Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-23, 13:01   #4801
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny ja takie straszne bóle przy @ miałam. Ledwo się ruszyć mogłam, nic nie pomagało. A po ciąży jak reka odjal, zero bólów


Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:05   #4802
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
i jeszcze... :

czeko- kolorek super nie doszukuj sie dziury w całym pieknie jest włoski tez ładne

a u nas sie rypie wizja świąt, my z TZtem chorzy (tzn przeziębieni, jakas infekcja, gardło, katar itp) a dzisiaj zaczyna mi brac córe. Ajj

bunny- jak nie urok to... babski żywot, do kitu! Jak to miło było nie miec @ przez ok 20 miesięcy.. odpoczywaj!
kurujcie sie tam wszyscy dużo osób teraz choruje....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:07   #4803
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

a ja już po farbie o niebo lepiej
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:12   #4804
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia, ja jestem troche nienormalna z tymi włosami, ale co ja zrobie, że podoba mi sie tyle kolorów włosow i chcialabym miec czesto inny? Mogłoby to byc na pstryk jeszcze bede myslec i dyskutowac z Tżtem ale rudy...

Dzieki, kurujemy sie jak mozemy- czyli TŻ pracuje ciągle, aktualnie na dworze, ja moge tylko apap w razie gorączki, i na przeziębienie pic herbate z lipy - bosko, a młodej kupiłam krople do nosa, masc majerankową, mam nadzieje, ze u niej na katarze sie skonczy
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:14   #4805
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że przecież jest taki blond wątek w którym kiedyś brałam udział... wchodzę a tu przeoczyłam chyba z 5 części tego wątku
ale wróciłam, może nie na stałe, ale co jakiś czas zaglądać będę
Dla tych co nie mają mojego fejs konta wstawiam moje aktualne foto w aktualnym kolorze, z którego jestem bardzo zadowolona włosy lśniące i coraz dłuższe! dawno nie miałam tak długich własnych włosów
ślicznie wyglądasz w tym kolorze, tak naturalnie
i nie wiem czy dobrze rozumiem ale wcześniej miałaś blond ? jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie w tym kolorze ten ciemny taaak do Ciebie pasuje
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:16   #4806
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć

Króliczku witaj w klubie ja też dostałam w momencie największego świątecznego biegania zapas tamponów w kieszeni dwa wielkie koble IBUMU i pojechałam było ciężko na szczęście dziś już trzeci dzień. Trzymaj się tam dzielnie


Mam pytanie do wszystkich blondyn otóż nie mam niestety w domu żadnego szamponu ani odżywki do farbowanych a chciałabym jakoś zakwasić włosy po farbowaniu i zastanawiam się czym. Czytałam że mogę umyć włosy płynem do higieny intymnej? mam Ziaję. Druga sprawa ponoć po takim myciu zakwaszającym piszą że dobrze jest nałożyć coś typowo emolientowego mogę nałożyć tą maseczkę Ziaji ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-ceramidy.html poza tym mam jeszcze w domu Kallosa Silk Odżywkę Garnier Awokado i Karite Elseve cement ceramidy iii... Isane niebieską ale za słaba jest dla mnie więc stosuję tylko jako OMO kiedy mi się przypomni albo jako odżywka przed odżywką/maską ze sposobu bunny
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:38   #4807
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
a ja już po farbie o niebo lepiej
pokazuj !!!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Lavia, ja jestem troche nienormalna z tymi włosami, ale co ja zrobie, że podoba mi sie tyle kolorów włosow i chcialabym miec czesto inny? Mogłoby to byc na pstryk jeszcze bede myslec i dyskutowac z Tżtem ale rudy...

Dzieki, kurujemy sie jak mozemy- czyli TŻ pracuje ciągle, aktualnie na dworze, ja moge tylko apap w razie gorączki, i na przeziębienie pic herbate z lipy - bosko, a młodej kupiłam krople do nosa, masc majerankową, mam nadzieje, ze u niej na katarze sie skonczy
Aha czyli norma- my też się z moim tak kurowaliśmy ostatnio że i on i ja musielismy pracowac



