Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 10:15   #331
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
pewnie ten, co zawsze Nisim Fast mi jednak wciąż szkoda kasy na niego no i jednak włosy trzeba myć codziennie...
chyba go sobie kupię tylko muszę zużyć to co mam i poczekać na cieplejsze dni, bo latem zawsze myję głowę codzienie a na KWC opinie ma raczej dobre....
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:26   #332
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dzisiaj zaczęłam drugie opakowanie ampułek Radicalu. Tym razem kupiłam nową wersje i jestem rozczarowana niestety Mają gorszy zapach, rzadszą konsystencję i jakoś tak tępo się je wmasowuje
Zawsze robiłam tak że zawartość ampułki wylewałam na spodeczek, opuszkami palców nabierałam troszkę i siup na skórę głowy. No i teraz przez to że są bardziej wodniste, w trakcie tego "siup" trochę spada na podłogę, trochę na ubranie itd.
No i niestety największy minus to to że przetłuszczają troszkę włosy, a stara wersja wręcz je odświeżała! Eh...byleby działały tak samo dobrze jak poprzednie
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:49   #333
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Zawsze robiłam tak że zawartość ampułki wylewałam na spodeczek, opuszkami palców nabierałam troszkę i siup na skórę głowy. No i teraz przez to że są bardziej wodniste, w trakcie tego "siup" trochę spada na podłogę, trochę na ubranie itd.
no, ale skoro teraz dołączony jest (wygodny) aplikator to po co wlewasz zawartość ampułki na spodeczek?
ja nowych używalam tylko max 3sztuki, więc nie mogę się wypowiadać na temat różnic choć mam nadzieję, że ich nie ma, bo bardzo lubię stary radical
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:57   #334
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
no, ale skoro teraz dołączony jest (wygodny) aplikator to po co wlewasz zawartość ampułki na spodeczek?
ja nowych używalam tylko max 3sztuki, więc nie mogę się wypowiadać na temat różnic choć mam nadzieję, że ich nie ma, bo bardzo lubię stary radical
Jutro mam zamiar wypróbować ten dołączony aplikator.
Nakładając opuszkami radical był najbardziej wydajny. No ale skoro teraz po drodze połowa się marnuje, to pewnie teraz z aplikatorem będzie bardziej wydajny.
Jak wylałam zawartość na spodeczek i zobaczyłam jak jest wodnisty to już było po ptokach bo z powrotem do buteleczki nie dałabym rady wlać
Chyba zrobie rundkę po mieście i poszukam starej wersji.

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2010-01-25 o 11:01
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:08   #335
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Chyba zrobie rundkę po mieście i poszukam starej wersji.
to nie będzie łatwe, bo ja już wszędzie widuje nowe
kupiłam w necie hurtem i mam jeszcze zapas na pare tygodni starego radicala
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:15   #336
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
to nie będzie łatwe, bo ja już wszędzie widuje nowe
kupiłam w necie hurtem i mam jeszcze zapas na pare tygodni starego radicala
Ehh dobra, przeżyje Jak będzie działał jak tamten stary to zniosę wszystko
A jeśli chodzi o działanie to na serio jestem w szoku. Zawsze wypadało mi trochę włosów. Nie jakoś tragicznie, no ale z każdym przejechaniem ręką po włosach, coś na niej zostawało a teraz może z 10 włosów dziennie mi wypadnie maksymalnie. No i rosną na pewno szybciej. O ile to okaże się 13 lutego jak zmierzę
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:43   #337
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

witam!
a czy na watku sa osoby które miały prześwity badz tez przezredzone włosy i po jakims środku im te włosy odrosły?Nie chodzi mi o długosc tylko o nowe włosy....mi troszke takich wyrosło ale jeszcze za mało-mam rzadkie włosy przez wypadanie włosów.znam watek o wypadajacych i prosze mnie tam nie wysyłać

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Jutro mam zamiar wypróbować ten dołączony aplikator.
Nakładając opuszkami radical był najbardziej wydajny. No ale skoro teraz po drodze połowa się marnuje, to pewnie teraz z aplikatorem będzie bardziej wydajny.
Jak wylałam zawartość na spodeczek i zobaczyłam jak jest wodnisty to już było po ptokach bo z powrotem do buteleczki nie dałabym rady wlać
Chyba zrobie rundkę po mieście i poszukam starej wersji.
stara wersje radicala kupisz na allegro i w wielu aptekach, mozna zrobic zapas.Mi radical powodował sztywnosc włosów u nasady...
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 11:49   #338
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
witam!
a czy na watku sa osoby które miały prześwity badz tez przezredzone włosy i po jakims środku im te włosy odrosły?Nie chodzi mi o długosc tylko o nowe włosy....mi troszke takich wyrosło ale jeszcze za mało-mam rzadkie włosy przez wypadanie włosów.znam watek o wypadajacych i prosze mnie tam nie wysyłać

