Rozmowa kwalifikacyjna - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 14:18   #361
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

kate0109 też miałam taką rozmowę i to właśnie tylko odnośnie praktyk studenckich. Mój kolega np. miał w tej firmie aż 4 rozmowy, i go nie przyjęli jednak.
Teraz rozmowa o praktykę wygląda prawie jak o pracę! zwłaszcza w większych przedsiębiorstwach typu Cersanit, Procter&Gamble czy Mars
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 14:55   #362
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
kate0109 też miałam taką rozmowę i to właśnie tylko odnośnie praktyk studenckich. Mój kolega np. miał w tej firmie aż 4 rozmowy, i go nie przyjęli jednak.
Teraz rozmowa o praktykę wygląda prawie jak o pracę! zwłaszcza w większych przedsiębiorstwach typu Cersanit, Procter&Gamble czy Mars

i jakie wrażenia? ja jestem w szoku nie mogę do tej pory ochłonąć tylko analizuje co powiedzialam a czego nie w sumie to i tak juz jak to się mówi po ptokach ale co tam, tylko teraz to ja nie wiem czego chcą od kandydata na pracownika, płacą takie marne pieniądze za ta praktykę a robią z tego takie hallo ze szok, moim zdaniem przesadzają, no wlasnie moj kolega staral sie o praktyki w Cersanicie i tez mówi ze nie bylo za latwo, roznego rodzaju testy, Casy, rozmowy gry...Dobrze, ze to juz za mna uff tylko naprawde myslalam ze ciekawie spedze wakacje bo mialy trwac te praktyki cale 3 miesiace no ale po tej rozmowie zaczynam szukac pracy na wakacje
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 13:29   #363
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

kate ja też byłam w szoku i to wielkim! Nie dostałam praktyki tam gdzie chciałam, wyjeżdzam za granicę więc praktykę odrobię sobie za rok Ale przerażające są właśnie np. testy w Procter&Gamble, później 4rozmowy, w Cersanicie casy, wszędzie ogromna konkurencja!

Daj znać czy zadzwonili
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 17:17   #364
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość

Daj znać czy zadzwonili
nie ma sprawy do czwartku mają się odezwać....hmm no ale nawet nie czekam z utęsknieniem bo wiem że nie bardzo mi poszła ta rozmowa... a z drugiej strony to juz sama nie wiem czy naprawde chce tam iśc jakby nawet zadzwonili niby jakas szansa na zdobycie doswiadczenia ale chyba łatwe to nie będzie a w koncu to moje ostatnie wakacje, więc moze jeszcze warto poleniuchowac
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 18:22   #365
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

a nie musisz odrobić sobie praktyk?
wiesz, często jak się idzie do jakiejś lepszej firmy to obowiązki wydają się wielkie, ale z czasem podejście sie zmienia, tam pracują ludzie którzy pomagają praktykantom, wiec da się przeżyć i zdobyć fajne doświadczenie
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:19   #366
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
a nie musisz odrobić sobie praktyk?
wiesz, często jak się idzie do jakiejś lepszej firmy to obowiązki wydają się wielkie, ale z czasem podejście sie zmienia, tam pracują ludzie którzy pomagają praktykantom, wiec da się przeżyć i zdobyć fajne doświadczenie
wiesz co obowiązkowe praktyki oczywiście darmowe już odrobiłam w tamtym roku w Urzędzie, a na te się zgłosiłam własnie zeby spędzic ciekawie wakacje, zdobyc jakieś doświadczenie i chyba tylko dlatego tyle szumu robią wokół nich że płacą praktykantom... ech no zobaczymy jak to będzie, okaże sie w czwartek
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 13:30   #367
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

