Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 08:44   #3631
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
i to ta osoba, która tak się denerwowała, gdy posądzałyśmy ją o reklamę

hehehe a ja nawet miałam troche poczucie winy wtedy

zapisałam się do p. Krzysztofa, termin w styczniu i na dodatek będę musiała się z roboty zwolnić wcześniej, ale już nie chce mi się szukać z farby zrezygnowałam.

Papryczkoo jak już będziesz finalnie i po poszukiwaniach i po rozjaśnieniu daj znać proszę co i jak
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 17:52   #3632
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Na innym forum przeczytałam rewelacyjne opinie na temat MONO HAIR na Mostowej. Czy któraś z Was już tam zawitała i może się podzielić na świeżo jakąś opinią??
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 05:36   #3633
Micurina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 11
GG do Micurina
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

LIFE LIFE LIFE i Pani Liliana -kolejny raz POLECAM
Micurina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:00   #3634
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez malena5 Pokaż wiadomość
Mam ciężkie, niepodatne na układanie, gęste ,długie włosy, niecieniowane tylko proste, jednakowej długości.Gdzie się nie udam to wszyscy je podziwiają, ale propozyje są różne:jedni mówią-nie cieniować, inni odwrotnie,że tak, cieniować by nadać im lekkości.I nie wiem co mam zrobić.
Mam podobne włosy do Twoich (tylko przez to potworne wypadanie włosów straciłam już chyba połowę objętości ) i zawsze na cieniowaniu źle wychodzę...fryzura dobrze wygląda tylko bezpośrednio po fryzjerze, potem postrzębione końcówki zaczynają żyć własnym życiem, skręcają się, wywijają i okropnie niszczą i przez to długość moich włosów ciągle stoi w miejscu
Nie znalazłam jeszcze żadnego fryzjera, ktory umiałby zrobić wymarzone warstwy, które nadałyby fryzurze lekkości i życia, wszyscy strzępią włosy jednakowo
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:15   #3635
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja na razie się rozglądamwięc nic jeszcze nie polece, ale szukam naprawdę dobrego fryzjera, nigdy nie lubiłam chodzić, a jak w końcu poszłam to wyszlam ze łzami w oczach. Mam naturalne ciemny blond,ale już od 2 lat zaczęłam farbować na ciemny brąz. Jednak po jakims czasie chcialam wrócic do jasnego koloru, i co mi zrobili?najpierw dekoloryzację, która laska trzymała mi ponad godzinę pod suszarka, następnie zrobiła mi pasemka z trzech kolorów, że wyglądało to jakbym miała odrosty, przeróżne odcienie na głowie, taki tani rudy i wyglądałam jak papugaDlatego teraz obcina mnie siostra, a farbuje sama na ciemnojednak jak każda kiobieta potrzebuje jakiejś odmiany i chcę teraz udać się do naprawde dobrej osoby, tym bardziej przed sylwkiem A mam zamiar jeszcze w tym tyg coś zrobić z tą nijaką fryzurą
francja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:22   #3636
Paaula
Przyczajenie
 
Avatar Paaula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
GG do Paaula
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Przez kilka at szukałam dobrego fryzjera, zawsze wychodziłam z salonu ze łzami w oczach i nie mogłam na siebie patrzeć :P
ale ostatnio ktoś mi polecił fryzjera w PACYKARNI na ul. Owsianej
byłam po prostu w niebo wzięta, nie dość że obsługa profesjonalna, to jak zobaczyłam efekt nie mogłam uwierzyć własnym oczom! zawsze nosiłam długie lub półdługie włosy, a tu po krótkiej rozmowie mówi : nie, tu musza być krótkie włosy, naprawde dziewczyny polecam!
p.Piotr
nr podam na życzenie
__________________
"Zrozumieć szczęście to jakby zrozumieć, że grunt, na którym stoisz, nie może być szerszy od dwóch stóp, które go pokrywają."


Franz K.

