PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 08:38   #271
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Jestem, jestem.
Dopiero co wróciłam do domu.
I tak dumiem, okresu nadal nie ma.
Może się udało?

Strasznie mnie rano rozbolała głowa, ledwie oczy otworzyłam.
Wytrzymałam w pracy do 13 i wzięłam ibum bo nie mogłam już wytrzymać z bólu i teraz się martwię bo jak się udało i to zaszkodzi kruszynce.
Dziewczynki wiecie może co można wziąć przeciwbólowego jak się spodziewa że to może wczesna ciąża i co nie szkodzi maleństwu?
najlepiej nic nie brać, a jeśli już to paracetamol!

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
meludneczke dobry dzien a raczej dobry wieczór )))
dopiero do domku wrocilismy tzn po pracy na 5 min szybki prysznic i na ogrod ... robilismy obiado-kolacje grilowana i własnie zawitalismy do domku bo jakas chmura nadciaga i nas troszku wystarszyła ))
kochane a ja jutro mam bardzi wazny dla nas dzien ) i mam jakiegos stresa zreszta cały tydzien taki w napieciu, okazało sie ze nie zmieniaja sredniej i udało sie zdobyc stypendium, jutro ostatnie jazdy w dodatku, pozniej egzamin, siostra ma kolejne badania od 27 lipca ja monitoring ajjj ... i urlop ... ))
Bazylko trzymam sikanca za rogi co by II zmajstrował !!!!

Mientka na bol glowy szklanka wody z cytryna badz kwaskiem cytrynowym pomaga ... lub apap ale to juz według uznania
grill..........jak w weekend będzie pogoda to i my będziemy grillować....

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Generalnie zaden lek nie jest wskazany, ale jak juz to paracetamol.


Dorotko super, czyli bedziesz miala stypendium

Dzis zwatpilam, mam zanik sluzu, taki sam, jak comiesiac przed @
BAZYLKO!!! Proszę nie wątpić !!! proszę mysleć optymistycznie!

Cytat:
Napisane przez jusi1107 Pokaż wiadomość
witam no mam 23 lata 8 sierpnia nasz wielki dzień ślubw irlandi jestem prawie 3 lata ma na imię justyna to tyle o mnie
witamy u nas! i jak się czujesz jako przyszła żona???

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nikuś, powiedz mi bo nie wytrzymam. Robiłaś tę bluzeczkę, naprasowałaś ten napis, czy taką kupiłaś?
Przecudna jest.

to nie bluzeczka, to taki pas na brzuch prezencik urodzinowy ode mnie dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ik schop.jpg (54,0 KB, 100 załadowań)
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:47   #272
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
to nie bluzeczka, to taki pas na brzuch prezencik urodzinowy ode mnie dla mnie
Aaaach....

A ja myślałam, że to czarno biała bluzka jest, taka jakich teraz mnóstwo, góra biała, dół czarny, albo odwrotnie.

Zdolna jesteś.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 08:54   #273
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez jusi1107 Pokaż wiadomość
witam no mam 23 lata 8 sierpnia nasz wielki dzień ślubw irlandi jestem prawie 3 lata ma na imię justyna to tyle o mnie
I jak w Irlandii, podoba Ci sie?

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

witaj na kapuscianym )
ooo i trzymam kciuki za wielki dzien bedzie wspaniale - pamietaj ze usmiech widac nawet w spojrzeniu panny młodej i zycze Ci abys z takim wlasnie usmiechem wchodziłą na nowa droge zycia ))




Agatko nie nakrecamy sie pamietamy ze jezeli nie ma @ jest zawsze szansa wiec ciszaaaaaaa


zgadnijcie co ja tak wczesnie na nogach robie
hyhy mykam na ostatnie jazdy no chyba ze sie nie powiedzie to instruktor bedzie musial sie jeszcze zmena pomeczyc troszku ....

odezwe sie jak wroce

i wogole to dzien dobry dziewczynki

dzisiaj to ja jestem pierwsza )))))
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Ja Cie chybakto jak kto ale Ty!!
Takie bzdury gadac
Bazylko ja cie prosze widziałaś mój wykres i te tempki.. ktos mi powiedział że to ciąża??? Czy że mam czekac na owulacje..
a śluz.. nic nie miałąm i nie mam dalej takiego mocnego jak np. w zeszłej ciazy..
Wiec jak Konczitka pisze póki nie ma @ ciiiiiiiiiii

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------


i co ic o????
Dzieki za biaciki, pomogly

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
się witam z ranka, po mega kalorycznym śniadaniu ...
teraz tylko czekac na wyrzuty sumienia
ale wysyłam za to mnóstwo zarazków od kopiącego juz maleństwa


naprawdę Kochane Moje, mam nadzieję że tutaj na tym wątku nikt już nie zostanie, i że nie trzeba będzie zakładac nowej części, wierzę mocno że się uda..
bo wiara góry przenosi i cuda czyni


Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
najlepiej nic nie brać, a jeśli już to paracetamol!



grill..........jak w weekend będzie pogoda to i my będziemy grillować....



