VOGUE w Polsce - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 15:52   #91
IShic666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: VOGUE w Polsce

Nie wiem skąd w was takie przeświadczenie, że polki nie wiedzą jak się ubrać. Wiem, ze wiele kobiet ubiera się w jakieś bazarowe ciuszki lub ślepo podąża za "modą", ale odnoszę wrażenie, ze jest tak wszędzie, na całym świecie. I nie wierzę, że Peruwianki się tak modnie ubierają. Swoją drogą angielska wikipedia mówi, że w Polsce wydaje się Vogue: http://en.wikipedia.org/wiki/Vogue_(magazine)
IShic666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 16:21   #92
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez IShic666 Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd w was takie przeświadczenie, że polki nie wiedzą jak się ubrać. Wiem, ze wiele kobiet ubiera się w jakieś bazarowe ciuszki lub ślepo podąża za "modą", ale odnoszę wrażenie, ze jest tak wszędzie, na całym świecie. I nie wierzę, że Peruwianki się tak modnie ubierają. Swoją drogą angielska wikipedia mówi, że w Polsce wydaje się Vogue: http://en.wikipedia.org/wiki/Vogue_(magazine)
Ha, to już cały świat zakłada, że w Polsce VOGUE raczej powinno być, a sami wydawcy nie mogą sie ku temu skłonić

A wiecie co, w sumie to nie wiem, dlaczego nie ma i by być nie miało, przecież co w nim tak bardzo innego jak w ELLE, INSTYLE? Tylko to że przez swoje długie istnienie ma większy prestiż. Bo ostatnio jak byłam w Empiku i pojawiło się akurat nowe (nasze) ELLE, to wzięłąm sobie nasz numer a także wydanie USA i VOGUE USA dla porównania, i co? Nico, jajco popostu, weźcie sobie poównajcie w Empiku właśnie czym się różni amerykańskie ELLE od VOGUE, śmiem nawet twierdzić (!), że ELLE wydało mi się nawet lepsze od VOGUE (przez większą ilość artykułów, opisane zczegółowo trendy, a w VOGUE raptem kilka tematów na krzyż w przewarstwieniu ze spamem reklamowym).

Naprawdę, nie wiem dlaczego nie ma VOGUE u nas, takie ELLE jakoś mogło być i już kilkanaście lat świetnie sobie radzi. Wiadomo, nie ma u nas jeszcze wszystkich markowych butików, ale na pewno pojawią się niebawem (ale nie jest tak źle jak mamy Burberry, Armani, BOSS, MaxMarę, CK, Valentino a ostatnio też Blumarine), dało sie ELLE przerobić już daaawno na nasz rynek, to i czemu nie VOGUE?? Jak Argentyna i Peru ma to czemu nie my... Bo co trudnego jest w przerobieniu sesji zdjęciowych i paru artykułów na nasz język Trudno, ich strata I przez nich nasza niestety też
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 08:30   #93
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aa, masz na myśli wydanie będa ce kompletna dokumentacją fotograficzną z pokazów mody z całego sezonu, cos w stylu włoskiego Collezioni (to drugie kosztuje 300zł). Takei wydawnictwa sa robione raz na sezon (2 razy w roku) i skierowane sa raczej do osób pracujących w branży modowej, kupuje się je "na firmę".
Tak,miałam to na myśł-przejrzałam i naprawdę bardzo mi się podobało,fantastycznie byłoby mieć to wszystko poukładane,świetne inspiracje.
Ktoś tu pisał o górowaniu Elle na Vouge.No tak,mogę się zgodzić-Elle to wszystko o wiele lepiej opisuje,jasniej,bardziej czytelnie...


