...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 22:55   #3451
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Kochane...dzięki za miłe słowa. Rano jest ok, obiad jest ok - ale na wieczór tak mnie kusi i nosi...Za dużo wolnego czasu - a tak będzie do września ale obiecuje będę sie starać - dzisiaj już było lepiej niż wczoraj
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 07:22   #3452
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Zastanawiam się czy na czas 2 tygodniowego urlopu z rodziną (za tydzień) nie przejść na fazę utrwalania. Potem wrócę do dietki, ale już prawie 2 kg będę miała "odrobione" na utrwalaniu... Co wy na to?

Drugi pomysł mama taki, że przejdę na dietę 5 dni protein, 2 dni p+w. Na warzywkach nie chudnę, a na proteinach tak. W poniedziałek ważyłam 77,1 a dziś 75,9. A w środę były urodziny dziecka - i w sumie stwierdziłam, że wystarczy mi spróbować smak tortu czy ciastek i jest OK.

No i dzień dobry wszystkim.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Jeszcze raz ja. Dziewczyny, coś wam napiszę budującego. Już 2 miesiące diety, moja waga i wzrost są w podpisie. Na blogu zapisuję sobie wymiary, i dzisiaj porównałam te z początku (no nie z samego początku, ale prawie...)

biust: -7 cm
pas: -35 cm (chyba, że się pomyliłam...........)
biodra: -11 cm
udo: -5 cm

Matko, jakim ja gigantem byłam........!!!!!!!!!!!
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:06   #3453
blondilap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć
Jestem na forum pierwszy raz (to proszę o zrozumienia, jak coś źle zrobię). Na diecie Dukana jestem dopiero 4 dzień. Efekty są wprost zankomite -3,8 kg w dół, tylko strasznie się na niej czuję. Ciągle jestem zmęczona i jest mi słabo. Zastanawiam się czy to przejdzie i jak będzie jak skończy się ta faza uderzeniowa i przejdę do II fazy, aż się boję co wtedy z wagą. Jakie było Wasze samopoczucie na początku i ile standardowo powinno się być na tej I fazie? Zamierzałam być 10 dni ale to chyba lekka przesada.
blondilap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:27   #3454
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Podobno po 3 dniu złe samopoczucie przechodzi. I głód też. Ja dobrze się czułam od początku, ale moja zwyczajna dieta składała się i tak w dużej części z nabiału (tylko że tłustszego). Bierz witaminy i zastanów się czy 10 dni to nie za długo. A jeśli chcesz koniecznie schudnąć powyżej 20 kg, to umów się z lekarzem i rób to pod kontrolą. Wg. Dukana średni czas trwania tej fazy to 5 dni, dla poważnie otyłych 7-10 dni - lecz za zgodą lekarza. I trzeba koniecznie dużo pić. (Str. 75)
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:59   #3455
blondilap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzięki za info. Ja chcę schudnąć tak ok. 10 - 15 kg, chyba pociągnę do tych 7 dni i przejdę na II fazę. Chyba, że coś mi się zmieni w weekend.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Jak widzę mamy bardzo podobne wymiary - wagowe i wzrost, tylko Ty już więcej schudłaś. Strasznie się boję tej II fazy, teraz tak ładnie chudnę a co później.
blondilap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:23   #3456
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Później też będziesz chudła. Trochę wolniej na warzywkach, trochę szybciej na proteinkach. Albo przestaniesz chudnąć, a wtedy zaskoczy cię zmiana obwodu w talii (he, he 35 cm w dwa miesiące). Przeczytaj książkę koniecznie. A jaką masz wagę, i wzrost i do czego dążysz?
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:23   #3457
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć wszystkim!