BAZYLKO!!! Proszę nie wątpić !!! proszę mysleć optymistycznie!



witamy u nas! i jak się czujesz jako przyszła żona???




to nie bluzeczka, to taki pas na brzuch prezencik urodzinowy ode mnie dla mnie
Sliczna bluzeczka

Ale jestem nie wyspana, bylismy o 1 na lotisku po moja siostre i czuje sie jakby mi ktos obuchem w leb dal.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:23   #274
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nikuś ale tobie ciąza słuzy wogóle nie widac zebys cos przytyła..
a ja walcze z nadwaga po slubie i ciązy gdzie było w ciagu 10 msc 14 kg na plusie!!!
A teraz cierpie

A ty wygladasz rewelacyjnie!!!


Mnie coś brzuch pobolewa i to codziennie.. nie chciałam sie żalic.. ale to jest napawde codzioennie.. biore nospe forte raz dziennie bo gin przepisał jakby brzuch poblewał ale mnie boli codziennie...
mam juz filmy że może ciąza pozamaciczna...
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:25   #275
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Nikuś ale tobie ciąza słuzy wogóle nie widac zebys cos przytyła..
a ja walcze z nadwaga po slubie i ciązy gdzie było w ciagu 10 msc 14 kg na plusie!!!
A teraz cierpie

A ty wygladasz rewelacyjnie!!!


Mnie coś brzuch pobolewa i to codziennie.. nie chciałam sie żalic.. ale to jest napawde codzioennie.. biore nospe forte raz dziennie bo gin przepisał jakby brzuch poblewał ale mnie boli codziennie...
mam juz filmy że może ciąza pozamaciczna...
A to masz :bac ik:
Madziu wszystko bedzie dobrze!! Nie zamiartwiaj sie, pewnie, ze Cie brzusio boli bo sie male rozpycha!!
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:29   #276
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Aaaach....

A ja myślałam, że to czarno biała bluzka jest, taka jakich teraz mnóstwo, góra biała, dół czarny, albo odwrotnie.

Zdolna jesteś.
o nie to po prostu T-shirt biały pod spodem. Bardzo fajny jest ten pas, bo mam dużo T-shirtów, których już nie nosiłam, bo się kończą w połowie mojego brzuszka, a tak mogę je znów nosić, bo pas zakrywa to czego przykrótki T-shirt nie ....
ja nie zdolna, ja to kupiłam hehehe

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Ale jestem nie wyspana, bylismy o 1 na lotisku po moja siostre i czuje sie jakby mi ktos obuchem w leb dal.

kurcze, a ja spałam całą noc i też się czuję jakby mi ktoś w łeb przywalił

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Nikuś ale tobie ciąza słuzy wogóle nie widac zebys cos przytyła..
a ja walcze z nadwaga po slubie i ciązy gdzie było w ciagu 10 msc 14 kg na plusie!!!
A teraz cierpie

A ty wygladasz rewelacyjnie!!!


Mnie coś brzuch pobolewa i to codziennie.. nie chciałam sie żalic.. ale to jest napawde codzioennie.. biore nospe forte raz dziennie bo gin przepisał jakby brzuch poblewał ale mnie boli codziennie...
mam juz filmy że może ciąza pozamaciczna...
kochanie spokojnie. staraj się duuuużo lezeć odpoczywać , no i myśleć pozytywnie kochanie.

dziękujęza komplement doopa mi baardzo urosła, znaczy biodra mi się tak rozeszły , że szok a brzuszek fakt, okrąglutki jak piłeczka.

wogóle mój mąż ostatnio zrobił się bardzo czuły. tyle że niestety ma to swoje złe strony też, bo jak już lądujemy w sypialni to on się chce przytulać ( dosłownie przytulać bez żadnych podtekstów) a ja bym się chciała "pomiziać" . no i wyznał mi parę dni temu, że to chyba przez ten mój brzuch, bo już jest tak widoczny i rusza się i wogóle...



widzę, że baciki dziś idą w ruch.....hehehehe
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png

Edytowane przez Nika1980
Czas edycji: 2009-07-24 o 09:30
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:18   #277
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika - pieknie wygladasz .

