Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 21:57   #3271
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Też tak miałam,ale wkręcałam sobie,że skoro śni mi się dziewczynka to będzie chłopak
Mi też się śniło, że będzie dziewczynka
Ale czarnej z tego, co pamiętam śnił się chłopak
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:00   #3272
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja po wizycie ok, szyjka dluga i zamknieta mimo twardnien. waga znowu kolejne 400 g w dol cisnienie jakies wysokie bo 142/73 ale nic nie mowil gin wyniki w normie, nie ma sie czego czepic, tsh tez mi ladnie skoczylo na 1,365. mloda ladnie rosnie, odpowiednio do wieku ciazowego z brzuchem jest w tyle tylko o pare dni bo 24t2d a glowa i udo na 24t4d wiec niewielka roznica z OM wazy juz 699 g wiec jest pomiedzy 10 a 50 centylem w odniesieniu do 25tc. serduszko pika 137ud/min, wydaje mi sie ze jest okrecona pepowina, lekarz mial sprawdzic ale go zagadalam i zapomnial no ale widzialam ze sie pepowina majta przy szyi. ogolnie len z niej straszny od 3 dni, rusza sie tyle co nic, ale moze dlatego ze siedzi miednicowo i wali mnie po tylku i sisce hehe.
no i ma chyba nos po tatusiu, bo jakis duzy mi sie wydaje fotka w zalaczniku, ale jakas malo wyrazna.
nastepna wizyta 20.06, a usg III trymestru 5.07 i strzelil do mnie dzis ze jeszcze 12 tyg do donoszonej ciazy przerazil mnie tym
Jaki śliczny profil Amelki
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:09   #3273
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Hejka

Amelko- gratulacje chłopczyka !!!

jeszcze tylko jutrzejszy dzień i weekend
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:33   #3274
Lolaaaaaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Lolaaaaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4 542
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Jestem w końcu w domku po wizycie, Maleństwo super, wyniki książkowe, a i płeć się ujawniła
W moim brzuszku, pod serduszkiem mieszka sobie Synuś !

dziś mi się śniło że będzie chłopiec i jest cieszymy się, Mąż pęka z dumy !
teraz imię
GRATULACJE!

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie

Waga wyszła 490 g +/- 70 g (sprzęt dokładniejszy)
Rozwija się symetrycznie, czyli nic nie ma większego lub mniejszego.
Serduszko 158 u/min
Pan doktor posprawdzał WSZYSTKO i nie uwidoczniono nieprawidłowości, a ryzyko wad jest bardzo małe.

Na twardnienie powiedział, że czasem tak się zdarza i lepiej odpoczywać, ale jak szyjka długa i zamknięta, to nie stresować się tym

No i to, co pewnie Was najbardziej interesuje, cyt. "100% c.pka", znaczy się będzie Elenka Hania na 100%

Dołączam zdjęcia ślicznej buzi
Zasłaniała się złośnica mała rączką, jakby chciała powiedzieć "Co Wy mnie tu znów podglądacie, dajcie żyć!". Zdjęcia siśki nie mam, bo mała uparcie zaciskała nogi (jak już wiem, że na pewno dziewczyna, to lepiej niech zaciska co najmniej do 16 roku życia ).
gratulacje ale śliczna

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

ladanse trzymam kciuki za Was dziewczynki

głowa do góry i dawaj znać jak sie czujesz najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarzy
Lolaaaaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:36   #3275
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

lecę już spać po tym nie fajnym dniu, oby jutro był lepszy!


Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
My po wizycie. O mały włos nie wylądowałam na oddziale... Oczywiście ciśnienie mi szalało jak nie wiem co. Gin nie chciał słuchać że to u niego w gabinecie tak mi szaleje. W końcu udało mi się go jakoś przekonać. Mam codziennie mierzyć przepisał mi tablety i zobaczymy co będzie się działo ma następnej wizycie.
Wyniki poleciały na łeb i szyję co też się strasznie nie spodobało. Niestety nadal mam brać zastrzyki Dla maleństwa jakoś to zniosę...
A poza tym wszystko dobrze mały rozwija sie prawidłowo.
Przeżyłam chwilę zgrozy podczas USG W pewnym momencie ginek pyta. Co ma być??? To ja mówię nooo chłopczyk. A co coś się zmieniło?
Ginek mówi noo ja tu widzę dziewczynkę! A ja no ale przecież miał być chłopczyk ja protestuję! Po dłuższym przyjrzeniu się potwierdził synka, ale ja już nie jestem tego taka pewna. 4 czerwca idę na USG połówkowe wiec mam nadzieję że na 100% się dowiem co tam siedzi
no Ty musisz na siebie uważać teraz i zdrowo się odżywiać i dużo odpoczywać, ale ważne że mimo wszystko dzieciaczek rośnie prawidłowo

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja po wizycie ok, szyjka dluga i zamknieta mimo twardnien. waga znowu kolejne 400 g w dol cisnienie jakies wysokie bo 142/73 ale nic nie mowil gin wyniki w normie, nie ma sie czego czepic, tsh tez mi ladnie skoczylo na 1,365. mloda ladnie rosnie, odpowiednio do wieku ciazowego z brzuchem jest w tyle tylko o pare dni bo 24t2d a glowa i udo na 24t4d wiec niewielka roznica z OM wazy juz 699 g wiec jest pomiedzy 10 a 50 centylem w odniesieniu do 25tc. serduszko pika 137ud/min, wydaje mi sie ze jest okrecona pepowina, lekarz mial sprawdzic ale go zagadalam i zapomnial no ale widzialam ze sie pepowina majta przy szyi. ogolnie len z niej straszny od 3 dni, rusza sie tyle co nic, ale moze dlatego ze siedzi miednicowo i wali mnie po tylku i sisce hehe.
no i ma chyba nos po tatusiu, bo jakis duzy mi sie wydaje fotka w zalaczniku, ale jakas malo wyrazna.
nastepna wizyta 20.06, a usg III trymestru 5.07 i strzelil do mnie dzis ze jeszcze 12 tyg do donoszonej ciazy przerazil mnie tym
słodka malutka znaczy już byczek 700gram no no moja pewnie też około tylu

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Larysa no i przede wszystkim te Huggies są polecane przez Srokę. Zastanawiam się,czy ona jest jakąś chemiczką czy kosmetolożką
akurat kupowałam je nie sprawdzając składu ale to fajnie że są w porządku a ta dziewczyna może siedzi przy tym, czyta dużo, orientuje się w nazwach tych składów, wsumie też kiedyś co nieco wiedziałam, ale jak się przestanie tym interesować to jakoś ucieka to z głowy
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 22:52   #3276
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dobranoc mamusie. Ide juz spac, tez mam juz dosc dzisiejszego dnia. Uwazajcie na siebie i brzuszki
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 05:00   #3277
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Elenka niepodobna do Edzika, a Edzik to cały dziadek od strony taty (czyli do taty tż podobny), więc może Elenka do mnie będzie
Zresztą same zobaczcie, jak się różnią

Wydaje mi się, że Edzik typowy facet, a Elenka taka delikatna, dziewczęca
ale słodkie te fotki Ja nie mam fotki Adiego w 3d ale po tej wczorajszej widzę jaka dzidzia podobna do Adiego no i ma ten mój pyrciaty nosek Jakby prababcia żyła to by skakała z radości
Matal jeśli się nie pogniewasz to wysłałabym ci fotkę mojego chłopczyka mmsem i dodałabyś mi tutaj i na pierwszej stronie bo nie dojdę z komp mamy do porozumienia i nie chce mi wczytać karty z tel
Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam bycia w domu...
Będzie dobrze Julka ma być zdrowa i spotkamy się kiedyś w Tarnowie
Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą
AMELKA gratuluję SYNUSIA
LADAN trzymaj się Na pewno jesteś pod dobrą opieką i wszystko będzie dobrze
MATALLEWAR śliczne zdjęcia maleństw Faktycznie misiaczki różnią się od siebie. I tak jak napisałaś Edzik to taki typowy facecik a Elenka delikatna dziewczynusia

