Kraków i okolice:) ->koleżanka:) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 19:10   #4021
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Suzik ale Ty mówisz o darmowej szkole policealnej?
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:56   #4022
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
- notsunset - sytuacja jak w przypadku Seline - ani jednego posta w żadnej części.


Jesteś pewna, że to chodzi o główny wątek krakowski? W podsumowaniu postów ostatnich kilku części (licząc od XXI do XIV wstecz) nie ma ani jednego Twojego posta
Tak kochana,maiłam stare konto i inny nick Tak wyszło i tyle... Szkoda tylko, że teraz się zrobiło jakieś zamieszanie (do którego się przyczyniłam pisząc, że ciężko się wbić w krakowskie towarzystwo)...
notsunset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:37   #4023
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Tak kochana,maiłam stare konto i inny nick Tak wyszło i tyle... Szkoda tylko, że teraz się zrobiło jakieś zamieszanie (do którego się przyczyniłam pisząc, że ciężko się wbić w krakowskie towarzystwo)...
Lepiej się nie tłumacz, bo jeszcze obrócą to przeciwko tobie

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
1) haha cośw tym jest!


Najbardziej śmieszą mnie te reklamy w internecie: zrzuć 14,5 kg w 2
tygodnie ^^ Straszne, że ludzie w takie coś wierzą!
no właśnie, stosują diety, zamiast mniej jeść, ale częściej i zdrowiej i byłoby dobrze. Patrzcie jak ostatnio Sekielski przytył, a przecież on był kilka razy na diecie.

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
A wiadomo, że śmieciowe jedzenie jest czasami dobre
niestety
a wiadomo, że zakazany owoc kusi.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:46   #4024
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
no właśnie, stosują diety, zamiast mniej jeść, ale częściej i zdrowiej i byłoby dobrze. Patrzcie jak ostatnio Sekielski przytył, a przecież on był kilka razy na diecie.
a wiadomo, że zakazany owoc kusi.
Ja miałam taki okres, że przygotowywałam jadłospis, obliczałam kalorie, ale długo nie wytrzymałam. Poza tym, że strasznie to czasochłonne to jeszcze nie przynosiło zamierzonych efektów. Najlepsza dieta to MŻ-WR

Co do pogrubionego- taak, zwłaszcza jak człowiek non stop w biegu i nie ma czasu zjeść nić 'normalnego'
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:56   #4025
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Suzik, a Ty aktualnie coś studiujesz?

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Ja miałam taki okres, że przygotowywałam jadłospis, obliczałam kalorie, ale długo nie wytrzymałam. Poza tym, że strasznie to czasochłonne to jeszcze nie przynosiło zamierzonych efektów. Najlepsza dieta to MŻ-WR

Co do pogrubionego- taak, zwłaszcza jak człowiek non stop w biegu i nie ma czasu zjeść nić 'normalnego'
Dokładnie, ja najgorzej się odżywiałam w trakcie praktyk (10-16 praktyki, a potem pędem na zajęcia, dojadając kanapkę w tramwaju, ble) lub gdy spędzam całe dnie poza domem. Gdy siedzę cały dzień w domu, to bardziej dbam o jadłospis, nie licząc sesji oczywiście ;-p

A propo sesji, coś nie mam szczęścia do nauki ;D miałam ostro zakuwać od jutra, a tu się okazało, że chłopak zrobił mi niespodziankę i jutro niespodziewanie przyjeżdża do mnie Lecę w takim razie olejować włosy i malować paznokcie ;D

edit: teraz patrzę, że to trochę nielogicznie brzmi - "jutro niespodziewanie przyjeżdza", bo prawdziwą niespodzianką byłoby gdyby stanął nagle, bez zapowiedzi w drzwiach, aleale i tak się mocno zdziwiłam i ucieszyłam ;- )

