Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-07-09, 09:00   #511
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 568
Dot.: szamponetka...? ;)

Mój kolorek ¶redni br±z PALETTE wyszed³ bardzo ³adnie - tak jak chcia³am... wygl±da jak mój naturalny, nie rzuca siê w oczy, a w³oski s± zdrowsze, maj± g³êboki odcieñ i w ogóle och i ach szkoda, ¿e siê nied³ugo zmyje ...
loneliness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-09, 16:58   #512
ewusia174
Przyczajenie
 
Avatar ewusia174
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: szamponetka... :D

Witam!! Mam w³osy o kolorze ciemny blond. Chcia³abym u¿yæ szamponetki o kolorze platyny tylko nie wiem czy naprawdê wyjdzie mi taki kolor. Z jakiej firmy radzicie u¿yæ szamponetki poniewa¿ kolor w³osów mogê zmieniæ tylko na wakacje gdy¿ chodzê jeszcze do szko³y... Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie Z góry dziêkujê
ewusia174 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-09, 18:56   #513
~grusia~
Przyczajenie
 
Avatar ~grusia~
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Radooom
Wiadomo¶ci: 29
GG do ~grusia~
Dot.: szamponetka... :D

Cytat:
Napisane przez ewusia174
Witam!! Mam w³osy o kolorze ciemny blond. Chcia³abym u¿yæ szamponetki o kolorze platyny tylko nie wiem czy naprawdê wyjdzie mi taki kolor. Z jakiej firmy radzicie u¿yæ szamponetki poniewa¿ kolor w³osów mogê zmieniæ tylko na wakacje gdy¿ chodzê jeszcze do szko³y... Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie Z góry dziêkujê
Tez sie zastanawialam jakie wyjda. Wiem ze napewno nie takie jasne, ale zastanawialam sie czy bede jasniejsze
~grusia~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-09, 19:14   #514
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: szamponetka... :D

Cytat:
Napisane przez ewusia174
Witam!! Mam w³osy o kolorze ciemny blond. Chcia³abym u¿yæ szamponetki o kolorze platyny tylko nie wiem czy naprawdê wyjdzie mi taki kolor. Z jakiej firmy radzicie u¿yæ szamponetki poniewa¿ kolor w³osów mogê zmieniæ tylko na wakacje gdy¿ chodzê jeszcze do szko³y... Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie Z góry dziêkujê

Jesli oczekujesz , ¿e szamponetka rozja¶ni Ci w³osy to sie zawiedziesz, szamponetki nie zawieraj± rozjasniacza ( szampone koloryzujace tez nie). Pewnie Twoje w³osy uzyskaja tylko jakas po¶wiatê.
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 15:35   #515
zaneta99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 3
Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Hej dziewczyny!
Sa wakacje, chcia³abym pofarbowac sobie w³osy. Lubie sie wyrózniaæ, wiêc wymy¶li³am ¿e poforbuje sobie w³osy na... rózowo
Oczywiscie nie chce miec takiego koloru juz do konca... Tylko na jai¶ czas. Chce sobie pofabowac w³osy szamponetka, ale mam du¿o pytañ i niepewnosci...
Czy ona sie zmyje? Czy to jest bezpieczne? Jak d³ugo ona bedzie mi sie czymac na w³osach?Mam bl±d w³osy, jezeli pofarbuje rózowa szamponetka, nie wyjdzie jakis inny kolor? Jakiej firmy mam kupiæ szamponetke, zebym by³a pewna ze wsyztsko mi wyjdzie?
Je¿eli co¶ wiecie lub tez farbowa³ysmcie sobie w³osy na jakis wyrózniajacy sie kolor napiszcie mi o tym! POSZE O POMOC!!!!
Z góry dziêkujê i pozdrawiam wszystkie osoby z tego forum!!!
zaneta99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 18:59   #516
iza91
Raczkowanie
 
Avatar iza91
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 183
GG do iza91
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

__________________

"Nikt nie pope³nia wiêkszego b³êdu ni¿ ten, kto nie robi nic tylko dlatego, ¿e mo¿e zrobiæ tylko trochê."
E. Burke

