Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 21:37   #1831
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nieopatrznie weszłam na ten wątek, a potem na stronę EGM i... o mamo... Po co ja to zrobiłam?! ;(
Nie dość, że ostatnio z niczym się nie wyrabiam, to teraz jeszcze co tylko znajdę chwilę siedzę tu i czytam albo oglądam kolory cudne, głupieję od ich ilości niezliczonej i już się ślinię na zamówienie.

Czy dobrze zrozumiałam, że już nie trzeba koniecznie kupować za min. 10 USD? Bo na stronie EGM napisano, że tak, a w wątku trafiłam na coś takiego, że już nie. (Bo ja się staram trochę hamować jednak z tymi nałogami).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 22:04   #1832
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Na nasza zgubę nie trzeba... Ostatnio zamówiłam za 5$, ale dołożyłam też darmowy kit, liczę na przynajmniej 10 woreczków, więc jakoś to sobie wybaczę


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 22:21   #1833
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Nieopatrznie weszłam na ten wątek, a potem na stronę EGM i... o mamo... Po co ja to zrobiłam?! ;(
Nie dość, że ostatnio z niczym się nie wyrabiam, to teraz jeszcze co tylko znajdę chwilę siedzę tu i czytam albo oglądam kolory cudne, głupieję od ich ilości niezliczonej i już się ślinię na zamówienie.

Czy dobrze zrozumiałam, że już nie trzeba koniecznie kupować za min. 10 USD? Bo na stronie EGM napisano, że tak, a w wątku trafiłam na coś takiego, że już nie. (Bo ja się staram trochę hamować jednak z tymi nałogami).
już nie trzeba
chwała im za darmowe kity!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:42   #1834
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jedyne co mam do powiedzenia na dziś w tym wątku, to EDM sucks, EGM rulez
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 13:42   #1835
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jedyne co mam do powiedzenia na dziś w tym wątku, to EDM sucks, EGM rulez
Dlaczego EDM sucks? (Nie doczytałam chyba jeszcze ;P czegoś)

Właśnie wyczytalam tynmczasem, że to Wy "załatwiłyście", że nie trzeba za 10 - WOW )

A tymczasem wybrałam 14 worków, żeby było 10 USD i teraz muszę z jakichś zrezygnować. A już te 14 cięzko było wybrać z tych ok 80, które chciałam...

Muszę coś z tym zrobic, bo minerałoza się pogłebia. Zaniedbuję pracę, rodzinę i wszystko, bo ciągle tu wchodzę, czytam, oglądam strony, tam widzę te nieziemskie palety kolorów, a że nie wiem, jak to naprawde wyglada, to do Google po swatche, a czas leci... O innych rzeczach nie wspominam.

Musze jakąs blokade ustawić albo o bana poproszę, stałego...

Ale dziś marudzę.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:13   #1836
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny , nie wiecie czy jest jeszcze czarna baza pod cienie ,bo nie moge jej nigdzie znalezc? ....
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:53   #1837
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , nie wiecie czy jest jeszcze czarna baza pod cienie ,bo nie moge jej nigdzie znalezc? ....
Chyba o to chodzi
http://www.earthenglowminerals.com/i...emart&Itemid=6
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 17:04   #1838
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jedyne co mam do powiedzenia na dziś w tym wątku, to EDM sucks, EGM rulez
chociaz zaczynają konkurować w przejrzystości strony...

Plurabellle, ten ich limit 10USD nie pozwalał na wysyłanie samych darmowych kitów, sami też w końcu by do tego doszli
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:16   #1839
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
chociaz zaczynają konkurować w przejrzystości strony...
Właśnie weszłam na stronę EDM i widzę, że zmieniona!

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Plurabellle, ten ich limit 10USD nie pozwalał na wysyłanie samych darmowych kitów, sami też w końcu by do tego doszli
Jak dla mnie strona EGM w ogóle nie jest przejrzysta.

Nowej strony EDm jeszcze nie oceniam, bo dopiero co mi się załadowała.

Kurczę, może nie powinnam na nia wchodzić?!

(Wiecie, "Jestem Plurabelle, jestem minerałoholikiem...":roll eyes
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:26   #1840
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a ja parę dni temu zamówiłam kilka matowych cieni - już do mnie leci

skoro edm zrobiła taką wiochę to ja im kij w oko i siup do konkurencji
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 21:47   #1841
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja parę dni temu zamówiłam kilka matowych cieni - już do mnie leci

skoro edm zrobiła taką wiochę to ja im kij w oko i siup do konkurencji
asasasa zgadzam się w 100% teraz tylko czekać na paczuszkę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 22:15   #1842
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
asasasa zgadzam się w 100% teraz tylko czekać na paczuszkę
Jak dojdzie to wrzucę zdjęcia
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 23:20   #1843
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Właśnie się zniechęciłam do EMG.

