PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 17:42   #991
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Dziewczyny, ja melduję, że już jestem, muszę jeszcze tylko rozpakować sakwy, nastawić milion prania, ogarnąć chałupę po tym, jak przez tydzień moje koty z troską się nią zajmowały , oporządzić z grubsza 300 maili, które na mnie czekało rano w skrzynce mailowej i nade wszystko coś ZJEŚĆ
Potem tu przyjdę i będę patrzeć co jest grane i jak w ogóle, na razie widzę tylko, żeście cztery strony wątku przeplotkowały, i to beze mnie!
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 10:46   #992
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Szefowa wróciła
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:53   #993
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

O w imię ojca i syna, spojrzałam na tabelkę i nie mogę zakumać

Ale najpierw:
Proszę mi się tu nie prać w wątku, bo jak nie to postawię moderatorce szanownej flaszkę, żeby wszystkich pobanowała, łącznie ze mną, bo co mam sama do siebie gadać

Rododendron - dzięki za opiekę nad tabelką Dziewczyny są przywyknięte do tabelki w jej dotychczasowej formie, bo od lat już tak robimy zamówienia, łącznie z takimi o wiele większymi i weszło w krew, więc nie dziw się, że nie doceniły tak do końca Twojej rewolucji i nie pałały entuzjazmem Faktycznie jest tak, że po skończeniu pierwszej paczki minusujemy co jest, a potem dodajemy kolejną jak się komuś zachce dopisać. Jak się nie zbierze, to dumamy kto oddaje co zabrał Zazwyczaj mordobić przy tym nie było, odchodziły za to dzikie targi i przekupstwa kto co komu i za co Czyli ogólnie do zamknięcia tabeli jest jeden wielki sajgon, burdel i przewalanie, a potem się tabelkę zamyka i sprząta

Ale kumam też ideę tego, co Ty wprowadziłaś, choć nie widzę tego w tabelce. Pousuwałaś te podwójne wpisy? Bo póki co jakoś nie mogę się do końca połapać i będę Cię prosić o wprowadzenie Czy kolory coś oznaczają? te na które są pokolorowane komórki? Czy tylko rozdzielają graficznie rodzaje? Czemu niektóre komórki w wierszach 16-24 są żółte, a niektóre białe? Coś tam zaszło o czym powinnam wiedzieć? I czemu ilość w L31 i L32 jest na zielono?
Czemu niektóre komórki są obramowane, choć nie powinny, a niektóre nie są, choć były? To tylko nie do końca dbałe kopiowanie czy jest jakiś inny powód, którego jeszcze nie udało mi się rozgryźć?
Sorry, jesli to wygląda tak, że czepiam się detali - nie chodzi o to, tylko ja jestem megawzrokowcem i dla mnie każdy kolorek, obramowanko poza normą i rózne takie znaczy, że trzeba tu tu na to to zwrócić uwagę, bo coś tu ma być inaczej niż normalnie (ktoś coś domawiał, odmawiał, komuś przekładał, pozyczał, oddawał, liczył sobie taniej, drożej, coś mu mam dołożyć, doliczyć, zabrać albo odliczyć, czy cokolwiek - różne są sytuacje czasem )

Jesli to niecelowe w żaden sposób, znaczy niczemu nie służy (zwłaszcza te przypadkowe obramowania) to ja sobie to popoprowiam ok w wolnej chwili, ok? bo strasznie mnie to rozprasza Tylko najpierw chciałam zapytać, żeby czegoś nie spsuć

A teraz w kwestii spraw, które się przwinęły pod moją nieobecność:

1. Jak jest z tymi minus 10% przy braku nadruku - nie wiem, bo ostatnio takiego zapisu nie było, dlatego wpisywałam, jakby go i teraz nie było. I tak dojdzie wysyłka plus i tak na koniec się jeszcze wszystko rozliczy ostatecznie. Ale jeśli wolicie i znajdzie się chętny - można to zmienić już teraz, mnie tam rybka Ja wszystkie ceny będę sprawdzać z fakturą na końcu, bo tak to wielokrotna robota

