Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-20, 11:39   #4171
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: !!! Oskar Szuka Wyjątkowego Domu - Grozi Mu Uśpienie - Zajrzyj...

Tak się cieszę
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 12:40   #4172
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Hula-hula,ten psiak aktualny i czy koniecznie chcesz go oddać tylko komuś,kto ma dom z ogrodem ?? Mieszkam w bloku,ale mam haszczaka,suke 2,5 roczną i w sumie planowałem dokupić jej kumpla. Jestem z Wrocławia.

Aha i czy ew. fotki mogę prosić ??

Edytowane przez thanatos
Czas edycji: 2007-07-20 o 13:00
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:23   #4173
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
Hula-hula,ten psiak aktualny i czy koniecznie chcesz go oddać tylko komuś,kto ma dom z ogrodem ?? Mieszkam w bloku,ale mam haszczaka,suke 2,5 roczną i w sumie planowałem dokupić jej kumpla. Jestem z Wrocławia.

Aha i czy ew. fotki mogę prosić ??
Oczywiście, że nie tylko do domu z ogrodem, zależy mi tylko na odratowaniu go od uśpienia..
Załączam fotki i parę informacji z innego forum o tym psie, pewnie Ci się przydadzą :
napisz mi parę rzeczy:
- jaki jest stosunek psa do innych zwierząt (inne psy, koty...)
- jak (jesli wiadomo) zachowuje się w ogrodzeniu (czy nie wyskakuje / wyłazi)
- domyślam się, że dotąd był w domu. Czy widzisz go w budzie (zaznaczam, "buda" jako mieszkanie na dworze - nie żaden łańcuch)?

Jego "nie umie sam zostawać" czym się przejawia? Wyje, demoluje?

moja odpowiedź :

Więc tak :

- jeśli chodzi o koty, od roku mieszka z jedną na stałe i chwilowo czterema małymi, domowego kota do którego się przyzwyczai na pewno nie ruszy, żyją jak najlepsi kumple, jeśli chodzi o te mijane na ulicy nie zwraca na nie większej uwagi, nie mieliśmy z tym nigdy problemu ; jeśli chodzi o psy małych nie rusza w ogóle, na większe nie reaguje dopóki ten drugi nie zacznie, wtedy może pokazać zęby i warknąć, ale myślę, że to jak każdy pies, w ciągu swojego 5 letniego życia jeszcze nigdy pierwszy nie zaczął i my również nie mieliśmy z tego powodu przykrości

- jeszcze dwa miesiące temu mieszkaliśmy w domu z ogrodem 5-6 arowym i pies był w raju, biegał, całe dnie spędzał na dworze, w domu go praktycznie nie było, tylko musiał czuć obecność człowieka, zostając sam na kilka godzin nigdzie nie uciekał, ale raz zdarzyło mu się pogryźć krzesło tarasowe, pewnie dlatego, że nie było nas kilka godzin. kiedy przebywał w kojcu gdzie miał dużo przestrzeni zazwyczaj zajmował się kopaniem dołów lub gryzieniem gałęzi

- jak pisałam wyżej, nie " mieszkał " w budzie, ale w przestrzennym kojcu, nie było żadnych problemów, jest przyzwyczajony do życia na przestrzeni większej niż 40-50m2, także myślę, że nie miałby problemów z budą, oczywiście nie na łańcuchu - okropnie tego nienawidzi..

- " nie lubię sam zostawać " wywodzi się z tego, że pies jest złośliwy, kiedy zostaje sam. ogólnie rasa husky jak każdy właściciel pewnie wie nienawidzi samotności, po prostu pod tym względem jest chyba najgorsza. teraz nie ma takich problemów, ale kiedy był mniejszy to zdarzało mu się firankę zerwać, czy pogryźć buty, chwyt od lodówki. wszystko robił ze złości, że go zostawiliśmy. ale, w wielu książkach piszą również, że husyki'e przy każdej sposobności uciekają - z nim nie mamy takiego problemu. tylko, no własnie, jest uciążliwy, bo nas w rodzinie jest 3, teraz 2 i po prostu mieszkając w niewielkim mieszkaniu zawsze ktoś z nim musi być, bo najpewniej coś zniszczy. w młodości często również wył, jednak gdy mieliśmy dom oduczył się i nieraz zostawialiśmy go samego, na jakieś wielkie szkody nie można było narzekać - uwzględniając, że ta rasa ( choć pewnie nie tylko, sugeruję się podpowiedziami w wielu książkach o husky'ch ) naprawdę nie lubi być sama.*


* - z relacji znajomych oczywiście.

