wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 06:48   #1
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299

wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie


Telefon… Każdy wie że jest on w dzisiejszych czasach częścią życia bez której niejeden/a z nas nie może się obyć. Ale czy nieustannie trwający wyścig producentów telefonów o klientów tak naprawdę ma znaczenie? Czy posiadany telefon ma wpływ na postrzeganie właściciela przez otoczenie? Jak kobiety patrzą na mężczyzn z „wypasiona” komóra w dłoni? Biorą go za gadżeciarza czy atrakcyjnego faceta z gustem i wysublimowanym smakiem? Te pytania zadawałem sobie dzisiaj przeglądając największy serwis aukcyjny w poszukiwaniu nowego telefonu. A jak wy na to patrzycie? Czy może dla Was, dziewczyny, oznaką męskości jest facet z klasyczna i kultowa już 3310 w reku? Może weźmiecie mnie za dziwoląga przejmującymi się nieistotnymi szczegółami… taki już jestem małostkowy czasami pedantyczny czepiający się najdrobniejszego szczegółu w każdej formie. Stad spływa mój temat i ciekawość waszych spostrzeżeń i wypowiedzi w tym temacie. Pozwolę sobie umieścić tutaj kilka wybranych modeli które wg mnie są idealna partią dla mnie i dla innych młodzieńców podążających za nowoczesnością. Chociaż wiadomo… ludzi nie poznaje się po telefonie.

Wiec tak moje typy:

1. HTC DIAMOND p3700
2. HTC P3470
3. HTC TyTN II
4. HTC X7500/7501
5. MIO A702
6. ASUS P750
7. LG KU990
8. LG PRADA KE850
9. SAMSUNG i780
10. SAMSUNG F480
11. SAMSUNG P520 Gieorgio Armani
12. SONY ERICSSON P1i
13. Louis Vuitton

A co wam się podoba dla chłopaka? Nie zaprzeczam ze temat pomoże także mi w wyborze bo tyle jest atrakcyjnych ofert ze sam nie poradzę sobie.

No to mi wyszło niezłe opowiadanie… mógłbym się jeszcze rozpisać więcej i konkretniej z większym sensem.
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 06:50   #2
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

cd
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 06:51   #3
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

ostatnie
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:32   #4
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Cytat:
Napisane przez CEZARYCEZARY Pokaż wiadomość
Telefon… Każdy wie że jest on w dzisiejszych czasach częścią życia bez której niejeden/a z nas nie może się obyć. Ale czy nieustannie trwający wyścig producentów telefonów o klientów tak naprawdę ma znaczenie? Czy posiadany telefon ma wpływ na postrzeganie właściciela przez otoczenie? Jak kobiety patrzą na mężczyzn z „wypasiona” komóra w dłoni? Biorą go za gadżeciarza czy atrakcyjnego faceta z gustem i wysublimowanym smakiem? Te pytania zadawałem sobie dzisiaj przeglądając największy serwis aukcyjny w poszukiwaniu nowego telefonu. A jak wy na to patrzycie? Czy może dla Was, dziewczyny, oznaką męskości jest facet z klasyczna i kultowa już 3310 w reku? Może weźmiecie mnie za dziwoląga przejmującymi się nieistotnymi szczegółami… taki już jestem małostkowy czasami pedantyczny czepiający się najdrobniejszego szczegółu w każdej formie. Stad spływa mój temat i ciekawość waszych spostrzeżeń i wypowiedzi w tym temacie. Pozwolę sobie umieścić tutaj kilka wybranych modeli które wg mnie są idealna partią dla mnie i dla innych młodzieńców podążających za nowoczesnością. Chociaż wiadomo… ludzi nie poznaje się po telefonie.

Wiec tak moje typy:

1. HTC DIAMOND p3700
2. HTC P3470
3. HTC TyTN II
4. HTC X7500/7501
5. MIO A702
6. ASUS P750
7. LG KU990
8. LG PRADA KE850
9. SAMSUNG i780
10. SAMSUNG F480
11. SAMSUNG P520 Gieorgio Armani
12. SONY ERICSSON P1i
13. Louis Vuitton

A co wam się podoba dla chłopaka? Nie zaprzeczam ze temat pomoże także mi w wyborze bo tyle jest atrakcyjnych ofert ze sam nie poradzę sobie.

