Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 23:09   #661
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Fryzury na studniówkę

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Radzia1608 gdzie kupilas ta rozyczke do wlosow i na co mialas ja wpinana?ja caly czas spotykam sie z kwiatami na agrafke lub gumke -szukam takiej na spinke...
raz tylko sie spotkalam z obrzydliwa roza na wielka klamre
Różyczkę kupiłam na stoisku ze spinkami, i muszę przyznać Ci rację, że większość jest na agrafkę i gumki . Tak tez było w moim przypadku. Kupiłam różę na agrafce ale moja fryzjerka sprytnie ją podpięła przy użyciu wsuwek

Martek dzięki za słowa uznania Miło mi,że mogłam posłużyć za inspirację Jestem pewna,że na swoich kręconych włoskach otrzymasz równie ciekawy efekt
radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:11   #662
ewelina.m18
Raczkowanie
 
Avatar ewelina.m18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zapomniałam :))
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka !!!

dzięki za zdjęcia !!!
ewelina.m18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:38   #663
ewelina.m18
Raczkowanie
 
Avatar ewelina.m18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zapomniałam :))
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka !!!

nie mam dokładnego zdjęcia mojej sukienki, ale jest bardzo podobna do tej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 155503664.jpg (19,5 KB, 134 załadowań)
ewelina.m18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 19:10   #664
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Fryzury na studniówkę

Dziewczyny mam problem i prośbe Za 10 dni mam studniowke a nie moge nigdzie znalezc zdjecia z moja wymarzona fryzura wiec moze wy mi pomożecie ;D
Chciałabym miec takie bardzo duze loki ale nie takie zwykle tylko takie niby proste takie hmm jakby polamane <confused> Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Please pomóżcie ;(
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 20:24   #665
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Fryzury na studniówkę

agata slomka twoja fryzurka świetnie do Ciebie pasowała i do Twojego stroju. Ja mam studniówke 10 lutego, a sukienke w ktroju podobną do Twojej tyle że w jednym kolorku w takim morsko srebnawym, i może masz jeszcze jakieś pomysły do tego typu stroju??
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:17   #666
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Fryzury na studniówkę

marta teraz jak myślę o mojej fryzurce, to spięłąbym włosy do góry... grzywka nie jest najlepszym rozwiązaniem na imprezy...
może sama grzywka mocno natapirowana, upięta a reszta włosów luźno opuszczona...

tzn ja zrobiłabym to dla siebie
nie wiem czy tobie pasuje takie upięcie

ew. włosy gładko zaczesane z opaską

szukam odpowiednich moich fotek... ale jak na złosć nic nie mogę znaleźć jak to możliwe??!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwen-stefani.jpg (12,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumb-gwenstefani.jpg (13,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4910c6e784209e3f.jpg (11,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2309_1.jpg (54,7 KB, 36 załadowań)
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 21:32   #667
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: studniówka !!!

w takim razie rozpuszczone wlosy odpadaja-bedziesz sie wydawac nizsza i jakby pozbawiona szyi...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 21:52   #668
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzury na studniówkę

Widzę że mnustwo jest fryzurek na studniówke,jednakmoje włoski nie są podatne na loki i sa krótkie macie moze jakies fajne fryzurki dla takich włosków?
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 22:18   #669
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Fryzury na studniówkę

agata_slomka czyli nie polecasz tej fryzury

Edytowane przez nothing_matter
Czas edycji: 2008-10-03 o 00:10
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:30   #670
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Fryzury na studniówkę

Podzielam zdanie agaty_slomki, że grzywka nie nadaje się na imprezy . Podczas tańca wiadomo każdy się poci i grzywka przykleja się nieestetycznie do czoła, wywija i sprawia inne psikusy. Dlatego własnie zdecydowałam się upiąć włoski do góry.Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, gdyż nie trzeba się przejmować podczas zabawy fryzurką. To przynajmniej moje zdanie
radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 23:39   #671
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzury na studniówkę

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
Podczas tańca wiadomo każdy się poci i grzywka przykleja się nieestetycznie do czoła, wywija i sprawia inne psikusy.
ja również podzielam zdanie... wiele razy miałam problem z grzywką w czasie imprezy staralam sie ją jakos doprowadzac do porzadku, ale bez suszarki i prostownicy nie ma szans a wyobraz sobie potem, jak ogladasz zdjecia ze studniowki a na 70% zdjec masz mokre przyklejone do czola kosmyki wlosow... brr :/

najgorsze jest to, że mi nie pasuje za bardzo grzywka zaczesana do góry... i nie wiem, na co się zdecydować
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 10:57   #672
Lonka_te
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 168
Dot.: Fryzury na studniówkę

oooooooo!!!!! z ta grzywka swieta racja!!!!! ja zawsze musze miec przy sobie jakies wsowki albo opaske zeby jakos uratowac to, co mam na glowie...
bo taka mokra przyklejona grzywka to porazka hehehehe
Lonka_te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:39   #673
halucynka
Rozeznanie
 
Avatar halucynka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 678
GG do halucynka
Dot.: Fryzury na studniówkę

