Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 10:13   #241
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

ja niestety juz nie w szkole ale w robocie - najczesciej przynosze sobie w pudełku piers z indyka, chuda wedline lub paluszki surimi i do tego w przerwie kupije serek light z piatnicy i mieszam miechem. na pw dołoże do tej mieszanki warzywa. Popijam jogurem naturalnym i mam na chwile spokoj - oczywiscie przed wyjsciem sniadanie w domu
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:31   #242
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
Dziś startuję Pierwszy posiłek - serek wiejski lekki z łyżeczką otrębów owsianych + kubeł zielonej herbaty
Jesteś w stanie sie NAJEŚĆ taką ilością?
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:46   #243
madzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Jejeeejku, waga to bardzo dziwna rzecz, co tam, że z czasów łojej, i jeszcze dawniejszych, ale zawsze działała. Dzisiaj staję:
65-kg- Myślę sobie: chyba jednak nie możliwe?
Zeszłam, staję znowu- 67. Kurka wodna, coś chyba jest nie tak, w zależności jak ustanę, pokazuje mi więcej i mniej- waha się w granicach 2 kg!
Chyba trzeba w nową wagusie zainwestować .


Dziewczęta, proszę o poradę, możliwe, że to nie jest odpowiedni wątek, ale spróbuję.
Pokazałam wczoraj mojemu Miłemu swoje zdjęcia z okresu, kiedy ważyłam najwięcej (około 77 kg). I teraz mnie nachodzi myśl, że on myśli o mnie z obrzydzeniem, choć wiem, że tak nie jest, mimo wszystko, nie jestem pewna, czy zrobiłam właściwie...
A tak ładnie wczoraj starałam się wyglądać- golfik czarny obcisły i dżiny również dopasowane, poważnie podobałam się sobie, jednak czuję, że po zdjęciach wciąż próbował doszukać się we mnie tej grubszej o 10 kg osoby.
__________________
Było:75 kg-25 Listopada
Pierwszy CEL- 65 kg- Osiągnięty- 15 lutego!

Zostało- 7 KG

Będzie-58 kg !!

madzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:53   #244
Thercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cześć

a u mnie dziś - o,1. Szaleńcza tendencja spadkowa

Napchałam się jak dzika moimi kanapkami (przepis w przepisowni - sukces w prostocie zawarty) i idę się szorować, a następnie sprzątać, bo jak dziś tego nie uczynię to znowu będę przez cały tydzień w pierdzielniku egzystować Czy macie tak, że sprzatacie, układacie w szafie, prasujecie przez cały dzień, a rano wychodząc do pracy czy tam gdziekolwiek buh wszystko na podłogę w poszukiwaniu bluzki??? Ja tak robię BEZ PRZERWY Nie potrafię utrzymac porządku w szafie dłużej niż 4 dni. Już próbowałam wszystkiego, nawet przykleiłam sobie opisy półek, że tu są bluzki, a tu spodnie, a tu co innego. I nic.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez madzo Pokaż wiadomość
Dziewczęta, proszę o poradę, możliwe, że to nie jest odpowiedni wątek, ale spróbuję.
Pokazałam wczoraj mojemu Miłemu swoje zdjęcia z okresu, kiedy ważyłam najwięcej (około 77 kg). I teraz mnie nachodzi myśl, że on myśli o mnie z obrzydzeniem, choć wiem, że tak nie jest, mimo wszystko, nie jestem pewna, czy zrobiłam właściwie...
A tak ładnie wczoraj starałam się wyglądać- golfik czarny obcisły i dżiny również dopasowane, poważnie podobałam się sobie, jednak czuję, że po zdjęciach wciąż próbował doszukać się we mnie tej grubszej o 10 kg osoby.
Ja z doświadczenia wiem, że facetom za dużo pokazywać i uświadamiac nie trzeba. Np nie należy paluchem wskazywać gdzie mamy celulit i tłumaczyć (łącznie z prezentacja odpowiednią) co to jest. Nie trzeba też pokazywać miejsc, gdzie mamy tłuszczyku (według nas ) za dużo. I uświadamiać na siłę ile ważymy. Bo...oni tego sami nie zobaczą Mój facet cały czas oceniał mnie na jakieś 60 kg czyli o 10 mniej niż miałam Np mówił: oj co Ty tam wiesz, wazysz z 60 kilo, a ja 90.
Ale, jak już pokazałaś to 77 to i tak zrobiłas to w najlepszym momencie, bo już tyle nie ważysz, a będzie coraz mniej, więc nie ma co się przejmować. Ucieszy się, że jesteś coraz śliczniejsza Na pewno. Gorzej, gdybyś ważyła teraz 77, a pokazała mu jak ważyłaś 55 . Moim zdaniem rzecz jasna A teraz to tylko ku dobremu idzie .

