...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 18:20   #4951
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

kurcze właśnie zgłupiałam.... wydawało mi się, że placuszki z otrębów można jeść w I fazie, a nie dopiero w II...

kto mi pomoże jak to w końcu z nimi jest? bo chyba nieświadomie zgrzeszyłam dzisiaj ;/
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:41   #4952
Zdeterminowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Eh, dziewczęta, fajnie tu wpaść przynajmniej raz dziennie i podbudować się jutro zaczynam P+W cieszę się tym bardziej, że ze względu na ilość kg, które chcę zrzucić przedłużyłam fazę uderzeniową do 9 dni... ale warto było - na wadze 7kg mniej
Landi - gratulacje i powodzenia życzę wszystkim udanego weekendu bez grzeszków

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

NIKANU, placuszki otrębowe można już w pierwszej fazie jeść (przynajmniej tak pisze w książce ) ja przynajmniej je wcinałam i niczemu to nie przeszkodziło
Zdeterminowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:12   #4953
Assafi
Raczkowanie
 
Avatar Assafi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 73
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam, ja dzis drugi dzien II fazy :d
Dzis bylam w sklepie i nakupwoalam jogurtow bez tluszczu bo byla niezla oferta, tanio i drugi gratis, kupilam 4 8 malych z innej wiec mam cala lodowe jogutrow
Na dodatke zrobilam dzis sernik na zmino, bo przyszla mnie ochota na cos slodkiego, a ze nie wiele mozna to...mam nadzieje, ze bedzie dobry.
Assafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:02   #4954
wizazmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

WITAM WSZYSTKICH ;-)
Dzisiaj kupiłam książke "Nie potrafie schudnąć" i zamierzam przejsc na te diete od poniedzialku bądz z 1 września Mam kolezanke ktora jest na tej diecie... przez ponad 2 miesiące schudła jakies 10 kg! i wyglada rewelacyjnie .SĄ EFEKTY!nie tyko zrzuca zbędna kilogramy ale POZBYŁA SIĘ cellulitu!!!!!!!!i stwierdziła ze do tego jedzenia co wskazuje ksiązke lub do wyrzeczeń idzie sie przyzwyczaić.

P.S. Alkohol pije z cola light (mimo,ze alkohol w zadnej diecie nie wskazany tak jak juz mowilam SA rezultaty)


Mam nadziej,ze i mnie sie uda...
POZDRAWIAM
wizazmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:04   #4955
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mi bratowa mówiła że placuszki można jeść cały czas, byle nie przekraczać dziennej dozwolonej porcji otrębów, czyli 3 łyżki

ja schudłam 7kg, po czym teraz pewnie te kilogramy mi wrócą z nadwiązką
jem normalnie, jedynie tą tabliczkę czekolady zjadłam z takich pustych kalorii raczej ciągnie mnie na warzywka i owoce
zobaczymy ile przytyję wiem tylko tyle, że jak tylko będę mogła to wracam do Dukana
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:04   #4956
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Zdeterminowana gratulację za***isty wynik.

Ja mam dziś brzuch wzdęty pod piersi,no nie wiem czemu
Dziś z warzywek zjadłam trochę pieczarek i papryki a rano pomidora.Nie chcę tak...źle się czuję.
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:51   #4957
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

landi - ja w ciąży przytyłam tylko 10 kg (w tym dziecko ważyło prawie 4 ), a po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi wyjściowej (stres i nieprzespane noce ). Jadłam na co miałam ochotę, z tym, że też na początku odrzuciło mnie od słodyczy a chciało mi się warzyw

Ja już po kolacji (placek Dukana z szynką i pomidorem), ale nie czuję się dzisiaj najlepiej - mam brzuch jak balon i trampka w gębie (tzn. sucho mi jakoś, chociaż już wypiłam prawie 2 l wody i piję nadal). Nic to, przeczekamy i nie damy się!