My po wizycie. O mały włos nie wylądowałam na oddziale... Oczywiście ciśnienie mi szalało jak nie wiem co. Gin nie chciał słuchać że to u niego w gabinecie tak mi szaleje. W końcu udało mi się go jakoś przekonać. Mam codziennie mierzyć przepisał mi tablety i zobaczymy co będzie się działo ma następnej wizycie.
Wyniki poleciały na łeb i szyję co też się strasznie nie spodobało. Niestety nadal mam brać zastrzyki Dla maleństwa jakoś to zniosę...
A poza tym wszystko dobrze mały rozwija sie prawidłowo.
Przeżyłam chwilę zgrozy podczas USG W pewnym momencie ginek pyta. Co ma być??? To ja mówię nooo chłopczyk. A co coś się zmieniło?
Ginek mówi noo ja tu widzę dziewczynkę! A ja no ale przecież miał być chłopczyk ja protestuję! Po dłuższym przyjrzeniu się potwierdził synka, ale ja już nie jestem tego taka pewna. 4 czerwca idę na USG połówkowe wiec mam nadzieję że na 100% się dowiem co tam siedzi
dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ja pierwszy ochraniacz dla Blanki mialam na cale wyrko, ale pozniej zmienilam na mniejszy bo jej nie widzialam. teraz kupilam krotki.








sciema jakas... tzn badanie glukometrem jest bez sensu bo on falszuje wyniki. zupelnie inne stezenie cukru masz w krwi w placu, a jak jeszcze bedziesz wyciskac, poleci za duzo osocza to juz w ogole ci wyniki zawyzy. krzywa cukrowa robi sie z krwi obwodowej z zyly! tak samo nie czaje jak w niektorych labolatoriach pozwalaja przez te 2 h lazic, isc na miasto czy cos, a to przeciez spala cukier. np napisze ci na swoim przykladzie badanie glukometrem rano na czczo. z serdecznego palca mam 101, a z wskazujaceg 86, wiec roznica diametralna, bo 86 norma a 101 zdecydowanie za duzo.
wy piszecie że ściema a mi te babki serio powiedziały że glukometrem mierzą W pierwszej ciąży nie miałam badań przez przychodnie tylko sama robiłam i miałam pobierane z żyły. Dopytam gina w poniedziałek i najwyżej zrobię przez szpital jak mami będzie w pracy bo wtedy posiedzę te 2 godz na oddziale u niej i ona mi pobierze krew

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

zapomniałam Dzieńdoberek powiedzieć
BTW widzę że mój tż ku mojej radości zrezygnowała z imienia Damian i teraz skłania się ku Dominikowi Nawet mi Adiego nastawia że będzie braciszek Dominik Ale jakie jest zdrobnienie od Dominik? Doniu?Domi?misiu? Są jeszcze jakieś??? Mój Julek , Wojtek i Tymek nie przejdą więc muszę iść troszkę na kompromis

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

PS dziewczyny które mają fotki maluszków (a ostatnio ich dużo ) mam prośbę : przeslijmy fotki do matal na i dajmy je na 1 strone bo uwielbiam te nasze dzidziowe fotki oglądać a nie chce mi się całego wątku przewalać żeby je odszukać
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 06:31   #3278
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Już tylko ~12 godzin do wizyty
Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok, maluszek zdrowy i żeby wspólpracował

Tymczasem, życzę wszystkim udanego piątku (już prawie weekend!) i lecę w kimę, bo 11h dziś w pracy rozłożyło mnie na łopatki zupełnie Może, jak i Wam przyśni mi się płeć
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 06:37   #3279
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Odp: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Bajka-gratki za usg
Ja-trzymam kciuki.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 06:39   #3280
katee86
Raczkowanie
 
Avatar katee86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Eeeej!
Dostałam maila z C&A, że zamówione przeze mnie przedmioty są wyprzedane i ich nie dostanę!!
Już nie kupuję w C&A online, niech się bujają, ja tu się nastawiłam na te produkty, a oni mi piszą, że nie dość, że nic nie dostanę, to jeszcze nie wiem, co z kasą, bo nie napisali, że zwracają
Ja też miałam przeboje z C&A i PayU. Na przesyłkę czekałam 2 tyg i odsyłali mnie raz tu, raz tu bo niewiadomo co się z płatnością moją stało, a czekałam na spodnie ciążowe, także to był pilny zakup.