W przyszłym tyg. mam rozmowę kwalifikacyjną w Empiku, będzie to moja pierwsza rozmowa o pracę i tu pytanie jak się ubrać? Myślałam nad rurkami, białej bluzce i kamizelce. Sama nie wiem może lepiej bardziej elegancko? Co myślicie?
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 14:56   #368
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

dziewczyny a jak sie zapomni jezyka w gebie i np kaza cos powiedziec po ang a sie nic nie powie bo sie zapomni?

wyslalam cv i teraz ze stresu panikuje i nie chce isc nawet na ta rozmowe

jak mozna odmowic albo przelozyc rozmowe ... na nieokreslony czas?
mowiac np ze sie teraz wyjezdza za granice ale dalej sie sie zaintersowanym?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:13   #369
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Ja na jednej z rozmów kwalifikacyjnych zostałam poproszona o wymienianie 3 swoich największych zalet i 3 wad, z zaletami oczywiście zwykle nie ma problemu ... ale jeżeli chodzi o wady to szczerze mówiąc nie wiedziałam co powiedzieć zeby nie byc skreśloną na starcie.
Jak wy byście z tego wybrneły?
Dodam ze kandydowałam wtedy na stanowisko sprzedawcy w sklepie z bizuterią i zegarkami.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:16   #370
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa Kwalifikacyjna ;(

a co mowicie w slabych stronach swoich?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:20   #371
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez *Kika* Pokaż wiadomość
W przyszłym tyg. mam rozmowę kwalifikacyjną w Empiku, będzie to moja pierwsza rozmowa o pracę i tu pytanie jak się ubrać? Myślałam nad rurkami, białej bluzce i kamizelce. Sama nie wiem może lepiej bardziej elegancko? Co myślicie?
To dobry strój, ZAWSZE warto ubrać sie elegancko, najlepieij na rozmowe w czarne spodnie lub ciemna spódnice za kolano, buty zakrywajace palce stóp (pięta moze byc widoczna) i jasna góre. Góra moze byc dowolnego koloru JEZELI JEST ELEGANCKA
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 15:22   #372
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie zapomni jezyka w gebie i np kaza cos powiedziec po ang a sie nic nie powie bo sie zapomni?

wyslalam cv i teraz ze stresu panikuje i nie chce isc nawet na ta rozmowe

jak mozna odmowic albo przelozyc rozmowe ... na nieokreslony czas?
mowiac np ze sie teraz wyjezdza za granice ale dalej sie sie zaintersowanym?
Kiko- to nie jest dobry pomysł- wtedy Cie na pewno skresli
My- rekrutujacy - tez jestesmy ludzmi i wiemy, ze takie rozmowy stresuja- ta osoba tez na pewno wezmie to pod uwage. A moze jezyk nie jest tu kluczowa umiejetnoscia...?! szkoda by bylo, jakbys nie poszla
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:44   #373
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

wiem ale strasznie panikuje boje sie ze gotowa nie jestem do tej pracy- wlasciwie to staż:/
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 15:48   #374
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ja na jednej z rozmów kwalifikacyjnych zostałam poproszona o wymienianie 3 swoich największych zalet i 3 wad, z zaletami oczywiście zwykle nie ma problemu ... ale jeżeli chodzi o wady to szczerze mówiąc nie wiedziałam co powiedzieć zeby nie byc skreśloną na starcie.
są w internecie różne przykładowe pytania jakie mogą byc zadane na rozmowie kwal.
Wady i zalety, o to często pytają. Takie pytanie sprawdza również samoświadomość człowieka, ktoś kto odpowie pewnie (nie jest aż tak istotne co odpowie, nie mówię już o jakis skrajnych wadach typu - złodziej ) na pewno ma większe szanse. Trzeba pokazać że się na swój temat sporo wie, bo takie pytania właśnie też to sprawdzają.
Poza tym sprawdzają też to czy dana osoba pasuje na dane stanowisko. Po co ktos później miałby się męczyć i nieefektywnie pracowac na źle dobranym stanowisku do swojej osobowości.

