Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 15:02   #271
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Eve dziekuje

Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
gusia jak to nocka koszmarrrrr powtórzę słowa Agi pe "nie wierzyłam w skoki" aż do skoku który w 19 t się kończy - dał nam tak po dupie ten soko że z balkonu chciałam uczyć się latać
Życzę wytrwałości, cierpliwości i mocnej wiary że to minie - bo w końcu minie
Moze to rzeczywiscie to
Nadia w srode skonczy 19 tygodni.
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:12   #272
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Eve dziekuje


Moze to rzeczywiscie to
Nadia w srode skonczy 19 tygodni.
byle do środy/najpóźniej czwartku!
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:29   #273
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Agnieszka.M; o kurde za ten tekst Twojego męża to bym mu liścia wypłaciła Nienawidzę takich głupich żartów. Mój też czasem gada podobne bzudry typu "ja to nawet 40 nie dożyję, ale mam dobre ubezpieczenie" Krew mnie zalewa jak to słyszę !! Aga, kurde zabij mnie ale nie wiem czy były tam te butki Ja rozglądałam się za camelowymi długimi kozakami
Generalnie butów było full, samych długich kozaków nie przesadzę jak powiem, że ok 35-40 fasonów.
Ceny niższe niż w salonie, bo tutaj za długie skórzane należało dać ok 380-450 więc jak na Kazara to tanio.
Moje buty są z bieżącej kolekcji bo wykukałam je gdzieś w katalogu a cena 180zł niższa od ceny regularnej, tylko, że ja w Badurze kupowałam.
Opłaca się też Simple odwiedzić, Mango bo jeansy po 80-100zł

Klaterina współczucia !! Ale musisz jeszcze iść do tej baby ?? Biedny Raduś


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
daj linka ?
sprzedaję m.in palmptopa, staaarą cyfrówkę i gry do PSP męża oraz laktator a także moje spodnie ciążowe, wątpię czy by Ci się to przydało

ania2631; zazdroszczę pogody i gratuluję nocki !!
Całuski dla Aluśki

Kasia605 ale słodziaszna Lenka !

Moniqac, jeszcze nie wiem co z piątkiem bo pochrzaniło się nam ze szczepieniem ale o tym poniżej


Wrrr, Malutka miała mieć ostatnią serię Infarnixu i Synflorixu. Zamówiłam w aptece w czwartek jak Pan Bóg przykazał, mąż pojechał dziś odebrać, ja czekałam gotowa z Gabi w domu a tu zonk. Panie nie dopilnowały zamówienia i Synflorixu niet W tym naszym ośrodku zdrowia szczepią raz na 2 tyg (!!) Gabi wcześniejsze szczepienie miała 05 września więc już duuużo czasu minęło a tu jeszcze taki zonk. Jutro mam dzwonić dowiedzieć się czy pani pielęgniarka będzie nas mogła gdzie indziej zaszczepić oraz czy będzie pediatra który zakwalifikuje Małą. Jaja sobie robią, bo płaci się nie małe pieniążki a panie zapominają
A w ogóle głodna jestem ale Gabcia co chwilę sobie drzemki ucina i nie chcę hałasować i tłuc się w kuchni
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:43   #274
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!



kłaniam się nisko po spacerku

brrrrrrrrrrrrr


gotuję obiadek dla Gabi
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:48   #275
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

seba gardzo moimi zupami
brokuł z ziemniakiem było pfffffffffffffffff i wszystko w kolo zielone
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:03   #276
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Klaterina współczucia !! Ale musisz jeszcze iść do tej baby ?? Biedny Raduś
no muszę po dziesięciu dniach ćwiczeń ale wezmę wtedy albo stopery do uszu albo 3 melisy z rana wypije bo nerwowo mogę puścić

