Okropnie się święce. HELP! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 10:38   #121
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez pocahontas69
Gamaa - "Siarkowej Mocy" nie znajdziesz w aptekach. w Rosmmanie, Drogerii Natura tez nie. Trzeba szukac w niepozornych miejscach, małych prywatnych drogeryjkach - tam gdzie sprzedają przede wszystkim kosmetyki polskich firm. To jedyne miejsca gdzie ten kremik może być
Właśnie w takim sklepie go znalazłam. A też mieszkam w małym mieście.

Cytat:
Napisane przez ajali
Co do skrobi:
Najpierw nakladam krem, potem skrobię, potem puder/podklad/korektor?? (nie zawsze uzywam podkladu). Nakldam ją tak jak puder, tak?
Ja skrobię nakładam i pod puder i na. Chyba tak jest najlepiej moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez gamaa
A ja nie mam pojecia jak jest najlepiej:P Ale sama jestem ciekawa, bo jak sie skrobia wysmarowalam to mi kolega powiedzial ze jakas blada jestem Wiec prosze kogos kompetentnego o odpowiedz na to pytanie;D
A czym ja nakładasz?
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:19   #122
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gamaa
Mieszkam na Warmii, w malutkim miasteczku Biskupiec, koło Olsztyna...:P
Nie takie malutkie Pozdrawiam koleżankę z regionu
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:04   #123
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Kupiłam właśnie w Geancie tonik "Siarkowa Moc", bo poprzedni mi sie skończył. Wkrótce zainwestuje w kremik, też go tam widziałam. Z szukaniem niemiałam problemów, od razu poszłam do Geanta i go wyczaiłam
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:18   #124
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez anakonda
Właśnie w takim sklepie go znalazłam. A też mieszkam w małym mieście.

A czym ja nakładasz?
To masz szczescie...ja dziś obeszłam chyba całe miasto i jedyne co znazlam od tego producenta to Mydło siarkowe łech, ale znalazlam na aptece internetowej i krem i tonik, i dziś zamawiam
A nakładam.........palcami A przynajmniej nalozylam raz, bo na wiecej sie nie odwazylam;-)


Cytat:
Napisane przez lir391
Nie takie malutkie Pozdrawiam koleżankę z regionu
Moze u nas bywasz...? 11 tys ludzi, to takie ni duże ni małe...:P Rowneiz pozdrawiam kolezanke z regionu, i ciesze sie ze w koncu kogos takiego znalazlam na tym forum...:P


Cytat:
Napisane przez Behemoth666
Kupiłam właśnie w Geancie tonik "Siarkowa Moc", bo poprzedni mi sie skończył. Wkrótce zainwestuje w kremik, też go tam widziałam. Z szukaniem niemiałam problemów, od razu poszłam do Geanta i go wyczaiłam
A koło mnie nie ma Geanta łech, ale zamawiam przez internet ;-)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 14:34   #125
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gamaa


Moze u nas bywasz...? 11 tys ludzi, to takie ni duże ni małe...:P Rowneiz pozdrawiam kolezanke z regionu, i ciesze sie ze w koncu kogos takiego znalazlam na tym forum...:P
No bylam pare razy, ale to bylo dość dawno Ja tez sie cieszę
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:20   #126
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gamaa
A nakładam.........palcami A przynajmniej nalozylam raz, bo na wiecej sie nie odwazylam;-)
Ja nalozylam ją pędzlem do pudru. Dzisiaj tylko probowalam, jutro nalozę ją rano i zobaczę efekty
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 08:39   #127
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez lir391
No bylam pare razy, ale to bylo dość dawno Ja tez sie cieszę

Super, super ;-)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 09:28   #128
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

mi jakoś jeszcze nie udało się odszukać siarkowej mocy...
aż mi głupio chodzic do tych sklepów,aptek, mogli wymyślić jakąś inną nazwe a tak to wszyscy na mnie dziwnie patrzą...jak byłam w ostatniej aptece, to facet zrobił taką mine, że miałam ubaw aż do samej chaty
no ale sie nie poddaje,zobacze jeszcze winnych aptekach, ktorych jeszcze nie zwiedziłam
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:21   #129
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111
mi jakoś jeszcze nie udało się odszukać siarkowej mocy...
aż mi głupio chodzic do tych sklepów,aptek, mogli wymyślić jakąś inną nazwe a tak to wszyscy na mnie dziwnie patrzą...jak byłam w ostatniej aptece, to facet zrobił taką mine, że miałam ubaw aż do samej chaty
no ale sie nie poddaje,zobacze jeszcze winnych aptekach, ktorych jeszcze nie zwiedziłam
100% to samo u mnie Byłam WSZĘDZIE, i jak już weszłam do ostatniego potencjalnego miejsca gdzie mogłabym to znaleść spojrzałam za szybe i zobaczyłam "Mydło siarkowe" właśnie producenta "Siarkowej mocy" czyli barwy. Farmaceutka niestety powiedziała, że nie ma tego, a kiedy powiedziałam jej, że te mydełko jest tego samego producenta była w szoku No to kupiłam te mydełko bo też musiałam, i poszłam...

