...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 19:31   #3271
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny! Mam dziś jakąś niestrawność Śniadanie zjadłam normalne, nic nowego - chlebek Dukana, serek wiejski light i kilka rzodkiewek (dziś p+w). Po śniadaniu zaczął mnie boleć żołądek - możliwe, że po tych rzodkiewkach? Świeże, wczoraj kupowane w Lidlu Wzięłam jakieś lekarstwa, ale nie przechodziło, dopiero jak się napiłam Amolu, to trochę puściło, więc obiad zjadłam normalny - pierś z kurczaka w sosie jogurtowym i trochę gotowanej fasolki szparagowej. Teraz znowu mnie pobolewa żołądek, brzuch mam jakiś taki twardy i czuję się taka napchana, a mało w sumie zjadłam Coś mi trawienie siadło, ale ciekawe dlaczego? Teraz nie wiem czy coś w ogóle jeść na kolację, i jeśli tak, to co???

Edytowane przez Spinka25
Czas edycji: 2009-06-16 o 19:39
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 08:13   #3272
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja mam podobnie...tyle, że już od soboty - dziewczyny po prostu jest mi cały czas niedobrze, mam jakiś jadłowstręt. Jak nie jem jest mi niedobrze, jak zjem jeszcze bardziej. Próbowałam jeść jedzenie spoza diety ale efekty podobne....Zastanawiam się czy to nie przez te diete coś mi sie dzieje złego z żołądkiem. Albo to już stres przedślubny....? Ja cały czas się czymś stresuję.... Boję sie czy to nie jakieś wrzody...?
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 08:55   #3273
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość

wiloqn, chyba faktycznie powinnaś więcej jeść przy takim wysiłku fizycznym... A poza tym, jakoś wierzyc mi sie nie chce, ze ktoś to potrafi przebiec pół maratonui ma jakiekolwiek problemy z wagą!

A i mam pytanie, bo kupiłam sobie otręby (chce sobie dodawać do jogurtu), ale były tylko takie z "jabłkami" i nie wiem czy je moge jesć :/ pewnie nie, co?
Nie mam jakichs strasznych problemow z waga. W ubraniach zwlaszcza czarnych wygladam calkiem niezle. Niestety w bikini widac ze mam te dodatkowe 5kg, oponka na brzuchu(wiec jak siedze na plazy to tylko wyprostowana z brzuchem na maksa rozciagnietym zeby sie nie falowal, w udach jestem szersza niz w biodrach co mnie na dodatekl optycznie skraca. Tam na dole to ja, w ubranku. Po mnie nie widac ze tam 72kg jest, kazdy sie dziwi ze ja moge tyle wazyc, a tu zonk, waga nie klamie.
Ostatnio skoczyla mi znowu do 72.4, to chyba moje urlopowe obzarstwo zadzialalo jak bomba z opozionym zaplonem. Ale dzis juz spadlo do 71.7 wiec mam cichutka nadzieje ze tak dalej poleci.

Sprawdz na tych otrebach zawartosc wegli i cukru, ale obawiam sie ze odpadaja.

Co do tych niestrawnosci to mnei czasem tez tak dopada. Zwlaszcza jak zjem cos zakazanego to od razu czuje sie jak balon, jest mi niedobrze. Pomaga wtedy kubek kefiru (cale szczescie moge go tu dostac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot 019.jpg (24,9 KB, 65 załadowań)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 09:00   #3274
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

po pierwsze witam proteinki

ja nie mam żadnych efektów ubocznych diety
nigdy nie miałam zresztą

zebrawpaski ja przed slubem też miałam skurcze żołądka, i to już ok 3 m-ce przed datą okazały sie niepotrzebne nie stresuj sie!