a paniom zapominalskim

idę się czyms zająć bo mnie nosi
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:08   #277
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Bobovita ma przynajmniej 2 słoiczki z żółtkiem. Miałam wołowinę z warzywami oraz kurczaka z ziemniakami i kabaczkiem. Oba obiadki duże 190 ml i mają ( ponoć ) połowę żółtka w składzie.
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Agnieszka.M; o kurde za ten tekst Twojego męża to bym mu liścia wypłaciła Nienawidzę takich głupich żartów. Mój też czasem gada podobne bzudry typu "ja to nawet 40 nie dożyję, ale mam dobre ubezpieczenie" Krew mnie zalewa jak to słyszę !! Aga, kurde zabij mnie ale nie wiem czy były tam te butki Ja rozglądałam się za camelowymi długimi kozakami
Generalnie butów było full, samych długich kozaków nie przesadzę jak powiem, że ok 35-40 fasonów.
Ceny niższe niż w salonie, bo tutaj za długie skórzane należało dać ok 380-450 więc jak na Kazara to tanio.
Moje buty są z bieżącej kolekcji bo wykukałam je gdzieś w katalogu a cena 180zł niższa od ceny regularnej, tylko, że ja w Badurze kupowałam.
Opłaca się też Simple odwiedzić, Mango bo jeansy po 80-100zł


Wrrr, Malutka miała mieć ostatnią serię Infarnixu i Synflorixu. Zamówiłam w aptece w czwartek jak Pan Bóg przykazał, mąż pojechał dziś odebrać, ja czekałam gotowa z Gabi w domu a tu zonk. Panie nie dopilnowały zamówienia i Synflorixu niet W tym naszym ośrodku zdrowia szczepią raz na 2 tyg (!!) Gabi wcześniejsze szczepienie miała 05 września więc już duuużo czasu minęło a tu jeszcze taki zonk. Jutro mam dzwonić dowiedzieć się czy pani pielęgniarka będzie nas mogła gdzie indziej zaszczepić oraz czy będzie pediatra który zakwalifikuje Małą. Jaja sobie robią, bo płaci się nie małe pieniążki a panie zapominają
A w ogóle głodna jestem ale Gabcia co chwilę sobie drzemki ucina i nie chcę hałasować i tłuc się w kuchni
Dziękuję ci bardzo za informację
Tekst z ubezpieczeniem też często słyszę jeszcze się teraz doubezpieczył głupio się śmiejąc, że to dla Antka.
A panie w aptece mogły chociaż telefonicznie uprzedzić, że nie będą miały szczepionki w terminie. Nie cierpię takiej niekompetencji.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 16:11   #278
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

hej
Franek na kolanach i czytamy
Dziś mnie przeziębienie jakies próbuje dopaść Jas tez słabo bo gardło go boli a Franek chce być ciagle na rekach
Przyszedł czas aby do UP sie zarejestrować jutro ruszam ...............
__________________
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:30   #279
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
i jak zakończyły się rozmyślania bytowo-mieszkaniowo-emigracyjne?
Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
I jakie wnioski?

Nie chcę się za bardzo rozpisywać, bo to temat na którym mogłabym gadać i gadać.. ale tak szybciutko spróbuje.

Mężula obecnie pracuje w filii niemieckiej firmy w Polsce (wczesniej pracował w głównej siedzibie w Niemczech) i teraz dostał propozycje awansu, ale musiałby się z powrotem do DE przenieść.. genralnie propzycja baaardzo korzystana.. nie tylko finansowo, ale też i rozwojowo dla mężula, bo w Polsce w tej firmie osiągnął już wszystko.

Biorąc pod uwagę, że ja i tak nie będe teraz pracowac, bo zostaje w domu z Antonkiem i biorę wychowawczy to w sumei jest mi to objene gdzie będziemy mieszkać.. bo tak czy tak jestem z daleka od babć do pomocy, od rodziny i przyjaciół, których zostawiłąm w rodzinnym mieści..