Ja też wpadam z budującą wieścią Dzisiaj się zważyłam i mimo, że nie stosuję ściśle diety Dukana, znowu schudłam 0,5 kg A wczoraj wieczorem zjadłam 2 ciasteczka i małego loda Tak więc będę się trzymać tej mojej dietki póki co

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Rano jest ok, obiad jest ok - ale na wieczór tak mnie kusi i nosi...
Ja mam tak samo Wieczory są takie długieeee i wszystko kusi Ja sobie w ciągu dnia "oszczędzam kalorie" i wieczorem coś tam sobie podjadam

Cytat:
Napisane przez Evick Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy na czas 2 tygodniowego urlopu z rodziną (za tydzień) nie przejść na fazę utrwalania. Potem wrócę do dietki, ale już prawie 2 kg będę miała "odrobione" na utrwalaniu... Co wy na to?
Ja myślę, że to dobry pomysł I tak na urlopie nie utrzymasz ściśle diety, a tak, to sobie powiesz, że jesteś w III fazie i będziesz mogła "grzeszyć" w majestacie prawa

blondilap - witaj! Ja też na początku (prawie tydzień) kiepsko się czułam, potem wszystko przeszło i było już bardzo dobrze Ja uważam, że nie powinnaś ciągnąć I fazy przez 10 dni, tydzień to max bez nadzoru lekarza. W II fazie też się chudnie!

Pozdrawiam!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 09:41   #3458
blondilap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny, mam jeszcze pytanko, czy wy jadłyście bez ograniczeń ilościowych i czasowych te dozwolone produkty. Ja trochę się obowiam jeść tyle ile mam ochoty bo boję się że nie schudnę, jem tak ok. 1000 kcal.
blondilap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:55   #3459
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Moja waga stoi jak zakleta, ale znowu troche cm stracilam w obwodach wiec jej wybaczam.
a wczoraj celowo obzaram sie serowymi cchrupkami.

mi na wieczorne podjadanie najlepiej dzialaja cwiczenia. Jak tylko lapie mnie glod na pozgryzanie zaczynam cwiczyc. Jeszcze przez kilka pierwszych cwiczen mysle o tym co bym zjadla a potem to juz tylko mysle o tym ze nie po to sie mecze zeby teraz jesc

Tz zauwazyl wczoraj ze niezle wygladam, i ze nawet sobei nie zdawal sprawe ze mam takie male lapki (bicepsik znaczy sie, podobno mi schudl i juz nie wisi jak pelikan). Nic tak nie dziala motywujaco jak pochwala Taza. Bo wcale nie tak latwo ja dostac. Albo jak ktos obcy (czytaj:niezaangazowany emocjonalnie) stwierdza ze sie schudlo.

Zapakowalam sobie kostke sera, z odrobina jogurtu i ogorka. Wiec siedze przy biurku i mieszam moje sniadanko a Rysio-managier patrzy sie z niesmakiem.
- Znowu jakies swinstwo jesz.
Jak on sie nie zna. codziennie o 3 wypijam sobie kupbk kefiru, bo mzna tu polski dostac i juz tyle razy go namawialam aby sobie sprobowal jakie to dobre, ale na sam widok sie krzywi. Ehh ci Anglicy jak oni sie nie znaja.

Przykro mi z powodu Michaela
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:02 Powód: sierota bledy musiala poprawiac
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 10:06   #3460
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

wiola, ja kiedyś grupę dziewcząt z anglii zabrałam do mini skansenu-osada guciów i tam można było zsiadłego mleka skosztować... większość z nich porzygała się po spróbowaniu..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:06   #3461
blondilap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

wiolqn - dzięki za książkę

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Evick Pokaż wiadomość
Później też będziesz chudła. Trochę wolniej na warzywkach, trochę szybciej na proteinkach. Albo przestaniesz chudnąć, a wtedy zaskoczy cię zmiana obwodu w talii (he, he 35 cm w dwa miesiące). Przeczytaj książkę koniecznie. A jaką masz wagę, i wzrost i do czego dążysz?
84,6 kg w poniedziałek, dzisiaj 80,8 kg, wzrost 175 cm, chcę ważyć 69 kg
blondilap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 11:17   #3462
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

niezły spadek gratulacje!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:45   #3463
Halinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok/Manchester
Wiadomości: 103
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej

Właśnie wszamałam sniadanko i napiekłam chlebka Zaraz skoczę po kawke.
Dzis się zważyłam i mam 2 kg mniej
__________________
Mój blog http://www.scrappasja.blogspot.com/ Zapraszam
Halinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:49   #3464
paulik
Raczkowanie
 
Avatar paulik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Dziewczyny !