Acha, i zaznaczam, nie jestem w stanie dowieźć psa do Wrocławia, gdybym mogła to bym wsiadła w auto i już pędziła , niestety tymczasowo nie mamy samochodu A i przepraszam, że dwie fotki mniejsze, ale forum ma ograniczenia i musiałam zmniejszyć.

dziękuję za odzew
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 101(2).jpg (25,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 076 (2).jpg (12,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chcemy do domu!.jpg (104,7 KB, 50 załadowań)
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:28   #4174
hannao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 184
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Z tego co piszesz to głównym problemem jest niemożność zostawienia psa samego bo wyje. Najprawdopodobniej gdyby był z innym psem nie byłoby problemu bo dla niego byłoby to wystarczające towarzystwo. Dla psa drugi pies jest takim samym członkiem sfory jak człowiek.

Mialam 3 psy i w dośc krótkim odstępie straciłam 2. Pies który został mial 12 lat i ani jednego dnia nie był sam. Przez miesiąc tzn. do czasu wzięcia kolejnego psa wył cały czas jak zostawał sam. Wraz z przyjściem kolejnego pieska wszystko minęło i psy bez problemu zostają same.

Jeśli twoja rodzina nie może mieć więcej psów to zapewne najlepszym rozwiązaniem byłoby oddanie go do kogoś kto już ma jakiegoś psa
hannao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:39   #4175
hannao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 184
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

pies zostając sam nie niszczy ze złośliwości tylko z nudów lub chęci zwrócenia na siebie uwagi
hannao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 14:54   #4176
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Cytat:
Napisane przez hannao Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to głównym problemem jest niemożność zostawienia psa samego bo wyje. Najprawdopodobniej gdyby był z innym psem nie byłoby problemu bo dla niego byłoby to wystarczające towarzystwo. Dla psa drugi pies jest takim samym członkiem sfory jak człowiek.

Mialam 3 psy i w dośc krótkim odstępie straciłam 2. Pies który został mial 12 lat i ani jednego dnia nie był sam. Przez miesiąc tzn. do czasu wzięcia kolejnego psa wył cały czas jak zostawał sam. Wraz z przyjściem kolejnego pieska wszystko minęło i psy bez problemu zostają same.

Jeśli twoja rodzina nie może mieć więcej psów to zapewne najlepszym rozwiązaniem byłoby oddanie go do kogoś kto już ma jakiegoś psa
Prawdopodobnie drugi pies byłby rozwiązaniem, ale można było nauczyć go zostawania w domu samego - jak był mniejszy, znajomi chcieli dać go na szkołę, ale nie mieli na to funduszy. Pies jest teraz ze mną, ale nie długo - jego właściciele szukają mu domu, ja im pomagam, a że ich nie ma w domu większość dnia to przygarnęłam go do siebie, dopóki nie znajdzie domu.. także drugi pies u nas jest niemożliwy

Cytat:
Napisane przez hannao Pokaż wiadomość
pies zostając sam nie niszczy ze złośliwości tylko z nudów lub chęci zwrócenia na siebie uwagi
Ale nie wiem czy do końca z nudów, oni wielokrotnie zostawiali mu coś do " roboty " - np. wielkie kości, które uwielbiał. Kiedy wracali kości nie było, a buty były pogryzione. Zaznaczam, nie było ich może 30-40 min.. w takim czasie aż tak się znudził? Dlatego husky'ie to już w ogóle nie chcą zostawać same, bo jamniczki, kundelki czy nawet niektóre psy rasowe robią to bez większych problemów, nawet te większe, typu owczarek podhalański.
No ale dziękuję za odzew
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 16:30   #4177
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

jak mozesz,to podeslij fotki na adres tanatos1983@poczta.fm Z ew. dowozem nie ma problemu,mam samochód,wiec jeśli zdecyduje się na 100%,to z przewozem nie bedzie problemu Bardziej obawiam sie reakcji psa na nowe środowisko
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 16:54   #4178
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Wysłane Jeśli chodzi o przystosowanie się do środowiska, nie dam sobie uciąć głowy - ale jeśli masz suczke haską, to wydaje mi się, że nie byłoby problemów - pies nie nudziłby się no i miałby towarzystwo
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:17   #4179
StruśPędziwiatr
Raczkowanie
 