O! To mój setny wpis na forum

Edytowane przez Spinka25
Czas edycji: 2009-08-21 o 20:53
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 21:21   #4958
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Kupiłam książkę z 350 przepisami Dukana! Jeśli któraś z Was potrzebuje czegoś to walcie jak w dym!
No chyba, że już wszystkie macie ją...
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:25   #4959
neura
Raczkowanie
 
Avatar neura
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie nie zaglądałam przez prawie trzy dni i miałam teraz trochę lekturki .widzę że nasze grono coraz bardziej się powiększa miło to widzieć
dziś weszłam na wagę po ponad tyg , spodziewałam się większego spadku ubyło -o,7 kg ale po zastanowieniu doszłam do wniosku że nie jest żle to trzech tygodniach Dukana -3,3kg
Dziś miałam grila z rodziną , na szczęście mam dni z warzywkami , mama przygotowała mi szaszłyki z piersi kurczaka (1 dzień w macerowane w czosnku i przyprawie do kurczaka i pokrojone w kostki koło 2 cm-2cm) + pieczarki ,papryka czerwona i zielona i jak ktoś lubi cebulka , naprawdę pychotka zjadłam chyba 6 ,
Ciężko było się powstrzymać , sezon owocowy tak kusiły na krzaczkach i drzewach , nie wytrzymałam i parę malin podskubałam ale obyło sie bez większych grzeszków
pozdrawiam wszystkie Dukanki , damy radę
__________________
31.07-70,40kg
12.08-67,80
21.08-67,10
o3.09-65,80
06.o9-64,90
09.09-64,20
13.09-63,50
20.09-62,9

Edytowane przez neura
Czas edycji: 2009-08-21 o 21:27
neura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:37   #4960
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

neura owoce nie sa do kona zakazane tzn, mozesz zjesc dziennie porcje wielkosci sredniego jablka, no i wiadomo nie jakies bardzo slodkie.Ja dzisiaj zjadlam serek wiejski na obiad curry i na kolacje twarozek z tunczykiem i cos bardzo mnie wzdelo czuje nieprzyjemnie pelny brzuch,nie wiem dlaczego tak sie dzieje
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:50   #4961
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
neura owoce nie sa do kona zakazane tzn, mozesz zjesc dziennie porcje wielkosci sredniego jablka, no i wiadomo nie jakies bardzo slodkie.Ja dzisiaj zjadlam serek wiejski na obiad curry i na kolacje twarozek z tunczykiem i cos bardzo mnie wzdelo czuje nieprzyjemnie pelny brzuch,nie wiem dlaczego tak sie dzieje
Owoce - owszem są dozwolone.... ale w III fazie diety... czyli gdy się osiągnie upragnioną wagę i trzeba ją ustabilizować
Nie mylcie faz w diecie moje drogie - bo to ważne by nie wprowadzać do jadłospisu produktów które nie są na liście.
Heh! czuje się jak protalowa strażniczka
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 22:05   #4962
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Zdeterminowana Pokaż wiadomość
Eh, dziewczęta, fajnie tu wpaść przynajmniej raz dziennie i podbudować się jutro zaczynam P+W cieszę się tym bardziej, że ze względu na ilość kg, które chcę zrzucić przedłużyłam fazę uderzeniową do 9 dni... ale warto było - na wadze 7kg mniej
Landi - gratulacje i powodzenia życzę wszystkim udanego weekendu bez grzeszków

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

NIKANU, placuszki otrębowe można już w pierwszej fazie jeść (przynajmniej tak pisze w książce ) ja przynajmniej je wcinałam i niczemu to nie przeszkodziło
Zdeterminowana gratuluję wynik jest niesamowity.Jak ty to robisz dziewczyno?U mnie idzie wolno.przez 19 dni zgubiłam tylko5 kg,ale i tak się cieszę

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Zdeterminowana gratulację za***isty wynik.

Ja mam dziś brzuch wzdęty pod piersi,no nie wiem czemu
Dziś z warzywek zjadłam trochę pieczarek i papryki a rano pomidora.Nie chcę tak...źle się czuję.
Tak mi się coś wydaje że może cię wydeło po papryce,ja ostatnio też tak miałam,tylko jadłam jeszcze ogórka zielonego i czasem właśnie tak mam.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
neura owoce nie sa do kona zakazane tzn, mozesz zjesc dziennie porcje wielkosci sredniego jablka, no i wiadomo nie jakies bardzo slodkie.Ja dzisiaj zjadlam serek wiejski na obiad curry i na kolacje twarozek z tunczykiem i cos bardzo mnie wzdelo czuje nieprzyjemnie pelny brzuch,nie wiem dlaczego tak sie dzieje
Może coś przeoczyłam ,ale owoce napewno są zabronione,dopiero w fazie stabilizacyjnej i to nie wszystkie.Ale może coś pomieszałam,wiem że byłam bardzo zawiedziona że niema owoców.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kredka131 Pokaż wiadomość
Owoce - owszem są dozwolone.... ale w III fazie diety... czyli gdy się osiągnie upragnioną wagę i trzeba ją ustabilizować
Nie mylcie faz w diecie moje drogie - bo to ważne by nie wprowadzać do jadłospisu produktów które nie są na liście.
Heh! czuje się jak protalowa strażniczka
Właśnie takich strażniczek nam potrzeba żeby nie zabrnąć w dziki zaułek.Takie rady to cenny skarb!!!
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:08   #4963
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kredka131 Pokaż wiadomość
Owoce - owszem są dozwolone.... ale w III fazie diety... czyli gdy się osiągnie upragnioną wagę i trzeba ją ustabilizować
Nie mylcie faz w diecie moje drogie - bo to ważne by nie wprowadzać do jadłospisu produktów które nie są na liście.
Heh! czuje się jak protalowa strażniczka
Ja też właśnie miałam pisać, że owoce w I i II fazie są ZABRONIONE!!!