Cytat:
Napisane przez rubinka25 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!



Jak ja genialna jestem!!!
Ok. godziny 18 przypomniałam sobie, że dziś mieliśmy iść na te warsztaty Moda na Brzuszek. W porę mi się przypomniało. I teraz doopa. Nie byłam na Bezpiecznym Maluchu, a o tych też zapomniałam. Wątpię, żeby jeszcze jakieś były do września... Ehhh zbudynienie jak nic.
Ja byłam i tu, i tu i część zajęć się powtarzała (te same tematy i prowadzący), może mi się chociaż wiadomości na temat prawidłowego wpinania fotelików utrwalą.

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
wiem tylko, ze mam zagrozona ciaze. o 18 dostalam kroplowke i dopiero 100 ml mi zeszlo
Ladan musisz wytrzymać, poza tym nie będą Cię męczyć wieczność. Zdiagnozują, podadzą leki i wyślą do domu odpoczywać.

Podczytuje Was trochę, ale wiadomo jak to jest gdy się pracuje. W każdym razie dziś mam połówkowe i trzęsę portkami. Pal licho poznanie płci, gorzej że brzuch mnie ciągnie i twardnieje, oby wszystko było ok. Dam znać po południu. Miłego początku weekendu.
katee86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 06:46   #3281
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cześć!!!

Ooo ale mało popisałyście.

Dzisiaj idę do rodziców z kartonami,żeby pochować lub powywalać rzeczy z mojego panieńskiego pokoju, gdyż chcą tam mieć gościnny. I tak zajęło mi dużo czasu zebranie się na to, no bo nie powiem-troszkę to bolesne
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 07:36   #3282
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
hmm juz 8 kg- najgorsze ze caly czas jest 1 kg na tydzien i sie nie zatrzymuje - wyjsciowo przed ciaza BMI 23 czyli norma, ale raczej jestem z tych duzych- wysokich i grubokoscistych



myśle ze nie ma jakiejs granicznej temperatury, ale 37,5 nie powinno byc grozne - to jeszcze stan podgoraczkowy
nic sie nie martw, odpoczywaj i nie daj sie rozlozyc
u mnie np. roznie z miesiaca na miesiac tyje. raz 2 kg, raz 4-5 kg a teraz w miesiac 0,5 kg... nie panikuj. za dwa tyg masz krzywa to zobaczymy czy to cukier czy zwyczajnie brzuch ci wywala (bo ja przytylam nagle jak mnie wybrzuszyło i teraz zbytnio sie nie zmieniam)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:38   #3283
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Elenka niepodobna do Edzika, a Edzik to cały dziadek od strony taty (czyli do taty tż podobny), więc może Elenka do mnie będzie
Zresztą same zobaczcie, jak się różnią

Wydaje mi się, że Edzik typowy facet, a Elenka taka delikatna, dziewczęca
Rzeczywiście Edi ma typową urodę chłopca, a Elenka ma bardzo delikatne rysy
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:47   #3284
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dzień dobry wszystkim.

Powodzenia dla dziewczyn, które mają dziś wizyty
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:50   #3285
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Mam taki zaciesz, że muszę się Wam pochwalićZnalazłam ginkę w moim mieście, która robi usg 3d/4d, byłam się zapytać co i jak i jestem umówiona na 28 maja I badanie z opisem i nagraniem na pendrive 200zł Nastawiałam się na 300, więc super wystarczy jeszcze na ten fajny kocyk i coś dla mamusi, bo postanowiłam sobie to usg fundnąć na urodziny

A teraz mogę Was spokojnie nadrobić, bo i tak muszę leżeć - natachałam się zakupów i nałaziłam sporo, więc dzidzi należy się odpoczynek.
No to superowo
Mój gin ma 3d/4d u siebie w gabinecie i w cenie wizyty przełącza sie na ten widok ;>
Świetny prezent, mamuśka


Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Tak zasilek mam do porodu. To jest normalny zasilek dla bezrobotnych, to pierwsze 3 miechy jest 635,40 zl brutto a po 3 miesiacach juz mniej- 498,90zl brutto co miesiac.
Ale pani w okienku odrazu mi oznajmila,zebym w pazdzierniku po porodzie do nich przyszla to przedluza na wychowanie dziecka. Ciesze sie bo naprawde zawsze jakis grosz do przodu, mimo wszystko. Nie jest to wyplata ale zawsze lepiej miec niz nie miec
Pewnie, że lepsze to niż nic! Każdy grosz sie przyda.
Przepraszam, ze tak wypytuję, po prostu temat może dotyczyc i mnie jak się szefowa nie ogarnie...


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Elenka niepodobna do Edzika, a Edzik to cały dziadek od strony taty (czyli do taty tż podobny), więc może Elenka do mnie będzie
Zresztą same zobaczcie, jak się różnią

Wydaje mi się, że Edzik typowy facet, a Elenka taka delikatna, dziewczęca
Piękne te Twoje dzieciaczki


Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
jestem na chwilke bo z mężem leniuchujemy

na wizyte cudem zdążył i dobrze że był, bo niestety nie dostaliśmy zdjęcia bo się popsuło:/ no więc nie fajnie bo nie mam fotki ;( no ale ważne że mąż był nasza kruszynka sobie rośnie, ale niestety wciąż nie wiemy kto tam siedzi bo nie chciało się maleństwo ukazać ale może następnym razem??
Super, że wszystko dobrze (bo chyba dobrze, skoro nic nie piszesz?) i cieszę się bardzo, że mąż zdążył i zobaczył tajemnicze maleństwo


Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
My po wizycie. O mały włos nie wylądowałam na oddziale... Oczywiście ciśnienie mi szalało jak nie wiem co. Gin nie chciał słuchać że to u niego w gabinecie tak mi szaleje. W końcu udało mi się go jakoś przekonać. Mam codziennie mierzyć przepisał mi tablety i zobaczymy co będzie się działo ma następnej wizycie.
Wyniki poleciały na łeb i szyję co też się strasznie nie spodobało. Niestety nadal mam brać zastrzyki Dla maleństwa jakoś to zniosę...
A poza tym wszystko dobrze mały rozwija sie prawidłowo.
Przeżyłam chwilę zgrozy podczas USG W pewnym momencie ginek pyta. Co ma być??? To ja mówię nooo chłopczyk. A co coś się zmieniło?
Ginek mówi noo ja tu widzę dziewczynkę! A ja no ale przecież miał być chłopczyk ja protestuję! Po dłuższym przyjrzeniu się potwierdził synka, ale ja już nie jestem tego taka pewna. 4 czerwca idę na USG połówkowe wiec mam nadzieję że na 100% się dowiem co tam siedzi

Ojojoj To będzie jeszcze chwila niepewności.... Może gin sobie żartował tak? Dlatego ja mojemu nic nie sugeruję przed pytaniem o płeć i wiem, że mówi co widzi


Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
nastepna wizyta 20.06, a usg III trymestru 5.07 i strzelil do mnie dzis ze jeszcze 12 tyg do donoszonej ciazy przerazil mnie tym
Robi sie poważnie! Coraz bliżej....


Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was trochę, ale wiadomo jak to jest gdy się pracuje. W każdym razie dziś mam połówkowe i trzęsę portkami. Pal licho poznanie płci, gorzej że brzuch mnie ciągnie i twardnieje, oby wszystko było ok. Dam znać po południu. Miłego początku weekendu.
Wszystko będzie dobrze




A ja się witam po przespanej nocce! Co za ulga! Tż jeszcze chrapie. A my z Zuzinką przyszłyśmy sie powitać i chyba Wam macha, bo takie śmieszne ruchy czuję
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:53   #3286
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Odp: Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam bycia w domu...
Ladan jakos wytrzymasz. Pomysl ze to dla dobra Twojej coruni Gdybys nadal byla w domu to bys sie tylko zamartwiala a tak przynajmniej jestes pod stala opieka
Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Bidulki Najwazniejsze, zeby teraz juz bylo wszystko dobrze.


