Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-23, 21:25   #121
landrynkaaa
Przyczajenie
 
Avatar landrynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

1. moja siostra nie dawa³a sobie nigdy dawaæ zastrzyków... no i kiedy przychodzi³a pielêgniarka i mia³a dostaæ zastrzyk to moja siostra wrzeszca³a na ca³y dom do pielêgniarki g³upia ¶winia, plu³a j± i gryz³a
2. jak by³am ma³a ok.7 lat to by³am bardzo zainteresowana jak smakuje "kret" do udro¿niania rur no i zjad³am gar¶æ tych kuleczek a potem nie mog³am nawet obiadu zje¶æ bo strasznie bola³ mnie jêzyk
3. raz chcia³am uciec z domu(ok.6 lat) no i uzgodni³am z moj± kole¿ank± ¿e bêdziemy spa³y u niej na strychu a w nocy schodzi³y po jedzenie, a wiêc spakowa³am w domu wszystkie majtki i kilka zabawek w plecak i posz³am jak by³am ju¿ u kole¿anki to wtedy by³a tam jeszcze jedna i zaczê³y¶my przebieraæ siê w moje majciochy ;D a do domu i tak wróci³am
4. mia³am ok 4 lat i zosta³am sama w domu no i by³ mój piêkny kotek <mam go jeszcze do dzisija> obciê³am mu no¿yczkami sier¶æ w dodatku w takie ³aty oooj pamiêtam jak mama krzycza³a
5. razem z kole¿ank± mia³y¶my po 7 lat i posz³y¶my na strych i siê tam rozbiera³y¶my i tak chodzi³y¶my ;D
6. mia³±m ok 10 lat i pojecha³am gdzie¶ do rodzinki ale nikogo nie by³o i razem z kole¿ank± nazbiera³y¶my ¶limaków obra³y¶my je i zostawi³y¶my na ognisku potem kaza³y¶my to jest jej starszemu bratu
7. mia³am 13 lat i razem z kole¿ankami zrobi³y¶my pyszne wafle z ki¶lem i papryczk± chilli dla kolegów;D którzy po¼niej o ma³o co nie otruli mojej ¶winki morskiej w³a¶nie tymi wypiekami
8.jak ka¿da m³oda dama nosi³am mamy buty, ubrania i malowa³am siê jej kosmetykami ;D
9. podoba³ mi siê jeden ch³opak i mia³±m wtedy 9 lat i w³o¿y³am mu do plecaka niby ¿e przypadkiem takie serduszko z napisem paulina owiniête w papier na którym by³o napisane "kocham Cie Bartek" a potem mówi³am kole¿ankom ¿eby mnie przed nim chowa³y a on razem z kolegami chcia³ mi je oddaæ i zapyta³ czy to moje he nie zrozumia³ mojej mi³o¶ci za m³ody by³ ;p
landrynkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 21:35   #122
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez landrynkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
8.jak ka¿da m³oda dama nosi³am mamy buty, ubrania i malowa³am siê jej kosmetykami ;D
Haha te¿ to przerabia³am xD

Ja jak by³am ma³a to przebiera³am psa w ciuchy dla lalek tych bobasów i wozi³am go we wózku, bawi±c siê w "dom" no i by³ moim dzieckiem. To samo robi³am z kumpel± z jej psem xD

Albo bawi³am siê w weterynarza i wk³ada³am ig³y w pupcie mojego pupila.
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 21:45   #123
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 14 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

A ja bawi³am sie w szko³e i pisa³am bia³± kred± po szafkach
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-23, 21:48   #124
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja bawi³am sie w szko³e i pisa³am bia³± kred± po szafkach
Haha ja tak samo a¿ w koñcu namówi³am mamê na tak± ma³a tablicê. To pomy¶lcie sobie co wtedy prze¿ywa³am jak z kole¿ank± znalaz³y¶my jaki¶ stary dziennik szkolny
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 09:13   #125
catiens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Prawie siê pop³aka³am ze ¶miechu czytaj±c niektóre historie Ja w dzieciñstwie by³am ma³ym szatanem, i niestarczy³o by miliona stron ¿eby to wszystko opisaæ^ W³±cznie z tym ¿e wywalili mnie w przedszkolu z tañców bo rozwala³am zajêcia, pani przedszkolanka ( okropna kobieta, zmienia³am przez ni± grupê;P ) kaza³a mojej mamie i¶æ ze mn± do psychiatry(!), bo "jestem nienormalna" . W sumie fakt, ¿e czêsto siê bi³am z innymi i dokucza³am... Ogólnie by³am zawsze w centrum uwagi, a na rodzinnych uroczysto¶ciach robi³am za g³ówn± atrakcje;P teraz mi wszyscy wypominaj±, ¿e kiedy¶ to by³am taka "¿ywa", a teraz jaka¶ za spokojna jestem:P
Ciê¿ko mi tak sobie co¶ przypomnieæ, ale pamiêtam ¿e lubi³am moczyæ w wodzie motyle a pó¼niej uczyæ je spowrotem lataæ ;|, robiæ ¶limakom wy¶cigi, razem w kole¿ank± przeprowadza³y¶my sekcje zw³ok rybkom ( w³±cznie z segregowaniem wszystkich narz±dów do ró¿nych miseczek o.O), a jak by³y¶my trochê starsze to oczywi¶cie standardowo dzwoni³y¶my na przypadkowe numery i wrabia³y¶my ludzi udaj±c znajomych i np. zapraszaj±c na sylwestra, albo o¶wiadczaj±c ¿e jeste¶my w ci±¿y xD Pe³no tego by³o...