A ja to wam powiem że jakas psychiczna jestm najlepiej to bym chciała miec dziecko a nie chodzić w ciązy . Ostatnie miesiace wcale nie były fajne .. było mi cięzko , czułam sie gruba i brzydka .. Pominę juz fakt że nie mogłam robić wszystkiego co robiłam wcześniej i ciagle latałam siku .. jak dla mnie nic fajnego i jak ktos sie tak zachwyca jakie to fajne to mnie to dziwi.. Cos chyba ze mną nie tak ... No i to wracanie do figury sprzed eehhhh.. Jeden plus to to , że nie mam nawet jednego rozstępa .
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 10:28   #278
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
o nie to po prostu T-shirt biały pod spodem. Bardzo fajny jest ten pas, bo mam dużo T-shirtów, których już nie nosiłam, bo się kończą w połowie mojego brzuszka, a tak mogę je znów nosić, bo pas zakrywa to czego przykrótki T-shirt nie ....
ja nie zdolna, ja to kupiłam hehehe
Ale masz fajnie. U nas nie widać takich cudów.

Faktycznie, na przykrótkie bluzki super.

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
dziękujęza komplement doopa mi baardzo urosła, znaczy biodra mi się tak rozeszły , że szok a brzuszek fakt, okrąglutki jak piłeczka.
Biodra są zauważalne. Ale fajnie wyglądasz, figurka bardzo kobieca.

Ciąża to jedyna szansa, że i ja będę miała biodra. Mam dupę jak ziarnko kawy. A bioder zero, null... :/

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
wogóle mój mąż ostatnio zrobił się bardzo czuły. tyle że niestety ma to swoje złe strony też, bo jak już lądujemy w sypialni to on się chce przytulać ( dosłownie przytulać bez żadnych podtekstów) a ja bym się chciała "pomiziać" . no i wyznał mi parę dni temu, że to chyba przez ten mój brzuch, bo już jest tak widoczny i rusza się i wogóle...

To jest nawet urocze.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:51   #279
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nikus sliczny ten pas - rewelacyjny jest !!!!
wogole wygladasz slicznie i kwitnąco !!!
a co do mezusia to ja sie chyba zbytnio nie dziwie hihi ... dobrze ze opiekunczy i czuły

Bazylko dobrze ze baciory poskutkowały

jakie plany na weekend ???
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:52   #280
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nika - pieknie wygladasz .

A ja to wam powiem że jakas psychiczna jestm najlepiej to bym chciała miec dziecko a nie chodzić w ciązy . Ostatnie miesiace wcale nie były fajne .. było mi cięzko , czułam sie gruba i brzydka .. Pominę juz fakt że nie mogłam robić wszystkiego co robiłam wcześniej i ciagle latałam siku .. jak dla mnie nic fajnego i jak ktos sie tak zachwyca jakie to fajne to mnie to dziwi.. Cos chyba ze mną nie tak ... No i to wracanie do figury sprzed eehhhh.. Jeden plus to to , że nie mam nawet jednego rozstępa .
Wiesz co to chyba ja dziwna jestem, bo sie juz nie moge doczekac tych dolegliwosci
A mnie dzis dla odmiany boli i brzuch i ...hmm jak to sie nazywa wezly chlonne ale w udach. Jest cos takiego wogole, troche mi sie ciezko chodzi. A moze to pachwina udowa...
__________________


Edytowane przez Bazylia 222
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:55
Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:19   #281
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nika - pieknie wygladasz .

A ja to wam powiem że jakas psychiczna jestm najlepiej to bym chciała miec dziecko a nie chodzić w ciązy . Ostatnie miesiace wcale nie były fajne .. było mi cięzko , czułam sie gruba i brzydka .. Pominę juz fakt że nie mogłam robić wszystkiego co robiłam wcześniej i ciagle latałam siku .. jak dla mnie nic fajnego i jak ktos sie tak zachwyca jakie to fajne to mnie to dziwi.. Cos chyba ze mną nie tak ... No i to wracanie do figury sprzed eehhhh.. Jeden plus to to , że nie mam nawet jednego rozstępa .
dziękuję

ja nie narzekam. znaczy czasem narzekam, no i I trymestr był uciązliwy, ale co tam nic mi nie straszne, póki z małą wszystko dobrze!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie. U nas nie widać takich cudów.

