...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 11:55   #3001
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

cześć dziewczyny .
Dzisiaj zaczynam dietę.
Przy wzroście 158 cm ważę 56.6 kg chciałabym ważyć tak 50 .
Mam nadzieję, że się uda ;D
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:16   #3002
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a ja wlasnie nagrzeszylam na stolowce
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:58   #3003
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

co tam laski?
moze zrobumy tak ze kazda wklei swoje zdjecie z hmmm DZIS i bedziemy tak robic raz na miesiac?? zeby kazda ocenila czy cos polecialo
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:15   #3004
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

czy schabowy na parze odpada ?
Zamiast rozmrozić pierś z kurczaka rozmroziłam schaba i nie wiem czy mogę go zjeść .
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:20   #3005
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja bym zjadla
przeciez to nie jest jakies mega tluste mieso

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

-chude mieso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z koscia, wszystko na gillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu


na poczatku jest napisane
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:51   #3006
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Nie przejmuj się schabem, ja wczoraj musiałam schabowego, bo na konferencji byłam i na nic innego nie miałam szans wczoraj dostałam@ więc na wagę nie wchodzę na razie, żeby się nie denerwować
Czuję się świetnie i znajomi mówią, że cera mi się poprawiła
Przymierzałam dzisiaj stare szorty i jeszcze 5 kilo i będą idealne
Umówiłam się ze znajomymi na 15 sierpnia na wódeczkę , już chyba będę mogła, co ? myślę , że do tego czasu już będę trochę chuda, hihihih
Kurcze, ale Nas dużo, fajnie tak w kupie. Buziaki Laski

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

A i jeszcze miałam spytać, nie wiecie czy kabanosy końskie można ? czy nie, bo to chyba raczej wędzone ale może Ktoś jadł?
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:13   #3007
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

co do kabanosow nie wiem, wiem ze parowek sie nie powinno jesc ;]

mnie do szortow brakuje 11,7kg wiec Ci strasznie zazdroszcze
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 15:38   #3008
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej Dziewczęta, ja właśnie po obiadku, miałam kurczaka ;] a ogólnie dzisiaj jeszcze zjadłam 2 wieśniaki,jajko no i kawka,herbatka,woda tak mi leciutko na duchu hehe "motylem jestem "
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:46   #3009
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hejn popołudniowo

ja juz tez po obiadku, dwa pulpeciki wołowe z sosem koperkowym i sałatką z łososia i jajka

właśni upiekłam bułeczke z otrąb i tez zjadłam musiałam spróbować co mi wyszło... malenka była i smaczna

teraz pieke (hehe, w mikrofali) bułeczki kukurydziane ale w postaci chleba - bede kroic kanapki, upiekłam tylko jedną bułeczke na próbe i REWELACJA pycha

kabanosy z koniny - unikamy przetworzonego mięsa ale od czasu do czasu suchą kiełbaske napewno mozna zjesc to nie grzech, a napewno nie ciężki

ide po chlebek bo mikrofala pika mi juz!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:14   #3010
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczyny!
Jak tam u Was? U mnie tak o... Przyznam się do czegoś-zrezygnowałam z naprzemiennego odżywiania w fazie II. Nie czułam się dobrze, dlatego postanowiłam jeść tak jak w II fazie proteiny i warzywa. Tzn nie mam dni z samymi proteinami. Przynajmniej teraz tak będzie. Miałam dużo nauki i może to trochę wpłynęło na moją decyzję. Mam nadzieję, że nadal mogę się z Wami odchudzać. Będę się trzymać zaleceń, ale rezygnuję narazie z dni proteinowych. Myślicie, że to bardzo źle? Wiem, że to już nie jest dokładne przestrzeganie zasad diety, ale nie mogłam inaczej
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:25   #3011
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja też witam poobiednio
U mnie na obiad była pierś z kurczaka duszona z cebulką i pół paczki szpinaku mrożonego z czosnkiem i przyprawionego jogurtem, pyszne było Na deser szklaneczka pepsi light, nic teraz nie jem więcej na słodko, bo znów idę z koleżanką do kawiarni i zamówię sobie w ramach grzechu słodki koktajl mleczny

natalaplo - tylko uważaj z tymi bułeczkami/chlebkami, bo taką z otrąb to można tylko jedną dziennie zjeść (dzienna porcja otrąb to te 3 łyżki, które tam są), a z mąki kukurydzianej to nie wiem ile, ale też pewnie nie za dużo, żeby nie było za dużo węgli w diecie

