W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 17:24   #4561
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Z pierwszego zestawu wzielabym tylko bluzke i dobrala inna spodnice ( ta, ktora masz nie jest elegancka) - moze zwykla czarna olowkowa, czy nawet lepiej - kremowa Do tego jasne dodatki - buty + torebka + bizuteria (moze cos z masa perlowa) i byloby idelanie
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 17:46   #4562
ulaw2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Darmstadt
Wiadomości: 52
GG do ulaw2
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

"uważam , że suknie balowe zazwyczaj wyglądają tandetnie, więc może krój sukienki a`la mała czarna? o dł do kolan lub za? bez rękawów?[/QUOTE]"

Nie zgadzam sie. "Zaliczylam" ostatnio 3 bardzo fajne wesela i jak najbardziej kobitki byly w bardziej balowych sukniach. Oczywiscie to zalezy od spoloecznosci, miejsca(wies,miast) no i zasobnosci portwela.

Im blizsza rodzina tym bardziej strojnie mozna-trzeba sie ubrac.
Na wesele nie ubiera sie czarnych sukienek!

Drugi komplet wedlug mnie nie pasuje na wesele.
Z pierwszego zostawilabym spódnice a na góre cos brazowego lub pomaranczowego na ramiaczkach, no i na to jakas narzutka.
ulaw2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:05   #4563
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Moze spodnica nie jest do konca odpowiednia, ale skoro taka akurat na ta okazje kupilas, nie widze przymusu zmieniania tego

Cytat:
Napisane przez ulaw2
Na wesele nie ubiera sie czarnych sukienek!
A to ciekawe, bo ja na ostatnim weselu, na ktorym bylam mialam na sobie czarna sukienke i powiem nieskromne, ze wygladalam bardzo dobrze. Jest czern i czern, wiekszosc zalezy od materialu i fasonu. A na wesele nie powinno sie zakladac bialych lub jasno-bezowych (ecru) sukienek.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:09   #4564
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

tak przy okazji skorzystam z tego wątku, azeby nie zakładac nowego...
czy ja tak moge iśc na wesele? (w sierpniu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (117,2 KB, 324 załadowań)
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:12   #4565
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez Cdz
tak przy okazji skorzystam z tego wątku, azeby nie zakładac nowego...
czy ja tak moge iśc na wesele? (w sierpniu)
Oczywiscie, ze mozesz. Mozna powiedziec, ze sukienka jest typowo slubno-weselna.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:40   #4566
aga2113
Raczkowanie
 
Avatar aga2113
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez Cdz
tak przy okazji skorzystam z tego wątku, azeby nie zakładac nowego...
czy ja tak moge iśc na wesele? (w sierpniu)
Uważam, że wyglądasz super jak najbardziej możesz tak iść. Sukieneczka idealnie na Tobie leży- jak na Ciebie szyta aa i bardzo ładna opalenizna, dobrze komponuje sie z tą sukienką
aga2113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:55   #4567
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cdz bardzo ładnie się prezentujesz w tej sukieneczce i jak najbardziej możesz ja założyć na wesele. Tylko butki zmieniłabym na szpileczki
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 18:56   #4568
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez Cdz
tak przy okazji skorzystam z tego wątku, azeby nie zakładac nowego...
czy ja tak moge iśc na wesele? (w sierpniu)
Bardzo ładna sukienka Pewnie, że możesz! Ale tak, jak już napisała Manolita - zmieniłabym buty


*Gwiazdka Drugi komplet który pokazałaś (niebieski) moim zdaniem odpada.
Żółty też w moim mniemaniu nadaje się bardziej na wieczór przy piwie niż na wesele ale może przy odpowiednich dodatkach... Chociaż nie jestem przekonana
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:05   #4569
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez lalesia
wydaje mi sie, ze na wesele jest jak znalazl dla osoby w Twoim (naszym ) wieku mloda dziewczyna nie musi sie przeciez odstroic jak ciotka-klotka zestawik jest elegancki, ale nie balowy, delikatny, kobiecy, do tego eleganckie butki na szpilkach i super
Zgadzam się
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:48   #4570
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez manolita
Cdz bardzo ładnie się prezentujesz w tej sukieneczce i jak najbardziej możesz ja założyć na wesele. Tylko butki zmieniłabym na szpileczki
Cdz manolita dobrze radzi .