Spinka25 może faktycznie niestrawność od rzodkiewek? a może spróbuj zjeść coś innego? nie czysty nabiał? może jakiś sosik sobie zrób zagęszczony mąką kukurydzianą? ja dla odmiany od serków i twarożków zrobiłam sobie zupe-gulasz wołowo-pomidorowy na warzywkach, chudą wołowinkę obtoczyłam w mące kukurydzianej (30 dag pokrojone w kostce) i dusiłam w bulionie z dwoma posiekanymi pomidorami, czosnkiem, cebulą, bazylią i przyprawami, palce lizać i nie smakuje jak dietetkowe jedzonko, TŻ mi pomógł nawet jeść, taakie dobie było do smaku dodałam troche ketchupu bez cukru, palce lizac

U mnie czasem tez przychodzi czas ze mam dosc i wtedy właśnie kombinuje, jak na sam widok jajek i jogurtu naturalnego mam odruch wymiotny

miłego dnia! i minięcia wszystkich kłopotów żołądkowych życze
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:36   #3275
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie ja tez mialam problem z niestrawnoscia w weekend, co mi nie przeszkadzalo w zdobyciu 2kg na szczescie od poniedzialku 2kg zniknelo waga jest 63 kg a przerzucilam sie na system 1/1
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:45   #3276
malibox
Przyczajenie
 
Avatar malibox
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Talking Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej dziewczyny wcześniej nie pisałam ale dzisiaj w końcu się zdobyłam na notkę. Wiecie co paliłam fajki ale we wrześniu udało mi się rzucić ten nawyk. Ale cóż 10 kg do przodu się pojawiło. Walczyłam z nimi ale się nie udawało co straciłam to potem szybko wracało. Przeczytałam o tej diecie i okazała się świetna. Stosuję ją w sumie od połowy kwietnia. W sumie udało mi się już schudnąć jakieś 10 kg. Ale jeszcze chcę jakieś 5. Tylko muszę się przyznać, że oszukuję i to bardzo. W sumie przez 4 dni jestem na fazie uderzeniowej (ale często zdarza mi się zjeść np. ser żółty który kocham, czy też chlebek wasa żytni) a 3 dni zazwyczaj na weekendy jem ziemniaki i inne niedozwolone rzeczy np. pizze. Unikam pieczywa bułek tylko ta wasa unikam oleju. Wiem że mogę przytyć ponownie. Ale nie mam aż tak silnej woli jak wy dziewczyny by non stop trzymać się diety. Czytałam że u was wystąpiły jakieś skutki uboczne, u mnie powiem szczerze że występuje krwawienie między okresem. Czytała że szybkie chudnięcie utrata tkanki tluszczowej powoduje ubytek jakiś hormonów i dlatego te krwawienia. Ogólnie jestem zadowolona z tej diety. Polecam wszystkim ją. Mam nadzieję że jak osiągnę swoją wymarzoną wagę to te dni na 1 kg -10 dni minąl mi szybko i nie na oszukiwaniu. Nie oceniajcie mnie. Ja tylko chciałam napisać jak jest u mnie z tą dietą. I chyba chudnę dlatego że nie jem chleba i pieczywa oraz tluszczów.
malibox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:01   #3277
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczynki!

Widzę, że jakaś fala niestrawności przetoczyła się przez wątek Życzę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia
U mnie już dziś na szczęście dobrze Chyba wykryłam winowajcę mojej niestrawności Przedwczoraj zrobiłam sobie na obiad pierś z kurczaka pokrojoną w paseczki i usmażoną na patelni bez tłuszczu, a do tego sos - do jogurtu wsypałam łyżeczkę takiej gotowej przyprawy do kurczaka (jakieś curry) i zalałam tym mięso na patelni. Jogurt się nieco zważył, no i w połączeniu z tą gotową przyprawą chyba to dało taki efekt Już przedwczoraj wieczorem, po obiedzie trochę źle się czułam, a wczoraj od rana miałam podrażniony żołądek i rzodkiewka tylko zaszkodziła, niestety nie zorientowałam się wcześniej i na obiad wykończyłam tą pierś w sosie No i było jeszcze gorzej. Dobrze, że po nocy już wszystko się uspokoiło, ale dla pewności dziś jem lekkostrawnie - jajeczko na miękko na śniadanko, a na obiad ryba na parze Oby już było dobrze, bo ja nie mam dość diety, tylko coś źle wykombinowałam z tym obiadem

