Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 18:46   #2311
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Jeżeli masz anemię to 9 mg żelaza + to z Vitapilu ( ile żelaza jest w 15 mg fumaranu nie wiadomo), rozumiem dziennie tyle bierzesz , to dużo za mało. Nie wiem jaką masz hemoglobinę i poziom żelaza, ale generalnie przy anemii to 100-200 mg się bierze i są to preparaty na receptę. Zielonej herbaty z żelazem nie łączymy i w czasie łykania żelaza lepiej ją odstawić. Pisałam o tym wcześniej i linka wrzuvciłam, gdzie ten mechanizm jest wyjaśniony.

Podziwiam wasze zdolności pisarskie
poziom żelaza mam potwornie niski, na prawde duuuuużo za niski ale robiłam wyniki na własną rekę więc nie mam dostepu do większych dawek. Ciesze się, że to napisałaś, dziękuję teraz NA PEWNO wybiore sie z moimi wynikami do lekarza. mialam nadzieje, ze sama dam sobie rade z anemią (tym bardziej, że wiem czym jest spowodowana) a uświadomiłas mi, ze sama nie dam rady.

czytałam o tej zielonej herbacie dlatego zaczęłam pić herbate z samego rana a żelazo lykać wieczorem ale fakt. jeśli wypłukuje żelazo z organizmu to wypłukuje i nie ma na nią mocnych-0dstawiam

dziękuję za pomoc
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:48   #2312
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Maria gratulacje i jak widzisz wszyscy wierzyli w Ciebie.
Terve- zdrowa dieta i wątróbka co drugi dzień.
Myśle że skoro bierzesz Vitapil z biotyną to biotynę 5mg możesz spokojnie odstawić. Bo Ci sie trochę jej za dużo zrobiło. Zielona skoro masz anemię zdecydowanie odstaw a za to spróbuj może więcej skrzypu pić. Pisz co tam u Ciebie.

Guciu to czekamy na wyniki. A potem pokombinujemy.

Angela zjedz koniczynkę a potem przerzuć się na to http://allegro.pl/activlab-antioxida...790872938.html
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2011-09-14 o 20:54
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 21:48   #2313
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Terve- zdrowa dieta i wątróbka co drugi dzień.
Myśle że skoro bierzesz Vitapil z biotyną to biotynę 5mg możesz spokojnie odstawić. Bo Ci sie trochę jej za dużo zrobiło. Zielona skoro masz anemię zdecydowanie odstaw a za to spróbuj może więcej skrzypu pić. Pisz co tam u Ciebie.
zieloną wykopuje z mojego zestawu (chociaż z bólem-dawała mi niezłego kopa z rana) Z biotyną również sie ogranicze. A skrzyp będę chlać w większych ilościach. A czy ze skrzypem można przesadzić? Bo czytałam że pokrzywy nie można pić zbyt dużo więc sie ograniczam.

co do zdrowej dietki to przez ostatnich 6 lat z moją dietą było fatalnie (zaburzenia odżywiania), ostatnio wychodze na prosta ale mój organizm jest pewnie strasznie spustoszały
ale będe sie starać i meldować czy z włochami lepiej

bardzo dziękuję za pomoc
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:17   #2314
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

a czy skrzyp przypadkiem tez czegos nie wyplukiwal???
pij pokrzywe chyba ze ona tez z kolei na co innego szkodzi...?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:33   #2315
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a czy skrzyp przypadkiem tez czegos nie wyplukiwal???
pij pokrzywe chyba ze ona tez z kolei na co innego szkodzi...?
Powtórzę się;
Skrzyp wypłukuje wit B1, pokrzywa jest bogata w żelazo, ale ma właściwości moczopędne. Z tym, że żelaza nie wysiusiasz bo kumuluje się w tkankach gł. w wątrobie, dlatego jego nadmiar jest taki groźny.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 23:33   #2316
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
(...)
Partyturka dzięki za opierdziel,chyba tego mi trzeba było.Czasami dobrze jak toś kubeł zimnej wody wyleje mi na głowę wtedy szybko staję do pionu i kończę z użalaniem i zaczyn am działać.Wielkie dzięki.
(...)
Gucia, o to mi chodziło by tak to podziałało
Zatem cieszę się, że cel osiągnięty, teraz czekam na jego efekty ;-)
(Kurdę, dlaczego zawsze tak zajefajnie mi wychodziło motywowanie innych, a samej siebie nie koniecznie? ==> Chyba na większość z nas w pewnych sytuacjach lepiej potrafi wpłynąć kopniak z zewnątrz. No cóż..) Trza się za siebie brać - gorzej jak sprawa pokomplikowana, i zadupie, bo niemoc umie sparaliżować na długo paskuda jedna
Ale Ty Guciu nie bierz przykładu z moich słabości bo zapewne nie masz tak pos_ranej sytuacji i dasz radę znacząco poprawić stan swojej czuprynki znając wyniki, które powinny obrażając przyczyny zasugerować metodę zmiany na lepsze Trzymam kciuki i wierzę w Ciebie