Finansowo po podwyżce mężuli wychodzi na to, że dwie moje pensje z PL zgarniemy, wiec wydaje się, że nie ma się nad czym zastanawiać, ale..

zawsze są jakieś ale

Co będzie jak przyjdzie czas, w którym chciałabym wrócić do pracy?! Ciężko powiedzieć na ile realne jest dostanie takiej samej pracy za granicą.. a zawodowo wiadomo cofać się nie chcę..

Plus bycia w Niemczech jeszcze taki, że mamy tu więcej znajomych niż u siebie w mieście..

Więcej nie chcę zanudzać!

Szybciorem biorę sie za odpisywanie..



Delicateza
czyżbyście i wy mysleli o przeprowadzce? Dobrez kojarzę, że o Wrocławiu myślicie?? Nie wiem czy nie mylę z Bluberry..

Gusiagatko ja też mam takie założenia odnośnie UU.. od poczatku chciałam minimum do pół roczku Tonusia karmić, a co będzie dalej to się zobaczy, w każdym bądź razie jakaś taka spokojna się robie na tą myśl, że jakbym później nie miała juz mleka to swoje założenia spełnione

Anulinka
bardzo się cieszę, że z Piotrusiem wszytsko dobrze

Grazin pół roku?! długo się czeka, ale dzwoń, umów się, zrobicie nie tylko badanie, ale i przejażkę po Kraku na wiosnę

Ddaissy jakis specjalnie nowych i zatrwarzających wieści od lekarza nie przynoszę Zaraz napiszę co i jak..
Prosze pozbyć się wszlekich wyrzutów sumienia.. Gabi duża dziewczyna da sobie sama radę z zaypsianiem, przeciez juz daje! Kciuki za rzucanie papierosów przez TŻta

Mary dzięki za odpowiedz, będziemy zmywać Jak dobrze, że jesteś z nami i tak mi tu radzisz Ten nasz krem na receptę jest biały i puszysty, w składzie ma tak : vit A, vit E aa 2,0; Urea 10,0, 3% sol Ac boric, Euceniu aa ad 100,0, Mt ung. -> przepisałam z opakowania, wiele mi te oznaczenia nie mówią
Co myślisz? Bedzie? Dobro? Zło?

Ania numerkowa w Aachen też świeci słoneczko i 12 stopni w południe było.. ale o ile dobrze kojarze, to my w jednym landzie przebywamy

Mamaoptymistka dlaczego tak mało Cię tu?
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:44   #280
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość

zawsze są jakieś ale

Co będzie jak przyjdzie czas, w którym chciałabym wrócić do pracy?! Ciężko powiedzieć na ile realne jest dostanie takiej samej pracy za granicą.. a zawodowo wiadomo cofać się nie chcę..


Mary dzięki za odpowiedz, będziemy zmywać Jak dobrze, że jesteś z nami i tak mi tu radzisz Ten nasz krem na receptę jest biały i puszysty, w składzie ma tak : vit A, vit E aa 2,0; Urea 10,0, 3% sol Ac boric, Euceniu aa ad 100,0, Mt ung. -> przepisałam z opakowania, wiele mi te oznaczenia nie mówią
Co myślisz? Bedzie? Dobro? Zło?
trudna decyzja przed Wami ...
a może uda Ci się tam pracę znaleźć
więcej jednak plusów chyba

a na co ten krem z kwasem bornym masz ???






Gaba przesuwa się DO PRZODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 17:42   #281
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Dziewczyny czy nasze dzieci mogą jesc takie chrupki (pałki) kukurydziane? w składzie jest kaszka kukurydziana i woda
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 17:56   #282
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nasze dzieci mogą jesc takie chrupki (pałki) kukurydziane? w składzie jest kaszka kukurydziana i woda
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:02   #283
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
O to super!
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:02   #284
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
moga??????

ale nie udlawia sie tym?
dopiero jak zeba beda miec?
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:08   #285
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

oj Olas do dzisiaj uwielbia flipsy zwracajcie uwage na sklad bo niektore maja sol