2. NIP unijny mam, w każdym razie nic mi nie wiadomo, żeby mi go szanowny Pan Naczelnik US odebrał w ostatnim czasie, więc naliczać się będzie VAT polski, 23%. Faktury wystawię, ale już widzę, że chętnych będzie więcej niż dwie-trzy osoby (Kamyk, Tolinka, sun, Lianna, Iwogg - Was kojarzę, a reszta będzie się jeszcze zgłaszać w temacie pewnie ) dlatego szukam oficjalnie jele... tfu! ochotnika, żeby przyjąć ode mnie jedną fakturę i rozfakturować na poszczególne dziewczyny. Ostatnio przy zamowieniu silveksu robiła to Extrano i miała na to jakiś szybki patent excelowy, ale ja nie kumam tych klocków aż tak dobrze, żeby powiedzieć coś więcej na ten temat
Ktoś się zgłasza?
(wiem, że to smieszne, że pięć faktur mnie przerasta, ale serio, miałam już takie jaja, że chętnie się z tego wymiksuję i zrzucę na barki kogoś bardziej ogarniętego )

3.
Pudełka widziałam różne przy okazji poprzedniego zamówienia. Torino mnie z nóg nie zwaliły, ale są przyzwoite. Znaczy no... nie mój styl, ale nie walą wsią (pewnie dlatego nie mój styl, jak by to głębiej przemyśleć )
Bostony perłowe granatowe są ładne, naprawdę, choć do brązowych się nie umywają. Ale to moje zboczenie chyba, dla mnie perłowe Bostony są w dechę i nic ich nie pobije )))

4. Przekraczanie progu cenowego z tego co pamiętam liczy się dla każdego koloru z osobna.

5. Promocje zazwyczaj kończą się, gdy kończą się dane pudełka (promocje zazwyczaj obejmują kolory sezonowe i już niewracające).

6. Bibułki mogę zamówić, jakoś będę kombinować, żeby to zapakować, choć już z samymi pudłami bywa czasem problem, jeśli ktoś nie bierze całego kartonu. Ale mam zamiar teraz nie pakować już z partyzantki, w to, co mam w domu, tylko kupić papier pakowy i folię stretch zamiast się z tematem szamotać
Ja sama bibułek bym wzięła ze 100-150, ale gdyby były czerwone Białe to mi jakoś tak zbędne, trochę jak papier śniadaniowy, a czerwone są bardzo si i jazzy i pasują mi do pudełek, bo się przerzuciłam już całkiem na czerwone; tu fuksjowe chcę tylko, bo mam jedną fajną Klientkę, która lubi fuksję i chciałam jej zrobić przyjemność jak u mnie kupi

7. Kto to jest Malinówka i Mró z tabelki? Nie żebym miała wyganiać, ale chciałam skojarzyć

8. I - last but not least - błagam, nie róbmy tu sztucznych podziałów na nowych i starych bywalców, bo gdzieś tam mi mignęła taka sugestia. Czy ja kiedykolwiek komuś zabroniłam zamawiać albo lepiej traktowałam jednych lub drugich? Jeśli musiałam komuś coś zabrać, a nikt się nie zgłaszał, to zawsze starałam się rozsądnie (żeby nie zabierać jednej sztuki komuś, kto brał jedną sztukę, tylko prędzej temu, kto brał setkę, dajmy na to), a gdy rozsądek zawodził - losowałam. I zdaje mi się, że każdy w losowaniu wypadał tak samo często, ze mną włącznie To są tylko pudełka/sreberka/kamyczki, nie warto się dla nich skłócić

Plus na koniec - KIEDY ZAMAWIAMY? Mnie jest obojętne zupełnie, dostosuję się do Was Kiedy chcecie zakończyć roszady i finalizować? Środek tygodnia? Koniec? Już zaraz natychmiast?