Edytowane przez Paaula
Czas edycji: 2009-12-31 o 21:04 Powód: zmaiana nr gg
Paaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:16   #3637
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o Piotrze kiedyś sporo pozytywnych inf się pojawiło, później zniknął jakoś w cieniu WW i reszty.
A ja w końcu trafiłam na satysfakcjonującą mnie fryzurkę tylko decyzja pod kogo nożyce się oddać

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2009-12-14 o 16:18
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 19:55   #3638
malena5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dzieki Ci Bejjka za odpowiedź, masz rację i chyba jednak zrezygnuje z cieniowaniaznów skończę z podcięciem końcówek i może zmianą kolorów w baleyage-u.Trochę to już nudne ale jak tu sie oddać w dobre ręce, gdy ich nie mozna znaleźć...
malena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 10:49   #3639
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja poza tym chciałabym pójść do takiego, który sam spojrzy na mnie i powie, w jakiej fryzurce będzie mi dobrze, jaki kolorek itd..
francja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:00   #3640
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Mam podobne włosy do Twoich (tylko przez to potworne wypadanie włosów straciłam już chyba połowę objętości ) i zawsze na cieniowaniu źle wychodzę...fryzura dobrze wygląda tylko bezpośrednio po fryzjerze, potem postrzębione końcówki zaczynają żyć własnym życiem, skręcają się, wywijają i okropnie niszczą i przez to długość moich włosów ciągle stoi w miejscu
Nie znalazłam jeszcze żadnego fryzjera, ktory umiałby zrobić wymarzone warstwy, które nadałyby fryzurze lekkości i życia, wszyscy strzępią włosy jednakowo
A ja byłam w maju na podcięciu włosów u Tomka Betleja i jestem bardzo zadowolona. BARDZO. Wiem, że ostatnio są kiepskie recenzje na jego temat, ale on jak na razie jako jedyny fajnie pocieniował mi włoski, a ja od x czasu cieniuję włosy i na razie z jego tylko roboty jestem zadowolona.
Wiadomo, że po umyciu włosy układają się już po swojemu, ale nie ukrywajmy, ważne jest, żeby nam fryzjer nie zniszczył włosów tym cieniowaniem, ani nie zrobił siana. Może to też kwestia gęstości włosów, ja mam gęste, choć od dłuższego czasu dużo mi wypada, więc teraz się ratuję inneov gęstość włosów, łykam drugie opakowanie, mojej przyjaciółce pomogło, ja też czekam na efekty To tak btw
Teraz jestem na etapie zastanawiania się czy już obcinać czy poczekać jeszcze, ale jak się zdecyduję na cięcie, to pójdę do Tomka.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez francja Pokaż wiadomość
ja poza tym chciałabym pójść do takiego, który sam spojrzy na mnie i powie, w jakiej fryzurce będzie mi dobrze, jaki kolorek itd..
To chyba marzenie każdej z nas, niestety jeszcze nie znalazłyśmy recepty...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:58   #3641
87tuska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hej mam pytanko czy do grupy artystycznej waldemara wagnera trzeba się wcześniej umówić czy można iść tak od razu? bo mam zamiar się wybrac?
87tuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 22:37   #3642
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że po umyciu włosy układają się już po swojemu, ale nie ukrywajmy, ważne jest, żeby nam fryzjer nie zniszczył włosów tym cieniowaniem, ani nie zrobił siana.
tego sobie w ogole nie chce wyobrazac, zeby jakikolwiek fryzjer zniszczył mi włosy

jak w koncu znajde kogos, kto mi rozjasni delikatnie moje pasma, to dam znac
a wlosy moje powoli odrastają juz nawet moge powoli zakladac na jedno ramie za 2 miesiace bedzie juz prawdziwe szaleńśtwo
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 07:09   #3643
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Wiadomo, że po umyciu włosy układają się już po swojemu
niefajnie, dla mnie ważne jest żeby się nie męczyć po myciu


87tuska87 - kiedyś trzeba było się umawiać, myślę że teraz też lepiej- jak do większości salonów
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 08:39   #3644
87tuska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a terminy oczekiwania są długie czy raczej nie?
87tuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:57   #3645
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A ja byłam w maju na podcięciu włosów u Tomka Betleja i jestem bardzo zadowolona. BARDZO. Wiem, że ostatnio są kiepskie recenzje na jego temat, ale on jak na razie jako jedyny fajnie pocieniował mi włoski, a ja od x czasu cieniuję włosy i na razie z jego tylko roboty jestem zadowolona.
Klocuszku, byłam u Tomka Batleja...i tylko z koloru byłam zadowlona, cięcie, niestety, baaaaaardzo kiepskie

