Fryzjer - Lublin - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 15:09   #1681
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Nadia9 Pokaż wiadomość
A ile tam kosztuje strzyżenie? Ja mam krótkie włosy. Ciekawa jestem ile kosztowałaby mnie u nich przyjemność obcięcia włosów.
na stronie jest cennik
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 17:53   #1682
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Widziałam cennik,ale nie ma tam podziału na włosy krótkie, średnie i długie. Czy to oznacza,że jednakowa cena na wszystkie długości włosów? No i co oznacza ten kreatywny stylista poziom 1,2 czy 3?
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:53   #1683
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: fryzjer - LUBLIN

nie ma podzialu na wlosy krotkie, srednie i dlugie bo najpierw brane jest pod uwagę to u kogo sie strzyzesz (stażysta, stylista, mistrz, itp.) a potem z ram cenowych u danego fryzjera jest ustalana cena dla Twojej grubości, gęstości i dlugosci wlosów..- wg indywidualnej konsultacji
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:15   #1684
Madii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Samotne miasto...
Wiadomości: 121
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witajcie!
Ja zapisałam się do Marcina z Hair Line na dość odległy termin (dokładnie za miesiąc). Przyznam, że zdecydowałam się na to po Waszych pozytywnych komentarzach na temat studia 70. Po wizycie dodam zdjęcia.
__________________
"Jest tylko jedna zasada:
nie krępować się i robić to, na co ma się ochotę. Każdy ma prawo do własnego szczęścia."
Madii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:15   #1685
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny mam pytanie jeśli wiecie pomozcie, na jakich farbach oraz rozjasniaczach pracuja panie w salonie Anna na ul. Bursztynowej?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:15   #1686
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z was robila moze sobie fryzure z goleniem po jednej stronie głowy? cos takiego jak ma teraz Natalia Kukulska czy ta Ilona z YCD ( włosy generalnie długie lub pół długie i pojednej stronie nad uchem golenie, czasem ze wzorkiem czasem bez). jestem zdecydowana na taka fryzure tylko nie wiem gdzie się wybrac bo nigdy nie chodze do fryzjera... (końcowki podcinam sama).

Zastanawiam sie nad zakładem Anna tam na bursztynowej, bo kiedys kiedys tam wlansie byłam. Jesli wiece tez ile kosztuje taka wizyta bardzo prosze o odpowiedz
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:34   #1687
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny Drogie, orientujecie się może do kogo teraz warto wybrać się na strzyżenie do trendów??
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 19:38   #1688
ekos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Question Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej wszystkim! za 1,5 miesiąca mam slub i zapisałam się do Akademii Piękna przy Dworcu PKP do p. Piotra i potem na makijaż tez tam. Czy może któraś z Was czesała się u niego? nie chcę się rozczarować bo to ważny dzień
ekos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:39   #1689
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ekos Pokaż wiadomość
hej wszystkim! za 1,5 miesiąca mam slub i zapisałam się do Akademii Piękna przy Dworcu PKP do p. Piotra i potem na makijaż tez tam. Czy może któraś z Was czesała się u niego? nie chcę się rozczarować bo to ważny dzień
to żeby nie było później rozczarowania może warto najpierw zapisać sie na jakies próbne uczesanie?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z was robila moze sobie fryzure z goleniem po jednej stronie głowy? cos takiego jak ma teraz Natalia Kukulska czy ta Ilona z YCD ( włosy generalnie długie lub pół długie i pojednej stronie nad uchem golenie, czasem ze wzorkiem czasem bez). jestem zdecydowana na taka fryzure tylko nie wiem gdzie się wybrac bo nigdy nie chodze do fryzjera... (końcowki podcinam sama).

Zastanawiam sie nad zakładem Anna tam na bursztynowej, bo kiedys kiedys tam wlansie byłam. Jesli wiece tez ile kosztuje taka wizyta bardzo prosze o odpowiedz
Ja bym proponowala nowoczesniejszych fryzjerów, np. opisana szeroko na wątku- Montownia Fryzur na Ul.Puławskiej..

Przynajmniej wiadomo, że w montowni już ktoś tak kogoś obcinał, a przeciez nie chcesz byc królikiem doświadczalnym ...

Edytowane przez silver dream
Czas edycji: 2010-06-29 o 21:41 Powód: ps.
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 07:28   #1690
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Trendy - do Eweliny
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 10:31   #1691
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez silver dream Pokaż wiadomość



Ja bym proponowala nowoczesniejszych fryzjerów, np. opisana szeroko na wątku- Montownia Fryzur na Ul.Puławskiej..

