Serge Lutens - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 20:23   #1
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936

Serge Lutens


Ostatnio tak przewija się na forum ten kreator że aż mnie zaciekawił.I moją ciekawość wzmacnia jeszcze fakt ze jego zapachów w Polsce NIE MAA tak bardzo bym chciała powąchac...Patrzyłam na Strawberrynet jednak cena ta nie jest ceną za jaką mogłabym kupić jakikolwiek z zapachów tego kreatora w ciemno-na zlotówki ok 300 zł za 50 ml(i to na truskawie!!!).Dlatego jesli któraś z was mniej-więcej mogłaby opisać te zapachy będę bardzo dźwięczna..Jeśli we Wrocławiu(w co wątpię oczywiście) jest jakakolwiek możliwość powąchania tez bardzo bym prosiła o info.
A może można te zapachy porównać do jakichś innych znanych pachnideł?
Bardzo mnie zaintrygował zapach Ambre Sultan-podejrzewam że jest w nim dużo ambry a ja ten zapach uwielbiamA może ktoś wie jakie są poszczegolne rodziny zapachowe tych perfum?Pozdrawiam
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:34   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Serge Lutens

http://www.makeupalley.com/product/s...GO.x=16&GO.y=4
Musisz sie zarejestrowac.

http://www.escentual.co.uk/Serge-Lutens.html
http://www.perfumeworld.net/englishs/ks/ksgdata.htm

Troche bedzie tez na www.basenotes.net
http://www.basenotes.net/cgi-bin/basenotes.cgi

A najlepiej wybrac sie osobiscie do jego salonu w Palais Royal w Paryzu
czyli do osobistej perfumerii przy 25, rue de Valois.

Ja go najpierw poznalam jako autora reklam Shiseido:
http://www.foto.com.pl/teksty/prezen...zentacje4.html
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 20:45   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Serge Lutens

http://www.salons-shiseido.com/anglais/pageparf.html

...a tu na stronie własnej. Wszystko jest w sieci
Kilka wątków niżej właśnie sobie podyskutowałyśmy takźe i o panu Lutensie, Smoczyca dała kilka świetnych charakteryzacji jego kreacji.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 18:57   #4
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Serge Lutens

Na Allegro jest obecnie tylko jeden zapach Lutensa - Arabie, a ja jestem pod wrażeniem tego co czytałam o Ambre Sultan
Czy miałyście do czynienia z zapachami Lutensa, zwłaszcza z Ambre Sultan, a jeśli tak to jakie wrażenie one pozostawiły?
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 19:31   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Serge Lutens

Szajo, w wyszukiwarce forum znajdziesz wiele o Lutensie, takze i o zapachach o ktore pytasz > Sergiuszek ma na forum kilka zwolenniczek a sama obficie wypowiadalam sie w watku o nim (tylko juz nie pamietam czy tu czy na wizazowym skleroza jak wiadomo nie boli, tylko sie trzeba naszukac...)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 09:25   #6
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Serge Lutens

Ambre Sultan jest przepiękny, taki głęboki, drzewny!!! Zakochałam się w nim już dawno To moje marzenie!!! Właśnie czekam na próbkę od DD (Dobrej Duszy)
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 10:57   #7
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Szajo, w wyszukiwarce forum znajdziesz wiele o Lutensie, takze i o zapachach o ktore pytasz > Sergiuszek ma na forum kilka zwolenniczek a sama obficie wypowiadalam sie w watku o nim (tylko juz nie pamietam czy tu czy na wizazowym skleroza jak wiadomo nie boli, tylko sie trzeba naszukac...)
Dzięki, napewno tam zajrzę
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 10:58   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Edyta
Ambre Sultan jest przepiękny, taki głęboki, drzewny!!! Zakochałam się w nim już dawno To moje marzenie!!! Właśnie czekam na próbkę od DD (Dobrej Duszy)

A ja się tyle o nim naczytałam i nie miałam sposobności niuchnąć To samo zresztą z Arabie i innymi...
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:03   #9
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Serge Lutens

