Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 16:02   #3991
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

lalala

Chwalę się, że właśnie Modna przyjęła kolejnego twórcę, w mojej skromnej osobie
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:08   #3992
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
"Jak ze sprzedażą" + "nigdy o niej nie słyszałam " <----- tu masz odpowiedź
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:51   #3993
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
lalala

Chwalę się, że właśnie Modna przyjęła kolejnego twórcę, w mojej skromnej osobie
Gratuluję, ja dostaję same odmowy :/
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:33   #3994
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja również gratuluję

Mnie w ogóle nie odpowiadają...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:34   #3995
lapiskaO
Przyczajenie
 
Avatar lapiskaO
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

clementinne -

tak też pomyślałam, ale wolałam się upewnić, dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
lapiskaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 06:06   #3996
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

dziewczyny, proszę o pomoc: czy znacie jakieś fajne galerie artystyczne w Holandii? [ze znalezieniem mam problem, a myślę że kilka emigrantek by się znalazło]
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:48   #3997
justynaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 338
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny z Modnej: możecie wejść na forum (oczywiście Modnej)?
Ja mam problem- wyskakuje mi informacja:
"Aktualizacja forum - będzie ponownie dostępne 7 czerwca rano"
Dziś mamy 11 czerwca.
justynaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 14:52   #3998
nutka27
Rozeznanie
 
Avatar nutka27
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 593
GG do nutka27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez justynaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Modnej: możecie wejść na forum (oczywiście Modnej)?
Ja mam problem- wyskakuje mi informacja:
"Aktualizacja forum - będzie ponownie dostępne 7 czerwca rano"
Dziś mamy 11 czerwca.
U mnie to samo
__________________
Mój skarb
Zapraszam na bloga
nutka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:44   #3999
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Forum u mnie też niedostępne

A jeszcze w sprawie Modnej, jak się tam zdobywa fakturę?
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:22   #4000
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Jest jakaś moderacja forum, pewnie jest mały poślizg. A co do faktury - masz wszystko w panelu projektanta.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:13   #4001
mamatosiagosia
Raczkowanie
 
Avatar mamatosiagosia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 259
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

No właśnie, też mnie faktura z Modnej interesuje. Ale nie mogę zlokalizować w panelu.
__________________
mamatosiagosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 20:14   #4002
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Chyba mam jakieś zaćmienie wzrokowe, ale gdzie w panelu są faktury?
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:46   #4003
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Oto jest pytanie, w panelu jest tylko ustawienie danych do faktury...
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 20:50   #4004
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

No mi wlaśnie o te dane do faktury chodzi. A co do zaznaczenia, że chcemy fakturę, to wchodzimy w dane do rozliczenia, zaznaczamyokienko "firma" wyskakuje nam pole na NIP, nazwe firmy i okienko " wystawiaj fakture vat". Czy o to Wam chodzilo?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/

Edytowane przez wilczex
Czas edycji: 2011-06-11 o 20:53
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:25   #4005
mamatosiagosia
Raczkowanie
 
Avatar mamatosiagosia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 259
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

To nie działa, niestety.
__________________
mamatosiagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 21:27   #4006
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

chodzi o samą, faktyczną fakturę - niektóre galerie mają fakturki do pobrania z panelu, w modnej nie ma.
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:13   #4007
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny, czy w AN można ustawić przecenę w sposób, hmmm, hurtowy? Żeby nie klikać pojedynczo.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 11:30   #4008
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

AAAA o to Wam chodzi - sorry ale jestem ostatnio "przeładowana" i nie wszystko do mnie dociera, lub dociera nie tak jak powinno.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:56   #4009
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Słuchajcie, mam pytanie odnośnie galerii Ellefant. Po raz enty mam ten sam problem i poważnie zastanawiam się nad zrezygnowaniem

Zaczęło się od pojawienia się informacji o dwóch sprzedażach, ale w panelu nie pojawiły się dane do wysyłki, więc zapytałam, o co chodzi i czy mogę otrzymać te dane e-mailem. Dane dostałam, jak się później okazało, niewłaściwe rzeczy trafiły do niewłaściwych Osób...

