Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 18:44   #3991
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Bardzo fajne kurteczki. Widzę, że nie mogłaś zdecydować się na kolor. W mojej Szafie mam te same kolory kurteczek i dodatkowo bordową kupioną latem, a jeszcze jej nie nosiłam. Ciekawe kiedy będziemy mogły je ponosić. Dziś było nieco cieplej ale wciąż bardziej pasuje gruba kurtka...
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:48   #3992
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Mała torebki są śliczne i przydatne na wypady typu kino, restauracja lub spacer po parku - ta która wkleiłaś coraz bardziej mi się podoba, to będzie Twoja wina jak ją kupię

Zestaw z opisu bardzo udany, musisz wkleić jego zdjęcie tutaj w wątku
Właśnie takiej torebki mi brakowało Zdjęcia nie zrobiłam, bo już ciemno praktycznie i nic by nie było widać. Zestaw zwyczajny, bez udziwnień, klasyczny, ale nie bardzo elegancki. Szkoda, że nigdzie się tak nie wybiorę, bo śnieg za oknem i czekam na wiosnę

Zdecydowałaś się już czy kupujesz jakiś czytnik ebooków? Kuzynka dostała od męża kindl'a ze specjalnym ekranem, który imituje papier w ksiażkach, nie męczy w ogóle oczu.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:54   #3993
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
anjasstyle

wizaż mi dzisiaj nie działa
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:59   #3994
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Kuferek polecam zdecydowanie Dasz wiarę, że nie miałam praktycznie żadnej małej torebki, tylko same duże. Myślę jeszcze nad zakupem czarnej i pudrowej, ale nigdzie nie widziałam fajnych. Kurtki są nieźle wykonane jak na takie z imitacji skóry, ale wiadomo niektórzy wolą skórę, mnie to nie przeszkadza, z resztą mam już skórzane kurtki w czerni i karmelu. Mierzyłam właśnie zestaw: czarne spodnie w kwiatowy wzór z zary, biały t-shirt, jasna kurtka z dzisiaj, torba z dzisiaj i czarne baletki - czułam się świetnie, mimo że buty płaskie, no i kolorystyka zdecydowanie moja.
A wiesz, że właśnie miałam pisać do Ciebie z pytaniem czy kuferek ci służy Mam zamiar go sobie zakupić
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:01   #3995
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Paulina, a torebka skąd jest?

Kurtki fajne, aż chyba zajrzę do Stradiego.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:05   #3996
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Zdaje się,że będę musiała przyspieszyć termin wizyty, bo nie wytrzymam.

Facet jest genialny! Szkoda,że nie ma go tu przejazdem. Wychodzi mu fantastyczny efekt. Ponadto, nie wiem czy zwróciłaś uwagę,ale w wielu przypadkach,żeby nanieść jasną farbę, przywracał naturalny ( lub podobny) kolor włosów.
ja swojej też się doczekać nie mogę, obym tylko później nie płakała .

Prawda? Widać, że technikę ma opanowaną do perfekcji. Przy końcu bloga jest sporo filmików. Na jednym metamorfoza dziewczyny, która przyszła ze wstrętnymi buraczkowymi włosami, a wyszła z naturalnym ciemnym blondem z pięknymi refleksami. U nas pewnie niewykonalne .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:23   #3997
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się już czy kupujesz jakiś czytnik ebooków? Kuzynka dostała od męża kindl'a ze specjalnym ekranem, który imituje papier w ksiażkach, nie męczy w ogóle oczu.
Ja mam kindla i osobisciemjestem z niego bardzo zadowolona, z tym, ze nigdy nie testowalam zadnego innego czytnika, wiec nie mam porownania. Jedyne co moge powiedziec, to to, ze porownywanie czytania na ipadzie i na kindlu, co niektorzy robia (jak kupilam kindla to wielokrotnie mowiono mi, ze to absurd, po co, mam przeciez ipada...) to nieporozumienie, bo naprawde jest to zupelnie inny wymiar.
No i od kiedy mam kindla nie czytalam papierowej ksiazki nawet w lozku.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 19:54   #3998
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się już czy kupujesz jakiś czytnik ebooków? Kuzynka dostała od męża kindl'a ze specjalnym ekranem, który imituje papier w ksiażkach, nie męczy w ogóle oczu.
pewnie kindle paperwhite