Ja kiedyś w Londynie kupiłam "a la nuit" bo jaśminowe, ale po niewielkim zużyciu oddałam Mamie, która jest zachwycona. Za dużo goździków czy innych przypraw .... Chciałam orientalne, klasyczne perfki, a okazało się po wielu próbach, że to nie to. Pamiętam, że kupując je przewąchałam większość z jego zapachów wystawionych i nie powaliły mnie. Jeszcze raz podeszłam do Lutensa w zeszłym roku i żadnej miłości od pierwszego wejrzenia! Aha, przypomniało mi się, że gdzieś czytałam że jaśmin w A La Nuit jest podobny do jaśminu Chanel 5-pomyłka! Piątka to piękny klasyczny zapach a Serge niestety rozczarował mnie....
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:34   #10
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Mam możliwość kupna Ambre Sultan, uwielbiam zapachy orientalne, oczywiscie z wyjatkami. Ukochane to Casmir i Mira Bai, więc może AS też mi sie spodoba...Swoja drogą ma piękne proste opakowanie.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 11:48   #11
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez szaja
Mam możliwość kupna Ambre Sultan, uwielbiam zapachy orientalne, oczywiscie z wyjatkami. Ukochane to Casmir i Mira Bai, więc może AS też mi sie spodoba...Swoja drogą ma piękne proste opakowanie.
Szajo, myślę, że nawet jeśli by Ci się nie spodobały, to nie będziesz miała problemu ze znalazieniem chętnych
Tylko - o ile mi wiadomo - one nie są podobne do ww. zapachów
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 11:58   #12
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez E
Szajo, myślę, że nawet jeśli by Ci się nie spodobały, to nie będziesz miała problemu ze znalazieniem chętnych
Tylko - o ile mi wiadomo - one nie są podobne do ww. zapachów
zdecydowanie niepodobne
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 12:54   #13
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez szaja
Mam możliwość kupna Ambre Sultan, uwielbiam zapachy orientalne, oczywiscie z wyjatkami. Ukochane to Casmir i Mira Bai, więc może AS też mi sie spodoba...Swoja drogą ma piękne proste opakowanie.
Tak jest, dziewczyny maja racje - ani troche niepodobne
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 17:48   #14
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Szumak
Tak jest, dziewczyny maja racje - ani troche niepodobne
Moja ciekawość rośnie
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:53   #15
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

ja mam książeczkę zapachowa Lutensa - testuję woskowe próbki dośc regularnie, z butelkowych znam Arabie, Ambre Sultan, Datura Noir i coś jeszcze wąchałam, ale cholera nie pamiętam.

W Daturze się zakochałam, bo to całe moje dzieciństwo w butelce - słodkie, migdałowe, rozkoszne i mojej córze się szalenie podobają, więc nawet mąż gotów mi kupić na Walentynki (a ja bezczelnie wykorzystam okazję i mojego chłopa

Ani Arabie, ani Ambre Sultan mnie nie powaliły, spodziewałam się czegoś innego, chyba nawet gdzies jeszcze powinnam mieć krople na przypomnienie.

Z woskowych zas próbek spodobały mi się jak na razie 2 zapachy:
Bois Oriental i Vetiver Oriental, fajna też była la Myrrhe - tylko początek za bardzo świdrujący w nosie - az się kichac chciało
natomiast rahat loukoum na które bardzo liczyłam, rozczarowało mnie potwornie mdłe w swojej słodkości - a szkoda.
Natomiast traumą zakończyło się spotkanie mojego nosa z nadgarstkiem wysmarowanym Muscs Koublai Khan, które pachną na mnie jak niemyte krowie wymiona upaprane krowim plackiem - bleeee az się wzdrygnęłam na samo wspomnienie - potem się trochę zmieniają, ale początek jest zbyt śmierdzący

PS. trzeba dodać, że próbki woskowe pachna jednak odrobinę inaczej niz ten sam zapach w butelce, ale daja przynajmniej ogólny pogląd
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 20:07   #16
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

Właśnie znalazłam Ambre Sultan i potarłam korkiem o skórę - oj świdrują w nosie ale tak przyjemnie, w sumie mogłabym ich mieć tak powiedzmy 10 ml, żeby sobie od czasu do czasu zapachniec takim drewnem i kadzidłem, bo to głównie czuję, szkoda, że nie wybija się w nich na mojej skórze nic waniliowego, może wtedy podobały by mi się bardziej

PS. moge się podzielic kropelką
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:11   #17
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Madlaine
ja mam książeczkę zapachowa Lutensa - testuję woskowe próbki dośc regularnie, z butelkowych znam Arabie, Ambre Sultan, Datura Noir i coś jeszcze wąchałam, ale cholera nie pamiętam.

