Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 19:07   #1
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490

Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?


Hmm... . Zastanawiałam się czy ma może któraś z was taki problem, a mianowicie poznajecie kogoś kto z wizerunku nie przypada wam do gustu, a nawet jest dla was szpetny , i czy możecie nawiązać z nim konwersację i dać mu szansę na poznanie go ze strony wewnętrznej, pomimo tego iż jego wizerunek was obrzydza ?
Co zrobic zeby patrząc na kogoś brzydkiego, przemóc sie i chcieć z nim porozmawiać?
Czy możliwe jest żeby ktoś kto nam się z początku nie podobał, stał się potem dla nas ideałem ?
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:12   #2
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?




Raczej słucham tego co rozmówca chce mi przekazać a nie jak wygląda i jak bardzo jest szpetny.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:13   #3
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

tak, jest to możliwe. doświadczyłam czegoś takiego. kiedy poznałam mojego TŻ-ta wydał mi się okropny-niższy ode mnie, ogólnie jakiś taki "nietwarzowy", na początku nawet nie chciałam się z nim całować! ale dałam mu szanse i nie żałuję, wczoraj minęły dwa lata odkąd jesteśmy razem a ja nie zamieniłabym go na nikogo innego
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:20   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

zycze ci abys ty u nikogo nie wywolywala obrzydzenia,przykre.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:24   #5
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Ale chodzi o to że co innego jest porozmawiać z kolegą który nie musi być przystojny, a co innego romzawiać z osobą, po której widzimy iż ma jakieś zamiary na lepsze nas poznanie, a przecież nie może być tak iż każdy kto nam się nie podoba musi dostać od nas szanse, bo wydaje mi się iż musi być chociaż ciut przystojny, a napewno nie taki żebyśmy nie mogły na niego patrzeć. To co pisze może wydawać się płytkie, ale to przecież faceci wybierają sobie dziewczyny do których zarwią , a przecież nie podchodzą do dziewczyny która im się ine podoba. A sami wręcz potrafią odrzucić jakąś dziewczynę.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:25   #6
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

korneczka ja Cie rozumiem... Mam podobnie niestety Czasem nie moge sie skupic na rozmowie przez to. Chcialabym to zmienic ale nie mam pojecia jak
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:26   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zycze ci abys ty u nikogo nie wywolywala obrzydzenia,przykre.
Faktycznie przykre, ale niestety niektórzy są obrzydliwi.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 19:30   #8
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zycze ci abys ty u nikogo nie wywolywala obrzydzenia,przykre.
Bardzo mozliwe, ze wywoluje u kogos obrzydzenie. Przeciez nikt nie jest idealny. To wcale nie oznacza, ze mowi mu sie to prosto w twarz
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:33   #9
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
tak, jest to możliwe. doświadczyłam czegoś takiego. kiedy poznałam mojego TŻ-ta wydał mi się okropny-niższy ode mnie, ogólnie jakiś taki "nietwarzowy", na początku nawet nie chciałam się z nim całować! ale dałam mu szanse i nie żałuję, wczoraj minęły dwa lata odkąd jesteśmy razem a ja nie zamieniłabym go na nikogo innego
Podziwiam Cie! Tez bym tak chciala... ale coz najwidoczniej taka juz jestem, ze nie moge sie przemoc ;/
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:34   #10
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

No cóż, istnieją ludzie którzy mi się baaardzo nie podobają... nie nieładni/nieatrakcyjnie, tylko wg mnie brzydcy, ale może i ja się komuś nie podobam, więc trudno tu dyskutować o kanonach urody Natomiast żeby nie móc z nimi z tego powodu rozmawiać?... to sobie nie wyobrażam.

Zdarzyło mi się nawet parę razy (to a propos wypowiedzi blabla) że ktoś kto mi się niespecjalnie podobał z początku, po bliższym poznaniu zyskał w moich oczach bardzo dużo. po prostu uczucie sprawiło, że zaczęłam zauważać tylko te pozytywne cechy i tak, stał się dla mnie najpiękniejszy na świecie
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:40   #11
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Najwidoczniej osoby jakie spotykacie nie są tak brzydkie, piękno jest rzeczą względną, ale niektórzy śa w jego sidłach, i trudno im przymknąć oczy na jego brak.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 19:53   #12
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Właśnie jestem w trakcie czytania "Córki Robrojka" Musierowiczowej i tam ta kwestia jest poruszona.