Blondilap Ja też jestem tu nowa i zaczynam dietkę od poniedzialku tj. od 29.06 -dopiero wprawdzie ( bo mąż wyjeżdza ) , a pisze ponieważ chcialabym CIe poprosić o przepisy od Wiolqn , ktore CI podeslala Będę wdzięczna no i powodzenia i samych sukcesów dla nas wszystkich

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Wiec taaak...Drogie Proteinki ,
Miło mi że znalazłam to forum i że mogę do Was dołaczyć !
Czuję się jakbym znalazła ZŁOTY ŚRODEK
Zacznę od tego,że startuję z wagą 76 kg przy wzroscie 178 cm .
Niestety widzicie co rok czasu ze mna zrobil ...staly zwiazek , wspolne obiadki...
W zeszlym roku moja waga byla zachwycajaca bo 66-68 kg, a teraz ? Czuję sie fatalnie...nie wchodzę w moje ulubione ciuchy,a szafe musialam wymienić o rozmiar / poltora!
Dlatego postanowilam nie folgować sobie wiecej, bo to prowadzi do tego ze zle sie czuję sama we wlasnej skorze

Zaczynam od poniedzialku, z tego wzgledu, ze moj ukochany wyjezdza na tydzien i bedac sama nie skusze sie na lody czy chipsy czy....wieczorne piwko
A wiem ze Wy mi w tym pomozecie


Pozdrawiam cieplutko i życze sukcesów i trzymajcie kciuki za mnie

I prosze podeslijcie mi na maila ksiazkę
Będę wdzięczna Ciao , milego weekendu

Edytowane przez paulik
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:35
paulik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 15:49   #3465
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

paulik - nie jest az tak zle z Twoją wagą ja przy wzroście 174cm ważę 83.. planuję dotrzeć do wagi 70 kg i to mi starczy
życzę powodzenia i wytrwałości w diecie hihi
ja dziś mam czwarty dzień i muszę przyznać że czuję się cudownie zmęczenie zniknęło, teraz najchętniej wysprzątałabym całe mieszkanie tylko niestety nie dam rady wszystkiego ogarnąć bo nóżkę w gipsie mam
pozdrawiam
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 16:54   #3466
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć... czytam tak sobie o tych waszych sukcesach i trochę mi smutno Dzisiaj rano się zważyłam i co? Właściwie to nic... po 5 dniach P+W mam mniej o 0,2 kg
Ale nie ma, jutro rano sie pomierzę i zobaczymy jak to bedzie wygladało z cm...
Od dzisiaj też zaczynam znowu 5 dni proteinek.
Powiedzcie mi czy w dniach proteiowych można jeść chleb Dukana??? Bo na forum z przepisami pisało, że tak, ale jakoś nie mam do tego zaufania, bo w sumie to są same otręby...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Evick Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy na czas 2 tygodniowego urlopu z rodziną (za tydzień) nie przejść na fazę utrwalania. Potem wrócę do dietki, ale już prawie 2 kg będę miała "odrobione" na utrwalaniu... Co wy na to?

Drugi pomysł mama taki, że przejdę na dietę 5 dni protein, 2 dni p+w. Na warzywkach nie chudnę, a na proteinach tak. W poniedziałek ważyłam 77,1 a dziś 75,9. A w środę były urodziny dziecka - i w sumie stwierdziłam, że wystarczy mi spróbować smak tortu czy ciastek i jest OK.