Tak mnie naszło.. Może trzaśnijmy sobie mały kodeks ziółek- co mogą wypłukiwać, albo z czym koliduje np.cynk - bo łyka się go często solo, a jego z mleczkiem nie należy łykać i takie tam? To by było pomocne, bo jak się po sporo rzeczy sięga, czasem naprzemiennie, to nie wiem jak Wy, ale moja epileptyczna pamięć to gubi.. Ja bynajmniej zbieram się do takiej karteczki w zeszyciku
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 09:28   #2317
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a czy skrzyp przypadkiem tez czegos nie wyplukiwal???
pij pokrzywe chyba ze ona tez z kolei na co innego szkodzi...?
piję, piję... zwiększyłam dawke do dwuch kubasów- mimo iż latam po niej co chwile do kibelka- ale mam nadzieję, że warto

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Powtórzę się;
Skrzyp wypłukuje wit B1, pokrzywa jest bogata w żelazo, ale ma właściwości moczopędne. Z tym, że żelaza nie wysiusiasz bo kumuluje się w tkankach gł. w wątrobie, dlatego jego nadmiar jest taki groźny.
właśnie też mi coś z tyłu kołatały twe słowa dlatego ze skrzypem sie jednak trochu ogranicze.

Cytat:
Napisane przez partytura Pokaż wiadomość
Tak mnie naszło.. Może trzaśnijmy sobie mały kodeks ziółek- co mogą wypłukiwać, albo z czym koliduje np.cynk - bo łyka się go często solo, a jego z mleczkiem nie należy łykać i takie tam? To by było pomocne, bo jak się po sporo rzeczy sięga, czasem naprzemiennie, to nie wiem jak Wy, ale moja epileptyczna pamięć to gubi.. Ja bynajmniej zbieram się do takiej karteczki w zeszyciku
Fajny pomysł.To by było na prawde świetne sama od tygodnia czytam i czytam o różych ziółkach ale to wszystko już mi sie miesza, taka ściągawka byłaby super. to może nawet temat na osobny wątek? w pierwszym poście byłoby wszystko edytowane w ramach dodawania nowych kolidacji.

Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2011-09-15 o 09:30
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 10:21   #2318
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Pisałam kiedyś, że jestem po przeszczepie nerki, leki, które przeciwdziałają odrzutowi hamują podział komórkowy - pewnie dlatego włosy tak ciężko odrastają. Ponadto te leki powodują szereg skutków ubocznych np. niszczenie hemoglobiny i żelaza, dzieje się to w szpiku kostnym. Ja dostaję Sorbifer Dulures, zapisał mi go mój nefrolog twierdząc, że jest najlepszy. Biorę go od ponad roku, ale pamiętam pierwszy miesiąc brania - poczułam się, jak nowo-narodzona. Może warto zainteresować się tym żelazem + kwas foliowy? Sorbifer jest na receptę.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 12:12   #2319
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ahoj wszystkim.
Wczoraj byłam u endo i mam skierowanie na testosteron i jeszcze inne hormony.Niestety mam hasimoto, które lubi się zaprzyjaznić z LA.Niestety on nic nie wiedział o Thyromine a nawet o tym nie słyszał podobnie jak o jagodach i śmiał się ze mnie ,że mu jakieś herezje opowiadam.Mimo wszystko zakupię sobie jagódki
,bo czytając o ich działaniu stwierdzam ,że chyba raczej mi nie zaszkodzą ,a może zgubię kilka kg ,które zyskałam przez tarczycę.Szkoda ,że następna wizyta w grudniu , bo nie będę wiedziała jakie są wyniki wcześniej chyba ,że zrobię badania na własną rekę prywatnie.