wiolqn - świetnie wyglądasz! Też uważam, ze u Ciebie odstępstwo od diety miało "opóźniony zapłon", ale teraz już będzie tylko lepiej!
natalaplo - dziękuję Ci za rady i za przepis
mamaNiny - super, że waga leci w dół! Ja czuję, że po wczorajszym dniu, kiedy mało zjadłam i nie grzeszyłam wcale też trochę więcej schudłam, ale ważę się dopiero pojutrze

Pozdrawiam i spadam na zebranie do przedszkola
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 14:40   #3278
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez malibox Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wcześniej nie pisałam ale dzisiaj w końcu się zdobyłam na notkę. Wiecie co paliłam fajki ale we wrześniu udało mi się rzucić ten nawyk. Ale cóż 10 kg do przodu się pojawiło. Walczyłam z nimi ale się nie udawało co straciłam to potem szybko wracało. Przeczytałam o tej diecie i okazała się świetna. Stosuję ją w sumie od połowy kwietnia. W sumie udało mi się już schudnąć jakieś 10 kg. Ale jeszcze chcę jakieś 5. Tylko muszę się przyznać, że oszukuję i to bardzo. W sumie przez 4 dni jestem na fazie uderzeniowej (ale często zdarza mi się zjeść np. ser żółty który kocham, czy też chlebek wasa żytni) a 3 dni zazwyczaj na weekendy jem ziemniaki i inne niedozwolone rzeczy np. pizze. Unikam pieczywa bułek tylko ta wasa unikam oleju. Wiem że mogę przytyć ponownie. Ale nie mam aż tak silnej woli jak wy dziewczyny by non stop trzymać się diety. Czytałam że u was wystąpiły jakieś skutki uboczne, u mnie powiem szczerze że występuje krwawienie między okresem. Czytała że szybkie chudnięcie utrata tkanki tluszczowej powoduje ubytek jakiś hormonów i dlatego te krwawienia. Ogólnie jestem zadowolona z tej diety. Polecam wszystkim ją. Mam nadzieję że jak osiągnę swoją wymarzoną wagę to te dni na 1 kg -10 dni minąl mi szybko i nie na oszukiwaniu. Nie oceniajcie mnie. Ja tylko chciałam napisać jak jest u mnie z tą dietą. I chyba chudnę dlatego że nie jem chleba i pieczywa oraz tluszczów.
spokojnie :8 większość z nas grzeszy, więc nie oceniamy gratuluje spadku wagi! i pisz częściej!
spinka25: to dobrze, że już lepiej z brzuszkiem! trzymam kciuki za piątek! ja mam nadzieję zobaczyć wtedy mniej niż 63kg..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 15:54   #3279
grrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam! Poczytałam trochę forum i postanowiłam do Was dołączyć. Dietę proteinową stosuję dzisiaj czwarty dzień. Dzisiaj trochę pojadłam, ale w końcu chodzi o to, żeby jeść bez większych ograniczeń rzeczy dozwolone ;].
Mój dzisiejszy jadłospis:
śń: placek proteinowy
2 śń: jogurt naturalny
o:jajecznica z dwóch jajek na parze
p: pięć plasterków polędwicy z indyka (taaaka dobra była)+chudy twaróg wymieszany z jogurtem
na kolację prawdopodobnie szklana kefiru, bądź kawy "caro"