Avatar StruśPędziwiatr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 147
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

dubel
StruśPędziwiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:18   #4180
StruśPędziwiatr
Raczkowanie
 
Avatar StruśPędziwiatr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 147
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Hula , masz ode mnie pw
StruśPędziwiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:39   #4181
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Angry Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Nie wiem co tak rozbawilo tych amerykanskich przyglupow. Dwoch debili rzuca w kalekiego, bezbronnego psa kamieniami, a trzeci debil to filmuje. Ten film powinien byc pokazany w mediach, zeby wszyscy zobaczyli, jak bardzo pokojowa jest ta pseudomisja pokojowa utworzona z amerykanskich zolnierzy.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-20, 17:43   #4182
akziizka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 271
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

jakies wiesci?
akziizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:52   #4183
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: 5 letni husky szuka dobrego domu!

Cytat:
Napisane przez StruśPędziwiatr Pokaż wiadomość
Hula , masz ode mnie pw
Przeczytałam i odpowiedziałam
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 17:55   #4184
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Angry Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Nie miesci mi sie w glowie, jak mozna sie znecac nad zwierzeciem w tak okrutny sposob. Gdyby ci zolnierze mieli serca to by sie tym psiakiem zaopiekowali. Rzad amerykanski wysyla na misje pokojowe psychopatow.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 18:16   #4185
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Wyslane!
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 22:28   #4186
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Muszę oddać koty - kto przygarnie?

Od niedawna mieszkam razem z moim TZ. Mamy małe mieszkanie. Gdy byłam w nim tylko z kotami, nie było tak źle. Teraz nie mamy miejsca na nic, dosłownie siedzimy sobie na głowie. Ciężko w takich warunkach myśleć mi o powiększeniu rodziny. Dlatego szukam dla kotów nowego domu.
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 23:27   #4187
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

pewnie że zagłosowalam
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 23:40   #4188
0myszka0
Raczkowanie
 
Avatar 0myszka0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 323
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

zagłosowałam a teraz biore się za zwerbowanie znajomych
__________________
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
0myszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 00:28   #4189
0myszka0
Raczkowanie
 
Avatar 0myszka0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 323
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

up
__________________
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
0myszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 02:39   #4190
0myszka0
Raczkowanie
 
Avatar 0myszka0
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 323
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

jeszcze raz w górę
__________________
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
0myszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:41   #4191
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

Ja również zagłosowałam, chociaż z tego co widzę szanse są niestety niewielkie
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:43   #4192
dzasmina89
Zakorzenienie
 
Avatar dzasmina89
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 3 215
Dot.: Nic to ciebie nie kosztuje a mozesz pomóc zwierzętom.

zagłosowałam
dzasmina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 08:44   #4193
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Wysłane , serce pęka jak się patrzy na coś tak okrutnego !!!
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 09:03   #4194
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

Mail wysłany. Przeglądam jeszcze stronkę, żeby przejrzeć inne sprawy tego typu. Filmu nie obejrzałam. Nie mam odwagi...
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 09:18   #4195
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

tez wyslalam.dla tych zolnierzy to ja jestem za kastracja!
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 11:01   #4196
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: PROSZĘ - Wysyłajcie e-mail do amerykańskiego ministra obrony

ja również wysłalam straszne
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 12:20   #4197
raissa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 35
Dot.: Pilnie potrzebna pomoc!