Edytowane przez Gucia123456
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:14
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 15:13   #2320
Maflok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Gucia123456 Pokaż wiadomość
Ahoj wszystkim.
Wczoraj byłam u endo i mam skierowanie na testosteron i jeszcze inne hormony.Niestety mam hasimoto, które lubi się zaprzyjaznić z LA.Niestety on nic nie wiedział o Thyromine a nawet o tym nie słyszał podobnie jak o jagodach i śmiał się ze mnie ,że mu jakieś herezje opowiadam.Mimo wszystko zakupię sobie jagódki
,bo czytając o ich działaniu stwierdzam ,że chyba raczej mi nie zaszkodzą ,a może zgubię kilka kg ,które zyskałam przez tarczycę.Szkoda ,że następna wizyta w grudniu , bo nie będę wiedziała jakie są wyniki wcześniej chyba ,że zrobię badania na własną rekę prywatnie.
Gucia, napisz na jakie jeszcze hormony dostałaś skierowanie. Tego diabelstwa jest dużo i jest drogie, więc szkoda robić badanie, które są niepotrzebne. Ja chodzę do endo prywatnie i mój lekarz pierwszego kontaktu daje mi skierowanie na TSH i lipidogram, a FT3,FT4 i prolaktynę robię samodzielnie. Inne hormony tez robiłam odpłatnie.
Maflok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 15:58   #2321
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Czy ktoś mógłby mnie oświecić....
Wyhodowałam w ogródku czarną rzodkiew i dziś testowałam jej działanie na skórę głowy. Z tego co wyczytałam, powinnam czuć pieczenie po zaaplikowaniu..... a nie czułam nic! /oprócz charakterystycznego zapachu /. Rzepa była świeżo wyrwana z ziemi, więc nie wiem o co chodzi? Czy to możliwe, że mam jakąś martwą skórę i nic na mnie nie działa? To było to warzywo: http://www.24garden.pl/product/id/19...hanus-sativus-
Jak myślicie: to wina mojego skalpu, czy coś z tą rzodkwią nie tak? Dodam, że w smaku jest bardzo piekąca

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2011-09-16 o 16:33
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 20:24   #2322
M4dlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Jeśli chodzi o aplikowanie czarnej rzepy i uczucia po niej to niestety nie mam bladego pojęcia Jedyne co znam to Seboradin składający się głównie z tego składnika-podobno ampułki naprawdę wzmacniają włosy.Miałam go kupić ale cena w mojej aptece to prawie 40 zl...a ogólnie kosztuje on zwykle 20 kilka.
Ja właściewie bardzo chciałabym prosic o rady i pomoc...Pewnie jak większość.
Mianowicie kilka lat temu zaczęły mi masowo wypadac włosy-były wszędzie.Stosowałam różne tabletki itd ale to nic nie dawało.Włosy po pewnym czasie same przestały wypadać,ale...
No właśnie kiedyś miałam gęstę,piękne grube i długie włosy wyglądające jak z reklamy a po tym wypadaniu zostało mi ich niewiele ,w dodatku są cienkie.Muszę teraz nosić fryzure na chłopczycę bo są one tak marne.
Naprawdę wiele nerwów i płaczu kosztowała mnie walka z ich wypadaniem a teraz kosztuje mnie tyle samo walka o nowe włoski.
Stosuje i stosowałam olejki rycynowe ,różne płukanki(skrzyp,mięta,pok rzywa) i inne bajery.Gdzieś tam widać nowe wyrastające włoski,ale sa one bardzo mizerne i jest ich raczej mało.A już na pewno nie wyrastają na czubku-tam gdzie zaczyna być widać ,że ich nie ma.
Chciałam zapytac o środki skuteczke np z apteki.Znam loxon,placente ,rogaine i wiele środków tego typu .Niestety sa one albo bardzo drogie albo jak loxon na całe życie gdyż jeśli już komuś pomoże to po jego odstawieniu włosy znowu wychodzą.