mm1111111 dzięki za relacje z Paryża i wpis na blogu co do mentalności Francuzów to wiele osób podziela Twoją opinie, są strasznie zadufani w sobie i niechętni do nauki języków obcych bo mają przekonanie, że tak jak kiedyś francuski był najpopularniejszym językiem w Europie tak powinno być nadal i jeśli ktoś przyjeżdża do Francji to ma mówić po francusku

pamiętam jak parę lat temu moja znajoma była w Brukseli na takiej konferencji dla studentów z krajów członkowskich UE i wszystkie delegacje prezentowały jakiś referat na temat, którego dotyczyła konferencja. Wszystkie występy odbywały się w języku angielskim poza prezentacją Francuzów, którzy zrobili ją- a jakże w swoim języku ojczystym i mieli gdzieś, że większość nie wie o co kaman
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:59   #3999
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Może widziałaś gdzieś podobne ?

Dziewczyny, gdzie kupię taki top?
Może TS ?
http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubr...i_rekaw/3/0/40
__________________
Ubrania, kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post43182638
Orage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:21   #4000
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Widziałam torebkę na żywo, piękna jest. Wahałam się między tą a tą z Mango, którą ma Olcia i wankaw.
Kurtki świetne. Przed chwilą pokazałam siostrze zdjęcia, które wrzuciłaś. Teraz obie zastanawiamy się nad zakupem Poszukuję takiej, ale nigdzie nie widziałam nic ciekawego. Przekonałaś mnie, że warto zajrzeć do Stradiego
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:40   #4001
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A wiesz, że właśnie miałam pisać do Ciebie z pytaniem czy kuferek ci służy Mam zamiar go sobie zakupić
No widzisz
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Paulina, a torebka skąd jest?

Kurtki fajne, aż chyba zajrzę do Stradiego.
Z reserved
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam kindla i osobisciemjestem z niego bardzo zadowolona, z tym, ze nigdy nie testowalam zadnego innego czytnika, wiec nie mam porownania. Jedyne co moge powiedziec, to to, ze porownywanie czytania na ipadzie i na kindlu, co niektorzy robia (jak kupilam kindla to wielokrotnie mowiono mi, ze to absurd, po co, mam przeciez ipada...) to nieporozumienie, bo naprawde jest to zupelnie inny wymiar.
No i od kiedy mam kindla nie czytalam papierowej ksiazki nawet w lozku.
Ja czytam na ipadzie, ale rzeczywiście na kindlu jest zupełnie inaczej, jakbym czytała książkę tylko elektroniczną, na ipadzie jednak widać, że to ekran.
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Widziałam torebkę na żywo, piękna jest. Wahałam się między tą a tą z Mango, którą ma Olcia i wankaw.
Kurtki świetne. Przed chwilą pokazałam siostrze zdjęcia, które wrzuciłaś. Teraz obie zastanawiamy się nad zakupem Poszukuję takiej, ale nigdzie nie widziałam nic ciekawego. Przekonałaś mnie, że warto zajrzeć do Stradiego
Rzadko zaglądam do stradiego, ale czasem warto.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 20:40   #4002
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się już czy kupujesz jakiś czytnik ebooków? Kuzynka dostała od męża kindl'a ze specjalnym ekranem, który imituje papier w ksiażkach, nie męczy w ogóle oczu.
Na razie szukam sponsora Ale Kindle będzie mój, bo mój kręgosłup dłużej nie wytrzyma ciężaru torebki.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:00   #4003
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ja kupiłam tżtowi kindla na gwizdkę i do dzisiaj się cieszy
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:28   #4004
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam kindla i osobisciemjestem z niego bardzo zadowolona, z tym, ze nigdy nie testowalam zadnego innego czytnika, wiec nie mam porownania. Jedyne co moge powiedziec, to to, ze porownywanie czytania na ipadzie i na kindlu, co niektorzy robia (jak kupilam kindla to wielokrotnie mowiono mi, ze to absurd, po co, mam przeciez ipada...) to nieporozumienie, bo naprawde jest to zupelnie inny wymiar.
No i od kiedy mam kindla nie czytalam papierowej ksiazki nawet w lozku.
Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja kupiłam tżtowi kindla na gwizdkę i do dzisiaj się cieszy
a jak z czytaniem pdfów na nim? czy konwertujecie je na inny format? bo w sumie jedyne co mnie zniechęca do kindla to fakt, że książki elektroniczne są w tej samej cenie co normalne także jak mam wydać ~40zł za książkę to chciałabym ją chociaż mieć w ręce i ewentualnie dać na półkę jeżeli okaże się fajna
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:36   #4005
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
a jak z czytaniem pdfów na nim? czy konwertujecie je na inny format? bo w sumie jedyne co mnie zniechęca do kindla to fakt, że książki elektroniczne są w tej samej cenie co normalne także jak mam wydać ~40zł za książkę to chciałabym ją chociaż mieć w ręce i ewentualnie dać na półkę jeżeli okaże się fajna
ja sobie wszystko przerabiam na mobi raczej.