Następnym razem napisała mocno poirytowana Pani, pytając, gdzie są Jej zakupy, bo zapłaciła wtedy i wtedy... Napisałam, że nie dostałam nic, nie mam potwierdzenia, i że niestety, ale musi skontaktować się z Galerią. Tu już było mało sympatycznie. Mocno niezręczna sytuacja, bo co Panią obchodzi bajzel na linii projektant-galeria...

A wczoraj - po raz kolejny to samo. Napisała do mnie Klientka bardzo grzecznie z pytaniem, kiedy może się spodziewać zamówionego pierścionka (zaznaczę, że wszystkie te Osoby musiały ominąć regulamin i znalazły namiary do mnie bezpośrednio i całe szczęście, bo inaczej nic by nie załatwiły...). Poprosiłam Ją o dane do wysyłki, a dzisiaj zauważyłam, że w panelu sklep umieścił to zamówienie już jako zrealizowane...

Chciałam zapytać, czy tylko ja mam takie "przygody" z Ellefantem? Poważnie zastanawiam się nad rezygnacją, bo niestety od czasu zmiany Właściciela panuje kompletny chaos, a skontaktować się nie można, bo odpisano na moje wiadomości do Galerii MOŻE raz (podając adresy na odwrót...). A niestety taki stan rzeczy psuje nie tylko markę galerii, jak i projektantów.
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 11:24   #4010
lianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 226
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez tolinka83 Pokaż wiadomość
A jeszcze w sprawie Modnej, jak się tam zdobywa fakturę?
Do mnie przyszła faktura na e-mail cyt."W załączeniu do tej wiadomości znajduje faktura VAT podpisana kwalifikowanym podpisem cyfrowym - pełnowartościowa e-faktura stanowiąca podstawę do odliczenia podatku VAT."
__________________
Sutasz i wire wrapping
lianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:43   #4011
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Co do Ellefanta- ja już pisałam tuo moim problemie z dodawaniem przedmiotu. NGL próbowała mi pomóc, jednek nie doszłyśmy do żadnych pomocnych wniosków. Po prostu nie moge nic dodać i już. Pisałam ze 3 razy w tej sprawie, odpisano mi moze 1 raz ( po którym nic się nie zmieniło i zdążyłam już napisać ponownie w tej samej sprawie)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:55   #4012
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Ikati Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam pytanie odnośnie galerii Ellefant. Po raz enty mam ten sam problem i poważnie zastanawiam się nad zrezygnowaniem
Niektórzy poważnie by się zastanawiali nad zaskarżeniem galerii. Nad rezygnacją wg mnie nie masz się co zastanawiać - tym bardziej, że masz gdzie wystawiać.
Trafia mnie, gdy grupka niepoważnych osób stawia wszystkie galerie internetowe w tak fatalnym świetle.
Oni dzięki Wam zarabiają, ja dziękuję pięknie za taką"współpracę" :/
To nie tylko pomylenie adresów (gdyby to się zdarzyło raz.. każdy ma prawo do błędu) ale to co opisujesz, że dzieje się z zamówieniami i że Klienci do Ciebie trafiają na okrętkę a Ty o niczym nie wiesz - to dla mnie pierwsza i ostatnia czerwona lampka, żeby uciekać.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-06-14 o 11:57
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:04   #4013
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Nie ukrywam, że liczyłam właśnie na kilka słów od Was, bo nie sądzę, żebym tylko ja miała takie problemy. A - tak jak piszesz nagaLy - jeśli tak to wygląda to właściwie wszyscy powinni masowo uciekać! Być może nawet niektórzy już zrezygnowali, ale nie sposób to zauważyć przy tak licznym gronie wystawiających. A pytam z czystej ciekawości, bo jakiś czas temu miałam już niemiłe doświadczenia z jedną z galerii, do których wysyła się przedmioty, wiem, że nie byłam jedyna, a galeria nadal działa i ma się świetnie. Może zmienili "politykę"...