tak sa.
moze nie bezposrednio.
moj maz - pewnie to nieco inna historia gubienie wlosow pzrez faceta ale ....byla akcja ALPECIN (szampon do wypadajacych wlosow z kofeina, jeden zwykly, drugi do tych z lupiezem, wcierka z tej samej serii, wax od pol roku, odstawienie silikonow w jego pzrypadku(ma bardzo krecone wlosy), 3 miesieczna terpia olejami.
obecnie mycie odzywka(staram sei go namowic na odstawineia szamponu, ale raz na jakis czas musi - bezsilikonowy).
no i efekt - piekne loki, duze zageszczenie, odrastanie - solidne (zwlaszcza w zakolach)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:50   #339
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

dla mnie ampułki Radical są najlepsze, a aplikacja nowych to pikuś, żeby jeszcze były tańsze
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:08   #340
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
witam!
a czy na watku sa osoby które miały prześwity badz tez przezredzone włosy i po jakims środku im te włosy odrosły?Nie chodzi mi o długosc tylko o nowe włosy....mi troszke takich wyrosło ale jeszcze za mało-mam rzadkie włosy przez wypadanie włosów.znam watek o wypadajacych i prosze mnie tam nie wysyłać

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------


stara wersje radicala kupisz na allegro i w wielu aptekach, mozna zrobic zapas.Mi radical powodował sztywnosc włosów u nasady...
Też tak myślałam i zamówiłam w internetowej aptece i okazało się że mają już nowe a te stare to tylko na zdjęciu
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:22   #341
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
tak sa.
moze nie bezposrednio.
moj maz - pewnie to nieco inna historia gubienie wlosow pzrez faceta ale ....byla akcja ALPECIN (szampon do wypadajacych wlosow z kofeina, jeden zwykly, drugi do tych z lupiezem, wcierka z tej samej serii, wax od pol roku, odstawienie silikonow w jego pzrypadku(ma bardzo krecone wlosy), 3 miesieczna terpia olejami.
obecnie mycie odzywka(staram sei go namowic na odstawineia szamponu, ale raz na jakis czas musi - bezsilikonowy).
no i efekt - piekne loki, duze zageszczenie, odrastanie - solidne (zwlaszcza w zakolach)
jakie olejowanie??który wax? i czy po toniku Alpecin nie zauwazyłas u niego wzmozonego wypadania??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Też tak myślałam i zamówiłam w internetowej aptece i okazało się że mają już nowe a te stare to tylko na zdjęciu
to trzeba popytac, na allegro widzialam stara wersje
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 13:55   #342
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
pewnie ten, co zawsze Nisim Fast mi jednak wciąż szkoda kasy na niego no i jednak włosy trzeba myć codziennie...
Ja poważnie myśle o zakupie Nisim fast, wczoraj patrzyłam na allegro i on kosztuje około 105 zł, ale nie pamietam dokładnie. ciekawa jestem czy poskutkuje.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:16   #343
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

wróciłam od fryzjera.......znow na moje -prosze mi podciać o 1 cm ..obcieła mi z 5...no nie.............
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:40   #344
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
jakie olejowanie??który wax? i czy po toniku Alpecin nie zauwazyłas u niego wzmozonego wypadania??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


to trzeba popytac, na allegro widzialam stara wersje
olejowalm go wszytskim co chcialam pzretestowac.
najlepsza byla amla.
wax angielski ten w pudelku z napisami brazowymi firmy apple costam.
w 2 tyg od rozpoczecia stosowania alpecinu wlosy po porstu przestaly leciec - a bylo straznie - jak mu nakladalam pierwszy olej to mialam czarne rece.
mysle, ze w koncu po latach odpowiednia pielegnacja tez robi swoje (bo jak pisalam wlosy bardzo wymagajace - okropny baran).
a o nowe baby wloski podejrzewam wax