Co do zdjęcia, to ja Wam mogę na maila wysłać, bo na forum publicum, to się wstydzę

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

justyna - ja uważam, że jak będziesz jadła tylko białka i warzywa, minimalizując węglowodany, to też będziesz chudła, tylko po prostu wolniej. Dni proteinowe są po to, żeby zintensyfikować tempo chudnięcia, a bez nich będzie to trochę dłużej trwało, ale w końcu schudniesz Moim zdaniem lepiej trzymać taką dietę jak piszesz, niż w ogóle zarzucić jakąkolwiek dietę i wrócić do starych (pewnie złych) nawyków żywieniowych Staraj się po prostu czasem, w miarę możliwości zjeść posiłek czysto białkowy, a jak nie możesz, to dorzuć tylko trochę warzywek Będzie dobrze, 3maj się!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 16:29   #3012
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No ja tak myślałam, żeby zrobić sobie jakiś dzień białkowy, w książce nawet było coś napisane o sposobie 7/2 czy coś takiego... Może się mylę. W każdym razie, postaram się zrobić sobie co jakiś czas taki białkowy dzień Cieszę się,że tak mi napisałaś, dziękuję
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:55   #3013
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
natalaplo - tylko uważaj z tymi bułeczkami/chlebkami, bo taką z otrąb to można tylko jedną dziennie zjeść (dzienna porcja otrąb to te 3 łyżki, które tam są), a z mąki kukurydzianej to nie wiem ile, ale też pewnie nie za dużo, żeby nie było za dużo węgli w diecie
wiem, wiem
placuszki lub chlebek to bedzie tylko moje pierwsze sniadanko
bo przed całym dniem pracy białko powoli przestaje mi wystarczac
koło 13 zaczynam sie robic do niczego a tu trzeba do 15 pracowac a po pracy w książkach troszke posiedziec...

byłam na solarium poopalac sie troszke, ale wygrzana jestem
przyjemnie....

teraz czas sie pouczyć, randka ze statystyką sie szykuje
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 18:56   #3014
Goska1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

HEJ dziewczyny jestem dzisiaj 4 dzień drugiej fazy a jutro wracam do samych proteinek.Mam pytanko czy można ugotować sobie rosołek drobiowy i zjeść go z jarzynkami.W sumie to gotowane mięsko można ale czy wywar nie jest zatłusty? w niedziele minie mi 2 tygodnie na diecie i jak narazie 4 kilo mniej mam nadzieje że wytrwam jeszcze długo bo chciałabym chociaż15 kilo mniej a to jeszcze długa droga przedemną.Pozdrawiam was gorąco
Goska1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:11   #3015
alinp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam, dzisiaj już 96,4 kg, zatem mniej niż wczoraj. Dzisiaj udało mi się wytrwać, ale 2 truskawki musiałam! Boszeeeeeeeeeeeeeeee! Jakie to było grzeszne i rozkoszne A jakie podniecające Kombinuję jak by tu przygotować sobie posiłki, żeby zabierać do pracy? Na razie jestem tak przemęczona pracą i życiem z odchudzaniem, że nie wiem co gotować.
Zabieram serki wiejskie i jogurty odtłuszczone, ale to takie monotonne Dzisiaj dopiero 3 dzień, a gdzie tam 7?!
Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam szkieletory i resztę, życzę wytrwałości
alinp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:22   #3016
joleczka105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Gosiu ja będę ci towarzyszyć, bo też jeszcze mam 16 do zrzucenia. Musimy wytrwać, oby tylko waga leciała w dół, bo to motywuje,
joleczka105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:08   #3017
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

A ja jestem właśnie po kolacji, był twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką i do tego mleko i 2 placuszki z przepisu Dukana Dobre
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:08   #3018
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie Chudzielce
hhiii ja własnie wcinam chlebek Dunkana z makrela wędzona troche cebuli i musztarda zmieszana z jogutrem naturalnym pycha