Edytowane przez hellyeah0
Czas edycji: 2013-01-16 o 21:02
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:01   #4026
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
A propo sesji, coś nie mam szczęścia do nauki ;D miałam ostro zakuwać od jutra, a tu się okazało, że chłopak zrobił mi niespodziankę i jutro niespodziewanie przyjeżdża do mnie Lecę w takim razie olejować włosy i malować paznokcie ;D
Ja na szczęście nie mam tak, że jem więcej w stresie w trakcie sesji ( a wręcz przeciwnie- ściśnięty żołądek)
Ja też się nie mogę zmotywować, ale w końcu się lepiej czuję, więc idę
Udanej wizytacji
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:28   #4027
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia, dlatego nie odpisywałam już Jak to sie mówi: "nie mój cyrk, nie moje małpy", więc nie będę się bawić w jakiś głupie przepychanki Jak chcą to niech sobie nas obmawiają, ale na swoim wątku, mnie to jest obojętnie.
A jak zdrowie- doszłaś w końcu w miarę do siebie?

Co do spotkania- nie wiem czy komuś pasuje, ale w przyszły wtorek mam przerwę od 11-14 lub po 18, więc można by się zgadać + praktycznie każdy dzień oprócz poniedziałku jakoś bym się dostosowała



Nie jestem na żadnej specjalnej diecie- po prostu robię tak jak Ty + jem w regularnych odstępach czasowych + staram się robić jakieś zdrowsze posiłki (np. sałatki, jogurty na uczelnię), a do tego dokładam ćwiczenia z serii turbo fire + hula hop ()

Ta strona 'SAPU' bardzo interesująca Mnie chyba najbardziej kręci robienie własnej biżuterii, ale zabieram się za to już od chyba pół roku i ciągle brak mi czasu
Ja w sobotę nie mogę, ale wtorek 12-14 mi pasuje byłby ktoś jeszcze chętny?

Ja przez ostatnie kilka dni miałam taką mega ochotę na słodycze, że nie mogłam się opanować (wszystko przez czas przed @), miałam ochotę na pączki, aż je zrobiłam :P wyszło mi 20, dziś już nie ma ani jednego oczywiście nie zjadłam wszystkiego sama, ale były pyszne
A w przyszłym tyg mój TŻ ma urodziny i właśnie myśle, jaki tort by można było upiec
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 21:35   #4028
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Ja w sobotę nie mogę, ale wtorek 12-14 mi pasuje byłby ktoś jeszcze chętny?

Ja przez ostatnie kilka dni miałam taką mega ochotę na słodycze, że nie mogłam się opanować (wszystko przez czas przed @), miałam ochotę na pączki, aż je zrobiłam :P wyszło mi 20, dziś już nie ma ani jednego oczywiście nie zjadłam wszystkiego sama, ale były pyszne
A w przyszłym tyg mój TŻ ma urodziny i właśnie myśle, jaki tort by można było upiec
Ja muszę być we wtorek między 12.30 a 14 na uczelni po wpis.
Więc generalnie gdyby to była np 14 to ja chętnie bym się mogła spotkac o ile znowu bym się nie rozchorowała :/

mmm u mnie pączki robi babcia takie prawdziwe drożdzowe i one sa zazwyczaj takie jedno/dwu dniowe maks bo potem się robi taka klucha Ale z herbatą zjem zawsze jak mam gorszy dzień

A lubisz piec w ogóle??
Bo ja uwielbiam!


Dziewczyny od godziny 18.30 pisze prace egzaminacyjna na jutro i już umieram, mam 8 stron i piszę czcionką 14 A do tego mam jutro zaliczenie z prawa oświatowego o którym nie mam pojęcia i jakby był test to moze bym cos strzeliła a tu opisówka
specjalnie spałam po południu, żeby w nocy trzymać fason i się uczyć a tu oczy się kleją jak na złość, a nie wiem czemu bo mózg czuje, że mam taki żywy
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:47   #4029
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja muszę być we wtorek między 12.30 a 14 na uczelni po wpis.
Więc generalnie gdyby to była np 14 to ja chętnie bym się mogła spotkac o ile znowu bym się nie rozchorowała :/

mmm u mnie pączki robi babcia takie prawdziwe drożdzowe i one sa zazwyczaj takie jedno/dwu dniowe maks bo potem się robi taka klucha Ale z herbatą zjem zawsze jak mam gorszy dzień

A lubisz piec w ogóle??
Bo ja uwielbiam!


