Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 12:53   #1951
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ciemnooka4 Pokaż wiadomość
Odnośnie Pani Agnieszki z HOTELU 222 to napisze krótko ale bardzo konkretnie to osoba dla której fryzjerstwo to coś więcej jak praca to pasja która potrafi przenieść na nożyczki dziękitemu powstają niepowtażalne fryzury już po pierwszej wizycie pozbyłam sie problemówz układaniem włosów po myciu po drugiej wizycie wyszłam kompletnie odmieniona za sprawą kapitalnego koloru gorąco polecam wszystkim.
Chcąc sprostać najbardziej wymagającym klientom pani agnieszka poszerza swoją działalność dardzo nowoczesne solarium
Ładnie powiedziane, pani Agnieszko!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 14:49   #1952
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

Hehe, faktycznie ładna reklama Aczkolwiek moja koleżanka z Kopernika była u tej pani Agnieszki i ma fajną fryzurę Ja za to byłam dzisiaj w Pacykarni i zapisałam się na strzyżenie do jakiejś czarnowłosej pani, bo pana [nie pamiętam imienia] nie ma i na razie nie będzie. Przynajmniej tak wywnioskowałam z rozmowy innej klientki. Dam znać w weekend jakie wrażenia
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:06   #1953
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Ja nie mogłam się jakiś czas zdecydować bo Cezara nie mogę odnaleźć ...Koleżanka poleciła mi Roberta Pieczyńskiego z Bukowskiej..chodzi tam cała jej rodzina i wszyscy zadowoleni. Szczerze przyznam że włoski ma bardzo ładnie zrobione (pasemka). Wiem,że pracują na L"orealu i często bierze udział w szkoleniach a poza tym doradza.Ale hmm nie zdecydowałam się z teog względu że farby L'Oreala na moich włoskach to jakieś 2 tygodnie i po kolorze. Moje włosy ładnie chłoną kolorek ale tylko L'óreal jest na nich tak nietrwały. Tak więc podsumowując zapisałam się do Pani Sylwii z Farouka na czwartek i jestem bardzo ciekawa mam nadzieję ze wyjdzie ładnie...
Chociaż moja kol uparcie twierdzi że woli fryzjerÓW bo facet to zrobi Ci włoski tak żebyś mu się podobała jako kobieta ( czy jakoś tak hihi ) Nie wiem może i coś w tym jest...

Na wszelki wypadek jestem uzbrojona w zdjęcie mojej wymarzonej fryzurki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-14 o 20:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:29   #1954
joostinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej, po wielu dniach śledzenia forum poszłam do Farouk do pani Iwony, jestem strasznie przewrażliwiona na punkcie włosów i jak do tej pory byłam zadowolona tylko z jednego fryzjera(niestety nie mogłam do niego iść bo nie jest z Poznania).Chciałam podciąć końcówki i zrobić grzywkę tylko,nie jest to az takie tylko bo w sumie po każdym podcięciu końcówek mam zupełnie inna fryzure i musze powiedzieć, żę ta wykonana przez panią Iwone jest spoko. Mam ją krótko-dzień- więc nie wiem jak zachowa się po umyciu. Ale na dzień dzisiejszy pozytyw. Jeśli będzie masakra to umyciu napisze, bo wiadomo-dobra fryzure poznaje się po tym jak się układa po wyjściu od fryzjera.Tylko te ceny w zakładach w Poznaniu...masakra, u mojego fryzjera w rodzinnym mieście płace 20 zł, a jest na prawdę dobry.
joostinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 16:19   #1955
pola-pola
Przyczajenie
 
Avatar pola-pola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań-Bydgoszcz
Wiadomości: 25
GG do pola-pola
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny,
Jeżeli wybieracie się na balejaż, refleksy etc. to ja szczególnie polecam salon Emi Style - już drugi raz byłam na blejażu u Pauliny i drugi raz wyszłam zadowolona, a co wiecej kolor utrzymuj się długo, i naprawdę jest cudownie dopasowany:ju pi:

Co do cięcia to nadal pozostanę wierna mojej fryzjerce z salonu L'Oreal w Bydgoszczy (na ul. Twardzickiego, salon Visage).
__________________
"Słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, bo oni też mają swoją opowieść"
pola-pola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 09:09   #1956
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

bylam u Grzegorza na Mielzynskiego pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. wlosy po umyciu naprawde super.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 10:52   #1957
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

dzieczyny, a znacie jakiegoś dobrego fryzjera od męskiego cięcia? wiem, że było tu coś na ten temat, ale przeszukiwanie wątku nie daje oczekiwanych rezultatów
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 17:12   #1958
kalasicha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość

Jakiś czas temu ok 2-3 mc na ul Dąbbrowskiego powstał nowy fryzjer
"Grupa artystyczna Waldemara Wagnera"
słyszał ktoś cos moze o nich lub o nim???????