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia19011983 Pokaż wiadomość
Ja poważnie myśle o zakupie Nisim fast, wczoraj patrzyłam na allegro i on kosztuje około 105 zł, ale nie pamietam dokładnie. ciekawa jestem czy poskutkuje.
zawsze mozesz sprobowac.
moze akurat.
ja natomiast jestem po 3 serii, dwie pierwsze zaliczylam we wrzesniu i pazdzierniku, teraz koncze kolejna i moge powiedziec z czystym sumiieniem - jakbym te pieniadze wydala na diete "porostogenna" to bym pewnie miala o wiele lepsze wyniki.
lekko przyspiesza, ale u mnie to jest wynik moze 0,5 cm wiecej miesiecznie. wiec bez szalu,
ale i tak , konczac ten zestaw planuje jeszcze jedna serie w kwietniu
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-25 o 14:35
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:53   #345
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

ja w weekend mialam studia i musialam wyprostowac dwa razy ale pieknie wtedy wygladaly od dzisiaj wrocilam znowu do kuracji amuplkami i mam juz na koncach vatike.... czyli wlosy znowu wygladaja jak po 2 tygodniach bez mycia i oblepione tluszczem ale mam nadzieje ze moje wysilki nie pojda na marne.

Mam tez nowa szcztoke z wlosia dzika i drewniana świetne są i nie wyrywaja włosów -uwazam ze to tez bardzo ważna rzecz w zapuszczaniu.

Niedługo skończe pierwsze opakowanie(90tabletek0 Revalidu i chce zakupić ha-pantoten czy ktoś z was tego używał? moze mi powiedzieć czy on jest w formie kapsułek (tzn czy mozna rozwalić kapsułke i łyknąc proszek) czy w postaci tabletek??
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:30   #346
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Wszędzie szukałam dużego grzebienia z bardzo szeroko rozstawionymi zębami i gładkim wykończeniem, w końcu znalazła w Realuza nie całe 6 zł, jak znajdę taki sam tylko drewniany będę mega szczęśliwa
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:07   #347
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
najlepsza byla amla.
a jakiej firmy? dabur czy inna?


Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
jakbym te pieniadze wydala na diete "porostogenna" to bym pewnie miala o wiele lepsze wyniki.
a co to za dieta porostogenna?

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Wszędzie szukałam dużego grzebienia z bardzo szeroko rozstawionymi zębami i gładkim wykończeniem, w końcu znalazła w Realuza nie całe 6 zł, jak znajdę taki sam tylko drewniany będę mega szczęśliwa
ja mam fajny drewniany z body shopu nie wiem ile kosztuje, bo dostałam w prezencie na początku nie miał wcale takiego gładkiego wykończenia zębów, ale z czasem się "wypolerował"
niestety, chwilowo gdzieś mi zaginął
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:30   #348
Kaamilkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

zauważyłyście jakiś porost włosów przy używaniu Farmony Herbal Care skrzy polny?
Kaamilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:03   #349
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Kaamilkaa18 Pokaż wiadomość
zauważyłyście jakiś porost włosów przy używaniu Farmony Herbal Care skrzy polny?
miałam ten szampon, fajny był ale nie zauważyłam szybszego porostu
od porostu to ja mam wcierki
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:14   #350
kaen99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie miasto :)
Wiadomości: 68
GG do kaen99
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

kurcze nie wiem czy to możliwe ale to wszystko chyba działa ... bo farbowałam włosy we wtorek a już mam małe odrosty (jak się przyjrzysz to widać moze ja mam juz calkowtego fiola na punkcie wlosow ;p
kaen99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:18   #351
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a jakiej firmy? dabur czy inna?




a co to za dieta porostogenna?



ja mam fajny drewniany z body shopu nie wiem ile kosztuje, bo dostałam w prezencie na początku nie miał wcale takiego gładkiego wykończenia zębów, ale z czasem się "wypolerował"
niestety, chwilowo gdzieś mi zaginął

a krazy gdzies tu po forach - nie pamietam dokladnei, ale ogolnei chodzi o to by jesc dobzre i wartosciowo(peski nasion, warzywa, owoce, bialko, suplementy).
niby kazdy powie, ze to nic takiego, a tak naprawde wiadomo, jak sie na codzien odzywiamy....
kto je codziennie dwie garscie slonecznika, dwie garscie dyni, dwie garscie ozrechow, bialko w kadym posilku i warzywa 5 razy dziennie zapijane naturalnym sokiem z marchwi niech teraz podniesie reke.......
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:20
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:23   #352
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
miałam ten szampon, fajny był ale nie zauważyłam szybszego porostu
od porostu to ja mam wcierki
powiedz mi kochana jak ty to robisz ze masz takie piękne i dlugie włosy po kolei co uzywasz?
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:30   #353
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
a krazy gdzies tu po forach - nie pamietam dokladnei, ale ogolnei chodzi o to by jesc dobzre i wartosciowo(peski nasion, warzywa, owoce, bialko, suplementy).
niby kazdy powie, ze to nic takiego, a tak naprawde wiadomo, jak sie na codzien odzywiamy....
kto je codziennie dwie garscie slonecznika, dwie garscie dyni, dwie garscie ozrechow, bialko w kadym posilku i warzywa 5 razy dziennie zapijane naturalnym sokiem z marchwi niech teraz podniesie reke.......
wystarczy po jednej garści