Dziewczyny od godziny 18.30 pisze prace egzaminacyjna na jutro i już umieram, mam 8 stron i piszę czcionką 14 A do tego mam jutro zaliczenie z prawa oświatowego o którym nie mam pojęcia i jakby był test to moze bym cos strzeliła a tu opisówka
specjalnie spałam po południu, żeby w nocy trzymać fason i się uczyć a tu oczy się kleją jak na złość, a nie wiem czemu bo mózg czuje, że mam taki żywy
Zgłodniałam przez Was. Na noc

Jak od 18 30 to nieźle, u mnie zazwyczaj takie prace kilku/kilkunastostronicowe ciągną się po 3 dni, bo mam adhd i chyba musieliby mi odłączyć Internet, żebym cokolwiek napisała w przeciągu kilku h, bez otwierania 50 razy facebooka i wizażu.

Co do wtorku - niestety, mam od 10 do 14 szkolenie, a o 16 egzamin, więc w tej "dziurze" wypada, żebym zajrzała w notatki.
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:48   #4030
pluszysko
Zadomowienie
 
Avatar pluszysko
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 246
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Hej Dziewczyny
Nie pamiętam już, czy miałam w ogóle okazję przywitać nowe wizażanki..? jeśli nie - czynię to teraz
po ostatnim spotkaniu mnie rozłożyło no i teraz zdycham.. także, na razie odpadam ze spotkań
dobrze, że mam neta w telefonie, to chociaż mogę być w miarę na bieżąco z wątkiem

Ania powodzenia jutro!

idę spać, ledwo na oczy widzę
__________________
Mów mi pluszak !


Koty, psy i inne zwierzaki

Pomóż nakarmić zwierzęta ze schroniska - wystarczy kliknąć ----> http://www.pmiska.pl

Nakarm psiaka i roześlij link dalej! http://www.karmimypsiaki.pl
pluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:50   #4031
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Dziewczyny nie wiecie, które krakowskie uczelnie robią zimową rekrutację na studia stacjonarne I stopnia?
Nigdzie nie mogę tego znaleźć
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 22:03   #4032
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja muszę być we wtorek między 12.30 a 14 na uczelni po wpis.
Więc generalnie gdyby to była np 14 to ja chętnie bym się mogła spotkac o ile znowu bym się nie rozchorowała :/

mmm u mnie pączki robi babcia takie prawdziwe drożdzowe i one sa zazwyczaj takie jedno/dwu dniowe maks bo potem się robi taka klucha Ale z herbatą zjem zawsze jak mam gorszy dzień

A lubisz piec w ogóle??
Bo ja uwielbiam!


Dziewczyny od godziny 18.30 pisze prace egzaminacyjna na jutro i już umieram, mam 8 stron i piszę czcionką 14 A do tego mam jutro zaliczenie z prawa oświatowego o którym nie mam pojęcia i jakby był test to moze bym cos strzeliła a tu opisówka
specjalnie spałam po południu, żeby w nocy trzymać fason i się uczyć a tu oczy się kleją jak na złość, a nie wiem czemu bo mózg czuje, że mam taki żywy
mi też o 14 by pasowało, bo zajęcia kończę o 13.45
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:04   #4033
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja muszę być we wtorek między 12.30 a 14 na uczelni po wpis.
Więc generalnie gdyby to była np 14 to ja chętnie bym się mogła spotkac o ile znowu bym się nie rozchorowała :/

mmm u mnie pączki robi babcia takie prawdziwe drożdzowe i one sa zazwyczaj takie jedno/dwu dniowe maks bo potem się robi taka klucha Ale z herbatą zjem zawsze jak mam gorszy dzień

A lubisz piec w ogóle??
Bo ja uwielbiam!


