...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 18:36   #4861
Zdeterminowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Dziś 7 dzień diety i nie mogę w to uwierzyć, ale ... na wadze 6kg mniej!!! na starcie miałam 93kg, teraz 87 jestem mega szczęśliwa i pełna optymizmu, dlatego dziewczynom, które tracą wiarę radzę więcej cierpliwości ! sukces to trzymanie się podstawowych zasad i niedopuszczanie do żadnych odstępstw i "grzeszków". No i woda, woda i jeszcze raz woda! w pracy może być kłopotliwe ciągłe bieganie do kibelka, ale co tam trzymam za NAS kciuki i nie dajcie się słabościom!
Zdeterminowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:21   #4862
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tym chudym nabiałem. Przecież on też zawiera węglowodany... Nawet więcej niż białka z tego co widze po składzie.
inka - zobacz sobie na skład chudego twarogu albo serka wiejskiego light Tam jest MASA białka i PRAWIE wcale węglowodanów i tłuszczu - to właśnie taki nabiał powinien być podstawą naszej diety, nawet jogurty nat. wypadałoby ograniczyć, bo tam stosunek węgli do białka już nie jest taki świetny (chociaż zależy od firmy, ja zawsze czytam etykiety i wybieram te najlepsze), a chude mleko to tylko jako dodatek do kawy w ilości parę łyżeczek dziennie

anicaa - serki homogenizowane naturalne (a nie słodzone waniliowe) są fajne w Lidlu - firma Pilos (3% tłuszczu) i w Tesco - ich firmowe, też chude.

Ja dziś drugi dzień na samych proteinach i już jeden mały grzeszek na koncie - mały lód Ale w sumie ja już prawie schudłam ten nabrany ostatnio kilogram, nie wiem czy jest sens długo ciągnąć tę dietę Postanowiłam do końca sierpnia wytrzymać na cyklu 3/3, ew. 4/3, ale nie chcę znowu za bardzo schudnąć, więc muszę się pilnować
Inna sprawa, że ostatnio trochę się rozpaliłam ale we wrześniu planuję zacząć ograniczać papierosy i potem rzucić, więc może dieta jeszcze mi się przyda, fajnie jest mieć ją (i Was ) w zanadrzu

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Dukanki!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:55   #4863
fatamorgana35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 50
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dzisiaj miałam mały kryzysik
ale poczytałam forum i już wszystko ok ,jak dobrze że można się tu podbudować
pozdrawiam forumowiczki
fatamorgana35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:02   #4864
naomi55
Przyczajenie
 
Avatar naomi55
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No właśnie dziewczynki, a jak to jest z tymi serkami i jogurtami?
Bo niby tam jest napisane że tylko te bez tłuszczu i cukru, ale moja przyjaciółka jadła wszystkie (nawet po 2 danio waniliowe dziennie) w fazie uderzeniowej, teraz kończy drugą i jest lżejsza o 11 kg.
Toteż dziś też zjadłam serek waniliowy, a co mi tam;]
__________________
There's nothing you can't do.
naomi55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:48   #4865
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam wszystkie dziewczyny.Gratuluj ę Zdeterminowana,to super wynik.Ja niestety stoję w miejscu ale tak jak wcześniej pisłam,mam@ i przybyło mi trochę wagi,wogóle czuję się strasznie jakbym miała za chwilę eksplodować.Wogóle to jestem w trakcie klimakterium ,uderzenia gorąca,słabości i @ która raz jest ,raz jej niema,albo ciągnie się przez pół miesiąca.Nie nie skarżę się,bo takich jak ja jest wiele kobiet i wiem że nie jestem sama.Będę walczyć jak lwica o każdy kilogram i mimo różnych przeszkód schudnę napewno,narazie straciłam 4 kg w ciągu 17 dni,ale od kilku dni waga stoi.Trzymam się zasad,nie grzeszę,jem tylko te produkty z listy,a efekty marne,ale dlamnie kazdy gram to sukces.Nie wiem co mogę zrobić żeby wkońcu ta waga się ruszyła szybciej,mam nadzieję że jak skonczy mi się@ to znów zacznie się utrata wagi

