...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 08:15   #3391
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

czesc laseczki
nie było mnie tu od piątku więc witam nowe fanki Dukana

weekend jak to u mnie weekend - grzeszny ale tragedi nie było

wczoraj byłam kupić sukienke na wesele i kupiłam ołówkową do kolan obcisłą i nawet zadowolona jestem
fałdek na brzuchu to ja już dzięki Dukanowi nie mam


tylko obwody jeszcze niech spadną, szczególnie uda i tyłek

ale cierpliwa jestem - to popłaca

miłego dnia życze!
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:47   #3392
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

A ja wczoraj pisałam, że ponad 0,5 kg mi podskoczyło na diecie warzywnej (i proteinowej). Wczoraj pierwszy dzień samych protein i dziś o 5 musiałam budzić się do toalety - no i wysikałam te 0,5 kg... Teraz znów jest tyle ile było.
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:58   #3393
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Wrocilam do siebei i faktycznie moja wredna waga pokazuje 71.3, ale to nic. Tak ja zostawilam w piatek, czyli warzywne dni nie podzialaly na mnie zle. A TaZ mysli ze zeszlam juz ponizej 70 (bo przygladal sie wzeniu) i jest ze mnie dumny i lepiej nie wyprowadzajmy go z bledu.

Dziekuje za slowa otuchy. Juz mi zlosc troche przeszla. Zreszta stalo sie i juz. Nie ma sensu sobie zrowia psuc. Jeszcze karma go dopadnie i bedzie mial za swoje.

Tez macie problem ze zmobilizowaniem sie do cwiczen? Zawsze odkladam za 5minut, po kolacji, po czyms tam i zanim sie obejrze juz jest pora na sen i znowu przegapilam. Wczoraj sie zmadrzylam i ustawilam sobie budzik. rob co chcesz ale jak budzik zadzwoni to cwiczysz. I zadzialalo.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:21   #3394
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

a mi dzisiaj ejdzenie nie wchodzi mam 1 fazy P i wypiłam tylko kawkę od 8 rano
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:14   #3395
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

cześć Laski witam po przerwie, Nowe i Stare proteinki. Dzisiaj mija 4 tydzień i 9,5 kg mniej kurcze chciałam schudnąć jakieś 7 kilo, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia jeszcze z 4 i będę już zajefajna laska , niestety z mniejszym biustem no ale trudno, coś za coś . Dobrze , że nie mam bardzo małego to coś mi tam zostanie, z D miseczki na B ale za to jaka talia buziaki
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:16   #3396
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja dzisiaj zaczelam odchudzanie jakos nie mam w sumie apetytu, ale na sniadanie twarozek z jogurtem naturalnym no i caly czas popijam wodą..

można pić mleko??
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:56   #3397
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

angela o kurtynka, to ty masz sliczny wynik. Nie wiem gdzie sie tu schowac z moimi 4kg. Tlumacze sobie ze miesnie mi waza (zwlaszcza biorac pod uwage fakt ze nie biegalam od dobrych paru tygodni, no moze sporadycznie). ale fakt cm spadly, zwlaszcza z tych nieszczesnych boczkow.

landi mozna chude mleko

ide na lunchyk zobaczymy co hotelowa stolowka przygotowala dzisiaj co nadawaloby sie na proteinkowy dzien. Serwer w robocie nadal padniety ale odkrylam jak to obejsc, wiec za chwilke wrzuce te cwiczonka o ktorych mowilam.

16.49
Nooo teraz nie macie juz wymowki. cwiczonka dolaczone, wiec cwiczyc cwiczyc prosze. Na razie robie cwiczenia podstawowe, po 1 serii po 15 powtorzen (bo wiecej nie dam rady) co drugi dzien.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 ABS.jpg (107,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 ABS.jpg (119,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 ABS extra.jpg (108,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 ABS extra II.jpg (116,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 ABS extra II.jpg (119,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 Pupa.jpg (105,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7 Pupa.jpg (112,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 Pupa extra.jpg (114,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9 Uda.jpg (98,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 Uda.jpg (92,2 KB, 16 załadowań)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-06-23 o 16:50
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 16:51   #3398
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

cd

niezle sie musialam nagimnastykowac zeby Rysio nie widzial co ja wyprawiam na monitorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11 Uda.jpg (96,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 Uda extra.jpg (100,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13 Uda extra.jpg (112,2 KB, 13 załadowań)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:01   #3399
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zaczelam odchudzanie jakos nie mam w sumie apetytu, ale na sniadanie twarozek z jogurtem naturalnym no i caly czas popijam wodą..

można pić mleko??
Jedz, jedz, nie można się głodzić . Im więcej jesz tym lepiej powodzenia
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:37   #3400
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczynki!