Dziewczyny od godziny 18.30 pisze prace egzaminacyjna na jutro i już umieram, mam 8 stron i piszę czcionką 14 A do tego mam jutro zaliczenie z prawa oświatowego o którym nie mam pojęcia i jakby był test to moze bym cos strzeliła a tu opisówka
specjalnie spałam po południu, żeby w nocy trzymać fason i się uczyć a tu oczy się kleją jak na złość, a nie wiem czemu bo mózg czuje, że mam taki żywy
14 dla mnie też może być.
Kocham piec! Sprawia mi to ogromną przyjemność, gotować też lubie bardzo, ale mniej niż piec.
Ciągle coś robie, na weekend obowiązkowo ciasto. Jutro robie paszteciki z pieczarkami i serem z ciasta francuskiego :P
Generalnie ja jestem taka hmm gastronomiczną, a do tego też kosmetyczna
Myśle, że powinnaś sobie zrobić choćby 15 min przerwy, przejść się choćby do kuchni po herbate, nie da się być tak non stop skupionym.
W każdym razie powodzenia jutro
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:07   #4034
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
14 dla mnie też może być.
Kocham piec! Sprawia mi to ogromną przyjemność, gotować też lubie bardzo, ale mniej niż piec.
Ciągle coś robie, na weekend obowiązkowo ciasto. Jutro robie paszteciki z pieczarkami i serem z ciasta francuskiego :P
Generalnie ja jestem taka hmm gastronomiczną, a do tego też kosmetyczna
Myśle, że powinnaś sobie zrobić choćby 15 min przerwy, przejść się choćby do kuchni po herbate, nie da się być tak non stop skupionym.
W każdym razie powodzenia jutro
to już 3 chętne,poczekamy może ktoś jeszcze napisze, bo ja mam przerwę we wtorek do 18.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:10   #4035
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
to już 3 chętne,poczekamy może ktoś jeszcze napisze, bo ja mam przerwę we wtorek do 18.
To fajnie, ja mam czas tak do 16:30-17. Jeszcze jest troche czasu, więc się jakoś zgadamy
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:34   #4036
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Eh.. To fajnie, bo ja mam ważny wykład od 14.50, więc nie za bardzo mogę o 14;/ A nie mogłybyśmy się spotkać (kto może) trochę wcześniej, np o 13?

Ps. Też uwielbiam gotować i piec, ale z tym muszę poczekać do lutego jak się sesja skończy
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 23:32   #4037
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Zgłodniałam przez Was. Na noc

Jak od 18 30 to nieźle, u mnie zazwyczaj takie prace kilku/kilkunastostronicowe ciągną się po 3 dni, bo mam adhd i chyba musieliby mi odłączyć Internet, żebym cokolwiek napisała w przeciągu kilku h, bez otwierania 50 razy facebooka i wizażu.
To zjedz coś, Tobie akurat nie zaszkodzi
Oczywiście to ja tez otwierałam

Cytat:
Napisane przez pluszysko Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie pamiętam już, czy miałam w ogóle okazję przywitać nowe wizażanki..? jeśli nie - czynię to teraz
po ostatnim spotkaniu mnie rozłożyło no i teraz zdycham.. także, na razie odpadam ze spotkań
dobrze, że mam neta w telefonie, to chociaż mogę być w miarę na bieżąco z wątkiem

Ania powodzenia jutro!

idę spać, ledwo na oczy widzę
Dzięki, kuruj się!!

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie, które krakowskie uczelnie robią zimową rekrutację na studia stacjonarne I stopnia?
Nigdzie nie mogę tego znaleźć
Nie mam pojęcia, ale chyba Up ale na takie dziwne kierunki , ale nie estem pewna.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
14 dla mnie też może być.
Kocham piec! Sprawia mi to ogromną przyjemność, gotować też lubie bardzo, ale mniej niż piec.
Ciągle coś robie, na weekend obowiązkowo ciasto. Jutro robie paszteciki z pieczarkami i serem z ciasta francuskiego :P
Generalnie ja jestem taka hmm gastronomiczną, a do tego też kosmetyczna
Myśle, że powinnaś sobie zrobić choćby 15 min przerwy, przejść się choćby do kuchni po herbate, nie da się być tak non stop skupionym.
W każdym razie powodzenia jutro
To daj przepis na te krokieciki, a sama robisz ciasto czy kupujesz gotowe?
Bo słyszałam (czytałam) na wątku Biedronkowym, że są takie gotowe, dobre to? Weż daj przepis to moze spróbuje

A co przerwy to wiadomo, że była i po wodę i szarlotkę i banana Także spokojnie, ja np mam manię wietrzenia w domu, w pokoju, więc to jest najlepszy wyganiacz przerwowy.