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

[QUOTE=ewik1962;13782016]Dzien dobry,
mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie w swoje szeregi.
Od 20 lipca jestem na Dukanie,schudlam 5,10 kg.
Od dawna probowalam pogodzic sie z mysla,ze pozostane
"puszysta" juz na zawsze.
Mam 47 lat i od 5 lat na HTZ(klimakterium...nieste y),kilka nieudanych
prob rzucenia palenia i namietnosc do slodyczy.
Probowalam schudnac ale nie dla mnie katowanie,liczenie kalorii
zreszta i tak nic to nie dawalo.
Mam 162 cm wzrostu,waga wyjsciowa 66,6 teraz 61,5.
Dukan jest moim ostatnim "rzutem na tasme",a teraz po miesiacu
juz sie sobie prawie podobam.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki[/QUWitam!Widzę że znalazłam bratnią duszę,ja też przechodzę przez klimakteriumKochana co to jest w porównaniu ze mną ja mam do stracenia 20kg.Będzie ciężko ale dam radę małymi kroczkami do przodu.Niestety ostatnie dni nie są dla mnie łaskawe,czuję się strasznie,ale wiem że będzie dobrze.Pozdrwaiam

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
witam was serdecznie!Zaczelam diete protal 7 dni temu za namowa mojego znajomego lekarza ktoremu udalo sie w 3 miesiace zrzucic 20kg i wyglada swietnie,ja mam do zrzucenai okolo 30kg z wagi 110kg,tak tak 110kg to straszne nienawidze tej liczny ale pochwalic sie moge ze juz 2kg jest mnie mniej po tych 7 dniach i mam bardzo duzo zapalu i checi do tej diety bo uwazam ze jest rewelacyjna i w koncu na diecie nie musze byc ciagle glodna tylko moge jesc ile mi sie podoba mam nadzieje ze moj cel bedzie sie coraz bardziej przyblizal.Pozdrawiam was serdecznie.
Witam!!!Jestem bardzo ciekawa,co na temat tej diety mówił Twój lekarz,może masz jakieś ciekawe wskazówki tyczące jadłospisu ?Gdy czytam takie wiadomości to wiara wzrasta o 100% że ja też mogę schudnąć,a gdybym zobaczyła osobę którą znam i schudła to bym już była na 200% pewna że mi się też uda.Widomo że każdy ma inny organizm i u każdego przebiega to inaczej,ale własnie takie przykłady dają motywację i podboduwują.Tak masz rację ja też jestem zadowolona że niemuszę się katować i chodzić wiecznie głodna.Tylko że tu powinno się jeść,a ja zjem trochę i już nie mogę,jestem pełna.Może wypijam za dużo wody,bo ok 4 litrów.Pozdrwaiam i życzę dalszych sukcesów
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 22:49   #4866
celina4
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 202
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ciekawe czy mi się udało



Sory to nie tu miało być

Edytowane przez celina4
Czas edycji: 2009-08-19 o 22:52
celina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 23:01   #4867
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
inka - zobacz sobie na skład chudego twarogu albo serka wiejskiego light Tam jest MASA białka i PRAWIE wcale węglowodanów i tłuszczu - to właśnie taki nabiał powinien być podstawą naszej diety, nawet jogurty nat. wypadałoby ograniczyć, bo tam stosunek węgli do białka już nie jest taki świetny (chociaż zależy od firmy, ja zawsze czytam etykiety i wybieram te najlepsze), a chude mleko to tylko jako dodatek do kawy w ilości parę łyżeczek dziennie

anicaa - serki homogenizowane naturalne (a nie słodzone waniliowe) są fajne w Lidlu - firma Pilos (3% tłuszczu) i w Tesco - ich firmowe, też chude.

Ja dziś drugi dzień na samych proteinach i już jeden mały grzeszek na koncie - mały lód Ale w sumie ja już prawie schudłam ten nabrany ostatnio kilogram, nie wiem czy jest sens długo ciągnąć tę dietę Postanowiłam do końca sierpnia wytrzymać na cyklu 3/3, ew. 4/3, ale nie chcę znowu za bardzo schudnąć, więc muszę się pilnować
Inna sprawa, że ostatnio trochę się rozpaliłam ale we wrześniu planuję zacząć ograniczać papierosy i potem rzucić, więc może dieta jeszcze mi się przyda, fajnie jest mieć ją (i Was ) w zanadrzu