"Cz³owiek, który nie zmierza do jakiego¶ celu, nie osi±gnie ¿adnego."
iza91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 19:06   #517
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Jak d³ugo bêdzie siê utrzymywaæ kolor na twoich w³osach zalezy od tego jak± u ¿yjesz szamponetkê. Tak± ma 6 myæ czy na 24. Oczywi¶cie to nie prawda i tak naprawde to co niby po 6 myciach ma znikn±æ znika po jaki¶ 12 a ta po 24 po jakis 30. Tak przynajmniej jest u mnie.
Co to bezpieczne? Je¶li nie masz uczulenia ani alergi to tak.
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 19:07   #518
iza91
Raczkowanie
 
Avatar iza91
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 183
GG do iza91
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

http://www.fryzjer.net/forum/viewtopic.php?t=5876
Szmponetka napewno siê zmyje. Niestety na opakowaniu jest napisane, ¿e zmywa siê po 6-8 myciach, a bywa ró¿nie. S³ysza³am, ¿e to zale¿y od kondycji w³osów. Im s³absze w³osy, tym kolor d³u¿ej siê trzyma.
__________________

"Nikt nie pope³nia wiêkszego b³êdu ni¿ ten, kto nie robi nic tylko dlatego, ¿e mo¿e zrobiæ tylko trochê."
E. Burke

"Cz³owiek, który nie zmierza do jakiego¶ celu, nie osi±gnie ¿adnego."
iza91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 19:26   #519
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Ostatnio sporo by³o podobnych w±tków- u¿yj wyszukiwarki wizazowej. W skrócie :
-uniekaj Palette ( choc nie wydaje mi sie by by³ tam kolor rózowy)
-szamponetka zmywa siê zazwyczaj pózniej niz powinna ( choc nie we wszystkich przypadkach)
-zazwyczaj zmywa siê nierównomiernie
-czasem nie zmywa sie do koñca ( choc nie jestem pewna czy tak mo¿e byc w przypadku koloru ró¿owego)
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 19:27   #520
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Cytat:
Napisane przez @netka
. Tak± ma 6 myæ czy na 24. Oczywi¶cie to nie prawda i tak naprawde to co niby po 6 myciach ma znikn±æ znika po jaki¶ 12 a ta po 24 po jakis 30. Tak przynajmniej jest u mnie.
Co to bezpieczne? Je¶li nie masz uczulenia ani alergi to tak.
Netka szamponetki zmywaj± siê do ok 6-8 myc, to co zmywa sie przy ok 24 myciach to juz szampon koloryzujacy co nie zmienia faktu, ¿e obie formy sa formami koloryzacji nietrwa³ej
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 19:42   #521
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduñska wola
Wiadomo¶ci: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Czy kolor uzyskany z szamponetki splywa pod wplywem deszczu farbujac przy tym skore i ubranie???
Blue sky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 19:46   #522
@netka
Raczkowanie
 
Avatar @netka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

he...no nie wiem...ale przecie¿ w czasie deszczu nie bêdziesz specjalnie sta³a na dworze...a kilka kropel ktore spadn± na w³osy napewno nie spowoduj± odbarwieñ...
__________________
Man lernt fürs Leben, nicht für die Schule.
@netka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 19:57   #523
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Cytat:
Napisane przez Blue sky
Czy kolor uzyskany z szamponetki splywa pod wplywem deszczu farbujac przy tym skore i ubranie???

Wiesz co, napiszê z w³asnego do¶wiadczenia..raz mia³am ciemn± szamponetkê na g³owie , la³o, a by³am swie¿o po farbowaniu ( farbuje od11 czy 12 lat ) dzieciak jak siê bawi na dworze nie my¶li o parasolu. Jaka¶ stru¿ka mi po czole polecia³a - z czego kumpele mia³y niez³y ubaw- ale nic wiêcej. Wiêc raczej nie ma wizji pofarbowanych szamponetk± twarzy i ubrañ Z tego co wiem, kolezanki , które u¿ywa³y szamponetek, nie mia³y takich przygód.
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-10, 20:36   #524
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomo¶ci: 827
GG do giganciara
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Cytat:
Napisane przez Blue sky
Czy kolor uzyskany z szamponetki splywa pod wplywem deszczu farbujac przy tym skore i ubranie???
No ja znam przypdek. Wracalysmy z kolezanka na rowerach i zlapal nas deszcz, mialysmy do domu jeszcze 2 km, w tym czasie z jej wlosow plynela strugami woda z farb±. Zanim dojechalysmy do domu miala cala twarz plecy upackane ruda farba :/ Radze uwazac. Chyba ze ta szamponetka byla jakas wadliwa.