No to mi wyszło niezłe opowiadanie… mógłbym się jeszcze rozpisać więcej i konkretniej z większym sensem.
Jak chcesz znać moje zdanie to się podzielę.
Nie mam nic przeciwko temu ,ze facet ma fajny telefon ale jeśli dochodzi do tego ,ze on sam sie zastanawia jak też tym telefonem działa na kobiety to juz dla mnie śmieszne.Pewnie są takie kobiety na które to działa ,ja do nich na pewno nie należę.
Telefon to/tylko/ telefon i zadna 'kultowa już 3310' nie będzie dla mnie oznaką męskości Wybacz.

Jeszcze jedno -facet ma mieć super wóz/ciuch/tel ot tak mimochodem
Jesli wiesz o czym mówię?
Tak jak kobieta super perfum na szyi a nie ostentacyjnie wyciągała markowy flakonik i się nim psiukała
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:37   #5
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

wg mnie telefon powinien byc dostosowany do potrzeb; inaczej robimy z siebie gadżeciarzy...
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 07:38   #6
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
wg mnie telefon powinien byc dostosowany do potrzeb; inaczej robimy z siebie gadżeciarzy...
Swieta prawdaja mam prosty telefon bez rzadnych udziwnien i dobrze mi sluzya po c mi w nim masa gadzetow skoro z polowy nie korzystam?
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:26   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa Pokaż wiadomość
wg mnie telefon powinien byc dostosowany do potrzeb; inaczej robimy z siebie gadżeciarzy...
A tak naprawde to, co w tym zlego? .

Co do telefonu, nie obchodzi mnie specjalnie, z czego "dzwoni" facet.
Ale sama z "kultowa 3310" raczej dlugo bym nie wytrzymala. Lubie czasem zrobic zdjecie aparatem w telefonie, czasem posluchac muzyki, jak i sie baterie w mp3 rozladuja...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 08:45   #8
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

malo mnie obchodzi, jaki telefon wyciaga w tramwaju pan pod krawatkiem. nie zwracam na to uwagi. sama lubie wszelkie gadzety, ale nie jest to moje zycie, nie sprzedalabym domu by miec najnowsza nokie z mikrofalowka.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:48   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
sama lubie wszelkie gadzety, ale nie jest to moje zycie, nie sprzedalabym domu by miec najnowsza nokie z mikrofalowka.
Swietnie napisane, zgadzam sie i podpisuje pod Twoimi slowani w 100%.

A co do tych telefonow, to mamy powiediec, ktory "ladniejszy"?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:48   #10
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

no to moja kolej. obracam się w takim otoczeniu gdzie ludzie (faceci) mają przeróżne telefony- od tzw "padaczek" po te warte 1-2tys. czy telefon robi na mnie jakiekolwiek wrażenie? Odpowiedź brzmi nie. mój TŻ ma np dwa telefony, jeden lepszy nokia N i jakieś padło za 30 zł. to co zaobserwowałam to, że częściej używa tego drugiego, mniej na niego narzeka a także rzadziej musi go ładować. wnioski nasuwają się same. poza tym dla mnie bez różnicy czy dziewczyna zwraca uwagę na telefon, samochód, portfel itp, itd - dla mnie to świadczy tylko o jednym....
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:00   #11
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

CEZARYCEZARY, jeżeli dla Ciebie dobrą partią jest ktoś z dobrym telefonem to przypominasz mi blachary dla których dobrą partią są faceci z dobrym samochodem. Jakie do cholery jasnej znaczenie ma telefon? Dzwoni? Dzwoni! Wysyła smsy? Wysyła! A chcesz sobie posłuchać muzyki? Zainwestuj w iPoda. Chcesz zdjęcia porobić? Cyfrówki nie są drogie a mają lepszą jakość. Mi to zwisa jak kto ma telefon. I bynajmniej nie patrzę pod tym kątem na innych. Ani pod kątem ciuchów, ani samochodu ani niczego materialnego.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 09:13   #12
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Dla wielu z facetów telefon komórkowy stanowi męski odpowiednik biżuterii. Stąd często zbytek bogactwa opcji, potężne wyświetlacze i dziwne dzwonki, tak odbiegający od funkcjonalności zwykłego telefonu.

