Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-20, 16:50   #2221
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie martw siê, nie ma co, te¿ mam jednego, na ¶rodku g³owy, taki gruby i sztywny, ale mam go ju¿ pó³ roku i nie pojawi³o siê wiêcej. w moim przypadku to ze stresu, przez który przechodzi³am kilka miesiêcy temu

bejata440 jaki odrost masz du¿y! wiesz, ¿e wygl±da ju¿ jak ombre? szkoda by by³o

animale sama parafina mo¿e wysuszaæ w³osy, wiêc lepiej zmieszaj z czym¶. ja nie u¿ywa³am, moje w³osy odpukaæ na razie siê nie rozdwajaj± i same serum z green pharmacy im wystarcza, ale my¶lê, ¿e jak bêd± d³u¿sze, to trzeba bêdzie w co¶ zainwestowaæ..

I macie stu procentow± racjê z tymi t³ustymi w³osami. wygl±daj± ochydnie, ale mam wra¿enie, ¿e przez to same trochê przesadzamy widzê to po sobie, bo z obawy, ¿e te¿ tak bêdê wygl±daæ, to czasem na drugi dzieñ od mycia, od rana mam wra¿enie, ¿e wygl±dam nie¶wie¿o i chocia¿ pytam T¿a albo siostry czy moje w³osy wygl±daj± t³usto, zapewniaj±, ¿e nie, to i tak nie czujê siê do koñca komfortowo.. wiem, ¿e nie mam czym siê przejmowaæ, ale co¶ w g³owie siedzi. jednak najbardziej lubiê moje w³osy ¶wie¿o umyte
moje niestety maja tendencje do rozdwojen, wiec chwytam sie ostatniej deski. wszystkie czynniki wyeliminowalam i po porzadnym cieciu, szczegolnie ze wzgledu na cieniowanie, chce opoznic cos co jest u mnie nieuniknione. wszystkie silikony dostepne w drogeriach sa dla mnie za slabe, licze ze z parafina cos zdzialaja

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Ja myje co drugi dzieñ, przy czym zdarzy³o mi siê jak nie wychodzi³am z domu przetrzymaæ jeszcze jeden dzieñ no i prawdê mówi±c te w³osy nie wyglada³y ¼le, ale chyba mam takie co¶ zakodowane w g³owie - mam taki lêk, ¿e w³osy bêd± wygl±da³y t³usto Jak myje co 2 dni to siê czuje z tym dobrze psychicznie

Nie ukrywam jednak, ¿e mycie g³owy nie nale¿y do moich ulubionych czynno¶ci, w³osy mi naprawdê bardzo d³ugo schn±, no i po ka¿dym myciu musz± byæ wyprostowane bo jak nie to s± strasznie niesforne. Kiedy s± jeszcze niedokoñca suche to sa proste jak druty a jak tylko wyschn± w 100% to armagedon! Miêdzy innymi dlatego nie wytrwa³am w postanowieniu nie korzystania z prostownicy w imarcu.
Dlatego my¶lê, ¿e gdybym musa³a je myæ codziennie by³oby to dla mnie straszne.. no ale jakbym musia³a to bym my³a, bo co jak co, ale w³osy czyste i ¶wie¿e byæ musz±!
A myslalas nad encanto?
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:17   #2222
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

animale tak s³ysza³am o tym, troche poczyta³am, nie ukrywam, ¿e zastanowi³o mnie to, tylko my¶lê, ¿e teraz to nie ma najmniejszego sensu. Ja mam w³osy bardzo zniszczone i bojê siê, ¿e ten zabieg móg³by je dobiæ.
W pierwszej kolejno¶ci zejdê z farby i zobacze jak w ogóle bêd± siê zachowywaæ moje w³osy kiedy bêd± w ca³o¶ci naturalne, mo¿e bêd± siê lepiej sprawowaæ po umyciu ni¿ teraz.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:20   #2223
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
bejata440 ja te¿, ja te¿ kochaæ kawe planuje kupiæ nivonê, ale jeszcze siê waham,jeszcze dopytuje...w koñcu kupa kasy na to pojdzie
jutro jade do te¶ciow, mieszkaj± w ma³ym miasteczku, a tam jest kilka fajnych sklepików z szamponami,balsamami,mask ami etc. mo¿na kupiæ prawdziwe pere³ki do w³osów, których nie znajde np. w rosmanie ciekawe ile jutro wydam ...