A moja babcia zawsze mi opowiada jak to mój tata jak by³ ma³y zrobi³ sobie ze swoim bratem "basen w domu" - czyt zalali ca³± kuchniê, oraz "zimê w domu" - i tu ju¿ zasypali m±k± ca³e mieszkanie^^
catiens jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 11:08   #126
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 896
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

By³a wiosna... ¶nieg stopnia³ i na trawie uwidoczni³y siê wszystkie ¶mieci i papierki, które przykry³ niegdy¶ ¶nieg. Chcieli¶my siê pobawiæ w ubieranie choinki na podwórku i pozbierali¶my te wszystkie ¶mieci i popowieszali¶my na ga³±zki krzaka porzeczki £adna mi choinka..
__________________
Poka¿ na co siê staæ, niech inni patrz±, nic nie mówi±, a zazdroszcz±....!
Zdobyæ ¶wiata szczyt to jest najwa¿niejszy cel..

Rozzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 12:09   #127
Bambi24
Raczkowanie
 
Avatar Bambi24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cudowne s± te Wasze historie! Ja sama zawsze by³am bardzo grzecznym dzieckiem, a jezeli ju¿ co¶ siê dzia³o, przewa¿nie "samo siê" zrobi³o
Pamiêtam kilka historii, które s± mi czasem wypominane przez moich rodziców:
- Nie wiem w jakim by³am dok³adnie wieku, ale by³a to jeszcze epoka pieluszek i chwiejnego utrzymyania siê na nó¿kach, zosta³am pozostawiona w pokoju celem uciêcia sobie drzemki. Jaki¶ czas pó¼niej, Mamusia chcia³a sprwdziæ, czy dziecko ¶pi. Podchodzi bli¿ej ³ó¿eczka i co widzi? Jej córcia nie ¶pi, za to jest poch³oniêta wspania³ym zajêciem: umaza³am kupk± siebie, ³ó¿eczko, misia i firanki....Ponoæ Matu¶ nigdy nie widzia³a takiej pasji w oczach dziecka
- Maj±c lat 3 wyjada³am wi¶nie nas±czone w spirytusie, które by³y przygotowane jako sk³adnik do ciasta. Potem tak siê za¶miewa³am (nikt nie wiedzia³ co mi jest), ¿e spad³am z nocnika....
- W wieku ok lat 10, postanowi³ysmy z przyjació³k± zamieszkaæ na ogródku dzia³kowym, w altance mojego dziadka. Nie konsultuj±c decyzji z rodzicami zrobi³ysmy zakupy za ca³e kie zrobi³ysmy zakupy za ca³e kieszonkowe. Moze nie by³oby w tym przesadnej ekstrawagancji, gdyby nie fakt, ze kupi³y¶my kilkana¶cie s³oików majonezu....G³ownie majonezu...
- Przez ca³y okres pó¼niejszej podstawówki namiêtnie smarowa³am siê samoopalaczem...Tylko twarz. Nie dosyæ, ¿e by³am w pomarañczowe plany, to jeszcze szyje by³a bia³a jak papier. No có¿, cz³owiek uczy siê na b³êdach.....
Bambi24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 12:13   #128
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 896
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Bambi24 Poka¿ wiadomo¶æ
Cudowne s± te Wasze historie! Ja sama zawsze by³am bardzo grzecznym dzieckiem, a jezeli ju¿ co¶ siê dzia³o, przewa¿nie "samo siê" zrobi³o
Pamiêtam kilka historii, które s± mi czasem wypominane przez moich rodziców:
- Nie wiem w jakim by³am dok³adnie wieku, ale by³a to jeszcze epoka pieluszek i chwiejnego utrzymyania siê na nó¿kach, zosta³am pozostawiona w pokoju celem uciêcia sobie drzemki. Jaki¶ czas pó¼niej, Mamusia chcia³a sprwdziæ, czy dziecko ¶pi. Podchodzi bli¿ej ³ó¿eczka i co widzi? Jej córcia nie ¶pi, za to jest poch³oniêta wspania³ym zajêciem: umaza³am kupk± siebie, ³ó¿eczko, misia i firanki....Ponoæ Matu¶ nigdy nie widzia³a takiej pasji w oczach dziecka
- Maj±c lat 3 wyjada³am wi¶nie nas±czone w spirytusie, które by³y przygotowane jako sk³adnik do ciasta. Potem tak siê za¶miewa³am (nikt nie wiedzia³ co mi jest), ¿e spad³am z nocnika....
- W wieku ok lat 10, postanowi³ysmy z przyjació³k± zamieszkaæ na ogródku dzia³kowym, w altance mojego dziadka. Nie konsultuj±c decyzji z rodzicami zrobi³ysmy zakupy za ca³e kie zrobi³ysmy zakupy za ca³e kieszonkowe. Moze nie by³oby w tym przesadnej ekstrawagancji, gdyby nie fakt, ze kupi³y¶my kilkana¶cie s³oików majonezu....G³ownie majonezu...
- Przez ca³y okres pó¼niejszej podstawówki namiêtnie smarowa³am siê samoopalaczem...Tylko twarz. Nie dosyæ, ¿e by³am w pomarañczowe plany, to jeszcze szyje by³a bia³a jak papier. No có¿, cz³owiek uczy siê na b³êdach.....
__________________
Poka¿ na co siê staæ, niech inni patrz±, nic nie mówi±, a zazdroszcz±....!
Zdobyæ ¶wiata szczyt to jest najwa¿niejszy cel..