Walduś jest rewelacyjny!!!! Wreszcie podpora Le Grand z Koziej poszła na swoje!! Gorąco polecam!
kalasicha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:18   #1959
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie
Wczoraj przeczytałam cały temat z zamiarem wyszukania podpowiedzi do którego fryzjera zajrzeć i po połowie tematu miałam ogromną ochotę iść do Krzysztofa z VC, ale potem to zdanie zmieniłam.
Cały czas gdzieś tam myślę by zaryzykować wybór Laurent z Kupca Poznańskiego ( do niego chodzi moja siostra i w sumie jest zadowolona, włoski tez ma fajnie zrobione, ale nie wiem u kogo konretnie była ) albo Farouk na Słowiańskiej.
Chodzi mi o ścięcie, bez farbowania, mam już jakieś swoje typy fryzury, ale nie chciałabym pójść i wyjść z czymś co nie będzie pasowało do mojego typu urody, więc chciałabym znaleźć mądrego fryzjera, który będzie potrafił przelać jakiś tam wymysł na włosy. I tym samym dalej jestem w kropce, a boję się pójść do pierwszego lepszego żeby potem nie mieć niespodzianki na głowie
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:26   #1960
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

najbezpieczniej z tych wszystkich moim zdaniem jest wybranie się do Farouk osobiście byłam u dwóch pań i nie narzekam

a ja zastanawiam się czy nie wybrać się do Grzegorza na Mielżyńskiego, bo on podobno dobry, a burzy jakiejś większej nie wywołał na tym wątku ale to muszę poczekać aż mi włosy podrosną...
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:39   #1961
brunetaPoznan31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

no wiec na wstepie chcialabym przywitac Was wszystkie
moje drogie kilka lat temu gdy bylam piekna i mloda chodzialam do kenzo na podgornej do sympatycznego chlopaka Saszy niestety jakis czas pozniej uciekl mi z kenzo....a bylam z niego bardzo zadowolona,sympatyczny faciokombinowalam szukalam ,nie udalo mi sie az kilka dni temu od znajomej dowiedzialam sie ze pracuje w Tupecie...no wiec sie umowilam
wiec powiem wam moje panie jedno rewelacja...ten kolor,ciecie super....dziewczyny polecam salon tupet,swietna atmosfera..kupa smiechu i sami faceci tam pracuja
polecam
brunetaPoznan31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 11:00   #1962
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie
zatem byłam u Pani Sylwii z Farouka i....hmm...no jest spoko. Nie jest to jednak cięcie o jakie mi chodziło wiec chyba bede szukac dalej. za to kolorek dobrała mi rewelacyjny!!! atmosfera i sama Pani Sylwia bardzo miła. Fabry farouka maja ładne kolory i pachną podobnie jak kosmetyki z tej serii.
Chciałam jednakże zdementowac pewne dane_ wspomniany wyzej Farouk " taki pomaranczowy kolo biura podrozy" to nie Farouk tylko HAIR DESIGN STUDIO. Farouk jest troszke dalej Za cięcie, farbe i ulozenie -wlosy do polowy plecow- zaplacilam 160 zl.
A skoro juz pisze to chcialam polecic rowniez moja dotychczasowa fryzjerke z ktorej bylam w sumie bardziej zadowolona niz z Pani Sylwii z teog wzgledu ze po jej cieciu wlosy lepiej sie ukladaly. Pracuje w Swarzedzu na os. Raczynskiego -maly salonik Matrixa. Pani Larysa. Serdecznie polecam
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:08   #1963
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość

a ja zastanawiam się czy nie wybrać się do Grzegorza na Mielżyńskiego, bo on podobno dobry, a burzy jakiejś większej nie wywołał na tym wątku ale to muszę poczekać aż mi włosy podrosną...
no to moze ja ta burze "rozpetam" . wedlug mnie Grzegorz scina rewelacyjnie. ma to "cos". wlosy mam tak dobrze sciete, ze po umyciu i wysuszeniu (bez zadnego modelowania) nakladam troche pianki oraz odrobinke lakieru i moge mykac do pracy. na pewno nastepnym razem pojde do niego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:09   #1964
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Aniu jak długo czekałaś tam na termin?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:28   #1965
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczkoo trudno powiedziec, gdyz ja sama wybralam sobie naprawde odlegly termin (tak mi pasowalo ). z tego co pamietam to pani na poczatku chciala mi dac jak dla mnie dosc bliski - po tygodniu.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 18:51   #1966
domi_23
Przyczajenie
 