I jeszcze - czy nikt więcej nie chce fuksjowych Santiago? Ja je biorę tylko ze względu na jedną Klientkę, która lubi ten kolor, ale ona nie kupuje aż tyle, żeby brać więcej, nawet te dwanaście by mi na rok starczyło, jak nie lepiej Może jakby się zdecydować na jeden rozmiar to się zbierze choć kartonik chętnych? (wtedy byłabym za tymi mniejszymi )

Uff...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:09   #994
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

no to w związku z tym,że powoli będzie się zamykać tabelka to apeluję bierzcie:
http://www.westpack.com.pl/7515-uniw...odluzne_1.aspx

zostało 35 sztuk,jak się nie uzbiera to moje zamówienie weźmie w łeb,dla kilku pudełek nie opłaca mi się zamawiać
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:39   #995
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
.......

7. Kto to jest Malinówka i Mró z tabelki? Nie żebym miała wyganiać, ale chciałam skojarzyć ......
Przyplątałam się tu z wątku koralikowego . Tam dziewczyny mnie przyjęły , więc tutaj pod nieobecność dowodzącej bez pozwoleństwa dopisałam się do listy . Od niedawna szydełkuję sznury koralikowe ale supłam też biżu frywolitkową .Jak się nieco rozkręcę to może odważę się założyć wątek . Liczę na przychylność
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:43   #996
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Ale one są pakowane po 12 sztuk, więc najwyżej ktoś z jednego zrezygnuje i ciut drożej (2,42 zł netto minus te 10%) ale byłoby...
Poza tym one są, z tego co widzę, bordowe, a w tabeli są jako brązowe. Ktoś wie czemu?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

O, dzięki Malinówka Nie kojarzyłam Cię z wątku a nie chciałam, żeby nam jakieś martwe dusze zostały w tabeli
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:55   #997
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Malinówka to Bożenka, która bierze z nami udział w zamówieniu toho https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=564764&page=147
Bezproblemowa i baaaardzo miła kobitka

Mari, ja wyjeżdżam, więc chciałabym ewentualnie zapłacić, chyba, że nie wyślecie zamówienie do piątku bo jakoś tak bym wracała
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog

Edytowane przez Rusa48
Czas edycji: 2012-08-12 o 15:57
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 21:35   #998
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Tam gdzie sie nie uzbieralo cale pudlo, odpada zamowienie tak?
czyli jesli cos chcialam zamowic, i zostanie iles sztuk dostepnych tzn, że wcale nie bedzie tych pudelek, i warto się przerzucic na cos innego?
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 21:56   #999
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez Mia Aim Pokaż wiadomość
Tam gdzie sie nie uzbieralo cale pudlo, odpada zamowienie tak?
czyli jesli cos chcialam zamowic, i zostanie iles sztuk dostepnych tzn, że wcale nie bedzie tych pudelek, i warto się przerzucic na cos innego?
Jeszcze nie zadecydowano kiedy realizujemy to zamówienie, nadal wiele może się zmienić. Zatem zachęcaj przekupuj, dobieraj...
Jeśli jest realna szansa, że uda się wykończyć paczkę (byli zainteresowani poza Tobą, nie zostało wiele do zamknięcia paczki), to próbuj.

Na przykład:

Bardzo zachęcam do brania pięknych bostonów w kolorze perłowy brąz na bransoletki i zegarki

http://www.westpack.com.pl/1871-bran...a/zegarek.aspx

Zostało zaledwie 5 sztuk do zamknięcia drugiej paczki. Pudełka mają jedną cechę, która dla niektórych może okazać się istotna (na przykład dla mnie ) - są GŁĘBOKIE. Nadawać się będą również na wymyślniejsze i większe wisiory. Wymiary: 85 x 85 x 55 mm.
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2012-08-12 o 22:05
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:00   #1000
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Gdyby Bostony były czerwone i perłowe, to by było pięknie...
Do 25 sierpnia się pewnie nie wyrobimy z zamówieniem i dostawą do Ciebie? Odbiór osobisty mi się marzy... Choć jakbyś się busem tłukła to wolałabym wysyłkę...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:11   #1001
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Ja zachęcam do zastanowienia się nad tym pięknym pudełkiem