Pozdrawiam serdecznie wszystkie Dukanki!
Jak miło by było też martwić się tym żeby zabardzo nie schudnąć,gratuluję. Mogę narazie tylko pozazdrościć i mieć nadzieję że za kilka miesięcy może też będę miała taki problem.Ale by było super.Jesteś wielka.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 06:20   #4868
anicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziękuje bardzo za odpowiedz ;] w sumie to dziś sie miło zdziwiłam wlazłam wreszcie na wagę bo chyba tydzień tego nie robi lam i jest 3 kg mniej ;] bardzo miły poczatek dnia ;] Wam też takich życzę ;] buziaki i powodzenia ;]
anicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 07:53   #4869
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

czesc dziewczyny, a ja to zalamana juz dzisiaj jestem, chyba odpadne
po 10 dniu minus 1 kg a trzymam sie niemal kurczowo chociaz raz uzylam cukru trzcinowego zamiast slodzika
wiem ze podczas kuracji hormonalnej waga gorzej spada i ciagle mam @ zupelnie poza kontrola ale czy dla takich jak ja to juz nie ma ratunku

lovegood ja slodzik do pieczenia w proszku kupilam w auchan, jest na stoisku z produktami bio tylko ze on nie jest na bazie aspartamu, byl jeszcze w plynie ale nie zdazylam doczytac

dziewczyny a zytnie otreby sa dopuszczalne? i co z tymi nalesnikami? da sie je jakos zrobic, probowalyscie moze?
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:07   #4870
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, a ja to zalamana juz dzisiaj jestem, chyba odpadne
po 10 dniu minus 1 kg a trzymam sie niemal kurczowo chociaz raz uzylam cukru trzcinowego zamiast slodzika
wiem ze podczas kuracji hormonalnej waga gorzej spada i ciagle mam @ zupelnie poza kontrola ale czy dla takich jak ja to juz nie ma ratunku

lovegood ja slodzik do pieczenia w proszku kupilam w auchan, jest na stoisku z produktami bio tylko ze on nie jest na bazie aspartamu, byl jeszcze w plynie ale nie zdazylam doczytac

dziewczyny a zytnie otreby sa dopuszczalne? i co z tymi nalesnikami? da sie je jakos zrobic, probowalyscie moze?
Didier - kochana nie załamuj się Czy na pewno jesz dużo białka? pijesz dużo wody? nie głodzisz się? (mam nadzieję).
Jeśli wszystko jesz i pijesz jak należy to tylko wina Twoich hormonów
Może w końcu @ się skończy a wtedy waga Cię totalnie zaskoczy jak zobaczysz parę kg mniej. Życzę Ci tego z całego serducha

U mnie waga w dół o 100 g Zostało ostatnie 600... oszaleć można. Po 5-ciu miesiącach P i P+W marzę o uczcie z wszystkimi grzeszkami
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:42   #4871
makinom33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam serdecznie. Podobnie jak Wy postanowiłam zastosować dietę protal w celu uszkodliwienia tego " czegoś " , co codziennie widzę w lustrze. Nie ukrywam, że powera dostałam po przeczytaniu tego bloga i bardzo się cieszę,że również mogę tutaj być. Mam głęboką nadzieję,że pomożecie mi pozbyć się tych wstrętnych kilogramów , które czepiły się mnie niczym przyslowiowy rzep. Pozdrawiam serdecznie.
Acha, od poniedziałku straciłam 1,2 kg, lecz długa droga przede mną , gdyż zalożenie to 25-28kg.
makinom33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 08:46   #4872
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja po 3 dniach I fazy mogę się pochwalić!!! -2,2kg

nie wiem czy sekretem diet nie są duże ilości wody - przewertowalam cały wątek i to była jedyna w miarę wspólna prawidłowość. Sama piję ok. 2l samej wody plus pewnie 0,5-1l w herbatkach i kawach
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:54   #4873
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

A ja mam pytanie czy mozna jesc a fazie proteinowej lub proteinowo-warzywnej np. gotowana kukurydze???tzn zle napisałam w proteinowej napewno nie ale w p+w??Gdzie kupujecie tego tunczyka w sosie własnym:-/??bo ja patrzałam w tesco i jest ale w sosie pomidorowym tylko albo w oleju ale nigdzie nie pisze ze w sosie własnym:-(

ja stoje z wagą i zaczynam miec doła:-/W miesiac tylko niecałe 3kg mi poszło:-(inne tyle zrzucaja w tydzien....fakt ze czasami zgrzeszyłam ale nie do przesady zeby tylko tyle mi spadło inne dziewczyny tez grzesza