Teraz tak pomyslalam,ze mi tez sie sprawdzilo. Jeszcze jak nawet nie mielismy pojecia czy chlopak czy dziewczynka, snilo mi sie,ze kapie taka mala dziewczyneczke Drugi raz tez mi sie snila cora, ze karmilam i przewijalam. Powiedzialam wtedy TZ-owi, ze snilo mi sie nasze dziecko to mowi "chlopak??? " Ja na to , ze dziewczynka, to sie zawiodl I rzeczywiscie bedzie dziewczyna.



Uwazajcie na siebie
Mi sie tez snil synek i jest synek We snie bylismy razem na rybach i sie z TZ zastanawialismy jak mu dac na imie a mial jakies 3-4 lata
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:54   #3287
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Heeejka, wróciłam do Was wczoraj wieczorem i nadrobiłam ale już nie odpisywałam bo padłam... Taka zgaga, że szok!

Ladan trzymajcie się tam!

Dziewczynom po wczorajszych wizytach gratuluję, zdjęcia super dodałyście.


A ja wczoraj byłam na tych zakupach. Myślałam, że TŻ sobie daruje a on się twardo ze mną wybrał... No gdyby nie on to na pewno kupiłabym więcej

kupiłam córce miętowe rurki w cubusie
A tż jakieś alladynki wygrzebał z muminkiem, powiedział, że musimy kupić bo on zawsze lubiał. No i gatki w kratkę i super miękkiego pajaca z polaru, będzie na chłodne dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130524_082823.jpg (36,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130524_082857.jpg (48,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130524_082933.jpg (36,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130524_083014.jpg (42,6 KB, 18 załadowań)
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 07:58   #3288
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Pszczoua, ale z Was wyrodni rodzice Tyle czasu nie dać dziecku imenia

Nena, super ciuszki U mnie na razie królują pajace i body



wkurzyłam sie na lidla. ;/ Kupiliśmy wieczorem spodenki dlamałej. Na opakowaniu rozmiar 50/56 ale widać, że były przekładane, metka przyczepiona do spodenek mówi, że 62/68. No to wzięliśmy, bo chcieliśmy większe. Wyciągam je w domu,a na metkach wszytych w spodenki rozmiar 0-2 miesiące To co tam robi ta przyczepiona metka z większym rozmiarem?!??!! i znowu musimy jechać ze zwrotem, bo ja się olbrzymki spodziewam
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:05   #3289
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
A dziewczyny co byście zrobiły na moim miejscu. Byłam u gina półtora tygodnia temu w 24 tc i gin nie dał mi skierowania na tą krzywą cukrową i w ogóle nic o niej nie wspomniał. I teraz nie wiem czy iść sobie zrobić prywatnie czy nie? Bo w sumie następna wizyta w 28tc- to chyba będzie za późno?
Nie wiem co robić.
ja wlasnie dostane skierowanie w 28 tc, czyli na nastepnej wizycie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 08:12   #3290
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

hejo

Ladan doczytałam, że w szpitalu jestes a co się stało, że tam trafilaś? Będzie dobrze

Misia widzę, że Kornelek zmienił się w Jaśka

nena fajne ciuszki
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:25   #3291
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ewacia wysyłaj fotę, numer jest w K
W ogóle dziewczyny, jak chcecie, to ślijcie, też lubię patrzeć na brzuszki i dzieciaczki
Mogę porobić takie, jak ja mam, czyli brzuch i obok zdjęcia z USG
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:26   #3292
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII


przepraszam ale nie dam rady tyle nadrobić pędzicie jak szalone
wróciliśmy wakacje baaardzo udane, było super... ciężko teraz wrócić do rzeczywistości

a co do mojego zbudynienia w kwestii kocyka z biedronki
w środę o 12 mieliśmy jechać na lotnisko a ja o 8 rano jeszcze leciałam do biedronki i kupiłam kocyk... były ostatnie 3
jest przemilusi tak więc pierwszy zakup mam za sobą

w środę mam wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć, także proszę o kciuki
dzisiaj w nocy tż pierwszy raz poczuł jak dziecko szaleje w brzuchu... i dzisiaj cały szczęśliwy

i zdjęcie
DSC09530.jpg
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:29   #3293
Sylwia cypr
Raczkowanie
 