pluszowa misia - skąd Ty wzięłaś taką informację?

Edytowane przez Spinka25
Czas edycji: 2009-08-21 o 22:10
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:13   #4964
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

od lekarza ktory stosowal ta diete znajomego lekarza

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

no ale oczywiscie nie bede nikogo namawiac sama prawie nie jem owocow tzn czasem skusze sie na malinke czy dwie,no ale jak uwazacie nie bede sie z wami spierac ja tylko mowie to co powiedzial mi lekarz i po ktorym widac rewelacyjne efekty
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:15   #4965
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No to chyba, że sam zmodyfikował tę dietę i wymyślił jakąś nową bo Dukan wyraźnie pisze co można jeść (patrz: pierwszy post tego wątku) i owoców tam NIE MA (chodzi mi oczywiście o I i II fazę)

Edytowane przez Spinka25
Czas edycji: 2009-08-21 o 22:16
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:18   #4966
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ie musze patrzec na post bo mam ksiazke i wiem ze nie ma tam owocow ale z racji tego ze jest lekarzem zajmujacym sie sprawami diety uznal ze taka ilosc owocow nikomu w niczym nie przeszkodzi jezeli ktos nie umie bez nich zyc.Oczywiscie zeby nie bylo na mie ataku to niech kazdy robi jak uwaza zeby nie bylo ze pluszowa misia zla
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie

Edytowane przez pluszowa misia
Czas edycji: 2009-08-21 o 22:24
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:24   #4967
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Betii ,a te otręby zostają na tym mięsku po upieczeniu ? Zamiast w foli to chyba można w rękawie.
Ja sobię właśnie naszykowałam placuszki otrębowe.Gołąbki będę robić we wtorek oczywiście w podwójnej wersji będzie to mój ostatni dzień p/w
i będą też to dni przed @ zobaczymy.
Kurcze zapomniałam,że można pić kefir a lubię.

No właśnie moja koleżanka się śmiała,że się odchudzam,a j jej przypomniałam,że ona też się kiedyś odchudzała.Wypaliła mi,że ona miała wtedy 18 lat to znaczy,że co.że jak ja mam 40 to już mi się nic nie należy
Tak otręby zostają na mięsku i było pyszne.Kochana a jak u Ciebie z wagą,bo u mnie bardzo powoli idzie w dól,ale idzie.Ja mam nadzieję że za kilka dni mi się skończy@ i będzie lepiej.Co do tej wypowiedzi o odchudzaniu to naprawdę niektóre kobiety mają smieszne rozumowanie.A my będziemy robić wszysto żeby wyglądąć fajnie nawet po 50.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:26   #4968
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

pluszowa misia - ale to już nie jest dieta Dukana, tylko Twojego znajomego lekarza. Kurcze, denerwuje mnie jak ktoś mówi, że to "nie zaszkodzi", albo się stosuje daną dietę, albo nie. Ja np. nie umiem żyć bez lodów i co - 1 lód dziennie też nie zaszkodzi? Jak jecie owoce na Dukanie, to proszę bardzo, ale nie mylmy pojęć - to jest w ramach "grzechu", a nie diety
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:42   #4969
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
ie musze patrzec na post bo mam ksiazke i wiem ze nie ma tam owocow ale z racji tego ze jest lekarzem zajmujacym sie sprawami diety uznal ze taka ilosc owocow nikomu w niczym nie przeszkodzi jezeli ktos nie umie bez nich zyc.Oczywiscie zeby nie bylo na mie ataku to niech kazdy robi jak uwaza zeby nie bylo ze pluszowa misia zla
Misiu kochana tu nikt na nikogo się nie złości,tylko jedna drugą pilnuje żeby nie zrobić jakiegoś niepotrzebnego błędu.Trzeba się wspierać.Dlatego jeśli masz jakieś rady od swojego lekarza to dziel się z nami,a każda z nas będzie wiedziała czy się do nich zastosować czy nie.Ja też życia bez owoców sobie nie wyobrażałam,ale na razie daje radę. A Twój lekarz napewno wie co mówi skoro jest dietetykiem,tylko jak się trzymam diety dukana to niestety jem tylko to co mi wolno. A czy on napewno jadł te owoce w dwóch pierwszych fazach?Pozdrawiam
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 22:44   #4970
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