Rozzz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 17:14   #129
agnello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzie¶
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Haha, niez³e przygody mia³y¶cie dziewczyny teraz kolej na mnie:
1. w przedszkolu moim przysmakiem by³y kredki ¶wiecowe mojej kole¿anki. Najbardziej lubi³am zielon± i szar±, stopniowo je podgryza³am codziennie, a¿ prawie ca³e zjad³am
2. w zerówce natomiast, chyba za namow± kolegi, z którym siedzia³am przy stoliku, jad³am klej z tubki w du¿ych ilo¶ciach
3. w przedszkolu, chyba w 5-latkach pojawi³a siê nowa zabawka, takie drewniane klocki. Uwielbia³am...wylizywaæ te klocki bo tak fajnie smakowa³y drewnem. Ohyda! Nie wiem jak to siê sta³o,¿e nic mi od tych "kulinarnych" eksperymentów nie by³o...
4. Jak mia³am jakie¶ 3 lata wymalowa³am ca³± ¶cianê najpierw d³ugopisem, a potem czarn± ¶wiecow± kredk±. Rodzice byli "zachwyceni".
5. Równie¿ w mniej wiêcej tym wieku dorwa³am gdzie¶ kawa³ek wsta¿ki takiej do prezentów i bawi³am siê przeci±gaj±c j± sobie przez szczelinê miêdzy zêbami. Nie wiem jak to sie sta³o,ze nie czu³am, ¿e kaleczê sobie k±ciki ust. Mia³am potem takie czerwone prêgi po bokach. Poszezry³am sobie usmiech
6. W zerówce dwa razy niechc±cy skrzywdzi³am kole¿ankê. Raz zala³am j± podczas ¶niadania bardzo gor±cym mlekiem, a drugi raz tak jako¶ machnê³am o³ówkiem, ¿e j± dziabnê³am w oko. W rezultacie nic z³ego jej siê nie sta³o, aleby³am na tyle perfidna, ¿e od razu ucieka³am z miejsca zdarzenia, udaj±c,¿e to nie ja
7. by³am z mam± u kosmetyczki, pok³óci³am siê z siostr± i niewiele my¶l±c na ni± naplu³am. Mama my¶la³a,¿e spali sie ze wstydu, szczególnie, ¿e nigdy wcze¶niej mi sie to nie zdarza³o i nie wiedzia³a skad w ogóle mia³am taki pomys³.
8. W wieku ok. 3-4 lat bra³am za ogon kota mojej babci, zarzuca³am go sobie na plecy, a nastêpnie z rozmachu wrzuca³am go do metalowej balii z wod± stojacej u babci na podwórku. Chcia³am go w ten sposób wyk±paæ i nie rozumia³am dlaczego tak przera¼liwie miauczy, a tym bardziej, dlaczego mama na mnie krzyczy!
__________________
nie lubiê siê baæ
agnello jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 17:21   #130
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez agnello Poka¿ wiadomo¶æ
Haha, niez³e przygody mia³y¶cie dziewczyny teraz kolej na mnie:
8. W wieku ok. 3-4 lat bra³am za ogon kota mojej babci, zarzuca³am go sobie na plecy, a nastêpnie z rozmachu wrzuca³am go do metalowej balii z wod± stojacej u babci na podwórku. Chcia³am go w ten sposób wyk±paæ i nie rozumia³am dlaczego tak przera¼liwie miauczy, a tym bardziej, dlaczego mama na mnie krzyczy!
Haha