Avatar Sylwia cypr
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Limassol, Cypr
Wiadomości: 235
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dzien doberek

Co do badania glukozy mam pytanko...
Lece do Polandi w nocy z 30 na 31 maja - w Katowicach jestem o 1 w nocy , dojazd do domu itp itd wiec spac pojde nie wczesniej niz po 2 - a rano chce isc zrobic to badanie zeby miec wyniki na poniedzialkowa wizyte u gina, laboratorium czynne od 7:30 ale pewnie na otwarcie nie wstane , jak myslicie beda jakies przeciwskazania np. no nie wiem ze za malo snu, albo sa jakies ograniczenia z jedzeniem ze ostatni posilek to 8 godz przed niby lukam w necie ale nic nie moge znalezc




Kciuki za dzisiejsze wizyty:
ja - USG połówkowe (10:10) ,
katee86 - USG połówkowe (11:00)
your Angel (14:00)

Sylwia cypr (15:30) - ja dzisiaj nie mam wizyty, zrezygnowalam na konto polskiego gina
Ladan w szpitalu wiec nie bylo jak wykreslic - wlasnie Kochana co tam u Ciebie?? mam nadzieje ze wszystko dobrze ale i tak zacisniete za was
Sylwia cypr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:29   #3294
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

przepraszam ale nie dam rady tyle nadrobić pędzicie jak szalone
wróciliśmy wakacje baaardzo udane, było super... ciężko teraz wrócić do rzeczywistości

a co do mojego zbudynienia w kwestii kocyka z biedronki
w środę o 12 mieliśmy jechać na lotnisko a ja o 8 rano jeszcze leciałam do biedronki i kupiłam kocyk... były ostatnie 3
jest przemilusi tak więc pierwszy zakup mam za sobą

w środę mam wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć, także proszę o kciuki
dzisiaj w nocy tż pierwszy raz poczuł jak dziecko szaleje w brzuchu... i dzisiaj cały szczęśliwy

i zdjęcie
Załącznik 5261287
Super, że wakacje udane
Trzymam za poznanie płci
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:39   #3295
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość

Misia widzę, że Kornelek zmienił się w Jaśka
Hej. Ano TŻ z mamą mnie przegadali, że Jasio będzie fajnie itp. Zgodziłam się, ustąpiłam im chyba pierwszy raz w życiu.

Ja sie własnie zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz.

nena fajne ubranka.

A ja dzisiaj miałam znów nocke z doopki, nie spałam, dopiero jak TŻ wstał o 4 to zasnęłam jakoś. Pierdoły mi się sniły.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

przepraszam ale nie dam rady tyle nadrobić pędzicie jak szalone
wróciliśmy wakacje baaardzo udane, było super... ciężko teraz wrócić do rzeczywistości

a co do mojego zbudynienia w kwestii kocyka z biedronki
w środę o 12 mieliśmy jechać na lotnisko a ja o 8 rano jeszcze leciałam do biedronki i kupiłam kocyk... były ostatnie 3
jest przemilusi tak więc pierwszy zakup mam za sobą

w środę mam wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć, także proszę o kciuki
dzisiaj w nocy tż pierwszy raz poczuł jak dziecko szaleje w brzuchu... i dzisiaj cały szczęśliwy

i zdjęcie
Załącznik 5261287
hej Cieszę się, że mieliście udane wakacje
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:45   #3296
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

jestem

dziś rozpoczynamy z moim Klusiem 26tc

wczoraj mąż miał wolne to pojechaliśmy przed południem do lidla- kupiłam sobie te getry na ciążówek i są super ale była ostatnia para 36/38 więc mam tylko jedne, bo reszta same duże nie wiem czy tych dużych zawsze więcej rzucają, czy po prostu już były wykupione