Bardzo chciałabym zostać dziennikarką modową,ale u nas w Polsce najnormalniej w świecie nie ma takiego kierunku studiów.Jeszcze duzo nam brakuje,ale wszystko idzie ku lepszemu...Tylko,że ja wciąz nie wiem,jakie studia wybrać,bo mam wrażenie ,że tylko moda,stylizowanie tak naprawdę mnie kręci.
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:23   #94
zuckerwatte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 73
Dot.: VOGUE w Polsce

Vogue? Chciałabym pracować w redakcji, o ile taka powstanie ;p
zuckerwatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 01:33   #95
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: VOGUE w Polsce

oj tak, pracować w readakcji VOGUE <3

a co do polskiego wydania - uważam, że pownien byc. poza reklamami Chanel, Louboutina, Diora itd tez kilka reklam polskich marek, może bardziej luksusowych niż reserved. jednak zawartosć powinna być przetłumaczona, nie tworzona w Polsce, to samo się tyczy okładki. Korzuchowskiej na okładce vogue'a bym nie zdzierżyła ;]
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:03   #96
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: VOGUE w Polsce

Tekst z Wikipedii mnie rozwalił

Skoro wszyscy myślą, że powinniśmy Vogue'a mieć, to dlaczego nie? Uważam, że na początek mogliby po prostu tłumaczyć z innych wydań, dawać te same sesje (chociażby te z polskimi modelkami) i okładki (faktycznie Kożuchowska to byłaby przesada.) Co do reklam - to nie musiałyby być od razu Chanel i Gucci. Mamy chyba jakieś luksusowe polskie marki, które mogłyby się reklamować i w jakiś sposób wypromować?

Btw we wrześniowym wydaniu Vogue'a brytyjskiego połowa modelek to były Polki!
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:52   #97
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Tekst z Wikipedii mnie rozwalił

Skoro wszyscy myślą, że powinniśmy Vogue'a mieć, to dlaczego nie? Uważam, że na początek mogliby po prostu tłumaczyć z innych wydań, dawać te same sesje (chociażby te z polskimi modelkami) i okładki (faktycznie Kożuchowska to byłaby przesada.) Co do reklam - to nie musiałyby być od razu Chanel i Gucci. Mamy chyba jakieś luksusowe polskie marki, które mogłyby się reklamować i w jakiś sposób wypromować?

Btw we wrześniowym wydaniu Vogue'a brytyjskiego połowa modelek to były Polki!


Dokładnie, uwzględniając te wszystkie argmenty, pojęcia nie mam dlaczego nadal u nas o nim ani widu ani słychu...
A może redakcja VOGUE sama uwierzyła w to, że u nas wydanie jest i nie zauważają że jednak nie ma, może wyślijmy do nich list że chcemy VOGUE, oni go otworzą i "A to w Polsce jeszcze VOGUE nie zrobiliśmy??... Wstyd, róbmy, szybko!!"

Aczkolwiek takie zorganizowanie wizażowej akcji "Poprzyj VOGUE w Polsce" i wysłanie do redakcji jakiejś zbiorowej petycji może nie byłoby wcale takim głupim pomysłem? ...
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 12:55   #98
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość


Dokładnie, uwzględniając te wszystkie argmenty, pojęcia nie mam dlaczego nadal u nas o nim ani widu ani słychu...
A może redakcja VOGUE sama uwierzyła w to, że u nas wydanie jest i nie zauważają że jednak nie ma, może wyślijmy do nich list że chcemy VOGUE, oni go otworzą i "A to w Polsce jeszcze VOGUE nie zrobiliśmy??... Wstyd, róbmy, szybko!!"

Aczkolwiek takie zorganizowanie wizażowej akcji "Poprzyj VOGUE w Polsce" i wysłanie do redakcji jakiejś zbiorowej petycji może nie byłoby wcale takim głupim pomysłem? ...
I do kogo wyślemy petycję? Do Conde Nast?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 22:42   #99
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V
I do kogo wyślemy petycję? Do Conde Nast?
Do Madam Wintour

A na serio - nie da rady bo nie ma do kogo czegoś takiego wysłać. Pismo nigdy nie powstało, więc nie ma ani wydawcy ani nic.
__________________
no risk, no fun

Edytowane przez miu miu
Czas edycji: 2009-09-15 o 22:44
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 08:51   #100
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Do Madam Wintour

