Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 14:56   #31
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

A ja myślę, że Autorka powinna być uczciwa wobec Was i w końcu przyznać, że swoje "doświadczenie", a raczej oczytanie zdobyła tutaj:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p...13&st art=270
Prawda? Bo przecież to nic złego. Tylko niepotrzebnie ten tekst reklamowy w pierwszym poście...i kreowanie się na guru


ha! Wiedziałam, że to śmierdzi...
Uczciwie można było powiedzieć, chociaż może to był tylko "wstęp" aby potem rzucać spamem??
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:03   #32
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

ok, doswiadczona aniu, to ja mam pytanko co poradzisz w takim razie osobie, ktorej wlosy sa sztywne jak druty, jest ich strasznie duzo, sa proste, ale podkrecaja sie na koncach, elektryzuja sie, nie są sypkie tylko tworzą masę i są bardzo gęste???
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:07   #33
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Doswiadczona_ania
Suche włosy:
Polecam szampon Seboradin Niger...
Przecież ten szampon przeznaczony jest do włosów przetłuszczających się
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:11   #34
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Nawet jesli kozystała z jakis stronek to chyba nic złego. Przeciez nie bierze tych porad z głowy, no nie? Musi miec jakies zródło z którego kożysta. Ania jest tutaj nowa a niektore z was tak ją przyjmują... Niazapominajmy, że w Polsce mamy WOLNOŚĆ SŁOWA
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:16   #35
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

oj coś nam doświadczona ania wsiąkła....
Oj oj )
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:17   #36
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

pewnie pomyślisz że to głupie ale mam pytanie jak skutecznie i czym wyprosttowac bardzo grube i geste włosy mam ich tyle że zliczyć sie nie da (na szczęśnie nie kreca sie bo wtedy mialabym totalną szope) aha wiec może przejdzmy do rzeczy mam całkiem długie te włoski i chciałabym je ściąć jakoś tak oryginalnie i żeby dalej były długie. znasz może jakieś fajne fryzurki dla takich włosów aha dodać jeszcze musze że mam zniszczone troszke włosy od prostowanie ale uzywam waxa i ich stan powoli sie poprawia rozpisałam sie troszke no i jakbyś mogła polecić mi jakoś fajną serie kosmetyków do pielęgnowania włosów szampon odrzywke i koniecznie coś do prostowania tak żeby moje geste włoski tak szybko sie nie odwijały i słyszałam coś o korze do tego żeby moje naturalnie ciemne włosy sie przyciemnieły bo chciałabym tego dokonać bez farbowania bo potem wiadomo odrosty i włosy sie niszcza mam nadzieje ze mi cos fajnego znajdziesz aha zapomiałabym sie pochwalić że wszyscy moi znajomi mowia mi ze mam fajne wloski i sami chcieli by miec takie mocne pozdrowionka papa
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:23   #37
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Mariqa
A ja myślę, że Autorka powinna być uczciwa wobec Was i w końcu przyznać, że swoje "doświadczenie", a raczej oczytanie zdobyła tutaj:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2207313&start=270
Prawda? Bo przecież to nic złego. Tylko niepotrzebnie ten tekst reklamowy w pierwszym poście...i kreowanie się na guru
dokładnie
poza tym ja np. nie odkryłam w Jej wypowiedziach niczego nowego. Wszystko co napisala ja czytalam juz wczesniej na wielu watkach na wizazu, slyszalam od kolezanek podczas babskich plot, sama probowalam, czytalam w necie, czytalam w gazetach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 15:38   #38
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Mariqa
A ja myślę, że Autorka powinna być uczciwa wobec Was i w końcu przyznać, że swoje "doświadczenie", a raczej oczytanie zdobyła tutaj:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2207313&start=270
Prawda? Bo przecież to nic złego. Tylko niepotrzebnie ten tekst reklamowy w pierwszym poście...i kreowanie się na guru
Hihihi guru Ania zostala rozszyfrowana :P Nie wiem po co ludziska pociskaja takie sciemy, nie mozna sie dowartosciowac w inny sposob?
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:43   #39
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Kalex to twoim zdaniem powinna odkryc jakis nowy szampon albo cos innego aby o tym napisać? Pisze o tym o czym wie z czytania ksiązek, gazet, neta. Sama pisała że sie tym interesuje a nie jest specjalistką. pozdro
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:47   #40
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez martuska18
Kalex to twoim zdaniem powinna odkryc jakis nowy szampon albo cos innego aby o tym napisać? Pisze o tym o czym wie z czytania ksiązek, gazet, neta. Sama pisała że sie tym interesuje a nie jest specjalistką. pozdro
heh, może wczoraj np. na wizazu zastanawialysmy sie nad pigułką na rozdwojone końcówki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:51   #41
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