Ja dzisiaj wpadłam się tylko „pożegnać” Niestety, ale rozstaję się z Dukanem Już od kilku dobrych dni nie szła mi ta dieta, to nie chodziło nawet o grzeszki, ale po prostu coraz gorzej się czułam, miałam coraz większe pokusy i nie trawiłam już białka tak dobrze, jak na początku. Nie wiem, może nastąpił jakiś przesyt, ale zgodnie z moją wcześniejszą deklaracją (że dla mnie najważniejsze jest dobre samopoczucie i smakowanie diety) postanowiłam dać sobie spokój.
Dziś się zważyłam i już prawie mi spadł ten nabrany ostatnio kilogram, więc mogę przyjąć, że na Dukanie schudłam 4 kg (w ciągu miesiąca) i tyle musi mi na razie wystarczyć
Niby mogłabym przejść do III fazy i zacząć utrwalanie, ale jakoś nie chce mi się już trzymać zasad Dukana odnośnie proteinowego czwartku, itp. Na razie chciałabym się skupić na tym, żeby nie przytyć i będę po prostu stosować dietę MŻ. Będę się skupiać na zdrowych i niskokalorycznych potrawach, owocach, warzywach, na pewno będę ograniczać proste węglowodany i tłuszcz, smażyć mięsko tak jak na Dukanie, no i przede wszystkim postaram się jeść MAŁO. Myślę, że uda mi się nie przytyć, albo nawet i schudnąć jeszcze z kilogram Może jak trochę odpocznę, to wprowadzę jeden dzień w tyg. czystko proteinowy Ale póki co Was opuszczam i dzięki Wam za wsparcie, rady, wiedzę i w ogóle za wszystko!
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę gubienia kilogramów!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:51   #3401
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczyny

A ja dostałam od mamy wyzwanie. Średnio radzę sobie w kuchni, ale z racji że mam wakacje moja matula wymyśliła, że od jutra mam codziennie coś na obiad wymyślać. Z jednej strony się cieszę, bo co zrobię to będą musieli zjeść-no i będę mogła gotować wg diety, ale z drugiej to nie bardzo bo troche mam lenia, bo nie za bardzo lubię w kuchni siedzieć no i jak mi coś nie wyjdzie to na nic. Ale trzeba próbować No i dziś poszukam sobie pomysłów na jutrzejszy obiadek, żeby już było elegancko Przynajmniej spróbuję
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 19:02   #3402
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzień dobry, dzień dobry...
Ja dzisiaj z doskoku bo świętujemy z rodzicami dzien ojca Ja nadal bez grzeszków Co prawde od 2 dni w pracy jedn troche kurczaka z rożna, ale tylko i wyłącznie środek (bez skóry), także mysle że moze byc. Poza tym czuje sie napchana przez @

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Evick Pokaż wiadomość
Dzięki Mądrala. Najpierw będę te pyszności robić... ach jo...
A dziś moje dziecko prawie dwuletnie spało 3,5 godziny w dzień. Pięknie było.

Wiolqn współczuję samopoczucia. Gdy takie rzeczy się zdarzają, to zaufanie do świata wogóle jakoś mija. Trzymaj się.
Evick, wiem co to za ból... ale moja mama, która również jest na Dukanie, robiła torcik truskawkowy i nie zjadła przy tym ani jednej truskawki!!! Byłam z niej dumna

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Angela Pokaż wiadomość
cześć Laski witam po przerwie, Nowe i Stare proteinki. Dzisiaj mija 4 tydzień i 9,5 kg mniej kurcze chciałam schudnąć jakieś 7 kilo, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia jeszcze z 4 i będę już zajefajna laska , niestety z mniejszym biustem no ale trudno, coś za coś . Dobrze , że nie mam bardzo małego to coś mi tam zostanie, z D miseczki na B ale za to jaka talia buziaki
Angela, świetny wynik! naprawde!