A na serio - nie da rady bo nie ma do kogo czegoś takiego wysłać. Pismo nigdy nie powstało, więc nie ma ani wydawcy ani nic.
W sumie racja, jednak ktoś musi odpowiadać za decyzję o tym czy gdzieś wydają, czy nie, chyba im na loterii to nie wyskakuje
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:01   #101
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
W sumie racja, jednak ktoś musi odpowiadać za decyzję o tym czy gdzieś wydają, czy nie, chyba im na loterii to nie wyskakuje

Własnie wyczytałam, ze Glamour w Polsce został odsprzedany do G+J (wydawcy m.in. Naj), więc wychodzi na to, ze COnde Nast wycofało isę z rynku wydawniczego w Polsce.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2009-09-16 o 10:03
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 14:15   #102
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Własnie wyczytałam, ze Glamour w Polsce został odsprzedany do G+J (wydawcy m.in. Naj), więc wychodzi na to, ze COnde Nast wycofało isę z rynku wydawniczego w Polsce.
Osz cholero, to pewne? Kurczę, niedobrze
Miejmy nadzieje że to odosobniony przypadek...
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:19   #103
alwayspecial
Raczkowanie
 
Avatar alwayspecial
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 95
GG do alwayspecial
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Własnie wyczytałam, ze Glamour w Polsce został odsprzedany do G+J (wydawcy m.in. Naj), więc wychodzi na to, ze COnde Nast wycofało isę z rynku wydawniczego w Polsce.
kiedy zostało odsprzedane??
alwayspecial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:55   #104
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Własnie wyczytałam, ze Glamour w Polsce został odsprzedany do G+J (wydawcy m.in. Naj), więc wychodzi na to, ze COnde Nast wycofało isę z rynku wydawniczego w Polsce.
To jakaś ściema chyba jest, Glamour wogóle do Conde Nast należał?? Bo wzięłąm sobie ostatnie (wrześniowe) wydanie, a tam co? Wydawca G+J, mało tego, wziełam wrześniowe z zeszłego roku, a tam co? Również wydawca G+J... Coś tu nie gra
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:39   #105
alwayspecial
Raczkowanie
 
Avatar alwayspecial
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 95
GG do alwayspecial
Dot.: VOGUE w Polsce

Sprawdziłam i wydawcą jest G+J ale na licencji Conde Nast. No i już chyba wszystko jasne
alwayspecial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:33   #106
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez alwayspecial Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i wydawcą jest G+J ale na licencji Conde Nast. No i już chyba wszystko jasne
I uff...
Ja tylko czekam kiedy wreszcie będzie ten obiecany (od kwietnia) Harper's Bazaar, mam nadzieję że w najbliższych miesiącach

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2009-09-16 o 19:35
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:06   #107
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: VOGUE w Polsce

Harper's Bazaar to byłoby coś. Jak wyjdzie to proszę o informację tutaj, na pewno kupię albo ktoś mi kupi i wyśle do UK
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:53   #108
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: VOGUE w Polsce

VOGUE myślę,że to ogólnie nie potrzebne na co komu tracić czas na takie gazetki. Myślę,że ta gazeta to coś w rodzaju snobizmu ale nie oszukujmy się jeżeli stać nas na wszystko to kupujemy rzeczy,które nam się podobają a nie patrzymy na markę chyba,że ktoś jest snobem. Osoba jeśli zarabia grubą kasę ciągle się rozwija kształcić ważny jest dla niej intelekt a nie jakaś głupia znana marka. Jestem sceptycznie do tego nastawiona mimo pieniędzy jakie się zarabia. To jest tak nie ważne co kto co zaprojektuje ważne,że to jest znane i może być nawet beznadziejne i tak powiem,że super. Dla mnie ta gazetka jest przereklamowana. Właśnie wchodząc na jakieś str internetowe ciągle o tym piszą więc w końcu postanowiłam sprawdzić jaki tego fenomen i jak widzę żaden. Dobrze,ze w Polsce tego nie ma.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:05   #109
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez aganieznajoma Pokaż wiadomość
VOGUE myślę,że to ogólnie nie potrzebne na co komu tracić czas na takie gazetki. Myślę,że ta gazeta to coś w rodzaju snobizmu ale nie oszukujmy się jeżeli stać nas na wszystko to kupujemy rzeczy,które nam się podobają a nie patrzymy na markę chyba,że ktoś jest snobem. Osoba jeśli zarabia grubą kasę ciągle się rozwija kształcić ważny jest dla niej intelekt a nie jakaś głupia znana marka. Jestem sceptycznie do tego nastawiona mimo pieniędzy jakie się zarabia. To jest tak nie ważne co kto co zaprojektuje ważne,że to jest znane i może być nawet beznadziejne i tak powiem,że super. Dla mnie ta gazetka jest przereklamowana. Właśnie wchodząc na jakieś str internetowe ciągle o tym piszą więc w końcu postanowiłam sprawdzić jaki tego fenomen i jak widzę żaden. Dobrze,ze w Polsce tego nie ma.

