brzuch na wierzchu?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 16:53   #121
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: brzuch na wierzchu??

Czytam i czytam i wniosek z tego wszystkiego taki : zwolenniczki brzucha doskonale zdają sobie sprawe z tego kiedy mozna a kiedy nie mozna owego brzucha pokazac, wiedza do jakiego stylu owy brzuchna wierzchu pasuje i praktycznie każda osoba na tak w swoim poscie zaznacza kiedy jej sie taki brzuch podoba. Osoby na nie.. coz mowia ze im sie nie podoba bo uwaga : nie pasuja do miejsc o ktorych wspominaja osoby na tak mowiac kiedy nie pasuje niestety są w wiekszosci tak ograniczone w swoim poczucie estetyki ze nie zwroca uwagi na pozostale miejsca.
Jakos dziewczyny na tak nie wysylaja nikogo z brzuchem na wierzchu do pracy ale dziewczyny na nie ciezko sie kloca o to jakby pozostale wlasnie tak do tej pracy chodzily.
Smieszne. Moda niektorym oczy przeslonila za bardzo niestety.

I prawda własnie taka jest - brzuch wiekszosc razi wlasnie dlatego, ze wszedzie sa same tuniki i ciezko w sumie kupic cos innego. Mowienie, ze o tym jakie obslizgle i spocone sa dziewczyny w krotkich topach to przykre moim zdaniem. Owszem sa wyjatko, sa osoby ktore brzuch pokazuja chociaz nie powinny - ale to dziala w dwie strony, nie kazdy super w tunice wyglada a mimo to nosi jakas obcisla dlugasna koszulke a brzuch dalej mu sie wywelwa, co z tego ze nie jest na wierzchu skoro i tak paskudnie wyglada - na to nikt slowa nie powie bo przeciez taka modna tunike ma panienka.
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:55   #122
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: brzuch na wierzchu??

haha nie wiedzialam że na tym forum same licealistki i gimnazjalistki

dlaczego "ograniczona" zostało uznane jako obraza ??

ograniczona na ludzi bo taka jest prawda, jak czytam co poniektórych komentarze typu "parsknę, głośno skomentuję itd" to przecież wieś jakaś...

jeden chodzi z gołym brzuchem a inny cały pozakrywany i uszanujmy się a nie głupie komentarze

Tobie (kieruję to do ogółu) nie nakazał nikt chodzić ubranym w krótką bluzkę, szorty czy złote buty , a więc w czym problem?

Ciekawe czy ktoś pomyślał że niektórzy mają samochód i dlatego ma krótką kurtkę i wcale tą osobę nie przewieje?

nie bo po co, lepiej pojechać po kimś, bo samemu się nie może :P

zgadzam się z jedną z dziewczyn że większością narodu kieruje zazdrość i to nie tylko w dziedzinie "pokazywanie-brzucha"....
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:58   #123
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
A co złego jest w japonkach?,widze ze niektore z Was popadają juz w lekka paranoje..
hajstajlowi ludzie uwazaja ze japonki to tylko i wylacznie na plaze, bo inaczej to faux pas i w ogole modowa trumna...
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:02   #124
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: brzuch na wierzchu??

nie przeszkadza mi kawałek odkrytego brzucha, ale to sie przeradza w cos wiekszego to juz okropnie.
No i własnie tak jak pisała jedna z wizazanek.
Gdy ma sie do pokazać
Bo do mojej szkoły chodzi dziewczyna, która ma pół brzucha na wierzchu i jej wszystko wypływa... sorry ale to już naprawdę odpycha;p
(nie wspominając o tym, ze jej wsyzstko wszedzie wypływa całe cycki na wierzchu, biodrówki kupione na siłe w których widać jej pół przecinka na tyłku krórkie spodniczki... to po prostu jest niesmaczne )
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:02   #125
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: brzuch na wierzchu??