Powiedzcie mi czy to mozliwe np ze robie brzuszki i troche tam nogi sobie pocwicze(cwiczenia) to miesnie nabieraja masy i dlatego tak jest ze nie widac spadku wagi??po ilu kg juz widzieliscie róznice w swoim wygladzie??Chodzi mi ze ogólnie ktos widział wasza zmianę a nie po spodniach.
Ja prowadze 5/5 a moze powinnam zmienic co??Np 6 białek/5 lub 4 p+w??Prosze Was o pomoc bo zalezy mi na schudnieciu zawsze marzyłam żeby wygladac jak inne szczupłe dziewczyny:-(zreszta jak kazda z nas
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:55   #4874
ewik1962
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Z calego serca zycze Ci powodzenia.Ale jestem pewna,ze jesli dasz rade na poczatku,
bedziesz miala motywacje do dalszej walki.
Jesli chodzi o wahania hormonalne,to warto brac HTZ-ja biore Gynodian Depot,
raz na m-c ewntualnie co 6 tyg(zaleznie od tego jak sie czuje)-jest to zastrzyk,nie
trzeba meczyc sie jak z tabletkami czy plastrami.
Jestem tez po operacji ginekologicznej i juz nie miesiaczkuje.
Dlatego bylam pewna,ze bedzie trudno...ale stosowalam diete uderzeniowa
jak Dukan przykazal i poszlo!
Teraz jest trudniej,waga stoi,troszke smutno(ale i tak jestem przeszczesliwa
ze dalam rade) jednak robie nadal swoje i czekam.Trzymaj sie!
ewik1962 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:57   #4875
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kredka131 Pokaż wiadomość
Didier - kochana nie załamuj się Czy na pewno jesz dużo białka? pijesz dużo wody? nie głodzisz się? (mam nadzieję).
Jeśli wszystko jesz i pijesz jak należy to tylko wina Twoich hormonów
Może w końcu @ się skończy a wtedy waga Cię totalnie zaskoczy jak zobaczysz parę kg mniej. Życzę Ci tego z całego serducha

U mnie waga w dół o 100 g Zostało ostatnie 600... oszaleć można. Po 5-ciu miesiącach P i P+W marzę o uczcie z wszystkimi grzeszkami
Witam! Nawet niewiesz jaką jesteś szczęściarą,choć wiem że musiałaś przejść tą drogę,ale jakie efekty.Ja teraz też mam trudne dni@ i waga stoi,ale wiem że to się zmieni.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:02   #4876
dorota57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam wszystkie "proteinki"- czytam Was od 2 dni!!!, ja 3 dzien na proteinach i powiem, że nawet mi się to podoba, zwlaszcza, że zawsze mogę do Was zajrzeć i doczytac to- czego nie ma w książce.O tej diecie dowiedziałam się od koleżanki, która już jest na IV etapie...ale jak wygląda!!!!!!!! I to mnie najbardziej zmotywowało.....Ona chciala "zleciec" z wagi 8 kg no, i udało się!!!!ja tez mam do stracenia jakies 7 kg, bo przy wzroscie 162, 67,5 to za duzo, zwlaszcza, że nie mieszcze sie w moje ulubione ciuchy i "oponka " mi sterczy mimo, ze ją wciągam....pozdrawiam cieplutko .
dorota57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:04   #4877
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy mozna jesc a fazie proteinowej lub proteinowo-warzywnej np. gotowana kukurydze???tzn zle napisałam w proteinowej napewno nie ale w p+w??Gdzie kupujecie tego tunczyka w sosie własnym:-/??bo ja patrzałam w tesco i jest ale w sosie pomidorowym tylko albo w oleju ale nigdzie nie pisze ze w sosie własnym:-(

ja stoje z wagą i zaczynam miec doła:-/W miesiac tylko niecałe 3kg mi poszło:-(inne tyle zrzucaja w tydzien....fakt ze czasami zgrzeszyłam ale nie do przesady zeby tylko tyle mi spadło inne dziewczyny tez grzesza