Edytowane przez Thercia
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:00
Thercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:58   #245
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Thercia Pokaż wiadomość
Czy macie tak, że sprzatacie, układacie w szafie, prasujecie przez cały dzień, a rano wychodząc do pracy czy tam gdziekolwiek buh wszystko na podłogę w poszukiwaniu bluzki??? Ja tak robię BEZ PRZERWY Nie potrafię utrzymac porządku w szafie dłużej niż 4 dni. Już próbowałam wszystkiego, nawet przykleiłam sobie opisy półek, że tu są bluzki, a tu spodnie, a tu co innego. I nic.
Też

Cytat:
Napisane przez madzo Pokaż wiadomość
Dziewczęta, proszę o poradę, możliwe, że to nie jest odpowiedni wątek, ale spróbuję.
Pokazałam wczoraj mojemu Miłemu swoje zdjęcia z okresu, kiedy ważyłam najwięcej (około 77 kg). I teraz mnie nachodzi myśl, że on myśli o mnie z obrzydzeniem, choć wiem, że tak nie jest, mimo wszystko, nie jestem pewna, czy zrobiłam właściwie...
A tak ładnie wczoraj starałam się wyglądać- golfik czarny obcisły i dżiny również dopasowane, poważnie podobałam się sobie, jednak czuję, że po zdjęciach wciąż próbował doszukać się we mnie tej grubszej o 10 kg osoby.
Już ktoś miał podobny problem i wybito tej osobie z głowy takie myślenie Po co wymyślasz sobie problemy, nawet jeśli sobie Ciebie wyobraża taką, to co z tego? Z resztą skoro pokazałaś mu zdjęcie, to nawet mózgownicy nie musi wytężać tylko miał to podane na tacy, zobaczył i co? Zwymiotował? Przecież jest z Tobą tu i teraz! I na pewno Cię kocha taką jaka jesteś. Nie myśl o tym w ten sposób, bo sama się dołujesz, a po co. Głupota

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Thercia Pokaż wiadomość



Ja z doświadczenia wiem, że facetom za dużo pokazywać i uświadamiac nie trzeba. Np nie należy paluchem wskazywać gdzie mamy celulit i tłumaczyć (łącznie z prezentacja odpowiednią) co to jest. Nie trzeba też pokazywać miejsc, gdzie mamy tłuszczyku (według nas ) za dużo. I uświadamiać na siłę ile ważymy. Bo...oni tego sami nie zobaczą Mój facet cały czas oceniał mnie na jakieś 60 kg czyli o 10 mniej niż miałam Np mówił: oj co Ty tam wiesz, wazysz z 60 kilo, a ja 90.
Ale, jak już pokazałaś to 77 to i tak zrobiłas to w najlepszym momencie, bo już tle nie ważysz, a będzie coraz mniej, więc nie ma co się przejmować. Ucieszy się, że jesteś coraz śliczniejsza Na pewno. Gorzej, gdybyś ważyła teraz 77, a pokazała mu jak ważyłać 55 . Moim zdaniem rzecz jasna A teraz to tylko ku dobremu idzie .
Może wtedy by się zdołował jeśli jakiś próżniak z niego i patrzy wyłącznie na estetykę
Faceci są ślepi pod tym względem nawet jak im się palcem pokaże, to prawda. Nie ma się czym przejmować
Skoro mu piękniejesz w oczach, to na pewno się cieszy i wisi mu co było kiedyś
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:02   #246
Milky
Raczkowanie
 