Ja maj±c z jakie¶ 11 lat jak siê wkurzy³am na kuzynkê to z ca³ej si³y uderzy³am ja w g³owê szczotk± do w³osów
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 19:38   #131
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez MrsCandy Poka¿ wiadomo¶æ
Haha te¿ to przerabia³am xD

Ja jak by³am ma³a to przebiera³am psa w ciuchy dla lalek tych bobasów i wozi³am go we wózku, bawi±c siê w "dom" no i by³ moim dzieckiem. To samo robi³am z kumpel± z jej psem xD

Albo bawi³am siê w weterynarza i wk³ada³am ig³y w pupcie mojego pupila.
Bo¿e ¶wiêty, CO?!
Stromanthe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 19:56   #132
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Poka¿ wiadomo¶æ
Bo¿e ¶wiêty, CO?!
Hehe wiem, wiem okrutna by³am Te¿ dlatego pó¼niej siê przede mn± chowa³
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 21:58   #133
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 14 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Eee....
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 22:06   #134
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piek³o
Wiadomo¶ci: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Cytat:
Napisane przez MrsCandy Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe wiem, wiem okrutna by³am Te¿ dlatego pó¼niej siê przede mn± chowa³
Tu siê akurat nie ma z czego ¶miaæ moim skromnym zdaniem....
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
w³osy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robiê - robiê tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest co¶ co lubie,
tych co pracuj± i siê ucz± nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 22:08   #135
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Wyluzujcie trochê.. Przecie¿ by³am ma³a wtedy,a ma³ym dzieciom ró¿ne pomys³y do g³owy przychodz±.. Mnie przysz³o akurat, ¿e ku³am mojego psa ig³±..
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 22:22   #136
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomo¶ci: 14 392
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

W porz±dku, wtedy by³a¶ dzieckiem, ale teraz jeste¶ doros³a i to,¿e ciê to ¶mieszy trochê mnie dziwi.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-25, 22:25   #137
MrsCandy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 2 669
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

Ale przecie¿ nie ku³am, go nie wiem jak mocno tylko tak lekko. A ¶miejê siê z tego, ¿e w ogóle wpad³am na taki pomys³...
__________________
'Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciep³a.'
MrsCandy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-26, 19:58   #138
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomo¶ci: 1 745
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

bardzo fajny w±tek !
ja jak by³am ma³a, mia³am mo¿e 6 lat stwierdzam, ¿e mam za d³ugie rzêsy i ... obciê³am je no¿yczkami do papieru... oczywi¶cie krzywo... do dzi¶, choæ wiele lat od tego minê³o , dalej widzê, ¿e rzêsy nie s± równe :P
To by³a najwiêksza g³upota moich m³odych lat
__________________
"Bo ¿ycie to co¶ wiêcej, nie tylko krew,pot sperma i ³zy "
Marz± siê lepsze dni ? One przyjd± z czasem. Wystarczy ruszyæ dupê i pokazaæ klasê !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym ka¿da my¶l wa¿y grubo ponad tonê
Paulinax123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-26, 21:16   #139
201604200942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 19 651
Dot.: Wspomnienia m³odych lat, czyli b³êdy m³odo¶ci ;)

przypomnia³a mi siê jeszcze jedna historia.
Mia³am wtedy 6 lat i bardzo podoba³ mi siê pieprzyk nad warg±. Pomy¶la³am, ¿e skoro nazywa siê to pieprzykiem, to pewnie bierze siê od pieprzu, wiec ca³y dzieñ chodzi³am z pieprzem pod nosem ;D
201604200942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.