SceneQueene tylko, ¿e musze tym razem kogo¶ poprosiæ o farbowanie, ¿eby jak najmniej wjechac na odrost,walcze o kazdy mm
Aaa, w tym tkwi diabe³! Ja siê cieszê ¿e farbowane od¶wie¿y³am, takie wyplowiale fajnie nie wygl±da³y :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:21   #2224
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
animale tak s³ysza³am o tym, troche poczyta³am, nie ukrywam, ¿e zastanowi³o mnie to, tylko my¶lê, ¿e teraz to nie ma najmniejszego sensu. Ja mam w³osy bardzo zniszczone i bojê siê, ¿e ten zabieg móg³by je dobiæ.
W pierwszej kolejno¶ci zejdê z farby i zobacze jak w ogóle bêd± siê zachowywaæ moje w³osy kiedy bêd± w ca³o¶ci naturalne, mo¿e bêd± siê lepiej sprawowaæ po umyciu ni¿ teraz.
A ja siê czajê od dobrych 4 miesiêcy na Kative ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:51   #2225
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta , wczoraj przy okazji zakupów w Aptece Ziko, dosta³am próbkê szamponu Equlibra WZMACNIAJ¡CY SZAMPON PRZECIW WYPADANIU W£OSÓW Tricologica
W po³±czeniu z mask± od¿ywiaj±c± moje w³osy pierwszy raz od bardzo dawna nie sprawi³y mi dzi¶ rano problemu. Moja s³abo¶æ do te marki powoli przeobra¿a siê w mi³o¶æ. Mam ochotê kupiæ ca³± seriê, kusi mnie g³ownie olejek nab³yszczaj±cy. Mia³y¶cie go?
Ja mam obecnie inny szampon Equilibry, i jestem nim zachwycona. Czajê siê za jaki¶ czas na maskê tej firmy


Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja myjê co 2 dni, te¿ niezbyt fajnie.
Ja te¿, ale nie narzekam. Zawsze to mniej upierdliwe, ni¿ codzienne mycie
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 19:56   #2226
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Animale, je¶li ogólnie w³osy masz zdrowe, ale koñce lubi± siê rozdwajaæ, stawiam na uszkodzenia mechaniczne. Mo¿e nosisz rozpuszczone, ocieraj± siê o sweter, ramiona, kurtkê, szalik. Wszystko jest mo¿liwe.
A nie próbowa³a¶ tylko na koñce od¿ywek z sprayu z silikonami?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:02   #2227
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
animale tak s³ysza³am o tym, troche poczyta³am, nie ukrywam, ¿e zastanowi³o mnie to, tylko my¶lê, ¿e teraz to nie ma najmniejszego sensu. Ja mam w³osy bardzo zniszczone i bojê siê, ¿e ten zabieg móg³by je dobiæ.
W pierwszej kolejno¶ci zejdê z farby i zobacze jak w ogóle bêd± siê zachowywaæ moje w³osy kiedy bêd± w ca³o¶ci naturalne, mo¿e bêd± siê lepiej sprawowaæ po umyciu ni¿ teraz.
Prostujesz w³osy po ka¿dym myciu? Nawet naturalne, ale katowane prostownic± nie bêd± siê lepiej prezentowaæ. A nie my¶la³a¶, ¿eby zrezygnowaæ tego?
Ja kiedy¶ namiêtnie prostowa³am w³osy, ale w koñcu by³am z³a gdy u¶wiadomi³am sobie w jakim s± stanie. Postanowi³am, ¿e robiê odwyk od ¿elazka. Na pocz±tku by³o strasznie, czasem siê ³ama³am, w³osy wygl±da³y jak kupka nieszczêcia. Ci±gle je zwi±zywa³am, ale potem od¿y³y dziêki pielêgnacji i dziêki temu, ¿e przesta³am je paliæ.
Przez ponad 2 lata w³osy prostowa³am mo¿e 3-4 razy.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 20:11   #2228
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Prostujesz w³osy po ka¿dym myciu? Nawet naturalne, ale katowane prostownic± nie bêd± siê lepiej prezentowaæ. A nie my¶la³a¶, ¿eby zrezygnowaæ tego?
Ja kiedy¶ namiêtnie prostowa³am w³osy, ale w koñcu by³am z³a gdy u¶wiadomi³am sobie w jakim s± stanie. Postanowi³am, ¿e robiê odwyk od ¿elazka. Na pocz±tku by³o strasznie, czasem siê ³ama³am, w³osy wygl±da³y jak kupka nieszczêcia. Ci±gle je zwi±zywa³am, ale potem od¿y³y dziêki pielêgnacji i dziêki temu, ¿e przesta³am je paliæ.
Przez ponad 2 lata w³osy prostowa³am mo¿e 3-4 razy.
Powiem Ci tak - prostuje w³osy, ale nie od samej g³owy, tylko tak 2/3 d³ugo¶ci od do³u. Ja nie mam innego wyj¶cia, ja raczej nie wychodze w koczkach bo mi naprawdê zwi±zane w³osy nie pasuj±. Próbowa³am nie prostowaæ teraz w marcu - mia³am takie postanowienie, dawa³am jedwab i stara³am siê je uk³adaæ jako¶ ¿eby wyglada³y w miare ok. No ale nawet moja mama mi powiedzia³a, ¿e strasznie mam te w³osy powywijane, ka¿dy w inn± stronê, miejscami jakies pasmo jakby proste, jedno w lewo, jedno w prawo. Oczywi¶cie te wywijasy to g³ównie koñce, tak od po³owy g³owy, bo góra jest ok. Z przodu tak samo, z lewej strony w³osy wywiniete na zewn±trz, z prawej do wewn±trz twarzy - no jak chodziæ z takimi w³osami Jak s± te w³osy lekko niedoschniete to s± proste, a jak tylko doschn± to naprawdê jest jeden wielki wywijas.. Wierz mi, ¿e czuje siê strasznie jak wychodze z takimi w³osami. Nie dam po prostu rady nie prostowaæ.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:23   #2229
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

I ona a mo¿e one nie chc± byæ proste tylko chc± sie falowaæ? Mo¿e na wilgotne w³osy nanie¶ piankê , pougniataj w³osy ³adnie d³oñmi od do³u do góry i zostaw je ¿eby same wysch³y. Nie my¶la³a¶ o tym, ze masz w³osy falowane i one po prostu chc± byæ falowane bo takimi je natura stworzy³a???
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:31   #2230
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 459
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
animale tak s³ysza³am o tym, troche poczyta³am, nie ukrywam, ¿e zastanowi³o mnie to, tylko my¶lê, ¿e teraz to nie ma najmniejszego sensu. Ja mam w³osy bardzo zniszczone i bojê siê, ¿e ten zabieg móg³by je dobiæ.
W pierwszej kolejno¶ci zejdê z farby i zobacze jak w ogóle bêd± siê zachowywaæ moje w³osy kiedy bêd± w ca³o¶ci naturalne, mo¿e bêd± siê lepiej sprawowaæ po umyciu ni¿ teraz.
Moje w³osy s± zniszczone, po cocochoco wygl±daj± o niebo lepiej!
Elle88dw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 20:57   #2231
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
animale tak s³ysza³am o tym, troche poczyta³am, nie ukrywam, ¿e zastanowi³o mnie to, tylko my¶lê, ¿e teraz to nie ma najmniejszego sensu. Ja mam w³osy bardzo zniszczone i bojê siê, ¿e ten zabieg móg³by je dobiæ.
W pierwszej kolejno¶ci zejdê z farby i zobacze jak w ogóle bêd± siê zachowywaæ moje w³osy kiedy bêd± w ca³o¶ci naturalne, mo¿e bêd± siê lepiej sprawowaæ po umyciu ni¿ teraz.
Wlasnie o to chodzi - ten zabieg idealnie sie sprawdza na zniszczonych wlosach, oczywiscie wczesniej trzeba je porzadnie nawilzyc (wystarcza olejowanie jakims niewnikajacym olejem i plukanki np. Z siemienia, kawy, miodu, lipy, fajnie nawilzajace odzywki jako kompresy), by nie dopowadzic do przeproteinowania. Moje wlosy byly okropne, po zabiegu poczulam co to jest miec niskoporusy . Ze zniszczonych, suchych i skoltunionych w jeden dzien staly sie nagle lejace, gladkie, w dotyku idealnie nawilzone, palce sie slizgaly po nich. Encanto pomoglo mi rowniez w ograniczeniu rozdwajania sie wlosow - jak po zabiegu scielam troche to pozniej przez wiele misiecy koncowki byly wzorowe. Gdybym wyprobowala ten zabieg przed zapuszczaniem naturalek pewnie by mnie tu nie bylo i bym miala jakies szalony kolor na wlosach :p. Calkiem dobry sposob by wlosy wygladaly zdrowo i byly nieuciazliwe pomimo ich uprzedniego zniszczenia. Nie podpasowalo mi tylko to, ze zabieg zrobilam od samej nasady i potem wlosy byly bardzo ciezkie i przyklapniete. Teraz zastanawiam sie nad tym by znow jednak nalozyc keratyne, tym razem jakas delikatniejsza i od ucha w dol, by konce cieniowanych wlosow nie wywijaly sie, bo doprowadza mnie do pasji gdy jedna strona da sie ulozyc na prosto, a druga postanawia zrobic sobie zawijasa w gore :G