które jest idealne do zapakowania dużego kompletu (jeśli ktoś kupuje od nas duży, drogi komplet, to wypada mu go elegancko przekazać )

w nim, można ładnie wyeksponować każdy element: kolczyki+ bransoleta + przywieszka:
http://www.westpack.com.pl/milano-xl-naszyjnik.aspx
zostały tylko 2 sztuki


no i jeszcze te są świetne: i na kolczyki , i na przywieszke, ozdoby do włosów
http://www.westpack.com.pl/barcelona...alne-duze.aspx
myślę że białe tło będzie ładnie współgrać z Każdym kolorem biżuterii

a może ktoś chce mi oddać pare sztuk Boston uniwersalne duze?

Edytowane przez Mia Aim
Czas edycji: 2012-08-13 o 08:32
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 09:18   #1002
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez Rusa48 Pokaż wiadomość
Mari, ja wyjeżdżam, więc chciałabym ewentualnie zapłacić, chyba, że nie wyślecie zamówienie do piątku bo jakoś tak bym wracała
Zapłacisz jak wrócisz, nic się nie martw

Cytat:
Napisane przez Eilo Pokaż wiadomość
Bardzo zachęcam do brania pięknych bostonów w kolorze perłowy brąz na bransoletki i zegarki
O, te pudełka śliczne są! Sama ostatnio jak je widziałam, to żałowałam, że nie zamówiłam tak po prostu do domu, na różne dżinksy, choć pewnie dobrze, bo nie mam zielonego pojęcia do czego miałabym je wykorzystać
Ale są naprawdę super, niekoniecznie na biżuty

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Do 25 sierpnia się pewnie nie wyrobimy z zamówieniem i dostawą do Ciebie? Odbiór osobisty mi się marzy... Choć jakbyś się busem tłukła to wolałabym wysyłkę...
Może się wyrobimy, gdyby się sprężyć. Mnie też by osobiste dostarczenie bardziej pasowało, bo wygodniej mi pudła nawet do busa zapakować (bo pewnie busem się bujnę), niż kombinować jak z nich złozyć pakę dla kuriera Zobaczymy jak wyjdzie, mam nadzieję, że się uda

A skoro nie ma chętnych na wyznaczenie terminu, to ja go wyznaczam po dyktatorsku Do środy (pojutrze) do 20.00 miąchamy w tabelce, potem zamykam i będziem sprzątać, ok?
Nie słyszę głosów sprzeciwu, więc przeszło

Rododendron7 - czy to Ty uporządkowałaś obramowania w tabelce? Czyli one nic nie znaczyły? Bo teraz widzę ładnie jest, ale nie wiem czy na pewno tak być powinno

Zaczęłam rozpisywać w opisach opakowania na ilość sztuk w kartonie (jeszcze nie skończyłam, ale to w wolniejszej chwili) i nie ładuje mi się link z wiersza 10 - zaznaczyłam ciemniejszym kolorem - Wam też nie? Jeśli nie, to pewnie tych opakowań już nie ma...

I przepisałam swoje większe fuksjowe Santiago do mniejszych - może się choć jedno pudło zbierze... W te mniejsze wchodzi spokojnie większość nieszczególnie odjechanych kolczyków Na zachętę dla osób, które wezmą mogę dołozyć pasującą kolorem wstążkę z organzy do wiązania kokardek I tak będę musiała do swoich całą szpulkę kupić, a z resztą nie będę miała co począć, więc mogę oddać
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:23   #1003
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość

I przepisałam swoje większe fuksjowe Santiago do mniejszych - może się choć jedno pudło zbierze... W te mniejsze wchodzi spokojnie większość nieszczególnie odjechanych kolczyków Na zachętę dla osób, które wezmą mogę dołozyć pasującą kolorem wstążkę z organzy do wiązania kokardek I tak będę musiała do swoich całą szpulkę kupić, a z resztą nie będę miała co począć, więc mogę oddać
no z kokardka -to od razu zachęcająco brzmi
moglabys dać link, ktore to sa dokladnie? te z 2 piwrszych wierszy?


ja się jakoś zakręcilam , potrzebuje czegos na duże kolczyki - nie wiem co dobrac...

