Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-15, 07:05   #2821
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran



Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 07:06   #2822
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Mnie coś świta hehe ale możesz się nam przypomnieć,a raczej opowiedzieć co i was !
Jak Antoś ? dobrze pamiętam?
Dobrze dobrze.
My sie mamy dobrze. To juz 7,5 miesiaca. 2.02 ukazał sie pierwszy ząbek, a 13.02 dojrzalam drugiego.
Maly najpierw sie turlał, teraz przeszedł na czolganie. Ciekawe czy bedzie raczkowal poza tym mamy juz staly rytm dnia, wprowadzone posiłki i odzwyczailismy sie od smoczka.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 07:09   #2823
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Dzień dobry.

Pamięta mnie tu jeszcze ktoś hihi.
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie.

Jakoś myslalam ze będę miala ciut więcej wolnego czasu przy dziecku.
Jak Leo zaśnie, to najpierw ogarniam to co najważniejsze, a jak chce zobaczyć co u was to mały szkrab się budzi I nici z moich planów. A czasem po prostu zasypiam razem z nim.

Nawet podczas karmienia ciężko mi czytać was na telefonie bo mały się denerwuje taki nerwowy egzemplarz mi się trafił heh.

Kompletnie nie wiem co u was
Ale po raz kolejny obiecuje sobie i wam, że postaram się być częściej
Jak mi się uda, m to wrzucę na pocztę nowe zdj

A może którąś mi streścić co u Was?

Uciekam bo mi terrorysta pospal całe 15 minut.zdazyla pościel poskładać po praniu i kawkę zrobić hehe.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:41   #2824
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Dobrze dobrze.
My sie mamy dobrze. To juz 7,5 miesiaca. 2.02 ukazał sie pierwszy ząbek, a 13.02 dojrzalam drugiego.
Maly najpierw sie turlał, teraz przeszedł na czolganie. Ciekawe czy bedzie raczkowal poza tym mamy juz staly rytm dnia, wprowadzone posiłki i odzwyczailismy sie od smoczka.
Brawo za ząbki i postępy duży chłopiec już... U nas niestety smoczek dalej w użyciu i to nie tylko do spania Filip w jej wieku już odrzucił a tu się zapowiada dłuższa kariera żuwacza smoczka.

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Pamięta mnie tu jeszcze ktoś hihi.
Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie.

Jakoś myslalam ze będę miala ciut więcej wolnego czasu przy dziecku.
Jak Leo zaśnie, to najpierw ogarniam to co najważniejsze, a jak chce zobaczyć co u was to mały szkrab się budzi I nici z moich planów. A czasem po prostu zasypiam razem z nim.

Nawet podczas karmienia ciężko mi czytać was na telefonie bo mały się denerwuje taki nerwowy egzemplarz mi się trafił heh.

Kompletnie nie wiem co u was
Ale po raz kolejny obiecuje sobie i wam, że postaram się być częściej
Jak mi się uda, m to wrzucę na pocztę nowe zdj

A może którąś mi streścić co u Was?

Uciekam bo mi terrorysta pospal całe 15 minut.zdazyla pościel poskładać po praniu i kawkę zrobić hehe.
Kochana, za co Cię linczować? Normalne, że teraz większość czasu to maleństwo i domowe obowiązki dobrze, że chociaż masz czas na ogarnianie domu
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:43   #2825
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Brawo za ząbki i postępy duży chłopiec już... U nas niestety smoczek dalej w użyciu i to nie tylko do spania Filip w jej wieku już odrzucił a tu się zapowiada dłuższa kariera żuwacza smoczka.