Przynajmniej wiadomo, że w montowni już ktoś tak kogoś obcinał, a przeciez nie chcesz byc królikiem doświadczalnym ...
oodziekuje bardzo za odpowiedz, poszukam czeos wiecej o tym salonie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 11:35   #1692
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny nie wiecie gdzie pracuje teraz Grzedorz Stępnik (ostatnio byłam u niego w Sekretach Piękna na J.Sawy, ale już tam nie tnie

Pomóżcie
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:22   #1693
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie gdzie pracuje teraz Grzedorz Stępnik (ostatnio byłam u niego w Sekretach Piękna na J.Sawy, ale już tam nie tnie

Pomóżcie

Też chodziłam do Grzegorza, mam smutną wiadomość, wyprowadził się do Warszawy
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:30   #1694
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
Też chodziłam do Grzegorza, mam smutną wiadomość, wyprowadził się do Warszawy
Wiem, właśnie znalazłam tą wiadomość na Facebooku.....
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:49   #1695
cornelia_mm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

hej
potrzebuje pomocy, chce zmienić swoją fryzurę, zrobić trwałą na dużych wałkach, a przed tym ścieniować włosy, obecnie mam dość długie, nie bardzo wiem gdzie się udać,
jakich fryzjerów polecacie??
cornelia_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 09:01   #1696
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez cornelia_mm Pokaż wiadomość
hej
potrzebuje pomocy, chce zmienić swoją fryzurę, zrobić trwałą na dużych wałkach, a przed tym ścieniować włosy, obecnie mam dość długie, nie bardzo wiem gdzie się udać,
jakich fryzjerów polecacie??
przejrzyj ten wątek. dziewczyny polecały wielu fryzjerów.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:35   #1697
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny może to juz było,ale nie mogę znaleźć, czy Któraś wie jakie są ceny za strzyżenie damskie w MOntowni na Puławskiej? włosy za ramiona, obojętnie u kogo bo i tak chce tam pojść pierwszy raz...
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:32   #1698
patyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

czy ktoś słyszał o tej akcji w salonie Pierre w Lublinie, że można ostrzyc włosy w charakterze modela a przy okazji miec profesjonalne foto???
wiem, ze jest to to bezpłatne, a dostaje się pielegnację dla włosów, strzyżenie, kolor i oczywiście makijaż oraz profesjonalna sesja fotograficzna i portfolio
patyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:33   #1699
silver dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez patyjka Pokaż wiadomość
czy ktoś słyszał o tej akcji w salonie Pierre w Lublinie, że można ostrzyc włosy w charakterze modela a przy okazji miec profesjonalne foto???
wiem, ze jest to to bezpłatne, a dostaje się pielegnację dla włosów, strzyżenie, kolor i oczywiście makijaż oraz profesjonalna sesja fotograficzna i portfolio
o takiej akcji nie słyszałam, że z sesją foto, ale kiedys umówiona bylam juz nawet na takie obcięcie w charakterze modela (troche sie czekało) i okazało sie na miejscu, że sama sobie nie moge wybrać fryzury lub powiedziec jak bym chciała zostać obcięta, bo taka usługa- jak sama nazwa wskazuje -model- obejmuje ścięcie, ale takiej fryzury, której akurat u c z y się dany fryzjer/stylista-praktykant. Mnie zaproponowano ścięcie z włosów długich na krótkie na boba, do takiej zmiany nie bylam przygotowana wiec podziękowałam i wyszłam...
silver dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 18:56   #1700
Jayne
Raczkowanie
 
Avatar Jayne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin-UK
Wiadomości: 56
Dot.: fryzjer - LUBLIN

witam! prosze o pomoc..Czy któras z was robiła lub widziała FRYZURE SLUBNA w SALONIE TRENDY FASHION NA GŁEBOKIEJ? jak czesze Pani Magda? bede wdzieczna za odp! Pozdrawiam!
Jayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:52   #1701
ellunik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Króliczka Pokaż wiadomość
Polecam salon "Prestiż" ul. Kolorowa 6. Panie: Teresa i Monika.
tel.081-746-96-97
Dawno juz tam nie byłam, bo przeniosłam się za panią Bożenka do ProArte, ale z tego co pamietam zawsze byłam zadowolona z tego salonu. Pracują na L'orealu. No i ceny niższe niż w ProArte. Ostatnim razem koleżanka zapłaciła ok.40 zł za strzyżenie.

Odradzam Panią EWĘ z Salonu PRESTIŻ na ul KOLOROWEJ. Nieprofesjonalna, opryskliwa, nie słucha co się do niej mówi, a co najgorsze partaczy!!! tak więc strzezcie sie !
ellunik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 07:31   #1702
patyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

inaczej jak strzyżesz włosy u osoby, która sie uczy i jestes jako model, a zupełnie inaczej jest z tą akcją. Pytałam i tu Cię strzygą najlepsi, bo zdjęcia fryzur będą opublikowane na stronie internetowej i chodzi o to, aby pokazać kolekcje fryzur PIerre
Ja myślę, że to jest spoko, do masz super fryzurę, wypielęgnowane włosy, a do tego jeszcze makijaż i sesję zdjęciową, a komplet zdjęć o dostajesz gratis i zyskujesz portfolio!
patyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:44   #1703
desiree83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kama82 Pokaż wiadomość
No właśnie Dziewczyny też mam dylemat odnośnie slubnej fryzury.Zastanawiam się pomiędzy ProArte a HairLine.A może słyszałyście coś o Karolu Brzyskim?Bo Kamil Skrzypek chyba nie wykonuje fryzur ślubnych?
Czy Karol B. robi ślubne fryzury tego nie wiem, natomiast słyszałam o nim same dobre rzeczy. Jednak podobno nie jest łatwo się do niego dostać... Salon ma fajny wystrój, ale z zewnątrz zupełnie nie jest oznaczony - wejście na domofon. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale ma swoje stałe klientki, a nowe przyjmuje głównie z polecenia. W końcu nic dziwnego, skoro przechodząc ulicą nie zobaczysz, że akurat w tym miejscu jest jego salon. Niestety ma drogo...