Powiedzcie mi czy to mozliwe np ze robie brzuszki i troche tam nogi sobie pocwicze(cwiczenia) to miesnie nabieraja masy i dlatego tak jest ze nie widac spadku wagi??po ilu kg juz widzieliscie róznice w swoim wygladzie??Chodzi mi ze ogólnie ktos widział wasza zmianę a nie po spodniach.
Ja prowadze 5/5 a moze powinnam zmienic co??Np 6 białek/5 lub 4 p+w??Prosze Was o pomoc bo zalezy mi na schudnieciu zawsze marzyłam żeby wygladac jak inne szczupłe dziewczyny:-(zreszta jak kazda z nas
Witaj wśród Dukanek
Kukurydza zabroniona - wyraźnie podana w książce Dukana, więc niestety odpada.
Jeśli chodzi o grzeszki, to nie chodzi o to że sie przytyje jak się zje np loda Tylko proces spalania tkanki tłuszczowej się zatrzymuje. Cały proces diety sie zatrzymuje. Więc nawet jeśli następnego dnia po lodzie idziesz dalej z dietą, to dla organizmu jest to jakby proces od początku. Być może stąd tak powolny spadek wagi?
Ćwiczenia natomiast nie są zalecane podczas I i II fazy ze względu na zbyt duże obciążenie dla organizmu samą dietą. Nie wiem natomiast czy aż tak mocno przybywa tkanki mięśniowej, bo kompletnie się na tym nie znam

Tuńczyki w sosie własny widziałam nawet w zwykłych supersamach ale pewnie najlepiej zapytać w typowym rybnym

Co do wyglądu, to u mnie znajomi widzieli jak zleciałam pierwsze 5 kilo, że brzuch mi spadł... Na twarzy było widać po 10 kg
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:05   #4878
ewik1962
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy mozna jesc a fazie proteinowej lub proteinowo-warzywnej np. gotowana kukurydze???tzn zle napisałam w proteinowej napewno nie ale w p+w??Gdzie kupujecie tego tunczyka w sosie własnym:-/??bo ja patrzałam w tesco i jest ale w sosie pomidorowym tylko albo w oleju ale nigdzie nie pisze ze w sosie własnym:-(

ja stoje z wagą i zaczynam miec doła:-/W miesiac tylko niecałe 3kg mi poszło:-(inne tyle zrzucaja w tydzien....fakt ze czasami zgrzeszyłam ale nie do przesady zeby tylko tyle mi spadło inne dziewczyny tez grzesza

Powiedzcie mi czy to mozliwe np ze robie brzuszki i troche tam nogi sobie pocwicze(cwiczenia) to miesnie nabieraja masy i dlatego tak jest ze nie widac spadku wagi??po ilu kg juz widzieliscie róznice w swoim wygladzie??Chodzi mi ze ogólnie ktos widział wasza zmianę a nie po spodniach.
Ja prowadze 5/5 a moze powinnam zmienic co??Np 6 białek/5 lub 4 p+w??Prosze Was o pomoc bo zalezy mi na schudnieciu zawsze marzyłam żeby wygladac jak inne szczupłe dziewczyny:-(zreszta jak kazda z nas
Tunczyka w soie wlasnym-kawalki kupisz w biedronce za ok 4 zl.
W prownaniu z kupionymi gdzie indziej jakosc jest zaskakujaco dobra
ewik1962 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:07   #4879
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez makinom33 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Podobnie jak Wy postanowiłam zastosować dietę protal w celu uszkodliwienia tego " czegoś " , co codziennie widzę w lustrze. Nie ukrywam, że powera dostałam po przeczytaniu tego bloga i bardzo się cieszę,że również mogę tutaj być. Mam głęboką nadzieję,że pomożecie mi pozbyć się tych wstrętnych kilogramów , które czepiły się mnie niczym przyslowiowy rzep. Pozdrawiam serdecznie.
Acha, od poniedziałku straciłam 1,2 kg, lecz długa droga przede mną , gdyż zalożenie to 25-28kg.
Witamy w naszym gronie,ja też mam dużo do zgubienia,ale żeby nie to forum to niewiem czy bym przetrwała,dziewczyny mają super rady i zawsze można na nie liczyć.Ja zaczełam 18 dni temu więc dopiero raczkuję i cały czas czytam ,czytam i się doszkalam.Jedno wiem napewno,stracisz te kilogramy napewno
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 09:16   #4880
makinom33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzięki Betii5 za te słowa, łapie Ciebie za rąsie i lecimy razem w dół z tymi naszymi kiloskami. Może zabrzmi to dziwnie bądź śmiesznie, ale przestawiłam się totalnie, łącznie z psychiką. Pomijam już sny i wizje, ale nawet zakupy w sklepie zaczynam od wartości składników, a nie jak kiedyś tylko i wyłącznie smaku.
makinom33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:25   #4881
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć Kredka,napisz mi jakich produktów używałaś,chodzi mi o nabił,bo różnie to jest z tymi węglowodanami.Naprzykład mleko 0% białko3,2-węgowodany4,7-tłszcz0,0.Serek piątnica lekki0%białko18,5-węgowodany3,5-tłuszcz o.Jogurt "olma"białka 4,1-węgowodany7,1-tłuszcz 0%.Kefir0%białko3,3-węglowodany9,0-tłuszcz0,05.Staram się jak tylko to możliwe wybierać produkty i jak najmiejszej ilości tłuszczu i węgolwodanów,ale jak widać na przykładzie mleka że to nie jest proste .Bardzo proszę Cię o rady,jeszcze jedno,trzeba jeść,czym więcej tym lepiej,a ja ostatnio jem bo muszę,ale jestem tak pełna ,a może za dużo wody wypijam ,ok4l?
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:32   #4882
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy mozna jesc a fazie proteinowej lub proteinowo-warzywnej np. gotowana kukurydze???tzn zle napisałam w proteinowej napewno nie ale w p+w??Gdzie kupujecie tego tunczyka w sosie własnym:-/??bo ja patrzałam w tesco i jest ale w sosie pomidorowym tylko albo w oleju ale nigdzie nie pisze ze w sosie własnym:-(