Najlepszym wyjściem jest zastanowić się nad odpowiedzią na przeróżne pytania jeszcze w domu, na spokojnie. I niekoniecznie tylko dlatego że idzie się na rozmowę
Brook zrobilas pierwszy krok w staraniu się o pracę, wiec jakieś powody były ku temu, teraz idziesz na rozmowę. Nie uciekaj, ale idź za ciosem, uszka do góry! Pomyśl że taka rozmowa to też fajne doświadczenie i może być całkiem fajnie
a czy jesteś gotowa do tej pracy, o tym przekonasz się już tam pracując. Głowa do góry
__________________

berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:20   #375
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

ja np. byłam pytana z czego jestem najbardziej dumna w życiu głupie pytanie moim zdaniem... no i oczywiscie jakie mam zalety na szczescie o wadach nie bylo dlaczego sie zglosilam do nich, czego chcę się nauczyc itp takie podstawowe pytania, były pytania dotyczące studiów jakie mialam przedmioty czego sie na nich nauczyłam, wymieniałam większosc z tego roku bo jeszcze cokolwiek pamietalam kandydowałam do działu sprzedaż/dystrybucja/logistyka i tu mnie zagięlipytali co wiem na ten temat,co sobie wyobrażam pod pojęciem logistyka no i wiele wiele głupich trudnych pytan na które ściemniałam coś bo w sumie sama nie wiedziałam co to jest....
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 16:35   #376
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

berusska a jak okaze sie w trakcie ze nie radze sobie? ze to pomylka?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:06   #377
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
berusska a jak okaze sie w trakcie ze nie radze sobie? ze to pomylka?
wiesz co brook ja tez się tego boję, bo na rozmowie wygladalo mi to bardzo powazne, zakres moich obowiązków mnie przeraził... tak cichutko sobie marze,ze chyba lepiej zeby do mnie nie zadzwonili...chyba jestem tchórzem i boję się stawić czoła nowym wyzwaniom i obowiązkom
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:09   #378
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

to jak ja.... jak zadzwonia nawet nie pojde na rozmowe tylko odcmowie wykrecajac sie

ponawiam pytanie z ciekawosci co mowicie o swoich wadach?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:19   #379
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
ja np. byłam pytana z czego jestem najbardziej dumna w życiu głupie pytanie moim zdaniem... no i oczywiscie jakie mam zalety na szczescie o wadach nie bylo dlaczego sie zglosilam do nich, czego chcę się nauczyc itp takie podstawowe pytania, były pytania dotyczące studiów jakie mialam przedmioty czego sie na nich nauczyłam, wymieniałam większosc z tego roku bo jeszcze cokolwiek pamietalam kandydowałam do działu sprzedaż/dystrybucja/logistyka i tu mnie zagięlipytali co wiem na ten temat,co sobie wyobrażam pod pojęciem logistyka no i wiele wiele głupich trudnych pytan na które ściemniałam coś bo w sumie sama nie wiedziałam co to jest....


Kate- jeżeli kandydowałaś do działu logistyka, to pytanie "co to jest logistyka" to nie jest głupie pytanie... To jest PODSTAWOWE pytanie Bo czy chcemy prawników, którzy nie znają prawa, albo lekarzy bez znajomosci medycyny...? Przykro mi, ale nie przygotowałaś sie należycie do rozmowy... Jeżeli chodzi o pytanie " z czego jestes dumna lub jakie masz zalety" to też jest bardzo na miejscu jezeli chodzi o stanowisko handlowe- osoba e takim dziale powinna być pewna siebie i "sprzedac eskimosom lód" wiec umiejetnośc chwalenia się jest jak najbardziej na miejscu...
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 18:23   #380
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
to jak ja.... jak zadzwonia nawet nie pojde na rozmowe tylko odcmowie wykrecajac sie

ponawiam pytanie z ciekawosci co mowicie o swoich wadach?