Czy ktoś zna skuteczny i w miare cenowo dobry srodek wspomagający odrost włosów?
Ja ostatnio zastanawiałam się nad NOVOXIDYLEM i bardzo licze na to,że ktoś podzieli się opinią czy warto go kupować czy nie.
To nowość i opinii w necie jest nadal mało.
Więc proszę podzielcie się ze mną swoim zdaniem o Novoxidylu lub polecajcie co tam znacieampułki lub wcierki...
Pozdrawiam i licze na was poniewaz tylko tu mogę otrzymać rady-wszyscy inni nasze problemy olewają a pseudolekarze często zwodzą i traktują jak kroliki doświadczalne.
M4dlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:32   #2323
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

MAFLOk dostam na te hormony o których piszesz , testosteron i coś czego ni cholery nie mogę odczytać po tych prawdopodobnie mówił ,że zrobimy resztę,a i kazał mi jeść zincars co najmniej 2 miesiące.

Edytowane przez Gucia123456
Czas edycji: 2011-09-16 o 20:33
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:48   #2324
M4dlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Chyba mój ostatni post się zagubił-jeśli się opublikuje za jakiś czas ok.Nie mam już siły powtarzać tego co w tamtym Zapytam po prostu czy ktoś stosował już NOVOXIDYL i ma na jego temst jakąś opinię?To stosunkowo nowy środek i mało jest o nim w necie.
Nie chcę używać środków drogich jak Rogaine itp lub takich po których odstawieniu włosy zaczynaja wypadac jak np Loxon.
Stąd moje zainteresowanie Novoxidylem i ampułkami Seboradin.
Odpowiadajcie lub dzielcie się swoimi radami na temat ampułek lub jakis wcierek powodujących odrost utraconych włosów...Stosowałam juz i tabletki i płukanki z mięty,skrzypu,pokrzywy i to przez ok 2 lata od kiedy mi nie wypadają zbytnio ale też nie chcą odrastac w miejscach w których wyraźnie widac ,że ich nie ma...
Jest trochę nowych włosków ,ale sa marne i cieniutkie.
Tylko wy rozumiecie jaki to problem z wypadaniem i z brakiem odrstających włosów...
M4dlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:08   #2325
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Moje drogie.Czytam i sledze ten wątek gdyz jak niektore z Was pamiętają przechodzilam juz 3 razy w zyciu mega łysienie.Po kazdorazowym wlosy odrastały.Ostatnie zaczelo sie 2 lata temu i mimo stosowania tych spacyfikow co zawsze plus pare nowych wlosy wypadaly w ilosci 300 dziennie.Poniewaz mam cieniutkie i delikatne,2 lata wypadania spowodwaly masakre na glowie.Ale do czego zmierzam.Jakis czas temu gdy wszystkie srodki zawiodły udałam sie na mezoterapię skory glowy.Miala zrobione 3 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych.W ostatnim mialam dołączony Minidoxyl.Zauwazylam wtedy mniejsze wypadanie.Na trzcim zabiegu podpatrzylam nazw ampulek i firmę.Gdy bylam w hurtowni kosmetycznej odkryłam,ze są tam DOKLADNIE TE SAME AMPULKI Z KRTORYCH MAM ROBIONY ZABIEG!! W cenie.....11 zl.jedna!!! Kupilam wiec 10 z kazdego rodzaju,wyposazylam sie w igle,strzykawke i do dziela!!! Ostrzykiwalam glowe co tydzien.Teraz po miesiącu jestem szczesliwa i dumna bo moje wlosy wypadaja w ilosci...ok 10 sztukDo tego zaoszczedzilam spoooro bo zabiegi zamiast 200 zl,kosztują mnie 15 zł.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:15   #2326
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Na trzcim zabiegu podpatrzylam nazw ampulek i firmę.Gdy bylam w hurtowni kosmetycznej odkryłam,ze są tam DOKLADNIE TE SAME AMPULKI Z KRTORYCH MAM ROBIONY ZABIEG!! W cenie.....11 zl.jedna!!! Kupilam wiec 10 z kazdego rodzaju,wyposazylam sie w igle,strzykawke i do dziela!!! Ostrzykiwalam glowe co tydzien.Teraz po miesiącu jestem szczesliwa i dumna bo moje wlosy wypadaja w ilosci...ok 10 sztukDo tego zaoszczedzilam spoooro bo zabiegi zamiast 200 zl,kosztują mnie 15 zł.