Kochana, za co Cię linczować? Normalne, że teraz większość czasu to maleństwo i domowe obowiązki dobrze, że chociaż masz czas na ogarnianie domu
Jak sie czuje Helenka?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:49   #2826
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Wczoraj miała szczyt tak jak pielęgniarka przewidziała i wieczorem cała ta flegma była wilgotna i łatwo się odrywała dziś od rana też ładnie słychać, oklepuję często i mam nadzieję, że zejdzie w końcu. Szczerze mówiąc to chyba nie miały za bardzo co bańki wyciągać bo po lewej stronie prawie nie ma śladu, dwie na prawej łopatce wyszły ciemniejsze, a reszta już mało widoczna.... Mam zdjęcie z wczoraj rana to wkleję zaraz
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:54   #2827
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Moja biedroneczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0507.jpg (112,9 KB, 29 załadowań)
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 08:59   #2828
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Witajcie

IsaBelle, fajnie, że się odezwalas Duży chłopiec już na podobnym etapie jak moja Ania widzę. Tez się czołga, a na czworaka to póki co staje ale jeszcze nie kuma jak się przemieszczać. My na szczęście w ogóle bezsmoczkowe

Ma.ko, nie przejmuj się brakiem czasu, to normalne Ważne, że u Was wszystko w porządku.

Amelia, zdrówka dla córci. Nie wiedziałam, że jeszcze używa się baniek, znam je tylko z opowiadań babci. Oby pomogły małej. U nas dziś ostatni dzień antybiotyku, mała jeszcze trochę kaszle, ale już lepiej. Spacerujemy bo piękne słoneczko.
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:14   #2829
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Amelia - Biedactwo malutkie Dzielna jest ile jeszcze zostało razy? Coś mi świta, że miało być 5 dni, czy sobie to uroiłam? Okazuje się, że najstarsze metody są najlepsze

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Jakoś nie mam nastroju ostatnio na wizaż
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:34   #2830
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Amelia no jak jesteśmy w domu razem z mężem tobjakos idzie. w tygodniu na parę godzin mama przychodzi. najgorzej wybec się na spacer, bo mieszkam na 4 piętrze i nie mam windy. Wózek stoi w piwnicy więc ktoś musi mi zawsze pomóc, ale dajemy radę.
Oby szybko wróciło pełne zdrowie

WiK

Jul co sie dzieje kochana?


Dziewczyny cY wasze dzieci jak były takie małe.jak.Leo (miesiąc, dwa) też tyle.pkakaky? Leo najchętniej cały czas.byłby na rękach, a jak nie to chwilę coś go interesuje i za.chwilę krsyk. Biedny nawet jak jest zmęczony to krzyczy zamiast spać. przy karmieniu też wierci ćwierci. A jak karmię na lezaco to mnie kopie heh.
już zaczynam się zastanawiać.czy adhd nie ma
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 09:54   #2831
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Amelia no jak jesteśmy w domu razem z mężem tobjakos idzie. w tygodniu na parę godzin mama przychodzi. najgorzej wybec się na spacer, bo mieszkam na 4 piętrze i nie mam windy. Wózek stoi w piwnicy więc ktoś musi mi zawsze pomóc, ale dajemy radę.
Oby szybko wróciło pełne zdrowie

WiK

Jul co sie dzieje kochana?


Dziewczyny cY wasze dzieci jak były takie małe.jak.Leo (miesiąc, dwa) też tyle.pkakaky? Leo najchętniej cały czas.byłby na rękach, a jak nie to chwilę coś go interesuje i za.chwilę krsyk. Biedny nawet jak jest zmęczony to krzyczy zamiast spać. przy karmieniu też wierci ćwierci. A jak karmię na lezaco to mnie kopie heh.
już zaczynam się zastanawiać.czy adhd nie ma
Widzę,że z tym plakaniem w ciągu dnia masz to samo co my do ok 1,5 miesiaca maly wrzeszczal po pol dnia mimo,ze nic mu nie bylo,byl najedzony,przebrany itp itd. Pediatra ani polozna nie wiedzialy czemu sie tak dzieje. Na szczęście to minelo po tym czasie
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 10:07   #2832
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Moja biedroneczka
Bidulka. Ale ważne, że jest lepiej.
Cytat:
Napisane przez wik_and_ola Pokaż wiadomość
Witajcie