A co Ci przeszkadza kolejna pozycja na rynku prasowym? Nie chcesz czytać, nie czytaj.
Inaczej jedynymi pisamami, jakie ukazywałyby się na rynku byłyby Zeszyty Literackie i Bibliofil Polski.

A zamiłowanie do dobrych marek i mody nie wyklucza braków w intelekcie: vide Grazyna Kulczyk, Anda Rottenberg, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz, Grażyna Torbicka.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 11:20   #110
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez aganieznajoma Pokaż wiadomość
VOGUE myślę,że to ogólnie nie potrzebne na co komu tracić czas na takie gazetki. Myślę,że ta gazeta to coś w rodzaju snobizmu ale nie oszukujmy się jeżeli stać nas na wszystko to kupujemy rzeczy,które nam się podobają a nie patrzymy na markę chyba,że ktoś jest snobem. Osoba jeśli zarabia grubą kasę ciągle się rozwija kształcić ważny jest dla niej intelekt a nie jakaś głupia znana marka. Jestem sceptycznie do tego nastawiona mimo pieniędzy jakie się zarabia. To jest tak nie ważne co kto co zaprojektuje ważne,że to jest znane i może być nawet beznadziejne i tak powiem,że super. Dla mnie ta gazetka jest przereklamowana. Właśnie wchodząc na jakieś str internetowe ciągle o tym piszą więc w końcu postanowiłam sprawdzić jaki tego fenomen i jak widzę żaden. Dobrze,ze w Polsce tego nie ma.
A czy ktoś by Cię zmuszał do kupowania? Przecież nie ma takiego obowiązku
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 23:14   #111
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez alwayspecial Pokaż wiadomość
Sprawdziłam i wydawcą jest G+J ale na licencji Conde Nast. No i już chyba wszystko jasne
tytuły zagraniczne są wydawane przez polskie wydawnictwa/te z siedzibami w Polsce, na zagranicznych licencjach (w tym przypadku Conde Nast.)

podbijając wątek - ile byłybyście w stanie płacić za polską wersję Vogue? czy 20 pln to, Waszym zdaniem, wygórowana cena za taki tytuł?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:33   #112
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A co Ci przeszkadza kolejna pozycja na rynku prasowym? Nie chcesz czytać, nie czytaj.
Inaczej jedynymi pisamami, jakie ukazywałyby się na rynku byłyby Zeszyty Literackie i Bibliofil Polski.

A zamiłowanie do dobrych marek i mody nie wyklucza braków w intelekcie: vide Grazyna Kulczyk, Anda Rottenberg, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz, Grażyna Torbicka.
Kto to jest?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:51   #113
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Kto to jest?
Założycielka La Manii, partnerka Kulczyka
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 10:32   #114
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Założycielka La Manii, partnerka Kulczyka
ok juz wygoglalam. Wyglada genialnie jak na swoj wiek.
Jednak bogaty maz i jeszcze bogatszy partner robia swoje.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:00   #115
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ok juz wygoglalam. Wyglada genialnie jak na swoj wiek.
Jednak bogaty maz i jeszcze bogatszy partner robia swoje.
z tego co wiem, Pani Przetakiewicz sama też się nieźle dorobiła choć na pewno nie na taką skalę jak jej obecny partner

co tu dużo mówić, pieniądze, podróże, bywanie, znajomości...do tego wrodzona klasa i poczucie smaku
http://lamaniabyjoanna.tumblr.com/
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:09   #116
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
z tego co wiem, Pani Przetakiewicz sama też się nieźle dorobiła choć na pewno nie na taką skalę jak jej obecny partner

co tu dużo mówić, pieniądze, podróże, bywanie, znajomości...do tego wrodzona klasa i poczucie smaku
http://lamaniabyjoanna.tumblr.com/