__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:12   #286
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
moga??????

ale nie udlawia sie tym?
dopiero jak zeba beda miec?
chrupki się nie odrywają tylko tak ciamkają,
oczywiście pod opieką mamy,
bo uważać trzeba,

bezzębni też jeść mogą
Zosia miała późno zęby i chrupki jadła gołymi dziąsełkami,
zanim dziecko nauczy się korzystać z tego co mu wyrosło w buzi to trochę czasu mija,
na razie zęby tylko przeszkadzają
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:24   #287
delicadeza
Raczkowanie
 
Avatar delicadeza
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Gaba przesuwa się DO PRZODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andziot dla Gaby

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość

Delicateza
czyżbyście i wy mysleli o przeprowadzce? Dobrez kojarzę, że o Wrocławiu myślicie?? Nie wiem czy nie mylę z Bluberry..
Lolko nie mylisz
My też myślimy o tym żeby się stąd wynieść na Dolny Śląsk. Teraz Tż trzyma jeszcze przez około 2 lata praca, musi na miejscu wszystko nadzorować a dojeżdzanie codzienne byłoby mocno uciążliwe. Ja póki co też będę z Wiktorkiem, bo pomocy znikąd nie mam, znajomi w mieście rodzinnym, tutaj w sumie też ale znajomi głównie bezdzieciowi stąd jakos dziwnie rzadsze wizyty ale jakoś mi to nie przeszkadza, ja to już chciałabym dziewczynkę do parki dla Wikusia ale ilość obowiązków mnie przeraża

musicie rozważyć wszystkie za i przeciw, a dobre rozwiązanie samo się nasunie

blue jak po badaniu bioderek?

matall dobrze, że już jesteście kurować się tam rodzinnie proszę

daisyy jednak sprzedajesz medelę dla mnie chodzi jak czołg ale jako, że po raz kolejny zepsuł mi się AVENT i oddaję do reklamacji (nawiasem mówiąc pani z allegro nie odbiera tel. jutro zadzwonię z innego numeru) to jak dostanę go od reklamacji- zaraz wystawiam na allegro.
dla Mężula żeby przestał tym razem palić;
a wyrzuty mnie też dopadają ale takie chwilowe od 2 dni, bo odkłądam do łóżeczka jak jeszcze nie śpi i bawi się chwilkę w łóżku zanim zapadnie w sen i tak sobie myslę wtedy, że może on taki samotny w tym łóżeczku nosz głupia jestem
a co do kompetencji pan w aptece

klaterina, cóż za osobliwa pani doktor, ja kiedyś miałąm takiego lekarza pierwszego kontaktu, całkiem nieobecny był podczas każdej wizyty, dumał, drapał się po głowie nosz totalny dziwak
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień w poradni rehab. Radzia;

kasiu

bzyczko seryjni e Wam ząbki idą

zosiuu u nas dziś na obiadek był słoiczek wczorajszy, tym razem nie dodawałam owocka do składu, jakoś wcisnęłam, może się chłopak nauczy że nie tylko owoce są jadalne

gusiu trzymam kciuki za dzisiejszą nockę, oby była lepsza;

witam,
Kochane ja mam nadzieję, że ta sobota wrocławska aktualna, bo zarezerwowałam dziś nocleg, sztuk 2 - jedziemy już w czwartek, zahaczamy od razu o lekarza. Przy okazji biegnę jutro rano na badania, bo jeszcze od porodu nie robiłam a za dobrze się nie czuję; U nas wszystko dobrze, nocki piekne (tu dla Mam wstających wiele razy), ślinimy się na potęgę i brykamy ciągle z brzuszka na plecki (opcja w druga stronę jeszcze nie opanowana);

