze nie wytrzymam,ze to sie rozpadnie rozne mysli mi do glowy przychodzily przeciez znalismy sie tak krotko,ale dzwonil do mnie codziennie,nawet kilka razy dziennie a rachunki jakie byly to szok (Szkoda gadac) ale co sie nie robi dla milosc i teraz jestesmy juz na zawsze razem Wiec powodzenia glowa do gory napewno sie pomyslnie ulozy zycze Ci tego z serca calego
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 10:38   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

jasne, ze ma sens - bo jak jest uczucie to zawsze znajomość ma sens to raz. Po drugie odleglosc o jakiej piszesz nie jest duza - mozecie sie widziec co weekend, a jak by wyszlo cos powazniejszego to ustalicie, gdzie zamieszkacie razem

Trzymam kciuki
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:09   #13
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

jesli wam obojgu bedzie zalezalo na sobie to DACIE rade!!! trzeba tylko chciec i wierzyc w to... ja osobicie nie bylam nigdy w takim zwiazku na odleglosc, mam wrazenie, ze ciezko byloby mi wytrzymac, ale dla chcacego nic trudnego glowa do gry, dacie rade
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:45   #14
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Dzięki za słowo otuchy i porade jesteście super
jak pytałam się koleżanek to każda mi odradzała mówiła że nic z tego nie wyjdzie że się zaangażuję i będe cierpiała
ja do tej pory nie wierzyłam w związki na odległość ale w sumie co mi szkodzi spróbować
w sumie jakoś bym to przeżyła gdybyśmy znali się troche dłużej a on np. musiał wyjechać ale my sie dopiero poznajemy więc nie wiem czy można tu mówić o jakimś głębszym uczuciu
najgorze że on jest bardzo rozrywkowy ja zresztą też więc boje się że pozna kogoś innego a o mnie zwyczajnie zapomni
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:46   #15
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

ma sens, ale.. tesknota jest przeogromna.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:18   #16
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Jeżeli są pary, które potrafia wytrzymać odległość 2500km (takie jak ja i mój M.), to taką tym bardziej. Chociaż tęsknota chyba nie jest mniejsza
Życzę powodzenia
Pozdrawiam
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:24   #17
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

Miłość na odległość ma sens,ale właśnie jak zostało powyżej już napisane.Tęsknota jest ciężka czasami.
Mnie tylko dzieli z tż-tem 27 km,widujemy się co week,inaczej nie możemy,a tęsknie czasami jak cholera.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 18:12   #18
hanny007
Rozeznanie
 
Avatar hanny007
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 616
Dot.: czy to ma sens?? :(((((

No dobra zaprosił mnie do siebie na weekend w góry
Czy powinnam jechać ?? Prawie go nie znam nie wiem gdzie się zatrzyamć co i jak. Ale jak nie pojade to pewno bedzie koniec tej znajomości a tego nie chce. Jeszcze zmartwiła mnie koleżanka że pewno chodzi mu tylko o jedno ,ale gdyby tak było to by sie az tak fatygował??
Nie wiem co robić poradzcie
hanny007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.