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Ja dzisiaj wpadłam się tylko „pożegnać” Niestety, ale rozstaję się z Dukanem Już od kilku dobrych dni nie szła mi ta dieta, to nie chodziło nawet o grzeszki, ale po prostu coraz gorzej się czułam, miałam coraz większe pokusy i nie trawiłam już białka tak dobrze, jak na początku. Nie wiem, może nastąpił jakiś przesyt, ale zgodnie z moją wcześniejszą deklaracją (że dla mnie najważniejsze jest dobre samopoczucie i smakowanie diety) postanowiłam dać sobie spokój.
Dziś się zważyłam i już prawie mi spadł ten nabrany ostatnio kilogram, więc mogę przyjąć, że na Dukanie schudłam 4 kg (w ciągu miesiąca) i tyle musi mi na razie wystarczyć
Niby mogłabym przejść do III fazy i zacząć utrwalanie, ale jakoś nie chce mi się już trzymać zasad Dukana odnośnie proteinowego czwartku, itp. Na razie chciałabym się skupić na tym, żeby nie przytyć i będę po prostu stosować dietę MŻ. Będę się skupiać na zdrowych i niskokalorycznych potrawach, owocach, warzywach, na pewno będę ograniczać proste węglowodany i tłuszcz, smażyć mięsko tak jak na Dukanie, no i przede wszystkim postaram się jeść MAŁO. Myślę, że uda mi się nie przytyć, albo nawet i schudnąć jeszcze z kilogram Może jak trochę odpocznę, to wprowadzę jeden dzień w tyg. czystko proteinowy Ale póki co Was opuszczam i dzięki Wam za wsparcie, rady, wiedzę i w ogóle za wszystko!
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę gubienia kilogramów!
Spinka, ale bedziemy tesknic Wiadomo, dietka powinna smakować, więc troszkę Cie rozumiem... ale wróc tu jeszcze do nas i zajrzyj czasami, coooo...

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

A ja dostałam od mamy wyzwanie. Średnio radzę sobie w kuchni, ale z racji że mam wakacje moja matula wymyśliła, że od jutra mam codziennie coś na obiad wymyślać. Z jednej strony się cieszę, bo co zrobię to będą musieli zjeść-no i będę mogła gotować wg diety, ale z drugiej to nie bardzo bo troche mam lenia, bo nie za bardzo lubię w kuchni siedzieć no i jak mi coś nie wyjdzie to na nic. Ale trzeba próbować No i dziś poszukam sobie pomysłów na jutrzejszy obiadek, żeby już było elegancko Przynajmniej spróbuję
Ehhh... ja tak miałam na 3. roku studiów lic. I powiem Ci że jak sobie sama gotowała to schudłam i zawsze jadłam to co lubie Tylko rodzice mieli problem bo czesto był makaron bo wiecie z mięsa to ja umiem zrobić tylko różne rzeczy z piersi z kurczaka, poza tym to nic

A tak swoją drogą, to ciekawe jakim cudem ja wtedy schudłam skoro tyle makaronu jadłam


Wiolqn, jak patrze na te ćwiczenia to już mnie mięśnie bolą!
__________________
61-60
SB, dam rade



Edytowane przez mądrala
Czas edycji: 2009-06-23 o 19:03
mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:04   #3403
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
czesc laseczki
nie było mnie tu od piątku więc witam nowe fanki Dukana

weekend jak to u mnie weekend - grzeszny ale tragedi nie było

wczoraj byłam kupić sukienke na wesele i kupiłam ołówkową do kolan obcisłą i nawet zadowolona jestem
fałdek na brzuchu to ja już dzięki Dukanowi nie mam


tylko obwody jeszcze niech spadną, szczególnie uda i tyłek

ale cierpliwa jestem - to popłaca

miłego dnia życze!
ołówkowa sukienka... eh... ja to sobie tylko pomarzyć moge
Ale walcze, walcze o to zeby sobie kiedyś taką kupic...