Gwiazdko nie szyj zadnej sukienki, ze spokojem . pokombinuj jeszcze cos z tym zoltym zestawem, cos doloz, a cos zabierz, dodatki i bedzie ok . ja osobiscie lubie zolty kolorek. jak bylam na weselu w lecie to wlasnie mialam zolta bluzke .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:56   #4571
aga2113
Raczkowanie
 
Avatar aga2113
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Z pierwszego zestawu wzielabym tylko bluzke i dobrala inna spodnice ( ta, ktora masz nie jest elegancka) - moze zwykla czarna olowkowa, czy nawet lepiej - kremowa Do tego jasne dodatki - buty + torebka + bizuteria (moze cos z masa perlowa) i byloby idelanie
Pozdrawiam
Zgadzam się z Gosią bluzeczke zestawiłabym z jakąś bardziej elegancką spódniczką i do tego kolorystycznie dobrane dodatki, wtedy powinno być już w porządku. Pozdrawiam
aga2113 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 20:08   #4572
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Unhappy Wesele!!

Pzrepraszam jeśli wątek się już pojawił,ale to mój pierwszy wątek no i jeszcze się na tym forum nie za bardzo orientuję.A więc moje pytanie dotyczy kreacji na wesele kuzynki,które jest na początku sierpnia.Mam tylko 14 lat,no i kompletnie nie wiem,co wypada założyć do bliskiej kuzynki,a co nie.Nie chce przy reszcie wyglądać jak sierotka,ale znowu nie chce się wystroić jak 19-latka...błagan doradźcie coś skromnego..spódniczka i bluzka czy sukienka??bo spodni jakoś nie chce A buciki?? chyba nie szpilki,bo będą wyglądały śmiesznie,Torebkę też jakoś???nie mam zwyczaju nosić torebki,ewentualnie torby na ramie,no ale coś takiego skromnego chyba by wypadało!! Bardzo prosze o wszelkie porady,zdjęcia,linki i tak dalej!! Bardzo wam wszystkim z góry dziękuję!!
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:09   #4573
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez Cdz
tak przy okazji skorzystam z tego wątku, azeby nie zakładac nowego...
czy ja tak moge iśc na wesele? (w sierpniu)
Zdecydowanie tak Śliczna sukienka.

Gwiazdko - bluzka mi się podoba, ale nie do tej spódnicy. Nie masz innej w szafie? Czarnej lub beżowej?
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:18   #4574
misia2v
Raczkowanie
 
Avatar misia2v
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: O-c :)
Wiadomości: 238
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Mi sie wydaje że ten komplecik wogóle nie pasuje na wesele
__________________
( `v¨`)
`-.¸.-` KOCHAM



misia2v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:24   #4575
aga2113
Raczkowanie
 
Avatar aga2113
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Dziewczynki apropo czarnych sukienek to naprawde myślicie, że nie pasują na wesele? A co sądzicie o sukience z pierwszego zdjęcia plus złote dodatki takie jak złote sandałki na szpilce, mała złota torebeczka, złote kolczyki i złoty delikatny szal a do tego fryzura na styl tej z drugiego zdjęcia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 108508020.jpg (117,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iro1.jpg (88,1 KB, 24 załadowań)
aga2113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:40   #4576
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

oj dziękuje dziewczynki
butki napewno bedą delikatniejsze i subtelniejsze - jakies szpileczki
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:52   #4577
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Cytat:
Napisane przez aga2113
Dziewczynki apropo czarnych sukienek to naprawde myślicie, że nie pasują na wesele? A co sądzicie o sukience z pierwszego zdjęcia plus złote dodatki takie jak złote sandałki na szpilce, mała złota torebeczka, złote kolczyki i złoty delikatny szal a do tego fryzura na styl tej z drugiego zdjęcia?
Dla mnie na wesele isc w czerni to jak na pogrzeb w czerwieni no ale kwestia gustu, ja bym sie w zyciu na czarno na wesele nie ubrala.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 21:15   #4578
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