Te ampułki są tylko z Minidoxylem? Czy też z czymś innym?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mnie oświecić....
Wyhodowałam w ogródku czarną rzodkiew i dziś testowałam jej działanie na skórę głowy. Z tego co wyczytałam, powinnam czuć pieczenie po zaaplikowaniu..... a nie czułam nic! /oprócz charakterystycznego zapachu /. Rzepa była świeżo wyrwana z ziemi, więc nie wiem o co chodzi? Czy to możliwe, że mam jakąś martwą skórę i nic na mnie nie działa? To było to warzywo: http://www.24garden.pl/product/id/19...hanus-sativus-
Jak myślicie: to wina mojego skalpu, czy coś z tą rzodkwią nie tak? Dodam, że w smaku jest bardzo piekąca
Hmm, mnie zawsze piecze, ale może to inna odmiana uprawna bo zapewne jest ich kilka
Może na drugi raz dodaj do soku odrobinę spirytusu?
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:20   #2327
M4dlen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Zna ktoś może Novoxidyl???
Pytam ,ponieważ jakieś 5 lat temu wypadały mi okropnie włosy...Powiedzmy,że jakieś 2 lata temu przestały wypadać(teraz wypadają jak normalnie w małych ilościach lub wcale)ale mój problem jest inny.
Włosy,które wypadły nie chcą odrosnąć.Owszem pojawia się ileś tam małych włosków ale są one cienkie i marne.
Zapewniam,że próbowałam już wielu rzeczy-tabletki,płukanki ze skrzypu,pokrzywy,mięty ,smarowania olejkiem rycynowym itd.
Nie próbowałam jeszcze wcierek i ampułek.
Chciałam kupić Seboradin ampułki z rzepy ale w mojej miejscowej aptece zamiast dwudziestu kilku złotych kosztują około 40...
Farmaceutka poleciła mi Novoxidyl,niektórzy polecają Neril...
Poradźcie mi co mam stosować by pomóc w odroscie moim włosom i czy wiecie coś na temat Novoxidylu.
Nie chce natomiast stosować np Rogaine itp bo sa to zbyt drogie rzeczy.Wolałabym też uniknąć loxonu-jak wioadomo po jego odstawieniu często wypada to co odrosło.
Wierzę w wasze rady.Szukam tu pomocy ,gdyż każde kto nie ma takich problemów olewa je a pseudolekarze często robią z nas króliki doświadczalne...Naprawdę wiele nerwów kosztowało mnie zaakceptowanie ,że z moich gęstych,grubych włosów zrobiło się takie coś...
M4dlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:46   #2328
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Moje drogie.Czytam i sledze ten wątek gdyz jak niektore z Was pamiętają przechodzilam juz 3 razy w zyciu mega łysienie.Po kazdorazowym wlosy odrastały.Ostatnie zaczelo sie 2 lata temu i mimo stosowania tych spacyfikow co zawsze plus pare nowych wlosy wypadaly w ilosci 300 dziennie.Poniewaz mam cieniutkie i delikatne,2 lata wypadania spowodwaly masakre na glowie.Ale do czego zmierzam.Jakis czas temu gdy wszystkie srodki zawiodły udałam sie na mezoterapię skory glowy.Miala zrobione 3 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych.W ostatnim mialam dołączony Minidoxyl.Zauwazylam wtedy mniejsze wypadanie.Na trzcim zabiegu podpatrzylam nazw ampulek i firmę.Gdy bylam w hurtowni kosmetycznej odkryłam,ze są tam DOKLADNIE TE SAME AMPULKI Z KRTORYCH MAM ROBIONY ZABIEG!! W cenie.....11 zl.jedna!!! Kupilam wiec 10 z kazdego rodzaju,wyposazylam sie w igle,strzykawke i do dziela!!! Ostrzykiwalam glowe co tydzien.Teraz po miesiącu jestem szczesliwa i dumna bo moje wlosy wypadaja w ilosci...ok 10 sztukDo tego zaoszczedzilam spoooro bo zabiegi zamiast 200 zl,kosztują mnie 15 zł.
TO ŚWIETNIE!!A zdradź nam co to za ampułki
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:47   #2329
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Koniczynka,oprocz Minidoxylu to jeszcze Ogliminerały,krzemionka koloidalna,witaminy.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 23:55   #2330
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ojej, 5 lat temu to strasznie dawno. Podejrzewam, że mieszki powoli zaczynają zanikać i stąd te osłabione mizerne włoski lub ich brak...