Edytowane przez Mia Aim
Czas edycji: 2012-08-13 o 09:25
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:36   #1004
Rusa48
Wtajemniczenie
 
Avatar Rusa48
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 001
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Dzięki Mari
Przerzuciłam Barcelony, wyzerowałam co się dało
Może ta 10 pozycja jest wyprzedana, dlatego się nie ładuje? Link wygląda na prawidłowy.

Czy ktoś odstąpiłby bostony z pozycji 9? 2-5 pudełek? Dotarłam za późno do tabelki i były już rozparcelowane
__________________
Moje wytwory
Preferencje
Mój blog
Rusa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:35   #1005
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez Rusa48 Pokaż wiadomość
Dzięki Mari
Przerzuciłam Barcelony, wyzerowałam co się dało
Może ta 10 pozycja jest wyprzedana, dlatego się nie ładuje? Link wygląda na prawidłowy.

Czy ktoś odstąpiłby bostony z pozycji 9? 2-5 pudełek? Dotarłam za późno do tabelki i były już rozparcelowane
ja tez chciałabym kilka sztuk
moze jest opakowanie po 12 sztuk to bysmy wziely na pol
a moze ktos jeszcze sie nie załapał? ja się deklaruję na maksymalnie 10.
http://www.westpack.com.pl/1806-uniwersalne-duze.aspx

Edytowane przez Mia Aim
Czas edycji: 2012-08-13 o 10:37
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:56   #1006
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Mari wzięłam 4 różowe Santiago, chociaż nie wiem po co mi one... Może je oscrapuję...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:45   #1007
lianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 226
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez Mia Aim Pokaż wiadomość
ja tez chciałabym kilka sztuk
moze jest opakowanie po 12 sztuk to bysmy wziely na pol
a moze ktos jeszcze sie nie załapał? ja się deklaruję na maksymalnie 10.
http://www.westpack.com.pl/1806-uniwersalne-duze.aspx
Głośno myślę

Rusa 5
Mia Aim 10
Ja mogę też dobrać 10 (chociaż mam już 18
....hmm, ale pod warunkiem że znajdziemy jeszcze chętne na 23 pudełka po 2,52 ( cena przy 96szt)

Pudełka 86 x 86 x 26 mm ,w tak pięknym kolorze , za 2,50 to naprawdę okazja!!!

Ps. Jak cena spadnie to np. Rododendron i Rusałka spokojnie za zaoszczędzone pieniądze mogą dobrać po 2-3 opakowania lub więcej oczywiście

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość

6. Bibułki mogę zamówić, jakoś będę kombinować, żeby to zapakować, choć już z samymi pudłami bywa czasem problem, jeśli ktoś nie bierze całego kartonu. Ale mam zamiar teraz nie pakować już z partyzantki, w to, co mam w domu, tylko kupić papier pakowy i folię stretch zamiast się z tematem szamotać
Ja sama bibułek bym wzięła ze 100-150, ale gdyby były czerwone Białe to mi jakoś tak zbędne, trochę jak papier śniadaniowy, a czerwone są bardzo si i jazzy i pasują mi do pudełek, bo się przerzuciłam już całkiem na czerwone; tu fuksjowe chcę tylko, bo mam jedną fajną Klientkę, która lubi fuksję i chciałam jej zrobić przyjemność jak u mnie kupi
zgadzam się , biały to papier śniadaniowy !!!

postuluję zmienić kolor!
Na jaki ?...na taki żeby pasował do bostonów perła brąz i perła niebieski
__________________
Sutasz i wire wrapping
lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:53   #1008
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez lianna Pokaż wiadomość
Głośno myślę

Rusa 5
Mia Aim 10
Ja mogę też dobrać 10 (chociaż mam już 18
....hmm, ale pod warunkiem że znajdziemy jeszcze chętne na 23 pudełka po 2,52 ( cena przy 96szt)

Pudełka 86 x 86 x 26 mm ,w tak pięknym kolorze , za 2,50 to naprawdę okazja!!!