Avatar Milky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 148
GG do Milky
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

A ja mój dzień zaczęłam naleśnikami Berlinianki, z jogurtem i cynamonem byłam zaskoczona jak łatwo odrywają się od patelni, teraz czekam na efekty parafiny... bo z porcelaną to bardzo kiepsko u mnie ostatnio
Pora wziąć się za wielkie porządki w pokoju, przy okazji załapię się troszkę ruchu. Bałagan w mojej sypialni jest żywą, myślącą istotą i właśnie przypuścił zamach na moją autonomię. Zresztą co innego pozostaje mi w ten okropny- czerwono - brokatowo - miłosny dzień robić?

...a wieczorem może jakiś sernik zrobię, a co tam... w walentynki mi się należy Bo tort Elianki pochłonęłam już do końca...

Zastanawiałam się, czy może któraś z Was jest z Łodzi i udało jej się znaleźć aromaty bez tłuszczu? Ja ich nigdzie nie widziałam, na razie używam tych zwykłych.
__________________
biorę się za siebie, a co 34 kg same nie znikną

jestem kobietą i... tak, nie wiem czego chcę

Milky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:02   #247
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

witam, ja zaczynam od jutra tj 15 LUTEGO! jest jeszcze kilka dziewczyn i zostal otwarty nowy watek w tej sprawie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404502
roniez jestesmy na kafeterii wiec do dziela
dzisiaj pozegnalny obiadek: rosołek, kotlecik schabowy z ziemniaczkami i mizeria......
damy rade!!!!!
karadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:04   #248
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witam
W końcu się zważyłam i kolejny kg mnie opuścił, czyli jest 51
Nie ważyłam tyle chyba od... gimnazjum
A już traciłam wiarę i spodziewałam się, że będzie więcej...

Cytat:
Napisane przez Panna B Pokaż wiadomość
Mo_Niko, aż nie mogłam się powstrzymać Jak przy swojej wadze Maleńka ( z całą serdecznością tego słowa) możesz nie mieścić się w ubranka? Ach, chciałabym żeby tak jak Tobie, mnie opinały się one na brzuchu. Pozdrawiam
Heh, waga może i maleńka, ale wzrost też więc nie mogę przymierzać zbyt dużych ubrań, bo są za długie... a małe opinają...
Jeszcze ja mam wyjątkowo wąskie biodra, więc tym bardziej zawsze brzuch mi wszystko opina...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:06   #249
Thercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Milky Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się, czy może któraś z Was jest z Łodzi i udało jej się znaleźć aromaty bez tłuszczu? Ja ich nigdzie nie widziałam, na razie używam tych zwykłych.
W życiu nie uwierzę, że czegoś nie ma w Manufakturze Jako warszawianka miałam zawsze w głowie, że co jak co, ale centra handlowe wywalili u nas ogromne. Po czym pojechałam do Łodzi, wlazłam do Manufaktury i zbłądziłam Następnym razem wybiorę się tam z hulajnogą
Thercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:07   #250
Berlinianka
Zadomowienie
 
Avatar Berlinianka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jeszcze Zielona Góra
Wiadomości: 1 017
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez karadka Pokaż wiadomość
witam, ja zaczynam od jutra tj 15 LUTEGO! jest jeszcze kilka dziewczyn i zostal otwarty nowy watek w tej sprawie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404502
roniez jestesmy na kafeterii wiec do dziela
dzisiaj pozegnalny obiadek: rosołek, kotlecik schabowy z ziemniaczkami i mizeria......
damy rade!!!!!
No fajnie tylko po co, nam tu dobrze
__________________
I i II Faza trwały w sumie 51 dni jest mnie mniej o 10 kg
22.02 Start III Faza - teoretycznie koniec ma nadejść 22.05...