Gadżeciarstwo? Być może. Ale jak zwykle łatwo osiągnąć poziom przesady - firmowe ciuchy, fryzurka ułożona na masełko, droga komórka z 550.000 funkcjami, no i fura mówiąca "jestem kawalerem do poderwania" to skrajność. Skrajność - jak łyżka dziegciu w beczce miodu - rzuca cień na normalnych zjadaczy fajnych komórek

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:21   #13
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Cytat:
Napisane przez CEZARYCEZARY Pokaż wiadomość
Ale czy nieustannie trwający wyścig producentów telefonów o klientów tak naprawdę ma znaczenie?
Wg mnie ma ogromne znaczenie. Bardzo pozytywnie go postrzegam. Dziedzina telekomunikacji mobilnej bardzo preznie sie rozwija i popularyzuje. Tylko sie cieszyc i zyczyc innym branzom takiej dynamiki.

Co zas do relacji damsko-meskich to dla mnie wazniejsze jest jak czesto facet dzwoni i co ma przez ten telefon do powiedzenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:24   #14
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

znam kilka kobiet ,dla których to jaki facet ma telefon ma znaczenia i to niemałe
nie oszukujmy się takich kobiet jest naprawdę dużo, zresztą od wieków jest tak ,że kobiety szukają bogatego faceta a taki telefon właśnie o tym ma świadczyć

ja się nie "ślinię " na widok najnowszego telefonu ,ale to dlatego że gadżety mnie jakoś nie pociągają szczególnie
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:26   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Fajnie się będzie czuć koleś mówiąc do swoich dzieci: Poderwałem waszą mame na komórkę (bynajmniej nie tą co ma w głowie )
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:30   #16
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

A co mnie obchodzi tel jakiegokolwiek kolesia ?? co ja go uzwyac bede...?? wazne zebym ja miala jakis ladny Mysle ze nawet bym nie zwrocila uwagi na to jaki tel ma chlopak ktory mi sie podoba. Nawet nie wiem jaki tel ma moj facet, znaczy wiem jak wyglada ale czy to dobry tel czy bardzo dobry to juz nie wiem
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:38   #17
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

E... Jedyne komórki, które na mnie działają u faceta, to szare komórki

Nawet zastanawiam się, czy prywatny odrzutowiec by na mnie podziałał. Możliwe
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:38   #18
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

telefony, laptopy i inne gadżety to ja mam głęboko i daleko sama mam stary telefon (nokia 6610i) i nie czuję się, jakby mnie jakoś ograniczał
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:11   #19
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

eee... teraz praktycznie każdy może sobie pozwolić na wypasioną komórke:-P na mnie nie robi to już żadnego wrażenia.. owszem, kiedy miałam 13 lat i motorolę, która mogłabym wybić pancerną szybę, jarałam się nowościami na rynku i bardzo chciałam mieć jakiś nowszy model. ale teraz mam telefon, który odpowiada mi w 100% i jakoś nie interesuje mnie jego zmiana.

zauważyłam też, że faceci po prostu lubią takie gadżety... ale nie sądziłam, że myślą iz na komórke mogli by poderwac kobietę?!:P wydawało mi się, że raczej między sobą się przechwalają..;-)))
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 11:41   #20
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Jaranie się telefonami jest dobre dla nastolatków... Mnie nie kręcą coraz to nowe wypasione modele, super duper funkcje, dzwonki, zdjęcia, wspomniana już mikrofalówka itd. I naprawdę nie zwracam uwagi na to, kto z czego dzwoni, dopóki nie jest to coś absurdalnego jak np. żelazko. Ale wiadomo nie od dziś, że chłopców od mężczyzn odróżnia jedynie rozmiar zabawek Komórką możesz poszpanować przed kumplami, nie przed kobietą (no chyba, że Twój target to różowe księżniczki z wiejskich dyskotek).

Edytowane przez Reijel
Czas edycji: 2008-06-21 o 11:43 Powód: literówka
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:17   #21
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Ja nigdy nie pytałam o to,jaki model telefonu ma mój adorator.
Mało mnie to interesuje.Ale wiem,że faceci po prostu lubią takie gadżety...
Mój TZ również należy do takich gadżeciarzy przy czym dla niego musi ten gadżet byc przydatny.Bo co z tego,że będzie zmieniał kolor w zalezności od temperatury,mial miliard dzwonków,kompas,latarkę czy napis Gucci jak tak naprawdę mu się to do niczego nie przyda?
On sprawdza te gadżety pod względem zawartości,systemu operacyjnego-ponieważ często łączy się przez tel z internetem,pojemności i innych przydatnych rzeczy.

w ogóle dla mnie telefony-/prada,LV i inne gucie to(jak mawia 6 letnia córeczka mojej koleżanki) żal.pl
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:26   #22
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Jak ktoś jest prezesem z miesieczną pieciocyfrową wypłatą , to niech sobie dzwoni z telefonu diamentami wysadzanego .
Natomiast, jeśli ktoś jest jeszcze na utrzymaniu rodziców, studentem, tudzież kasjerem w Tesco, z takim wypasionym telefonem będzie wyglądał śmiesznie, a nawet: żałośnie, no zastaw się a postaw się...