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê czajê od dobrych 4 miesiêcy na Kative ;D
Ja na cocochoco
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 21:00   #2232
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A wiecie co, ja pokocha³am swoje fale, ale zanim to nast±pilo my¶la³am o keratynowym dot±d, dok±d mój w³osowy spec mi nie mówi³, ¿e za pierwszym razem by³o super, ale za drugim i trzecim spora czê¶æ zrobi³a siê jak guma (jednak wprasowywanie robi swoje) i trzeba by³o mocno podci±æ. No i siê rozmy¶li³am
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:11   #2233
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Animale, je¶li ogólnie w³osy masz zdrowe, ale koñce lubi± siê rozdwajaæ, stawiam na uszkodzenia mechaniczne. Mo¿e nosisz rozpuszczone, ocieraj± siê o sweter, ramiona, kurtkê, szalik. Wszystko jest mo¿liwe.
A nie próbowa³a¶ tylko na koñce od¿ywek z sprayu z silikonami?
Pewnie tak jest, chyba wszystkie czynniki wyeliminowalam i mimo silikonowej pielegnacji i zabezpieczania koncowek tylko to zostaje. Od dziecka rozdwajaly mi sie koncowki, choc w sumie nie mialy niby powodu - wlosy mylam 1x w tyg, uzywalam szamponu z kaczuszka i za kazdym razem obowiazkowo odzywki, zawsze chodzilam w zwiazanych, na noc pletlam warkocze, suszarki nigdy nie ruszalam. Jak tylko widzialam rozdwojone konce to scinalam wlosy do ucha, wiec ostatecznie nigdy nie udalo mi sie nic zapuscic. Tym razem gdy zaczelam zapuszczac naturalki to wlaczylam procz odpowiedniej pielegnacji wszystko to co mogloby miec wplyw na koncowki - dieta, suplementy, zabezpieczanie, nieniszczenie, zwiazywanie. Niezbyt to sie sprawdzilo, wiec teraz glownie sie skupiam na zabezpieczaniu, bo nic wiecej zrobic nie moge. Moze faktycznie byc najwiekszym problemem, ze nosze rozuszczone wlosy - ale jak gdzies ide czy na noc to zawsze je spinam. Troche slabo by bylo nie nosic rozpuszczonych wlosow tylko z mysla o koncowkach, nie po to tak sie nad nimi napracowalam . Sprayow z silikonami probowalam, zdecydowanie sa dla mnie za slabe, tak samo jak zabezpieczanie olejami. Uzywanie silikonow - zalezy tez jakich - opoznia mi rozdwajanie, ale bez rewelacji, i tak sie pojawia zniszczenia predzej niz pozniej .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 22:02   #2234
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci tak - prostuje w³osy, ale nie od samej g³owy, tylko tak 2/3 d³ugo¶ci od do³u. Ja nie mam innego wyj¶cia, ja raczej nie wychodze w koczkach bo mi naprawdê zwi±zane w³osy nie pasuj±. Próbowa³am nie prostowaæ teraz w marcu - mia³am takie postanowienie, dawa³am jedwab i stara³am siê je uk³adaæ jako¶ ¿eby wyglada³y w miare ok. No ale nawet moja mama mi powiedzia³a, ¿e strasznie mam te w³osy powywijane, ka¿dy w inn± stronê, miejscami jakies pasmo jakby proste, jedno w lewo, jedno w prawo. Oczywi¶cie te wywijasy to g³ównie koñce, tak od po³owy g³owy, bo góra jest ok. Z przodu tak samo, z lewej strony w³osy wywiniete na zewn±trz, z prawej do wewn±trz twarzy - no jak chodziæ z takimi w³osami Jak s± te w³osy lekko niedoschniete to s± proste, a jak tylko doschn± to naprawdê jest jeden wielki wywijas.. Wierz mi, ¿e czuje siê strasznie jak wychodze z takimi w³osami. Nie dam po prostu rady nie prostowaæ.
Moje bez prostowania wygl±da³y bardzo podobnie, dopiero po pewnym czasie dbania o nie dosz³y do porz±dku i zaczê³y ³adnie wygl±daæ. Trzeba by³o siê z tym po prostu uporaæ.