Wikuś przesyła buziaki wszystkim Ciociom i swoim Rówiesnikom

a jeszcze mam pytanie odnośnie zdjęć dodawanych do albumów, czy same je zmniejszacie (jeśli same to w jakim programie), czy też system je zmniejsza, bo jak widzę jakość tych zmniejszanych przez wizażowy system, które chcę umieścić, to się denerwuję, bo w rzeczywistości są takie wyraźne i ładne a wrzucone w ten sposób takie blee. ależ głupocę

idę kumpać me dziecko,
teatr telewizji dziś ponoć ciekawy
__________________
WIKTOR 05.06.2011

Edytowane przez delicadeza
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:32
delicadeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:37   #288
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Gaba przesuwa się DO PRZODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
O, to ja też kupię

Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
a jeszcze mam pytanie odnośnie zdjęć dodawanych do albumów, czy same je zmniejszacie (jeśli same to w jakim programie), czy też system je zmniejsza, bo jak widzę jakość tych zmniejszanych przez wizażowy system, które chcę umieścić, to się denerwuję, bo w rzeczywistości są takie wyraźne i ładne a wrzucone w ten sposób takie blee. ależ głupocę
Ja zmniejszam w programie Office'a
Można i w Paincie

A wizaz czasem się wiesza jak musi za bardzo zmniejszyć foty
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 18:45   #289
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Dobry wieczór
Wicie, że ja nie pamiętam czy ja rano pisałam tu jakiegoś posta?
Takie jakieś zaćmienie :/


Gotowałam dziś Pyzolkowi zupkę....zjadł ładnie całą. Na początku miał odruch wymiotny, ale dlatego, że nie była idealnie gładka i musiałam poprawić blenderem

Zaczęłam dziś wprowadzać gluten...i w sklepie przez przypadek nie wzięłam błyskawicznej kaszki manny i wzięłam normalną....ugotowałam na wodzie i dowaliłam do mleka 1,5 łyżki...nie wiem czy to odpowiednia "dawka" ale zupełnie nie wiedziałam jak ogarnąć temat

Wiecie, że nie znalazłam dziś nigdzie na bazarku dyni ?
no obleciałam calusieńki i nie znalazłam ani grama....
Kupiałm wołowinkę...kupiłam bardzo mały kawałeczek z myślą, że nie zrobię z tego więcej niz dwóch obiadków, a po porcjowaniu wyszło mi 7 pozawijałam je w te sreberka i wsadziłam do zamrażalnika

I jutro będę na desrek rozbiła kisiel z polecenia Andziotki Kupy po świeżym jabłku nie są idealne, więc zobaczymy jak kisielek przyjmie

Andziot dobrze, że moja mama nie wie, że te chrupki już Pyzol by mógł dziamgać


Buziaki
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011

Edytowane przez antropia
Czas edycji: 2011-11-14 o 18:47
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 19:31   #290
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

dobry wieczór...

oglądacie "Łowców promocji" na TLC?
noooooooooooo

to ja byłam dziś królową Carrefoura...
miałam e-bony z zeszłego miesiąca
pani przy kasie, gdy usłyszała, że będę e-bonami płacić właśnie o tym programie wspomniała. Walneła mocno na głos:
175.05zł
dałam te magiczne karteczki, pikała i pikała... i pikała... i pikała... ludzie się zaczeli interesować a na koniec bardzo głosno:
PO ODLICZENIU E-BONÓW DO ZAPŁATY 5 GROSZY!

Brawo mi bili ludzia w kolejce jak w tym programie aż se paragona na pamiątke zachowam
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:41   #291
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
dobry wieczór...

oglądacie "Łowców promocji" na TLC?
noooooooooooo

to ja byłam dziś królową Carrefoura...
miałam e-bony z zeszłego miesiąca
pani przy kasie, gdy usłyszała, że będę e-bonami płacić właśnie o tym programie wspomniała. Walneła mocno na głos:
175.05zł
dałam te magiczne karteczki, pikała i pikała... i pikała... i pikała... ludzie się zaczeli interesować a na koniec bardzo głosno:
PO ODLICZENIU E-BONÓW DO ZAPŁATY 5 GROSZY!