Co do cen, to porejestrowalam sie na roznych stronach ksiegarni elektronicznych i regularnie dostaje maila z promocjami ksiazek za 5-10zl. Warto poszukac

Dla mnie osobiscie najwieksza zaleta kindla jest jego rozmiar i waga - jestem pochlaniaczem ksiazek, a ze duzo podrozuje, latam samolotami, to miejsce w bagazu i jego waga sa dla mnie mega wazne - jak mam brac ze soba na 12godzinny lot 2ksiazki papierowe (przynajmniej jedna w jedna strone ) ktore sa ciezkie i zajmuja tyle miejsca co spodnie, koszulka i zakiet, to biore w reke kindelka, w ktorym mam ich kilkaset i kabelek do ladowania, ktory nie zajmuje miejsca.

No i miejsce mi sie konczylo na skladowanie ksiazek, ktorych potrafilam kupic 10 miesiecznie teraz ograniczylo sie to do 1, moze 2, bo kupuje tylko te, ktore naprawde chce miec w domu na polce.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:39   #4006
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
a jak z czytaniem pdfów na nim? czy konwertujecie je na inny format? bo w sumie jedyne co mnie zniechęca do kindla to fakt, że książki elektroniczne są w tej samej cenie co normalne także jak mam wydać ~40zł za książkę to chciałabym ją chociaż mieć w ręce i ewentualnie dać na półkę jeżeli okaże się fajna
kindle czyta pdf'y, ale nie wszystkie są dobrze sformatowane ja Ci dokładnie nie powiem o co chodzi bo u nas wszystko śmiga jak powinno, ale znajoma pytała właśnie o pdf'y bo miała z tym problem
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:40   #4007
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
pewnie kindle paperwhite

mm1111111 dzięki za relacje z Paryża i wpis na blogu co do mentalności Francuzów to wiele osób podziela Twoją opinie, są strasznie zadufani w sobie i niechętni do nauki języków obcych bo mają przekonanie, że tak jak kiedyś francuski był najpopularniejszym językiem w Europie tak powinno być nadal i jeśli ktoś przyjeżdża do Francji to ma mówić po francusku

pamiętam jak parę lat temu moja znajoma była w Brukseli na takiej konferencji dla studentów z krajów członkowskich UE i wszystkie delegacje prezentowały jakiś referat na temat, którego dotyczyła konferencja. Wszystkie występy odbywały się w języku angielskim poza prezentacją Francuzów, którzy zrobili ją- a jakże w swoim języku ojczystym i mieli gdzieś, że większość nie wie o co kaman
Dziękuję. Mam nadzieję, że to co napisałam się komuś przyda. Co do Twojej opinii - nie można się z nią nie zgodzić
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:42   #4008
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
ja sobie wszystko przerabiam na mobi raczej
i normalnie po konwertowaniu są polskie znaki itd? bo jak tak robiłam żeby na iphone wgrać książki to cały tekst się sypał
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:46   #4009
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
i normalnie po konwertowaniu są polskie znaki itd? bo jak tak robiłam żeby na iphone wgrać książki to cały tekst się sypał
jeszcze nie mialam z tym problemu, ale wiem, ze to sie zdarza. To chyba kwestia formatowania...?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 21:58   #4010
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Laski co do Paryża i nauki języków... Francuzi doskonale znają Angielski, ale oni nienawidzą Anglików ze wzgl historycznych i dlatego nie chcą mówić po Angielsku... wyznają zasadę że skoro przyjeżdzasz do Francji mów po Francusku i ja podzielam ich tok myślenia... a np. Anglicy wyznają zasadę że angielski znają wszyscy i nawet się nie wysilają aby w innym kraju popróbować coś po hiszpansku czy włosku...
Pozatym wbrew pozoom nie we wszystkich szkołach na świecie uczą angileskiego...to tylko u nasz jest jakieś chore przeświadczenie na ten temat... np. w UK nie uczą absolutnie żadnego innego języka aż do college'u (czy jak to się tam zwie)
Każdy kij ma 2 konce... jak się starasz ciut po francusku mówić...mawet pokracznie z rozmówkami to francuzi są bardzo mili i uczynni oraz pomocni
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 22:49   #4011
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Też oglądałam tę torebkę fajne zakupy.