IsaBelle, fajnie, że się odezwalas Duży chłopiec już na podobnym etapie jak moja Ania widzę. Tez się czołga, a na czworaka to póki co staje ale jeszcze nie kuma jak się przemieszczać. My na szczęście w ogóle bezsmoczkowe
U nas nie obyło się bez, bo ANtek miał silny odruch ssania i ciągle by ssał, a ja nie z tych co potrafia przeleżeć caly dzien z dzieckiem przy piersi. Na pcozatku brał zasypial i wypluwał, ale ostatnio spał z nim i co mu wypadł to ryk i tak wstawałam po 8-10 razy... stwierdziałam, że dość.

Odstawilam smoczka dwa tygodnie temu, kiedy synek skończył 7 miesiecy. Po pierwsze do roku planowalam oduczyć, bo nie lubię takich ponad rocznych maluchow ze smokiem, a po drugiem ten smoczek stal się udreką. Dalismy smoczka kilka dni po urodzeniu, bo mały miał bardzo silny odruch ssania, a ja nie wyobrazalam sobie lezec z nim cale dnie przy piersi. Poczatkowo bylo ok w sumie to zasypial z nim i wypluwał. Z czasem to bylo lekarstwo na kazde zlo, a nocy zaczely sie szalenstwa. Smoczek wypadl, to byl placz i tak po 8-10 razy na nocke. Co to za spanie za dnia super sobie radzil z wsadzaniem, wyjmowaniem itd, ale w nocy nie potrafil go odnalezc. No i to spowodowalo ze postanowilam sie smoczka pozbyc. Obudzil sie w niedziele rano i smoczek został zabrany. Przez cały dzien musiał sie uspokoić bez smoczka, dal rade, wiec wieczorne zasypianie nie bylo straszne. Noc przespal cala. Na drugi dzien byly momenty ze szukał smoczka, ale trzeciego dnia juz tego nie robil. Dziecko szybko zapomina o smoczku. Zwykle to są trzy dni.

A najlepsza była kumulacja, bo odstawilismy w niedziele smoczek, to jeszcze rozpoczelismy nauke zasypiania, w poniedzialek wyszedl zab i byly dwa dni szału, a srode mielismy szczepienie i dopiero w sobote wszystko sie uspokoilo. Tak wiec tydzien ciezki i ciezki okres na odstawienie, ale skoro zaczelismy. W koncu sie wysypiam, bo mały przesypia noce i nie budzi sie z placzem, bo dydolek zginal.

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Dziewczyny cY wasze dzieci jak były takie małe.jak.Leo (miesiąc, dwa) też tyle.pkakaky? Leo najchętniej cały czas.byłby na rękach, a jak nie to chwilę coś go interesuje i za.chwilę krsyk. Biedny nawet jak jest zmęczony to krzyczy zamiast spać. przy karmieniu też wierci ćwierci. A jak karmię na lezaco to mnie kopie heh.
już zaczynam się zastanawiać.czy adhd nie ma
Antkowi to kopanie nie minęło do dziś. Nadal mnie napitala przy przewijaniu np. choć już mniej dużo, bo ma inne zajęcia Płakać nie płakał dużo, pierwszy miesiąc to w ogóle aniołek był, w drugim się zaczęło i było coraz gorzej. Wiercil się przy piersi, płakał, przerywał jedzenie, prężył. My nigdy nie nosiliśmy go, tylko do odbicia jak był maly, wiec nie był nauczony. Jak płakał to probowalismy na różne sposoby. No ale przez ten drugi miesiac bylo ciagle gorzej i gorzej, az doszłam ze to skaza bialkowa i przeszlismy na butelke i Bebilon Pepti. Pierwsze opakowanie kupiłam sama w aptece, żeby spr czy bedzie poprawa (u nas były wszystkie objawy alergii), była, wiec na kolejne lekarz juz nam wypisal recepte i tak do tej pory, choć teraz to mieszam mu ze zwykłym mm i kaszki mleczne wieczorem podaję i jest ok. Troche mam azs, ale juz niewiele, choc poliki szybko reaguja.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Dziś wybieramy się na 30tke znajomej, co prawda na 14tą, ale i tak ciekawe ile maly wysiedzi.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 10:10   #2833
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran


Zdrówka dla maluchów :-*
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 15:44   #2834
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość

Jul co sie dzieje kochana?


Dziewczyny cY wasze dzieci jak były takie małe.jak.Leo (miesiąc, dwa) też tyle.pkakaky? Leo najchętniej cały czas.byłby na rękach, a jak nie to chwilę coś go interesuje i za.chwilę krsyk. Biedny nawet jak jest zmęczony to krzyczy zamiast spać. przy karmieniu też wierci ćwierci. A jak karmię na lezaco to mnie kopie heh.
już zaczynam się zastanawiać.czy adhd nie ma
A, nie mam coś czasu ani chęci na cokolwiek. Mam wrażenie, że każdy dzień to jak jakieś wyścigi - po prostu czas mi wstrętnie zapierdziela.
No i w ogóle coś mi dzisiaj smutno jakoś
Dziękuję, że spytałaś

A co do Twojego pytania - u nas Młody nie płakał, ale za to nogi non stop mu chodziły, walił nimi o wszystko, o mój brzuch na przewijaku, o przewijak (musiałam podkładać pod nogi coś miękkiego bo poobijałby sobie pięty), o matę, podłogę, w łóżeczku jak leżał, to aż całe się przesuwało gdy tak nogami walił . Przeszło w momencie, gdy zaczął pełzać i stał się bardziej mobilny. Nie martw się więc Z tego co wiem Aluś Załamanej miał to samo
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 16:33   #2835
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej.

Isabelle witaj ponownie.

Mako moja tez tak miała. Teraz też raz usypia spokojnie a raz płacze przy usypianiu. Raz grzeczna a raz marudzi i wszystko ja nudzi. Cóż zrobić.

Co do smoczka to ja na razie się tym nie przejmuje ale pewnie czym prędzej się odzwyczai dziecko tym lepiej.

Piękna dziś pogoda była a teraz zimno ze hej.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 17:22   #2836
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Rozrywka na dziś-Magiczna Kraina Misio znowu przeszczęśliwy prawie 3 h zabawy mały tak wymęczony,że śpi
Weekend pełen wrażeń
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 20:16   #2837
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez wik_and_ola Pokaż wiadomość
Amelia, zdrówka dla córci. Nie wiedziałam, że jeszcze używa się baniek, znam je tylko z opowiadań babci. Oby pomogły małej. U nas dziś ostatni dzień antybiotyku, mała jeszcze trochę kaszle, ale już lepiej. Spacerujemy bo piękne słoneczko.
Ale Wam zazdroszczę tego spaceru w dzisiejszy dzień, tak było wiosennie jak dobrze, że już po antybiotyku Anulka

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Amelia - Biedactwo malutkie Dzielna jest ile jeszcze zostało razy? Coś mi świta, że miało być 5 dni, czy sobie to uroiłam? Okazuje się, że najstarsze metody są najlepsze

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Jakoś nie mam nastroju ostatnio na wizaż
Nie, nie, miała tylko raz stawiane, od jutra dopiero możemy ewentualnie wyjść na dwór
Kochana moja Jull Mam nadzieję, że niedługo przyjdzie wiosna i obudzi w serduchu więcej nadziei i radości ..