ale napisala tez "chcę być dermatologiem lub fryzjerem, obecnie praktykuje w salonie fryzjerskim." hm...dośc rozbieżne działki jesli chodzi o sposób i poziom kształcenia..
Moim zdaniem, poprostu to wielka ściema
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 15:51   #42
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Kalex
heh, może wczoraj np. na wizazu zastanawialysmy sie nad pigułką na rozdwojone końcówki
i co??
wymyśliłyście coś???
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:09   #43
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez dureksis
i co??
wymyśliłyście coś???
niestety nie ale mamy nadzieje, ze ktoś mądry to kiedyś wymyśli
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:40   #44
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Super, to poradź coś na moje wypadające włosy. Jutro mam wizytę u dermatologa, ale po co mam iść, skoro można przez internet?
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:59   #45
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Kalex
niestety nie ale mamy nadzieje, ze ktoś mądry to kiedyś wymyśli
Może Doswiadczona Ania?
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:05   #46
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Witaj Aniu.Ja równiez zwracam się do Ciebie z problemem, otóż mam długie proste włosy, nie farbuję ich i rzadko używam suszarki jednak niedługo po wizycie u fryzjera zaczynają mi się rozdwajać końcówki, ale nie te które wyrastają ze szczytu głowy ale te od karku pod spodem. Słyszałam że przyczyną rozdwajania końcówek może być ocieranie ich o ubranie, ale nie wiem co o tym myśleć... proszę o radę jaka jest przyczyna takiego stanu moich włosów i jak to leczyć i zapobiegać?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:06   #47
Doswiadczona_ania
Przyczajenie
 
Avatar Doswiadczona_ania
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Lightbulb Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Kilka wyjaśnień:
- praktykuje niedosłownie, moja ciotka ma salon fryzjerski i czasami jej pomagam,
- owszem wiedzę o włosach mam z różnych źródeł, zaglądałam na to forum z kafeterii, ale oprócz książek, poradników, stron internetowych itp. kilka takich jak wasze problemy przeżyłam na własnej skórze, walczyłam z nimi kilka lat, robiłam niepotrzebne rzeczy, ale w końcu dopięłam swego,
- wszystkie porady dla was, wasze problemy dziś konsultowałam z ciotką- fryzjerką,
- nie jestem ekspertem, nie myślę tak o sobie, nikt tak o mnie nie mówi, więc nie wyśmiewajcie się ze mnie, ja poprostu mam doświadczenie w tych sprawach, uczę się od ciotki,
- ja do was z otwartymi rękami, a wy to tak ohydnie komentujecie,
- krem nivea naprawdę jest dobry, nawilża włosy, poprawia ich kondycję oraz sprawia, że włosy są miękkie i łatwo się rozczesują!!!
- lotion seboradin niger- do włosów suchych, itp...
Dobrze, tak o mnie myślicie, wasza sprawa. Dlatego zakończę z wami tą sielankę i już nie będzie tego wątku. Jeżeli będziecie prosić o pomoc to pomogę, może nie od razu, ale będę się starała zaglądać tu przynajmniej co 2 dni. A jeżeli będą tu złośliwe komentarze, to niewarto tracić czasu na odpowiadanie wam!
Przygotowałam zamiast porad kilka ważnych rzeczy o pielęgnacji włosów. Stosujcie się, a zobaczycie, że wasze włosy będą o niebo lepsze.