Nie dość, że na tej stronie zdurnieć można, zanim sie coś znajdzie, to jeszcze spotkały mnie najdziwniejsze rzeczy przy zakupach.

Zamówiam trochę próbek, "poszłam do kasy" a tam czekała na mnie dziwaczna niespodzianka. Wybralam shippng method i od razu przewaliło mnie o "Complete order". A po drodze jeszcze było Payment Method, które zostało pominięte. I wybrało mi Paypal (którego nie mam). Pomyślalam sobie, że może 2 razy kliknęłam, wracam - z powrotem do Shipping method. I apiat' to Complete Order. A skąd ja mam wziąc Paypala? Poczytalam zasady - napisano tam, że kartą też można płacić, więc napisalam im epistołę, że coś dziwnego się dzieje, bo nie pokazuje mi ekranu z wyborem płatności, tylko jakby za mnie wybiera Paypala i co tu zrobić. Wysyłam tę notke, a tu mnie przerzuca do strony z płatnością, gdzie moge się logować do Paypala albo zapłacić kartą. Więc zapłacilam, a wtedy... pojawiło mi się potwierdzenie,że zapłaciłam Paypalem i to samo przyszło mi na skrzynkę.

Czy komuś może coś takiego się zdarzylo i wie, o co chodzi? Bo czuję się odrobinę zagubiona...

Często kupuję coś przez net i nigdy takich rzeczy nie widziałam (więc może nie tak często kupuję).

Może po prostu nie chciało im się 2 tekstów pisać na stronę i to samo się wyświetla/wysyła, bez względu na to, czym się zapłaciło a może coś tam się dzieje dodatkowego ;/
<Zakładam, że to pierwsze, bo na stronie jest masa bugów i niektóre odcienie mają różnie napisane nazwy (inaczej na stronie, gdzie jest ich prezentacja, a inaczej na zamówieniu). >

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-08-16 o 23:21
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 06:57   #1844
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Właśnie się zniechęciłam do EMG.

Nie dość, że na tej stronie zdurnieć można, zanim sie coś znajdzie, to jeszcze spotkały mnie najdziwniejsze rzeczy przy zakupach.

Zamówiam trochę próbek, "poszłam do kasy" a tam czekała na mnie dziwaczna niespodzianka. Wybralam shippng method i od razu przewaliło mnie o "Complete order". A po drodze jeszcze było Payment Method, które zostało pominięte. I wybrało mi Paypal (którego nie mam). Pomyślalam sobie, że może 2 razy kliknęłam, wracam - z powrotem do Shipping method. I apiat' to Complete Order. A skąd ja mam wziąc Paypala? Poczytalam zasady - napisano tam, że kartą też można płacić, więc napisalam im epistołę, że coś dziwnego się dzieje, bo nie pokazuje mi ekranu z wyborem płatności, tylko jakby za mnie wybiera Paypala i co tu zrobić. Wysyłam tę notke, a tu mnie przerzuca do strony z płatnością, gdzie moge się logować do Paypala albo zapłacić kartą. Więc zapłacilam, a wtedy... pojawiło mi się potwierdzenie,że zapłaciłam Paypalem i to samo przyszło mi na skrzynkę.

Czy komuś może coś takiego się zdarzylo i wie, o co chodzi? Bo czuję się odrobinę zagubiona...

Często kupuję coś przez net i nigdy takich rzeczy nie widziałam (więc może nie tak często kupuję).

Może po prostu nie chciało im się 2 tekstów pisać na stronę i to samo się wyświetla/wysyła, bez względu na to, czym się zapłaciło a może coś tam się dzieje dodatkowego ;/
<Zakładam, że to pierwsze, bo na stronie jest masa bugów i niektóre odcienie mają różnie napisane nazwy (inaczej na stronie, gdzie jest ich prezentacja, a inaczej na zamówieniu). >
wszystko z platnascia jest dobrze- przekierowalo Cie do strony paypal gdzie po prawej masz okienko na logowanie do PP a po lewej masz miejsce na wpisanie danych z karty itd, jest to dobre bo wiadomo ze placisz ze znanej sobie witryny w sposób który wybierasz

co do strony ... no cóż kosmetyki są warte przebicia się przez nią. Woję srednio czytelną strone z takim podejsciem do klienta, produktami i cenami
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:21   #1845
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
co do strony ... no cóż kosmetyki są warte przebicia się przez nią. Woję srednio czytelną strone z takim podejsciem do klienta, produktami i cenami
To mnie pocieszyłaś
Bo w nocy miałam jej już dosyć. A jeszcze dziś czekał na mnie mail z podziękowaniem za to, że zapłaciłam Paypalem () i prośbą, żebym nastepnym razem lepiej zapłaciła PayPalem...