W Daturze się zakochałam, bo to całe moje dzieciństwo w butelce - słodkie, migdałowe, rozkoszne i mojej córze się szalenie podobają, więc nawet mąż gotów mi kupić na Walentynki (a ja bezczelnie wykorzystam okazję i mojego chłopa

Ani Arabie, ani Ambre Sultan mnie nie powaliły, spodziewałam się czegoś innego, chyba nawet gdzies jeszcze powinnam mieć krople na przypomnienie.

Z woskowych zas próbek spodobały mi się jak na razie 2 zapachy:
Bois Oriental i Vetiver Oriental, fajna też była la Myrrhe - tylko początek za bardzo świdrujący w nosie - az się kichac chciało
natomiast rahat loukoum na które bardzo liczyłam, rozczarowało mnie potwornie mdłe w swojej słodkości - a szkoda.
Natomiast traumą zakończyło się spotkanie mojego nosa z nadgarstkiem wysmarowanym Muscs Koublai Khan, które pachną na mnie jak niemyte krowie wymiona upaprane krowim plackiem - bleeee az się wzdrygnęłam na samo wspomnienie - potem się trochę zmieniają, ale początek jest zbyt śmierdzący

PS. trzeba dodać, że próbki woskowe pachna jednak odrobinę inaczej niz ten sam zapach w butelce, ale daja przynajmniej ogólny pogląd
Madlaine, jesteś kopalnią wiedzy o zapachach Lutensa
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:16   #18
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

taaa jasne, niech się ze mnie Szanowna Koleżanka nie nabija

ale jakby co, to próbką Ambre SUltan moge się podzielić, a gdybys chciała zapachową książeczkę, to na gazecie był o tym specjalny watek z podanym adresem mailowym i gotową prośbą po francusku, którą można wysłać, bo z mojej to zostały juz resztki
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:22   #19
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Madlaine
taaa jasne, niech się ze mnie Szanowna Koleżanka nie nabija

ale jakby co, to próbką Ambre SUltan moge się podzielić, a gdybys chciała zapachową książeczkę, to na gazecie był o tym specjalny watek z podanym adresem mailowym i gotową prośbą po francusku, którą można wysłać, bo z mojej to zostały juz resztki
Szanowna Koleżanka podziwia
I bardzo dziękuję za gotowosć podzielenia się próbeczką , ale w ten poniedziałek poznam AS osobiście.
Przybędzie do mnie osoba gotowa się go pozbyć...a ja tylko na to czekam
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 10:23   #20
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Madlaine
taaa jasne, niech się ze mnie Szanowna Koleżanka nie nabija

ale jakby co, to próbką Ambre SUltan moge się podzielić, a gdybys chciała zapachową książeczkę, to na gazecie był o tym specjalny watek z podanym adresem mailowym i gotową prośbą po francusku, którą można wysłać, bo z mojej to zostały juz resztki
Mad, a pamiętasz o mnie? Tak sobie nieśmiało pytam
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:28   #21
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

To w takim razie udanego spotkania i oby zapach spełnił oczekiwania

Ja żałuje, że nie ma tych zapachów w małych flakonikach, tak 10-15 ml, to by było w moim przypadku najlepsze rozwiązania
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:36   #22
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez E
Mad, a pamiętasz o mnie? Tak sobie nieśmiało pytam
pamiętam i odpachniam fiolki - na razie mam 4 na:
Ambre Sultan SL, Malabah Penhaligon's, L'Artisan Passage d'Enfer i Navegar
jak zdobedę jeszcze jakies fiolki, to prześle cos jeszcze
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:42   #23
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Madlaine
pamiętam i odpachniam fiolki - na razie mam 4 na:
Ambre Sultan SL, Malabah Penhaligon's, L'Artisan Passage d'Enfer i Navegar
jak zdobedę jeszcze jakies fiolki, to prześle cos jeszcze

A tę o kropelce Castelbajac pamiętasz... Mad, ja nie bedę spać mogła w oczekiwaniu na te cuda
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:43   #24
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez E
A tę o kropelce Castelbajac pamiętasz... Mad, ja nie bedę spać mogła w oczekiwaniu na te cuda
pamiętam, ale to juz akurat mam przelane, więc nie liczyłam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:13   #25
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Serge Lutens

Już przebieram kopytkami

Mad, jesteś kochana!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:52   #26
elami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Serge Lutens