Avatar domi_23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Bruneta a czy mogłabyś podać namiary na ten salon tupet

Z góry dzięki
domi_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 06:08   #1967
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

tupet jest kolo pacykarni, na owsianiej
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 06:29   #1968
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Fryzjer Poznan

Coraz bardziej jestem jednak zdecydowana, zeby iść do Farouk , ale dziś jadać do pracy widziałam reklamę Salonu Fryzur i Urody Incanto na Katowickiej. Nie pamiętam, żeby ta nazwa pojawiła się wcześniej, może ktoś był tam?
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:22   #1969
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

No to może ja się wypowiem. Odkładam to i odkładam...

Pacykarnia - zaczynam od tego salonu, bo byłam w nim ostatnim razem. Jak dla mnie Piotr naprawdę ma fach w nożycach, podoba mi się, że tnie na sucho i (nie wiem czy zawsze) odwraca klientkę w stronę okna, a dopiero na końcu pokazuje efekt swojej pracy w lustrze. Na pewno wybiorę się jeszcze raz Ceny umiarkowane. Za ścięcie z modelowaniem włosów półdługich ale bardzo gęstych zapłaciłam 65 zł. Nie wiem jak z farbą, dowiem się za miesiąc...

Farouk -byłam 2 razy u pani Sylwii. Z koloru jestem zazwyczaj zadowolona ale za pierwszym razem wyszedł nieco za ciemny. Ścięcie raczej bez szału ale przyzwoite...Ceny umiarkowane ale nie pamiętam już dokładnych kwot.

Krzysztof z Victorii -Ciężko mi ocenić, ale raczej się tam już nie wybiorę, głównie ze względu na cenę... Byłam tam na ścięciu i farbowaniu. Wcześniej miałam asymetrycznego boba, chciałam z tej fryzury wyjść ponieważ strasznie mi się znudziła. Pan Krzysztof ściął włosy do najkrótszej warstwy, no i chyba trochę przesadził bo nie za ładnie to wyglądało. Kolor...hmmm no cóż...na początku mi sie podobał. Niestety w salonie nie ma dojścia do światła dziennego i pan Krzysztof stwierdził, że ma "porcelanową" karnację, co mija się nieco z prawdą...Chociaż nie pasują mi ciemne czy też zimne kolory to ten raczej był przesadnie "żywy" i jaskrawy. Pan Krzysztof robi jednak bardzo dobre wrażenie, salonik ładny, dobre nastawienie do klienta...ale chyba to za mało. Dałabym drugą szansę ale nie mam ochoty płacić znów 250 zł i ryzykować rudą bombą na głowie.

O Kenzo i Destiny pisałam zdaje się wcześniej więc to by było zdaje się na tyle...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 11:37   #1970
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Mereth Pokaż wiadomość
Witajcie
Chodzi mi o ścięcie, bez farbowania, mam już jakieś swoje typy fryzury, ale nie chciałabym pójść i wyjść z czymś co nie będzie pasowało do mojego typu urody, więc chciałabym znaleźć mądrego fryzjera, który będzie potrafił przelać jakiś tam wymysł na włosy. I tym samym dalej jestem w kropce, a boję się pójść do pierwszego lepszego żeby potem nie mieć niespodzianki na głowie

Hej Mereth

Ja polecam niezmiennie Maestro. Pracują tam instruktorzy Kadusa, więc nie ma absolutnie obaw, że coś pójdzie nie tak. Siadam, mówię Tomkowi rób co chcesz i wychodzę tradycyjnie mega zadowolona. Fryzura zawsze dobrana do całej mnie, łącznie z charakterem i stylem bycia.

Ostatnio byłam tam 28 listopada. Włosy, mimo długiej wstrzemięźliwości fryzjerskiej, układają sie bardzo dobrze. Wystarczy sama suszarka. Teraz ide 13 maja, koloryzacja i cięcie. Nie mogę się doczekać
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:06   #1971
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Hej Mereth

Ja polecam niezmiennie Maestro. Pracują tam instruktorzy Kadusa, więc nie ma absolutnie obaw, że coś pójdzie nie tak. Siadam, mówię Tomkowi rób co chcesz i wychodzę tradycyjnie mega zadowolona. Fryzura zawsze dobrana do całej mnie, łącznie z charakterem i stylem bycia.