Ale mam nadzieję, że cienie będą miały takie cudne kolory, jak na stronie. W EDM brakowało mi ładnych, oliwkowych cieni, w EGM ich wybór był niesamowity i bez problemu "wyrobiłam" te 10 USD, mimo że nie trzeba.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:25   #1846
Yoaśka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Witam serdecznie, to moja pierwsza wiadomośc na forum Jestem żółtodziobem w kwesti minerałów a chciałbym zamówić sobie pierwsze próbki na EGM, bo moja skóra nie toleruje kosmetyków drogeryjnych. Oczywiście nie bardzo moge połapać sie w tej ich stronie dlatego chcialam zadać pytanie wam specjalistkom powinnam wybrac "kits&samples" a nastepnie GET ACQUAINTED SAMPLE KIT i tam wpisać kolory i formuły podkładów oddzielone przecinkiem? i jeszcze jedno glupie pytanie jak moge zamówić korektor? czy sa próbki?
jezeli moje pytanie jest zadanie nie w tym miejscu lub jezeli juz takie padło to z gory przepraszam i prosze o wskazówki do kórego watku powinnam sie udac. dziekuję
P.S nie bijcie mocno za moja niewiedzę
Yoaśka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:32   #1847
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Yoaśka_87 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, to moja pierwsza wiadomośc na forum Jestem żółtodziobem w kwesti minerałów a chciałbym zamówić sobie pierwsze próbki na EGM, bo moja skóra nie toleruje kosmetyków drogeryjnych. Oczywiście nie bardzo moge połapać sie w tej ich stronie dlatego chcialam zadać pytanie wam specjalistkom powinnam wybrac "kits&samples" a nastepnie GET ACQUAINTED SAMPLE KIT i tam wpisać kolory i formuły podkładów oddzielone przecinkiem? i jeszcze jedno glupie pytanie jak moge zamówić korektor? czy sa próbki?
jezeli moje pytanie jest zadanie nie w tym miejscu lub jezeli juz takie padło to z gory przepraszam i prosze o wskazówki do kórego watku powinnam sie udac. dziekuję
P.S nie bijcie mocno za moja niewiedzę
kliknij na free foundation kits i wybierz swój stopień jasności, potem formułę (cover me- kryjąca youthful glow- lżejsza), dostaniesz ok. 10-12 próbek za 0,1USD oraz koszty wysylki. Korektory są pod face-->concealers, po kliknięciu na kolor pojawi się opcja próbek i pełnych wymiarów. Dodawac do karty umiesz?
to nie niewiedza, wystarczy osowoić się ze strona i samemu w niej pogrzebać.

btw. jakie fajne nowości w dziale face!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-18 o 11:35
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:37   #1848
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dostalam 12 sztuk w darmowych probkach

kurcze jednak light Medium są jaśniutkie napewno nie na lato, poczekaja do zimy

zawsze dodaja pusty pojemniczek ?? Bo ja go nie kupowalam, a pojemniczek fajny, z tych większych

EGM a EDM nie ma porownania jeśli chodzi o podejscie do klijenta. Moze te ich sampelki są o wiele mniejsze niz z EDM ale wkoncu taniej wychodzi (o dolar mniej za przesylke za dawnych czasow, w tej chwili juz wole nie liczyc ) jeszcze prezenciki daja, wsumie nic tam nie zamawialam a dorzucili sporo cienia no i ten pojemniczek, EDM nigdy mi chociaz tak malego prezentu nie zrobilo


ide testowac Cover me tylko nie wiem czy a mokro czy na sucho..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-18 o 11:42
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:39   #1849
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dostalam 12 sztuk w darmowych probkach

kurcze jednak light Medium są jaśniutkie napewno nie na lato, poczekaja do zimy

zawsze dodaja pusty pojemniczek ?? Bo ja go nie kupowalam, a pojemniczek fajny, z tych większych

nie, trzeba go dodatkowo kupic chyba za 1,5usd, sa różne opcje objętościowe.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 11:44   #1850
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To skorzystałam widocznie się pomylili przy pakowaniu czy cos, będzie na puder dla mamy bo ją też zarazilam mineralami ;]
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 12:23   #1851
Yoaśka_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kliknij na free foundation kits i wybierz swój stopień jasności, potem formułę (cover me- kryjąca youthful glow- lżejsza), dostaniesz ok. 10-12 próbek za 0,1USD oraz koszty wysylki. Korektory są pod face-->concealers, po kliknięciu na kolor pojawi się opcja próbek i pełnych wymiarów. Dodawac do karty umiesz?
to nie niewiedza, wystarczy osowoić się ze strona i samemu w niej pogrzebać.