No i dzień dobry wszystkim.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Jeszcze raz ja. Dziewczyny, coś wam napiszę budującego. Już 2 miesiące diety, moja waga i wzrost są w podpisie. Na blogu zapisuję sobie wymiary, i dzisiaj porównałam te z początku (no nie z samego początku, ale prawie...)

biust: -7 cm
pas: -35 cm (chyba, że się pomyliłam...........)
biodra: -11 cm
udo: -5 cm

Matko, jakim ja gigantem byłam........!!!!!!!!!!!
Masz o 35 cm MNIEJ w talii i 11cm MNIEJ w biodrach :wow: gratulejszyn!
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:59   #3467
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ale tu cisza! Pewnie sobie ze swoimi TŻtami siedzicie w ten piątkowy wieczór, cooo? A ja zamiast sie uczyc do egzaminu to siedze na necie
Ale powiem wam, że nie wiem czy dobrze zrobiłam... zrobiłam sobie na weekend deserek z tych serków homo (mój najulubieńszy), ale nie było naturalnych wiec wziełam waniliowe (mają 2,5% tłuszczu), myslicie ze mogą byc???
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:41   #3468
DOROTA 358
Przyczajenie
 
Avatar DOROTA 358
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam!
Ja 3 dzien na proteinach -2kg mniej a przede mną jeszcze 10 razy tyle ale wierze, że dam radę
Mam prośbę do Blondilap lub do wiolqn czy ktoras z Was mogłaby podesłac mi ksiażkę??
Bede baaaaaardzo wdzieczna.
DOROTA 358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:40   #3469
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
nie było naturalnych wiec wziełam waniliowe (mają 2,5% tłuszczu), myslicie ze mogą byc???
mądrala - sprawdź zawartość węglowodanów na opakowaniu, bo w diecie Dukana ma być nie tylko jak najmniej tłuszczu, ale i węgli, a serek waniliowy pewnie jest słodzony
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 00:07   #3470
Czarna Angela
Raczkowanie
 
Avatar Czarna Angela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez DOROTA 358 Pokaż wiadomość
WITAM
Bardzo chetnie sie przyłączę, bo jak tak sobie czytam to myślę, że lżej bedzie DRUGI dzień na Dukanie za mną. Nie jest źle

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------


Widzę że posiadacie elektroniczna wersje z przepisam. Czy mogłybyście sie podzielic
podaj maila i Ci wysyłam pzdr
Czarna Angela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:27   #3471
onyx
Przyczajenie
 
Avatar onyx
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olesnica/szkocja
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

witam!!!
przebrnelam przez caly watek uffff ale warto bylo strasznie podoba mi sie ta dieta i super ze sie tu tak fajnie motywujecie. ja mam do zrzucenia jakies 10 kilo i wlasnie szperam zeby znalesc cos dla mnie ... i chyba znalazlam heheh super watek. mysle ze od poniedzialku sprobuje zaczac.

ps. moze mi ktos przeslac ta ksiazke z przepisami na maila? plizzzz
onyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:21   #3472
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
mądrala - sprawdź zawartość węglowodanów na opakowaniu, bo w diecie Dukana ma być nie tylko jak najmniej tłuszczu, ale i węgli, a serek waniliowy pewnie jest słodzony
Yyyy... za późno wyrzuciłam opakowania Ale chyba faktycznie sobie podaruje ten deserek, chociaż dzisiaj rano juz 1 cześć zjadłam


Kurcze, ja bym chciała żeby te głupie kg szybciej leciały! Jakaś niecierpliwa jestem na tej diecie A właśnie, ide sie pomierzyć, zobaczymy czy bedzie jakaś różnica za 4 dni proteinowe

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez onyx Pokaż wiadomość
witam!!!
przebrnelam przez caly watek uffff ale warto bylo strasznie podoba mi sie ta dieta i super ze sie tu tak fajnie motywujecie. ja mam do zrzucenia jakies 10 kilo i wlasnie szperam zeby znalesc cos dla mnie ... i chyba znalazlam heheh super watek. mysle ze od poniedzialku sprobuje zaczac.