Byłam dzisiaj u gina na wizycie kontrolnej i przy okazji rozmawialam z nim o tym moim odstawieniu tabsów i on powiedział że na 100% pogorszenie się cery nie jest od tego... więc ja już sama nie wiem on mówi, że odstawienie tabletek nie ma wpłwu na wygląd cery.... i że jak mi nie przejdzie to mi przepisze tabletki anty typowo na trądzik czyli np. Dianę ale ja raczej podziękuje....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 15:43   #4808
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczynki kochane nie wiem do której będę, pacjentów zapisanych nie ma, mamy być w razie gdyby ktoś przyszedł "z bólem" mam nadzieję, że do 15 max wszystko byłoby ok, ale mogliby mnie poinformować o tym wcześniej, a nie dzień przed Wigilią a ja miałam rzeczy zaplanowane i muszę to wszystko zrobić dzisiaj a już mnie wszystko boli, od 3 dni stoje przy garach, sprzątam, prasuje mam dość już i jakoś nie czuję atmosfery tych Świąt w tym roku a mieliśmy iść na 15 do mojej mamy jutro, bo ona idzie no nockę do pracy

Bunny my ładowaliśmy tablet do tej pory aż był napis "bateria naładowana" i współczuję @ wg moich obliczeń ja dostanę w Nowy Rok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 17:06   #4809
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane nie wiem do której będę, pacjentów zapisanych nie ma, mamy być w razie gdyby ktoś przyszedł "z bólem" mam nadzieję, że do 15 max wszystko byłoby ok, ale mogliby mnie poinformować o tym wcześniej, a nie dzień przed Wigilią a ja miałam rzeczy zaplanowane i muszę to wszystko zrobić dzisiaj a już mnie wszystko boli, od 3 dni stoje przy garach, sprzątam, prasuje mam dość już i jakoś nie czuję atmosfery tych Świąt w tym roku a mieliśmy iść na 15 do mojej mamy jutro, bo ona idzie no nockę do pracy

Bunny my ładowaliśmy tablet do tej pory aż był napis "bateria naładowana" i współczuję @ wg moich obliczeń ja dostanę w Nowy Rok
Tak to jest z planowaniem zawsze wyskoczy coś innego. U mnie jest to samo. Zaplanowałam sobie dzisiejszy dzień i nic z moich planów nie wyszło.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 17:28   #4810
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
pokazuj !!!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



Aha czyli norma- my też się z moim tak kurowaliśmy ostatnio że i on i ja musielismy pracowac



Byłam dzisiaj u gina na wizycie kontrolnej i przy okazji rozmawialam z nim o tym moim odstawieniu tabsów i on powiedział że na 100% pogorszenie się cery nie jest od tego... więc ja już sama nie wiem on mówi, że odstawienie tabletek nie ma wpłwu na wygląd cery.... i że jak mi nie przejdzie to mi przepisze tabletki anty typowo na trądzik czyli np. Dianę ale ja raczej podziękuje....
Tylko wszystko to kwestia swiatła one w rzeczywistosci ani troche żółte nie są .

No u mnie też ostatnio jest ''chorobowo '' albo Adaś chory albo ja albo obydwoje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04010.jpg (67,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04007.jpg (73,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04004.jpg (108,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04001.jpg (95,1 KB, 33 załadowań)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 17:50   #4811
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Tylko wszystko to kwestia swiatła one w rzeczywistosci ani troche żółte nie są .
Śliczny blondzik! a oczyska to masz genialne
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 17:53   #4812
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Asiu jak dla mnie kolor jest naprawdę fajny



Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie z pracy, że jutro muszę iść na dyżur
o kurcze
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
dla porównania fotki w świetle dziennym. jak to umyję niebieskim szamponem z Joanny, to nie zrobi mi się zieleń czy coś, czy lepiej gencjaną spryskać? bo jak przed farbowaniem było mi szaro, tak teraz znowu wydaje mi się za ciepło no ale grunt, że jest w miarę jedna tonacja, bo przedtem miałam ciepły odrost i lodowatą resztę.. ale w gruncie rzeczy tamten kolor, gdbyby był minimalnie ciemniejszy i cieplejszy, to byłby super, a teraz to w ogóle nie wiem, co się dzieje..

ale wiecie co? jednego, czego nie mogę odmówić tej farbie, to kondycji włosów.. po zmyciu farby umyłam tym nowym szamponem Elseve różowym Nutri Gloss Cristal (boski jest!), na to maska zakwaszająca z Uny i na to wszystko odżywka z Ziaji intensywne wygładzanie b/s i włosy są tak miękkie, jakbym wyszła od fryzjera.. nigdy w życiu nie miałam takich włosów zaraz po farbowaniu, normalnie nie mogę przestać ich dotykać
jak dla mnie kolor boski
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja myje najpierw zwykłym szamponem a potem marionem dobrze że mi przypomniałaś- muszę sobie dokupić Mariona bo mi się kończy....[COLOR="Silver"]
czyli tak jak ja ale chciałam sie upewnić
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
a ja już po farbie o niebo lepiej
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Tylko wszystko to kwestia swiatła one w rzeczywistosci ani troche żółte nie są .

