Zwariowany rocznik 1990 :D - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 16:00   #541
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

niezłe

przecież nauczyciele nie znają wszystkich filmów i książek
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:04   #542
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez Blair
JA na próbnym mniałam świetny temat na rozprawkę "Co bardziej pobudza twoją wyobraźnię film czy książka ? "
Gdyby teraz taki dali ...

P.S. Oczywiście 70 % ludzi pisało o Harry'm Potterze
Ja tez pisalam o Harry'm ale temat mialam inny: napisz charakterystyke bohatera ktory przez wydarzenia w jego zyciu (czy jakos tak, zacytowac polecenia nie umiem) odnalazl szczescie. A ze zostalo mi 1h 15 min na wypracowanie to moglam sie spokojnie zastanowic o kim pisac
1 typ: maly ksiaze (odrzucilam, bo juz tego dokladnie nie pamietam)
2 typ: Scrooge (to bylo wyjscie awaryjne)
3 typ: Harry I tez dostalam maxa za wypracowanie

Cytat:
Napisane przez Caramella
niezłe

przecież nauczyciele nie znają wszystkich filmów i książek
Nam tego nie sprawdzali nauczyciele, bo nie chcieli. Sprawdzali w zeslzym roku( w II klasie tez mielismy probne, ale tylko 1. Losowo pisalismy humana albo mat-przyra) i inne klasy mowily: mialam tam iles za wypracowanie bo ta baba mnie nie lubi. Wiec w tym roku mielismy egzaminy nie z OKE a z instytutu badan kompetencji w walbrzychu I tam nam to sprawdzali
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:24   #543
stokrotecka
Przyczajenie
 
Avatar stokrotecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
GG do stokrotecka
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Gosiutka - co racja to racja Test próbny był wyjątkowo prosty, szczególnie, że przyszło pisać o muzyce, a temacik był po prostu rewelacyjny! Wiele bym dała, żeby egzamin próbny był tym kwietniowym, bo wtedy mi się naprawdę udało (wprawiłam w osłupienie chyba wszystkich, a szczególnie samą siebie, gdy okazało się, że z humana mam najwięcej pkt w klasie ). A jak znam życie to teraz stres zrobi swoje...

Blair - ja raczej znalazłabym się w tych 30%, którzy o Harrym nie pisali, bo nie wiedzieć czemu, nie trawię kolesia

A jak tam u Was przedstawia się punktacja z próbnego?
stokrotecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:32   #544
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez stokrotecka
Gosiutka - co racja to racja Test próbny był wyjątkowo prosty, szczególnie, że przyszło pisać o muzyce, a temacik był po prostu rewelacyjny! Wiele bym dała, żeby egzamin próbny był tym kwietniowym, bo wtedy mi się naprawdę udało (wprawiłam w osłupienie chyba wszystkich, a szczególnie samą siebie, gdy okazało się, że z humana mam najwięcej pkt w klasie ). A jak znam życie to teraz stres zrobi swoje...

Blair - ja raczej znalazłabym się w tych 30%, którzy o Harrym nie pisali, bo nie wiedzieć czemu, nie trawię kolesia

A jak tam u Was przedstawia się punktacja z próbnego?
Ja tam co prawda sie nie stresuje na takich rzeczach (9 lat latania po konqrsach/olimpiadach itp tego mnie nauczylo ) To pewnie zrobie jakis durny blad (jak zawsze )

Mnie wprawil w oslupienie wynik humana 45 pkt Jak na mnie to cudownie Nawe polonistka stwierdzila, ze spodziewala sie po mnie 40-43 ale nie 45 "Kasia przeszlas sama siebie" Z mat-przyra nie jetsem zadowolona bo mialam 44. Niby duz, ale ja mam z 3/5 przedmiotow na tym egzaminie ocene celujaca. Osoagniecia z tych przedmiotow. A tu 44??? Ale ogolem jest 89 wiec nie jest tak zle Jednak jesli z mat przyra nie bede miec conajmniej 46 to bede niezadowolna Jak zwykle
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:45   #545
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

No tak, ostatnio na próbnym musieliśmy napisać charakterysytkę wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją przedstawić w filmie i teatrze. Jako żem dziewka ambitna, postanowiłam wybrać kogoś oryginalnego- Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany'ego. A reszta- Harry Potter, Mały Książę (koło ratunkowe). Mój kolega notmiast napisał o Dziewczynie z Ameryki (nigdy nie czytałam ) i też dostał max punktów.