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;6878496]autorko wątku - czy naprawdę nie uważasz, że to zdanie brzmi śmiesznie: mam takie pytanie: czy odkryty brzuch to dla was przejaw lacherstwa? - nie wolno mi się z tego śmiać? w ripoście do mnie napisałaś, że założyłaś ten wątek z ciekawości, żeby poznać opinię innych.

moja opinia: bawi mnie to. bawi mnie! bawi mnie to, jak sformułowałaś pytanie i infantylizm problemu. w prostszym języku: nie masz co się w ogólne nad tym zastanawiać. taka jest moja opinia. przecież o to pytałaś! jeśli nie lubisz krytyki i chciałabyś przeczytać tylko coś w rodzaju: fajniutko, że jesteś wysoka i szczupła, odsłonięty brzuszek jest słodziutki - to następnym razem zadaj to pytanie przyjaciółkom, a nie na forum.
[/quote]

posłuchaj nie mam zamiaru tlumaczyc się Tobie ani nikomu innemu z tego co mnie interesuje czy ciekawi. pytalam o opinie na temat wystającego brzucha a nie czy ten wątek jest śmieszny. skoro dla Ciebie jest to takie przyziemne i śmieszne to mówiłam już - nie udzielaj się. a swoją drogą za kogo Ty się uważasz, aby mówić mi nad czym mam się zastanawiać a nad czym nie??? gdyby to nikogo nie interesowało to dziewczyny na pewno by się nie udzielały a jak jest- wszyscy widzą. krytyka mnie nie rusza, nie czuję się w żaden sposób tutaj atakowana bo ja z premedytacją brzucha nie pokazuję, więc Twoje argumenty są nie na miejscu. cała Twoja wypowiedź nijak ma się do tematu więc nie prowokuj mnie więcej
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:15   #126
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez candy20 Pokaż wiadomość
Mi osobiscie bardzo nie podoba sie widok odkrytego brzucha i pleców (nie wliczając oczywiscie lata) zarówno u mnie jak i innych dziewczyn. Ostatnio szłam z chłopakiem temperatura poniżej zera a panienka sie spaceruje w przykrótkiej kurteczce i niskich biodrówkach! Około 7 cm ciała odkrytego! Masakra! zaczęłam głosno komentowac jej ubiór oraz to ze było jej rów widac:P i jedna dziewczyna z którą szła odwróciła sie spojrzała na mnie a potem podciągneła jej spodnie hahah.
ubaw po pachy
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:20   #127
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
hajstajlowi ludzie uwazaja ze japonki to tylko i wylacznie na plaze, bo inaczej to faux pas i w ogole modowa trumna...
to ja faux pas popelniam przez cale 4 miesiace w roku mnie wiecej, bo jak juz jest cieplo to sie z japoncami nie rozstaje. najwygodniejsze buty na swiecie! i nie sadze zeby pan oddzialowy w urzedzie miasta czul sie tym obuwiem obrazony ;P (ani pan wykladowca)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 17:25   #128
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
posłuchaj nie mam zamiaru tlumaczyc się Tobie ani nikomu innemu z tego co mnie interesuje czy ciekawi. pytalam o opinie na temat wystającego brzucha a nie czy ten wątek jest śmieszny. skoro dla Ciebie jest to takie przyziemne i śmieszne to mówiłam już - nie udzielaj się. a swoją drogą za kogo Ty się uważasz, aby mówić mi nad czym mam się zastanawiać a nad czym nie??? gdyby to nikogo nie interesowało to dziewczyny na pewno by się nie udzielały a jak jest- wszyscy widzą. krytyka mnie nie rusza, nie czuję się w żaden sposób tutaj atakowana bo ja z premedytacją brzucha nie pokazuję, więc Twoje argumenty są nie na miejscu. cała Twoja wypowiedź nijak ma się do tematu więc nie prowokuj mnie więcej