Pani Sylwia ten jogurcik-mleczko Muller kokosowo - pistacjowo uwielbiam go
Czarna Angela ta mordka z całuskiem to ty ???? fajna buzka a szortów zazdroszcze bo ja nie nosze nigdy !!!!
natalaplo jak tam statystyka??? przechodziłam tez przez to wwrrrr ale zdałam
a chyba sie sama wybiore na solarium bo narazie na słoneczko nie ma co liczyc a dzisaj mi cały dzien jakoś zimno
wwrrrrrr
ale dzisaj bez grzeszków
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:16   #3019
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez joleczka105 Pokaż wiadomość
Gosiu ja będę ci towarzyszyć, bo też jeszcze mam 16 do zrzucenia. Musimy wytrwać, oby tylko waga leciała w dół, bo to motywuje,
UFF!!!Ale wy macie tempo w pisaniu
Ja zarobiona jestem , nawał roboty koleżanki na urlopie a ja tyram , strasznie przy tym głodna i co za tym idzie zżarłam dziś gorący kubek ogórkowy i takie tam batoniki nic ciekawego:/
Zazdroszcze wam że macie czas gotować ja ostatnio jak mam coś na ciepło to jajka różne lub placki otrębowe naprawdę te pulpeciki , rybki mniam jakoś na początku więcej pichciłam
spadam bo sterta prasowania czeka
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 20:41   #3020
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny ,ruch na forum jak widać
Spinko25 ,niech Ci Bozia wynagrodzi w zrzuconych szybko kilogramach za te przepisy ,jutro je zastosuję bo przede mną weekend na uczelni (trzy egzaminy )więc zabiorę na zajęcia chociaż chlebek
Natalpo witaj w fanklubie statystyki ja już po pierwszej randce he he na szczęście pozytywnie zaliczonej ,ale przede mną egzamin brrrr
Gosiiaczku zdecydowanie pistacjowe prawda ?pycha ,ale niestety przeczytałam że tam dużo węglowodanów więc na razie odstawiłam

Edytowane przez pani_sylwia
Czas edycji: 2009-06-04 o 20:42
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:43   #3021
savannah91
Raczkowanie
 
Avatar savannah91
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witzm
moge się przyłączyć?
__________________
aktualnie
89-87-85-83-81-79-77-75-73-71-69
savannah91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:49   #3022
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam wieczornie! Robiłam dzisiaj bułeczki z przepisu natalaplo - właściwie chlebek kukurydziany bo wlałam całość ciasta do jednej miseczki. Chyba właczyła złą funkcje w mikrofali bo wyszedł mi taki gęsty omlet. Jak na mój smak - zamiast słodziku dałabym soli i jadła z szynką lub z pastą z makreli.
Dziewczyny taka jestem objedzona po dzisiejszym dniu ze strach sie jutro ważyć. Nazbierałam dzisiaj do siebie ale oprócz truskawek nie zjadłam niczego niedozwolonego. Jestem teraz na P+W ale od jutra same proteiny. Najbardziej mnie buduje to, że słyszę od znajomych, że schudłam...
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:04   #3023
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez savannah91 Pokaż wiadomość
Witzm
moge się przyłączyć?
Pewnie, że tak, tylko napisz coś więcej o sobie