Ps. Jak cena spadnie to np. Rododendron i Rusałka spokojnie za zaoszczędzone pieniądze mogą dobrać po 2-3 opakowania lub więcej oczywiście

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



zgadzam się , biały to papier śniadaniowy !!!

postuluję zmienić kolor!
Na jaki ?...na taki żeby pasował do bostonów perła brąz i perła niebieski
jeżeli odpadnie pare innych (barcelona np.) moich zamowien to moge wziac wiecej nawet 20.


i popieram kolor bibulki

czy we wszystkich opakowaniach jest gabeczka w srodku,(jakiekolwiek wypelnienie)?czy trzeba osobno dokupic?

a papier to pasowalby złoty


a co z tymi promocyjnymi,jak tak duzo zostalo?? tez nie beda zamowione?
http://www.westpack.com.pl/1810-naszyjnik-podluzny.aspx
http://www.westpack.com.pl/1814-naszyjnik.aspx

pytam bo musze sie ubezpieczyc i wziąc cos innego jesli one nie dojda do skutku, to biore wszystkie milano XL

Edytowane przez Mia Aim
Czas edycji: 2012-08-13 o 12:10
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:15   #1009
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Ja bibułki mogę brać tylko białe lub ecru, na inne odpadam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 12:28   #1010
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez lianna Pokaż wiadomość
Głośno myślę

Rusa 5
Mia Aim 10
Ja mogę też dobrać 10 (chociaż mam już 18
....hmm, ale pod warunkiem że znajdziemy jeszcze chętne na 23 pudełka po 2,52 ( cena przy 96szt)

Pudełka 86 x 86 x 26 mm ,w tak pięknym kolorze , za 2,50 to naprawdę okazja!!!

Ps. Jak cena spadnie to np. Rododendron i Rusałka spokojnie za zaoszczędzone pieniądze mogą dobrać po 2-3 opakowania lub więcej oczywiście
Te pudełeczka są po 24 sztuki więc spokojnie możecie karton dodać. Mogę dobrać 3 sztuki w kolejnym kartonie - może faktycznie do 96 dozbieramy.

PS: Dodałam póki co trzeci karton - zostało 9 sztuk, jak się zbierze to dodam czwarty z kolejnymi 24 sztukami, może cena pójdzie w dół.

PS2: Jak ktoś nie załapał się na Seville w kolorze zielonym czy turkusowym to chętnie oddam 6 sztuk po trzy z każdego.
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha


Edytowane przez rusa1ka
Czas edycji: 2012-08-13 o 12:39
rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:47   #1011
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

O dzisas, jak jeden dzien mam zadyme i nie mam czasu tu zagladac, to TYYYYLEEEEEEEEEEEE sie dzieje! Przepraszam, ze tak pozno odpisuje, ale wczoraj zabieralam sie za ten wpis 5 razy, zaczynalam go i za kazdym razem odciagano mnie w brutalny sposob! To ja juz zeby nie cytowac kilometrami po kolei lece:

Hej Marisella, bardzo milo Cie poznac w koncu, wcale sie nie dziwie, ze tu nikt sie nie kloci i w ogole jest git, bo brzmisz jak jakas ponadnaturalnie mila osoba, wiec nic dziwnego, ze nie moze byc inaczej Moze to wplyw wakacji a moze masz sok malinowy zamiast krwi ;P Wybacz cale to zamieszanie, ale pewnie doczytalas juz co i jak i dlaczego, wiec nie bede sie powtarzac Tak, zdublowane wpisy pododawalam do wczesniejszych, byly tylko na poczatku, i przy malej ilosci osob, kiedy pudelka wybieraly sie powoli i nie bylo wiadomo czy zostana wyzerowane. Kolory tylko rozrozniaja poszczegolnie typy pudelek, latwiej je chyba w taki sposob ogarnac Pokolorowane komorki i te czesciowo i inne to nie ja wpisywalam wiec nie ruszalam, bo myslalam, ze ma jakis cel Ale i tak juz wszystko doprowadzilas do idealnego porzadku, jak wczesniej mowily dziewczyny, ze zrobisz zaraz po powrocie