Dziś 3 dzień z 5. drugiej fazy P + W... po ten fazie i po @ sie pomierze i zoabczymy jak tam centymetry sobie pójdą
__________________
61-60
SB, dam rade



Edytowane przez mądrala
Czas edycji: 2009-06-23 o 19:06
mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:16   #3404
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Oooo mądrala jak ja bym chciała tak jeść makaron i chudnąć Makaron to coś co uwielbiam, nieraz jadłam go tak na sucho, tylko ugotowany, po prostu go uwielbiam.
Właśnie rzuciłam okiem na lodówkę i znalazłam jeszcze gulasz z indyka więc jutro jeszcze mam w miarę spokój z gotowaniem-tylko placki Dukana zrobię.
A i dziewczyny jeszcze pytanie mam co do chlebka Dukana, bo tam jakieś przeboje z tym były-jaki Wy ten chlebek robicie-z książki Dukana czy coś zmieniacie? Bo słyszałam, że coś nie wychodziło...
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:29   #3405
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
angela o kurtynka, to ty masz sliczny wynik. Nie wiem gdzie sie tu schowac z moimi 4kg. Tlumacze sobie ze miesnie mi waza (zwlaszcza biorac pod uwage fakt ze nie biegalam od dobrych paru tygodni, no moze sporadycznie). ale fakt cm spadly, zwlaszcza z tych nieszczesnych boczkow.

landi mozna chude mleko

ide na lunchyk zobaczymy co hotelowa stolowka przygotowala dzisiaj co nadawaloby sie na proteinkowy dzien. Serwer w robocie nadal padniety ale odkrylam jak to obejsc, wiec za chwilke wrzuce te cwiczonka o ktorych mowilam.

16.49
Nooo teraz nie macie juz wymowki. cwiczonka dolaczone, wiec cwiczyc cwiczyc prosze. Na razie robie cwiczenia podstawowe, po 1 serii po 15 powtorzen (bo wiecej nie dam rady) co drugi dzien.
dzięki Wiolqn no własnie, boczki zniknęły i z tego powodu jestem najszczęśliwsza

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Ja dzisiaj wpadłam się tylko „pożegnać” Niestety, ale rozstaję się z Dukanem Już od kilku dobrych dni nie szła mi ta dieta, to nie chodziło nawet o grzeszki, ale po prostu coraz gorzej się czułam, miałam coraz większe pokusy i nie trawiłam już białka tak dobrze, jak na początku. Nie wiem, może nastąpił jakiś przesyt, ale zgodnie z moją wcześniejszą deklaracją (że dla mnie najważniejsze jest dobre samopoczucie i smakowanie diety) postanowiłam dać sobie spokój.
Dziś się zważyłam i już prawie mi spadł ten nabrany ostatnio kilogram, więc mogę przyjąć, że na Dukanie schudłam 4 kg (w ciągu miesiąca) i tyle musi mi na razie wystarczyć
Niby mogłabym przejść do III fazy i zacząć utrwalanie, ale jakoś nie chce mi się już trzymać zasad Dukana odnośnie proteinowego czwartku, itp. Na razie chciałabym się skupić na tym, żeby nie przytyć i będę po prostu stosować dietę MŻ. Będę się skupiać na zdrowych i niskokalorycznych potrawach, owocach, warzywach, na pewno będę ograniczać proste węglowodany i tłuszcz, smażyć mięsko tak jak na Dukanie, no i przede wszystkim postaram się jeść MAŁO. Myślę, że uda mi się nie przytyć, albo nawet i schudnąć jeszcze z kilogram Może jak trochę odpocznę, to wprowadzę jeden dzień w tyg. czystko proteinowy Ale póki co Was opuszczam i dzięki Wam za wsparcie, rady, wiedzę i w ogóle za wszystko!
Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę gubienia kilogramów!
no to buziaki i trzymaj się

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
a mi dzisiaj ejdzenie nie wchodzi mam 1 fazy P i wypiłam tylko kawkę od 8 rano
A Ty Kochan jak się czujesz? poprawiło ci się trochę? ja też miewam takie niejedzące dni , ale przechodzi buźka

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

A ja dzisiaj kupiłam sukienkę z dużym dekoltem i obcisłą w talii, miodzio znaczy miodzio ja w niej wyglądam
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:32   #3406
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
Oooo mądrala jak ja bym chciała tak jeść makaron i chudnąć Makaron to coś co uwielbiam, nieraz jadłam go tak na sucho, tylko ugotowany, po prostu go uwielbiam.
Właśnie rzuciłam okiem na lodówkę i znalazłam jeszcze gulasz z indyka więc jutro jeszcze mam w miarę spokój z gotowaniem-tylko placki Dukana zrobię.
A i dziewczyny jeszcze pytanie mam co do chlebka Dukana, bo tam jakieś przeboje z tym były-jaki Wy ten chlebek robicie-z książki Dukana czy coś zmieniacie? Bo słyszałam, że coś nie wychodziło...
Ja tak samo, makaron UWIELBIAM!!! O rany, a jak sobie tak przypomne makaron włoski z truskawkami i jogurtem...