Pewnie, że to jest przykre co piszecie.
Z pewnością wie o tym najlepiej człowiek, który urodą nie grzeszy.
Ale na całe szczęście człowiek nie równa się tylko i wyłącznie uroda, chociaż co nam pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście wygląd zewnętrzny, bo poznając człowieka nie mamy podanego na tacy jego charakteru.A uroda, wiadomo - przemija.
Jednak przykro jest czytając zdanie - Jak przemóc się do rozmowy z brzydką osobą?
Przecież osoba mniej urodziwa to istota ludzka! Taka jak my, z krwi i kości tylko może Bóg ma dla niej inną misję niż np wybieg dla modelek/modelów.
A brzydota tak samo jak piękno- pojęcie względne.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:56   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

jeden z moich bylych jest niespecjalnie przystojny
ale super mily i dobry z niego czlowiek od razu sie zakochalam
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:00   #14
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

ale nie chodzi o to, ze chce zrobic komus przykrosc, bo jest mniej urodziwy, tylko o to, ze wlasnie chcialabym zmienic w sobie ta WADE
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:00   #15
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Tylko że tu nie chodzi o zwykła ROZMOWĘ, tylko rozmowę którą dajemy tej drugiej oosobie szanse na coś więcej. A rozmawiać z kimś na "chama" a potem unikać telefonów i już się z im nie spotkać to jest równie krzywdzące.
Sama wiem że mogę budzić odrazę u innych i nie uważam się za ideał. Ciężko jest zauważyć to piękno wewnętrzne którego wogóle nie znamy, żeby je chcieć poznać musimy chcieć rozmawiać z tą drugą osobą. A jak się rozmawia to widać po tonie głosu , że nie wykazujemy entuzjazmu.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:04   #16
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez pushi Pokaż wiadomość
ale nie chodzi o to, ze chce zrobic komus przykrosc, bo jest mniej urodziwy, tylko o to, ze wlasnie chcialabym zmienic w sobie ta WADE

Tak zgadzam się, cięzko zmienić tą WADĘ, tak jak niektórzy są nieśmiali i dostają porady które i tak są im bezużtyczne.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:04   #17
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Więc daj sobie szansę na poznanie tej osoby.I przede wszystkim daj szansę temu komuś.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:08   #18
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

co za pustackie podejście, geez.
od razu mówię że nie jestem zwolenniczką kolejnej spiskowej teorii dziejów 'liczy się tylko wnętrze'

jeżeli to nie było to w przypadku jednego kolegi który namiętnie podkochiwał się we mnie w LO nie nazywałam go SZKARADNYM czy SZPETNYM. no nie było to to w żadnym wypadku, bicie serca, drgania omdlenia. nawet 1 w skali Richtera po co tu dorabiać ideologię? jestem przekonana droga założycielko że Ty dla niektórych też będziesz SZKARADNA. życzę Ci żeby ktoś Ci trochę utarł nosa.

przekonanie o własnej za***istości to się rozumie bo każda wizażanka to uberwoman, no ale bez przesady. bez przesady, to mi już zajeżdza brakiem poważniejszych problemów...