Nikt mi nie pomoże?
__________________
Mój pazurkowy wątek- ZAPRASZAM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148711


halucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:41   #674
boskadiablica
Rozeznanie
 
Avatar boskadiablica
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 779
Dot.: Fryzury na studniówkę

Hej dziewczyny! Mam taka prosbe bo nie wiem jak uczesac moje wlosy na studniowke ktora mam 27 stycznia. Mam jasna cere i jasne wlosy platynowy blond. zlota sukienke z polyskujacymi drobinkami i zlote sliczne buty. Chcialam sie uczesc cos w stylu tym co na zalaczonym zdjeciu tylko nie wiem jak ta fryzure zrobic zeby sie trzymala cala noc i czym ja spiac. Jesli wiecie jak uzyskac taki efekt to prosze pomozcie !
__________________
3 rok filologia angielska

My Wardrobe:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=353866


Edytowane przez boskadiablica
Czas edycji: 2009-08-04 o 00:05
boskadiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:58   #675
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

Dziewczyny ratujcie!!!!studniówke mam za tydzien tj 27 stycznai... a ja nie mam pomyslu na fryz!!! wlosy mam do polowy plecow brazowe.mysle ze jakies koki odpadaja ze wzgledu mojej okraglej buzki. myslalam ze moze jakies loczki czy fale ale nie wiem czy bede ladnie wygladala bo sukienke mam dosc skromna<bordowa spodnica+gorset na calosc jest cos podobnego do koronki ale to nie koronka hehehe nie wiem co to jest i na tym "czyms" sa namalowane kwiaty brokatem> prosze doradzcie bo ja juz szalu dostaje z gory dzieki
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:05   #676
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Fryzury na studniówkę

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
agata_slomka czyli nie polecasz tej fryzury
bo mi w irokezie zbyt ładnie chyba nie będzie
a czemu grzywka sie nie nadaje?
już dziewczyny napisały o co chodzi poprostu jak sie spocisz, to nie jest zbyt wygodnie...
chyba, ze lubisz noisić grzywki..
u mnie ona nie wygladała aż tak źle, bo moje wlosy nie kręcą sie, ale w końcu zaczęła jakoś dziwnie wisieć.
gorzej bylo z rozpuszczonym tyłem:P ja dziczeję na parkiecie i po pewnym czasie jestem cała mokra :P
a fryzurka?? mogę ją polecić, bo jest bardzo wytrzymała i przedewszystkim żadna laska takiej nie miała [a irokezów bylo kilka]
tylko teraz zrobiłabym coś z tą grzywką... pewnie nie ścinałabym tak którko, i po częsic oficjalnej podpięłabym ją na bok wsówkami
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:28   #677
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzury na studniówkę

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!!!!studniówke mam za tydzien tj 27 stycznai... a ja nie mam pomyslu na fryz!!! wlosy mam do polowy plecow brazowe.mysle ze jakies koki odpadaja ze wzgledu mojej okraglej buzki. myslalam ze moze jakies loczki czy fale ale nie wiem czy bede ladnie wygladala bo sukienke mam dosc skromna<bordowa spodnica+gorset na calosc jest cos podobnego do koronki ale to nie koronka hehehe nie wiem co to jest i na tym "czyms" sa namalowane kwiaty brokatem> prosze doradzcie bo ja juz szalu dostaje z gory dzieki
Przejrzyj cały wątek, ja tak zrobiłam i naprawdę jest w czym wybierać
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:02   #678
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

dziewczyny pomocy!!! za tydzien<27> mam studniowke!!!! sukienke mam no ale mi sie nie podoba juz no ale to juz za pozno heheh ale jakbym w lotka wygrala to bym sobie inna kupila choc kazdy mowi ze jest sliczne i ze wygladam w niej jak lalka hehe Mam problem z fryzura.. wydaje mi sie ze koki odpadaja bo mam okragla buzke... myslalam moze o jakis falach albo cusik Co myslicie na tan temat<sukienka to gorset i spodnica w kolorze bordowo czarnymm>prosze pomozcie bo juz zostalo tylko kilka dni!!!!
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:04   #679
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

hehe juz dwa razy to zamiescilam no ale jestem juz bliska desperacji lol
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 16:06   #680
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzury na studniówkę

Bliskie desperacji to są moderatorki, gdy się nie przejrzy całego wątku tylko woła odrazu o pomoc

mi zostały 2 dni do studniowki (mam w sobotę) i jakoś nie panikuję, a jeszcze nie mam wybranej fryzury... wiec spokojnie
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:11   #681
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

no ja juz szukam chyba z 2 tyg i nic nie wybralam bo chcialabym wygladac ladnie i nie wiem co by bylo dla mnie dobre \...
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:12   #682
Asiek6987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzury na studniówkę