No u mnie też ostatnio jest ''chorobowo '' albo Adaś chory albo ja albo obydwoje
pięknie Ci wyszło
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 18:07   #4813
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane, mam chwile wiec korzystam z okazji i wpadam zyczyc Wam najwspanialsych swiat, zdrowka, ogrom szczescia i mnostwo milosci oczywiscie mikolaja bogatego albo lepiej trafionego

My jakos zyjemy, Antocha ma juz 2 tygodnie bywa ciezko, mam lekkiego baby bluesa wiec rycze regularnie co jakis czas. Troche z przemeczenia, troche z jakiejs bezradnosci, czasami mysle ze jestem beznadziejna i dziecko bardziej kocha dziadkow niz mnie i TZ bo maja wieksza wprawe w zajmowaniu sie nia no ale nic, musze sobies tym poradzic. Buziaki wesolych swiat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 18:38   #4814
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja również życze Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych, spędzonych w miłej i ciepłej atmosferze Świąt no i oczywiście wymarzonych prezentów
pisze dzisiaj bo jutro będę na pewno zabiegana bardzo
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 19:26   #4815
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nie wiem czy jutro dam radę wejść na komputer, tak więc już dzisiaj życzę Wam wesołych, spokojnych i radosnych Świąt kochane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 19:31   #4816
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kitkulka dasz rade ! Najważniejsze ,że dzidzia zdrowa i życzę żeby sie dobrze chowała

Ja musze Wam wyznac ,że te świeta to trudny okres w moim 29 letnim zyciu poniewaz mój tato jest bardzo chory i lada dzień może odejść. ;( ma 52 lata.
Ma raka złośliwego, choruje od kwietnia , od miesiąca leży na oddziale paliatywnym w szpitalu.

Jutro spędzi z nami ostatnia wigilie..... ( jeśli dożyje do jutra bo bardzo źle sie czuje)
Nie pisze już więcej bo klawiatura mi się zaleje od łez ......
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-12-23 o 19:33
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 20:26   #4817
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja również już dziś życzę Wam dziewczyny wesołych spokojnych i rodzinnych Świąt smacznych potraw i fajnych prezentów
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 20:44   #4818
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane, mam chwile wiec korzystam z okazji i wpadam zyczyc Wam najwspanialsych swiat, zdrowka, ogrom szczescia i mnostwo milosci oczywiscie mikolaja bogatego albo lepiej trafionego

My jakos zyjemy, Antocha ma juz 2 tygodnie bywa ciezko, mam lekkiego baby bluesa wiec rycze regularnie co jakis czas. Troche z przemeczenia, troche z jakiejs bezradnosci, czasami mysle ze jestem beznadziejna i dziecko bardziej kocha dziadkow niz mnie i TZ bo maja wieksza wprawe w zajmowaniu sie nia no ale nic, musze sobies tym poradzic. Buziaki wesolych swiat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Skąd ja to znam. Ja płakałam ponad tydzień w szpitalu. W domu na szczęście jakoś sie ogarnęłam. Ale wiedz że nikt nie zajmie się Twoim dzieckiem lepiej od Ciebie. A dla dziecka jesteś całym światem. Też miałam momenty gdy myślałam że moja córka woli dziadków, za to teraz ma 9 miesięcy iczasem nie chce iść z moich rąk do kogoś.innego, albo jak czasem widzi ze wychodzę to płacze. Jednak co Mama to Mama. Jedyne z czego teraz.mogę plakac to z przemęczenia. Bo nie dość że mam swoją kochaną córeczkę to dochodzi do tego większe dziecko czyli mój mąż, który męczy mnie bardziej od córki
Wesołych Świąt Wam życzę, pełnych miłości i radości.
A zafarbowalam włosy ta.palette a10 jutro pokaże co wyszło.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:50   #4819
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Moze zmienia ci sie struktura i niedlugo bedziesz miec fale
Wiem ze mozna sobie zaszkodzic, ale mocniej polecialo to i bol mniejszy juz w sumie nie boli chyba ibuprom w koncu sie przebil.

Na kregoslup ok ale mnie to skurcze bolaly a krwi prawie nic. Teraz jak poszlo to i bolu nie ma, u mnie najgorsze jest to polaczenie z cholernymi jelitami' ze jak skurcze macicy to ja z kibla wyjsc nie moge


Ale ze na wigilii w domu nie bedziesz? Masz nocny dyzur czy w dzien? Moj tz tez jutro w pracy ale skonczy o 15 mam nadzieje...