Z mat-przyr 43, z humana- 50, ale pewnie na normalnym nie będzie tak dobrze . Głupie błędy to moja specjalność i nie byłabym sobą, gdybym nie napisała choć jednej totalnej bzdury na teście .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:49   #546
stokrotecka
Przyczajenie
 
Avatar stokrotecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
GG do stokrotecka
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Ja tam co prawda sie nie stresuje na takich rzeczach (9 lat latania po konqrsach/olimpiadach itp tego mnie nauczylo ) To pewnie zrobie jakis durny blad (jak zawsze )

Mnie wprawil w oslupienie wynik humana 45 pkt Jak na mnie to cudownie Nawe polonistka stwierdzila, ze spodziewala sie po mnie 40-43 ale nie 45 "Kasia przeszlas sama siebie" Z mat-przyra nie jetsem zadowolona bo mialam 44. Niby duz, ale ja mam z 3/5 przedmiotow na tym egzaminie ocene celujaca. Osoagniecia z tych przedmiotow. A tu 44??? Ale ogolem jest 89 wiec nie jest tak zle Jednak jesli z mat przyra nie bede miec conajmniej 46 to bede niezadowolna Jak zwykle
Moja polonistka powiedziała tylko "Proszę, mistrzu!" i dała mi test a tam 48pkt Aż mi się w głowie zakręciło! I kto by przypuszczał, że przeciętna piątkowa uczennica wzbije się na takie wyżyny Bo z przedmiotów humanistycznych nigdy nie miałam jakichś szczególnych osiągnięć. Wprawdzie z wypracowań zawsze 5 [6 u nas nie daje...], ale poza tym nic specjalnego
Natomiast zasmucił [albo raczej rozżalił] mnie [i nie tylko mnie] wynik z mat-przyr. gdzie miałam 43 [przydałoby się więcej, bo z tych przedmiotów także widnieją u mnie oceny celujące...] No ale cóż - narzekać, nie narzekam - w końcu zdobylam 91pkt, a to na pewno sukces

A Tobie kasienka.b gorąco gratuluję
stokrotecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:59   #547
stokrotecka
Przyczajenie
 
Avatar stokrotecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
GG do stokrotecka
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez innuendo
No tak, ostatnio na próbnym musieliśmy napisać charakterysytkę wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją przedstawić w filmie i teatrze. Jako żem dziewka ambitna, postanowiłam wybrać kogoś oryginalnego- Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany'ego. A reszta- Harry Potter, Mały Książę (koło ratunkowe). Mój kolega notmiast napisał o Dziewczynie z Ameryki (nigdy nie czytałam ) i też dostał max punktów.

