wszystko o marce BERSHKA - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:05   #4261
se_b_ek
Raczkowanie
 
Avatar se_b_ek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 317
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Burning Flame Pokaż wiadomość
Nie do końca, info ze strony:

"Zwrotu towaru mozna dokonac w przeciagu 30 dni od potwierdzenia wysylki zamówienia"
Znalazłem na stronie

Ile czasu posiadam na dokonanie zwrotu? Zwrotu mozna dokonywac w ciagu 30 dni od daty podanej w wiadomosci e-mail, potwierdzajacej wysylke.

Maila dostałem o1.03.2012. Ufff jeszcze się załapię
se_b_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:10   #4262
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Dziewczyny przejrzałam kilka stron wstecz ale nie zauważyłam żebyście coś wspomniały o tej koszuli:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zula%2BBershka

widziała ją któraś z was na żywo, przymierzała? jak z jakością, rozmiarem?
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:41   #4263
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez madaa12345 Pokaż wiadomość
Ja myślę że z większością ubrań z Bershki trzeba się delikatnie obchodzić
Z BSK mam tylko spodnie i koszule - na szczęście nic się z nimi nie dzieje, choć granatowa koszula trochę mi się już sprała (a używam bardzo dobrych środków do prania).


Cytat:
Napisane przez magda845 Pokaż wiadomość
jeżeli będziesz stosować się do zaleceń na metce wszystko powinno być ok.
Na metce nie znalazłam interesujących mnie informacji, np. dotyczących suszenia. Ale zaraz się wszystkiego dowiem, bo wrzuciłam go do miski. Granatowy suwak na szczęście nie farbuje... I chyba jednak rozłożę go na płasko, bo obawiam się rozciągnięcia
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:03   #4264
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez the_kasias Pokaż wiadomość
Dziewczyny przejrzałam kilka stron wstecz ale nie zauważyłam żebyście coś wspomniały o tej koszuli:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zula%2BBershka

widziała ją któraś z was na żywo, przymierzała? jak z jakością, rozmiarem?
idę ją przymierzyć w przyszłym tygodniu. Widziałam że jest cieniutka i chyba prześwitujaca
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:38   #4265
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

A ja mam do Was pytanie co do tej koszuli:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...Bw%C2%A0kwiaty

Czy ktoras ją ma? Kupiłam ją dzisiaj i dopiero w domu zdalam sobie sprawę ze chyba jest zle uszyta, kiedy ją założe, guziki i cała lamówka sa przesunięte troche na jedną strone, nie tak jak w klasycznej koszuli na środku. i to rozcięcie na kształt V jest lekko przekrzywione . CO Wy na to?
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:44   #4266
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie co do tej koszuli:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...Bw%C2%A0kwiaty

Czy ktoras ją ma? Kupiłam ją dzisiaj i dopiero w domu zdalam sobie sprawę ze chyba jest zle uszyta, kiedy ją założe, guziki i cała lamówka sa przesunięte troche na jedną strone, nie tak jak w klasycznej koszuli na środku. i to rozcięcie na kształt V jest lekko przekrzywione . CO Wy na to?

widocznie trafiłaś na taką sztukę, idź sobie wymień. ja przymierzałam w obu kolorach i były ok.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:52   #4267
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Wymień . Na pewno nie będzie problemu. Ja miałam tak ze spodniami od piżamy Oysho.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 10:08   #4268
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Zamówiłam ostatnio ten gorset:
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...rset%2BBershka

Jestem bardzo zadowolona, ale cena trochę za wysoka. Kiedy go zobaczyłam stwierdziłam, że powinien być trochę tańszy.
Bardzo polecam, ale na przecenach
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:23   #4269
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
już piszę dokładnie co i jak moje ostatnie 3 zamówienia (jedno z pomocą Agusi), odebrane wczoraj:

1. mała pikowana torebeczka z dżetami. na początku myślałam, że jest krzywo uszyta, ale po chwili zauważyłam, że po prostu w rogu zagięła się do środka i tak to wyglądało. teraz wisi sobie wypchana i nabiera prawidłowego kształtu jest śliczna, jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu

2. czerwone jeansy, to bardziej malinowa czerwień niż taka typowa. są fajne, chociaż mogłyby być ciut większe. są płytkie i jak idę (miałam je dzisiaj na uczelni z czarną koszulą) to mam wrażenie jakby zsuwały mi się z tyłka, ale tak w rzeczywistości nie jest na szczęście ogólnie ok, zwłaszcza za 30 zł

3. czarna koszula z wiskozy. faktycznie (jak wspominała inna wizażanka) trochę wygląda jak pożyczona, może nie tyle od dziadka, co od faceta, ale kiedy podwinę rękawy i włożę ją lekko do spodni, to wygląda super, jest wtedy po prostu oversize'owa podoba mi się wykonanie