A co do tematu - na rozjasnianych wlosach szamponetka bedzie sie napewno trzymala dluzej niz powinna.
__________________
giganciara

"uczê siê sztuki ¿ycia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-11, 09:29   #525
zaneta99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Szamponetka... POMÓ¯CIE!

Hej dziewczyny!Mam jeszcze jedno pyt. a jak to jest z basenem? je¿eli pofarbuje sobie wlosy szamponetk± nie moge chodzic na baseny i nie moge moczyc wlosow? Jezeli bym uwaza³a i wchodzi³a tak po pas do wody, jest mzoliwe ze kolor mi sie bedzie zmywa³? bo niektórzy bardo chlapia
??????????????
_________________________ _________________________ _
dzieki za wszytskie rady i informacje
zaneta99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-11, 13:41   #526
ewusia174
Przyczajenie
 
Avatar ewusia174
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: szamponetka... :D

A jednak pofarbowa³am w³osy szamponetk±...I nic! ;( Zero jakiej kolwiek zmiany w moim wygl±dzie W³osy jedynie sta³y siê bardziej miêkkie...
ewusia174 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-11, 18:34   #527
diancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2
Question Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

sluchaj cie mam ten sam problem a moze i gorszy poniewarz ja mam blad wloski i bardzo chcialabym pzez wakacje przefarbowaæ zszamponetka w³osy na czarne...ale do koñca wakacji musze je zmyæ bo inaczj wywal± mnie ze szko³y..b³agam doradzcie mi jak± mam u¿yæ (tzn jakiej firmy) i czy warto wogule...pomocy!!!!:confu sed:
diancia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-11, 19:25   #528
diancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

sluchaj cie mam ten sam problem a moze i gorszy poniewarz ja mam blad wloski i bardzo chcialabym pzez wakacje przefarbowaæ zszamponetka w³osy na czarne...ale do koñca wakacji musze je zmyæ bo inaczj wywal± mnie ze szko³y..b³agam doradzcie mi jak± mam u¿yæ (tzn jakiej firmy) i czy warto wogule...pomocy!!!!:confu sed:
diancia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-11, 19:57   #529
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Szamponetka czarna... czy zejdzie?

Mia³am czarny szampon koloryzuj±cy Marion na 24 mycia. Zszed³ po jakich¶ 3-4 tygodniach, ale zostawi³ beznadziejny rudy kolor... potem zakry³am go szamponem Loreal Casting, a teraz chcia³am zrobiæ jasne pasemka u fryzjera, a okaza³o siê ¿e na w³osach farbowanych szamponetk± wyjd± one ¿ó³te (podobno... ja ci±gle mam nadziejê i szukam lepszego fryzjera :/).
Tak¿e uwa¿aj na szamponetki...
Powodzenia
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 21:42   #530
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Zmywalna Farba Do W³osów- Jak± Wybraæ Firmê ?

w tym sklepie : http://www.czf.pl/ kupicie farby Majirel, Diacolor i wiele wiele innych
pozdrowionka
Apoteoza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 15:24   #531
ka_tie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z nedznej miesciny
Wiadomo¶ci: 1
szamponetka

chce sobie przefarbowac wlosy czarna szamponetka, mam ciemne brazowe wlosy, chcialabym wiedziec jakie szamponetki sa najlepsze i czy zmywaja sie bez problemu
ka_tie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 15:29   #532
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: szamponetka