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
I ona a mo¿e one nie chc± byæ proste tylko chc± sie falowaæ? Mo¿e na wilgotne w³osy nanie¶ piankê , pougniataj w³osy ³adnie d³oñmi od do³u do góry i zostaw je ¿eby same wysch³y. Nie my¶la³a¶ o tym, ze masz w³osy falowane i one po prostu chc± byæ falowane bo takimi je natura stworzy³a???
I ona te¿ tak my¶lê, ¿e Twoje w³osy s± falowane, i gdyby¶ im trochê pomog³a mog³oby to daæ fajny efekt
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 22:53   #2235
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

I ona: moje tak robi± jak je wyci±gnê na szczotce, a potem wyjdê na wilgoæ. Ka¿da koñcówka w inn± stronê - taki urok falowanych.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 23:56   #2236
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Witam, dobry... wieczór, mo¿na do³±czyæ?
Tutaj 7 miesiêcy, jeszcze 2 i bêdziemy rodziæ
Sama zastanawiam siê, jaki ja mam kolor w³osów, swój w³asny, zawsze wydawa³o mi siê, ¿e mysi blond, ale im wiêcej mojego ro¶nie, widzê, ¿e w³a¶ciwie nie ma wiêkszej ró¿nicy, miêdzy naturalkami a odrostem zale¿nie od ¶wiat³a i ¶wie¿o¶ci w³osa s± mysie - jasny blond. Ale nie o tym, g³upotê uczyni³am. Mia³am siano okrutne na koñcówkach, walczê z sucho¶ci± i pomy¶la³am: obetnê! Chyba jednak przesadzi³am, s± fuj d³ugo¶ci i zaczê³y siê idiotycznie wywijaæ Jutro mo¿e poproszê mojego o zdjêcie w naturalnym ¶wietle - s³oñcu.
Edit. wcieram khadi, ¿eby je przy¶pieszyæ, na d³ugo¶æ makadamia. Nie macie wra¿enia, ¿e khadi przyciemnia?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150126_190659.jpg (78,1 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 13marcaWLOSY.jpg (84,7 KB, 54 za³adowañ)

Edytowane przez ThinkingAboutUs
Czas edycji: 2015-03-20 o 23:58
ThinkingAboutUs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 07:05   #2237
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

ThinkinfAboutUs cze¶æ A który Khadi masz na my¶li? Ja u¿ywam regularnie Khadi Balsam Oil i nie widzê ¿adnego przyciemniania. A na Twoich zdjêciach nie jestem w stanie odró¿niæ odrostu od reszty