Giwazdko, jelsi masz czas to przemysl jeszcze stroje, ja nie poszlabym ani w 1 ani w 2, sa zbyt codzienne... i zgadzam zsie z tym, co ktos napisal, rozniez nie zaobserowalam zeby moda na balowe suknie, dlugie, albo z gorsetami minela.

cdz butki zmienic, dodatki, moze bolerko jakies i bedzie slicznie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 21:17   #4579
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

wydaje mi się czerń pasuje na wszystkie okazje. Kolor czarny jest kolorem bezpiecznym i eleganckim.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 21:22   #4580
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

czern jest dla mnie bardziej wieczorowo-sylwestrowa niz weselna. Ale moze gdyby dobrac fajnie dodatki, czyms przelamac ciemny kolor to jeszcze przejdzie zdecydowanie jednak wole beze, borda lub brazy
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 21:31   #4581
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Red face Dot.: Wesele!!

Ja w Twoim wieku jak jechałam na wesele kuzyna (co prawda zimą) miałam spodnie i fajną bluzkę i mnóstwo warkoczyków . Postaw na wygodę i nie ubieraj szpilek , torebkę możesz wziąć jakąś małą , poręczną, ale czy będzie Tobie potrzebna ?. Jeśli lato to najlepiej zwykłą spódniczkę i jakąś fajną long bluzeczkę (tylko nie białe ciuchy bo gdzie się ewentualnie przebierzesz) . Odwiedź Orsay, New Yorker, H&M, Tally Wejl, Zarę, Cubusa, House, Reporter, Reserved ... napewno coś znajdziesz. Zawsze możesz wieczorem narzucić na siebie bolerko .

Wklejam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (23,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (21,6 KB, 18 załadowań)
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 22:38   #4582
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Wesele!!

W każdym sklepie masz na pęczki balerinek, we wszystkich kolorach, fasonach i cenach. Są eleganckie, będzie ci na pewno wygodnie i nie będziesz wyglądać jak "stara malutka" w szpilkach... będą ślicznie wyglądać z rozkloszowaną spódnią za kolano i jakąś delikatną bluzeczką albo bliźniakiem. A kolory dobierz sobie takie, w których najlepiej będziesz się czuła. Oprócz czarnego, oczywiście
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 08:07   #4583
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wesele!!

Przyszły mi do głowy bliźniaki albo koszylowa bluzka kopertowa.
Do tego jakaś spódnica i balerinki, albo sandałki, jak na szpilce nie chcesz to na kaczuszce
I jakieś pastelowe kolorki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 09:30   #4584
nOa90
Przyczajenie
 
Avatar nOa90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Ukf
Wiadomości: 4
GG do nOa90
Dot.: Wesele!!

zgadzam się z rocki najlepsze będą balerinki, rozkloszowana spodnica i jakas fajna bluzeczka w takich pastelowych kolorkach przejdz sie po sklepach a moze akurat cos znajdziesz dla siebie.
__________________
.....i jest fajnie
nOa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 09:35   #4585
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Wypada tak na wesele? Proszę o opinie :)

oba zestawy nadaja sie jak najbardziej na wesele.. zolty ze zlotymy lub brazowymi sosatkami w polaczeniu z ciekawa fryzurka i makijazem... moze byc hitem wesela, a niebieski za to swietnie podkresla Twoja figure... dobry wybor
haallka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:22   #4586
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: TŻ na weselu

Ej nie przesadzasz troche..nie paznokcie najwazniejsze...:Pwiekszo śc młodych ludzi nie lubi disco polo ale wesele nie zdarza sie codziennie i jest naprawde fajnie wyszaleć sie przy takiej muzyce od czasu do czasuale co kto lubi..rozumiem:P młodsi puszczali ci oczka?no i czym sie tu chwalić..?zachowują sie w ten sposób do co drugiel laski..nic nadzwyczjnego..wydaje się że nie masz w sobie poczucia skromnosci..ale to moje zdanie..moze sie myle..
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:31   #4587
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: TŻ na weselu

Cytat:
Napisane przez aga.vip022
Ej nie przesadzasz troche..nie paznokcie najwazniejsze...:Pwiekszo śc młodych ludzi nie lubi disco polo ale wesele nie zdarza sie codziennie i jest naprawde fajnie wyszaleć sie przy takiej muzyce od czasu do czasuale co kto lubi..rozumiem:P młodsi puszczali ci oczka?no i czym sie tu chwalić..?zachowują sie w ten sposób do co drugiel laski..nic nadzwyczjnego..wydaje się że nie masz w sobie poczucia skromnosci..ale to moje zdanie..moze sie myle..
Popieram!!!