Cytat:
Napisane przez 87tuska87 Pokaż wiadomość
a terminy oczekiwania są długie czy raczej nie?
do końca roku nie masz szans żeby się dostać do wagnera, dzwoniłam i nawet poranne wizyty ma zaklepane.....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 19:40   #3646
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja po wizycie w ' Pracownia 3' ,cięcie i kolor , p. Sylwia.
Własnie chwilę temu wrócilam do domu.
hm. No cóż ,faktycznie tak jak Papryczka ( Papryczko ,pozwól ,że napisze w wątku, juz nie na pw : ) mówila kilkanascie postów wczesniej , p.Sylwia jest dobra w asymetrii. Przynajmniej na tą chwilę to pisze, bo nie wiem jak włosy bedą się ukladac po tygodniu ,dwóch - pozyjemy ,zobaczymy.
Wzięlam lapa ,pokazalam zdjęcie , no i...
No i ogonek ,tak jak chcialam jest. Powiedziala, że da się zrobić bez problemu, ale nie uswiadomila od razu ,że moje wlosy nie są stworzone do ogonka Mam proste jak druty i na szyi rosną jak sobie chcą,więc ogonek zamiast zgrabnie się ukladac jest rozczapirzony
jeden bok ,czyli moja dlugą grzywę zostawila mi takiej samej dlugosci, za to drugi bok -gdy zasugerowalam by skrocic, faktycznie skrócila bardzo pod spodem mam jeża, z wierzchu opadaja dluzsze do pol ucha. mi to nie przeszkadza, cos nowego hehe, mimo ,że to nie jest fryzura na Twiggy
jesli ktos lubi odważne fryzury krótkie, to raczej polecam tą fryzjerkę, będzie zadowolony. Widzialam tez jjak pracuje na dluzszych wlosach ,bo trochę wczesniej się pojawilam w salonie, i podobalo mi się, zadnych udziwnien nie wprowadzala na wlosach dlugich. tak więc z dluzszymi tez sobie babka radzi.
kolor - zostalam przy rudosciach ,przyciemnilam trochę.
Cieniowanie - bardzo mi sie podoba, nie sa postrzepione. Fryzura nabrala porządnego wyglądu. poza tym staranne cięcie.
podobalo mi się też ,że pracowala ze skupieniem, nie zagadywala , ja tego nie lubie, wolę gdy fryzjer pracuje w milczeniu, ew. rozmowa dotyczy zmian we fryzurze ,koloru itd. Przynajmniej wtedy i ja sie skupiam i obserwuję jak fryzjer działa na mojej glowie.

Za jakis czas napisze jak włosy reagują na samodzielne ukladanie ,i czy zyją swoim zyciem czy mnie sluchaja wtedy też zdecyduję czy będę dalej tam chodzić ,czy szukać kolejnego fryzjera.

ogólnie to Papryczko ,dzieki za namiary.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:21   #3647
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
ja po wizycie w ' Pracownia 3'
Ruda czy pracownia 3 była/jest w okolicach parku wilsona?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:15   #3648
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Ruda czy pracownia 3 była/jest w okolicach parku wilsona?
tak tak Bejjko. dokladnie Siemiradzkiego 12. a co ? ;>
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:33   #3649
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
tak tak Bejjko. dokladnie Siemiradzkiego 12. a co ? ;>
bo pare lat temu fajnie mnie tam ścieli...chciałam tam się ponownie wybrać, ale nie mogłam sobie przypomnieć ani nazwy ani dokładnej lokalizacji pamiętałam, że salon miał coś z trojką wspólnego, ale ubzdurałam sobie, że jest na matejki kiedyś pojechałam tam specjalnie, ale nie znalazłam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

mają może www? i nie wiesz jak z terminami?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:37   #3650
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
bo pare lat temu fajnie mnie tam ścieli...chciałam tam się ponownie wybrać, ale nie mogłam sobie przypomnieć ani nazwy ani dokładnej lokalizacji pamiętałam, że salon miał coś z trojką wspólnego, ale ubzdurałam sobie, że jest na matejki kiedyś pojechałam tam specjalnie, ale nie znalazłam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

mają może www? i nie wiesz jak z terminami?
aa to dobrze,że mile wspomnienia
heh, a od matejki już tak blisko było! tylko skręcic w uliczke
www nie mają ,szukalam ich w necie ale ni ma. napiszę priva zaraz.
z terminami teraz ciezko, w ub tygodniu dzwonilam, i najpierw termin na po swiętach, ale udalo się mnie wcisnac jakos na dzis.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:43   #3651
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dzięki
może uda mnie się gdzieś wcisnać, bo naprawdę potrzebuje odświeżenia fryzury
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 22:18   #3652
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ooo super, że się podobało szczerze mówiąc, trochę się bałam, czy będziesz zadowolona
Bejjko, jak tam pójdziesz,to zdaj proszę relacje wypytywałam znajomą, ale ona nie umiała mi powiedzieć, czy p. Sylwia będzie umiała poradzić sobie z długimi włosami.. jestem raczej za klasyką na mojej głowie