Mam pytanie w kwestii tego vatu, czy placa go tylko bioracy fakture, czy wszyscy jak leci? Pytam, bo w koralikach placa go tylko te dziewczyny, ktore chca fakturke, reszta nie, jak by nie bylo, to jednak pare zlotych

Ze swojej strony nie okreslam sie zadnym terminem, jestem elastyczna i moge wplacic kase dzis a moge za miesiac, dostosuje sie do wybranego przez szefowa.

Bibulki i ich kolor jest mi wielce obojetny, byle by pasowal do pudelek, wpisalam w pierwszym momencie brazowy, ale postulowano o zmiane na bardziej uniwersalny i bialy zaczal sie ladnie rozchodzic. Czy ja wiem czy on jest jak papier sniadaniowy? Chyba nie bardzo, przynajmniej ten ktory ja widzialam A bialy pasuje do wszystkiego, kazdego koloru, z innymi to juz roznie moze byc Chociaz taki blekitny to i z brazem i z niebieskim i z czarnym...albo i kremowy...

Moze by jednak te 10% odpisywac od razu, przy kazdym 100 zl to juz 10zl dodatkowo i juz mozna wziac kolejnych kilka pudeleczek ;P
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:53   #1012
Mia Aim
Raczkowanie
 
Avatar Mia Aim
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 100
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

ale niebieska bibulka do brazowego pudelka, nie bardzo...
w odwortna strone jeszcze jakos moze byc...
ja jestem za złotymi, srebrnymi, pomarancz, ...... albo kremowy,ale nie widze za bardzo jak on wygladaa.
Mia Aim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:58   #1013
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Te pudełeczka są po 24 sztuki więc spokojnie możecie karton dodać. Mogę dobrać 3 sztuki w kolejnym kartonie - może faktycznie do 96 dozbieramy.

PS: Dodałam póki co trzeci karton - zostało 9 sztuk, jak się zbierze to dodam czwarty z kolejnymi 24 sztukami, może cena pójdzie w dół.

PS2: Jak ktoś nie załapał się na Seville w kolorze zielonym czy turkusowym to chętnie oddam 6 sztuk po trzy z każdego.
Mamy i trzeci karton - scaliłam i otworzyłam 4. Jak obiecałam dobrałam 3 sztuki. Reszta dziewczynki należy do Was
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:11   #1014
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez rododendron7 Pokaż wiadomość
Mam pytanie w kwestii tego vatu, czy placa go tylko bioracy fakture, czy wszyscy jak leci? Pytam, bo w koralikach placa go tylko te dziewczyny, ktore chca fakturke, reszta nie, jak by nie bylo, to jednak pare zlotych
Płącą wszyscy, bo przecież Marisella musi go zapłacić do polskiego US.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:50   #1015
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Płącą wszyscy, bo przecież Marisella musi go zapłacić do polskiego US.
Yhym, ja sie troche gubie z tymi unijnymi ustaleniami, myslalam, ze placi sie tylko wtedy, kiedy wykazuje ich sprzedaz

Btw, MrÓ to moja kolezanka, wpisalam ja w osobna rubryczke, zeby nie mieszala w moim zamowieniu, ale oba beda szly na mnie w jednej paczce, wiec jeden maly klopot z glowy

Kolor niebieski pasuje do brazowego, w jakichkolwiek ulozeniach, ale ten jest wyjatkowo ciemny...moze wiec jednak kremowy? Oczywiscie mozna wziac zloty, z tym, ze on jest dwa razy drozszy, ich jest 240 sztuk za te same pieniazki co innych 488