Z mat-przyr 43, z humana- 50, ale pewnie na normalnym nie będzie tak dobrze . Głupie błędy to moja specjalność i nie byłabym sobą, gdybym nie napisała choć jednej totalnej bzdury na teście .
Niezła agentka z Ciebie 50 pkt - tylko pozazdrościć! I oczywiście jestem pełna podziwu! A z mat-przyr tak samo napisałyśmy
Zdaję mi się, że 'Dziewczyna Ameryki' a nie '... z Ameryki' - przynajmniej taką książkę czytałam [nawet dwie części ], za to nie czytałam 'Śniadania u Tiffany'ego'
stokrotecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 17:04   #548
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Ja się na tym nie znam, możliwe, że to Dziewczyna Ameryki
Ale nie wiedziałam, że coś takiego czytają chłopcy [ale po tym koledze to wszystkiego można się spodziewać ).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:06   #549
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez stokrotecka
Moja polonistka powiedziała tylko "Proszę, mistrzu!" i dała mi test a tam 48pkt Aż mi się w głowie zakręciło! I kto by przypuszczał, że przeciętna piątkowa uczennica wzbije się na takie wyżyny Bo z przedmiotów humanistycznych nigdy nie miałam jakichś szczególnych osiągnięć. Wprawdzie z wypracowań zawsze 5 [6 u nas nie daje...], ale poza tym nic specjalnego
Natomiast zasmucił [albo raczej rozżalił] mnie [i nie tylko mnie] wynik z mat-przyr. gdzie miałam 43 [przydałoby się więcej, bo z tych przedmiotów także widnieją u mnie oceny celujące...] No ale cóż - narzekać, nie narzekam - w końcu zdobylam 91pkt, a to na pewno sukces

A Tobie kasienka.b gorąco gratuluję
Dzieki Ja jestem typowym scislowcem, gramatyka polska to dla mnie czarna magia atu 45. ZONK Milo, ze nie tylko ja nie jestem zadowolona z wyniku mat-przyra Ale z tych probnych byly jakos dziwnie wysokie wyniki, nie sadzicie??? Mam nadzieje, ze w zwiazku z tym kwietniowy egzamin NIE BEDZIE TRUDNY Oby...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:07   #550
asiulka902
Raczkowanie
 
Avatar asiulka902
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do asiulka902
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

hej stokrotecka moja Ty Sąsiadko
no cóz.. ja mialam (tylko, nie-tylko) 73 pkt.
pewnie, ze moglabym wiecej, ale jakos nie ubolewam nad tym :P
nie chce mi sie pisac wiecej :P wiec pozdrawiam
asiulka902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:14   #551
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Dziewczyny, chciałabym Wam złożyć najlepsze życzenia

Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
i beczy cichutko: Wesołego Alleluja!
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 17:19   #552
stokrotecka
Przyczajenie
 
Avatar stokrotecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
GG do stokrotecka
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

innuendo - ten Twój kolega to z pewnością typ nietypowy
kasienka.b - OBY!
asiulka902 - jak miło Asiula, że tu zawitałaś [po mojej namowie ] i zasiliłaś grono gimnazjalistek, które jush niedługo zostaną poddane katorgom
paula007 - wzajemnie
stokrotecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:25   #553
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Wesołego królika co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

I oczywiscie 100pkt z egzaminu, sredniej 6,0 i dostania sie do wymarzonego LO

__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 22:22   #554
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Pisanych jojecek,
wirzbowych bazicek
kiełbasy święconej
dużo krzanu do niej
baby polukrzonej
kukiełki pieconej,
Zmartwychwstanio w dusy i...
Wiesny... po usy!


... i powodzenia na testech
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 22:37   #555
yousta
Raczkowanie
 
Avatar yousta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

od dziewczęta. kiedy wy macie czas na kompie siedzieć? nie ma mnie pół dnia a już dwie nowe strony z postami . bójcie się Boga.
yousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 13:38   #556
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez yousta
od dziewczęta. kiedy wy macie czas na kompie siedzieć? nie ma mnie pół dnia a już dwie nowe strony z postami . bójcie się Boga.
Amen
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 17:54   #557
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

ja się nie przejmuję - nie mam zamiaru =delikatnie mówiąc= rujnować sobie życia głupimi testami.. to TYLKO kartki. mieć 50 pkt ciekawe :| .. trzeba być idiotą by nie cieszyć się z wyniku powyżej 85. ja marzę o 75... poza tym to jest wg mnie idiotyczne wymagać znajomości 3 lat materiału z humana ok ale śc bojcie sie Boga strzeliłabym z liścia ludziom którzy to wymyślają ulżyłoby mi skoro i tak nic nie zmienię. jak ktoś ma odpowiedzi to nie bądźcie żyły proszę wysłać na maila dyskrecja 100% o kosztach potem porozmawiamy ;]
shikai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 18:03   #558
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

heh, najlepsze jest to, że osoby, które to wszystko wymyślają,czepiają się jakiś szczególików, nic nie znaczących informacji, których nikt z uczniów nie pamięta ygh.