kurde chyba napisalam wyraznie ze jak kto chce niech je owoce a jak nie to nie pozatym nie wierze ze kazda z nas tutaj jest az tak zacieta i przejdzie cala diete bez malego grzeszka takze prosze Cie nie zachowuj sie troche jak faktycznie strazniczka kazdego kto tutaj na tym forum jest.jezeli cie urazilam bardzo przepraszam ale to byla tylko moja wypowiedz i ajk widze bledna i odrazu skrytykowaa na maksa

Betii5 ja sie nie deneruje tylko nielubie jak ktos na kogos naskakuje z byle powodu z reszta chyba ogolnie beledem bylo ze sie odezwalam w tej kwesti.
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie

Edytowane przez pluszowa misia
Czas edycji: 2009-08-21 o 22:46
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:46   #4971
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
pluszowa misia - ale to już nie jest dieta Dukana, tylko Twojego znajomego lekarza. Kurcze, denerwuje mnie jak ktoś mówi, że to "nie zaszkodzi", albo się stosuje daną dietę, albo nie. Ja np. nie umiem żyć bez lodów i co - 1 lód dziennie też nie zaszkodzi? Jak jecie owoce na Dukanie, to proszę bardzo, ale nie mylmy pojęć - to jest w ramach "grzechu", a nie diety
Zgadzam się z Tobą całkowicie Spinko.Tylko to co jest na liście ,a reszta to grzeszki.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:57   #4972
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
kurde chyba napisalam wyraznie ze jak kto chce niech je owoce a jak nie
No właśnie nie, kochana, bo napisałaś:
Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
owoce nie sa do kona zakazane tzn, mozesz zjesc dziennie porcje wielkosci sredniego jablka
a to brzmi tak, jakby to było w wytycznych diety, a tak nie jest.

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
pozatym nie wierze ze kazda z nas tutaj jest az tak zacieta i przejdzie cala diete bez malego grzeszka
Ja też nie wierzę Ja sama "grzeszę" prawie codziennie i nie jestem strażniczką przestrzegania przez Was diety, tylko nazywania rzeczy po imieniu. Jak jemy owoce to to jest "grzech", a z Twojej pierwszej wypowiedzi mogłoby wynikać, że one są DOZWOLONE w diecie i nie zaszkodzą.

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
to byla tylko moja wypowiedz i ajk widze bledna i odrazu skrytykowaa na maksa
Ej, nie przesadzaj Kwestia niedogadania się i tyle. I nie naskoczyłam na Ciebie przecież tylko na Twojego znajomego lekarza, który Ci przekazał tą informację

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Pozdrawiam i dobranoc!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:02   #4973
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Widzę że robi się jakoś nieprzyjemnie,ja jestem tu dopiero 19 dni i nie jestem wszech widzącą,dlatego jak mam jakiś problem to pytam dziewczyn które mają staż po kilka miesięcy i też wiedzą o czym piszą. A jeśli czytasz to widzisz jak często się przyznają do swoich grzeszków. Ja osobiście nie wiem jak dlugo wytrzymam ale przez te 19 dni nie zgrzeszyłam z czego się bardzo cieszę.Mam dużo do zgubienia więc będę sie trzymać kurczowo dukana,skoro zaczęłam tą dietę to będę się do niej stosować.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Dziewczyny jesteśmy tu razem żeby się wspierać i niech tak zostanie .Dobrej nocy życzę
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:15   #4974
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Spinka25 no dobra niech ci bedzie nie naleze do osob lubiacych sie klocic szczegolnie o *******y :P, w takim razie to ja musze opierdzielic tego mojego lekarza ze mnie w blad wprowadza heheh (ale przyznam ze zjadlam pare owocow i nie zaszkodzilo to mojemu spadkowi wagi hihih no ale w takim razie zgrzeszylam
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 08:58   #4975
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczęta nie ma się co kłócić ani kajać. Każda jest dla siebie największym krytykiem - takie juz jesteśmy od urodzenia
Z tą strażniczką pod swoim adresem to żartowałam
Ale wracając do rzeczy.... zrzuciłam 19 kg na diecie Dukana, i oczywiście miałam też parę grzeszków - czyli wino raz na jakiś czas w dni P+W oraz ciasteczko
Najważniejsze to być świadomym że się zgrzeszyło, wcale niekoniecznie trzeba od razu o tym pisać i wracać "z pochyloną głową" do produktów dozwolonych hi hi!