Ej lalki ile powinno sie ladowac tablet? Normalnie az pokaze ze ma 100% bateria czy pierwsze ladowania jakos dluzej jak kiedys telefon? W instrukcji nic nie ma.
Ale by były jaja jakby mi sie z takich drutow prostych fale porobiły

Ja tak sobie z termoforem na robiłam ze jak poszłam do łazienki na nastepny dzien to az na podłoge poleciało

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
i jeszcze... :

czeko- kolorek super nie doszukuj sie dziury w całym pieknie jest włoski tez ładne

a u nas sie rypie wizja świąt, my z TZtem chorzy (tzn przeziębieni, jakas infekcja, gardło, katar itp) a dzisiaj zaczyna mi brac córe. Ajj

bunny- jak nie urok to... babski żywot, do kitu! Jak to miło było nie miec @ przez ok 20 miesięcy.. odpoczywaj!
Dziekuje

Powiem wam ze z Wellą to juz sie nie rozstane Naprawde cudowna farba. Włoski pięknie błyszcza, kolor jest cudowny nawet mimo tej szarosci.
Wyszło mega jasno u góry. Różnice w kolorze widze nie tylko ja Ale póki jest zima to jest znośnie, moze sie w miare farbowań wyrówna, a jak nie to powtórze manewr z pasemkam jak kiedys z c10 zrobiłam


Ehhh ja to jakos nie czekam na te swieta. Bądź co badz smutne beda
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 22:17   #4820
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Powiem Wam, że mam ochotę ciachnąć się na łyso...włosy coś nie rosną, kolor nie taki jakbym chciała, nie wiem już jak o nie dbać
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 22:45   #4821
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Powiem Wam że trochę zawaliłam bo mogłam wziąć dwa pudła farby nastawiłam się na nakładanie farby na całość a w trakcie okazało się że nie wiadomo czy jedna starczy mi na same odrosty na szczęście mama dała radę i przeczesała farbę na długości ale dosłownie tylko muśnięte farbą były trzymałam te 30 minut a na następne 10 zrobiłam malaks i niech się dzieje co chce siedzę z maseczką z farby na głowie pod czepkiem i kroję na sałatkę jutro cyknę foty jakieś albo po kolejnym myciu bo widziałam na mokro że niektóre pasma na długości to mega fioletowo złapało.

Korzystając z okazji życzę Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 23:28   #4822
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczynki moje kochane

Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
Ciepła i wielkiej radości,
Miłych oraz hojnych gości,
Pod choinką dużo prezentów,
A w Waszych sercach wiele sentymentów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg renifer.jpg (53,9 KB, 2 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 23:36   #4823
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

WASIENKA a Ty czym malujesz? Bo kolor masz piękny. i rzeczywiście wlosy długie geste. Bardzo Ci pasuje ten kolor do urody.
Maluje castingiem sublime czy jakos tak, w piance. Kolor yyy nie pamietam pierwszy za czarnym, jakis ciemny brąz






Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
My się jeszcze nie znamy ale kolor masz boski Ja też dążę do takiego ładnego chłodnego brązu z tym że troszkę jaśniejszego


dziękuję




Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

ooo ja pamiętam cię z wątku ale jako blondynkę :P
chociaż co jak co włosy teraz masz przeboskie- pochwal się nam jak o nie dbasz i czym farbujesz !!!

czym farbuje to juz napisalam wyzej. A dbam o nie zwyczajnie tzn uzywam szamponow elseve lub syoss, a odzywka to różnie. Teraz uzywam maski do farbowanych z pantene i moge szczerze polecic wlosy błyszczą mi sie juz nie wiem od czego, czy od farby czy od odżywek czy moze po prostu dlatego ze sa zdrowe




Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz w tym kolorze, tak naturalnie
i nie wiem czy dobrze rozumiem ale wcześniej miałaś blond ? jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie w tym kolorze ten ciemny taaak do Ciebie pasuje
Tak, bylam blondynka ale juz na pewno nie bede!
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 23:54   #4824
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Carolajn
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

o kurcze

jak dla mnie kolor boski

czyli tak jak ja ale chciałam sie upewnić



pięknie Ci wyszło
Dziękuję

ja tylko tak na sekundkę, żeby życzyć wam wesołych, zdrowych świąt !
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 00:09   #4825
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny załamka jak się już człowiek zdecydował na przyciemnienie blondu to mu wyszło tak jasno jak po alfie bunny ratunku cholerny L 'Oreal ma na pewno 9% bo nie ruszyło nic a nic długości jakie białe były takie są więc nie wiem czy to z moimi kłakami już coś nie tak i 6% mi nie wzięła czy ktoś tu w wała wali? chcę za jakiś czas spróbować znowu tym excellkiem bo zakochałam się w efekcie jaki miała Kitka tylko jak??? Na 3% całość czy na 6% odrost a na 3% długości? Czy podmienić na swoją 6%? Długości są białe jak były ale odrost mimo że ciut cieplejszy niż po alfie to też baaardzo jasny cholerna kąpiel! Bez niej ani rusz ale z nią też problem

wyżaliłam się to mogę iść spać a jutro wstawię zdjęcia. Dobranoc
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 05:52   #4826
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej Blondyneczki wpadam Wam życzyć Wesołych i Zdrowych Świąt spędzonych w gronie najbliższych i Szaleństwa w Nowym Roku
mnie czekają 3 Wigilie ale nic nie przygotowywałam (oprócz prezentów) jadę na gotowe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 06:26   #4827
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane nie wiem do której będę, pacjentów zapisanych nie ma, mamy być w razie gdyby ktoś przyszedł "z bólem" mam nadzieję, że do 15 max wszystko byłoby ok, ale mogliby mnie poinformować o tym wcześniej, a nie dzień przed Wigilią a ja miałam rzeczy zaplanowane i muszę to wszystko zrobić dzisiaj a już mnie wszystko boli, od 3 dni stoje przy garach, sprzątam, prasuje mam dość już i jakoś nie czuję atmosfery tych Świąt w tym roku a mieliśmy iść na 15 do mojej mamy jutro, bo ona idzie no nockę do pracy

Bunny my ładowaliśmy tablet do tej pory aż był napis "bateria naładowana" i współczuję @ wg moich obliczeń ja dostanę w Nowy Rok
wspólczuje
u nas tak samo, nic nie można sobie z tym moim TŻtem zapolanowac- czasami z ddnia na dzień dowalą mu kilkutygodniowy wyjazd ale jak to moja mama mawia.. służba nie drużba Trzymam kciuki,żeby puscili Cię jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane, mam chwile wiec korzystam z okazji i wpadam zyczyc Wam najwspanialsych swiat, zdrowka, ogrom szczescia i mnostwo milosci oczywiscie mikolaja bogatego albo lepiej trafionego

My jakos zyjemy, Antocha ma juz 2 tygodnie bywa ciezko, mam lekkiego baby bluesa wiec rycze regularnie co jakis czas. Troche z przemeczenia, troche z jakiejs bezradnosci, czasami mysle ze jestem beznadziejna i dziecko bardziej kocha dziadkow niz mnie i TZ bo maja wieksza wprawe w zajmowaniu sie nia no ale nic, musze sobies tym poradzic. Buziaki wesolych swiat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Będzie dobrze.. też byłam na początku z leksza nieogarnięta, gdy stanęłam przy TŻ- teraz jest totalnie na odwrót,, a dziecko lepi sie do mnie niemiłosiernie

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Tylko wszystko to kwestia swiatła one w rzeczywistosci ani troche żółte nie są .
ale ładnie


Zdrowych i spokojnych świąt dziewczynki!
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 06:33   #4828
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczynki moje najukochańsze na świecie, dużo zdrówka,szczęścia,spokojn ej Wigilii i chwili refleksji nad nadchodzącym Nowym Rokiem: roza:
Kocham Was


Caro kurde to lipton wyszedł troszkę
a ja tez miałam ochotę w styczniu po odrostach zrobic tym Lorealem

Kiteczko to tylko takie cięższe chwile,ale to minie zobaczysz,ale jeśli czujesz,że musisz popłakać to płacz,bo to pomaga,nie bój się tego

Paulina serce sie kraje jak się czyta o Twoich Świętach
Tak bardzo Ci wspólczuje
Na taką sytuację,nie ma słów, które mogłyby chodz na chwile ulżyć

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-24 o 06:36
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 07:05   #4829
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny chciałam Wam zyczyć Wesołych Swiąt, miło spędzonych w gronie życzliwych ludzi, smacznego jedzenia na stole, pięknej choinki, spełnienia marzeń!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 08:25   #4830
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kochane, życzę Wam wesołych, zdrowych oraz pełnych miłości i ciepła Świąt
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.