Z tym poczuciem smaku i klasa to bym nie przesadzała. Nie lubię porjektantów, którzy sa wieszakami swojej własnej marki. od stóp do głow w La manii, coągle ten sam krój bluzki. Już wieje nudą.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:36   #117
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Z tym poczuciem smaku i klasa to bym nie przesadzała. Nie lubię porjektantów, którzy sa wieszakami swojej własnej marki. od stóp do głow w La manii, coągle ten sam krój bluzki. Już wieje nudą.
nie powiem, że to 'ikona stylu' i jest dla mnie inspiracją, bo akurat jestem inną 'półką wiekową' i wolę zupełnie inną stylistykę, ale osobiście uważam, że babeczka ma klasę i styl, potrafi się świetnie ubrać i prezentuje się co najmniej nieźle.
projekty jej marki są geometryczno-klasyczne i z pewnością trafiają na target, dla którego są przeznaczone. fajnie, że kolekcje to podobny styl, widać tu skupienie na jakości produktów. oczywiście bez porównania z zagranicznymi markami luksusowymi, ale cieszy mnie, że coś w naszej polskiej modzie 'rusza'. bo owszem, mamy wielu zdolnych młodych projektantów, ale moda to biznes i bez ogromnych wkładów finansowych nie powstaną u nas popularne marki z wyższej półki,.
a to, że Pani Przetakiewicz jest teraz stale ubrana w La manię, również jest dla mnie odrobinę irytujące, ale też rozumiem doskonale dlaczego tak się dzieje, w końcu marka dopiero raczkuje i walczy o popularność

edit.: oczywiście wyrażam moją skromną opinię, nikomu nie narzucam własnego zdania
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2012-03-12 o 11:44
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:57   #118
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: VOGUE w Polsce

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
z tego co wiem, Pani Przetakiewicz sama też się nieźle dorobiła choć na pewno nie na taką skalę jak jej obecny partner

co tu dużo mówić, pieniądze, podróże, bywanie, znajomości...do tego wrodzona klasa i poczucie smaku
http://lamaniabyjoanna.tumblr.com/
zdecydowanie sama z pensji radcy prawnego nie zalozylaby sieci salonow dentystycznych...czy co ona tam ma.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 15:09   #119
Smile26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: VOGUE w Polsce

Oooo taaak Marzę o tym aby przeczytać całego Vogu'a od deski do deski . A nawiązując do naszego kraju ... Zdążyłam zauważyć że Polska już nie jest na tak szarym końcu co sprzed kilku lat oczywiście jeszcze nie śmię porównywać jej do Tokio czy Paryża ale to jest jednak wielki krok naprzód .Jest naprzykład tyle blogerek które dają naszej Polsce szansę aby mogła zaistnieć . Mam tu na myśli ludzi którzy mają wyjątkowy styl , którzy wyróżniają się w tłumie . Trzyam kciuki aby na polskim rynku pojawił się Vogue .
Smile26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:25   #120
thecherrynaomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 22
Dot.: VOGUE w Polsce

Hmm powiem tak. Ja myślę, że jesteśmy zbyt biednym krajem na gazety tego typu. Cena pewnie byłaby wysoka ,koło 30 zł i większość osób kręciłaby nosem. U nas niektórzy nie kupują gazety za 2 zł, bo za droga a co dopiero takiej ? Oczywiście znaleźliby się chętni ( w tym ja) ale czy ich liczba była by wystarczająca ? Coś mi się nie wydaje...
__________________
Zapraszam na mój kanał o louis vuitton, ysl itd
https://www.youtube.com/user/TheCherryNaomi
thecherrynaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.