4. długa beżowa kamizelka, nie powala, ale może być fajnym uzupełnieniem jesiennego stroju. jeżeli zdecyduję się ją nosić w następnym sezonie, to raczej pozbędę się frędzli, bo są długaśne. mam mieszane uczucia, nie wiem jeszcze co z nią zrobię

5. białe spodenki cwelichowe, leżą o niebo lepiej niż na modelce, jak już wspominałam przy okazji niebieskich, fajnie wyglądają z przezroczystą bluzką z motylki, którą kupiłam już w sklepie stacjonarnym

6. właśnie tą

a poza tym chyba zdecyduję się tę
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bna%2Bplecach koszulę wymienić na http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...Bw%C2%A0kwiaty, bo mi się ostatnio spodobała. tamta chyba ma jednak za dużo kolorów i jeszcze inny materiał z tyłu, męczy mnie to, że chyba za dużo tego wszystkiego jeszcze bardzo podoba mi się http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...z%C2%A0zamkiem i w dodatku świetnie na mnie leży, przymierzałam wczoraj i chcę ją

Obie koszule są super
ale jak dla mnie to cena jest lekko a wysoka, szczególnie przy tej na ramiączka
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:43   #4270
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Obie koszule są super
ale jak dla mnie to cena jest lekko a wysoka, szczególnie przy tej na ramiączka
troszkę, ale obrałam taką strategię, że jak coś mi się bardzo podoba, a nie jest to jakaś zwyczajna rzecz, to biorę, nie chcę ryzykować, że na przecenie nie będzie mojego rozmiaru albo już tej rzeczy w ogóle a na przecenach będę kupowała bardziej basicowe rzeczy
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:48   #4271
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
troszkę, ale obrałam taką strategię, że jak coś mi się bardzo podoba, a nie jest to jakaś zwyczajna rzecz, to biorę, nie chcę ryzykować, że na przecenie nie będzie mojego rozmiaru albo już tej rzeczy w ogóle a na przecenach będę kupowała bardziej basicowe rzeczy

W sumie dobra strategia
Ja kupuje jak coś mi się bardzo podoba, ale cena nie przekracza jakiejś tam granicy, bo jak jest droższa to może prędzej zostanie na wyprzedażach
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 13:58   #4272
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
troszkę, ale obrałam taką strategię, że jak coś mi się bardzo podoba, a nie jest to jakaś zwyczajna rzecz, to biorę, nie chcę ryzykować, że na przecenie nie będzie mojego rozmiaru albo już tej rzeczy w ogóle a na przecenach będę kupowała bardziej basicowe rzeczy
Ja też tak robię . Dlatego cieszę się, że w porę kupiłam skórzaną kurtkę z ćwiekami bo widzę, że już jej nie ma . A inne rzeczy typu bokserki i koszule moża dostać zawsze .
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:00   #4273
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
W sumie dobra strategia
Ja kupuje jak coś mi się bardzo podoba, ale cena nie przekracza jakiejś tam granicy, bo jak jest droższa to może prędzej zostanie na wyprzedażach
wiadomo, że jest jakaś tam granica ale te 79 zł jeszcze dla mnie do przeżycia jest. zwłaszcza, że ta bluzeczka naprawdę ślicznie się układa i jest z fajnego materiału. dzisiaj może ją kupię
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 15:03   #4274
madaa12345
Raczkowanie
 
Avatar madaa12345
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 44
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;3323511 4]Ja też tak robię . Dlatego cieszę się, że w porę kupiłam skórzaną kurtkę z ćwiekami bo widzę, że już jej nie ma . A inne rzeczy typu bokserki i koszule moża dostać zawsze .[/QUOTE]

Też bym się cieszyła - ta kurteczka jest prześliczna również się nad nią zastanawiałam, ale niestety brak funduszy
madaa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 15:06   #4275
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem jeszcze do czego ją nosić Zamówiłam tą w kwiatki i widzę ją na razie do białych i beżowych bluzek i koturn Reszta wyjdzie w praniu
Co do tych spodniczek to ogladalam je dzisiaj w przelocie przez galerie i powiem Wam ze fajne sa jak na ta cene, obawialam sie ze beda mega krotkie ale przy moim wzroscie 168 cm siega mi troche ponad kolano. Wiec chyba ja kupie przy najblizszej okazji
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:26   #4276
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

dziewczyny mam wielka prosbe. strasznie podoba mi sie ponizszy zakiecik.jednak widze za najmniejszy jest rozmiar s.ja z reguly nosze takie male xs...czy ktoras z was moze go ma badz przymierzala i moze mi powiedziec jak wypada ta "eska"?jest dosyc mala?do najblizszej bershki mam ponad 100 km i naprawde sie wkurze jak sie okaze ze bedzie mi za duzy...a jutro moze bym sie przejechala na jakis shopping
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1440073622_1_1_3.jpg (20,3 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Aangelek
Czas edycji: 2012-03-30 o 19:28
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 21:02   #4277
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez the_kasias Pokaż wiadomość
Dziewczyny przejrzałam kilka stron wstecz ale nie zauważyłam żebyście coś wspomniały o tej koszuli:

