Garnitur Meski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 05:01   #1
Jlgsaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Exclamation

Garnitur Meski


Witam, z racji ze nie moglem znalesc w google forum o modzie meskiej postanowilem napisac tutaj, liczac na pomoc, wybaczcie offtop jezeli taki nastepuje.

Chcialbym sie dowiedziec gdzie moge obejrzec poprzez internet katalog?, Wiele zdjec z garniturami, aby moc wydrukowac upatrzony cel, zaniesc do sklepu, i zeby perfekcyjnie wymierzyl na mnie krawiec. Interesuje mnie takze czy orientujecie sie moze czy jest mozliwosc w jakimkolwiek sklepie w galerii? w royal collection np, kupienia/zamowienia garnituru, 2 czesci, w ktorym spodnie bede w stylu ala dsquared, czyli niski stan, tylko ze z materialu garniturowego. Czy w "zakres" krawcowej wchodzi obnizenie stanu spodni?, i np zwezenie pod wzgledem szerokosci tych "paskow" w ktore wsadza sie pasek? Osobiscie doszedlem do takiego poziomu mody ze nie podobaja mi sie "normalnej" szerokosci paski, poniewaz wieja tandeta i brakiem stylu. Zamierzam zakupic 3 garnitury i pare koszul, tak to widze:

1. Czarny, jednolity, dopasowany garnitur, cos ala Jason Statham w transporter, tylko z krotsza i bardziej dopasowana marynarka aby podkreslila figure. + biala/czarna/bordowa latyna?, dopasowana z malym kolnierzem koszula.

2. Bezowy-kremowy garnitur parametry cos ala j.w - czarna dopasowana, z malym kolnierzem dopasowana koszula.

3. Szary garnitur, z szersza-luzniejsza troche marynarka, luzna, i do tego spodnie ktore sam w podswiadomosc zaprojektowalem o ktorych napisalem odnosnie krawcowej..., czy krawcowa moze zrobic taka modyfikacje?, jesli nie to czy spotkalyscie sie z takimi spodniami garniturowymi,-jezeli wiecie o co mi chodzi? + czarna, dopasowana koszula z..malym kolnierzem


Buty- Na sznorowki lakierowane bez zadnych dodatkow pantofle, oczywiscie czarne?, czy tez bez sznurowek?, czy tez jest mozliwosc aby pasowaly mokasyny (wygladaja jak pantofle) lakierowane czarne, d&g na ktorych z przodu widnieje metalowy (dosyc duzy znaczek d&g), czy nadaja sie takie buty do jw garniturow? Szkoda troche unicestwiac mi te buty bo zaplacilem za nie prawie 2tys pln, a chodzilem w nich do koszuli i "lateksowych" spodni.

Prosze o doglebne komentarze, opinie, porady, z gory serdecznie dziekuje.

p.s. mam 20lat

Edytowane przez Jlgsaw
Czas edycji: 2009-09-26 o 05:11
Jlgsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:21   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Garnitur Meski

te paski w które wkłada sie pasek - chodzi ci chyba o szlufki?
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:31   #3
Jlgsaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Garnitur Meski

tak
Jlgsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:52   #4
sunsetia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 449
Dot.: Garnitur Meski

Witam serdecznie garnitury to moja ulubiona dziedzina o ktorej moge gadać i gadać pracuje dla Emporio Armani w Manchesterze i po prostu uwielbiam nasze garnitury .Oczywiście każdy garnitur leży innaczej w zależności od osoby przymierzającej .Wspominałeś o paskach o dużym rozstawieniu też kilka takich mamy bardzo fajne i dobry wybór
Pytałeś czy da sie zwęzić spodnie w pasie -oczywiście nie powinno być najmniejsego problemu my robimy to codziennie ,zwróć tylko uwage czy kieszenie na tyle nie są za blizko siebie ,jeżeli nie to żaden problem .Każda para spodni ma jakieś 4cm dodatkowego materiału w środku spodni czyli jak spodnie byłyby za małe to można je zwęzić .Co do zwężenia nogawek najlepiej niech krawcowa upnie je szpilkami i pokaże Ci jak będą wyglądały i czy Ci się podoba zanim się zdecydujesz .A najlepiej to wpadnij do mnie na zakupy
Pozdrawiam
sunsetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 23:34   #5
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Garnitur Meski

Cytat:
Napisane przez sunsetia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie garnitury to moja ulubiona dziedzina o ktorej moge gadać i gadać pracuje dla Emporio Armani w Manchesterze i po prostu uwielbiam nasze garnitury .Oczywiście każdy garnitur leży innaczej w zależności od osoby przymierzającej .Wspominałeś o paskach o dużym rozstawieniu też kilka takich mamy bardzo fajne i dobry wybór
Pytałeś czy da sie zwęzić spodnie w pasie -oczywiście nie powinno być najmniejsego problemu my robimy to codziennie ,zwróć tylko uwage czy kieszenie na tyle nie są za blizko siebie ,jeżeli nie to żaden problem .Każda para spodni ma jakieś 4cm dodatkowego materiału w środku spodni czyli jak spodnie byłyby za małe to można je zwęzić .Co do zwężenia nogawek najlepiej niech krawcowa upnie je szpilkami i pokaże Ci jak będą wyglądały i czy Ci się podoba zanim się zdecydujesz .A najlepiej to wpadnij do mnie na zakupy
Pozdrawiam

Ja z pytaniem ponieważ widzę że jesteś w temacie... jakie jest prawdopodobieństwo że ten garnitur jest oryginalny....? http://www.allegro.pl/item908565568_...elegancki.html
zważywszy na fakt że jego cena minimalna to około 800zł...? czy to możliwe że za taką kwotę można kupić oryginał Armaniego...? zupełnie nie jestem w temacie dlatego pytam
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.