No ja jutro stanę na wagę i zobaczę jak na mnie działają te zmiany w diecie... Mam nadzieję, że pozytywnie, a jeśli nie, to żeby chociaż negatywnych nie było
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:20   #3024
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Pani Sylwia wiesz raz na jakiś czas nie zaszkodzi bo jest pycha choć tez do tanich go bym nie zaliczyla
ja tez zaliczyłam koktajl truskawowy no ale z wszystkiego zrezygnować hhiiii
Justyna2639 wiesz ja do końca tez juz tak drastycznie nie przestregam diety mam dni takie i takie można powiedzieć ze jestem na III fazie ale to zależy też od nastroju hhiiii i dnia bo nie objadam sie tak straznie ale powiem tak bez bicia ze dwa dni nie potrafie juz wytrzymac na samych proteinach i powiem tak jestem zadowolona z nawyków które juz mam i wiem ze tam jeszcze schudne troche ale pozwalam sobie od czasu do czasu na cos extra wczoraj to np była galaretka z truskawakmi ale nadrugi dzień staram sie przestrzegać a najlepsze jest to ze nie jadam ziemnaków i chleba białego bo tak mi samkuje ten Dunkana ze go pieke co dwa dni wiec wiesz jestesmy RAZEM
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:25   #3025
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Pani Sylwia wiesz raz na jakiś czas nie zaszkodzi bo jest pycha choć tez do tanich go bym nie zaliczyla
ja tez zaliczyłam koktajl truskawowy no ale z wszystkiego zrezygnować hhiiii
Justyna2639 wiesz ja do końca tez juz tak drastycznie nie przestregam diety mam dni takie i takie można powiedzieć ze jestem na III fazie ale to zależy też od nastroju hhiiii i dnia bo nie objadam sie tak straznie ale powiem tak bez bicia ze dwa dni nie potrafie juz wytrzymac na samych proteinach i powiem tak jestem zadowolona z nawyków które juz mam i wiem ze tam jeszcze schudne troche ale pozwalam sobie od czasu do czasu na cos extra wczoraj to np była galaretka z truskawakmi ale nadrugi dzień staram sie przestrzegać a najlepsze jest to ze nie jadam ziemnaków i chleba białego bo tak mi samkuje ten Dunkana ze go pieke co dwa dni wiec wiesz jestesmy RAZEM
No to super Dziekuje Ci bardzo, bo wiesz miałam troche wyrzuty sumienia, bo naprawde chcialam schudnac na tej diecie, ale skoro tak mówisz to pewnie masz rację. zreszta w sumie mi tez sie wydawalo, ze przeciez ta II faza to zdrowe odzywianie i ze schudne, moze nie tak szybko jak bym chciala ale schudne. Ja tez jestem z siebie bardzo dumna ze nie jem ziemniakow, podobnie jest z chlebem, ryzem, makaronem, i wiesz co? wcale mi ich nie brakuje. Juz drugi tydzien jestem na tej diecie i naprawde nauczylam sie jesc bez tych niepotrzebnych "popychaczy". No to pisz jak Ci idzie
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:32   #3026
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Moja druga mi leci 3 miesiać i schudłam 8 kg chciałam bym jeszcze z 3 kg ale wiem ze same poleca a nie przytyłam a za makaron bym zycie oddała i jak jest spaggeti w domku to zjem troche w końcu na III fazie mozna dwa posiłki skrobiowe na tydzień zjesc wiec jest dobrze a w Lato zawsze mniej sie jada i te pare kilo same jakos zgubimy a nawyki juz mamy dobre
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:40   #3027
savannah91
Raczkowanie
 
Avatar savannah91
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak, tylko napisz coś więcej o sobie

No ja jutro stanę na wagę i zobaczę jak na mnie działają te zmiany w diecie... Mam nadzieję, że pozytywnie, a jeśli nie, to żeby chociaż negatywnych nie było
mam prawie 18 lat. to będzie moja pierwsza dieta. ważyłam sie ponad dwa tyg temu miałam 87 kg, od tego czasu wiele ćw i oganiczałam jedzenie. Niestety nie posiadam wagi w domu, powiem wam ile schudłam jak wpadne do kumpeli, która wraca do Polski za trzy tyg. Wiele dobrego słyszałam o tej diecie. Od jutra ją zaczynam. Będę wam zdawała relacje. Chciałabym schudnąć do końca czerwca do 81 kg, czy to mozliwe? Sporo ćwicze. Areobick, biegam po schodach i robie ćw. jak myślicie? dziękuje za miłe przywitanie dobranoc


Zapomniałam dodać ehh... mam 177 cm wzrostu chciałabym schudnąć z 20 kg
__________________
aktualnie
89-87-85-83-81-79-77-75-73-71-69

Edytowane przez savannah91
Czas edycji: 2009-06-04 o 21:49
savannah91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:48   #3028
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
pozdrawiam

Dawno nie pisałam, ale cały czas was czytuję , od jutra zaczynam 3 fazę schudłam już wystarczająco w sumie 8 kilo , teraz waga wskazuje 50, a to bardzo dobrze, napiszę za jakiś czas jak mój organizm zareagował na tę 3 fazę! Ja na razie dietę szczerze polecam, zaczęłam ją 12 maja dziś mamy 4 czerwca więc w niecały miesiąc ubyło mi 8 kg . Teraz 80 dni stabilizacji!!!
A dodam ,że trzymałam się zaleceń przez 98% czasu trwania diety, miałam wpadkę z budyniem bo jadłam ten ze sklepu, za nim dziewczyny mnie z błędu wyprowadziły i raz pożarłam chipsy , poza tym zawsze zgodnie z zaleceniami!pozdrawiam was
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:55   #3029
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

witam chudzinki |

u mnie jutro ostatni dzień protein- 5 to chyba starczy? czy lepiej przetrzymać do 7?