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
A najlepsza była kumulacja, bo odstawilismy w niedziele smoczek, to jeszcze rozpoczelismy nauke zasypiania, w poniedzialek wyszedl zab i byly dwa dni szału, a srode mielismy szczepienie i dopiero w sobote wszystko sie uspokoilo. Tak wiec tydzien ciezki i ciezki okres na odstawienie, ale skoro zaczelismy. W koncu sie wysypiam, bo mały przesypia noce i nie budzi sie z placzem, bo dydolek zginal.
Powiem Ci, że może to i lepiej, że wszystko naraz? Płacz jeden, a nie rozłożony na raty

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Rozrywka na dziś-Magiczna Kraina Misio znowu przeszczęśliwy prawie 3 h zabawy mały tak wymęczony,że śpi
Weekend pełen wrażeń
Ale fajnie, naprawdę ekstra weekend zorganizowałaś Alusiowi


Ja też średnio w sosie, poirytował mnie dziś Tż dosyć, szczęście, że jestem z tych co się wykrzyczą, wypłaczą a nie duszą w sobie i już mi trochę lżej..
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 20:47   #2838
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę tego spaceru w dzisiejszy dzień, tak było wiosennie jak dobrze, że już po antybiotyku Anulka


Nie, nie, miała tylko raz stawiane, od jutra dopiero możemy ewentualnie wyjść na dwór
Kochana moja Jull Mam nadzieję, że niedługo przyjdzie wiosna i obudzi w serduchu więcej nadziei i radości ..


Powiem Ci, że może to i lepiej, że wszystko naraz? Płacz jeden, a nie rozłożony na raty


Ale fajnie, naprawdę ekstra weekend zorganizowałaś Alusiowi


Ja też średnio w sosie, poirytował mnie dziś Tż dosyć, szczęście, że jestem z tych co się wykrzyczą, wypłaczą a nie duszą w sobie i już mi trochę lżej..
Chciałam mu troszkę rozrywki,więcej wprowadzić

Mam nadzieję,że między Toba a tztem juz wszystko ok

Jull głowa kochana moja do góry,niedługo wiosna
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3

Edytowane przez Zalamana_girl
Czas edycji: 2015-02-15 o 20:48
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 20:47   #2839
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że może to i lepiej, że wszystko naraz? Płacz jeden, a nie rozłożony na raty
W sumie fakt. Nie spojrzałam na to od tej strony.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Mamuśki, polecacie jakieś spacerówki? Rozglądam się własnie i szukam czegoś idealnego.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 20:51   #2840
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
W sumie fakt. Nie spojrzałam na to od tej strony.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Mamuśki, polecacie jakieś spacerówki? Rozglądam się własnie i szukam czegoś idealnego.
http://sklep.babymerc.pl/home/99-woz...c-gt-plus.html
Ta spacerowke polecam, ma ja moja siostra i jest rewelacyjna polecam przeczytanie informacji o.niej i ma wiele ciekawych wersji kolorystycznych
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 06:36   #2841
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

FaJny, ale to cos w stylu naszego 3w1. My teraz jezdzimy spacerowka, juz od listopada, ale chcemy cos lżejszego i mniejszego po złożeniu,
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 07:04   #2842
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Chodzi o spacerówkę parasolkę? Czy taką dla młodszaka?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:17   #2843
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Witajcie!
Pamieta mnie ktoś jeszcze? Dawno mnie tu nie było, bardzo dawno. Czuje sie zle, ze nie jestem na bieżaco co u Was i tak glupio bylo mi pisac tylko o sobie. Zrobie ostatnie podejście i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Buziaczki!