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś Ellefantowe doświadczenia to piszcie. Nie ma co prawda możliwości, żebym to ja coś przeskrobała czy źle robiła, ale czuję się jak kosmita przy takim traktowaniu, wierzyć się nie chce..., więc pewnie szukam jakiegoś potwierdzenia dla tej paranoi.
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:41   #4014
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez justynaaaaaa Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu pisałam, że mam problem z odzyskaniem prac wysłanych do jednej z galerii internetowych. Długo nie pisałam o jaką galerię chodzi, ponieważ znalazłam się między młotem a kowadłem.
Z jednej strony chciałam być fair wobec projektantów i ostrzec ich przed popełnieniem mojego błędu, z drugiej chciałam zachować odrobinę lojalności wobec galerii.
Ostatnio moja cierpliwość się skończyła.
Stwierdziła, że jestem naiwna nie chcąc robić antyreklamy.
Pokrótce przedstawię jak wyglądała moja współpraca z ową galerią.
Wszystko było ok do czasu założenia DG. Kiedy pojawiła się potrzeba wystawiania Fv, pojawiły się schody. Nagminny brak przesyłania owego dokumentu, brak jakiegokolwiek odzewu na moje maile. Pani Aldona odpisywała na maile tylko kiedy miała w tym jakiś interes, kiedy miała do mnie prośbę. Jak to Pani Aldona kiedyś napisała otrzymuje dziennie mnóstwo maili od klientów i projektantów i nie jest w stanie odpisywać na wszystkie. Śmieszne.
Ja tylko chciałam, aby regularnie , terminowo przesyłała mi FV. ( z tego co wiem nie tylko ja mam problem w tej kwestii).
Miałam już tego dość i poprosiłam o odesłanie moich prac. Do dziś ich nie odzyskałam. Pogodziłam się już z tym. Zgodnie z radą nagaLy próbowałam przez 4 dni dodzwonić się do PIP-u, bezskutecznie.
Mi mam już sił i czasu, aby walczyć o swoje.
Podsumowując: straciłam mnóstwo czasu, nerwów i swojej pracy.
Zastanawiam się ile osób jest w podobnej sytuacji.
Nie polecam galerii AntypodyMody.

Wątek sprzed roku ale dołączam się do pytania koleżanki - ile osób jest w podobnej sytuacji odnośnie tej galerii? Ja niestety mam ten sam problem co koleżanka powyżej (nie mogę doprosić się zwrotu swoich prac).

PS. Wątek o tej galerii był poruszany na str. 102. Ikati - zapewne o tą galerię Ci chodzi, wspominałaś na str. 102. Nie. Nic się nie zmieniło, powiedziałabym nawet, że sprawa zwrotu prac oraz korespondencji z tą galerią wygląda gorzej niż opisywane to było na wcześniejszych stronach...

Edytowane przez Magnlija
Czas edycji: 2011-06-21 o 18:33
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:28   #4015
JoannaW_
Raczkowanie
 
Avatar JoannaW_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Magnlija Pokaż wiadomość
Wątek sprzed roku ale dołączam się do pytania koleżanki - ile osób jest w podobnej sytuacji odnośnie galerii AntypodyMody? Ja niestety mam ten sam problem co koleżanka powyżej (nie mogę doprosić się zwrotu swoich prac).

PS. Wątek o tej galerii był poruszany na str. 102. Ikati - zapewne o tą galerię Ci chodzi, wspominałaś na str. 102. Nie. Nic się nie zmieniło, powiedziałabym nawet, że sprawa zwrotu prac oraz korespondencji z tą galerią wygląda gorzej niż opisywane to było na wcześniejszych stronach...
No właśnie Ikati, Tobie udało się w końcu odzyskać swoje prace?
Ja pisałam w pierwszych dniach maja prośbę o odesłanie prac i od tamtej pory cisza... Co dziwne, bo wcześniejsze prośby o faktury załatwiane były szybko.