btw. jakie fajne nowości w dziale face!

wielkie dzieki Rozwielitko to duzo wyjasnia A więc startuje z moim pierwsym zamówieniem. mam nadzieje ze sie uda.
Yoaśka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:41   #1852
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

testowałam dzisiaj kilka razy formułę Cover me

niestety za każdym razem wychodziła mi jedna wielka skorupa...trudno to opisać ale skojarzyło mi się to ze skórą węża która ma za chwilę zejść, jakby pęknięcia skóry, hmm

albo moja skóra miała dzisiaj koszmarny dzień, albo ta formuła to dla mnie kompletny niewypał, może nie nadaje się do skóry suchej, dam jej szansę jeszcze raz za jakiś czas, zobaczymy..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-18 o 16:42
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:05   #1853
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

W ramach ogólnej minerałozy (bardzo mi się podoba to określenie) zamówiłam również próbki EGM (do tej pory wytestowałam EDM, Lumiere, Meow, Blusche i Body Shop) i muszę powiedzieć, że EGM nie dla mnie. Kolory udało mi się dobrać idealnie, mimo że zamawiałam tylko słoiczki za w sumie 10 dolców, ale:
YG wspaniale podkreśla moje wielkie pory. Zyskały jednolity, ładny odcień dużych beżowych kraterów, a delikatny glow zgodnie z obietnicami na stronie pogłębił się z czasem i jeszcze mocniej je wyeksponował.
Za to dzięki Cover Me zyskałam na twarzy niesamowity efekt dobrze wyrośniętego drożdżowego ciasta, które z czasem niestety opadło i zatrzymało się na brodzie. CM również bardzo mnie wysusza.

Mam jeszcze formułę LN, której dam szansę za kilka dni.
Gwoli ścisłości cerę mam dojrzałą, mocno porowatą, z tendencją do lampy/odwadniania się. I wracam z podkulonym ogonem do Lumiere, jak do tej pory wygrywają.
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 19:52   #1854
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kliknij na free foundation kits i wybierz swój stopień jasności, potem formułę (cover me- kryjąca youthful glow- lżejsza), dostaniesz ok. 10-12 próbek za 0,1USD oraz koszty wysylki.
Te próbki to zapewne są w strunie, ale jak dużo jest proszku??
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:04   #1855
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
Te próbki to zapewne są w strunie, ale jak dużo jest proszku??
W strunie. Zależy w której próbce, jak im się sypnęło. Mam próbki, w których jest sporo proszku, a mam też takie gdzie jest go niewiele. Ale ilość jest wystarczająca na przetestowanie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:20   #1856
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
W strunie. Zależy w której próbce, jak im się sypnęło. Mam próbki, w których jest sporo proszku, a mam też takie gdzie jest go niewiele. Ale ilość jest wystarczająca na przetestowanie
Dziękuję za informacje
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:25   #1857
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ten ich korektor "blue" to to samo co lavendowy z EDM?
Takze mozna ochladzac nim róze? Bo w opisie tylko o neutralizacji koloru zółtego jest napisane..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:10   #1858
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Uwielbiam EGM za mega szybką wysyłkę! Zamówiłam 14 sierpnia i dziś już mam! Zawsze są bardzo szybcy

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2009-08-19 o 11:11 Powód: literówka
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 05:58   #1859
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Uwielbiam EGM za mega szybką wysyłkę! Zamówiłam 14 sierpnia i dziś już mam! Zawsze są bardzo szybcy
A mi zaginęło od nich już 2 zamówienie Nawet już nic nie będę im o tym pisać bo aż głupio
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 07:53   #1860
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Uwielbiam EGM za mega szybką wysyłkę! Zamówiłam 14 sierpnia i dziś już mam! Zawsze są bardzo szybcy
Zazdroszczę
Moje dwa poprzednie zamówienia z EGM bardzo szybciutko przyszły, a to, na które teraz czekam, strasznie się wlecze (co prawda niewielkie z samymi samplami w strunach, ale przedwczoraj złożyłam kolejne na pełne wymiary: Soft Focus Golden, Lighty Tinted i sample cieni - prawie 39$ i boję się, żeby nie zginęło).
To małe zamówienie zostało wysłane 11.08 i jeszcze go nie mam (tak, jak zamówienia z CS z pędzlem wysłanego 10.08, a z CS też zawsze szybko do mnie paczuszki przychodziły), natomiast przesyłka z SN wysłana 10.08 dotarła do mnie już w poniedziałek.
I chyba to nie jest wina mojej poczty, bo oni w miarę solidni są

A ja już nie mogę się doczekać mojego Soft Focusa Golden (mam Translucent, ale podobno Golden jest lepszy, a poza tym potrzeba mi delikatnego zażółcenia )

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-08-20 o 07:55
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.