Cytat:
Napisane przez Isabelle_ Pokaż wiadomość
Dobrze dobrze.
My sie mamy dobrze. To juz 7,5 miesiaca. 2.02 ukazał sie pierwszy ząbek, a 13.02 dojrzalam drugiego.
Maly najpierw sie turlał, teraz przeszedł na czolganie. Ciekawe czy bedzie raczkowal poza tym mamy juz staly rytm dnia, wprowadzone posiłki i odzwyczailismy sie od smoczka.
no to ładnie wam idzie i powodzenia ze smoczkiem
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Amelia no jak jesteśmy w domu razem z mężem tobjakos idzie. w tygodniu na parę godzin mama przychodzi. najgorzej wybec się na spacer, bo mieszkam na 4 piętrze i nie mam windy. Wózek stoi w piwnicy więc ktoś musi mi zawsze pomóc, ale dajemy radę.
Oby szybko wróciło pełne zdrowie

WiK

Jul co sie dzieje kochana?


Dziewczyny cY wasze dzieci jak były takie małe.jak.Leo (miesiąc, dwa) też tyle.pkakaky? Leo najchętniej cały czas.byłby na rękach, a jak nie to chwilę coś go interesuje i za.chwilę krsyk. Biedny nawet jak jest zmęczony to krzyczy zamiast spać. przy karmieniu też wierci ćwierci. A jak karmię na lezaco to mnie kopie heh.
już zaczynam się zastanawiać.czy adhd nie ma
Nie pomogę moje dziecko w ogóle nie nie płakało tylko przy kolkach.


Lili ma katar i dzisiaj doszedł kaszel więc włączony deflegmin i inhalacje ehhhhhhh
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 08:25   #2844
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość


no to ładnie wam idzie i powodzenia ze smoczkiem

Nie pomogę moje dziecko w ogóle nie nie płakało tylko przy kolkach.


Lili ma katar i dzisiaj doszedł kaszel więc włączony deflegmin i inhalacje ehhhhhhh
Biedna mała

Oby mojego nic nie dopadło

Uwaga! Moje kochane maleństwo wstaje w łóżeczku puszcza się rączkami szczebelek i próbuje sam stać, raz nawet chciał kroka zrobić <3 no nie wytrzymam
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:45   #2845
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
Lili ma katar i dzisiaj doszedł kaszel więc włączony deflegmin i inhalacje ehhhhhhh
Ojeju współczuję.... Straszne ostatnio te katary, wszystko wpływa do gardła

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
Uwaga! Moje kochane maleństwo wstaje w łóżeczku puszcza się rączkami szczebelek i próbuje sam stać, raz nawet chciał kroka zrobić <3 no nie wytrzymam
Wow, wow! Jaki artysta Mama musisz być bardzo dumna, Aluś omija wszelkie schematy i rozwija się niesamowicie
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:48   #2846
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ojeju współczuję.... Straszne ostatnio te katary, wszystko wpływa do gardła


Wow, wow! Jaki artysta Mama musisz być bardzo dumna, Aluś omija wszelkie schematy i rozwija się niesamowicie
On mnie po prostu zadziwia kochany <3
A wy jak się czujecie?
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:56   #2847
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Zalamana_girl Pokaż wiadomość
On mnie po prostu zadziwia kochany <3
A wy jak się czujecie?
Inhaluję, oklepuję, inhaluję, oklepuję... Dalej jeszcze coś gra, ale już takie luźne, tylko Mała nie chce odkasływać. Przekichane, gdybym tylko umiała wytłumaczyć niemolakowi, że ma to odkasływać to już dawno byłoby po flegmie
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 09:59   #2848
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Inhaluję, oklepuję, inhaluję, oklepuję... Dalej jeszcze coś gra, ale już takie luźne, tylko Mała nie chce odkasływać. Przekichane, gdybym tylko umiała wytłumaczyć niemolakowi, że ma to odkasływać to już dawno byłoby po flegmie
No niestety nie wytlumaczysz ale wierze,że niedługo wszystko wróci do normy
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:11   #2849
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 10:20   #2850
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Też mam nadzieję, że skończymy wkrótce sezon chorobowy

Ola
jak tam się czujecie? Jak Twoja psinka? Dobrze pamiętam, że to Twój psiak chorował?
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 16:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.