no i dodatkowo 1.5 litra wody.
Mam pytanie odnośnie wody. Czy jeśli zwiększę dawkę do około 2-3 litrów, nie włączając innych napoi jak kawa czy herbata moje chudnięcie może się odbyć szybciej?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A i jeszcze jedno pytanie. Od jakiś trzech dni nie odwiedzałam toalety(nie w sensie sikania). Piję 1.5 litra wody, 3x czerwoną herbatę, dzisiaj zjadłam otręby oraz wypiłam kawę na czczo i nic. Macie może jakieś sposoby?
grrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:02   #3280
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez grrr Pokaż wiadomość
Witam! Poczytałam trochę forum i postanowiłam do Was dołączyć. Dietę proteinową stosuję dzisiaj czwarty dzień. Dzisiaj trochę pojadłam, ale w końcu chodzi o to, żeby jeść bez większych ograniczeń rzeczy dozwolone ;].
Mój dzisiejszy jadłospis:
śń: placek proteinowy
2 śń: jogurt naturalny
o:jajecznica z dwóch jajek na parze
p: pięć plasterków polędwicy z indyka (taaaka dobra była)+chudy twaróg wymieszany z jogurtem
na kolację prawdopodobnie szklana kefiru, bądź kawy "caro"

no i dodatkowo 1.5 litra wody.
Mam pytanie odnośnie wody. Czy jeśli zwiększę dawkę do około 2-3 litrów, nie włączając innych napoi jak kawa czy herbata moje chudnięcie może się odbyć szybciej?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A i jeszcze jedno pytanie. Od jakiś trzech dni nie odwiedzałam toalety(nie w sensie sikania). Piję 1.5 litra wody, 3x czerwoną herbatę, dzisiaj zjadłam otręby oraz wypiłam kawę na czczo i nic. Macie może jakieś sposoby?
moim zdaniem masz problem, bo za mało jesz.. jajecznicę polecam na 1 śniadanie, na drugie np wędlinę drobiową i jogurt naturalny, ew. jakiś twarożek.. obiad:mięcho lub ryba!!!! i na kolację polecam biały twaróg z jogurtem ew. jajka.. mi w Twojej diecie, właśnie tego mięcha brakuje. poza tym sam jogut to nie jest posiłek. to dieta proteinowa nie glodówka z wodą to z umiarem 2l powinny wystarczyć powodzenia
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-06-17 o 16:02 Powód: -
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:11   #3281
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Kochane Ja sobie własnie siedze, czytam wątek i...podjadam "ciacho" z przepisu kochanej Rajskie Mniam jest pyyychaaa oba są pycha

Co do dietki to ja się póki co nie ważne...zrobię to w sobotę albo w niedziele z samego rana, jak zakoncze 1. fazę. Mam tylko nadzieję że nie przesadzam z colą light ale ona mnie ratuje! W ogóle to mam wrażenie że ja jakoś dużo jem w porównaniu z Wami

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Nie mam jakichs strasznych problemow z waga. W ubraniach zwlaszcza czarnych wygladam calkiem niezle. Niestety w bikini widac ze mam te dodatkowe 5kg, oponka na brzuchu(wiec jak siedze na plazy to tylko wyprostowana z brzuchem na maksa rozciagnietym zeby sie nie falowal, w udach jestem szersza niz w biodrach co mnie na dodatekl optycznie skraca. Tam na dole to ja, w ubranku. Po mnie nie widac ze tam 72kg jest, kazdy sie dziwi ze ja moge tyle wazyc, a tu zonk, waga nie klamie.
Ostatnio skoczyla mi znowu do 72.4, to chyba moje urlopowe obzarstwo zadzialalo jak bomba z opozionym zaplonem. Ale dzis juz spadlo do 71.7 wiec mam cichutka nadzieje ze tak dalej poleci.

Sprawdz na tych otrebach zawartosc wegli i cukru, ale obawiam sie ze odpadaja.

Co do tych niestrawnosci to mnei czasem tez tak dopada. Zwlaszcza jak zjem cos zakazanego to od razu czuje sie jak balon, jest mi niedobrze. Pomaga wtedy kubek kefiru (cale szczescie moge go tu dostac)
Nie wierzę że masz ponad 70kg! A ile masz wzrostu??? Moze to mięśnie tyle ważą, co? Szczuplutka jesteś...