Edytowane przez rododendron7
Czas edycji: 2012-08-13 o 14:22
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:38   #1016
lianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 226
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Mamy i trzeci karton - scaliłam i otworzyłam 4. Jak obiecałam dobrałam 3 sztuki. Reszta dziewczynki należy do Was
To może Rusa1ko już scalisz na 96 i zmienić cenę to chętnych na te 7 szt znajdzie się łatwiej

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rododendron7 Pokaż wiadomość
Kolor niebieski pasuje do brazowego, w jakichkolwiek ulozeniach, ale ten jest wyjatkowo ciemny...moze wiec jednak kremowy? Oczywiscie mozna wziac zloty, z tym, ze on jest dwa razy drozszy, ich jest 240 sztuk za te same pieniazki co innych 488
to może faktycznie kremowy, pasuje do wszystkiego
__________________
Sutasz i wire wrapping
lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:41   #1017
rododendron7
Rozeznanie
 
Avatar rododendron7
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 570
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez lianna Pokaż wiadomość
To może Rusa1ko już scalisz na 96 i zmienić cenę to chętnych na te 7 szt znajdzie się łatwiej

7 czy 17? I cos Ty sie Li tak rozgadala, chyba norme roczna dzis wyrobisz

Ide na spacer do Kadoro, mam ich po sasiedzku teraz sie okazalo, pozdrowic od kogos? :P Btw, maja promocje 10% do 15, bezczelnie mnie skusili na daggery i tille

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lianna Pokaż wiadomość
to może faktycznie kremowy, pasuje do wszystkiego
No ba, w razie czego nawet kanapeczki sie zapakuje
rododendron7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:57   #1018
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

siedem

jak dobierzemy to cena spadnie

bezczelnie scaliłam i obniżyłam cenę do 2,52 (jak coś pomyliłam to krzyczeć)

OSTATNIE 7 SZTUK dużych uniwersalnych pudełeczek w pięknym perłowo brązowym kolorze: KLIK
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha


Edytowane przez rusa1ka
Czas edycji: 2012-08-13 o 15:01
rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:10   #1019
Malinówka
Wtajemniczenie
 
Avatar Malinówka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mazury-okoliceGiżycka
Wiadomości: 2 005
GG do Malinówka
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Nieopatrznie zrezygnowałam z brązowych Bostonów uniw. małych na rzecz białych a teraz obawiam się ,że białe nie przejdą . Czy ewentualnie ktoś mógłby odstąpić mi jeden kartonik brązowych .

Aaaaa.. pomyłka to dużych białych Barcelona jeszcze dużo zostało i już na wszelki wypadek domówiłam Bostony brązowe .

Edytowane przez Malinówka
Czas edycji: 2012-08-13 o 15:18
Malinówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:47   #1020
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: PUDEŁKA - wspólne zamówienie w WestPack

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
siedem

jak dobierzemy to cena spadnie

bezczelnie scaliłam i obniżyłam cenę do 2,52 (jak coś pomyliłam to krzyczeć)

OSTATNIE 7 SZTUK dużych uniwersalnych pudełeczek w pięknym perłowo brązowym kolorze: KLIK
Jeszcze 6

I teraz propozycja do LiAnny i Frydzi:

w tabeli są pudełka santiago różowe duże i małe i na chwilę obecną żadne nie są dobrane do końca, czy jest szansa abyście obie przeniosły swoje zamówienie z dużych na te mniejsze? Aktualnie małych do całego kartonu brakuje 16 sztuk na 48, dużych 18 na 24, gdybyście przerzuciły się na małe zostało by 10 sztuk i myślę, że ostatecznie karton by się zebrał

PS: Dobrałam też papier bibułkowy - zobaczymy co to za cudo. Zostało 118 po 0,26 gr. Ktoś jeszcze chętny?
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha


Edytowane przez rusa1ka
Czas edycji: 2012-08-13 o 15:52
rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.