A no i dziękuje, ale pracę oddaje jutro a mam z niej egzamin za 2tyg chyba, ale to prawo nieszczęsne jutro zaraz się zabieram

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Eh.. To fajnie, bo ja mam ważny wykład od 14.50, więc nie za bardzo mogę o 14;/ A nie mogłybyśmy się spotkać (kto może) trochę wcześniej, np o 13?
Ja nie wiem ile zejdzie mi na uczelni, może być tak , że o 13.30 będę wolna


Napisałam pracę mam 12 stron (trochę mało) ale to jest drugi kierunek mogę oblać i tak biorę urlop Ważne , że jest
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 00:07   #4038
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
Suzik ale Ty mówisz o darmowej szkole policealnej?
tak, mówię o tym jak to wygląda w tych powszechnych szkołach policealnych typu AP edukacja, Cosinus, Nova itp.
kosmetyka jest robiona w formie darmowego studium. natomiast fryzjerstwo już nie. tzn fryzjerstwo nigdy nie było darmowe, teraz dodatkowo zmieniło nazwe na KKZ (kwalifikacyjny kurs zawodowy)



Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Suzik, a Ty aktualnie coś studiujesz?

...
nie, nie, ja skończyłam już licencjat. teraz chciałabym zająć się czymś innym.
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 00:20   #4039
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Myślałam, ze już wszyscy śpią i sobie z nikim nie pogadam, ale jak mogłam zapomnieć, że suzik nasz informatyk śpi , jak informatycy nie spia
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 06:45   #4040
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Smile Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia, ale chyba Up ale na takie dziwne kierunki , ale nie estem pewna.
Niestety, dzwoniłam do nich i w tym roku w ogóle nie robią Ale dziękuję
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:32   #4041
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Niestety, dzwoniłam do nich i w tym roku w ogóle nie robią Ale dziękuję
zadzwoń jeszcze na uek, czasami robią nabór lutowy
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:06   #4042
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Eh.. To fajnie, bo ja mam ważny wykład od 14.50, więc nie za bardzo mogę o 14;/ A nie mogłybyśmy się spotkać (kto może) trochę wcześniej, np o 13?

Ps. Też uwielbiam gotować i piec, ale z tym muszę poczekać do lutego jak się sesja skończy
Ja moge o 13

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
To zjedz coś, Tobie akurat nie zaszkodzi
Oczywiście to ja tez otwierałam



Dzięki, kuruj się!!



Nie mam pojęcia, ale chyba Up ale na takie dziwne kierunki , ale nie estem pewna.



To daj przepis na te krokieciki, a sama robisz ciasto czy kupujesz gotowe?
Bo słyszałam (czytałam) na wątku Biedronkowym, że są takie gotowe, dobre to? Weż daj przepis to moze spróbuje

A co przerwy to wiadomo, że była i po wodę i szarlotkę i banana Także spokojnie, ja np mam manię wietrzenia w domu, w pokoju, więc to jest najlepszy wyganiacz przerwowy.

A no i dziękuje, ale pracę oddaje jutro a mam z niej egzamin za 2tyg chyba, ale to prawo nieszczęsne jutro zaraz się zabieram