Zresztą, ja bym nie wróżyła długiego stażu związkowi, w którym ona poleciała (kolokwialnie mówiąc) na komórkę

Ale to tylko moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:34   #23
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

a ja mam nokie 3210 i mi sluzy teraz chce kupic wspomnianego asusa bo jest mi potrzebny i szczerze mowiac lubie miec takie gadzety. fajna sprawa chcialem poznac inny punkt widzenia, kobiecy punkt. temat mnie zainteresowal bo wsord znajomych krazyla taka fama ktora wydala mi sie absurdem ale przemyslalem sobie ze kobiety zwracaja na szczegoly... telefon jest szczegolem ktory moze byc wizytowka mezczyzny... teraz sam sie smieje jak to dziwnie brzmi ale takie byly moje przemyslenia... ktos napisal ze ja zwracam uwage na takie cos i przypomniam blachare... cuz tylko sie usmiechne i powiem ze dla mnie jest wazne co innego w kobiecie
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:41   #24
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Wizytówką mężczyzny drogi Cezary jest to że jest zadbany, nosi czyste ciuchy i nie jedzie od niego potem na kilometry. Nie chodzi mi o markowe ciuchy i drogie perfumy tylko o estetykę. To są SZCZEGÓŁY
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 15:07   #25
CEZARYCEZARY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 299
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

wlasnie o to pytalem, nie twierdzilem ze tak jest jak mowie...
CEZARYCEZARY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 06:14   #26
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Wiec tak moje typy:

1. HTC DIAMOND p3700
2. HTC P3470
3. HTC TyTN II
4. HTC X7500/7501
5. MIO A702
6. ASUS P750
7. LG KU990
8. LG PRADA KE850
9. SAMSUNG i780
10. SAMSUNG F480
11. SAMSUNG P520 Gieorgio Armani
12. SONY ERICSSON P1i
13. Louis Vuitton


Zaden z wymienionych.... prawdziwy szyk nadasz tylko telefonem VERTU z platyny lub 18 karatowego zlota... jest tez wersja z diamentami i specjalne wersje

http://www.vertu.com/en/
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2008-06-22 o 07:33 Powód: edycja
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 06:30   #27
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Mnie się podoba iPhoneno śliczna zabawka i chętnie bym taką sobie kupiła. Co do telefonu u faceta to ja generalnie zwracam uwage na ładne rzeczy wiec pewnie fajna komórka zwróciłaby moją uwage ale to na zasadzie że podoba mi się rzecz niekoniecznie jej właściciel
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 07:29   #28
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Nie zwracam uwagi na cudze telefony.

Mialam iphone przez pare miesiecy ale oddalam TZowi i wrucilam do BlackBerry 830.
W naszym wypadku nie "szpanujemy" telefonami: potrzebujemy komorki z internetem/email poniewaz prowadzimy mala firme, a w dzisiejszych czasach klient spodziewa sie ze zawsze bedzie mial dostep do nas i szybki odzew. Troche smieszne sa takie gadzety w rekach nastolatkow, ale jezeli maja na to $$, to jednak ich sprawa.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 08:00   #29
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Internet to standart w obecnych komórkach ,nie trzeba mieć do tego iPhona.

Mojej mamy 4 letnia Nokia też ma taką opcje.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 08:36   #30
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: wplyw telefonu na postrzeganie przez otoczenie

Nie powiedzialam ze trzeba miec iphone. (Apropos, przynajmiej na rynku usa internet to nie standard.) Telefony ktore wymienilam od "zwyczajnej" komorki roznia sie jeszcze innymi funkcjami (jak dobrze wiesz), nie potrzebne dzieciakom W kazdym razie, zanim otworzylismy firme, mialam telefon ktory dostalam darmowo z planem sieci, i taki mi zupelnie wystarczyl. Ale czlowiek latwo przyzwyczaja sie do wygod, i teraz bez blackberry trudno mi sie zorganizowac.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.