Za to znalazlam to (i już nie będę chodzić po sklepach i aptekach tylko zamówie to w taki własnie sposób):
http://www.alejahandlowa.pl/index.php?t=p,1035782
http://www.alejahandlowa.pl/index.php?t=p,1158105
http://aptekazdrowia.pl/index.php?pr...d=846600111536
http://aptekazdrowia.pl/index.php?pr...d=846590111536


EDIT: W jednej aptece pytając się o ten krem, farmaceuta powiedział mi, że nie wie nawet co to jest i, że będzie mi to znaleść bardzooooo trudno... A Wy znajdujecie Będę płakać...:P
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:03   #130
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111
mi jakoś jeszcze nie udało się odszukać siarkowej mocy...
aż mi głupio chodzic do tych sklepów,aptek, mogli wymyślić jakąś inną nazwe a tak to wszyscy na mnie dziwnie patrzą...jak byłam w ostatniej aptece, to facet zrobił taką mine, że miałam ubaw aż do samej chaty
no ale sie nie poddaje,zobacze jeszcze winnych aptekach, ktorych jeszcze nie zwiedziłam
Skoro Barwa wydała do serii Siarkowa Moc folder zapewniający, że serię można nabyć w aptekach, to znaczy, że farmaceuci musieli od nich otrzymać odpowiednią ofertę.
Robienie przez farmaceutów i pitolenie, że to trudno dostępne kosmetyki, świadczy tylko o tym, że robiący i pitolący jest niekompetentny i nie dba o swoje zaopatrzenie. Nie mówiąc już o klientach.
Poza tym seria wcale nie jest jakąś nowością, skoro w międzyczasie zdążyła już uzyskać tytuł doskonałości roku od jakiejś federacji konsumenckiej (o tym też jest w folderze).

Powodzenia Wam wszystkim życzę w poszukiwaniach
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:51   #131
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Skoro Barwa wydała do serii Siarkowa Moc folder zapewniający, że serię można nabyć w aptekach, to znaczy, że farmaceuci musieli od nich otrzymać odpowiednią ofertę.
Robienie przez farmaceutów i pitolenie, że to trudno dostępne kosmetyki, świadczy tylko o tym, że robiący i pitolący jest niekompetentny i nie dba o swoje zaopatrzenie. Nie mówiąc już o klientach.
Poza tym seria wcale nie jest jakąś nowością, skoro w międzyczasie zdążyła już uzyskać tytuł doskonałości roku od jakiejś federacji konsumenckiej (o tym też jest w folderze).

Powodzenia Wam wszystkim życzę w poszukiwaniach
No bywa... :/ W sumie napisałaś bardzo mądrze, a ja zamowie przez ten internet... bedzie lepiej, denerwowac sie nie bede musiała i wychodzić na dziwaczne w sklepach i aptekach
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 16:33   #132
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Skoro Barwa wydała do serii Siarkowa Moc folder zapewniający, że serię można nabyć w aptekach, to znaczy, że farmaceuci musieli od nich otrzymać odpowiednią ofertę.
Robienie przez farmaceutów i pitolenie, że to trudno dostępne kosmetyki, świadczy tylko o tym, że robiący i pitolący jest niekompetentny i nie dba o swoje zaopatrzenie. Nie mówiąc już o klientach.
Poza tym seria wcale nie jest jakąś nowością, skoro w międzyczasie zdążyła już uzyskać tytuł doskonałości roku od jakiejś federacji konsumenckiej (o tym też jest w folderze).

Powodzenia Wam wszystkim życzę w poszukiwaniach
hmm no niektórzy reagują głupią mina i patrzą jakbym spadła z księżyca , inni zapisują sobie nazwe, bo koniecznie chcą sprawdzić co to takiego, jedna pani chciała się nawet się spytać w hurtowni mi o ten kremik, ale wtedy byłam na początku moich poszukiwań i myślałam, że w końcu gdzieś znajdę...

a dzisiaj byłam w jeszcze jednej aptece i pani tym razem nie patrzyła na mnie jak na ufola, tylko stwierdziła,że oni mają raczej tylko lecznicze rzeczy i o ten krem mam sobie pytać w drogeriach... jeszcze poszukam po sklepach i zobacze co da się zrobić ;-)
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:02   #133
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