A ja chciałabym jeszcze zapytać, czy któraś z Was była w Happy Sun na Koncertowej?? Mocno się reklamują ostatnio, więc uległam i się zapisałam, ale ciągle się waham i nie wiem, czy nie odwołam...
desiree83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:39   #1704
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez desiree83 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym jeszcze zapytać, czy któraś z Was była w Happy Sun na Koncertowej?? Mocno się reklamują ostatnio, więc uległam i się zapisałam, ale ciągle się waham i nie wiem, czy nie odwołam...
Zależy na kogo trafisz. Generalnie bardzo sie tam ostatnio popsuło. Ja bym wolała zapłacić więcej i iść np. do Hair Line - przynajmniej doradzą i zrobia porządnie
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 07:51   #1705
desiree83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Tylko że ja aktualnie nie chcę ścinać, a zrobić lekką trwałą, headline, styling... Nieważne jak to nazwać, ważne, żeby się kręciły. I trochę się boję, bo jeszcze nie robiłam... Że wyjdę z baranem, że mi włosy spalą, że się nie będzie trzymać... W zasadzie to do jakiego salonu bym nie poszła, to się będę bała, ale chciałam zapytać, czy dziewczyny z Happy Sun nie skrzywdziły nikogo w tym względzie
desiree83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:36   #1706
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Wiem, właśnie znalazłam tą wiadomość na Facebooku.....
A miałąm nadzieję, żeta wiadomość, którą dziś otrzymałam to tylko działąnie w ramach nieuczicwej konkurencji....tj. że np założył swój własny salon....czy coś....co ja teraz zrobieeeeeee
Mam dość, jak już znalazłam idealnego fryzjera, to musiał się wyprowadzić
Potrzebuję się na szybko ściąć u kogoś rónie dobrego i znowu mam chodzić i wypróbowywać rózne opcje....?
"Dziewczyny od Grzesia", że się tak wyrażę , gdzie się przenosicie?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:08   #1707
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
A miałąm nadzieję, żeta wiadomość, którą dziś otrzymałam to tylko działąnie w ramach nieuczicwej konkurencji....tj. że np założył swój własny salon....czy coś....co ja teraz zrobieeeeeee
Mam dość, jak już znalazłam idealnego fryzjera, to musiał się wyprowadzić
Potrzebuję się na szybko ściąć u kogoś rónie dobrego i znowu mam chodzić i wypróbowywać rózne opcje....?
"Dziewczyny od Grzesia", że się tak wyrażę , gdzie się przenosicie?
Grzesiek na 100% wyjechał do Wawy, te dziewczyny które mają do niego prywatny nr komóry nie powinny miec problemu
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:18   #1708
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: fryzjer - LUBLIN

No wiem że się przeniósł, pisałam tylko, że mam nadzieję, że to nieprawda.
Musze to jakoś przeboleć...raczej mało kto ma czas, żeby jechać do Wawy na strzyżenie...toteż obecnie poszukuję ersatzu, alter ego czy czegoś w tym stylu I zastanawia mnie, gdzie pójdą dziewczyny, które on ścinał. Ja w sumie byłam u niego niewiele razy, ale może tym bardziej zaprzyjaźnionym polecił kogoś choćby spośród lasek, z którymi ostatnio pracował...?
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 23:17   #1709
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Odświeżam troche wątek, by napisać, że wybieram sie jutro do Hair Line. Musze podciąć końce bo ostatnio robiłam to 4 miesiące temu :O A mój fryzjer zakończył prace w Lublinie. Czytałam dużo dobrych opinii na temat HL i pomyślałam, że będę się tym pocieszać. Jutro idę się tylko zapisać, najprawdopodobniej do p. Agnieszki, ale i tak się boję, tak jak każdej innej wizyty u fryzjera. Martwi mnie tylko jedno. Mam wrażenie, że oni specjalizują się w ścinaniu na krótko, a ja właśnie zapuszczam włosy i chce tylko przyciąć końce i poprawić troszeczke grzywkę, więc tym bardziej nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieje, że nie ucieknę z fotela w ostatniej chwili
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:00   #1710
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: fryzjer - LUBLIN

dziewczyny czy ktoas z was zmieniala kolr z czarnego na braz?
Jesli tak to mozecie cos polecic?
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.