No jasne, 75 punktów to wynik dobry, ale... zawsze mógł być lepszy. Ja chcę mieć jak najwięcej punktów, ponieważ próg dostania się do mojej wymarzonej szkoły jest naprawdę wysoki.
Co masz na myśli, mówiąc o rujnowaniu sobie życia? Przecież żadna z nas tego nie robi- po prostu nam zależy na dobrym wyniku [jak każdemu] i się w jakiś tam sposób próbujemy sie przygotować.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 18:20   #559
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez innuendo
heh, najlepsze jest to, że osoby, które to wszystko wymyślają,czepiają się jakiś szczególików, nic nie znaczących informacji, których nikt z uczniów nie pamięta ygh.

No jasne, 75 punktów to wynik dobry, ale... zawsze mógł być lepszy. Ja chcę mieć jak najwięcej punktów, ponieważ próg dostania się do mojej wymarzonej szkoły jest naprawdę wysoki.
Co masz na myśli, mówiąc o rujnowaniu sobie życia? Przecież żadna z nas tego nie robi- po prostu nam zależy na dobrym wyniku [jak każdemu] i się w jakiś tam sposób próbujemy sie przygotować.
My sie tylko wzajemnie wspieramy Do mojej szkoly tzreba miec srednio 150-160pkt zeby sie dostac, wiec chyba nie powinno nikogo dziwic ze zalezy mi na wyniku egzaminu. Ale jak ktos to olewa jego sprawa. Moim zdaniem zmarnowaniem sobie zycia nie jets zamartwianie sie egzamem (bo w koncem mat-przyra to nam przejdzie ) a wlasnie totalne olewanie a potem marudzenie ze sie mialo tylko 50pkt. Mozna wtedy miec pretensje tylko do siebie. Ale to tylko opinia chorobliwie ambitnej Kasienki, nie musicie sie ze mna zgadzac

A jak juz o autorach mowa to nakopac im za to ze to wymyslili I tym, ktorzy te durne egzaminy wprowadzili ( Tymbardziej im ). O i jeszcze chetnie bym uszkodzila autorom tegorocznej olipiady z gety: Jakos ci, ktorzy ukladali II etap z chemii sie podpisali a ci z gety nie I chyba dobrze zrobili...
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 19:29   #560
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez innuendo
Rambo to tylko cząstka tego, co pokazują w telewizji czy w kinie. Jest przecież tyle pięknych produkcji, o których można opowiadać czy pisać godzinami! (...) W końcu oglądam średnio dwa filmy dziennie i przyznam, że bardzo zorientowana w tych sprawach jestem(...)

Co do rozprawek- w ciagu trzech lat napisałam bardzo dużo, bo około 20 i
ciągle mi mało. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale uwielbiam pisać!
I Ty masz czas na te filmy?? Podziwiam Cie...
Swoja droga - ja tez kiedys ogladalam duzo filmow, ale... Jakos mnie to juz nie "kreci" - bo jestem raczej artystka - wole czytac piekne ksiazki niz ogladac najpiekniejsze filmy i odwiedzac teatr zamiast kina. Naprawde nienawidze telewizji i ogladam tylko wiadomosci (wiem, jestem inna) ewentualnie czasami z moja siostra 'Gotowe na wszystko" albo... W11

A co do pisania - myslalam, ze tylko ja mam takie "skrzywienie" w psychice - jak mi sie nudzi, albo "mam wene" to potrafie caly dzien siedziec i pisac wiersze, opowiadania i inne