No to fajnie ze chociaz na Ciebie nie patrzyli wszyscy jak na dziwaka. Bo na mnie wszedzie... no moze poza tą apteka gdzie bylo siarkowe mydlo, tam Pani farmaceutka byla dosc mila i kompetentna


Pozdrawiam i do napisania za tydzien. Wyjezdzam na chyba zasluzony odpoczynek
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:24   #134
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111
a dzisiaj byłam w jeszcze jednej aptece i pani tym razem nie patrzyła na mnie jak na ufola, tylko stwierdziła,że oni mają raczej tylko lecznicze rzeczy i o ten krem mam sobie pytać w drogeriach...
A to wymyśliła
Mogłaś ją zapytać, co w takim razie robią na jej półkach np. kosmetyki z Vichy. Bo że tam są, mogę się założyć
Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie działa tu ta sama zasada co wśród lekarzy, którzy przepisują drogie leki zagraniczne, ignorując fakt, że ich polskie odpowiedniki są znacznie tańsze. A dlaczego tak robią, to wiemy...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:34   #135
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

gamoo, miłego wyjazdu

PS. Widziałam Siarkową Moc w A'proposie.
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 07:36   #136
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Robienie przez farmaceutów i pitolenie, że to trudno dostępne kosmetyki, świadczy tylko o tym, że robiący i pitolący jest niekompetentny i nie dba o swoje zaopatrzenie. Nie mówiąc już o klientach.
Swietnie to ujelas, moja mama mowi dokladnie tak samo, jak szukam czegos w aptekach, a farmaceutki patrza na mnie jak na debilke Buzi
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 13:32   #137
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

A czy jeśli po umyciu twarz dalej się świeci, chociaż niema na niej ani grama tłuszczu, to znaczy to o suchości skóry? Po prostu skóra jest jakby napięta i "wypolerowana".
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 12:56   #138
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Mamwrazenie ze mam podobnie jak ehemonth666:| Nie wytrzymałam bez wizazu i wlasnie siedze w kafejce pzd
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 13:13   #139
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Dziewczyny.
Szukałam Siarkowej mocy w Warszawie. Nie mogłam znaleźć. Więc zadzwoniłam do kwatery głównej (tel. znajdziecie na internetowej stronie Barwy) i podali mi tam numer do przedstawicielki handlowej na Warszawę. Zadzwoniłam do niej a ona mi podała sklepy, do których wstawiają swój towar. Pojechałam i kupiłam.
Pzdr.
PS. Już się nie świecę. Nawet wcześniej zakupione chusteczki odtłuszczające nie sa mi potrzebne. Krem baaardzo polecam.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 14:32   #140
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

lir391 - dzięki
Ten temat niedostępności po prostu mnie strasznie rusza, bo nie ma nic bardziej irytującego, jak panie za apteczną ladą patrzące na ciebie jak na kosmitę, podczas gdy pytasz o coś, o czym KAŻDY może przeczytać w popularnej prasie babskiej. A one dodatkowo mają prasę fachową i znajomość nowinek to ich obowiązek, tym bardziej, że aptek coraz więcej, więc i konkurencja rośnie. Ech...

Behemoth - no to właśnie na to wygląda, że przesuszyłaś sobie cerę. Przydałby się jakiś tonik nawilżająco-matujący i takiż sam kremik. Bajdełej co za okropny nick (bez urazy)

gamaa w kafejce - pozdrówka

florka - świetny pomysł Może przy okazji Barwa zainteresuje się tym, że apteki nią się nie interesują, a powinny.
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 10:16   #141
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Behemoth - no to właśnie na to wygląda, że przesuszyłaś sobie cerę. Przydałby się jakiś tonik nawilżająco-matujący i takiż sam kremik. Bajdełej co za okropny nick (bez urazy)
No własnie tak myślałam, ale przecież kiedyś, wcale niewysuszała mi sie cera, a swiecenie bylo jeszcze gorsze niż teraz.
A co do nicka, to jak Ci się niepodoba to się niepatrz :P
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 13:50   #142
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666
A co do nicka, to jak Ci się niepodoba to się niepatrz :P
W sumie całkiem sensowna rada.
Zatem do niezobaczenia. Pa.
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:21   #143
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez gosik.s
lir391 - dzięki
Ten temat niedostępności po prostu mnie strasznie rusza, bo nie ma nic bardziej irytującego, jak panie za apteczną ladą patrzące na ciebie jak na kosmitę, podczas gdy pytasz o coś, o czym KAŻDY może przeczytać w popularnej prasie babskiej. A one dodatkowo mają prasę fachową i znajomość nowinek to ich obowiązek, tym bardziej, że aptek coraz więcej, więc i konkurencja rośnie. Ech...
Dokładnie: Rece opadają.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:53   #144
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

mi się wydaje, że powinnaś iść ze swoim problemem do dermatologa. letarz powie Ci od czego Twoja skóra może się tak śiecić i powie czego powinnaś używać aby z tym walczyć. i uważaj działając na własną rękę bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:30   #145
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez enigma1985
mi się wydaje, że powinnaś iść ze swoim problemem do dermatologa. letarz powie Ci od czego Twoja skóra może się tak śiecić i powie czego powinnaś używać aby z tym walczyć. i uważaj działając na własną rękę bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc
Przebiez wiadomo... nadmierne wydzielanie się sebum...