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez M4dlen Pokaż wiadomość
Nie próbowałam jeszcze wcierek i ampułek.
Chciałam kupić Seboradin ampułki z rzepy ale w mojej miejscowej aptece zamiast dwudziestu kilku złotych kosztują około 40...
Farmaceutka poleciła mi Novoxidyl,niektórzy polecają Neril...
Poradźcie mi co mam stosować by pomóc w odroscie moim włosom i czy wiecie coś na temat Novoxidylu.
Szkoda, że nie próbowałaś wcierek wcześniej np z soku z pokrzywy+alkohol, soku z rzepy... (i nie mam na myśli tych anemicznych Seboradinów, tylko nalewki lub świeże soki). Olej sezamowy w połączeniu z imbirem świetnie poprawia ukrwienie bo posiada właściwości rozgrzewające. Czosnek i cebula też działają zbawiennie na włosy (swego czasu był tu nawet przepis na wcierkę nazwaną vodka-onion).
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 10:56   #2331
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

mnie już czarna rozpacz ogarnia. Czekam na @ i biorę hormony. I oby pomogły, bo na leczenie alternatywne nie medyczne już nie mam czasu. W zeszłym roku brałam takie z dezogestrelem 3 opak. i już pod koniec pierwszego włos z głowy mi nie spadał. Nie wiem dlaczego, ale po Jeannie i Qlairze, Evrze (IV gen.) nie było lepiej.Włosy w ogóle nie trzymają mi się głowy. Przy myciu wypada ze 300, a w ciągu dnia są wszędzie. Wystarczy, ze głowę pochylę nad umywalką i parę z niej zbieram. W maju nie miałam jeszcze prześwitów, a teraz ...... beznadzieja. Koszszmarrrr jakiś. Tak bardzo to mi od dwóch lat nie wypadały.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

I chyba jednocześnie spróbuje mezoterapii. Może chociaż te maluchy nie wypadną i się wzmocnią.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Angi fajnie, że znalazłaś coś co ci pomogło, bo to podstawa . Mnie cały czas chodzi o to żeby nie wypadały. Bo co z tego, że małe odrastają jak dalej wypadają i te maluchy nie nadrabiają na gęstość.
Dzielna jesteś, że sama sobie ampułki zapodajesz Jak jak widzę igłe i strzykawkę to słabo mi się robi. Taka ze mnie bohaterka
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:18   #2332
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez M4dlen Pokaż wiadomość
(...)
Chciałam kupić Seboradin ampułki z rzepy ale w mojej miejscowej aptece zamiast dwudziestu kilku złotych kosztują około 40...
(...)
Madlen wiem co czujesz, bo mam dokładnie to samo - z cudownych włosów zostało... nie wiem jak to nazwać ;-) Marna strzecha została. Jeśli chcesz Seboradinu to za darmo możesz zarejestrować się w DOZ i zamówić, a odbiera się w miejskiej aptece jeśli masz w mieście taką, która ma z nimi podpisaną umowę. Sprawdź to sobie u nich na www. Tak na pewno nie zapłacisz 40 zł
ps. Kiedyś miałam nick Madlen_Jenny hihi (nie tutaj, ale na zabytkowym portalu, który może już nie istnieć. Mniej tam już dawno bynajmniej nie ma )