Ruda, a jak z cenami?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 01:32   #3653
___ sylvviia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
GG do ___ sylvviia
Arrow Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ruda7816 - 'Pracownia 3' - po raz kolejny słyszę, że ta babeczka robi świetne fryzurki na krótkich włosach

Dzisiaj (właściwie to wczoraj) byłam w Czesance, u Łukasza na poprawce, żółty odrost został zniwelowany, sukces
Właśnie. Wiedziałam, że Ł. przeczytał wcześniej moje posty na forum i przy spotkaniu, kiedy chciałam go przeprosić za mój tekst tutaj na forum : "spieprzył sprawę po całej linii" (w sumie przesadziłam trochę, fryzurka jest fajna, nieważne już, że teraz uważam, że nie do końca mi pasuje.. cóż taką chciałam. Nie wyszło tylko farbowanie, więc w sumie Ł. spieprzył wtedy sprawę częściowo:p). Zwrócił mi uwagę, że napisanie o "ŻÓŁTYM" odroście było nie fair. Tłumaczę : odrost nie był tak ŻÓŁTY jak oddaje to sam wyraz... Niech nikt nie myśli, że był wręcz kurczęcy Był LEKKO żółtawy, co już wcześniej chyba nawet pisałam. Ale... żółtawy, pomarańczowy, mocno, lekko, nie ma znaczenia, bo prawda jest taka, że różnił się od reszty włosów (a chyba nie po to idę do fryzjera, żeby takie motywy miały miejsce). Było to wyraźnie widać (szczególnie w świetle dziennym, i nie tylko ja to zauważałam) tym bardziej, że częściej czeszę się inaczej niż z Ł. wymyśliliśmy, czyli nie zaczesuję włosów z tyłu głowy na przód, kiedy to właśnie nie ma żadnego przedziałka, co za tym idzie, nie widać odrostów.
Chciałam napisać, że cieszę się, że Ł. nie robił problemów ze zrobieniem poprawki. Chyba zachowywał się tak jak za pierwszym razem, czyli w porządku. Szkoda, że nie wykazał chęci pogadania o tym wszystkim:p Suma sumarum było sympatycznie Co ważniejsze, kolor jest w końcu ok. Jestem zadowolona.



p.s.- odbiegając troszkę od tematu.. A. lubię pozytywną złośliwość- co do tego akurat, na pewno nic MI SIĘ nie WYDAJE
p.s.2.- btw pozdrowienia dla Panów z Czesanki

Edytowane przez ___ sylvviia
Czas edycji: 2009-12-17 o 01:35
___ sylvviia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 07:08   #3654
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bejjka powodzenia, trzymam kciuki za złapanie terminu !!!!

Papryczko jesli chodzi o ceny to ja placilam 160 zl. Myslę ,że to sporo, jak na krótkie włosy.Choć mam porównanie z innymi salonami w których bylam, i w A.Arlekinada ciecie na włosach do łopatek i farbowanie 240 zl. Galeria fryzur - obciecie z długich na krotkie i farbowanie- 160 zl. Kącik fryzjerski - ciecie i farbowanie -nie pamietam ale albo 130 ,albo 160 zl. Wiec widać ceny krótkich fryzur oscylują w granicach 130 - 180. To mysle ze cena dlugich ok 240 ?
Dla mnie to i tak kosmiczne ceny ,ale coz zrobic. ??? :/


a tak przy okazji, sylvviia, moim zdaniem nie fair ,to jest zwracanie klientowi uwagi. Jesli czytają wątek fryzjerzy ,to niech sobie czytają,ale uwagi zostawią dla siebie. Niech nie traktują tego forum jak wyrocznię ,bo mam wrażenie ,ze niektorzy z podnieceniem wyczekuja kolejnego dnia, by zobaczyc co kto napisal na jego ,badz konkurencji ,temat.
poza tym nie rozumiem pretensji pana Łukasza.
skoro zrobil zółty odrost to z jakiej racji masz o tym nie pisać? to forum nie polega tylko na pisaniu pochlebstw, kazdy ma prawo napisac co mysli o danym salonie, wykonaniu ,podejściu do klienta. i to nie ważne czy to będzie słabo zółty czy pomaranczowy odrost ,czy obojętnie co, nawet kilka włosów zle wycieniowanych.
Zwracanie klientowi uwagi , wytykanie czegoś swiadczy tylko o kulturze fryzjera i pokazuje jaki ma stosunek do klienta.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2009-12-17 o 07:10
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 08:34   #3655
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ___ sylvviia Pokaż wiadomość
Dzisiaj (właściwie to wczoraj) byłam w Czesance, u Łukasza na poprawce, żółty odrost został zniwelowany, sukces
Sylvviia świetnie, że zareklamowałaś kolor wiedziałam, że Czesanka załatwi sprawę bez problemowo Każdemu zależy na dobrej opinii, tymbardziej, że większość fryzjerów czyta to forum