A ja jeszcze nigdy nie robiłam ani placków Dukana ani chleba chyba musze książke poczytać dokładniej
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:36   #3407
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Ja tak samo, makaron UWIELBIAM!!! O rany, a jak sobie tak przypomne makaron włoski z truskawkami i jogurtem...

A ja jeszcze nigdy nie robiłam ani placków Dukana ani chleba chyba musze książke poczytać dokładniej
No to świetnie się rozumiemy, a w tej diecie wielki ból nas dopadł... Brak makaronu

Aj no to szukaj szukaj, bo placki świetnie zapychają zastępując chleb
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:45   #3408
Halinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok/Manchester
Wiadomości: 103
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej
Wróciłam. Od jutra znowu proteinki.
__________________
Mój blog http://www.scrappasja.blogspot.com/ Zapraszam
Halinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 19:49   #3409
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
No to świetnie się rozumiemy, a w tej diecie wielki ból nas dopadł... Brak makaronu

Aj no to szukaj szukaj, bo placki świetnie zapychają zastępując chleb
No cóż, niestety póki co trzeba porzucić makaronowy nałóg

A przepis na placki jest w zwykłej ksiażce czy w tej z przepisami???
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 19:51   #3410
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
No cóż, niestety póki co trzeba porzucić makaronowy nałóg

A przepis na placki jest w zwykłej ksiażce czy w tej z przepisami???
Placki z przepisów Dukana Coś czuję, że będę musiała znowu zaprzyjaźnić się z tą książką...
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:39   #3411
joleczka105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Czarna Angela Pokaż wiadomość
cześć Laski witam po przerwie, Nowe i Stare proteinki. Dzisiaj mija 4 tydzień i 9,5 kg mniej kurcze chciałam schudnąć jakieś 7 kilo, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia jeszcze z 4 i będę już zajefajna laska , niestety z mniejszym biustem no ale trudno, coś za coś . Dobrze , że nie mam bardzo małego to coś mi tam zostanie, z D miseczki na B ale za to jaka talia buziaki
gratulacje, napisz co jadasz bo efekty masz rewelacyjne, ja za m-c 6,2kg chciałabym jeszcze trochę zrzucić
joleczka105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:42   #3412
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hihi no ja tez lubie makaron pierwszy dzien diety a ja juz z checia bym sobie zjadla jakas zupke pyszna z makaronem.. albo frytki mmmm ale nie bede juz robila smaka sobie i Wam
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:52   #3413
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
hihi no ja tez lubie makaron pierwszy dzien diety a ja juz z checia bym sobie zjadla jakas zupke pyszna z makaronem.. albo frytki mmmm ale nie bede juz robila smaka sobie i Wam
Naprawde lepiej o tym nie myśleć wtedy życie na dukanie jest łatwiejsze
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:45   #3414
nbwioletta42
Przyczajenie
 
Avatar nbwioletta42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Was wszystkich
Dzisiaj miałam dzień spędzenia w kuchni no i koszmar marzyłam o pysznym serniczku no i upiekłam aż dwa .Pierwszy z otrębami mało wyrósł ale nic nie słodki a drugi ,,,jakiś zakalcowaty słodzik przy pieczeniu stracił słodki smak więc myślę że jakby która z was mnie odwiedziła to serniki by jej nie smakowały
No i dzisiaj 8 dzień proteinowy zamierzam trzy tygodnie masa do zrzucania