odpowiadając na bezpośrednio postawione pytanie: tak, można. jeśli ma się trochę inne podejście.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:08   #19
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Więc daj sobie szansę na poznanie tej osoby.I przede wszystkim daj szansę temu komuś.
Latwo powiedziec- trudniej wykonac.
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:13   #20
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Hmm... . Zastanawiałam się czy ma może któraś z was taki problem, a mianowicie poznajecie kogoś kto z wizerunku nie przypada wam do gustu, a nawet jest dla was szpetny , i czy możecie nawiązać z nim konwersację i dać mu szansę na poznanie go ze strony wewnętrznej, pomimo tego iż jego wizerunek was obrzydza ?
Co zrobic zeby patrząc na kogoś brzydkiego, przemóc sie i chcieć z nim porozmawiać?
Czy możliwe jest żeby ktoś kto nam się z początku nie podobał, stał się potem dla nas ideałem ?
Jesteś przekonana o swojej cudowności? Nie zdziwiłabym się jakbyś się zakochała w takim "szpetnym" chłopaku a on później stwierdził, że może i masz ładną buźkę ale nawet tym swojej pustości nie zakryjesz i 5kg pudru też Ci w tym nie pomoże. Gratuluję podejścia.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:15   #21
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Nie powiedzialam nikomu ze jest szkaradny tylko uzylam tego slowa dla zobarazowania problemu, niektórzy może mają taki sam problem, ale się nie przyznają, bo napewno nie jestem jedyna.
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:19   #22
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w trakcie czytania "Córki Robrojka" Musierowiczowej i tam ta kwestia jest poruszona.

Pewnie, że to jest przykre co piszecie.
Z pewnością wie o tym najlepiej człowiek, który urodą nie grzeszy.
Ale na całe szczęście człowiek nie równa się tylko i wyłącznie uroda, chociaż co nam pierwsze rzuca się w oczy to oczywiście wygląd zewnętrzny, bo poznając człowieka nie mamy podanego na tacy jego charakteru.A uroda, wiadomo - przemija.
Jednak przykro jest czytając zdanie - Jak przemóc się do rozmowy z brzydką osobą?
Przecież osoba mniej urodziwa to istota ludzka! Taka jak my, z krwi i kości tylko może Bóg ma dla niej inną misję niż np wybieg dla modelek/modelów.
A brzydota tak samo jak piękno- pojęcie względne.
a z kim Robrojek mial ta córke bo ja wlasni ejestem po obejrzeniu i przeczytaniu Klamczuchy (ktoryms z kolei ale nie znam tych nowych czesci Jezycjady ,tak mnie wzielo na wspominki i zastanawiam sie tez z kim sie ozenil Pawelek Nowacki hihi)

A co do problemu watku to nie wiem co mozna zrobic.Mnie sie ktos podoba od razu albo wcale,ale nie znaczy to,ze nie moge rozmawiac
bo rozumiem ,ze chodzi Ci zalozycielko nie o taka zwykla relacje kolezenska ale o cos wiecej?czy to jest mozliwe???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:23   #23
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
Nie powiedzialam nikomu ze jest szkaradny tylko uzylam tego slowa dla zobarazowania problemu, niektórzy może mają taki sam problem, ale się nie przyznają, bo napewno nie jestem jedyna.
Szkoda, że Ciebie nikt nie zobrazował adekwatnym do Twojej postawy słowem.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:31   #24
pushi
Przyczajenie
 
Avatar pushi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Ja tez mam podobny problem i wcale nie uwazam sie za super pieknosc (znam swoje wady i zalety). Jezeli doczepi sie do mnie jakis natret to nie mam ochoty z nim gadac. Nie wierze, ze mozna z kims byc tylko i wylacznie ze wzgledu na charakter Zazwyczaj gdy ktos mi sie nie podoba (a widac, ze ja mu sie podobam) to nie chce mi sie nawet gadac. Po co mam robic komus zbedna nadzieje?

btw Czy brzydcy ludzie nie moga odczuwac obrzydzenia? Z wypowiedzi wiekszosci Was wynika, ze tylko ladni mowia o innych, ze sa brzydcy
pushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:31   #25
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a z kim Robrojek mial ta córke bo ja wlasni ejestem po obejrzeniu i przeczytaniu Klamczuchy (ktoryms z kolei ale nie znam tych nowych czesci Jezycjady ,tak mnie wzielo na wspominki i zastanawiam sie tez z kim sie ozenil Pawelek Nowacki hihi)
Kiedy Robrojek przeżył załamanie po odtrąceniu Kłamczuchy ożenił się z pierwszą dziewczyną, która go zechciała.Umarła w rok po urodzeniu córki.
A Pawełek to chyba został mężem Danki Filipiak, bo jak inaczej
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:34   #26
Alusia1987
Raczkowanie
 