Ja nie wiem ile zejdzie mi na uczelni, może być tak , że o 13.30 będę wolna


Napisałam pracę mam 12 stron (trochę mało) ale to jest drugi kierunek mogę oblać i tak biorę urlop Ważne , że jest
Nigdy jeszcze nie robiłam ciasta francuskiego sama, ale mam zamiar spróbować, ale to w wolnej chwili po sesji Narazie właśnie kupuje w Biedronce, takie świeże, nie mrożone, jest bardzo dobre
Paszteciki robie tak, że myje pieczarki, kroje na pół i w cienkie plasterki, daje troche masła na patelnie, dodaje pieczarki i duszę je tak, aż cała woda wytworzona wyparuje, potem doprawiam solą i pieprzem.
Ciasto francuskie kroje na kwadraty takie dość duże mniej 9cmx9cm, nakładam troche pieczarek (mniej więcej jedną małą łyżeczkę), mały kawałek sera żółtego i troche pokrojonej szynki, potem sklejam jak pierogi tworząc trójkąt. I gotowe Można takie nadziane spokojnie przechowywać w lodówce do 24h.
Potem nagrzewam piekarnik do 180 stopni, paszteciki smaruje rozbełtanym jajkiem i na 20 do piekarnika et voila
Polecam je ketchupem lub barszczem czerwonym
Oczywiście można je robić z samymi pieczarkami, ale mi się idealnie komponuje ser + pieczarki, a TŻ i tata mówią, że z szynką są najlepsze
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:11   #4043
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
A wiadomo, że śmieciowe jedzenie jest czasami dobre
oj tak ale co za dużo to nie zdrowo... a mi się ostatnio za często zdarzało
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Razowa pizza też jest pycha
A nawet lepsza
Masz jakiś specjalny przepis?
Uwielbiam razowe naleśniki, też mi bardziej smakują niż zwykłe
Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Co do spotkania- nie wiem czy komuś pasuje, ale w przyszły wtorek mam przerwę od 11-14 lub po 18, więc można by się zgadać + praktycznie każdy dzień oprócz poniedziałku jakoś bym się dostosowała
Nie jestem na żadnej specjalnej diecie- po prostu robię tak jak Ty + jem w regularnych odstępach czasowych + staram się robić jakieś zdrowsze posiłki (np. sałatki, jogurty na uczelnię), a do tego dokładam ćwiczenia z serii turbo fire + hula hop ()
Ta strona 'SAPU' bardzo interesująca Mnie chyba najbardziej kręci robienie własnej biżuterii, ale zabieram się za to już od chyba pół roku i ciągle brak mi czasu
Mi wtorek chyba pasuje najbardziej.

Też się zakochałam w hula hop

:P Mi też na wszystko brak czasu, ale na biżuterię zawsze znajduję... Jakiś taki fenomen xD
Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Ja moge o 13


Nigdy jeszcze nie robiłam ciasta francuskiego sama, ale mam zamiar spróbować, ale to w wolnej chwili po sesji Narazie właśnie kupuje w Biedronce, takie świeże, nie mrożone, jest bardzo dobre
Paszteciki robie tak, że myje pieczarki, kroje na pół i w cienkie plasterki, daje troche masła na patelnie, dodaje pieczarki i duszę je tak, aż cała woda wytworzona wyparuje, potem doprawiam solą i pieprzem.
Ciasto francuskie kroje na kwadraty takie dość duże mniej 9cmx9cm, nakładam troche pieczarek (mniej więcej jedną małą łyżeczkę), mały kawałek sera żółtego i troche pokrojonej szynki, potem sklejam jak pierogi tworząc trójkąt. I gotowe Można takie nadziane spokojnie przechowywać w lodówce do 24h.
Potem nagrzewam piekarnik do 180 stopni, paszteciki smaruje rozbełtanym jajkiem i na 20 do piekarnika et voila
Polecam je ketchupem lub barszczem czerwonym
Oczywiście można je robić z samymi pieczarkami, ale mi się idealnie komponuje ser + pieczarki, a TŻ i tata mówią, że z szynką są najlepsze
Oo znam te paszteciki z pieczarkami, czasem mi się zdarza je zrobić. Albo z mięsem samym, np mielony indyk
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:28   #4044
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
oj tak ale co za dużo to nie zdrowo... a mi się ostatnio za często zdarzało

Masz jakiś specjalny przepis?
Uwielbiam razowe naleśniki, też mi bardziej smakują niż zwykłe

Mi wtorek chyba pasuje najbardziej.