Dziewczyny, która¶ z Was by³a bardzo ciekawa jak siê ten Khadi u mnie sprawdzi. Jest super. Raz, ¿e mi ¶wietnie skalp koi i nic nie swêdzi ani nie piecze (my¶lê, ¿e to zas³uga kamfory i olejku z drzewa herbacianego). To dwa, ¿e ruszy³ przyrost Nie umiem mierzyæ d³ugo¶ci, ale ¶wietnie to widzê po babyhair. Jedna kêpka, która mi pod koniec stycznia odstawa³a nad skroni± teraz siê daje wsadziæ za ucho. A mnóstwo nowych ro¶nie.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 07:34   #2238
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kurde, ja te¿ nie Porobiê lepsze zdjêcia.
Olejek ten niby stymuluj±cy wzrost, vitaliseirendes haaaröl Stosujê nied³ugo i mam wra¿enie, ¿e przy samym skalpie mam ciemniejsze ni¿ reszta odrostu, ale mo¿e w³a¶nie taki kolor mam?

Edytowane przez ThinkingAboutUs
Czas edycji: 2015-03-21 o 07:38
ThinkingAboutUs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 07:56   #2239
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cze¶æ

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 08:12   #2240
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde, ja te¿ nie Porobiê lepsze zdjêcia.
Olejek ten niby stymuluj±cy wzrost, vitaliseirendes haaaröl Stosujê nied³ugo i mam wra¿enie, ¿e przy samym skalpie mam ciemniejsze ni¿ reszta odrostu, ale mo¿e w³a¶nie taki kolor mam?
We¼ pod uwagê, ¿e ta czê¶æ w³osów najbli¿ej skalpu mia³a najmniej styczno¶ci z np. s³oñcem, które przecie¿ mocno wp³ywa na kolor.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:51   #2241
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Otó¿ to ja np. mam wra¿enie, ¿e przy skalpie s± jasniejsze a to niemo¿liwe.
Szybko wam w³osy rosn±, ja mam wra¿enie, ¿e moje stanê³y w miejscu
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:53   #2242
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moje tez stanê³y w miejscu :-( mam z tego powodu ¿a³obê :-( juz bym chcia³a dluuugie albo chocia¿ tak z 5-10 cm d³u¿sze ¿eby ju¿ nie by³y takie jak s±, tylko ¿eby ró¿nica by³a odczuwalna.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:55   #2243
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Moje tez stanê³y w miejscu :-( mam z tego powodu ¿a³obê :-( juz bym chcia³a dluuugie albo chocia¿ tak z 5-10 cm d³u¿sze ¿eby ju¿ nie by³y takie jak s±, tylko ¿eby ró¿nica by³a odczuwalna.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:29   #2244
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Hej dziewczêta
Ju¿ kiedy¶ udziela³am siê w tym w±tku, gdy schodzi³am z czerni do naturalków - istna katorga.. I niestety po jakim¶ czasie znów mnie co¶ skusi³o by farbn±æ siê na ciemniejszy.. a teraz ponownie jestem na etapie zapuszczania
1 zdjêcie - naturalne, delikatnie rozja¶nione przez s³oñce..
2 zdjêcie - po hennowaniu, trochê wybija rudym, ale akurat w³osy z tamtego okresu wspominam najlepiej.. by³y takie zdrowe, miêsiste, lej±ce siê..
3 zdjêcie - tutaj ju¿ s± w³osy pokryte ciemniejsz± farb± z kilkucentymetrowym odrostem..
4 zdjêcie - odrost z poprzedniego zdjêcia na tyle mnie irytowa³, ¿e postanowi³am wybraæ siê do fryzjerki.. i oto efekty.. mimo, ¿e nie do koñca o to mi chodzi³o to w³osy nawet by³y ok, poza oczywi¶cie stanem - mega szorstkie
5 zdjêcie - obiecany przez fryzjerkê ''mysi'' kolor po dwóch myciach sp³uka³ siê do rudego
6 zdjêcie - kolejna wizyta u fryzjerki.. tym razem rozja¶nia³a mi odrost wraz z ca³ymi w³osami, efekt widoczny - oklepany i nie taki, o jaki mi chodzi³o. w³osy wygl±da³y paskudnie
7 zdjêcie - na w³asn± rêkê kupi³am farbê o ch³odnej tonacji by zapieniæ w³osy, lecz to znowu nie przynios³o ¿adnych rezultatów..
8 zdjêcie - po nieudanych próbach zgaszenia ¿ó³ci i rudo¶ci ponownie przyciemni³am w³osy...
9 zdjêcie - w³osy nie tkniête farb± od pa¼dziernika.. wyp³ukany kolor wybijaj±cy rudo¶ciami i mój kilkucentymetrowy mysi odrost.. nie chcê wspominaæ ju¿ o stanie, w jakim s± moje koñcówki.. totalnie zmasakrowane nieudolnymi, poprzednimi farbowaniami przez fryzjerkê..
10 zdjêcie - w³osy tera¼niejsze, odrostów nie tykam, za¶ resztê postanowi³am delikatnie rozja¶niæ sprayem z joanny.. efekt subtelny, lecz ciut widoczny.. rudo¶ci powoli gaszê p³ukankami..
je¶li chodzi o moj± pielêgnacjê to u¿ywam g³ównie vatiki kokosowej, wax henna treatment, od¿ywka i rekonstruktor z isany (ten w ¿ó³tej tubce), joanna niebieski szampon, delia srebrna p³ukanka (dodajê do masek i od¿ywek) i wcze¶niej wcierki z jantaru, ale chyba znów do niej powrócê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,4 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3316.jpg (19,8 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,0 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,2 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (21,1 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (22,6 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,6 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (18,1 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (72,8 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150320_073417.jpg (43,4 KB, 34 za³adowañ)
redeyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 18:16   #2245
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