Witaj
Najlepsze s± chyba z marion
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 18:17   #533
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 1 991
Dot.: szamponetka

jesli chcesz zeby sie zmyla bez zadnego problemu to napewno nie palette - mam ciemna czekolade na 24 mycia, jestem po ok 60 a kolor co prawda mniej intensywny ale dalej sie trzyma... mi to akurat odpowiada ale wiem ze inne dziewczyny narzekaja ze trudno go potem wyplukac z wloskow
__________________

'Musisz wierzyæ, ¿e to mo¿e siê zdarzyæ
bo przecie¿ gdzie¶ tam jest kto¶, kto te¿ w to wierzy...
On Ciê wybra³, dawno temu wymy¶li³ Ciê sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, ¿e to Ty...'

wnika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 23:30   #534
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: szamponetka

Zdecydowanie unikaj Palette, ciêzko siê zmywa, nawet zwyk³a szamponetka( choc nie u wszystkich )
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 23:55   #535
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 20 591
Dot.: szamponetka

Polecam Marion sama jakie¶ 2 tygodnie temu zrobi³am sobie owoc granatu (szamponetk±, ¿eby latem nie niszczyæ w³osów farbami i tak maj± wystarczaj±co problemów ). Tylko z tym zmywaniem jest gorzej, bo u mnie kolor nie zblad³ w ogóle (a my³am ju¿ w³osy z 10 razy), mnie to nie przeszkadza, ale je¶li Tobie zale¿y na szybkim spraniu siê kolorku to wybierz jednak inn± szamponetkê...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 15:00   #536
ewelinka92
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z Ostro³êki.
Wiadomo¶ci: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Red face zmywanie szamponetki

no wiêc jestem tu nowa szuka³am podobnego w±tku ale nic nie znalaz³am. wiêc je¶li jest jednak jaki¶ podobny to podajcie mi proszê do niego link i nie krzyczcie moim problemem jest to ¿e pofarbowa³am sobie w³osy szamponem koloryzuj±cym palette kolor ciemny rudy nie pamietam dok³adnie odcienia. Kolor po 2 myciu przesta³ siê wogóle zmywaæ a szamponetka by³a na 5-6 myæ postanowi³am jeszcze raz sobie przefarbowaæ w³osy szamponetk± tej samej firmy identycznym kolorem jak mój naturalny czyli ciemnym blondem. kolor po 2 myciu znów siê zrobi³ rudy kole¿anki z innego forum doradzi³y mi szorowanie efekt jest taki ¿e rude w³osy mam tylko na czubku g³owy i grzywce dalej mam naturalny kolor. jak zmyæ ten kolor s³ysza³am ¿e nizoral mi pomo¿e. Prosze o pomoc z góry dziêkuje
ewelinka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 15:25   #537
Ma³a.Kasiulka
Przyczajenie
 
Avatar Ma³a.Kasiulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: I³awa
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: zmywanie szamponetki

Jest co¶ takiego jak p³ukanka,ale nie wiem czy zadzia³a na szamponetkê.DZIEWCZYNY !! nie kupujcie szamponetek Palette !!! s³ysza³am wiele negatywnych opinii.kolor jest trwa³y i nie chce siê zmywaæ! to taka mala przestroga
pozdrawiam
Ka¶ka
__________________
Czasem trzeba upa¶æ na dno, po to,¿eby siê móc od niego odbiæ.
Ma³a.Kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 17:14   #538
ewelinka92
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z Ostro³êki.
Wiadomo¶ci: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Dot.: zmywanie szamponetki

ja teraz te¿ zm±drza³am nie to ¿e nie chce sie zmywaæ ale zmywa sie nie do koñca co wygl±da okropnie
ewelinka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 19:33   #539
rose121
Raczkowanie
 
Avatar rose121
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: zmywanie szamponetki

mam podobny problem tylko ja farbnelam sobie w³oski szamponem do 24 myc wellaton (mahoniowy) i wyszed³ czerwony cos strasznego i nie mam pojecia jak sie go pozbyc moze ktos mial podobny koszmar i cos poradzi????
rose121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 20:02   #540
rose121
Raczkowanie
 
Avatar rose121
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: zmywanie szamponetki

up....
rose121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.