Cytat:
Napisane przez innuendo
Z mat-przyr 43, z humana- 50, ale pewnie na normalnym nie będzie tak dobrze . Głupie błędy to moja specjalność i nie byłabym sobą, gdybym nie napisała choć jednej totalnej bzdury na teście .
Skad ja znamte glupie bledy... No i gratuluje wyniku - 50 z humana.... Ja sie tylko moge pochwalic maksymalnym wynikiem z rozprawki

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Ale z tych probnych byly jakos dziwnie wysokie wyniki, nie sadzicie??? Mam nadzieje, ze w zwiazku z tym kwietniowy egzamin NIE BEDZIE TRUDNY Oby...
Heh, mow za siebie:P: Ja mialam 75ptk (42 z humana i 33 z mat-przyra) i to byl najlepszy wynik w klasie (bylam lepsza od klasowego kujona).
Wiesz, kazde wojewodztwo mialo swoj probny wiec stopnie trudnosci byly rozne... Ale ten nasz byl bardzo krytykowany - ze za trudny, ze niskie wyniki...
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:40   #561
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

a ja żem, moniczko, wszechstronna, bo i piękne książki czytam, piękne filmy oglądam, a i chętnie, często i namiętnie chadzam na spektakle, bo Legnica ma podobno najlepszą ekipę aktorów!

A teraz jestem chora i mi się w cholerę uczyć nie chce! No, i testów nie rozwiązuje, nie piszę referatu z fizyki, a i ocenę Piłsudskiego sobie olewam, o! Wolę siedzieć na wizażu, tudzież filmy oglądać [dziś jest dracula- jakby ktoś nie mógł spać, to polecam! Gary Oldman do schrupania- mmm!]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:21   #562
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

hej wam i zycze wesolych swiat!!!

nie bylo mnie tu przez 2 dni a wy cala stronke napisalyscie


a ja cio... przezywam moja mala tragedie pisalam konkurs z matmy (niby tylko szkolny ale zawsze) ktory ukladala moja matematyczka i normlanie ona dala na tescie zadania ktore 2 inne kalsy (moja uczy ona, 2 pozostale inny nauczyciel) przerabialy na lekcjach wiec ja przez cala godzine myslalam i zjadlam pol olowka, a osoby z tamtej klasy wychodzily tak po pol godziny i wlasnie w ten sposob spadne z drugiego miejsca najprawdopodobniej na 4-5bo zrobilam kilka bledow i bede miec ok 43/50 ptk
i jak tu normlanie nie stresowac sie w szkole !!!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:27   #563
tifffany
Przyczajenie
 
Avatar tifffany
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: BtM.
Wiadomości: 8
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

ja też! :P A z próbnych jakoś dałam rade :P

Zapraszam na moje forum o pracy... moze macie ten sam problem...
tifffany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 20:32   #564
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Ladzia, takie to życie już niesprawiedliwe jest i okrutne! Nie martw się, na teście pokażesz wszystkim, kto jest najlepszy

Swoją drogą, czuję się obmacana .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 09:22   #565
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez innuendo
a ja żem, moniczko, wszechstronna, bo i piękne książki czytam, piękne filmy oglądam, a i chętnie, często i namiętnie chadzam na spektakle, bo Legnica ma podobno najlepszą ekipę aktorów!
No to w takim razie zwracam honor I po studiach aktorskich pojade do Legnicy

Cytat:
Napisane przez ladzia_15
(...) a ja cio... przezywam moja mala tragedie pisalam konkurs z matmy (niby tylko szkolny ale zawsze) ktory ukladala moja matematyczka i normlanie ona dala na tescie zadania ktore 2 inne kalsy (moja uczy ona, 2 pozostale inny nauczyciel) przerabialy na lekcjach wiec ja przez cala godzine myslalam i zjadlam pol olowka, a osoby z tamtej klasy wychodzily tak po pol godziny(...)
Biedactwo Wydaje mi sie, ze konkurs nauczyciele powinni ukladac razem - zeby nikt nie byl w takiej glupiej sytuacji... Ale chyba Cie moge pocieszyc - w tamtym roku, kiedy jeszcze bylam "wielkim talentem fizycznym" na olimpiadzie mialam... 7ptk!! Jedna z gorszych Tylko jedno zadanie z calej olipiady mialam dobrze...