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Bejjka powodzenia, trzymam kciuki za złapanie terminu !!!!
właśnie...zapomniałam, że mam zadzwonić kurcze...mam nadzieję, że się uda bo w lustrze patrzeć na siebie nie mogę...

Papryczko jesli uda mi się z wizytą (a też chciałabym do p.Sylwii) to na pewno napiszę co i jak


Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Jesli czytają wątek fryzjerzy ,to niech sobie czytają,ale uwagi zostawią dla siebie. Niech nie traktują tego forum jak wyrocznię ,bo mam wrażenie ,ze niektorzy z podnieceniem wyczekuja kolejnego dnia, by zobaczyc co kto napisal na jego ,badz konkurencji temat.
to prawda, zawsze jestem zażenowana jak ktoś obrasta w piórka, bo na forum jest chwilowo na topie komentuje wpisy o sobie i konkurencji....żałosne
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 09:10   #3656
87tuska87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bezpośrednio do pana Wagnera się nie dostałam ale wczoraj zadzwoniłam i są jeszce miejsca do innych w tym salonie. Ja jestem zapisana do pani Eweliny. Zna ją ktoś w sensie był ktoś u niej?
87tuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 11:45   #3657
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja niestety nie. Dobrze, że w ogóle są jeszcze jakieś wolne miejsca, a wczoraj doszłam do wniosku, że też dobrze byłoby pojść gdzieś blisko domu, mojego mena nie będzie, więc będe skazana na spacerki i autobusy, a że mieszkam na kowalczyka koło niepodległości, to chyba najbliżej będę miała do tego Samui Spa i zadzwoniłam mają wolne terminy, czyli uratowana jestem, makijaż i fryzurka będąmam nadzieję, że będę zadowolona...była któraś z Was tam kiedykolwiek?
francja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 14:05   #3658
walewska75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a'propos studia 3, byłam tam kiedyś u Celiny. raz z długimi włosami - zrobiła mi fajną klasyczną fryzurkę, a drugi raz miałam krótkie i chciałam maksymalnie skrócić. pomysł i wykonanie były super (dość awangardowe) ale nie pasowało do mnie zupełnie !! dobrze że była zima i ukryłam ten chełm pod czapką, a do wiosny już się "wylizałam z ran".
Natomiast moja koleżanka chodziła do niej baaardzo długo i zawsze miała fajną krótką fryzurę. zmieniła fryzjera dla ... zmiany
walewska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:45   #3659
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Sylvviia dobrze, że odrosty LEKKO żółtawe, nie kurczakowe, hehe zostały poprawione
Ale tak na marginesie to NIEFAJNIE, że fryzjerzy komentują to, co tu czytają, mówiąc eufemistycznie, czuję się... obserwowana...
Wiem, że Tomek Betlej też tu zagląda, głupio się czułam jak on komentował to forum podczas gdy ja siedziałam na fotelu...

Edytowane przez klocuszek27
Czas edycji: 2009-12-17 o 16:46
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:06   #3660
___ sylvviia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
GG do ___ sylvviia
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Sylvviia dobrze, że odrosty LEKKO żółtawe, nie kurczakowe, hehe zostały poprawione
Ale tak na marginesie to NIEFAJNIE, że fryzjerzy komentują to, co tu czytają, mówiąc eufemistycznie, czuję się... obserwowana...
Wiem, że Tomek Betlej też tu zagląda, głupio się czułam jak on komentował to forum podczas gdy ja siedziałam na fotelu...

KURCZAKOWE

A niech sobie czytają, mi to nie przeszkadza:p

ruda7816 Nie uważam, że było to nie fair. W sumie to ja poruszyłam ten temat. Gdybym nic nie powiedziała, to pewnie by nie skomentował moich wpisów. Fajnie było się dowiedzieć, że jego argument o odroście KURCZAKOWYM a leeeekko złocistym hehe był marny.
___ sylvviia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.