Brawo mi bili ludzia w kolejce jak w tym programie aż se paragona na pamiątke zachowam
AMrcia ja wczoraj ten program oglądałam
I też mi się zamarzyło zapłacić NIC za zakupy
A tych e-bonów musiałaś się nazbierać, że Ci 5 gr zostało! Brawa!
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 19:59   #292
night25
Rozeznanie
 
Avatar night25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 514
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Hejka mamuśki

Steskniłam się za Wami , miałam cięzki weekend, mężul urodziny ma dzisiaj a cała rodzina od soboty do domu mi się zwalała

Maciuś coś ma za dużo kupek od wczoraj i tu pytanie do andziot chciałam mu dać kleik ryzowy z marchewką z hippa ale pogradził więc mu zrobiłam z niego gęstą zupkę (dodałam kleiku ryżowego)
Co ja mam mu jeszcze podawać, bo za każdą zmianą pieluchy kupa aż mu się tyłek mega odparzył pomimo tego że mu smaruję,Tak się dzieję od wczoraj, może to po szczepieniu?? sama już nie wiem

ps.a co ze zlotem wrocławskim bo my z Maciusiem też się wybieramy
__________________
Maciuś 26.05.11r 56cm 3400g
night25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:08   #293
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Gaba przesuwa się DO PRZODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Mężula obecnie pracuje w filii niemieckiej firmy w Polsce (wczesniej pracował w głównej siedzibie w Niemczech) i teraz dostał propozycje awansu, ale musiałby się z powrotem do DE przenieść..

Biorąc pod uwagę, że ja i tak nie będe teraz pracowac, bo zostaje w domu z Antonkiem i biorę wychowawczy to w sumei jest mi to objene gdzie będziemy mieszkać..
jakieś mam odczucia po przeczytaniu Twojego posta Lolciu, że decyzja jest już prawie podjęta trzymam kciuki za ostateczną decyzję

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
chrupki się nie odrywają tylko tak ciamkają,
oczywiście pod opieką mamy,
bo uważać trzeba,

bezzębni też jeść mogą
łeeee, dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez delicadeza Pokaż wiadomość
klaterina, cóż za osobliwa pani doktor, ja kiedyś miałąm takiego lekarza pierwszego kontaktu, całkiem nieobecny był podczas każdej wizyty, dumał, drapał się po głowie nosz totalny dziwak
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień w poradni rehab. Radzia;
środowy jutro miałam chętkę na spacer z pewną fajna osóbką i jej synkiem
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
dałam te magiczne karteczki, pikała i pikała... i pikała... i pikała... ludzie się zaczeli interesować a na koniec bardzo głosno:
PO ODLICZENIU E-BONÓW DO ZAPŁATY 5 GROSZY!

Brawo mi bili ludzia w kolejce jak w tym programie aż se paragona na pamiątke zachowam
hehe ja bym to chciała zobaczyć
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:21   #294
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość

a na co ten krem z kwasem bornym masz ???


Gaba przesuwa się DO PRZODU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla Gabrysi

Ten krem, którego składniki wymieniałam to krem na buzie na zimę.. dostałam od dermatologa, ale pojęcia nie miałam, że zawiera kwas borny - czy to ten, który zakazany dla dzieci do 2 roku zycia?
Jacie.. ale później byłam u innego dermatologa w swojej sprawie i też zapytałam o krem dla niemowlaczka na zimno i pokazałam ten z wymienionymi składnikami, też powiedziała, że okej..
ale zaczynam łapać schizkę



Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
jakieś mam odczucia po przeczytaniu Twojego posta Lolciu, że decyzja jest już prawie podjęta trzymam kciuki za ostateczną decyzję
Na tą chwilę podjęta, masz rację

Tylko dochodzi jeden ważny minus - mieszkanie!!
..ale już nie będę was zanudzać.