Angi o Ty twardzielko! Ja bym sama chyba nie mogła, zastanawiała bym się czy nie za dużo wstrzyknę w jedno miejsce itd. Kurczę.. ale historia kosmiczna, jakbyś była moją sąsiadką to bym się zapisała na mezo do Ciebie haha

Benia, nie mam pojęcia czemu skóra głowy nie zareagowała Szkoda, że nie sprawdziłaś na innym fragmencie skóry jak by to zniósł hmm.. Ostatecznie ja języku są kubki smakowe, skóra mogła mniej wrażliwie zareagować Może Koniczynka dobrze kombinuje, nie mam pojęcia

Edytowane przez partytura
Czas edycji: 2011-09-17 o 12:20
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 14:56   #2333
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja spróbuję tej mezoterapii samodzielnie wykonywanej w domu, a co.
Muszę tylko zużyć to, co mam. Sama robiłam sobie kiedyś zastrzyki - w nogi, to w głowę nie dam rady?, oczywiście, że dam radę.

Angi74, dziękuję za inspirację, wpisz na tutaj kochana nazwy tych ampułek..
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:07   #2334
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
mnie już czarna rozpacz ogarnia. Czekam na @ i biorę hormony. I oby pomogły, bo na leczenie alternatywne nie medyczne już nie mam czasu. W zeszłym roku brałam takie z dezogestrelem 3 opak. i już pod koniec pierwszego włos z głowy mi nie spadał. Nie wiem dlaczego, ale po Jeannie i Qlairze, Evrze (IV gen.) nie było lepiej.Włosy w ogóle nie trzymają mi się głowy. Przy myciu wypada ze 300, a w ciągu dnia są wszędzie. Wystarczy, ze głowę pochylę nad umywalką i parę z niej zbieram. W maju nie miałam jeszcze prześwitów, a teraz ...... beznadzieja. Koszszmarrrr jakiś. Tak bardzo to mi od dwóch lat nie wypadały.---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------
Kashaya, u mnie to samo.Włoski w całym domu!!lecą a ja chodzę i zbieram!!!masak ra jakaś.Zstanawiam się tylko czy ten kryzys jest spowodowany tym,że zrobiłam przerwę od leków ,czy dlatego,że wszysto po prostu przestało na mnie działać?:confus ed:Problem w tym,żę ja juzprawie nie mam w czym eksperymentować.Fakt,że mam fajną wryzurkę,ale gdy włosów tak mało, to ja nie mumiem się czesać przy żadnej długościi.Może teraz są zdrowsze,ale nie rośnie nic nowego.żadnych antenek,zadnego wzmocnienia tych starych ,dlugichnic!po prostu beton!
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:47   #2335
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Kochane w Tesco jest promocja na ampułki REDICAL 15 szt - kosztuje 10 zł. Przeczytałam że trzeba wcierać miesiąc więc kupiłam na miesiąc, czyli 20zl, wydaje mi się to ceną niska jak na ampułki. Na tych które kupiłam jest napisane -nowa lepsza formuła i 100%skrzypu- Nigdy nie miałam tych ampułek. Na razie psiukam seboren, potem spróbuje tych REDICAL. Jak któraś ma pod nosem Tesco to sie może zaopatrzyć. Stosował ktoś te ampułki?
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:16   #2336
Gucia123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 200
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Maszkowa te ampułki są na hali?
Gucia123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:19   #2337
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Kochane w Tesco jest promocja na ampułki REDICAL 15 szt - kosztuje 10 zł. Przeczytałam że trzeba wcierać miesiąc więc kupiłam na miesiąc, czyli 20zl, wydaje mi się to ceną niska jak na ampułki. Na tych które kupiłam jest napisane -nowa lepsza formuła i 100%skrzypu- Nigdy nie miałam tych ampułek. Na razie psiukam seboren, potem spróbuje tych REDICAL. Jak któraś ma pod nosem Tesco to sie może zaopatrzyć. Stosował ktoś te ampułki?
chyba RADICAL?
Ja stosowałam, ale swego czasu płaciłam za nie coś koło 30 zł...
To aż taka przecena by była?
A może zmienili skład
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:24   #2338
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Maszkowa, czy to są te