ja stoje z wagą i zaczynam miec doła:-/W miesiac tylko niecałe 3kg mi poszło:-(inne tyle zrzucaja w tydzien....fakt ze czasami zgrzeszyłam ale nie do przesady zeby tylko tyle mi spadło inne dziewczyny tez grzesza

Powiedzcie mi czy to mozliwe np ze robie brzuszki i troche tam nogi sobie pocwicze(cwiczenia) to miesnie nabieraja masy i dlatego tak jest ze nie widac spadku wagi??po ilu kg juz widzieliscie róznice w swoim wygladzie??Chodzi mi ze ogólnie ktos widział wasza zmianę a nie po spodniach.
Ja prowadze 5/5 a moze powinnam zmienic co??Np 6 białek/5 lub 4 p+w??Prosze Was o pomoc bo zalezy mi na schudnieciu zawsze marzyłam żeby wygladac jak inne szczupłe dziewczyny:-(zreszta jak kazda z nas
kukurydza jest niedozwolona bo kazda postacia niestety. Zbyt maczysta, za duzo wegli.

tunczyka w sosie wlasnym widzialam w biedronce, stokrotce i kazdym markecie.

jezeli cwiczysz to owszem moze to miec wplyw na wage. Wiadomo miesnie waza wiecej niz tluszczyk. Waga jest strasznie subiektywna, lepiej sie mierzyc.

Jezeli dasz rade to doktorek zaleca rowniez 5/2, dosc restrykcyjne, przez jakis czas szlam tym trybem ale nie zauwazylam jakiegos fenomenalnie szybciego spadku wagi. Teraz robie piatek-niedziela warzywa bo w weekend trudniej wytrwac a poniedzialek-czwartek bialka.

Zdrowy spadek wagi to 0.5-1kg tygodniowo wiec nie zalamujcie sie jezeli nie chudniecie blyskawicznie. Nalezy pamietac ze im szybszy sspadek wagi tym wieksze prawdopodobienstwo jo-jo. A wiec powinnysmy sie cieszyc ze leci powolutku bo to daje organizmowi czas do zaakceptowania nowej wagi.