Miłej soboty!
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:48   #4976
Baskerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziś od rana nadrabiam zaległości w czytaniu postów! Dużo się nas tutaj zrobiło! Aż miło!!! Ja już 5 dzień na I fazie. Wczoraj było -2 kg, dziś jeszcze się nie ważyłam. Wczoraj zrobiłam sobie dzień rybny, ale do łososia (mimo, że 4 dzień) dodałam pomidorki surowe i trochę białej-surowej- kapusty. Smak warzyw - nieoceniony!
Dziś mam w planach indyka i od razu zrobię większą ilość gotowanych pulpetów do zamrożenia i zjedzenia w tygodniu! Teraz mam tyle pracy, że nie mam nawet czasu na pisanie postów.... Nieustająco trzymam za nas wszystkie kciuki! I idę po zakupy (z tym serkiem homo, to pamiętam, że za dawnych czasów był taki firmy Rolnik - idę go szukać!). Pozdrawiam, B

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

A z kupowanych przeze mnie produktów polecam: serek piątnica 0%, jogurty zott 1%, kefir bakoma, tuńczyk w sosie własnym abba (takie niebieskie opakowanie), paluszki krabowe Vici i uwielbiam wodę Kinga Pienińska (nie wiem nawet jaką ma zawartość sodu). Mój patent na dni, kiedy głównie biegam po mieście to paczka paluszków i jogurt+kefir do torny i mam gotowe danie! Choć przyznaję, że (o dziwo) teraz muszę pamiętać o tym, żeby coś zjeść, niż pamiętać, żeby nie jeść ;-)
Baskerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:53   #4977
fatamorgana35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 50
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dzsiaj u mnie znowu grill,ale tak to jest jak ma się swoje podwórko
dzisiaj będzie cięzko bo same proteinki tylko będę wcinać
ale dam radę!
przygotowałam sobie rybkę do upieczenia i mięsko też już przyprawiłam
trzymajcie kciuki dukanki zeby obyło się bez grzeszków
fatamorgana35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:35   #4978
Assafi
Raczkowanie
 
Avatar Assafi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 73
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

A ja dzis zaczelam 3 dzien II fazy Tylko sie zmartwialam jak weszlam na wage bo juz bylo 61.5 a dzis 62.4 buuu co wcale mnie nie zadowala.
Dzis na obiad planuje zorbic nadziewane pieczarki, ale takiego grilla tez bym zjada mniam
Assafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:57   #4979
fatamorgana35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 50
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

nie przejmuj sie przyrostem
warzywa maja duzo wody i stad ta waga
ale jak przejdziesz do samych protein to ci to wszystko zleci
dukan też o tym pisze
fatamorgana35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 19:28   #4980
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej! A co tutaj dzisiaj taka cisza?
U mnie 2 dzień P+W, wczoraj i dziś zjadłam wszystkie warzywa, jakie były w domu (nie, żeby było tego dużo) i musiałam pojechać na zakupy - przy okazji zaopatrzyłam się w serki i jogurty. Dzisiaj miałam jakiegoś głoda i ratowałam się częstszym jedzeniem, na szczęście wszystko z dozwolonej listy Fajnie, że na tej diecie można jeść kiedy i ile się chce Teraz czuję się jakaś pełna, właśnie zjadłam jogurcik z otrębami, bo dzisiaj ani chlebka, ani placka Dukanowego nie będzie, to trzeba jakoś przyjąć dzienną dawkę otrębów Mam nadzieję, że jutro w kibelku będą efekty
A jak u Was z dietą?
wiolqn - hop, hop gdzie jesteś? Stęskniłam się
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.