Po co tak agresywnie? Twój post nie był neutralny, a nacechowany w negatywny sposób przez to niefortunne sformułowanie "lacherstwo" i o to pewnie chodziło mał_a_gosia, a problem, dla mnie też jest śmieszny. Mam nadzieję, że wątek był naprawdę z czystej ciekawości


Cytat:
Napisane przez PeFKa Pokaż wiadomość
ubaw po pachy
"klasa"


Japonki, a jak nie mam wyjścia, bo z każdego innego buta mi stopa wypadnie? Ja mam jedne całkiem eleganckie letnie buty, które sa japonkami
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:35   #129
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
A co złego jest w japonkach?,widze ze niektore z Was popadają juz w lekka paranoje..
Japonki wypada nosić tylko na plaży (i w drodze na nią), to nie jest obuwie do miasta (ani do pracy, ani do sklepu, ani na spacer, ani do szkoły... etc.).

Wyglądem przypominają kapcie, a w kapciach nie wypada paradować po mieście.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:36   #130
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Po co tak agresywnie? Twój post nie był neutralny, a nacechowany w negatywny sposób przez to niefortunne sformułowanie "lacherstwo" i o to pewnie chodziło mał_a_gosia, a problem, dla mnie też jest śmieszny. Mam nadzieję, że wątek był naprawdę z czystej ciekawości




"klasa"


Japonki, a jak nie mam wyjścia, bo z każdego innego buta mi stopa wypadnie? Ja mam jedne całkiem eleganckie letnie buty, które sa japonkami
właśnie za to niefortunne sformułowanie przeprosiłam na samym początku. nic innego nie przychodziło mi do głowy. wątek założyłam jak najbardziej z ciekawości. po cóż innego miałabym to robić?
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:36   #131
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
są rozne za i przeciw ale do wniosku mozna takiego dojść ze dziewczyny zazdroszczą tym ktore chodza z odslonietym pępkiem ładnego plaskiego brzuszka i dlatego im sie to nie podoba ...
mowcie co chcecie ale to prawda
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 17:41   #132
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Japonki wypada nosić tylko na plaży (i w drodze na nią), to nie jest obuwie do miasta (ani do pracy, ani do sklepu, ani na spacer, ani do szkoły... etc.).

Wyglądem przypominają kapcie, a w kapciach nie wypada paradować po mieście.
pierwsze słyszę - szczerze aż się zszokowałam.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:45   #133
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę - szczerze aż się zszokowałam.
A mnie szokuje, jak widzę niewiastę w kapciowatych japonkach, w mieście (no, chyba, że na basen idzie).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:48   #134
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Ta wschodnia kultura, nie dość że bambosze na ulicę to jeszcze w białych skarpetkach.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:53   #135
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Nikt nie pisał, że jesteś zacofana, brzydka i bez klasy, nie użalaj się nad sobą. Nawet nikt nie wiedział Twojego zdjęcia, więc jak mamy to ocenić.
Za to Ty wyraźnie w jednym poście napisałaś, że oceniasz ludzi po tym jak są ubrani. I oczywiście każdy tak robi na pierwszy rzut oka, ale potem trzeba włączyć coś takiego jak logiczne myślenie. A nie kierować się stereotypami.
Ale rzeczywiście szkoda już o tym gadać. Niech będzie, odsłonięty brzuch oznacza brak gustu, klasy i na pewno niska inteligencję, próżność oraz ciągłe myślenie o sexie jego posiadaczki. Tak trzymać.
Po pierwsze Alu - prosilam zebys ze mnie zeszla. Po drugie jak juz chcesz mnie jechac to chociaz krytykuj to co powiedzialam a nie to, co wydaje Ci sie ze powiedzialam. I czytaj ze zrozumieniem... Czy ja gdzies napisalam ze po tym pierwszym rzucie oka nie ma weryfikacji? Czy ja napisalam ze odsloniety brzuch oznacza "niska inteligencje, proznosc oraz ciagle myslenie o seksie"? Moj post byl skierowany do pushit i oparty na jej wypowiedziach Z CALEGO FORUM, to chyba jest jasno napisane.
A poza tym stwierdzenia typu "za szybko oceniasz ludzi" w ustach osoby, ktora na podstawie tego ze nie lubie odslonietych brzuchow na ulicy uwaza, ze ubieram sie staroswiesko, brzmi co najmniej fałszywie i mało poważnie...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:58   #136
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
właśnie za to niefortunne sformułowanie przeprosiłam na samym początku. nic innego nie przychodziło mi do głowy. wątek założyłam jak najbardziej z ciekawości. po cóż innego miałabym to robić?
Uważaj bo atak przeniesie sie na Ciebie. W koncu ten watek to walka o akceptacje innosci, tolerancje, równość itp.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:04   #137
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Japonki wypada nosić tylko na plaży (i w drodze na nią), to nie jest obuwie do miasta (ani do pracy, ani do sklepu, ani na spacer, ani do szkoły... etc.).