Brook- wielu podręcznikach znajdziejsz odpowiedź, że najlepeij powiedzieć coś, co będzie wygladało jak Twoja zaleta. Np powiedzieć, ze wadą jest perfekcjonizm,.... szczerze mówiac jako osba rekrutujaca słyszę tą odpowiedź na co drugiej rozmowei,bo osobom sie wydaje, że "dobrze wypadną". No ale to mnei nie zadowala i nie uznaje tego za prawdę, pytam, dopóki nie podają mi innej wady- którą rzeczywiscie można uznać za wadę. Ważne jest, czy osoba potrafi przyanac sie do błędu, do niedoskonałości.

Najchetniej "słyszę" jakieś drobne wady, nie wpływajace zbytnio na to, jakim się jest pracownikiem np. ze ktoś sie boi przemówień publicznych lub zasypia czasem do pracy albo wydaje zawsze wszystkie pieniadze.
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:33   #381
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

ja bym pewnie powiedziala ze jestem niecierpiliwa i za dlugo na telefonie gadam z przyjaciolmi

opolanka a rekrutujesz ludzi do jakiej pracy?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:35   #382
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
Kate- jeżeli kandydowałaś do działu logistyka, to pytanie "co to jest logistyka" to nie jest głupie pytanie... To jest PODSTAWOWE pytanie Bo czy chcemy prawników, którzy nie znają prawa, albo lekarzy bez znajomosci medycyny...? Przykro mi, ale nie przygotowałaś sie należycie do rozmowy... Jeżeli chodzi o pytanie " z czego jestes dumna lub jakie masz zalety" to też jest bardzo na miejscu jezeli chodzi o stanowisko handlowe- osoba e takim dziale powinna być pewna siebie i "sprzedac eskimosom lód" wiec umiejetnośc chwalenia się jest jak najbardziej na miejscu...
z tym że ja spodziewałam sie pytania co to jest logistyka, dystrybucja i na to akurat odpowiedziałam ale chodziło mi o pytania bardziej szczegółowe np. wskaźniki dotyczące optymalizacji powierzchni magazynowej, jak ja bym to obliczyła...a skąd mam wiedzieć przeciez po to chce miec tam praktykę zeby sie dowiedzieć, nie wiem przeciez na jakich programach pracują i w jaki sposob to obliczają...no nie wiem dla mnie były to za trudne pytania przypominam ze ja kandydowałam tylko na płatne praktyki do tej firmy a maglowali mnie tak jakbym starała sie o normalną prace
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:44   #383
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja bym pewnie powiedziala ze jestem niecierpiliwa i za dlugo na telefonie gadam z przyjaciolmi
a ja może bym powiedziała tak: Nie wiem czy to wada czy zaleta, dla mnie wada, jestem bardzo bezposrednia,albo gadatliwa np. ze jestem uparta to moze byc i wada i zaleta. Wydaję mi się ze trzeba sie długo zastanowic jak sie powie jakąs wadę np, starając o stanowisko handlowca powie ktoś,że jest malomowny i cichy czyli wada: niesmialosc, pewnie tej pracy i tak nie dostanie i chyba dobrze bo i tak po krotkim czasie by ja stracil.
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:47   #384
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

hmm a co mozna powiedziec w przypadku z czego jest sie dumnym???

mozna powiedziec wogole na rozmowie kwalifikacyjnej ze sie pracuje za granica na czarno?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:48   #385
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja bym pewnie powiedziala ze jestem niecierpiliwa i za dlugo na telefonie gadam z przyjaciolmi

opolanka a rekrutujesz ludzi do jakiej pracy?


Moze być taka wada Przygotuj się do odpowiedzi na to, kiedy ostatnio byłaś niecierpliwa, jakiej sytuacji to dotyczyło i dlaczego tak zareagowałas...