Faktycznie, na przykrótkie bluzki super.


Biodra są zauważalne. Ale fajnie wyglądasz, figurka bardzo kobieca.

Ciąża to jedyna szansa, że i ja będę miała biodra. Mam dupę jak ziarnko kawy. A bioder zero, null... :/


To jest nawet urocze.
o rety, oplułam monitor!!!!!!!! co za tekst!!!

no urocze , urocze ale ciekawe jak długo byś wytrzymała hehehe. musze jakoś rozkręcić atmosferę...brzucha ukryć się nie da już hihi.

hej, czy to dziś Twój mąż wraca???? gotowa??? jak kot?

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Nikus sliczny ten pas - rewelacyjny jest !!!!
wogole wygladasz slicznie i kwitnąco !!!
a co do mezusia to ja sie chyba zbytnio nie dziwie hihi ... dobrze ze opiekunczy i czuły

Bazylko dobrze ze baciory poskutkowały

jakie plany na weekend ???
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Wiesz co to chyba ja dziwna jestem, bo sie juz nie moge doczekac tych dolegliwosci
A mnie dzis dla odmiany boli i brzuch i ...hmm jak to sie nazywa wezly chlonne ale w udach. Jest cos takiego wogole, troche mi sie ciezko chodzi. A moze to pachwina udowa...
a co ci ? hm, nie wiem co to jest


Ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzwoniłam do małej siostry dziś, a ona mi mówi, że psycholog w placówce jej powiedziała, że ona by mogła tu z nami być w rodzinie zastępczej, tylko my wycofaliśmy wniosek - wiecie takim cienkim głosikiem przez telefon mnie mała pyta : nika to prawda? no jak się wkurzyłam! owszem wniosek wycofaliśmy ale tylko dlatego, że tak nam w sądzie poradzono , bo sąd odrzuciłby nasz wniosek na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 r.o pomocy społecznej Art. 73. punkt 2, który mówi o tym, że rodzina musi zamieszkiwać na stałe w Polsce!
tak się wkurzyłam, że jak skończyłam rozmawiać, wysłałam maila szanownej pani psycholog z namiarami na ustawę . kompletny brak profesjonalizmu...
wcześniej dzwoniłam 2 tyg temu i rozmawiałam z pedagogiem, bo jakaś wychowawczyni powiedziała drugiej siostrze ( dręczyły ją jakieś dziewczyny, więc dałam znać wychowawcy w plaćówce, żeby na nią uważął) że jak będzie mi takie rzeczy opowiadać to ja przez nią poronię!!! na boga! czy to jest pedagogiczne????
wiem, że mnie tam będą mieli dośc, ale mam to w nosie! niech się nauczą pracować profesjonalnie z dzieckiem a nie .....wrrrrrrrrrr

__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:34   #282
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Wiesz co to chyba ja dziwna jestem, bo sie juz nie moge doczekac tych dolegliwosci
A mnie dzis dla odmiany boli i brzuch i ...hmm jak to sie nazywa wezly chlonne ale w udach. Jest cos takiego wogole, troche mi sie ciezko chodzi. A moze to pachwina udowa...
Bazylko kochana doczekasz sie i Ty tych objawow,mi nawet wymioty nie byly straszne,tyle na nie czekalam ze po kazdej wizycie z wiszaca głowa nad kibelkiem cieszylam sie jak głupia a tz dziwnie na mnie patrzył
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:44   #283
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
dziękuję

ja nie narzekam. znaczy czasem narzekam, no i I trymestr był uciązliwy, ale co tam nic mi nie straszne, póki z małą wszystko dobrze!



o rety, oplułam monitor!!!!!!!! co za tekst!!!

no urocze , urocze ale ciekawe jak długo byś wytrzymała hehehe. musze jakoś rozkręcić atmosferę...brzucha ukryć się nie da już hihi.

hej, czy to dziś Twój mąż wraca???? gotowa??? jak kot?



dziękuję!