Ostatnie kilka godzin do urlopu. Jak mi sie nie chce siedziec w pracy. Wylatujemy jutro rano wiec trzeba czyscic lodowke. Ja dzis mam dzien kefirowy, bo musze je wszystkie wypic (lepiej zeby grzeszne cialo mialo peknac niz Bozy dar mial sie zmarnowac - jak mawiala moja babcia)

beti z reguly jest tak ze jak produkt ma obnizona zawartosc tluszczu to by nadrobic spadek jakosc i konsystencji oni dodaja wiecej wegli (zageszczacze), cukru. Wydaje mi sie ze jak juz trzeba wybierac to lepiej nabial z odrobina tluszczu a z jak najmniejsza iloscia wegli. Bo tluszcz mimo wszystko jest potrzebny np do wchlaniania sie niektorych witamin.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:35
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:32   #4883
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez makinom33 Pokaż wiadomość
Dzięki Betii5 za te słowa, łapie Ciebie za rąsie i lecimy razem w dół z tymi naszymi kiloskami. Może zabrzmi to dziwnie bądź śmiesznie, ale przestawiłam się totalnie, łącznie z psychiką. Pomijam już sny i wizje, ale nawet zakupy w sklepie zaczynam od wartości składników, a nie jak kiedyś tylko i wyłącznie smaku.
Tak kochana ,nastawienie psychiczne do diety jest bardzo ważne,ja też już inaczej robię zakupy.Jak czytam o naszej Kretce ,która zgubiła już swoje kilogramy i musi zmieniać garderobę to aż serce się śmieje.Tak sobie myślę że jak jej się udało to my też musimy sobie poradzić,więc lecimy sobie pomaleńku w dół.Powodzenia życzę Tobie i reszcie naszej rodzinki DUKANOWSKIEJ.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:45   #4884
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

makiinom33 witamy Cie i powiem ci ze mozemy tracic to razem bo ja tez mam gdzies z 30kg do zrzucenia ja juz jestem tak nastawiona ze wiem ze uda mi sie tego dokonac

betii5 rad od moojego znajomego doktora to zadnych konkretnych nie dostalam przyniosl mi ksiazke ale jak patrze na niego jak on teraz wyglada no to az chce mi sie isc i zjesc bialeczko heheh ogolnie to kazal naprawde pic duzo plynow,i jest tak zeby byc najedzonym i nie dopuszczac do glodu.
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:48   #4885
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez betii5 Pokaż wiadomość
Cześć Kredka,napisz mi jakich produktów używałaś,chodzi mi o nabił,bo różnie to jest z tymi węglowodanami.Naprzykład mleko 0% białko3,2-węgowodany4,7-tłszcz0,0.Serek piątnica lekki0%białko18,5-węgowodany3,5-tłuszcz o.Jogurt "olma"białka 4,1-węgowodany7,1-tłuszcz 0%.Kefir0%białko3,3-węglowodany9,0-tłuszcz0,05.Staram się jak tylko to możliwe wybierać produkty i jak najmiejszej ilości tłuszczu i węgolwodanów,ale jak widać na przykładzie mleka że to nie jest proste .Bardzo proszę Cię o rady,jeszcze jedno,trzeba jeść,czym więcej tym lepiej,a ja ostatnio jem bo muszę,ale jestem tak pełna ,a może za dużo wody wypijam ,ok4l?
Hej betii5 No własnie ja nie patrzyłam na węglowodany w nabiale... Tylko na tłuszcz. Im mniej tłuszczu tym lepiej. Węglowodany w nabiale to głównie laktoza czy coś tam... Nie przejmowałam się.
A mleko do kawy używałam 1,5% a nie zero, bo takie nic nie zabieli mi kawki Kefiry również 1,5%, twarogi jedynie 0% - polecam Łubnicki! pycha bo nie kwaśny... Czasem jogurt Danon naturlany z 1,5% tłuszczu...
Co do jedzenia - jedz tylko wtedy gdyś głodna a nie że często... Tzn ja tak miałam że jadłam ZAWSZE śniadanie i obiad... a pomiędzy rzadko, chyba że czułam głód. Czasem rzeczywiscie miałam 2 posiłki dziennie, bo był upał i nie chciało mi się jeść... piłam za to dużo wody.
Nadmiaru wody nie ma wiec mozesz pić ile chcesz... Jedynie z jedzeniem - jak jesteś pełna to nie jedz
I najważniejsza rada: słuchaj swojego organizmu jak masz przesyt to nie wpychaj w siebie na siłe, jak chce coś słodkiego to Cola Light, jak ma ochotę na pizzę to... zjedz szyneczkę hi hi!
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:04   #4886
mandziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Proteinki :

baaaaardzo dlugo tu nie zagladalam i widze ze pojawilo sie wiele nowych zapalencow