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nt.html&next=1
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:14   #2339
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa
Kochane w Tesco jest promocja na ampułki REDICAL 15 szt - kosztuje 10 zł. Przeczytałam że trzeba wcierać miesiąc więc kupiłam na miesiąc, czyli 20zl, wydaje mi się to ceną niska jak na ampułki. Na tych które kupiłam jest napisane -nowa lepsza formuła i 100%skrzypu- Nigdy nie miałam tych ampułek. Na razie psiukam seboren, potem spróbuje tych REDICAL. Jak któraś ma pod nosem Tesco to sie może zaopatrzyć. Stosował ktoś te ampułki?
Tak jak ktoś zauważył, ma być RADICAL. Gdy jeszcze nie było tego wątku i nie wiedziałem nic o palmie, ŁA itp., kupowałem różne wynalazki , na zasadzie że może coś pomoże na moje problemy z włosami. No więc testowałem też te ampułki, to było chyba wiosną 2010. Muszę powiedzieć że włosy po nich nabrały jakby życia, przynajmniej z wyglądu, rosły bardziej pionowo hehe . Trudno mi powiedzieć, czy przestały wtedy mniej wypadać. Z tej serii Radical jeszcze bardziej mi odpowiadała taka odżywka bez spłukiwania:

http://farmona.pl/sklep/farmona-radi...73e638efcbd7d6

Niektóre Wizażanki pisały tu, że im nie podeszła bo m.in. ma w składzie alkohol, ale u mnie włoski były fajne. Ma zapach: dla mnie super, ale pewnie też nie dla każdego



Sorry, że dawno nie pisałem, brak czasu

ps.
maszkowa, nie wiesz czy promocja jest na wszystko z tej serii RADICAL czy tylko ampułki?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kashaya
Kashaya, to te ampułki, ze dwa tygodnie temu widziałem je w Tesco w dziale kosmetycznym, tylko że nie było wtedy promocji.


Przy okazji, w ostatnim numerze tygodnika "Życie na gorąco" (nr 37 z 15-go września br.) jest artykuł o łupieżu i związku z łysieniem. I że pojawiły się niedawno szampony nowego typu. Jeden z nich reklamują, może się komuś przydać strona:
http://www.pirolam.pl/

A jak ktoś stosował, to niech coś napisze, czy pomogło itp.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2011-09-17 o 20:21
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:52   #2340
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

O kurczakos, ciekawe do kiedy ta promocja.. Może się uda i kupię sobie też Radical Ja kupiłam kiedyś odżywkę, ale alkohol i rozsmarowywanie tego ręcznie nierównomiernie ręką po głowie mnie wkurzało No i dodatkowo wysuszało to moje problematyczne i suchsze już wówczas włosy.. i olałam, aż się przeterminowało Szampon i mgiełkę też zdaje się miałam swego czasu, ale ampułek nigdy, bo za drogie zawsze mi się wydawały (studenckie życie.. )
Wiecie co.. ostatnio zauważyłam, że.. moją drewnianą szczotką, którą kupiłam kiedyś by nie elektryzowały mi się włosy o wiele gorzej mi się je rozczesuje niż mamy plastikowym dziadostwem.. Teraz od paru dni chętniej się czeszę.. jak za dawnych dobrych lat.. Okropnie mi kłaki elektryzuje ten badziew, ale włosy jakby już były rozczesane Może to to elektryzowanie ich oddala je od siebie już w szczotce i dlatego prawie nie czuję by coś mnie ciągnęło czy było splątane haha Nie no poważnie, o wiele przyjemniej mi się kłaki czesze, może mi w tej drewnianej włosy właziły pod poutykane drewniane kołeczki, pomiędzy nie a gumę i dlatego nieprzyjemniej mi się je rozczesuje, nie mam pojęcia.. Ale cieszę się, bo jest o wiele przyjemniej "po starodawnemu"

ps. Kobity, Kashaya, Biannie, ja też mam beton. Już jest nas co najmniej trzy, to normalnie możemy budować salon odnowy skóry głowy i włosków
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.