redeyes hej
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 19:27   #2246
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cze¶æ

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:17   #2247
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

ThinkingAboutUs Witaj
Te¿ u siebie nie lubiê tej d³ugo¶ci, któr± masz teraz po obciêciu, ale ja ju¿ mam j± za sob±. Jednak plus masz teraz taki, ¿e w³osy wygl±daj± zdrowo i masz krótsz± drogê do naturalnbego koloru
Mam ten Khadi na przy¶pieszenie przyrostu, ale mi nie przyciemni³ w³osów.


redeyes Witaj, masz bardzo ³adne w³osy
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 11:46   #2248
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dziewuszki W³a¶nie siedzê z henn± Cassi± t± któr± która¶ z Was kupi³a i zrobi³a sobiê parê tygodni temu. Powiem Wam, ¿e jestem przera¿ona !!! Têpe zielone co¶ na³o¿y³am na w³osy i z moich piêknych k³aczków zrobi³o sie sko³tunione co¶, co¶ nie do opisania
Powiedzcie mi, ¿e nie zostanie tak na zawsze
Boje siê strasznie tego, ¿e nie rozczeszê potem w³osów albo ¿e mi wyjd± wszystkie albo, ¿e bêd± przesuszone albo zielone... no masakra chce mi siê p³akaæ i to sp³ukaæ jak najszybciej a dopiero 10 min za mn± ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 12:09   #2249
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nie zostanie, po hennie w³osy czêsto s± przesuszone, potem wróc± do normalno¶ci
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 12:21   #2250
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewuszki W³a¶nie siedzê z henn± Cassi± t± któr± która¶ z Was kupi³a i zrobi³a sobiê parê tygodni temu. Powiem Wam, ¿e jestem przera¿ona !!! Têpe zielone co¶ na³o¿y³am na w³osy i z moich piêknych k³aczków zrobi³o sie sko³tunione co¶, co¶ nie do opisania
Powiedzcie mi, ¿e nie zostanie tak na zawsze
Boje siê strasznie tego, ¿e nie rozczeszê potem w³osów albo ¿e mi wyjd± wszystkie albo, ¿e bêd± przesuszone albo zielone... no masakra chce mi siê p³akaæ i to sp³ukaæ jak najszybciej a dopiero 10 min za mn± ;D
Nie jojcz :p Trza byc twardym, a nie miekkim ;p Ja dzis robie olejowanie, a potem maske i jade po nowa wymarzona suszarke, bede testowac dyfuzora!
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.