Delicateza oj tam, oj tam nic Cię nie przeraża.. a pomyśl jaki Wikuś byłby szczęśliwy z rodzeństwem

Daisy
miałam w zmiarze rozpisac się o wizycie u lekarza, ale w sumie nic takiego niewiadomo jakiego się nie dowiedziałam. Dietę rozszerzać, już! Takie dostałam polecenie, jak wspomniała, że niby schemat od 6 mz dzieci na piersi itd. to pani doktor powiedziała, że to stare zasady żywienia i ona zaleca warzywka w pierwszej linie i owoce później jako niezbędne dania już od wcześniejszych miesięcy.

Zostałam pięknie pochwalona przez panią pediatrę za karmienie piersią Miło mi się zrobiło, nie powiem

Jedyne co to muszę zmienić sposób podawania kaszki i zacząć robic gęstsza i nie podawać z butelki.. wg pani doktor ma byc taka konsystencja, żeby nadawała się do podawania łyżeczką. Powiedziała, że to jest etap, gdzie dziecko powinno po kaszce już całe noce przesypiać.. a mój Antuś teraz zjada kaszkę z butelki (rzadką) i budzi się raz ok. 4 w nocy.. wg jej teorii jak kaszka będzie bardziej zapychająca, Antonek będzie przesypiał całe noce.. i tak jak Andziotka mówiła - kaszka to proces i mamy się nie zniechęcać
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:24   #295
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!


ja tylko na chwilke

tyle co usnelo moje dziecie 2zahebiste godziny usypiania
tz opuscil mu materacyk lozeczka na sam dol.
a chwile pozniej norbertson otentacyjnie sciagnal sobie w dol oslaniacz na szczebelki i wdrapal sie po strzebelkach i stanal w lozeczku.
oczywiscie w miejscu gdzie widac najwiecej
byl tak wsciekly ze go kladziemy ze wpadl w histerie!!!!!
tak ryczal-ale bylo slychac ze to z wscieklosci
ze mi sie az smiac chcialo, a jak weszlam do pokoju i zobaczylam jak wymusza na tz zeby go wzial do pokoju , to w sumie tylko brakowalo zeby rzucil sie na podloge i zaczal tupac nozkami
niezly jest.
chyba bedzie lepszy niz domi
lece na ostatnie chwile z tz
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 20:47   #296
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

antropia i jeszcze mi zostały
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:25   #297
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
antropia i jeszcze mi zostały
ebony masz dzięki płaceniu kartą kredytową,, tak ?
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:38   #298
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

czesc wpadlam jak zwykle z jezorem po ziemie.. bo nie ogarniam nowego watku .. nawet nie wiedzialam ze jzu mamy nowy;(

powod, robimy pokoj dla Oli..:/

Ola, jak to Ola.. zeby marudzenie, i zabawa zabawa zabawa..

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
seba gardzo moimi zupami
brokuł z ziemniakiem było pfffffffffffffffff i wszystko w kolo zielone

aaaaaaa moja dziecina tez pogardzila moja zupka;( a byla mniam.. ale uwaga jutro kolejne podejscie

.. tyle ze szlag mnie trafia bo sloiczkowe zupy je:/ a ja tak bardzo chcialam naturalnie i od mamusi ..:/
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 21:51   #299
caffelate05
Rozeznanie
 
Avatar caffelate05
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 613
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Litości
Dopiero odkryłam nowy wątek a już 10 stron
Jak Wy to robicie? Ja dziś nie zdążyłam się ubrać i się lansuję w piżamie przez cały dzień

amarcia królowo karfura - dzięki za ten wpis, gęba mi się w końcu uśmiechnęła chciałabym tak umieć zakupy robić

Co do chrupek kukurydzianych, to moja siostra poczęstowała Julka takową. Od razu wiedział co z nią robić, do buzi pakował, ciumkał i zniknęła cała w okamgnieniu Muszę mu kupić i raz na jakiś czas mu dam, bo ta radość w jego oczach bezcenna jest