Wyglądem przypominają kapcie, a w kapciach nie wypada paradować po mieście.
no to juz chyba naprawde przesada, jeszcze rozumiem ze komus wadza gole brzuchy, ale japonki?! na calym swiecie (gdzie temperatury czasem wyskakuja poza 20 stopni) sie je nosi, wszedzie, na plaze, po plazy, przed plaza, na miasto, na zakupy, na wieczorny spacer, na nocna impreze, na obiad.. pierwsze slysze zeby komus przeszkadzaly
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:09   #138
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
no to juz chyba naprawde przesada, jeszcze rozumiem ze komus wadza gole brzuchy, ale japonki?! na calym swiecie (gdzie temperatury czasem wyskakuja poza 20 stopni) sie je nosi, wszedzie, na plaze, po plazy, przed plaza, na miasto, na zakupy, na wieczorny spacer, na nocna impreze, na obiad.. pierwsze slysze zeby komus przeszkadzaly
Przeżyłam temperatury powyżej 45 stopni i to bez japonek. Sandałki (to jest eleganckie obuwie na lato w mieście), w zupełności mi wystarczą.
A to, że na całym świecie się je nosi, nie znaczy jeszcze, że tak wypada chodzić.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:09   #139
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
no to juz chyba naprawde przesada, jeszcze rozumiem ze komus wadza gole brzuchy, ale japonki?! na calym swiecie (gdzie temperatury czasem wyskakuja poza 20 stopni) sie je nosi, wszedzie, na plaze, po plazy, przed plaza, na miasto, na zakupy, na wieczorny spacer, na nocna impreze, na obiad.. pierwsze slysze zeby komus przeszkadzaly
DJADKJGU, wydaje mi sie ze kolezankom chodzilo o takie malo subtelne ponabijanie sie z tonu wczesniejszych wypowiedzi, ewentualnie o prowokacje na ktora niestety nikt nie odpowiedzial...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 18:12   #140
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
DJADKJGU, obawiam sie ze kolezankom chodzilo o takie malo subtelne ponabijanie sie z tonu wczesniejszych wypowiedzi, ewentualnie o prowokacje na ktora niestety nikt nie odpowiedzial...
Prowokację?
Prowokację było widać tylko w Twoich wypowiedziach.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:13   #141
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Prowokację?
Prowokację było widać tylko w Twoich wypowiedziach.
Ciekawi mnie bardzo co bylo prowokujacego w wyrazaniu przeze mnie mojego zdania. Bo nabijanie sie w taki sposob jak to robisz jest czyms calkiem innym...
Nie sadzilam ze krytyka golego brzucha na forum Wizaz.pl moze zabolec tyle osob...
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:14   #142
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przeżyłam temperatury powyżej 45 stopni i to bez japonek. Sandałki (to jest eleganckie obuwie na lato w mieście), w zupełności mi wystarczą.
A to, że na całym świecie się je nosi, nie znaczy jeszcze, że tak wypada chodzić.
oczywiscie ze wypada! odkrywaja razem jakies 2 cm2 wiecej niz sandalki ;P ale wy macie problemy, nie wierze...
Jeanette chyba jednak nie nabijanie sie ;P o ile brzuch moge zrozumiec, bo albo jest odkryty albo nie, o tyle stop nie moge! bo wiekszosc letniego obuwia je odslania prawie calkowicie!
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:17   #143
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
oczywiscie ze wypada! odkrywaja razem jakies 2 cm2 wiecej niz sandalki ;P ale wy macie problemy, nie wierze...
Jeanette chyba jednak nie nabijanie sie ;P o ile brzuch moge zrozumiec, bo albo jest odkryty albo nie, o tyle stop nie moge! bo wiekszosc letniego obuwia je odslania prawie calkowicie!
Wierz mi, nabijanie sie no ale jak sie nie boisz to dopytuj... Tylko zeby sie hieny na Ciebie jakies nie rzucily bo Cie zaczynam lubic!
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:23   #144
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