Dziewczyny cieszę się, ze Wam już przeszły te niestrawności... i widzę że tutaj ładnie kg zrzucacie oby mi też sie udało

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez grrr Pokaż wiadomość
Witam! Poczytałam trochę forum i postanowiłam do Was dołączyć. Dietę proteinową stosuję dzisiaj czwarty dzień. Dzisiaj trochę pojadłam, ale w końcu chodzi o to, żeby jeść bez większych ograniczeń rzeczy dozwolone ;].
Mój dzisiejszy jadłospis:
śń: placek proteinowy
2 śń: jogurt naturalny
o:jajecznica z dwóch jajek na parze
p: pięć plasterków polędwicy z indyka (taaaka dobra była)+chudy twaróg wymieszany z jogurtem
na kolację prawdopodobnie szklana kefiru, bądź kawy "caro"

no i dodatkowo 1.5 litra wody.
Mam pytanie odnośnie wody. Czy jeśli zwiększę dawkę do około 2-3 litrów, nie włączając innych napoi jak kawa czy herbata moje chudnięcie może się odbyć szybciej?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A i jeszcze jedno pytanie. Od jakiś trzech dni nie odwiedzałam toalety(nie w sensie sikania). Piję 1.5 litra wody, 3x czerwoną herbatę, dzisiaj zjadłam otręby oraz wypiłam kawę na czczo i nic. Macie może jakieś sposoby?
Ja też mam wrażenie że za mało jesz... Ja jem 2x tyle ale przyznaje że to dlatego że jestem co chwile głodna

A co do siku, to ja nie wiem gdzie Ci sie to zmieściło, ja do toalety biegam non-stop!
__________________
61-60
SB, dam rade



Edytowane przez mądrala
Czas edycji: 2009-06-17 o 16:10
mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 16:19   #3282
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez grrr Pokaż wiadomość
no i dodatkowo 1.5 litra wody.
Mam pytanie odnośnie wody. Czy jeśli zwiększę dawkę do około 2-3 litrów, nie włączając innych napoi jak kawa czy herbata moje chudnięcie może się odbyć szybciej??
za malo, stanowczo za malo, cieply posilek zjedz. Ta dieta ma to do siebie ze nie ma sie apetytu jak przy weglowodanach i je sie w zasadzie dopiero jak czlowiek glodny jest (czyli tak jak byc powinno) ale musisz na obiad zjesc cos tresciwego.
Z woda nie przesadzaj, bo jej nadmiar wyplukuje z organizmu potrzebne mineraly i mikroelementy (w upalne dni do butelki wody powinnosie dodawac szczypte soli ktora je uzupelnia)

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość


Nie wierzę że masz ponad 70kg! A ile masz wzrostu??? Moze to mięśnie tyle ważą, co? Szczuplutka jesteś...
hehe od razu czlowiek sie lepiej czuje. Wedlug mojej sprytnej wagi moje miesnie waza 26kg, a tluszczyk 20kg. stanowczo jestem grubokoscista wiec jakos sie tego uzbiera na 70. Wzrostu mam 170. Jak znajde fotke z urlopu w marcu to wam pokaze jak wygladalam w bikini i same stwierdzicie ze tu i tam ....
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:26   #3283
grrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzięki za rady ;]. A ja myślałam, że za dużo jem. W jutrzejszym jadłospisie już pojawiła się na obiad ryba. Spróbuję spożywać więcej jedzenia
grrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:51   #3284
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:21   #3285
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez grrr Pokaż wiadomość
Dzięki za rady ;]. A ja myślałam, że za dużo jem. W jutrzejszym jadłospisie już pojawiła się na obiad ryba. Spróbuję spożywać więcej jedzenia
Zdecydowanie ryba, kurczaczek i inne mięska... A tak w ogóle to nie czułaś się głodna przy tak małej ilości jedzenia?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
Ja niczego takie nie zauważyłam u siebie, ale po1. to dopiero 5 dzien mojej diety , a po 2. to mi zawsze okrutnie wypadają włosy (bez względu na porę roku, sposób odżywiania się, nasilenie stresu itp.), ale póki co oznak łysienia nie zaobserwowałam
Ale z tego co czytałam, to dziewczyny skarżyły się to na niedobory witamin, myślę że nie zaszkodzi jak zaczniesz zażywać jakieś ogólne witaminki, chociaż jażeli jesteś już w 2.fazie diety i jesz warzywa to witamin powinnaś mieć pod dostatkiem Ja pije tylko żelazo rozpuszczalne, ale to ze względu na to że od dawna mam jego niedobory we krwi.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Chciałam sobie zjeść jeszcze jakąś kolacje, ale chyba już troszkę za późno Może tylko kefirku się napije...
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:30   #3286
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez grrr Pokaż wiadomość
Dzięki za rady ;]. A ja myślałam, że za dużo jem. W jutrzejszym jadłospisie już pojawiła się na obiad ryba. Spróbuję spożywać więcej jedzenia
to jest w tej diecie najlepsze ze nie ma czegos takiego jak za duzo. Jesz ile chcesz