Ile to jeszcze dni

Nowa książka Dukana: http://chomikuj. pl/ squo-86
Berlinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:12   #251
Milky
Raczkowanie
 
Avatar Milky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 148
GG do Milky
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Thercia Pokaż wiadomość
W życiu nie uwierzę, że czegoś nie ma w Manufakturze Jako warszawianka miałam zawsze w głowie, że co jak co, ale centra handlowe wywalili u nas ogromne. Po czym pojechałam do Łodzi, wlazłam do Manufaktury i zbłądziłam Następnym razem wybiorę się tam z hulajnogą

Przyznam się szczerze, że ja też mam problemy z przejściem Manufaktury jest zdecydowanie za duża....
Ja do tej pory szukałam jedynie w marketach i osiedlowych sklepikach, podejrzewam, że może takie aromaty znajdę w sklepach ze zdrową żywnością?
__________________
biorę się za siebie, a co 34 kg same nie znikną

jestem kobietą i... tak, nie wiem czego chcę

Milky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:15   #252
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

U mnie dziś komplikacje... Uroczysty obiad z rodzinką TŻa. Mam ugotowaną własną dukanową zupkę w słoiku i upiekłam placuszki otrębowe. Może będzie jakaś sałatka, to skubnę. Ale i tak to będzie dziwnie wyglądało Rolada absolutnie odpada, prawda?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:20   #253
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
patty010 - witam fajnie ze juz nie tylko ja jestem taka nowicjuszka, zeby nie powiedziec grubaska ja dzis pierwszy dzien II etapu

jedno pytanie - kiszonki mozna na PW? chodzia za mna kapusta kiszona, hm...
mozna, tylko oplucz ja z soli

TaZik mnei obudzil buuuuu a tak mi sie dobrze spalo. Sciagam sie z wyrka i ide pobiegac. Okazalo sie ze oprocz kapcia w rowerku to mi jeszcze sprezyna w hamulcu pekla. A ja sie dziwilam czemu ciagle sie tocze pomimo naciskania hamulcow z calej sily. Bedzie przyjemne z pozytecznym, pobiegne do sklepu (10km) i spowrotem

Cos sie intenstywnie dopytywal; o ktorej w domu bede (on w pracy) czyzby aplikacje Romatycznosc 2,0 sobie na dzisiaj zainstalowal?

Wszystkiego najwalentynkowniejszego Dziewuchy!!!
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:22   #254
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość

Heh, waga może i maleńka, ale wzrost też więc nie mogę przymierzać zbyt dużych ubrań, bo są za długie... a małe opinają...
Jeszcze ja mam wyjątkowo wąskie biodra, więc tym bardziej zawsze brzuch mi wszystko opina...
Ile masz wzrostu?? Zaczynałyśmy przy takiej samej wadze i dążymy do podobnej.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:28   #255
jolka65
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
patty010 - witam fajnie ze juz nie tylko ja jestem taka nowicjuszka, zeby nie powiedziec grubaska ja dzis pierwszy dzien II etapu

jedno pytanie - kiszonki mozna na PW? chodzia za mna kapusta kiszona, hm...
Kapustę kiszoną można tylko wypłukaną ( tak stwierdziły weteranki )
Witam wszystkich, u mnie bez zmian dalej 1 z przodu ale i tak w końcu zniknie, tylko kiedy
jolka65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:28   #256
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Miłego dnia Walentynkowego

Muszę Wam coś sprzedać :
Kładę się do łóżka wczoraj wysmarowana różnymi mazidłami ,
mój G.- CO tak pachnie?
ja: serum do biustu , podoba ci się zapach?
G: Jak zapach do samochodu. W wersji New Car...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:29   #257
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Witam i melduje sie na 5 czesci ale zanim doczytałam t troche mi zajeło Ja w piatej czesci chwale sie ze juz mnie 18 kilo mniej wiec tak sobie po 1kg na tydzien leci Juz mi tylko 6 kg do celu brakuje
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:30   #258
jolka65
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 277
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

no i Wiolqa była szybsza
jolka65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:31   #259
krysia_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Hej,

Czytam was o dłuższego czasu, dzisiaj postanowiłam się nawet zarejestrować.
10 lutego zaczęłam dietę. Nie mam dużo do zrzucenia, to i może szybko poleci.
Fajnie, że podajecie przepisy, bo bez nich nie miałam na nic pomysłu.