a co ci ? hm, nie wiem co to jest


Ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzwoniłam do małej siostry dziś, a ona mi mówi, że psycholog w placówce jej powiedziała, że ona by mogła tu z nami być w rodzinie zastępczej, tylko my wycofaliśmy wniosek - wiecie takim cienkim głosikiem przez telefon mnie mała pyta : nika to prawda? no jak się wkurzyłam! owszem wniosek wycofaliśmy ale tylko dlatego, że tak nam w sądzie poradzono , bo sąd odrzuciłby nasz wniosek na podstawie ustawy z dnia 12 marca 2004 r.o pomocy społecznej Art. 73. punkt 2, który mówi o tym, że rodzina musi zamieszkiwać na stałe w Polsce!
tak się wkurzyłam, że jak skończyłam rozmawiać, wysłałam maila szanownej pani psycholog z namiarami na ustawę . kompletny brak profesjonalizmu...
wcześniej dzwoniłam 2 tyg temu i rozmawiałam z pedagogiem, bo jakaś wychowawczyni powiedziała drugiej siostrze ( dręczyły ją jakieś dziewczyny, więc dałam znać wychowawcy w plaćówce, żeby na nią uważął) że jak będzie mi takie rzeczy opowiadać to ja przez nią poronię!!! na boga! czy to jest pedagogiczne????
wiem, że mnie tam będą mieli dośc, ale mam to w nosie! niech się nauczą pracować profesjonalnie z dzieckiem a nie .....wrrrrrrrrrr

Nika spokojnie, nie mozesz sie denerwowac! Napisz do baby niech teraz odkreca!!

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Bazylko kochana doczekasz sie i Ty tych objawow,mi nawet wymioty nie byly straszne,tyle na nie czekalam ze po kazdej wizycie z wiszaca głowa nad kibelkiem cieszylam sie jak głupia a tz dziwnie na mnie patrzył
:rot fl: sie usmialam
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:07   #284
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

własnie napisałam do niej - bo mi ciśnienie podniosła, głupia krowa.........

a poza tym zrobiłam ćwiczenia, relaksację, zjadam sałatkę z owocków i już mi lepiej.

jeszcze parę godzinek i mam męża dla siebie na weekend!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:37   #285
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
własnie napisałam do niej - bo mi ciśnienie podniosła, głupia krowa.........

a poza tym zrobiłam ćwiczenia, relaksację, zjadam sałatkę z owocków i już mi lepiej.

jeszcze parę godzinek i mam męża dla siebie na weekend!
NO i tak trzymaj

Ja sie biore za prasowanko.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:44   #286
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
NO i tak trzymaj

Ja sie biore za prasowanko.
staram się

a ja za sprzątanko...a dasz nam jutro znać jak wynik testu?
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:43   #287
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
staram się

a ja za sprzątanko...a dasz nam jutro znać jak wynik testu?
No pewnie ze dam, jak go zrobie
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:17   #288
malami82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 641
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cześć dziewczyny
Nika nie przejmuj się taką głupią babą!!! Dobrze, że do niej napisałaś - niech teraz głupia odkręca!!! Nie rozumiem dlaczego taka niekompetencja w ogóle ma miejsce!!! Wiem, że mi jest łatwo napisać - nie denerwuj się ... Ale teraz maleństwo jest na piwerwszym miejscu!!!
Ja wczoraj byłam u lekarza. Jajeczkowania jeszcze nie było, ale za tydzień mam jechać na kontrolę, bo jest duża szansa, że nastąpi samoczynnie. Jeżeli nie to dostanę leki na stymulację ... czyli trzeba czekać ... Wczoraj była tak straszna burza, że do rana neta nie miałam -dlatego piszę dopiero dzisiaj ...
Aha, dziś mija nam 11 lat ... Szmat czasu spędziliśmy razem Myślę, że wieczorkiem zrobimy sobie kolacyjkę, a potem rocznicowe serduchowanie
__________________
Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)


malami82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 19:53   #289
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

malami.. gratulacje!!! ładny staż

A u nas przed 20 min. preszłą masakryczna burza.. jeden piorun poszedł koło naszego domu i momentalnie grzmot.. ale to było staszne aż zaczełam latac i krzyczec i rece na gowe a mam do mie!!... nie krzyrzuj rak puśc głowe!! nie łap się!
Bez sensu.. wybije jej z głowy te zabobony
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 20:48   #290
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez malami82 Pokaż wiadomość
Aha, dziś mija nam 11 lat ... Szmat czasu spędziliśmy razem Myślę, że wieczorkiem zrobimy sobie kolacyjkę, a potem rocznicowe serduchowanie
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