- Nie szczotkuj włosów całymi dniami, to je osłabia,
- Używajcie szamponów odpowiednich do waszych włosów,
- podczas mycia głowy róbcie masaż, to wzmocni cebulki i pobudzi je do działania,
- Płukajcie włosy zimną wodą, gorąca sprawia, że się szybciej przetłuszczają i wyszuszają, a zimna sprawia, że są miękkie, nawilżone i odświeżone,
- Po umyciu włosów, jeżeli macie problemy z włosami używajcie odżywek, jeżeli nie ma takiej potrzeby, nie używajcie, bo to nie zawsze zdrowe i dobre dla włosów, co za dużo, to niezdrowo!
- Nie suszcie włosów suszarką, pozwólcie im samym wyschnąć, dzięki temu będą lepiej wyglądać, bo wiadomo, że ciepło suszarki może wysuszać wlosy,
- Po umyciu i spłukaniu włosów zawińcie je w ręcznik, nie trzyjcie, nie targajcie nimi, nie czesać ich, tylko owinąć w ręcznik i czekać, aż woda wsiąknie całkowicie,
- nie szczotkujcie mokrych włosów!!! Nic z nimi nie róbcie, nie kombinujcie po umyciu, dopiero jak wyschną mozna je uczesać, to doda im trochę objętości, puszystości...
- Jak możecie to nie prostujcie włosów, to je strasznie wysusza,
- Nie używajcie żelu, przez niego powstaje łupież,
- Możecie dodawać do szamponu kilka kropli olejku rycynowego, odżywia włosy, sprawia, że szybciej rosną (w nie wszystkich przypadkach)
- po co marnować pieniądze na odżywki do włosów? Można przygotować je samemu, są naprawdę skuteczne!!
- Czasami, żeby mieć piękne włosy, wcinajcie warzywa, owoce, produkty z białkiem, a także zaopatrzcie się w jakieś tabletki, np. Skrzypovita, Silica, Humavit, nawet niekoniecznie te, poprostu łykajcie jakieś witaminki!
- Myjcie włosy conajmniej 2 razy w tygodniu (najlepiej co 2,3 dni)
- Nie używajcie zbyt dużej ilosci szamponu, chociaż czasami, jak da się na głowę więcej, to są lepsze efekty, ale nie zawsze,
- farbowanie niszczy włosy, czasami po malowaniu włosy zaczynają wypadać, stają się cienkie, suche i łamliwe, więc częste malowanie ODRADZAM!
- Jeżeli używacie jakiś "dopalaczy"- odżywek itp. odpowiednich do waszych włosów, to starajcie się być regularni, tak samo z tabletkami!
- Nie kupujcie odżywek, farb itp. nieznanych wam firm, mogą być to podróby, które zniszczą wasze włosy,
- Gdy kupujecie jakiś produkt na włosy czasami musicie zaczekać nawet kilka miesięcy na wymarzone efekty,
- gdy np. masz cienkie włosy od urodzenia to niewarto kupywać różnych szamponów, odżywek, maseczek itp. bo to nic nie da, sprawi najwyżej, że twoje włosy będą puszyste,
- Nie wierzcie wszystkim reklamom! Na własnej skórze poczułam co dobre, a co złe!
- Podczas okresu wasze włosy mogą kiepsko wyglądać, mogą wypadać, nie układać się itp. nie martwcie się, to mija!
- nie radzę robienia trwałej, wysusza włosy, i postarza!!! Trwala jest dobra raczej dla starszych pań!!!
- Masz piękne włosy? wszyscy ci ich zazdroszczą? Uważasz, że nie musisz o nie dbać? To się mylisz, bo powinnaś zawsze dbać o włosy (nawet jak są zdrowe) żeby zapobiec problemom!
- nie polecam przedłużania włosów, doczepiania ich, naturalne włosy są w modzie, sztuczne włosy są niefajne, pokaż, ze jesteś prawdziwkiem!