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
powiedz mi kochana jak ty to robisz ze masz takie piękne i dlugie włosy po kolei co uzywasz?
specjalnie dla Ciebie wkleiłam swój wczorajszy post z wątku Patenty na bycie NAJ cz.II mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę

no dobra, to będzie długa lektura
po pierwsze: zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-biorę suplementy, obecnie Vitapil
- przed każdym myciem nakładam na całą noc oleje: kokosowy, migdałowy, lniany, z pestek winogron, oliwkę np. BabyDream dla mam, i pewnie o czymś zapomniałam
-myję włosy co 3 dni w letniej wodzie, obecnie Pharmaceris H Keratineum, zawsze maska np: Mypa lub Joanna z miodem i cytryną lub jakaś odżywka, delikatnie odciskam wodę miękkim ręcznikiem, rozczesuję b delikatnie grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach przy pomocy np. spreju WAX, potem jedwab na końcówki WAX, na skalp obowiązkowo wcierki: ulubiona to ampułk iRadical
nie suszę, nie używam produktów do stylizacji, często podcinam końcówki
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:51   #354
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
wystarczy po jednej garści

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------


specjalnie dla Ciebie wkleiłam swój wczorajszy post z wątku Patenty na bycie NAJ cz.II mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę

no dobra, to będzie długa lektura
po pierwsze: zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-biorę suplementy, obecnie Vitapil
- przed każdym myciem nakładam na całą noc oleje: kokosowy, migdałowy, lniany, z pestek winogron, oliwkę np. BabyDream dla mam, i pewnie o czymś zapomniałam
-myję włosy co 3 dni w letniej wodzie, obecnie Pharmaceris H Keratineum, zawsze maska np: Mypa lub Joanna z miodem i cytryną lub jakaś odżywka, delikatnie odciskam wodę miękkim ręcznikiem, rozczesuję b delikatnie grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach przy pomocy np. spreju WAX, potem jedwab na końcówki WAX, na skalp obowiązkowo wcierki: ulubiona to ampułk iRadical
nie suszę, nie używam produktów do stylizacji, często podcinam końcówki
no i brawo.byleby poweru starczylo na cale zycie.
postawa godna nasladowania.
ja sie odzywiam kiepsciej.
glownie z braku czasu i znudzeniem tematyka kuchenno-zywieniowa (zycie rodzinne, 3 dzieci i dbanie o zaspokojenie ich potzreb( sa w wieku silnie rozwojwym)... )
poza tym tez nie jem miesa, ale za cholere nikt mnie nie namowi na planowanie jadlospisu pod katem swojego owlosienia
i bez tego cale zycie nazrekam, ze mam go stanowczo za duzo na glowie -

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
wystarczy po jednej garści

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------


specjalnie dla Ciebie wkleiłam swój wczorajszy post z wątku Patenty na bycie NAJ cz.II mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę

no dobra, to będzie długa lektura
po pierwsze: zdrowe odżywianie (jestem wegetarianką, nie piję też w ogóle krowiego mleka):
.codziennie łyżka oleju lnianego-NNkwasyOmega3 i wit E i koniecznie świeżo mielone mielone siemie lniane -spożywane na zimno (posypuję nim kanapki z prawdziwym razowym pieczywem)
.codziennie: orzechy, pestki, bakalie, jakaś kasza, strączkowe, duża .łyżka przecieru pomidorowego-źródło likopenu,
.gotowane jajko,
.duuuuuużo świeżych warzyw i owoców, kiełki,
.zielona herbata, pokrzywa, woda, na czczo woda z miodem i sokiem z całej cytryny,
.wczesna białkowa kolacja
-nie jem fast foodów, chipsów, coli itd., gotuję na parze i staram się nie smażyć, nie piję gazowanego ani kartonowych soków, zimą zawsze jem ciepłe śniadanie np. kaszę jaglaną lub płatki owsiane z bakaliami, dużo czasu poświęcam na sen