florka a ja dalej nie ogarniam tego problemu z kupnem siarkowej mocy zamawiam przez internet! jutro z rana
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:41   #146
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Czytam o Waszych zmaganiach i.....dziwie sie,ze nie chcecie pomyslec nad kompleksowym programem pielegnacyjnym,ktory bylby dopasowany do waszych cer a skupiacie sie na jednym produkcie,ktory pomoze tylko doraznie...
Wizyta u dermatologa tez bylaby pomocna pod warunkiem,ze posluchacie co On powie,bo nie kazdy mowi madrze albo inaczej,jest niewielu dermatologow,ktorzy faktycznie chca pomoc i kieruja sie przedewszystkim zasada-nie szkodzic.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:34   #147
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Czytam o Waszych zmaganiach i.....dziwie sie,ze nie chcecie pomyslec nad kompleksowym programem pielegnacyjnym,ktory bylby dopasowany do waszych cer a skupiacie sie na jednym produkcie,ktory pomoze tylko doraznie...
Wizyta u dermatologa tez bylaby pomocna pod warunkiem,ze posluchacie co On powie,bo nie kazdy mowi madrze albo inaczej,jest niewielu dermatologow,ktorzy faktycznie chca pomoc i kieruja sie przedewszystkim zasada-nie szkodzic.
U mnie jest ten problem ze mieszkam w malym miescie, dermatolog jest jeden i to niezbyt kompetentny...
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:08   #148
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Weszlam dzisiaj do niezbyt duzej drogerii na moim osiedlu, szukajac czegos do demakijazu oczu - patrze, a na polce stoi tonik i dwa kremy Siarkowa Moc Wzielam krem, kosztowal 16 zl, jeszcze go nie uzywalam, ale chcialam sie pochwalic,ze udalo mi sie go znalezc i to zupelnie nie szukajac Zreszta, nie pierwszy raz mi sie zdarza,ze kupujac jakis kosmetyk, trafiam na cos, co moze chcialabym miec, ale czego wcale tego nie szukalam
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 11:01   #149
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

niestety mnie również dotyczy problem świecenia zwłaszcza nos niemiłosiernie błyszczy wczoraj kupiłam krem Garniera - długotrwały efekt matujący, powiem, że nawet te 4 godzinki się nie błyszczę ale potem niestety nosek prxzypudrować trzeba na razie używam pudru creme puff MF, podkład Revlon, krem Garnier. ale szukam czegoś genialniejszego ostatnio czytałam na KWC o płynie micealnym Bioderma Sebium i chyba go kupię
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 12:26   #150
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: Okropnie się święce. HELP!

Wizaz nauczy mnie wielu bardzo waznych rzeczy, ale najwazniejsza jaka mnie nauczyl to to, aby dobrze dobierac pielegnacje.
Ja tez myslalam, ze skoro sie swiece, blyszcze i jeszcze niewiadomo co to powinnam za wszelka cene jeszcze matowic buzie, a guzik prawda!
Zmienilam cakowicie kosmetykim skupilam sie na dobrym nawilzenie, odeszlam calkowicie od kosmetykow matujacych i moja buzia dawno nei wygladala tak dobrze.
Niemilosiernie swiecily mi sie zawsze policzki, na kazdym zdjeciu, po kilku godzinach na uczelni itd...
Teraz? Wychodze rano wracam kolo 17 i nadal jest ok, pozniej ewentualnie poprawie jeszcze i tak do 24 spokojnie moge egzystowac

Ja polecam dziewczynom zamiast bardziej wysuszac i matowic buzie, skupic sie bardziej na odpowiednim nawilzeniu. Kiedy matuje si ebuzie i wysusza to reaguje ona ochronnie i wydziele jeszcze wiecej sebum.

ja polecamkosmetyki apteczne. Przekonaam sie, ze lepiej czasami zainwestowac w cos, a nie kupowac bye co i za chwile to wyrzucac. Mi kremy Avene, LPR starczaj ana dlugo i naprawde przynosza efekt, a kosmetyki typu Garnier, Soraya po kilku dniach musialam wyrzucac bo mialam buzie sciagnieta i wysuszona.
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.