Znam jeszcze więcej porad, stosuję się do nich i jest fajnie!
Będę tu zaglądala co 2 dni, bo w tym roku zdaję maturę!! Muszę się uczyć!

POZDROWIONKA!
Doswiadczona_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:54   #48
Doswiadczona_ania
Przyczajenie
 
Avatar Doswiadczona_ania
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Aha, ja wiem, ze moje metody można znaleźć na innych stronach, ale to dlatego, ze ja właśnie próbowałam wszystkich porad z innych stron!!! I daję wam te, które pomogły mi i nie tylko! Przeczytajcie notkę wyżej!!!

POzdrowienia dla tych, którzy się ze mnie nie śmieją!
Doswiadczona_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:08   #49
olalena
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: wrzosowiska :)
Wiadomości: 504
GG do olalena
Talking Do Ani lub innych wtajemniczonych :P

Aniu a ja do Ciebie mam pytanko. Jak znajdziesz czas to odpisz prosze. Mam dlugie wlosy sredni blond , cienkie ale dosc geste. z koncowkami wlosow nie mam problemu za to w miejscu gdzie wiaze wlosy w konski ogon robi mi sie sianko... niestety musze to robic bo pracuje jako care assistant i takie sa wymagania co do mojego wygladu :/ oprocz tego mam wrazliwa skore glowy... i uczulenie na spora ilosc szamponow. Glowe myje co dwa dni. No i w koncu pytanko : jaki szampon mi polecisz ( polecicie ) i jaka odzywke.. Dziekuje z gory
ps. Jak do tej pory nie uczulal mnie Sunsilk lagodzacy ale jest chyba troche za slaby :/
olalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 18:09   #50
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Zastanawiam się skąd ten atak na autorkę topiku, to chyba dobrze że poświęca swój czas i wychodzi z inicjatywą pomocy, przecież nie wszyscy są w temacie i śledzą z uwagą wszystkie dostępne fora i ciekawostki dotyczące włosów.
A jeśli chodzi o krem nivea, to jest wiele pozytywnych komentarzy co do stosowania go na włosy - wiem bo wypróbowałam i jestem zadowolona z efektu.
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:28   #51
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Doswiadczona_ania
- lotion seboradin niger- do włosów suchych, itp...
Seria Niger jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się, poza tym pisałaś przecież o szamponie...
Chyba że miałaś na myśli zwykły Seboradin regenerujący: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12389

Absolutnie nie mam zamiaru się czepiać, po prostu chciałam podkreslić tę róznicę. Bo gdyby dziewczyna mająca kłopot z suchymi włosami kupiła szampon Niger do włosów tłustych, to nie wiem, czy nie pogorszyłaby sprawy
Pzdr!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:09   #52
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Tez nie rozumiem co chcecie od zalozycielki watku...jeszcze nikt nie zaszkodzil innym pomagajac...
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:25   #53
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Mona27
A jeśli chodzi o krem nivea, to jest wiele pozytywnych komentarzy co do stosowania go na włosy - wiem bo wypróbowałam i jestem zadowolona z efektu.
Krem Nivea...slyszałam o nim, ale sama jakoś boje sie go użyc, nie wiem czemu ale mam wizje tlustej papy na mojej glowie po jego uzyciu Ale może warto się przemóc, zastosuje go kmoze kiedys jak mam wolny dzien jak cos ne wyjdzie to szybko umyje glowe
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:50   #54
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Aniu, moze i mi pomożesz?

Chcę zapuscic włosy, niestety zbyt wolno rosną. Stosuję Wax ale nie pomaga tak bardzo. Co polecisz, aby wlosy szybciej rosły?
Czy olejek rycynowy mozna stosowac do kazdego mycia (jako dodatek do szamponu) czy szkodzi włosom?

Czy wax mozna trzymac pod folią? na opakowaniu jest napisane zeby tylko pod ręcznikiem.