Wcześniej pracowałam w agencji rekrutacyjnej, stanowiska były różne, różniste
Teraz pracuję w dziale HR, najczęciej rekrutuję informatyków lub handlowców, no czasem asystentkę

Ale zasady rekrutacji są bardzo podobne, niedużo się zmienia w zależności od stanowiska- oczywiście inne są pytania branżowe, ale tak czy siak na pewno się pojawią, jak też bedą pytania o Twoją motywację do pracy; wizję Twojej przyszłości i rozwoju zawodowego; takie, które będą wymagać szybkiej Twojej reakcji i sprawdzenia kreatywności; takie, które bedą sprawdały, jakbyś sobie poradziła w trudnej sytuacji...itp
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:52   #386
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm a co mozna powiedziec w przypadku z czego jest sie dumnym???

mozna powiedziec wogole na rozmowie kwalifikacyjnej ze sie pracuje za granica na czarno?


Z czego jest się dumnym??? No chyba jestes z czegos dumna, zadowolona, cos ci sie w zyciu udało, cos uwazasz za swój sukces, do czegos dazylas...? dostanie sie na studia, samodzielna praca, dobre oceny, zgubienie wagi, oddani i lojalni przyjaciele..cokolwiek... ?


Mozna powiedzieć, dlaczego nie masz pracy legalnej- o ile dobrze uzasadnisz, - generalnie dobrze pokazac ze robi sie "cos", nic ze "nic"

sama mialam za soba prace za granica w malo ambitnej roli- ale trzeba to wykorzystac tak, zeby było "na Twoje"- ja wpisałam, że "pracowałam tu i tu" i że dzieki temu" nauczyłam sie opanowania, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wytrwałosci, pracy zespołowej, odpowiedzialnosci"

Prawda że brzmi inaczej niż suche "sprzatałam za granica..?"
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:53   #387
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Moze być taka wada Przygotuj się do odpowiedzi na to, kiedy ostatnio bvyłaś niecerpliwa, jakiej sytuacji to dotyczyło i dlaczego tak zareagowałas...
nie wiem co bym mogla tu powiedziec


ja wogole nie wiem co mialabym mowic ,jak widze warunki rozwoju w firmie do ktorej ide na staz....?
albo motywacja do pracy- co mozna powiedziec?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 18:56   #388
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie wiem co bym mogla tu powiedziec


ja wogole nie wiem co mialabym mowic ,jak widze warunki rozwoju w firmie do ktorej ide na staz....?
albo motywacja do pracy- co mozna powiedziec?


Brook- powiedz czego TY CHCESZ


Nie dam Ci gotowych odpowiedzi na wszystko

Pokaż, że wiesz czego chcesz, ...no a najpierw sie zastanów czego chcesz
A potem do tego dąż


Motywacja- chcodzi o to, co jest dla Ciebie ważne- czyli gdybys miała dwie ofery pracy za 2000 zł kazda- to czym bys sie kierowała wybierajac jedna z nich, co by o tym decydowało- na czym Ci zalezy poza kasa?
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:01   #389
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

hmmm dumna moze ze wlasnie zaorbilam samodzielnie na wlasne studia

tylko to praca nielegalna w firmie ogrodniczej a jak uzasadnic ze nie na bialo? hmm bo to po znajomosci szef rodzicow chcial mnie wiec mialam prace noi nie wiem co mnie to nauczylo- wytrwalosci chyba i skupienia


ale jesli chodzi o to stanowisko ciezko mi powiedziec cos o motywacji?- porpostu chcialabym sie nauczyc czegos i robic cos co lubie i mnie interesuje wiec to juz chyba jest sama motywacja w sobie...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 19:06   #390
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmmm dumna moze ze wlasnie zaorbilam samodzielnie na wlasne studia

porpostu chcialabym sie nauczyc czegos i robic cos co lubie i mnie interesuje wiec to juz chyba jest sama motywacja w sobie...


NO WŁAŚNIE

proste, prawda?
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 20:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.