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
witamin nam brak bo jak przez te kilka dni pojemy warzywa to za malo. Ja bore Falvit, bo jest kompleksowy a zelazo bylo mi potzrebne. Typowo do wlosow polecam skrzypovita lub silica. Nie sa za drogie a dzialaja (moj TaZ mial problem z lysieniem i lyka namietnie). Bardzo dobra jest seria szamponow itd Radical. Kiedys mi pomogla jak wlosy garsciami mi wypadaly.

Wasnie wciagnelam kostke twarogu z jogurtem i rzezucha.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:37   #3287
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
ano ja miałam indentiko jak zaczęłam witaminki brać to jest lepiej
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:40   #3288
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
Hej! Ja biorę też zestaw witamin , nie zauważyłam jakiś objawów strat włosów a nawet co mię cieszy cera mi się poprawiła spróbuj tabletek ze skrzypem polnym
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:45   #3289
grrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

"Zdecydowanie ryba, kurczaczek i inne mięska... A tak w ogóle to nie czułaś się głodna przy tak małej ilości jedzenia? "

Czułam lekki głód, ale jakoś wytrzymywałam....
grrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 06:34   #3290
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

czesc laski
"nowe i stare"

wczoraj grzeszyłam, wypiłam pół butelki wina białego
i desperado z cytrynką
miałam alkoholowy dzień, no trudno, jakaś taka chwila słabości i ochota na winko

no i zjadłam pierś z kupnego kurczaka z rożna no ale bez skóry wiec to nie taka tragedia

ale dzis już napewno 100% Dukan, jutro zaczynam P+W
dziś juz sobie zupke przygotuje na skrzydełkach z warzywkami
bo w weekend nie bede miała czasu, mam dwa egzaminy czyli pół soboty i pół niedzieli z głowy

jak czujecie brak witamin jedzcie wiecej warzyw lub czesciej - poprzednim razem jadłam na II fazie warzywka na kazde sniadanie, codziennie, nawet w proetiny (np ogórka czy rzodkiewki) albo suplementy bierzcie jakies bo to faktycznie moze od diety być - brak witaminek
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:50   #3291
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

0.4kg mniej!!!!! Nigdy bym nie pomyslala ze bede sie ekscytowac glupimi 40 dekagramami. Ale jaka radosc.
Zdrugiej strony biorac pod uwage moj ostatni skok wagi to przez ten tydzien spadlo mi 1,1kg.
Jak dobrze ze wszystkie tu jestescie i mozna sie wam pochwalic i doskonale zrozumiecie czy ja sie tak ekscytuje.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:09   #3292
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

wiolqn
masz racje - rozumiem Twoją radość

gratulacje!
ja sie jutro waże
choć może w poniedziałek...


a co reszta proteinek tak cicho siedzi?

pobudka!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:13   #3293
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny, jesteście niesamowite, podziwiam, że tyle wytrzymujecie na tej diecie


Ja utrwalam już 4 tygodnie. Właściwie "utrwalam" to za dużo powiedziane. Nie stosuje się do prikazów Dukana

Troche nawyków mi zostało - kawę piję bez cukru i mleka, pieczywo tylko chrupkie i to co kilka dni, zwracam uwagę na zawartość tłuszczu w produktach, nie smażę.