Waga mi nei spadła ale... czuję się lżejsza
kiedyś po obiedzie którym się obiadałam czułam się źle i neidobrze mi było a teraz po jajecznicy z 3 jajek i dodatkiem szynki drobiowej czuję się syta.

Dziwi mnie jak mało organizm potrzebuje jedzenia podczas tej diety.
Z rana miseczka twarożku białego z ogórkiem konserwowym plus maćupeńka kromeczka chlebka dosłownie 3 cm na 3 cm, pół litra wody minealnej i kawa. Popołudniu miseczka chudego rosołu z gotowanym mięsem jeden jogurt i teraz wieczorem 3 jajka z szynką plus jak z rana maćupeńka kromka chleba.
Mi się wydaje że to nawet nie jest 1000 cal !! Może się mylę, ale to przecież jest tak niewiele jedzenia....

Niektóre z was napiszą że powinnam w ogóle zrezygnować z chleba ale on jest taką moją mała nagrodą za wytrzymałość. Czy myślicie że może mieć wpływ na całą dietę?

jutro idę po mąkę kukurydzianą i otręby bo dzisiaj nie znalazłam ....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 23:20   #3030
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez alinp Pokaż wiadomość
Witam, dzisiaj już 96,4 kg, zatem mniej niż wczoraj. Dzisiaj udało mi się wytrwać, ale 2 truskawki musiałam! Boszeeeeeeeeeeeeeeee! Jakie to było grzeszne i rozkoszne A jakie podniecające Kombinuję jak by tu przygotować sobie posiłki, żeby zabierać do pracy? Na razie jestem tak przemęczona pracą i życiem z odchudzaniem, że nie wiem co gotować.
Zabieram serki wiejskie i jogurty odtłuszczone, ale to takie monotonne Dzisiaj dopiero 3 dzień, a gdzie tam 7?!
Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam szkieletory i resztę, życzę wytrwałości
No to jeszcze możesz gotowane jajeczka i wędzoną makrelkę. W duecie smakują bardzo dobrze ) I ja nie szkieletor........ jeszcze

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Witajcie Chudzielce
hhiii ja własnie wcinam chlebek Dunkana z makrela wędzona troche cebuli i musztarda zmieszana z jogutrem naturalnym pycha

Pani Sylwia ten jogurcik-mleczko Muller kokosowo - pistacjowo uwielbiam go
Czarna Angela ta mordka z całuskiem to ty ???? fajna buzka a szortów zazdroszcze bo ja nie nosze nigdy !!!!
natalaplo jak tam statystyka??? przechodziłam tez przez to wwrrrr ale zdałam
a chyba sie sama wybiore na solarium bo narazie na słoneczko nie ma co liczyc a dzisaj mi cały dzien jakoś zimno
wwrrrrrr
ale dzisaj bez grzeszków
Tak Kochana to ja Ja szorty uwielbiam, bo nogi to jedyne czym się mogę pochwalić nawet jak u góry trochę za dużo i talii nie widać Takie ze mnie jabłuszko jest , hihihi. Jutro się ważę, jak na razie to przesunęłam pasek o 1 dziurkę - jakieś 3 cm , jeszcze z 10 i szorty mi spadną

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez savannah91 Pokaż wiadomość
mam prawie 18 lat. to będzie moja pierwsza dieta. ważyłam sie ponad dwa tyg temu miałam 87 kg, od tego czasu wiele ćw i oganiczałam jedzenie. Niestety nie posiadam wagi w domu, powiem wam ile schudłam jak wpadne do kumpeli, która wraca do Polski za trzy tyg. Wiele dobrego słyszałam o tej diecie. Od jutra ją zaczynam. Będę wam zdawała relacje. Chciałabym schudnąć do końca czerwca do 81 kg, czy to mozliwe? Sporo ćwicze. Areobick, biegam po schodach i robie ćw. jak myślicie? dziękuje za miłe przywitanie dobranoc


Zapomniałam dodać ehh... mam 177 cm wzrostu chciałabym schudnąć z 20 kg
Witaj Młoda Trzymam kciuki.
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.