Edytowane przez nbwioletta42
Czas edycji: 2009-06-23 o 21:55
nbwioletta42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:50   #3415
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez nbwioletta42 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkich
Dzisiaj miałam dzień spędzenia w kuchni no i koszmar marzyłam o pysznym serniczku no i upiekłam aż dwa .Pierwszy z otrębami mało wyrusł ale nic nie słodki a drugi ,,,jakiś zakalcowaty słodzik przy pieczeniu stracił słodki smak więc myślę że jakby która z was mnie odwiedziła to serniki by jej nie smakowały
No i dzisiaj 8 dzień proteinowy zamierzam trzytygodnie masa do zrzucania
Hej, no niestety niektóre słodziki tracą swoje "słodkie" właściwości w pieczeniu i wszystko psują Dukan pisze o tym w swojej książce.
Ja tam polecam deserki na zimno, szybko się robi i piekarnika nagrzewać nie trzeba

Ale czego zamierzasz 3 tygodnie? Chyba nie samych protein???
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:53   #3416
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez joleczka105 Pokaż wiadomość
gratulacje, napisz co jadasz bo efekty masz rewelacyjne, ja za m-c 6,2kg chciałabym jeszcze trochę zrzucić
Tak naprawdę to na okrągło udka z rękawa z piekarnika bo są najszybciej. Dużo wieśniaków, ryb i jajek. Jak mam warzywa to przeważnie na surowo- lodowa sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka, cebula. Mielona wołowina z piersią z indyka - z tego wychodzą świetne gołąbki, albo hamburgery na grillu .I wciąż coś piję .Nie jem placków z otrąb , bo mi poprostu nie smakują I rzadko grzeszę a jak już to były to 2 razy czereśnie i raz truskawki.
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 23:49   #3417
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

chlebek Dukana

3 lyzki otrab (zrobilam z 6 i z 2 jajkami i wyszla porcja na dwa dni)
1 lyzeczka proszku do pieczenia
1 - 2 jajka
5 lyzek jogurtu naturalnego lub serka hommo

Wymieszac, do mikrofali na 4-5 minut. Ja robie w formie babeczek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo3735.jpg (164,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo3542.jpg (166,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo3548.jpg (152,6 KB, 31 załadowań)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:04
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 05:58   #3418
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
A przepis na placki jest w zwykłej ksiażce czy w tej z przepisami???
Tak, na stronie 73 - bo właśnie też szukałam.

Spinka25 trzymaj się i powodzenia. Spróbuj może otrąb owsianych - jeszcze z zaleceń Dukana. Codziennie jem jogurcik z otrębami, kakao i słodzikiem... pycha. A jak same otręby pokropię płynnym słodzikiem, one je trochę wchłoną, potem dopiero wymieszam z resztą - no po prostu odjazd. Daj znać czy miałaś efekt jojo, i jak się czujesz bez dietki. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nbwioletta42 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkich
Dzisiaj miałam dzień spędzenia w kuchni no i koszmar marzyłam o pysznym serniczku no i upiekłam aż dwa .Pierwszy z otrębami mało wyrósł ale nic nie słodki a drugi ,,,jakiś zakalcowaty słodzik przy pieczeniu stracił słodki smak więc myślę że jakby która z was mnie odwiedziła to serniki by jej nie smakowały
No i dzisiaj 8 dzień proteinowy zamierzam trzy tygodnie masa do zrzucania
Chyba zostanę ekspertem od słodzików, żeby dziewczyn nie zanudzać - cofnij się ze dwie strony, tam umieściłam różne info o słodzikach. Aspartam traci słodycz pod wpływem temperatury. Do pieczenia używaj np. Sussina Gold. Powodzenia następnym razem

Wiolqn książkę kucharską powinnaś napisać, a zdjęcia są rewelacyjne, profesjonalne, super oświetlenie i perspektywa. Ślinka cieknie na sam widok...
Robię chlebek, ale używam chyba większej formy 25x25. Trochę wyrasta i wychodzi od razu grubości kanapek (4 duże kanapki). Na działce mam taką ruską mikrofalę, gdzie trzeba trochę dłużej potrzymać (9 minut), ale efekty jakie - chlebek chrupiący. No i ja jeszcze ziół dosypuję - ostatnio mieszanki ziołowej do grilla, he, he.
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!

Edytowane przez Evick
Czas edycji: 2009-06-24 o 06:06
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 06:35   #3419
kukinkaaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Czesc

Czy ktos z Was ma ta ksiazke w wersji elektronicznej?
kukinkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 07:36   #3420
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej
dzis cudowny dzien!! wczoraj zaczelam diete, dzis 2kg mniej!! mam nadzieje ze schudne duuuuzo jak narazie jakos sie trzymam hihi
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.