A co do Ellefantu, to cieszę się, że nie zaczęłam tam wystawiać, choć mnie przyjęli. Zbyt wiele sygnałów świadczących o tym, że nie warto.
JoannaW_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:41   #4016
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Udało mi się odzyskać moje prace. Sama nie wiem, jakim cudem, ale jak wiecie zajęło mi to wieczność i uciekałam się do wszelkich możliwych sposobów (e-mail, poszukiwania numeru telefonu, pisanie gdzie się da w sieci, tutaj już nie ma miejsca na skrupuły za bardzo). Sporo (chyba) dał wówczas mój wpis tutaj.
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:04   #4017
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Ikati Pokaż wiadomość
..... Być może nawet niektórzy już zrezygnowali, ale nie sposób to zauważyć przy tak licznym gronie wystawiających. .
Ja zrezygnowałam. Wprawdzie nie miałam takich problemów jak Ty, ale wycofałam swoje prace.
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:08   #4018
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Magnlija Pokaż wiadomość
Wątek sprzed roku ale dołączam się do pytania koleżanki - ile osób jest w podobnej sytuacji odnośnie galerii AntypodyMody? Ja niestety mam ten sam problem co koleżanka powyżej (nie mogę doprosić się zwrotu swoich prac).

PS. Wątek o tej galerii był poruszany na str. 102. Ikati - zapewne o tą galerię Ci chodzi, wspominałaś na str. 102. Nie. Nic się nie zmieniło, powiedziałabym nawet, że sprawa zwrotu prac oraz korespondencji z tą galerią wygląda gorzej niż opisywane to było na wcześniejszych stronach...

Wow....najbardziej szokujące jest to (serio), że minął prawie rok, a pani Aldona Lazar dalej robi to samo. Czyli nikt jej wystarczająco skutecznie nie wyjaśnił, że ludzi się nie zwodzi, nie oszukuje i że się nie kombinuje.

Pisałam o tym zresztą jakiś czas temu gdzieś tu na forum: każdy, kto został oszukany, a NIE poszedł z tym na policję, bo cośtam*), po pierwsze, sam jest stratny, a dwa, ma na sumieniu kolejne oszukane przez tego kogoś osoby. Niestety, tak to działa. Każdy "mały oszust" wychodzi z założenia, że z takim drobiazgiem to się nikomu nie będzie chciało iść na policję i biznes się kręci. (A "duży" ma wystarczająco dużo tupetu i prawników, żeby to mieć w nosie )

Magnlija, napisano tu już wszystko, co można zrobić PRZED pójściem na policję. Zrób, a jak nie zadziała, to bądź tą, która w końcu zrobi z panią Aldoną Lazar porządek

*) - bo jest łosiem, ale to tylko moje prywatne zdanie

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2011-06-14 o 17:13
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 19:01   #4019
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Wow....najbardziej szokujące jest to (serio), że minął prawie rok, a pani Aldona Lazar dalej robi to samo. Czyli nikt jej wystarczająco skutecznie nie wyjaśnił, że ludzi się nie zwodzi, nie oszukuje i że się nie kombinuje.

Pisałam o tym zresztą jakiś czas temu gdzieś tu na forum: każdy, kto został oszukany, a NIE poszedł z tym na policję, bo cośtam*), po pierwsze, sam jest stratny, a dwa, ma na sumieniu kolejne oszukane przez tego kogoś osoby. Niestety, tak to działa. Każdy "mały oszust" wychodzi z założenia, że z takim drobiazgiem to się nikomu nie będzie chciało iść na policję i biznes się kręci. (A "duży" ma wystarczająco dużo tupetu i prawników, żeby to mieć w nosie )

Magnlija, napisano tu już wszystko, co można zrobić PRZED pójściem na policję. Zrób, a jak nie zadziała, to bądź tą, która w końcu zrobi z panią Aldoną Lazar porządek