Dietke prowadze juz pol roku i przyznam ze jest to najlepsza dieta jaka stosowalam kedy kolwiek

Schudlam 14 kg zaczynajac od okolo 69 kg ( kazda waga inaczej pokazywala )
-wzrotst 169 .
kontynuuje diete bo mi pasuje ten sposob odzywiania i chce utrzymac wage troszke na swoich zasadach a przy okazji zzucicc jeszcze moze z 3 kg

wiele nawykow zywieniowych pozostanie mi mam nadzieje do konca zycia - jem duzo a chudne podkrecilam metabolizm nawet wyjezdzajac na urlop jadlam normlanie a nawet zle i przytylam 3 kg ktore moment mi spadly po powrocie

zawsze bede polecac te dietke tylko pamietajccie dziewuszki o warzywach lub witaminkach zdrowie najwazniejsze!!!

trzymam kciuki za Was i pozdrawiam goraco !
mandziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:36   #4887
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez anicaa Pokaż wiadomość
Witam drogie koleżanki,
postanowiłam dołączyć do dyskusji ponieważ sporo czytam waszych wypowiedzi i są mi one bardzo pomocne. Jestem 8 dzień na diecie obecnie na warzywkach i w sumie jestem zadowolona.
mam tylko pytanie co do serków homogenizowanych - nie mogę znaleźć żadnych bez dużych ilości cukrów i tłuszczu. Jeśli możecie podpowiedzieć jakiegoś producenta będę bardzo wdzięczna ;]
serek homogenizowany Pilos z Lidla
Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy mozna jesc a fazie proteinowej lub proteinowo-warzywnej np. gotowana kukurydze???tzn zle napisałam w proteinowej napewno nie ale w p+w??Gdzie kupujecie tego tunczyka w sosie własnym:-/??bo ja patrzałam w tesco i jest ale w sosie pomidorowym tylko albo w oleju ale nigdzie nie pisze ze w sosie własnym:-(

ja stoje z wagą i zaczynam miec doła:-/W miesiac tylko niecałe 3kg mi poszło:-(inne tyle zrzucaja w tydzien....fakt ze czasami zgrzeszyłam ale nie do przesady zeby tylko tyle mi spadło inne dziewczyny tez grzesza

Powiedzcie mi czy to mozliwe np ze robie brzuszki i troche tam nogi sobie pocwicze(cwiczenia) to miesnie nabieraja masy i dlatego tak jest ze nie widac spadku wagi??po ilu kg juz widzieliscie róznice w swoim wygladzie??Chodzi mi ze ogólnie ktos widział wasza zmianę a nie po spodniach.
Ja prowadze 5/5 a moze powinnam zmienic co??Np 6 białek/5 lub 4 p+w??Prosze Was o pomoc bo zalezy mi na schudnieciu zawsze marzyłam żeby wygladac jak inne szczupłe dziewczyny:-(zreszta jak kazda z nas
smaczny jesdt tuńczyk z biedronki, od 24.08 bedzie w promocji po 3,49
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:21   #4888
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
smaczny jesdt tuńczyk z biedronki, od 24.08 bedzie w promocji po 3,49
3.49 w promocji? to takie ceny w Polsce sa? ja pamietam jak kupowalam po 1.90. Ja tutaj place okolo 2zl za puszke. Az strach wracac
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:22   #4889
makinom33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

makiinom33 witamy Cie i powiem ci ze mozemy tracic to razem bo ja tez mam gdzies z 30kg do zrzucenia ja juz jestem tak nastawiona ze wiem ze uda mi sie tego dokonac

betii5 rad od moojego znajomego doktora to zadnych konkretnych nie dostalam przyniosl mi ksiazke ale jak patrze na niego jak on teraz wyglada no to az chce mi sie isc i zjesc bialeczko heheh ogolnie to kazal naprawde pic duzo plynow,i jest tak zeby byc najedzonym i nie dopuszczac do glodu.[/QUOTE]

Misia , w stadzie siła , tez jestem nastawiona pozytywnie i przyznam sie szczerze, że już dawno nie byłam pewna czegoś aż tak bardzo.
makinom33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 11:50   #4890
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
3.49 w promocji? to takie ceny w Polsce sa? ja pamietam jak kupowalam po 1.90. Ja tutaj place okolo 2zl za puszke. Az strach wracac
Życie
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.