-biorę suplementy, obecnie Vitapil
- przed każdym myciem nakładam na całą noc oleje: kokosowy, migdałowy, lniany, z pestek winogron, oliwkę np. BabyDream dla mam, i pewnie o czymś zapomniałam
-myję włosy co 3 dni w letniej wodzie, obecnie Pharmaceris H Keratineum, zawsze maska np: Mypa lub Joanna z miodem i cytryną lub jakaś odżywka, delikatnie odciskam wodę miękkim ręcznikiem, rozczesuję b delikatnie grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach przy pomocy np. spreju WAX, potem jedwab na końcówki WAX, na skalp obowiązkowo wcierki: ulubiona to ampułk iRadical
nie suszę, nie używam produktów do stylizacji, często podcinam końcówki
swoja droga piekne masz te wlosy
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-01-25 o 18:00
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:52   #355
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

jem tak od wielu lat, zanim jeszcze wpadłam w manię włosową

dzięki Laudik

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:53
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:05   #356
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
jem tak od wielu lat, zanim jeszcze wpadłam w manię włosową

dzięki Laudik
tym bardziej podziwiam. i szacunek
czyli nie bez sensu napisalam, ze zamiast wywalac kase na nisim tzreba raczej zainwestowac w dobzre wypelniona miche.
i to dobzre wypelniona pod wzgledem jakosci, czyz nie?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
jem tak od wielu lat, zanim jeszcze wpadłam w manię włosową

dzięki Laudik
zrobie maly offtop - ale musisz ciotka podwoic zawartosc michy, bo to co jesz idzie TYLKO we wlosy, tzreba druga taka sama porcyje zapodac, zeby czyms wypelnic pzrestzren miedzy biodrami, ty chudziaku!
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:12   #357
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
tym bardziej podziwiam. i szacunek
czyli nie bez sensu napisalam, ze zamiast wywalac kase na nisim tzreba raczej zainwestowac w dobzre wypelniona miche.
i to dobzre wypelniona pod wzgledem jakosci, czyz nie?
eee, no bez przesady, za co niby podziwiać
wyznaję zasadę, że w zdrowym ciele zdrowy duch, poza tym nie można mieć pięknych włosów, czy cery jak pakujemy w siebie świństwa, jesteśmy tym co jemy

a na żarełko nie wydaję wcale dużo kasy, kasze są tanie, strączki, pestki, orzechy i bakalie kupuję na wagę więc też tanio, warzywa też majątku nie kosztują, nie jem mięsa, produktów instant, kostek rosołowych itd., nie kupuję słodyczy, przekąsek, napojów i soków więc tak na prawdę mało wydaję na odżywianie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość



zrobie maly offtop - ale musisz ciotka podwoic zawartosc michy, bo to co jesz idzie TYLKO we wlosy, tzreba druga taka sama porcyje zapodac, zeby czyms wypelnic pzrestzren miedzy biodrami, ty chudziaku!
jakbyś zobaczyła ile jem to byś padła TŻ przy mnie wymięka
a z moją chorobą i genami niestety nie wygram
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:16   #358
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
eee, no bez przesady, za co niby podziwiać
wyznaję zasadę, że w zdrowym ciele zdrowy duch, poza tym nie można mieć pięknych włosów, czy cery jak pakujemy w siebie świństwa, jesteśmy tym co jemy

a na żarełko nie wydaję wcale dużo kasy, kasze są tanie, strączki, pestki, orzechy i bakalie kupuję na wagę więc też tanio, warzywa też majątku nie kosztują, nie jem mięsa, produktów instant, kostek rosołowych itd., nie kupuję słodyczy, przekąsek, napojów i soków więc tak na prawdę mało wydaję na odżywianie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------


jakbyś zobaczyła ile jem to byś padła TŻ przy mnie wymięka
a z moją chorobą i genami niestety nie wygram
sto ziaren na sniadanie , sto ziaren na obiad i sto ziaren na kolacje
ale spoko, jak jakas choroba to do lekazra, tu sie nie ma co smiac.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:26   #359
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
sto ziaren na sniadanie , sto ziaren na obiad i sto ziaren na kolacje
ale spoko, jak jakas choroba to do lekazra, tu sie nie ma co smiac.
prawie jak chomik(a jaką one mają błyszczącą sierść)
kurcze teraz wyszło, że niby samym króliczym jadłem się żywię, a tak nie jest wczoraj np. robiłam pizzę(szkoda że nic nie zostało), a dziś gulasz meksykański, tak więc spoko, nie umrę z głodu

pod stałą opieką lekarską oczywiście cały czas jestem

dobra, idę coś zjeść, bo od tego gadania zrobiłam się głodna
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:29   #360
Kaamilkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

też wcierałam ampułki Radicalu. Uwielbiam je^^
Kaamilkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.