oo to sie ciesze teraz pewnie podpadne :P ale uwazam Cie za swego rodzaju autorytet na tym forum choc czasem mam zuuupelnie inne zdanie niz Ty tak jak w tamacie brzuszkow akurat

a dyskusje o brzuchach naprawde powinno sie zamknac bo tu sie jihad jakis rozpoczyna, pozwolmy kazdemu nosic co chce i kiedy chce, przeciez nikogo na sile nie laduja w za male koszulki ani za dlugie tuniki, a wiekszosc ma jakies poczucie smaku mimo wszystko
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:26   #145
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Czytam i czytam i wniosek z tego wszystkiego taki : zwolenniczki brzucha doskonale zdają sobie sprawe z tego kiedy mozna a kiedy nie mozna owego brzucha pokazac, wiedza do jakiego stylu owy brzuchna wierzchu pasuje i praktycznie każda osoba na tak w swoim poscie zaznacza kiedy jej sie taki brzuch podoba. Osoby na nie.. coz mowia ze im sie nie podoba bo uwaga : nie pasuja do miejsc o ktorych wspominaja osoby na tak mowiac kiedy nie pasuje niestety są w wiekszosci tak ograniczone w swoim poczucie estetyki ze nie zwroca uwagi na pozostale miejsca.
Jakos dziewczyny na tak nie wysylaja nikogo z brzuchem na wierzchu do pracy ale dziewczyny na nie ciezko sie kloca o to jakby pozostale wlasnie tak do tej pracy chodzily.
Smieszne. Moda niektorym oczy przeslonila za bardzo niestety.

I prawda własnie taka jest - brzuch wiekszosc razi wlasnie dlatego, ze wszedzie sa same tuniki i ciezko w sumie kupic cos innego. Mowienie, ze o tym jakie obslizgle i spocone sa dziewczyny w krotkich topach to przykre moim zdaniem. Owszem sa wyjatko, sa osoby ktore brzuch pokazuja chociaz nie powinny - ale to dziala w dwie strony, nie kazdy super w tunice wyglada a mimo to nosi jakas obcisla dlugasna koszulke a brzuch dalej mu sie wywelwa, co z tego ze nie jest na wierzchu skoro i tak paskudnie wyglada - na to nikt slowa nie powie bo przeciez taka modna tunike ma panienka.
I to by było idealne podsumowanie wątku.

----------------------------------------------------
Napiszcie mi prosze czego jeszcze nie wypada nosić po mieście.
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:29   #146
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
A co złego jest w japonkach?,widze ze niektore z Was popadają juz w lekka paranoje..
To nie paranoja. Raczej taki dress code.
Mnie mama nauczyła tak, że nie chodzę na zajęcia na uczelni ani w japonkach, ani z odsłoniętym brzuchem, ani w bluzeczkach na cieniutkich ramiączkach. I nie uznaję też, gdy facet chodzi do szkoły w krótkich spodenkach.
Moim zdaniem, trzeba wiedzieć, gdzie i jak trzeba się ubrać. Jak będę miała córkę, też jej nie wypuszczę do szkoły w stroju jak na plaże. To dla mnie proste, bezdyskusyjne i oczywiste.


Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
hajstajlowi ludzie uwazaja ze japonki to tylko i wylacznie na plaze, bo inaczej to faux pas i w ogole modowa trumna...
Nie "hajstajlowi", tylko raczej umiejący dopasować ubiór do okoliczności.


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Japonki wypada nosić tylko na plaży (i w drodze na nią), to nie jest obuwie do miasta (ani do pracy, ani do sklepu, ani na spacer, ani do szkoły... etc.).
Wyglądem przypominają kapcie, a w kapciach nie wypada paradować po mieście.
Ja jeszcze noszę w ogródku przed domem



Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przeżyłam temperatury powyżej 45 stopni i to bez japonek. Sandałki (to jest eleganckie obuwie na lato w mieście), w zupełności mi wystarczą.
Zgadzam się w zupełności
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:36   #147
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: brzuch na wierzchu??

nie chcialabm byc twoim dzieckiem :P znaczy kotkich koszulek tez do szkoly nie nosze/nie nosilam, ani jakiejs miniowy super, ale japonki to obuwie jak kazde inne, a chodzilam do skzoly gdzie juz naprawde sie o ubior czepiali, o wszystko, ale o to nigdy ...

zreszta jakbys z okna uczelni widziala plaze to tez bys nosila :P :O grrr az mnie skreca jak tam siedze!!!!
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:37   #148
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
To nie paranoja. Raczej taki dress code.
Mnie mama nauczyła tak, że nie chodzę na zajęcia na uczelni ani w japonkach, ani z odsłoniętym brzuchem, ani w bluzeczkach na cieniutkich ramiączkach. I nie uznaję też, gdy facet chodzi na szkoły w krótkich spodenkach.
Moim zdaniem, trzeba wiedzieć, gdzie i jak trzeba się ubrać. Jak będę miała córkę, też jej nie wypuszczę do szkoły w stroju jak na plaże. To dla mnie proste, bezdyskusyjne i oczywiste.
Pamiętam córcię mojej historyczki z podstawówki, matka ją ubierała w długachne kiece, wszystkie dzieciaki biegały po korytarzu, a ona nie mogła się z nimi bawić, bo sie w tych gałganach wywalała, no ale ośmiolatka przynajmniej wyglądała porządnie i nie prowokowała strojem ;]
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:38   #149
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
To nie paranoja. Raczej taki dress code.
Mnie mama nauczyła tak, że nie chodzę na zajęcia na uczelni ani w japonkach, ani z odsłoniętym brzuchem, ani w bluzeczkach na cieniutkich ramiączkach. I nie uznaję też, gdy facet chodzi na szkoły w krótkich spodenkach.
Moim zdaniem, trzeba wiedzieć, gdzie i jak trzeba się ubrać. Jak będę miała córkę, też jej nie wypuszczę do szkoły w stroju jak na plaże. To dla mnie proste, bezdyskusyjne i oczywiste.
Dokładnie.
Mnie też mama nuaczyła, w czym gdzie wypada, a w czym nie wypada - chodzić.
Jest strój odpowiedni do szkoły, jest strój odpowiedni do pracy, jest strój odpowiedni na spacer, jest strój odpowiedni na plażę...
Plaża, to miejsce wypoczynku, gdzie mozna się ubrać (a nawet: należy) niezobowiązująco.
Natomiast:
- japonki w mieście, to dla mnie tak samo, jak kożuch na plaży letnią porą (ktoś się odważy?? ).
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:39   #150
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: brzuch na wierzchu??

Aby rozluźnić atmosferę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pokazujemy pępki, panowie!.JPG (66,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

J. Grabowski
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.