Dzięki, że jesteście
krysia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:48   #260
solange36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk / Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 14
GG do solange36
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Mnie też nie było tu kilka dni, czytam i czytam i myślałam,że nie skończę...ale udało się.Muszę zainwestować w wagę , bo w szkole teraz ferie i nie mam gdzie sprawdzać wagi.Zdjęcia dziewczyn są rewelacyjne! ja też tak chcę wyglądać!!
i będę!!!Pozdrawiam Walentynkowo
__________________
31.01.11 96,5 kg 178 cm
4.02.11 94,00
cel 85 kg zdobędę!
solange36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:48   #261
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu?? Zaczynałyśmy przy takiej samej wadze i dążymy do podobnej.
158cm a Ty?
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:21   #262
zytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
Jesteś w stanie sie NAJEŚĆ taką ilością?
hehe wlasnie ;p bo ja nie-e

wg ktos wspominal ze owsianki niedobre.. teraz w weekend co prawda szkola, ale nie wstaje sie tak wczesnie, pozolilam sobie, jako na dodatek do sniadania, na szklanke mleka z 2 lyzkami otreb owsianych z niczym wiecej i PYCHOTKA ;p
moze poprostu mam fiola na punkcie takich mlecznych i platko- owsianowych rzeczy ;p

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
Witam i melduje sie na 5 czesci ale zanim doczytałam t troche mi zajeło Ja w piatej czesci chwale sie ze juz mnie 18 kilo mniej wiec tak sobie po 1kg na tydzien leci Juz mi tylko 6 kg do celu brakuje
18 kilo.. ja &*%$*% !!! Hihi, pieeeeekna sprawa!! Trwalas dzielnie!!

Czy znajdzie sie wkoncu Lakomczuch ktory sie przyzna ze nim jest, ale sie stosuje do wytyczonych produktow i tak zjechal tu czy tam?
Ponawiam pytanie 3 raz, bo ja czasem jeeestem ;p

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Madzo, popieram Thercie!! Glowa do gory!
zytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:33   #263
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Ech, czeka mnie droga do Warszawy... brrr... w taki śnieg...
Do zobaczenia za parę godzin
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:48   #264
Thercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez zytek Pokaż wiadomość
Czy znajdzie sie wkoncu Lakomczuch ktory sie przyzna ze nim jest, ale sie stosuje do wytyczonych produktow i tak zjechal tu czy tam?
Ponawiam pytanie 3 raz, bo ja czasem jeeestem ;p
A znajdzie się. Wszyscy tu jesteśmy ŁAKOMCZUCHAMI. Serio. Wydaje mi się, że niewiele jest tu osób, które oszczędzają się z jedzeniem. Takie założenie tej diety: nie wolno głodować, można jeść ile i kiedy się chce. Tylko dozwolone.
Thercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:51   #265
madzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Thercia, Berlinianka, zytek dziękuję bardzo Laseczki !

Jestem już taka, że myślę co by nie było, zobaczymy się dopiero późnym wieczorem z Miłym, dlatego może mi jakoś tak smutno, jako, że dzisiaj walentynki.
Wydaje mi się, że już mu się nie podobam, bo i piersiątka zmalały, i narzekam czasami, żeby mi dał ugryźć co nie co ( chodzi o jedzonko, oczywiście).
A z tymi zdjęciami sądzę, że jednak mogłam sobie darować, no cóż. Jeśli dorwę się do aparatu, pokażę i ja wam moją różnicę tych 10 kg.
__________________
Było:75 kg-25 Listopada
Pierwszy CEL- 65 kg- Osiągnięty- 15 lutego!