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
W nocy, jak się domyślacie, super nie jest, bo z katarem się ciężko oddycha...
delikatnie mówiąc
mi się Jul budził przez dwie noce co 30 minut, przez ten spływający katar, jak mi go szkoda wtedy było

Cytat:
Napisane przez Zytus Pokaż wiadomość
Kurcze chyba czas wyciągnąć zimowe rzeczy, byłam całe pół godziny na spacerze, wymroziło mi tyłek i wróciłam.
ja na spacer wyganiam mojego M. zabiera ze sobą zawsze kawę w kubku termicznym i się nią ogrzewa

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
no ale skoro kazdy jest asymetryczny to czemu sebe pod kazdym względem badaja od 6 miechów
mam skierowanie do tej poradni genetycznej myslicie zeby isc i sprawdzic czy nie ma jakiejs choroby genetycznej? lekarka powiedizała ze nie ma powodów do obaw ale moge sprawdzic jak chce byc spokojna
ja bym poszła, żeby siebie samą uspokoić, że wszystko jest ok

A u nas ciąg dalszy popsutego Julka Pobudki 4 w nocy zamiast 2. Ząbków dalej nie widać. Stwierdziłam, że rozpieściłam synka mojego. A już w ogóle ostatnio bez mojego cyca to on świata nie widzi Co z niego wyrośnie?
Uciekam spać, dobranoc!
__________________
Julian
06.05.2011r.

Miłością jest... przemierzanie pokoju w nocy,
aby kołysanką i ciepłymi słowami
utulić ciebie płaczącego wtedy,
kiedy całe moje ja pragnie odpocząć.

Edytowane przez caffelate05
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:52
caffelate05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 22:05   #300
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
I jutro będę na desrek rozbiła kisiel z polecenia Andziotki Kupy po świeżym jabłku nie są idealne, więc zobaczymy jak kisielek przyjmie
A co to za kisielek?

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
dobry wieczór...

oglądacie "Łowców promocji" na TLC?
noooooooooooo

to ja byłam dziś królową Carrefoura...
miałam e-bony z zeszłego miesiąca
pani przy kasie, gdy usłyszała, że będę e-bonami płacić właśnie o tym programie wspomniała. Walneła mocno na głos:
175.05zł
dałam te magiczne karteczki, pikała i pikała... i pikała... i pikała... ludzie się zaczeli interesować a na koniec bardzo głosno:
PO ODLICZENIU E-BONÓW DO ZAPŁATY 5 GROSZY!

Brawo mi bili ludzia w kolejce jak w tym programie aż se paragona na pamiątke zachowam
Amarcia brawo, brawo kochana też bym chciała takie zakupy robic

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość

ja tylko na chwilke

tyle co usnelo moje dziecie 2zahebiste godziny usypiania
tz opuscil mu materacyk lozeczka na sam dol.
a chwile pozniej norbertson otentacyjnie sciagnal sobie w dol oslaniacz na szczebelki i wdrapal sie po strzebelkach i stanal w lozeczku.
oczywiscie w miejscu gdzie widac najwiecej
byl tak wsciekly ze go kladziemy ze wpadl w histerie!!!!!
tak ryczal-ale bylo slychac ze to z wscieklosci
ze mi sie az smiac chcialo, a jak weszlam do pokoju i zobaczylam jak wymusza na tz zeby go wzial do pokoju , to w sumie tylko brakowalo zeby rzucil sie na podloge i zaczal tupac nozkami
niezly jest.
chyba bedzie lepszy niz domi
lece na ostatnie chwile z tz
Super Norbertson (fajne określenie dla Norberta )

Dobranoc mamusie

Edit: kisielek znaleziony

Edytowane przez Dziewczonka
Czas edycji: 2011-11-14 o 22:18
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.