ps. moze mi ktos przeslac ta ksiazke z przepisami na maila? plizzzz
No to witamy i zapraszamy Dieta naprawde bardzo fajna, szczególnie jak się kombinuje z produktami albo ściąg przepisy podawane przez Wiolqn

Dziewczyny jeżeli chcecie ksiażki z przepisami, to podawajcie od razu maile.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez DOROTA 358 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja 3 dzien na proteinach -2kg mniej a przede mną jeszcze 10 razy tyle ale wierze, że dam radę
Mam prośbę do Blondilap lub do wiolqn czy ktoras z Was mogłaby podesłac mi ksiażkę??
Bede baaaaaardzo wdzieczna.
3 dni i 2 kg mniej? Nieźle, nieźle, gratuluje Ja tyle miałam po 8 dniach
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:43   #3473
Halinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok/Manchester
Wiadomości: 103
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej.
U mnie kiepsko. Wczoraj 2 kg mniej a dziś waga prawie jak sprzed dietki (62,4) Co ja źle robię? Moze to wina problemów z "kupka". Macie jakieś sposoby na ten problem?

Jestem po obiadku. usmażyłam sobie jajka z szynką bez oleju.

czy ja tez mogę poprosić o książeczkę na e'maila? (halina_a@op.pl)
__________________
Mój blog http://www.scrappasja.blogspot.com/ Zapraszam
Halinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 14:49   #3474
DOROTA 358
Przyczajenie
 
Avatar DOROTA 358
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Czarna Angela Pokaż wiadomość
podaj maila i Ci wysyłam pzdr
Oto mail 358doris@wp.pl

Serdeczne dzięki !
DOROTA 358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:27   #3475
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ksiazeczki wyslane dajcie znac jakby byly problemy z otwarciem.

Ja dzis grzesze winem i deserem czekoladowym. Swiadomie. Odpracuje jutro. Dzis jest tak upalnie ze sie rozpuszczam i nawet nie dam rady reka ruszyc. CHyba burza nadciaga
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:28   #3476
onyx
Przyczajenie
 
Avatar onyx
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: olesnica/szkocja
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

to ja tez poprosze moj mail: black_onyx@tlen.pl
dziekuje i juz sie ciesze na sama mysl ...
onyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 20:00   #3477
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hihi jak Wam to nie sprawi problemu to ja też chciałabym książeczkę landi0909@wp.pl
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:08   #3478
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Heeej

Evick gratuluję utraconych centymetrów, naprawdę jest się czym chwalić ytlko pozazdrościć

U mnie jeśli chodzi o dietę to tak ooo... Ale waga się utrzymuje. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę miała już swój rower więc trochę pojeżdżę i pospalam

Ostatnio mam fazę na jogurty owocowe-chyba niedobór cukrów się odzywa... No ale piję, lepsze to niż inne słodkości
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:38   #3479
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzień dobry
Zaraz lece na zajęcia i exam na który nic nie umiem ale całe szczeście to już ostatnie zajęcia na tej #%@*%# uczelni
Ogólnie to waga nadal ani drgnie Ale wczoraj usłyszałam od paru ludzi, że brzuch mi sie stracił Tzn. nadal mam go sporo i do bez kompleksowego plażowania jeszcze mi daleko, ale... nawet TŻ zauważył

No i miałam się zmierzyć... wiem ze niedawno w talii miałam jakieś 82 o zgrozo! Tzn. ja ogólnie mam taką budowę, ze jestem "szeroka" w biodrach. Ciekawe ile teraz będzie w talii?

Trzymajcie się dziewczynki w ten kolejny już pochmurny dzień Wioqn zazdroszczę tego ciepełka... u mnie znowu woda w rzekach się strasznie podniosła
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 12:20   #3480
Klaudynka1225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczyny czy na tej diecie trzeba łykać jakieś preparaty witaminowe??
Klaudynka1225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.