Też się zakochałam w hula hop

:P Mi też na wszystko brak czasu, ale na biżuterię zawsze znajduję... Jakiś taki fenomen xD

Oo znam te paszteciki z pieczarkami, czasem mi się zdarza je zrobić. Albo z mięsem samym, np mielony indyk
A jaki indyk? Gotowany, duszony, pieczony? I czym go doprawiasz?
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:28   #4045
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość

Mi wtorek chyba pasuje najbardziej.
Zwyczajna, z kotlet.tv

Siedziałam sobie teraz jeszcze zaspana i jedyna rzeczo której marzyłam to rozmowa kwalifikacyjna, mam nadzieję, że się nie zbłaźniłam
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:30   #4046
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

kika a gdzie leży to ciasto francuskie?? Ile kosztuje??
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:39   #4047
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
kika a gdzie leży to ciasto francuskie?? Ile kosztuje??
U mnie w Biedronce jest na samym końcu sklepu w lodówkach tam gdzie parówki, pakowane wędliny.
Kosztuje hmm gdzieś 2,5-3zł za opakowanie z którego wychodzi mi 12 pasztecików. Są też opakowania XXL, nie pamiętam ile kosztują to z nich mi wychodzi 18 pasztecików.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:47   #4048
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość

Napisałam pracę mam 12 stron (trochę mało) ale to jest drugi kierunek mogę oblać i tak biorę urlop Ważne , że jest
Który kierunek olewasz? ;>

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Ja moge o 13


Nigdy jeszcze nie robiłam ciasta francuskiego sama, ale mam zamiar spróbować, ale to w wolnej chwili po sesji Narazie właśnie kupuje w Biedronce, takie świeże, nie mrożone, jest bardzo dobre
Paszteciki robie tak, że myje pieczarki, kroje na pół i w cienkie plasterki, daje troche masła na patelnie, dodaje pieczarki i duszę je tak, aż cała woda wytworzona wyparuje, potem doprawiam solą i pieprzem.
Ciasto francuskie kroje na kwadraty takie dość duże mniej 9cmx9cm, nakładam troche pieczarek (mniej więcej jedną małą łyżeczkę), mały kawałek sera żółtego i troche pokrojonej szynki, potem sklejam jak pierogi tworząc trójkąt. I gotowe Można takie nadziane spokojnie przechowywać w lodówce do 24h.
Potem nagrzewam piekarnik do 180 stopni, paszteciki smaruje rozbełtanym jajkiem i na 20 do piekarnika et voila
Polecam je ketchupem lub barszczem czerwonym
Oczywiście można je robić z samymi pieczarkami, ale mi się idealnie komponuje ser + pieczarki, a TŻ i tata mówią, że z szynką są najlepsze
Oooo, rok temu w wakacje miałam fazę na te kieszonki z ciasta francuskiego! Dodawałam pieczarki, paprykę, szynkę czy jakieś inne mięso i znikały w mgnieniu oka ^^
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Zwyczajna, z kotlet.tv

Siedziałam sobie teraz jeszcze zaspana i jedyna rzeczo której marzyłam to rozmowa kwalifikacyjna, mam nadzieję, że się nie zbłaźniłam
Telefoniczna? Szukasz pracy czy staże/praktyki? Ja dostałam zaproszenie na 4h Assessment Center za tydzień, to jest dopiero hardcore cieszę się, bo to ostatni etap rekrutacji (4), ale boję się, że krok od wymarzonego celu zawalę ;<

Annabelle, a Ty tak jakiegokolwiek kierunku szukasz na ten semestr zimowy, że obojętna uczelnia, wszystko?
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:53   #4049
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Telefoniczna? Szukasz pracy czy staże/praktyki? Ja dostałam zaproszenie na 4h Assessment Center za tydzień, to jest dopiero hardcore cieszę się, bo to ostatni etap rekrutacji (4), ale boję się, że krok od wymarzonego celu zawalę ;<
Też by mi się nie chciało zapraszać tabuna studentów na rozmowy
To akurat staż, w centrali firmy, która zaopatruje sklepy Six etc.; wiedziałabym kiedy będą po 5 zł a nie latała zawsze na darmo z nadzieją
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:59   #4050
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Też by mi się nie chciało zapraszać tabuna studentów na rozmowy
To akurat staż, w centrali firmy, która zaopatruje sklepy Six etc.; wiedziałabym kiedy będą po 5 zł a nie latała zawsze na darmo z nadzieją
Jesteś widzę głęboko zmotywowanym kandydatem, Charmain
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-21 00:57:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.