Rozjaśnienie farby do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 19:00   #1
doma03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Exclamation

Rozjaśnienie farby do włosów


Witam. Otóż idąc po odżywke do drogerii i zachęcona promocją : farba do włosów + odżywka gratis ,kupiłam łamiąc moją zasadę , żeby przed kupnem farby poczytać o niej trochę w internecie. Niestety pech chciał , że kolor w piance Wellaton kryjący się pod nazwą "8/1 Jasny popielaty blond" okazuje się być na włosach bardzo ciemnym blondem, zazwyczaj dwa tony ciemniejszym niż wskazuje na to nazwa i obrazki. I oto nasuwa się moje pytanie tutaj do Was. Czy można tą farbę-piankę jakoś rozjaśnić.? Szkoda mi troszkę farbę wyrzucić do śmieci więc postanowiłam zapytać Was zamiast dokonać tego czynu.
doma03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 19:15   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rozjaśnienie farby do włosów

Jedyne co możesz zrobić do dokupić odcień 10 z tej samej serii i zmieszać pół na pół z 8.1 . Powinien wyjść ładny, jasny chłodny blond. Możesz też się wymienić z koleżanką albo na wizazowym Targowisku
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:23   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozjaśnienie farby do włosów

Weź pod uwagę, że kolor uzyskany zależy także od koloru wyjściowego. Poza tym farby o nazwie "blondy", które nie są jednocześnie farbami rozjaśniającymi z reguły wychodzą ciemniej,barwniki dość szybko się wypłukują do pożądanego efektu ( z tym, że Twój kolor wyjściowy musi byc o co najmniej dwa tony jaśniejszy niż kolor nakładany).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.