czym zlikwidowac jasny popielaty blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 19:43   #1
Venuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21

czym zlikwidowac jasny popielaty blond?


Jak w tytule,kupilam jasny popielaty blond Loreala,wyszedl koszmar czyli popiel podobne to do popiolu......jaka polozyc na to farbe(tez Loreala) zeby dalo efekt w miare naturalnego blondu.
Boje sie ze wyjdzie zolty......
Venuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:28   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: czym zlikwidowac jasny popielaty blond?

nie farbuj, bo moze wyjsc dziwny kolor. popiel sie troche spierze, zobaczysz, nie ma co męczyc wlosow kolejnym farbowaniem.

kup saszetke Nizoralu w aptece, potrzymaj pare minut na glowie, kolor powinien odrobine zejsc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:59   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: czym zlikwidowac jasny popielaty blond?

Można również nałożyc ciemniejszy odcień, ale nie ciepły, tylko chłodny - jak popiel, w innym wypadku może wyjść zielony.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 08:32   #4
Izkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 59
Dot.: czym zlikwidowac jasny popielaty blond?

ten popiel sie zmyje. Tez farbowalam włosy tą farbą parokrotnie i faktycznie zawsze na początku wychodziło na szaro-buro, ale po paru myciech ten odcień na szczęście znika. Jak chcesz się go w miare szybko pozbyć , to umyj wlosy jakims szamponem przeciwłupieżowym i problem zniknie wraz z odcieniem.
Izkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 19:49   #5
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: czym zlikwidowac jasny popielaty blond?

Musze Cie zmartwić ze ten popielaty,taki naprawdę POPIELATY kolor może się trochę trzymać....ja również kupiłam w/w farbę i położyłam ją na bardzooo jasny blond, przy skórze białawy (robiony palette <tak wiem >czystą platyną) i jak zmyłam farbę to łooo.....oczywiście zaraz mycie włosów, potem mycie raz dziennie ale dopiero po 1,5 tyg. zyskały ładną barwę.....z tym, że odcień naprawdę piękny- nie żółknie nic a nic- nawet przestałam korzystać z płukanek i niebieskich szamponów, zresztą jedna Wizażanka też go strasznie chwaliła. Jest śliczny taki...nie wiem jak go opisać ale jestem z niego zadowolona bardzo, a po farbach blond różnie to bywa.... Tylko te pierwsze 1,5 tyg.... przez to nie wiem czy zdecyduje się na tą farbę jeszcze raz, trzeba by ją kłaść w piatek i przez weekend 2 razy dziennie myć włosy i nie wychodzić;p Ale może u Ciebie zmyje się szybciej- w końcu ja kładłam na rozjaśniane W każdym razie pozdrawiam i życzę pięknego odcienia- bo powinien taki wyjsc :
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:26   #6
Euredyka1234
Przyczajenie
 
Avatar Euredyka1234
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Wink Dot.: czym zlikwidowac jasny popielaty blond?

Jeśli chcecie sie pozbyć popielu zrób coś takiego kup mały rozjaśniacz i nie mieszaj go z woda % tylko sam proszek rozrób z szamponem i dodaj jakiej kolwiek odżywki razem to dobrze wymieszaj potem rozmasuj to sobie na glowie i przyglądaj sie jak twoje włosy jaśnieją możesz tą mieszankę trzymac góra 20 min potem dobrze umyj głowę a i nie martw sie ze ci sie cos stanie z wlosami to nie zniszczy ci włosów a kolor troche zejdzie napewno Powodzenia
Euredyka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.