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zula%2BBershka

widziała ją któraś z was na żywo, przymierzała? jak z jakością, rozmiarem?
nie przymierzałam jej, ale zerknęłam na nią dzisiaj. taka nawet nawet jest, ale nie jest z poliestru tak jak jest napisane na stronie, tylko z bawełny.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:02   #4278
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Dziewczyny, wiecie może ile czasu mam na odebranie ze sklepu towaru, który został oddany do reklamacji? Ile czasu dokładnie on tam leży? Wiem, że to głupie i skoro oddaje się rzecz do reklamacji, to raczej po to, żeby ją odebrać, ale w najbliższych dniach nie po drodze mi do Bershki, a jadąc specjalnie po tą rzecz wydam na paliwo w przybliżeniu tyle, ile ona jest warta
i jeszcze co do odbioru towaru: tylko i wylacznie osobiscie?
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:26   #4279
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może ile czasu mam na odebranie ze sklepu towaru, który został oddany do reklamacji? Ile czasu dokładnie on tam leży? Wiem, że to głupie i skoro oddaje się rzecz do reklamacji, to raczej po to, żeby ją odebrać, ale w najbliższych dniach nie po drodze mi do Bershki, a jadąc specjalnie po tą rzecz wydam na paliwo w przybliżeniu tyle, ile ona jest warta
i jeszcze co do odbioru towaru: tylko i wylacznie osobiscie?
musisz się podpisać, więc raczej nikt inny za Ciebie nie może się podpisać
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 07:40   #4280
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
dziewczyny mam wielka prosbe. strasznie podoba mi sie ponizszy zakiecik.jednak widze za najmniejszy jest rozmiar s.ja z reguly nosze takie male xs...czy ktoras z was moze go ma badz przymierzala i moze mi powiedziec jak wypada ta "eska"?jest dosyc mala?do najblizszej bershki mam ponad 100 km i naprawde sie wkurze jak sie okaze ze bedzie mi za duzy...a jutro moze bym sie przejechala na jakis shopping
nikt nie wie?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 09:28   #4281
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Aangelek Pokaż wiadomość
nikt nie wie?
A może by tak zadzwonić do nich i się zapytać?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 09:38   #4282
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

bylam wczoraj w bershce, bo chcialam kupic jakies bluzki... nic nie kupilam, to jakas masakra... nie wiem czy oni taka lipe odwalili szyjac to, czy poprostu ja jestem jakas dziwna

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bna%2Bplecach to jakas masakra... ten zamek tak odstaje okropnie, ze ugh... w dodatku jak sie wygina to jest to poprostu niewygodne.. co innego jakby byla przylegajaca, moze cos tam by to zmienilo...

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...z%C2%A0koronki kolejna masakra... mi siegala do pepka wiem, ze mam dlugi tułów, ale kurde... a tak mi sie podobala... M znowu bylaby jeszcze szersza, wiec jak worek

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...9kawem%2B3%2B4 jeszcze najlepsza z tych wszystkich, tyle, ze jak z przodu ja ulozylam, to z tylu sie brzydko ukladala.. jak ulozylam ja z tylu, to z przodu bylo brzydko.
poddalam sie poprostu..

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bw%C2%A0paski to mi sekunde temu w oko wpadlo... widziala ktoras na zywo? bo ja niestety nie...
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 10:20   #4283
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

tak z nudy spojrzalam sobie na strone bershki i chyba dorzucili nieco wyprzedazowych .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:20   #4284
madaa12345
Raczkowanie
 
Avatar madaa12345
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 44
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
tak z nudy spojrzalam sobie na strone bershki i chyba dorzucili nieco wyprzedazowych .
Tak. Dorzucają jeszcze jakieś pojedyncze sztuki
madaa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:55   #4285
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
bylam wczoraj w bershce, bo chcialam kupic jakies bluzki... nic nie kupilam, to jakas masakra... nie wiem czy oni taka lipe odwalili szyjac to, czy poprostu ja jestem jakas dziwna

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bna%2Bplecach to jakas masakra... ten zamek tak odstaje okropnie, ze ugh... w dodatku jak sie wygina to jest to poprostu niewygodne.. co innego jakby byla przylegajaca, moze cos tam by to zmienilo...