I znowu do góry.Może uda się zorganizować koncert z którego dochód przeznaczony byłby na sterylki i budy dla tych psów.Może ktoś organizował kiedyś koncert i wie jakie formalności trzeba załatwić,bo ja-przyznam szczerze mogę się wystarać o lokal i muzykę,ale jak to od strony praktycznej ma wyglądać to nie wiem:/.
Przy okazji wyjaśnię jeszcze jedną sprawę,bo ostatnio ludzie zwracają mi uwagę,że nie rozumieją,dlaczego nie pójdziemy do powiatowego lekarza weterynarii i czemu nie naciskamy miasta w tej sprawie.Chodzi o to,że bardzo zależy nam na tym,żeby te psy nie trafiły do schroniska.To dla nich wyrok.Są zdziczałe,boją się ludzi,nie będą próbowały zwracać na siebie uwagi odwiedzających schronisko-wręcz przeciwnie,kontakt z większą ilością ludzi to dla nich szok.Da się je oswoić,chociaż wymaga to dużo pracy i cierpliwości-suczka,która po sterylizacji trafiła do hoteliku na rekonwalescencję,też była dzika i przerażona.Podbiła jednak serce żony własciciela hotelu,która bardzo troskliwie sie nią zajęła i już po kilku dniach sunia zamiast w hotelu zamieszkała w domu tych państwa,nie boi się swojej opiekunki,spi z nią w łóżku,oswaja się z resztą domowników.A kiedy my pojechałyśmy w odwiedziny do niej,na nasz widok schowała się pod kanapę.Wystarczy odrobina miłości.Niestety,w przepełnionym schronisku tego te psy nie dostaną,nie mając szans na adopcję spedzą tam resztę zycia,a jeśli zostaną tam gdzie są,a stadko przestanie sie powiększać,możemy wyciągać po jednym psie,oswajać w DT i wydawać do adopcji.Tyle tylko,że czas biegnie,a nam się kończą pomysły na zdobycie funduszy:/
raissa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 12:42   #4198
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Pilnie potrzebna pomoc!

A tego koncertu nie da sie zorganizować na jakimś stadionie zamiast w lokalu? Taniej wyjdzie.

Szkoda, ze są wakacje- zawsze możnaby zorganizować zbiórkę w szkołach. Może uda Wam sie zorganizować jakąś zbiórkę uliczną?

Można też rozwiesić plakaty na ulicach- więcej ludzi dowiedziałoby sie o tragedii tych zwierzaków.
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:03   #4199
raissa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 35
Dot.: Pilnie potrzebna pomoc!

Lokal w centrum miasta jestem w stanie załatwić za symboliczną kwotę za zwiększone zuzycie prądu albo w ogóle za darmo,natomiast co do stadionu-miejski stadion ma 6000 miejsc-na tylu widzów nie ma co liczyć a koszty wynajęcia byłyby ogromne,natomiast mniejszy stadion jest na takim,za przeproszeniem,zadupiu,że raczej nikomu nie bedzie się tam chciało fatygować,bo gwiazd nie będzie,lokalne gwiazdeczki conajwyżej i jeszcze muszę ich przekonać,żeby zagrali za darmo-co wbrew pozorom nie jest takie proste.Niestety,mieszkam w takim mieście,gdzie ludzie nie chcą pomagać-nie liczac kilkunastu osób stale działających na rzecz zwierzat,cała reszta jest przekonana,że schronisko to najlepsze co może spotkać niechciane zwierzę,a kastracja to barbarzyństwo:/.Znana w całej Polsce organizacja ekologiczna z Bielska takimi sprawami się nie zajmuje,kiedy ta kobieta przyszła do nich po pomoc odesłali ją do wladz,dobrze wiedząc,że władze też nie pomogą
raissa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:29   #4200
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Exclamation Łódź - potrzebny dom dla koszatniczek!

Mowę mi odjęło:

moja sąsiadka właśnie znalazła w parku klatkę z mamą koszatniczką i jej trójką maleństw, ktoś wyrzucił te biedactwa w czasie burzy
są przestraszone i zmoknięte


Więcej w wątku z forum koszatniczkowego:
http://koszatniczka.org/viewtopic.php?p=99071

Oraz na Dogomanii, gdzie są dane kontaktowe:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75823


Serce ściska na widok takich bidnych, niewinnych maluchów...
Mam nadzieję, że nie rozchorują się i szybko znajdzie się dla nich ciepły dom.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 16:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.