Waga skacze 1 kg w górę i dół takze nie jest najgorzej, efektu jojo nie ma póki co.



Trzymam za Was kciuki

Nie grzeszcie, bo wolniej będzie Wam szło


Wrócę do Was na jesieni jak skończy się groszek, czereśnie i truskawki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:47   #3294
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Dziewczyny Trochę mnie nie było, ale też i pracy sporo i trochę urlopowo- wyjazdowo . Mnie waga na razie stanęła ale.... wchodzę w ciuchy z przed 5 lat I talia nawet się pojawiła dzisiaj zaczynam same proteiny, ale tak sobie pomyślałam, że muszę się nagrodzić za te ponad 8 kilo w 3 tygodnie i chyba dzisiaj zjem truskawki zarza się skończą a ja nawet nie spróbowałam Byłam grzeczna 3 tygodnie to chyba truskaweczki, aż tak bardzo nie zaszkodzą Witam Wszystkie nowe Proteinki i całuję Stare Buziaki Laski ....

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
0.4kg mniej!!!!! Nigdy bym nie pomyslala ze bede sie ekscytowac glupimi 40 dekagramami. Ale jaka radosc.
Zdrugiej strony biorac pod uwage moj ostatni skok wagi to przez ten tydzien spadlo mi 1,1kg.
Jak dobrze ze wszystkie tu jestescie i mozna sie wam pochwalic i doskonale zrozumiecie czy ja sie tak ekscytuje.
Czadowo - gratuluję

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
wiolqn
masz racje - rozumiem Twoją radość

gratulacje!
ja sie jutro waże
choć może w poniedziałek...


a co reszta proteinek tak cicho siedzi?

pobudka!
jak Ja nie lubię rano wstawać buziaki

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
czesc laski
"nowe i stare"

wczoraj grzeszyłam, wypiłam pół butelki wina białego
i desperado z cytrynką
miałam alkoholowy dzień, no trudno, jakaś taka chwila słabości i ochota na winko

no i zjadłam pierś z kupnego kurczaka z rożna no ale bez skóry wiec to nie taka tragedia

ale dzis już napewno 100% Dukan, jutro zaczynam P+W
dziś juz sobie zupke przygotuje na skrzydełkach z warzywkami
bo w weekend nie bede miała czasu, mam dwa egzaminy czyli pół soboty i pół niedzieli z głowy

jak czujecie brak witamin jedzcie wiecej warzyw lub czesciej - poprzednim razem jadłam na II fazie warzywka na kazde sniadanie, codziennie, nawet w proetiny (np ogórka czy rzodkiewki) albo suplementy bierzcie jakies bo to faktycznie moze od diety być - brak witaminek
hihihi

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiecie co ??? zauwazylam ze wiecej włosów mi wypada czy to przez diete mam mniej witamin ???? Ma ktoś ten problem co bo jestem troche przestraszona
Ja z włosami nie mam problemów, chyba za to cera jak marzenie

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Witajcie ja tez mialam problem z niestrawnoscia w weekend, co mi nie przeszkadzalo w zdobyciu 2kg na szczescie od poniedzialku 2kg zniknelo waga jest 63 kg a przerzucilam sie na system 1/1
Extra
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 16:07   #3295
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć, cześć Ja dopiero z pracy wróciłam :/ grrr i znowu ten dzień świstaka: pobudka o 6:15, potem praca, potem obiad i próba pisania pracy mgr do 23.-24. i tak dzień w dzień Dobrze ze dzisiaj TŻ przyjeżdża to sie chociaż ja chwilke do kompa odkleje :/
Co do jedzenia to dziś zrobiłam sobie "pastę" z sera białego + tuńczyk + szczypiorek (mój przyjaciel ostatnio) + troszke kerfirku dla "sklejenia" składników, PYYYSZNAAA