A u nas przed 20 min. preszłą masakryczna burza.. jeden piorun poszedł koło naszego domu i momentalnie grzmot.. ale to było staszne aż zaczełam latac i krzyczec i rece na gowe a mam do mie!!... nie krzyrzuj rak puśc głowe!! nie łap się!
Bez sensu.. wybije jej z głowy te zabobony
Najlepszy zabobon jaki słyszłam na temat kobiet w ciązy był taki : że nie wolno się kochac pod koniec ciązy , bo dziecko będzie miało zaropiałe oczka
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:14   #291
jusi1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk/irlandia
Wiadomości: 7
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

witam wszystkich nareszcie weekendwięc my w irlandi jesteśmy prawie 3 lata to już trochę czas tak szybko ucieka ach do ślubu zostało 2 tygodnie powoli zaczynam odczuwać stresa czy wszystko sie uda myślę że wszystko będzie ok kochamy się a to najważniejsze już 2i pół roku mieszkamy razem więc znamy zachowania na codzień do szczęścia brakuje nam malutkiej kruszynkistarania idą ostro w przyszły czwartek powinnam dostać @ ......... a nóż nie dostane

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

[QUOTE=kropka75;13406907]Ale masz fajnie. U nas nie widać takich cudów

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

kropka75 taki pas jak ma koleżanka na zdjęciu można kupić przez internet wpisz sobie odzież ciążowa i poszukaj po sklepach powinien być dział pasy podtrzymujące brzuch czy jakoś tak sama je niedawno oglądalam
jusi1107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 21:32   #292
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nikus nie kochana musisz na spokojnie pdoejsc do tematu, wiem ze łatwo sie mowi bo wkoncu to siostry i bardzooo Ci zle ze tak sie wszystko toczy ale mysl tez o Lence, napisz babie meila co o tym myslisz .... mam andzieje ze sisotry sa tak madrymi dziewczynkami jak Ty i ze mimo iz dziela Was kilometry potrafia zrozumiec - jestes cudowna ze o nie dbasz ... dzwonisz starasz sie miec z nimi kontakt to bardzo wiele !!!!!


a ja padam na twarz ... jestem masakrycznie padnieta !

madziwna jeszcze jeden taki numer to baciora dostaniesz ... zabobon nie zabobon nie wolno tak i juz!

spokojnej nocki laseczki
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:27   #293
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Tescior zrobiony - jedna krecha, powtorka we wtorek!

Dzien doberek wszystkim
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:30   #294
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

dzien dobry !
wstawac spiochy ...


Agatko ja juz tu poluje na Ciebie


---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Bazylko za wtorkowe testowanie na smska czekam
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:58   #295
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dzien dobry
Bazylio - to czekamy do wtorku, ja już dziś zaciskam kciuki Koniecznie daj nam znać jaki wynik! A kiedy wyruszacie na wakacje? Dzis? Udanego wypoczynku i słonecznej pogody, bo np. u nas od rana dziś pada deszcz
Miłej soboty dla wszytkich, papa
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:46   #296
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Bazylio - to czekamy do wtorku, ja już dziś zaciskam kciuki Koniecznie daj nam znać jaki wynik! A kiedy wyruszacie na wakacje? Dzis? Udanego wypoczynku i słonecznej pogody, bo np. u nas od rana dziś pada deszcz
Miłej soboty dla wszytkich, papa
Wyjezamy w poniedzialek wczesnie rano. A jak pogoda bedzie nad morzem? Ktos wie?
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:51   #297
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

witam Was
wczoraj miałam piękny dzień.... mam pierwsze zdjęcie moich DZIECI bo są dwa pęcherzyki ciążowe Pomału to do mnie dociera.... a ten obrazek, najpiękniejszy jaki widziałam dotychczas . na początku sierpnia kolejna wizyta i wtedy już powinny bić dwa serduszka....
Strasznie się cieszę

Bazylio zrobiłaś dziś sikańća? Życzę wielkiej bety i udanego urlopu
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:03   #298
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
witam Was
wczoraj miałam piękny dzień.... mam pierwsze zdjęcie moich DZIECI bo są dwa pęcherzyki ciążowe Pomału to do mnie dociera.... a ten obrazek, najpiękniejszy jaki widziałam dotychczas . na początku sierpnia kolejna wizyta i wtedy już powinny bić dwa serduszka....
Strasznie się cieszę

Bazylio zrobiłaś dziś sikańća? Życzę wielkiej bety i udanego urlopu
rybus kochana cudownie tyle szczescia - zalsugujecie na nie kochana !!!!! bardzo sie ciesze Izus
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:39   #299
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dziękuję Dorotko
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:08   #300
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Bazylko, to teraz czekamy do wtorku, i trzymamy kciuki
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.