wiecie co? ciąży nade mną jakieś fatum... Co roku, w kwietniu, od 2lat wbija mi się coś do oka i ląduje w szpitalu na wyciaganiu tego... dzisiaj znowu strasznie boli więc jutro chyba czeka mnie wizyta na oddziale okulistycznym
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 23:08   #4012
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Laski co do Paryża i nauki języków... Francuzi doskonale znają Angielski, ale oni nienawidzą Anglików ze wzgl historycznych i dlatego nie chcą mówić po Angielsku... wyznają zasadę że skoro przyjeżdzasz do Francji mów po Francusku i ja podzielam ich tok myślenia... a np. Anglicy wyznają zasadę że angielski znają wszyscy i nawet się nie wysilają aby w innym kraju popróbować coś po hiszpansku czy włosku...
Pozatym wbrew pozoom nie we wszystkich szkołach na świecie uczą angileskiego...to tylko u nasz jest jakieś chore przeświadczenie na ten temat... np. w UK nie uczą absolutnie żadnego innego języka aż do college'u (czy jak to się tam zwie)
Każdy kij ma 2 konce... jak się starasz ciut po francusku mówić...mawet pokracznie z rozmówkami to francuzi są bardzo mili i uczynni oraz pomocni
Ostatnio naszło mnie na naukę francuskiego. Nigdy się go nie uczyłam, ale mam zdolności językowe więc myślę, że dam radę. Najgorzej może być z wymową - idzie język połamać .
A ty znasz francuski? Możesz mi jakieś rady dać?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 23:26   #4013
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Z reserved
Ooo dziękuję nie pomyślałabym
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 07:51   #4014
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Laski co do Paryża i nauki języków... Francuzi doskonale znają Angielski, ale oni nienawidzą Anglików ze wzgl historycznych i dlatego nie chcą mówić po Angielsku...
kurcze Kari nie wiem skąd masz takie info ale ja w wielu zestawieniach typu "znajomość języka angielskiego u Europejczyków" zawsze widywałam Francję na ostatnich miejscach

wystarczy w google wpisać frazę "Francuzi nie znają angielskiego" i wyskakuje pełno wypowiedzi potwierdzających tą tezę np. chociażby tu: http://jezyki.blogspot.com/2011/05/f...ch-obcych.html
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 08:01   #4015
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Też oglądałam tę torebkę fajne zakupy.

wiecie co? ciąży nade mną jakieś fatum... Co roku, w kwietniu, od 2lat wbija mi się coś do oka i ląduje w szpitalu na wyciaganiu tego... dzisiaj znowu strasznie boli więc jutro chyba czeka mnie wizyta na oddziale okulistycznym
Ale pech

Ale mnie od tygodnia też prześladuje pech, muszę z kimś się zamienić bo mam dosyć
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 08:29   #4016
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Ale dawno nie zaglądałam PRzez święta jakoś nie było kiedy a wczoraj w ogóle wizaż mi nie chodził

Pechowcom życzę odwrócenia złej passy Sobie przy okazji także bo też jakiś pech mnie ostatnio prześladuje :|
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 08:43   #4017
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Angry Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Bardzo ładne zakupy
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Kindle będzie mój, bo mój kręgosłup dłużej nie wytrzyma ciężaru torebki.
Od dłuższego czasu też przymierzam się do zakupu Zastanawiam się tylko między kindlem a którymś z czytników z empiku. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z nimi, porównania?