Czy jak bede regularnie co 3 miesiace rozjasniac wlosy farba z Garniera to po jakims czasie beda wypadac, bedzie ich mniej ?

Dziekuje z gory za odpowiedzi
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:19   #55
zona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Droga Aniu,to i moze mi poradzisz,Moje wlosy bardzo szybko sie peztluszczaja ale glownie od nasady bo koncowki sa suche.Uzywam specjalnych szamponow i odzywek ale niewiele to pomaga.Moje wlosy nadal bardzo szybko sie przetluszczaja.Wyczytalam tez na tym forum ze wlosy moga sie przetluszczac rowniez na skutek przesuszenia bo produkuja zwiekszona ilosc loju by wlasnie nawilzac wlosy!!! Cy myslisz ze to prawda? Co bys mi polecala na moje wloski i moze jeszcze jakis zloty srodek na zwiekszenie ich objetosci.Z gory dziekuje i pozdrawiam
zona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:46   #56
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Aniu chciałam zapytać co daje włoskom ta woda brzozowa o której wcześniej wspominałaś?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:51   #57
szostka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 10
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Przyznaje krem NIVEA też mi pomaga. Mam gardzo suche włosy wcześniej zniszczone rozjaśnianiem i przed mycie smarowałam różnymi specyfikami.
Przed myciem na conajniej 1 godz. smaruję Niveą a potem myje niekiedy nawet odżywka nie jest potrzebna...
szostka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:11   #58
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Cytat:
Napisane przez Kalex
dokładnie
poza tym ja np. nie odkryłam w Jej wypowiedziach niczego nowego. Wszystko co napisala ja czytalam juz wczesniej na wielu watkach na wizazu, slyszalam od kolezanek podczas babskich plot, sama probowalam, czytalam w necie, czytalam w gazetach
Dokladnie, a pomimo tego wciaz powstaja nowe watki typu "pomocy, co mam robic" etc. Nic w tym zlego, ze w jednym watku znajda sie wszystkie porady na temat "jak prawidlowo pielegnowac wlosy".
Nie widze rowniez w tym nic zlego, ze krzysta z inych stron internetowych. Badzmy szczerzy, niektore dziewczyny sa tak leniwe, ze nawet z wyszukiwarki wizazu nie chce im sie korzystac, po co skoro mozna zalozyc nowy watek.
Ja narazie nie widze powodu ataku na anie.
Powiem szczerze ze sie zmasakrowalam tym "powitaniem", ale kazdy musi byc odpowiedzialny za swoje slowa.
Pozdrawiam
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:24   #59
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

Witaj Aniu mam prosbe moglabys opisac dokladniej i nalepiej jak najwiecej metod domowego rozjasniania wloskow???? mam naturalny ciemny blond i chcialabym nadac im jasniejszych refleksow aha jeszcze mam pytanko odnosnie mycia chlodna woda wiem ze to jest najlepsze na wloski ale np. jesli nalozy sie przed myciem jakis olejek ( ja zawsze tak robie) to potem chlodna woda tego za zadne skarby nie zmyje a mocno ciepla radzi sobie swietnie juz po dwukrotnym myciu,chyba ze masz inne sposoby radzenia sobie ze zmyciem olejku na wloskach , musze wyprobowac ten kremik nivea tylko jego pewnie tez ciezko sie zmywa
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:06   #60
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Masz problem z włosami? Chcesz je rozwiązać? Zajrzyj!

dopiero dziś pierwszy raz zobaczyłam na ten wątek i zgadzam sie z Ania że krem nivea doskonale wpływa na końcówki sama czasami sobie robie taki kompres na końcówki i są zdrowe a przyznam że mama cienkie włosy, co najwazniejsze to ich nie obciąża. A jezeli chodzi o porady to dziewczyna pisze prawdę i co najważniejsze nie sciemnia ze np. z cienkich włosow da sie zrobić super puszyste. Sama nie kupuje juz tych szamponów na puszystość bo włosy sie tylko po nich elektryzują. całuski
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.