Jak tam Agatko masz jus troche wiecej fotek swojej fryzurki ?Qrde przestarszylas mnie i inne dziewczyny z tym że z grzywką moze byc problem , co prawda dluga mam na bok bo zapuszczałam i nie podcinałam , ale takto co mam zrobic zeby tej grzywki ne miec?
Asiek6987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:15   #683
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzury na studniówkę

grzywkę można zaczesać do góry albo spiąć na bok... ale przy jej upięciu też trzeba to zrobić tak, by się solidnie trzymała im dłuższa grzywka, tym łatwiej ją spiąć
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:30   #684
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

lol widze ze agata to jest tu juz jakas specjalistka hihihi ja juz nie wiem na dzisiaj mam dosyc tych fryzurek:P ale zalezy mi na wygladzie<zreszta jak kazdej z was> i na dodatek ide w pierwszej parze.... i prowadze cala konfesjonarierke bllleee
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:07   #685
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Fryzury na studniówkę

kasia specjalistka może nie, ale na głowie miałąm już wszystko co możliwe :P
no i jestem po 100dniówce

powiem wam tak laski.. jeśli na imprezach i na codzień nie macie próblemów z grzywką, to na 100dniówce też będzie ok
ja zrobiłam błąd, ze tak mocna ją podciąłam. dłuższa grzywka po prostu lepiej mi się układa.
Moje wlosy lubią się zbierać w 'pasemka;... takie są i już.. dopiero po przeczesaniu jest ok. przy długiej grzywce to nie jest problem [nawet nieźle wyglada a jak nie, to się ją spina]

ja myślę, ze to zależy od włosów
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:12   #686
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Fryzury na studniówkę

agata to moze mi cos podpowiesz bo ja jestem w wielkiej kropce! myslalam na poczatku o koku ale nie wiem czy to dobry pomysl bo mam okragla buzke, moj chlopak twierdzi ze powinnam sobie pokrecic bo to "romantyczne"? no ale ja na codzien chodze z rozpuszczonymi wlosami.. chcialabym jakiejs odmiany a tak wogole to mam proste wlosy pocieniowane gdzies do polowy plecow.....
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:46   #687
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Fryzury na studniówkę

jeśli masz proste włosy, to nie radzę kręcić.. mogą się dość szybko rozprostować [ja z tego powodu zrezygnowałam z pierwotnej koncepcji fryzurki ]
chyba, ze masz tendencję do kręcenia, ew. twoje włosy są bardzo podatne na stylizację.. wtedy mozesz zaszaleć

ja też mam okrąglo buźkę:P
grunt to dobrze ją wymodelować za pomocę makijażu
najlepiej żebyś zaopatrzyła sie w 2-3 odcenie podkładu i na koniec żebyś 'wyciągnęła' buźkę przy pomocy pudru brązującego

a nie chciałabyś mieć irokeza??
ozywiście nie mówię o przycięcui włosów na taką długość... szerokie [na ok6-7cm] pasmo znad czoła tapirujesz i upinasz wsówkami, włosy z boku zaszesujesz gładko ku tylowi, podpinasz a reszta niech sobie wisi jeśli wyciagniesz kilka krutkich pasemek na uszy, to wyjdzie bardziej naturalny efekt [jestem zwolenniczką artystycznego nieładu]

okrągła buszia dobrze wyglada przy asymetrycznej grzywce. mozesz to wykorzystać robiąc na głowie cokolwiek, tylko pozostawiając tą grzywkę i kilka pasemek wokół twarzy

koka nie polecam, są zbyt oklepane i zbyt poważne. Wiem, zę niektóre z was maja trochę inne podejście do 10dniówki [jedynay taki bal itd] ale ja uważam, zę mam 18 lat i powinnam to eksponować! wszelkie na wystylizowane fryzury, balowe suknie, ciężkie makijaże i silna opalenizna tylko dodają mam lat
przeglądając foty z niektórych 100dniówek nieraz można pomylić nauczycielkę z uczennicą... ja bym chyba umarła, gdybym doweidziała się, ze ktoś pomyślał, że uczę w moim LO [co niestety przytrafilo sie niektórym moim koleżankom]
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:54   #688
karka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzury na studniówkę

Hm a mi moze ktos tez pomoze?
mam wlosy prawie do ramion z grzywka... proste chociaz na dole sie 'faluja ' zawijaja tak nieladnie..;/ wiec musze prostowac
Mam trojkatna twarz i wysokie czolo :P
jakiego fryza mogla bym sobie zrobic na studniowke? Probowalam loki... ladnie wygladalam... ale zrobilam lokowka i po godzinie sie rozwalily...
moze sprobowac z lokami u fryzjerki ? moze je jakos utrwali... ? Help

Edytowane przez karka666
Czas edycji: 2007-01-18 o 16:00 Powód: -
karka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:01   #689
anusia--88
Przyczajenie
 
Avatar anusia--88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzury na studniówkę

Ja mam 100 15 lutego więc czas juz myśleć o fryzurce mam kręcone włosy troche niżej ramion. Spodobało mi sie pare fryzur, jake tu zobaczyłam, moze sie na którąś zdecyduje

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1138445136

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1163594901

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1165866888
anusia--88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 19:56   #690
ewelina.m18
Raczkowanie
 
Avatar ewelina.m18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zapomniałam :))
Wiadomości: 53
Dot.: studniówka !!!

a co myślicie o czymś takim:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 157010040.jpg (10,9 KB, 84 załadowań)
ewelina.m18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-11 11:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.