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Pechowcom życzę odwrócenia złej passy Sobie przy okazji także bo też jakiś pech mnie ostatnio prześladuje :|
Ja mam ostatnio jakiś fatalny czas. Choroba bliskiej mi osoby z rodziny zbiegła się z rozstaniem. Zawiódł mnie człowiek, z którym byłam tak długo i tak blisko. Nie było go w ciężkich chwilach, nie znalazł czasu, nie okazał wsparcia pomimo wcześniejszych zapewnień. Wybaczcie, musiałam to z siebie wyrzucić, bo cały czas bardzo mnie to boli.
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:05   #4018
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Bardzo fajne. Moja mama marudzi, że chce jakąś jasną, pokażę jej tę

Wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy i nogi mi... No, w każdym razie idę dziś na poszukiwania butów, które pomogą stać osiem godzin. Na szczęście mogę ubierać się jak chcę, więc uderzam w adidaski. Zdałam sobie przez to sprawę, że nie mam żadnych sportowych butów. Polecacie jakieś szczególnie?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:11   #4019
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
kurcze Kari nie wiem skąd masz takie info ale ja w wielu zestawieniach typu "znajomość języka angielskiego u Europejczyków" zawsze widywałam Francję na ostatnich miejscach

wystarczy w google wpisać frazę "Francuzi nie znają angielskiego" i wyskakuje pełno wypowiedzi potwierdzających tą tezę np. chociażby tu: http://jezyki.blogspot.com/2011/05/f...ch-obcych.html
Statystyki i gooogle to jedna a prawda w faktycznym miejscu to drugie...
To tak jak byś napisała że PAryż jest piękny i cudowny...bo takie zdjęcia są w google... a oprócz centrum "zrobionego" pod turystów to to maisto jest brudne i śmierdzące (oczywiście nie wszystko), są slamsy gdzie ludzie dosłownie mieszkają w "kartonie"... całe pola slamsów pomiędzy blokami i kamienicami...i to nie gdzies na obrzeżach... kilka km od cudownego centrum!!
Znam paryż od tej brzydkiej strony i znam francusów od tej dobrej strony... więc google i ich statystyki nie robią na mnie wrażenia... tak samo jak pokutujące wszędzie i w necie i w świecie pojęcie że polacy to pijacy a ruskie to mafia a na smoleńsk to by "zamach" Sorry ale uważam że dopuki się czegoś osobiście nie sprawdzi dokładnie to nie ma co wierzyć "google"

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2013-04-03 o 10:12
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:18   #4020
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hejka
Ależ u mnie dzisiaj paskudnie Tym bardziej się cieszę, że poszłam do lekarza, bo chodząc do pracy na pewno bym nie wyzdrowiała. Troszkę mnie tylko tyłek od leżenia boli, ale mam przynajmniej czas na nadrabianie zaległości Całe dnie czytam i przepisuję notatki ze szkoły Także moje dni są naprawdę "bardzo" interesujące

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Witaj !

Współczuję z powodu choroby. Sama ostatnio to przerabiałam i osobiście nie lubię chorować. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Korzystaj, leżakuj i wypoczywaj. Morfologia to dobry pomysł. I rzeczywiście może być wskazówką przy nieprawidłowościach. Oczywiście życzę Ci aby takich nie było, a chwilowa niedyspozycja była efektem zwykłego przeziębienia

Również mam ambitne plany ruchowe A ponieważ będziemy za chwilę "rodzicami" małej puszystej kulki okazji do ruchu na świeżym powietrzu będzie zdecydowanie więcej.
Oj ja też nie znoszę chorować!!! A w ostatnim czasie non stop mnie cosik łapało. Przypuszczam, że to efekt niewyleżenia grudniowej grypy Teraz mam nadzieję będzie już wszystko oki

Mała puszysta kulka? Czyżby jakiś piesek?

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
oj bidulko to teraz wypoczywaj i wracaj szybko do zdrowia. Mogę przybić Ci piątkę bo tydzień temu się przeziębiłam, już było ok i dzisiaj znowu - gardło okropnie boli Niestety pogoda sprzyja chorowaniu, a ja dodatkowo wypiłam wczoraj zmrożoną colę i chyba to tak mnie załatwiło
Racja, ta pogoda niestety sprzyja chorobom Ja ostatnio co chwilkę cosik łapię
Na gardło mogę polecić Hascosept do psikania W składzie ma on antybiotyk i rzeczywiście ból gardła szybko mija

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Świetne zakupy Mogłabyś wrzucić foto kurteczki na sobie?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.