Pozwalam sobie dołączyć do tego ciekawego wątku.
Miałam ostatnio okazję niuchnąć Ambre Sultan i Daim Blond. O ile Ambre Sultan bardzo mi się spodobał (chociaż trochę inaczej sobie go wyobrażałam) to Daim Blond rozczarował mnie okropnie. Mdławy zapach maści rozgrzewającej. Od paru dni usiłuję przypomnieć sobie która to maść. No i nie mogę ... ale przypomnę sobie.
Mam książeczkę zapachową i jak do tej pory powąchałam dwa zapachy Rahat Loukum i Chergui. Te maleńkie próbeczki można uznać jako jednorazowe i ciągle mi szkoda otwierać kolejne.
Nie umiem zupełnie opisywać zapachów. Ale napewno te dwa zapachy to nie są typowe ,popularne zapachy jakie mamy okazję powąchać w naszych perfumeriach. Ktoś już napisał, że w żadnym wypadku nie należy kupować Lutensa bez przetestowania. Są dziwne i inne. Mogą się podobać albo wręcz odrzucać (Patrz Daim Blond).
Ja też będę już za parę dni szczęśliwą posiadaczką AS'a chociaż na razie tylko w wersji bezalkoholowej. Chętnie odkupiłabym od kogoś a jak na razie chętnych brak.
elami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:05   #27
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Od dwóch tygodni mam książeczkę Serge Lutensa i parę zapachów już przetestowałam. Jedno sie potwierdziło. Zapachy SG nie należą do kategorii bezpiecznych. Lwią część można kochać albo nienawidzieć.

Rose de Nuit - nazwa pozwala spodziewać się rózy, otulonej w chłód nocy, bardzo zmysłowej.
Na mnie jest przerażająco pudrowa, kojarzy mi się z elegancką i dystyngowaną starszą panią. Po kilku godzinach jest nieco lepiej, ale...
Potwierdza się tu zasada, że nazwa jest myląca i sprowadza wyobraźnię na manowce.

Ambre Sultan
Cudo jakich mało. AS to piękny, ciepły i bardzo kobiecy zapach.

CherquiNr. 1 na mojej liście
MUST HAVE. Na mnie jest cudownie ciepły i otulajacy.

Fleurs d'Oranger- drugi obok AA flora Nerolia zapach, który mnie skutecznie odstrasza. Gdybym miała się odchudzać popsikałabym nim lodówkę
Jest w nim upiorna nuta kwiatu pomarańczy. w innych zapachach znosze, ale nie w tym. W pierwszej chwili pomyslałam o Neroli. w następnej chwytałam za mydło .

Muscs Koublai Khanbardzo swojski zapach pastwiska i ciepłych krowich kup. Dla mojego Kiciusia nr.1 wśród zapachów SL.

Vetiver Orientallubię, ale n ie na t yle by mieć. To nie miłość, raczej dobra woskowa znajomość na jeden dzień .

Datura Noir- Wymarzona, wyczekana leci do mnie, powinna być za tydzień .
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:45   #28
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Dot.: Serge Lutens

Daim Blond bardzo chciałbym choć powąchać,na razie jest to jednak niemożliwe...wiele dobrego o tym zapachu słyszałem,a same juz same nutki budzą moje ogromne zaciekawienie.
__________________
Pokaż mi swoje perfumy a powiem Ci kim jesteś!
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 07:11   #29
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Serge Lutens

Wątek wraca do życia bo wczoraj dostałam zapachową książeczkę i każdemu "nmaniakowi perfum" radzę o nią poprosić (1 mail i PO TYGODNIU przybywaSiedzę już 3 godzinę z obsmarowaną ręką CAŁĄ
rahat jest mdły i zbyt prostacko słodki, uwielbiam wytrawne Borneo, ambre dałam mężczyźnie, bois (wszystkie) mnie juz urzekły, natomiast iris silver mist to zapach wywołujący u mnie kompletnie niezrozumiałą panikę!!!
75ml za 100euro - może któryś zamówię (bądź na spółkę z koleżanką

bombardujcie pana Serge'a mailami
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 09:22   #30
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Serge Lutens

Dalszy ciag moich testów:

Wczoraj przyszła Datura Noir - nie ma jej w ksaiążeczce zapachowej.
Słodycz migdałów plus nuty kwiatowe. Bardzo kobieca i warto było na nią poczekać te trzy tygodnie

Chene - paskudztwo miodowo klejowe, tramua i ból głowy

Cuir Mauresqe- na mnie bardzo zmysłowy i ciepły. Potencjalny obiekt pożądania. Nie jest podobny do Ambre, ale nie wwiem czemu kojarzy mi się z nim.

Bois de Violette - udana delikatna fiołkowa kompozycja
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 00:49:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.