Zostało- 7 KG

Będzie-58 kg !!

madzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:01   #266
Panna B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
Witam i melduje sie na 5 czesci ale zanim doczytałam t troche mi zajeło Ja w piatej czesci chwale sie ze juz mnie 18 kilo mniej wiec tak sobie po 1kg na tydzien leci Juz mi tylko 6 kg do celu brakuje
Gosiaiku - piękny spadek wagi

Ja dziś kończę pierwszą fazę (7-dniową) i łącznie chcę schudnąć tyle co Ty Mogłabyś napisać z jakiej wagi startowałaś i ile Ci to zajęło (rozumiem, że średnio 1kg na tydzień więc jak mniemam prawie 5 miesięcy)
Będę szalenie wdzięczna za odpowiedź.

A wszystkim DUKANKOM i DUKANOM życzę miłego dzionka

Nie ma to jak Kochany przyszły TŻ Zaplanował na dziś kolację w naszej ulubionej restauracji już dawno temu, no i jak się dowiedział o moich proteinkach to postanowił urządzić proteinową restaurację w jego domu... Heh ciekawe co przygotuje... Mam tylko nadzieję, że słuchał uważnie i że nie zrobi proteinowego mięska na nieproteinowej oliwie

Już dziś wieczorem wrócę do studenckiego mieszkanka z wagą... Coś czuję, że są spadki, oj są Trzymajcie kciuki...

Wago nadchodzę...
__________________
- Duk... Duk... 8 II 2010
- Kto tam?
- 98kg
- Co chciało?
- Podukać
- A dokąd?
- Do 76 (przez 94)
Panna B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:03   #267
zytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

O, Thercia dzieki ;p Hmm bo kurka ciezko sie najesc ciut bialkami czasem dzieki

Madzo, spokojnie, minie chwila i zobaczysz ze to o co sie teraz martwisz `na zapas` za chwile straci moc i zerkniesz na to ciut lzejszym oczkiem <tuuuli>
wiem, ze teraz wyglad, figura na piedestale stoja, ale to naprawde nie NAJwazniejsze (i moglabym tu wymieniac i wymieniac) ale i tez wiem jak wazne dla Nas Dziewczyn, bo sama wiem co mam w glowie.. takie czasy ;/

Pozdrowionka
zytek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:11   #268
Panna B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Miłego dnia Walentynkowego

Muszę Wam coś sprzedać :
Kładę się do łóżka wczoraj wysmarowana różnymi mazidłami ,
mój G.- CO tak pachnie?
ja: serum do biustu , podoba ci się zapach?
G: Jak zapach do samochodu. W wersji New Car...
Elianko - dialog oceniam na 10 pkt w skali 10 pktowej
__________________
- Duk... Duk... 8 II 2010
- Kto tam?
- 98kg
- Co chciało?
- Podukać
- A dokąd?
- Do 76 (przez 94)
Panna B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:15   #269
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
158cm a Ty?
Ja 160
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:28   #270
_kasiulka_
Rozeznanie
 
Avatar _kasiulka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 697
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

dzien dobry... to ja
berlinianka super agus ty tez cudownie

ja na sniadanie walentynkowe.. mazus mi zrobil jajowe i sobie tez jedynie z 8 jajek czyli po 4 ja mialam mniej to moze z 3,ale sie najadlam!!!

a zaraz cycki na obiadek...

ide sie polozyc bo brzuch mnie boli

aaaaaa i gdzie ci mezczyzni nasi?!cos sie nie odzywaja? shrek?!!?!coomepl??maly?! !?
__________________
www.motocyklove.pl

..z miłości do motocykli

-----------------------------
mój związek z Dukanem :
start wrzesień 2009 -> 76 kg
faza III-->listopad 2009 - > 67
powrot na II faze cnotliwie 04.05.2011
cel : 65...64..63..62..60.
_kasiulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.