a pozatym na weselu niekoniecznie musi byc disco polo chyba ze ktos wszystko poza techno uważa za disco polo. jestem niezmiernie ciekawa przy jakiej muzyce będą się bawić goście na Twoim weselu jaga.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:59   #4588
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: TŻ na weselu

Cytat:
Napisane przez misiolinka20
Co do czarnych kiecek na weselu to bywa różnie. Jedni twierdzą, że mogą być, inni, że kategorycznie nie wypada. Słyszałam też o sytuacjach, gdzie dziewczyny pytały się panny młodej czy mogą przyjść w małej czarnej, ale dla mnie to zakrawa już o lekką paranoję U mojej siostry na weselu było kilka dziewczyn i kobiet w czarnych kreacjach i jakoś palpitacji serca z tego powodu nie dostała
tak troche off topic, ja ide na wesele gdzie panna młoda NIE ŻYCZY sobie żeby któraś dziewczyna przyszła ubrana na biało bo to przynosi pecha! dla mnie paranoja z tym "nie życzeniem sobie". ja mam biały kostium (spodnie i marynarka) i mam zamiar to założyć na ślub, mam gdzieś pomysły panny młodej
to tyle, sorka za zbaczanie z tematu


EDIT: zapomniałam... ta mała czarna jest jednak zbyt "mała" na taką okazję (lepiej będzie pasować na romantic wieczór z TŻ ) no i ta czarna koszula do jasnego garnituru... oj
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:40   #4589
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: TŻ na weselu

Cytat:
Napisane przez aga.vip022
Ej nie przesadzasz troche..nie paznokcie najwazniejsze...:Pwiekszo śc młodych ludzi nie lubi disco polo ale wesele nie zdarza sie codziennie i jest naprawde fajnie wyszaleć sie przy takiej muzyce od czasu do czasuale co kto lubi..rozumiem:P młodsi puszczali ci oczka?no i czym sie tu chwalić..?zachowują sie w ten sposób do co drugiel laski..nic nadzwyczjnego..wydaje się że nie masz w sobie poczucia skromnosci..ale to moje zdanie..moze sie myle..
wiem, ze nie paznokcie najwazniejsze i wiem, ze nie tylko ja nie lubie disco polo (o zgrozo pochodze z miasta skad disco polo sie wywodzi). A z tym, ze kazdy mlodszy chlopak puszcza oczka do kazdej dziewczyny sie nie zgodze! Wychodzi na to, ze nawet do paszczura sie usmiechnie kazdy a przeciez tak nie jest (wiem cos o tym , bo niejedno widzialam i slyszalam)
widze, ze nieznajac mnie ocenilas mnie, do tego niepoprawnie. Moja wczesniejsza wypowiedz byla odpowiedzia na to co napisala paula78 na temat tego co moze mnie czekac, gdy zaloze powyzsza sukienke, widac nie zrozumialas aluzji.
A jesli chodzi o moje poczucie skromnosci to owszem mam i to duze, nie wspominajac o wysokiej samokrytyce.

Cytat:
Napisane przez sohf
a pozatym na weselu niekoniecznie musi byc disco polo chyba ze ktos wszystko poza techno uważa za disco polo. jestem niezmiernie ciekawa przy jakiej muzyce będą się bawić goście na Twoim weselu jaga.
i tu ciebie sohf zaskocze, bo lubie kazda muzyke z wyjatkiem disco polo. A jesli chodzi o moje przyszle wesele (o ile wogole sie odbedzie ) to moim marzeniem jest skromny obiad w jakiejsc przytulnej restauracji przy akompaniamencie orkiestry (skrzypce, kontrabas, etc.)

Pozdro all
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 19:29   #4590
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Wesele!!

bardzo dziękuję za rady,i chyba macie rację,że balerinki będą najlepsze) widze że stawiacie na spódniczke i bluzeczke,a co myślicie o tej torebce??czekam na dalsze.. opinie i bardzo oczywiście dziękuję
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.