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...z%C2%A0koronki kolejna masakra... mi siegala do pepka wiem, ze mam dlugi tułów, ale kurde... a tak mi sie podobala... M znowu bylaby jeszcze szersza, wiec jak worek

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...9kawem%2B3%2B4 jeszcze najlepsza z tych wszystkich, tyle, ze jak z przodu ja ulozylam, to z tylu sie brzydko ukladala.. jak ulozylam ja z tylu, to z przodu bylo brzydko.
poddalam sie poprostu..

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bw%C2%A0paski to mi sekunde temu w oko wpadlo... widziala ktoras na zywo? bo ja niestety nie...
Mam ten model jak 3, tylko kupiłam na wyprzedaży za 10 zł i jestem bardzo zadowolona Może te są trochę inaczej uszyte.
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:52   #4286
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Gdzie wy widzicie te rzeczy z wyprzedaży? Ja już od jakiegoś czasu nie mogę tam wejść
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:58   #4287
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
bylam wczoraj w bershce, bo chcialam kupic jakies bluzki... nic nie kupilam, to jakas masakra... nie wiem czy oni taka lipe odwalili szyjac to, czy poprostu ja jestem jakas dziwna

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bna%2Bplecach to jakas masakra... ten zamek tak odstaje okropnie, ze ugh... w dodatku jak sie wygina to jest to poprostu niewygodne.. co innego jakby byla przylegajaca, moze cos tam by to zmienilo...

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...z%C2%A0koronki kolejna masakra... mi siegala do pepka wiem, ze mam dlugi tułów, ale kurde... a tak mi sie podobala... M znowu bylaby jeszcze szersza, wiec jak worek

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...9kawem%2B3%2B4 jeszcze najlepsza z tych wszystkich, tyle, ze jak z przodu ja ulozylam, to z tylu sie brzydko ukladala.. jak ulozylam ja z tylu, to z przodu bylo brzydko.
poddalam sie poprostu..

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bw%C2%A0paski to mi sekunde temu w oko wpadlo... widziala ktoras na zywo? bo ja niestety nie...
Yhym, także wyeliminowałaś 3 bluzki ktore miałam kupić przy najblizszej okazji



Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
Gdzie wy widzicie te rzeczy z wyprzedaży? Ja już od jakiegoś czasu nie mogę tam wejść
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...ial,size,color

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Ciekawa jestem jak te bluzeczki?

Widział ktoś?

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...bne%2Bpaseczki

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bna%2Bplecach
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 18:26   #4288
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Przyszlo moje, mam nadzieje ze juz ostatnie wyprzedazowe zamowienie

Sukienka - wzielam rozmiar M (bo taki byl wolny) i wypada jak typowe S
Body - jak body - kremowe bardziej niz biale
Sweterek - dokladnie taki jak na foto - rozmiar S jest odpowiednio luzny

Ale dodatkowo kupilam mietuskowe spodnie w regularnej cenie, co mi sie nie zdarzylo w ciagu ostatnich kilku miesiecy, ale urzekly mnie. Nie sa typowymi rurkami w jakich pomyka pol miasta tylko odpowiednio luzne, ale nie za bardzo
Tylko nie widze ich na stronie, cos w stylu tych http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...em%2Bna%2Bdole tylko mietowe i dobralam mniej luzne, bo tak jak bylo z poprzednimi, gdyby zostawic je takie luzne jak na zdjeciach to spadalyby z pupy chyba najbardziej obcisloscia zblizone do piaskowego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsds.jpg (91,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7120065800_1_1_1.jpg (73,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8431187712_1_1_1.jpg (61,1 KB, 18 załadowań)
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA


Edytowane przez ladystar
Czas edycji: 2012-03-31 o 18:27
ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 18:56   #4289
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

ktore z Was maja spodnie "wężowe" i w jakich kolorach?

ktora moze powiedziec, jak wypada rozmiarowka?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:30   #4290
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: wszystko o marce BERSHKA

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ktore z Was maja spodnie "wężowe" i w jakich kolorach?

ktora moze powiedziec, jak wypada rozmiarowka?

pisałam o nich:


Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
szare. chciałam brązowe ale nie było mojego rozmiaru, a teraz widzę, że jest. ja mam w biodrach różnie właściwie (w zależności od tego, ile się ruszam ), teraz 97 cm, a w miejscu gdzie spodnie sie zaczynają 85 cm (o to Ci chodzi? bo mój pas to chyba talia tak naprawdę więc niepotrzebne?). mają stan ciut wyższy niż zazwyczaj noszę, ale leżą bardzo dobrze. niestety zdjęcia na sobie nie mam za bardzo jak zrobić. mogę Ci podać jeszcze wymiary na leżąco, ale to rozmiar 38: szerokość w pasie = 37 cm, szerokość w biodrach = 46 cm.

materiał jest fajny, dlatego się tak dobrze układają. i na pewno będą wygodne za tą kasę rewelacja.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.