Ostatnio byłam tam 28 listopada. Włosy, mimo długiej wstrzemięźliwości fryzjerskiej, układają sie bardzo dobrze. Wystarczy sama suszarka. Teraz ide 13 maja, koloryzacja i cięcie. Nie mogę się doczekać
O Maestro właśnie nie myślałam. Umówiłam się za to na sobotę do Pacykarni. Co będzie to będzie Mam nadzieję, że po powrocie będą tak samo się uśmiechać
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 14:12   #1972
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam
poszukuję fryzjera, który zrobi mi na głowie "coś" dziwnego, ale nie wymagającego zbytnio układania heheh. Zastanawiam się (na razie ) nad pacykarnią, trendy Co jeszcze wziąć pod uwagę i kogo polecacie
Maestro brzmi ciekawie ale na razie odpada, bo będę potrzebowała szybkiej interwencji
Pozdrawiam
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:36   #1973
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Jeszcze o Farouk:
Cięcie może i bez rewelacji (codziennie szaleję ze szczotką ,pianką i lakierem po lazience ) za to na temat koloru mogłabym peany pisać ! Piękny naprawdę!! (taka czekolada )Wloski są w dobrej kondycji czyli faktycznie farba dość lagodna i nie wypadają mi garściami jak po dotychczas każdym farbowaniu. Są mięciutkie i lśniące Jeśli chodzi o samą koloryzację to polecam farby Farouk jak najbardziej Bez odbioru
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:40   #1974
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

na poczatku marca byłam w Laurent Hair Spa a teraz w poniedziałek ide do Farouka
wiec postaram sie zdac szczegolowe realcje.
Mam wlosy póldługie mam fryzure alle dawna Victoria.B ze przód dłuższy a tył krótszy mam nadzieje ze 250zl mi starczy?
powiedzcie mozna tak kupic jakies kosmy Farouka? i jakie sa ceny?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:06   #1975
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja na długie włosy (do połowy pleców) zapłaciłam 160 zł za farbe i cięcie więc myślę ,że zmieścisz sie spokojnie poniżej tej kwoty. Zapytałam o koszt wizyty już przy umawianiu się - nie było żadnego problemu
Szczerze mówiąc nawet nie wiem (nie zastanawiałam się) czy można coś u nich kupić więc może lepiej niech jakaś stała klientka się wypowie?? Ale coś mi się kojarzy, że jedna z Wizażanek wspominała o sklepie fryzjerskim Kosmyk gdzieś na Słowiańskiej właśnie?
Pozdrawiam no i życzę zadowolenia z wizyty
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:31   #1976
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

owszem, w Farouk można kupić kosmetyki (głównie jedwab do włosów, nabłyszczacz i inne CHI/Farouk, ale ostatnio widziałam także lakiery do paznokci, niestety nie wiem jakiej firmy)
a co do sklepu na Słowiańskiej to owszem jest i tez można kupić jedwab jak również mnóstwo innych produktów fryzjerskich
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 10:07   #1977
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

na pewno kosmetyki farouk mozna kupic przez stronę http://farouk.pl/www/index.php?art=1&cat=21

ps wracajac do mojego pyt kogo polecacie z farouk czy pacykarni wole sie konkretnie umowic bo praktykantów się boje
A jaki jest Laurent? bo syszalam pozytywne opinie
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 20:29   #1978
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Pacykarnia: zdecydowanie Piotr
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 13:40   #1979
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Poznan

Farouk polecam Iwonęsama do niej chodzę i jestem bardzo zadowolona, kumpela chodzi do Sylwii i tez jest zadowolona
Co do kupna kosmetyków pielęgnujących to można je kopić w sklepie, z tym że gdy byłam ostatnio zadzwoniła jakaś kobieta z pytaniem czy może kopić farbę, odpowiedz była negatywna.
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:23   #1980
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

podejrzewam, że maseczki regenerującej czy innych kosmetyków stosowanych jako konkretne zabiegi też nie sprzedają. Z szamponem raczej problemu nie będzie.
Atakuję pacykarnie, jeśli nie będzie bliskich terminów do Piotra to Farouk, na szczęście są blisko
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.