Avatar Alusia1987
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 413
GG do Alusia1987
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

myślę, że to,czy ktos jest "szpetny/szkaradny" nie przeszkadza w rozmowie, troche gorzej gdy śmierdzi mu z ust - to juz może stanowić większa barierę
__________________
Alusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:37   #27
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez pushi Pokaż wiadomość
Ja tez mam podobny problem i wcale nie uwazam sie za super pieknosc (znam swoje wady i zalety). Jezeli doczepi sie do mnie jakis natret to nie mam ochoty z nim gadac. Nie wierze, ze mozna z kims byc tylko i wylacznie ze wzgledu na charakter Zazwyczaj gdy ktos mi sie nie podoba (a widac, ze ja mu sie podobam) to nie chce mi sie nawet gadac. Po co mam robic komus zbedna nadzieje?

btw Czy brzydcy ludzie nie moga odczuwac obrzydzenia? Z wypowiedzi wiekszosci Was wynika, ze tylko ladni mowia o innych, ze sa brzydcy
dobra, bo teraz to już nic nie rozumiem: czy ktoś nieszczególnie ładny musi być od razu natrętny? to jedna sprawa, a druga, ja nie jestem z moim TŻ ze względu na charakter, jestem z nim bo go kocham, a nie można kogoś kochać czy nawet lubić za : wygląd, charakter, za co kolwiek bo wtedy to już nie będzie miłośc a zwykły szacunek (tak, za "coś" to można kogoś szanować a nie odczuwać sympatię). skoro z góry założyłyście, że nic nie poradzicie to o co w końcu walczycie?
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:45   #28
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Szkoda, że Ciebie nikt nie zobrazował adekwatnym do Twojej postawy słowem.
łe jej nie przesadzaj. to, ze ktos dla niej jest ewidentnie brzydki i ohydny nie znaczy ze ona jakas dziwna jest. ja tez nie zawieram znajomosci z ludzmi ktorzy w jakis sposob mnie odrzucaja wyglądem. przeciez to działa tak jak widzisz kogos i wiesz ze jest spoko to tu w drugą strone.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:48   #29
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez blabla51 Pokaż wiadomość
tak, jest to możliwe. doświadczyłam czegoś takiego. kiedy poznałam mojego TŻ-ta wydał mi się okropny-niższy ode mnie, ogólnie jakiś taki "nietwarzowy", na początku nawet nie chciałam się z nim całować! ale dałam mu szanse i nie żałuję, wczoraj minęły dwa lata odkąd jesteśmy razem a ja nie zamieniłabym go na nikogo innego
Dokładnie. Miałam podobnie,gdy się spotykaliśmy,to uważałam mojego tż-ta,że jest całkowicie nie w moim typie i mi się nie podoba,ale dałam mu szanse i się z nim spotykałam,bo stwierdziłam,czemu go odrazu skreślać i nie dać mu szansy.A dziś jesteśmy rok razem,mieszkamy nawet razem i jesteśmy szczęsliwi.I rowniez nie zamieniłabym go na innego.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:54   #30
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Czy ODSTRASZJĄCY może stać się PRZYSTOJNYM ?

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
łe jej nie przesadzaj. to, ze ktos dla niej jest ewidentnie brzydki i ohydny nie znaczy ze ona jakas dziwna jest. ja tez nie zawieram znajomosci z ludzmi ktorzy w jakis sposob mnie odrzucaja wyglądem. przeciez to działa tak jak widzisz kogos i wiesz ze jest spoko to tu w drugą strone.
O matulu.Trzymajcie mnie Współczuje,że zadajesz się tylko z tymi którzy ci się podobają. Wydaje mi się to dziwne,tym bardziej że ja nie dziele ludzi na ładnych i brzydkich,nawet gdyby był ktoś tym drugim nie mam problemu aby z nim pogadać itp


Normalnie same piękności na wizażu z "brzydactwami" się nie zadają.



Sory za post pod postem.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2008-06-09 o 21:26
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.