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
0.4kg mniej!!!!! Nigdy bym nie pomyslala ze bede sie ekscytowac glupimi 40 dekagramami. Ale jaka radosc.
Zdrugiej strony biorac pod uwage moj ostatni skok wagi to przez ten tydzien spadlo mi 1,1kg.
Jak dobrze ze wszystkie tu jestescie i mozna sie wam pochwalic i doskonale zrozumiecie czy ja sie tak ekscytuje.
1,1kg w TYDZIEŃ?! Super! Gratuluje

Czarna Anglea, Twoje 8kg w 3 tyg też imponujące!

kiedy ja się bede mogła pochwalić???
Ale musze przyznać ze całkiem fajnie mi na tej dietce Jedynie jak czasami widzę owoce, albo kanapki to robi mi sie żal... ale tak to jedzonko mi smakuje BARDZO
__________________
61-60
SB, dam rade



Edytowane przez mądrala
Czas edycji: 2009-06-18 o 16:09
mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 17:23   #3296
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam i od razu proszę o rozgrzeszenie Idę dziś z koleżanką do kawiarni i już mi ślinka cieknie na myśl o jakichś lodzikach Ale tak poza tym, to trzymam dietkę i na szczęście mój brzuch już się nie buntuje
Dzisiaj stuknął mi miesiąc na Dukanie Szczerze mówiąc, zaczynając dietę nie sądziłam, że tak długo wytrzymam, chciałam zrzucić chociaż 2-3 kg, w więcej nie wierzyłam Ale dzięki Waszemu wsparciu i temu, że sobie tutaj gadamy na forum, to odchudzanie jest naprawdę łatwiejsze, a Wasze wyniki motywujące do dalszej walki Dzięki Wam, że jesteście!
No to już zmykam, jutro ważenie, to się zamelduję po wieczorze grzeszków Buziaki!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 19:16   #3297
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ehh a ja właśnie wchłonęłam właśnie środek kurczakowy z kebaba..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 20:27   #3298
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Gdzieś było w książce Dukana, że jak się je więcej niż 3 łyżki otrąb owsianych, to TRZEBA łykać witaminki. Otręby owsiane "oklejają" w jelitach to co się zjadło niedopuszczając do całkowitego wchłonięcia. To dodatkowo powoduje chudnięcie. Niestety okleja też potrzebne witaminki i mikroelementy... Mi jeszcze zostały jakieś witaminki dla kobiet w ciąży i karmiących, więc je wyłykuję.

Oh. Mnie też tak exscytuje choćby 0,1 kg w dół... Ale, wyobraźcie sobie, nauczyłam się oszukiwać moją super wagę (taką właśnie od liczenia tłuszczu i wody). No wkurza mnie to, że potrafię ją zmanipulować!

No i chcę się pochwalić, że w spodnie sprzed 2 ciąży wchodzę luźno. To nic, że kilogramy spadają wolno - wyglądam lepiej i jest pięknie!
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!

Edytowane przez Evick
Czas edycji: 2009-06-18 o 20:32
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 23:00   #3299
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie
Dzieki za porady chyba kupie ten skrzyp polny by włoski sie wzmocnily a znów zaszalałam hhiii bo bylam u fryzjera i mam irokeza i czerwone refleksy ja moj chłopka mnie obaczy dostanie zawału :P ale co tam
wiecie co biore dyspenze na weekend z ditą prawie 3 miesiace mi stuknie !!!!
Ale jade do Krakowa do kochanego mojego misata na Koncert mojego KOCHANKA LENNEGO KRAVITZA ****** i napewno pojde do Sphinxa na obiadek bo to moja tradycja wiec do zobaczenia po weekendzie bo jutro rano do pracy a potem na pociąg!!!!!
BUZAKI PROTEINKI*
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 00:05   #3300
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Truskawy były pyszne buziaki
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.