weszłam też do pepco zobaczyć co jest w tych koszykach za 4,99, ale nie było tych bodów w czaszki więc nic nie wzięłam- jestem z siebie dumna

u nas brzydka pogoda, chciałam piec ciasto z rabarbarem, ale nawet mi się dupska z łóżka nie chce wytoczyć, żeby iść na zakupy a mąż do 18:00 w pracy to nie kupi

aha! któraś dziewczyna pytała o fiolet dla chłopczyka- mi pasuje jak najbardziej
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-05-24 o 08:46
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:48   #3297
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jestem

dziś rozpoczynamy z moim Klusiem 26tc

wczoraj mąż miał wolne to pojechaliśmy przed południem do lidla- kupiłam sobie te getry na ciążówek i są super ale była ostatnia para 36/38 więc mam tylko jedne, bo reszta same duże nie wiem czy tych dużych zawsze więcej rzucają, czy po prostu już były wykupione

weszłam też do pepco zobaczyć co jest w tych koszykach za 4,99, ale nie było tych bodów w czaszki więc nic nie wzięłam- jestem z siebie dumna

u nas brzydka pogoda, chciałam piec ciasto z rabarbarem, ale nawet mi się dupska z łóżka nie chce wytoczyć, żeby iść na zakupy a mąż do 18:00 w pracy to nie kupi

aha! któraś dziewczyna pytała o fiolet dla chłopczyka- mi pasuje jak najbardziej
Cześć

Wczoraj stwierdziłyśmy, że TŻ pewnie wolne ma i się nim zajmujesz.
Jak się czujesz ?
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 08:57   #3298
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Cześć

Wczoraj stwierdziłyśmy, że TŻ pewnie wolne ma i się nim zajmujesz.
Jak się czujesz ?
zgadłyście

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:08   #3299
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
kupiłam córce miętowe rurki w cubusie
A tż jakieś alladynki wygrzebał z muminkiem, powiedział, że musimy kupić bo on zawsze lubiał. No i gatki w kratkę i super miękkiego pajaca z polaru, będzie na chłodne dni
Śliczne

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Nena, super ciuszki U mnie na razie królują pajace i body
U mnie przy drugim dziecku też tak pewnie będzie. Z Zuzią miałam tyle, że nie zdążyła wszystkiego nałożyć. Najwygodniejsze jednak te pajace.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

przepraszam ale nie dam rady tyle nadrobić pędzicie jak szalone
wróciliśmy wakacje baaardzo udane, było super... ciężko teraz wrócić do rzeczywistości
...
w środę mam wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć, także proszę o kciuki
dzisiaj w nocy tż pierwszy raz poczuł jak dziecko szaleje w brzuchu... i dzisiaj cały szczęśliwy

i zdjęcie
Załącznik 5261287
Zazdroszczę tych wakacji



Pięknie

Cytat:
Napisane przez Sylwia cypr Pokaż wiadomość
Dzien doberek

Co do badania glukozy mam pytanko...
Lece do Polandi w nocy z 30 na 31 maja - w Katowicach jestem o 1 w nocy , dojazd do domu itp itd wiec spac pojde nie wczesniej niz po 2 - a rano chce isc zrobic to badanie zeby miec wyniki na poniedzialkowa wizyte u gina, laboratorium czynne od 7:30 ale pewnie na otwarcie nie wstane , jak myslicie beda jakies przeciwskazania np. no nie wiem ze za malo snu, albo sa jakies ograniczenia z jedzeniem ze ostatni posilek to 8 godz przed niby lukam w necie ale nic nie moge znalezc


Nie wiem jak ze snem ale ja gdzieś czytałam, że lepiej nie jeść 12h
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:09   #3300
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Nie przywitałam się.



Idę segregować ciuchy po córce, jeny ile tego jest. Większość i tak oddam bo dziewczęce a tak mi żal Będę miała okazję teraz stroić synka
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.