Cytat:
Napisane przez innuendo
(...) Swoją drogą, czuję się obmacana
Ze zapytam - kto Cie obmacal??
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 09:26   #566
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

PS Wczoraj pierwszy raz w zyciu ogladalam "Nianie". Mozecie byc ze mnie dumne (ponad pol mojej szkoly oglada: "Nianie", "M jak miłosć" "Kryminalnych, "Na wspolnej", "Detektywów", "W11" i jeszcze cos tam - tylko ja jestem inna)
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 10:18   #567
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

ej spoko, mi też zależy na dobrym wyniku , powtarzam przerabiam testy itd ale jak patrzę na pare ludzi z mojej klasy i wogóle z moim wieku , to to wraki są nie wiem czym oni się tak martwią..
shikai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 11:36   #568
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Wink Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15
hej wam i zycze wesolych swiat!!!

nie bylo mnie tu przez 2 dni a wy cala stronke napisalyscie


a ja cio... przezywam moja mala tragedie pisalam konkurs z matmy (niby tylko szkolny ale zawsze) ktory ukladala moja matematyczka i normlanie ona dala na tescie zadania ktore 2 inne kalsy (moja uczy ona, 2 pozostale inny nauczyciel) przerabialy na lekcjach wiec ja przez cala godzine myslalam i zjadlam pol olowka, a osoby z tamtej klasy wychodzily tak po pol godziny i wlasnie w ten sposob spadne z drugiego miejsca najprawdopodobniej na 4-5bo zrobilam kilka bledow i bede miec ok 43/50 ptk
i jak tu normlanie nie stresowac sie w szkole !!!
No szkola szkodzi ludziom - wiem w jakim stanie jestem - kwalifikuje sie TYLKO do pojscia na zwolnienie lekarskie (ale zrobie to w maju, po dlugim weekendzie ) A co do konqrsu to to rzeczywiscie bylo nie fair

Cytat:
Napisane przez innuendo
Ladzia, takie to życie już niesprawiedliwe jest i okrutne! Nie martw się, na teście pokażesz wszystkim, kto jest najlepszy
Nie tylko Ladzia, wszystkie pokazemy kto tu rzadzi

Cytat:
Napisane przez innuendo
Swoją drogą, czuję się obmacana .
Ja tez
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 12:10   #569
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

oj laski ... jak będzie tak będzie ;p;p nie ma sie co denerwowac łoj ja na probnym miałam 55pkt ;/;/ no ale mam zamiar sie teraz postarac ;p 3majcie kciuuki hy ! i ja za was też trzymam

bo to juz ... tuż tuż ( tóż ? ;/ ) ojj nie wazne
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 12:55   #570
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Gimnazjalistki z III klasy - wpisywać się :D

Dziewczyny, ja jako maturzystka mam do Was pytanie, czy wy nie robicie nic innego, oprócz chwalenia się ile to miałyście punktów na egzaminie próbnym i jakie to wy nie jesteście wielkie.
Macie po 15, 16 lat powinnyście się bawić a nie martwić się czy będziecie miały 48 pkt. czy 50 na teście, który o niczym nie świadczy.

Czytam Was co jakiś czas i ciagle ta sama gadka. Ja szczerze nie uczyłam się do testu gimnazjalnego bo on jest bezsensu. Dużo osób się nie uczy idzie do średniego LO, a potem się przenosili.

jeszcze powiedźcie mi, że od pierwszej klasy LO będziecie się do matury uczyć, to normalnie pęknę ze śmiechu.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.