*) - bo jest łosiem, ale to tylko moje prywatne zdanie


clementinne "działam" w tej sprawie od około mca, a zawitałam tutaj w temacie tej pani przypadkiem (po całym fakcie robienia z nią jakichkolwiek transakcji). Szukałam w googlach powiązań słów "kradzież" i "galeria an" i wyobraź sobie, że zarzuciło mnie m.in. na str. 102 tego forum Chciałam się dowiedzieć czy po roku taki nie fart spotkał tylko mnie czy może nadal wspomniana pani A. ma problemy ze zwrotami artystom ich własności i jak się okazuje - nadal tak jest.. Najgorsze jest to, że jeśli już odpisuje po 2 tyg. moich maili nadal twierdząc, że nikogo nigdy nie "oszukała", że nikt się nie skarży na niby nie dochodzące od niej ani do niej maile (mi pisała zazwyczaj, że maile do niej nie dochodzą dlatego mi nie odpisuje, innym razem tłumaczy się, że milczy bo cała firma jest na szkoleniach albo, że stronę "modyfikują" więc dlatego są problemy z pocztą.) Taaaa
Zanim trafiłam na str. 102 sama wpadłam na to, że muszę się posunąć do ostateczności bo inaczej wiecznie będzie mnie "zwodziła". Opisałam całą sytuację "przywłaszczenia" sobie przez panią A. moich prac do PIH, Rzecznika Konsumentów, UOKiK oraz PIP, oznajmiłam, że napiszę o całej sprawie do każdej gazety, w której się "promowała" oraz do tv (nie będę podawała jakiej, ale 2 znane stacje). W ostateczności powiadomię policję o kradzieży, jeśli nie otrzymam swoich prac. Dopiero po tym mailu była odp. (wcześniej pisałam o instytucjach ale tak jak koleżanka powyżej pisała - ogólnie i zero odpowiedzi było). Nie będę wgłębiała się w późniejsze szczegóły korespondencji z tą panią i jej pracownikami bo za dużo opisywania niestety ale stanęło na tym, że podobno wysłała do mnie paczkę (jej pracownica wspomniała coś o zniszczonych rzeczach, jakby chciała się z góry asekurować ale przecież wiem w jakim stanie wystawiam swoje prace), która powinna dotrzeć do mnie w tym tygodniu (dam wam znać o ile faktycznie dotrze, w co wątpię) jednak, że kiedy kilkoma mailami nalegałam aby przesłała mi kopię dowodu nadania paczki zaczęły się wymówki, że nadanie jest prawie nie widoczne bo wydane na kalce, bo nie ma aparatu w danym momencie, bo nie ma fotografa itd. Skoro nie chcieli przesłać dowodu nadania tzn. dla mnie, że nie było w ogóle nadania bo niby czemu nie mogłaby zrobić zdjęcia nadania choćby telefonem komórkowym? W między czasie "straszyła" mnie (ale to już nie ona tylko jej pracownica choć "podobno" z polecenia pani A.) prawnikiem, który nie pozostawi sprawy bez odpowiedzi ponieważ osądzam ją o oszustwa, a ona przecież jest solidna Szkoda gadać. Stanęło na tym, że czekam do końca tygodnia na paczkę, jeśli nie dotrze na pewno zrealizuję to co napisałam wcześniej. W każdym bądź razie galerii am nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Pani A. jak widać potrafi cwaniakować rozpoczynając znajomość tak, że ma się wrażenie przykładanego do rany plastra miodu, a kończąc ...

PS. Najgorsze jest to, że ona wie o swoich nie czystych zagraniach, nawet jak się jej udowodni nie jedną nie fair potraktowaną przez nią osobę to do końca twierdzi coś w stylu "chciałabym poznać te osoby co je rzekomo nie fair potraktowaliśmy" i chyba to jest najgorsze bo świadczy o tym, że takich spraw miała sporo ale każda taka osoba poddała się w walce o swoje czyniąc ją tym samym silniejszą w swoich praktykach.

Edytowane przez Magnlija
Czas edycji: 2011-06-21 o 18:42
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 21:23   #4020
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Magnlija - nie mam dobrych wieści
U mnie ( rok temu) było podobnie - pani Aldona podobno paczkę wysłała, ale zdjęcia potwierdzenia nadania też nie mogła zrobić później był tekst ,że paczka do niej wróciła gdyż ja jej nie odebrałam w terminie W końcu jednak udało mi się odzyskać prace.
Jak chcesz, to mogę Ci podać nr telefonu - może jeszcze działa.
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.