Mam talent - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 21:06   #1141
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Tessiasta Pokaż wiadomość
Trochę głupio że nie podzielili półfinalistów na inne grupy np. ci co śpiewają, inna grupa to ci co tańczą itp. Bo jak są tak pomieszani to trudno ocenic kto jest najleprzy... A co do ostatniego odcinka to Dlaczego to jury głosowało za tym kto przejdzie: Snake czy Karol...Jeśli nie ci co wysyłali smsy głosują o drugiej osobie która praechodzi to chociaż publicznośc w studiu powinna wybrac...

PS. moim zdaniem to Karol powinien przejśc, a nie Snake. A moją faworytką w całej edycji jest niewidoma śpiewaczka (ale i tak nie wygra bo to nie jest program tylko dla śpiewających, chociaż edycję amerykańską wygrał ktoś kto śpiewa)
pierwsze miejsce zajmuje ten ktory zebral najwiecej smsow, a 2 miejsce wybiera jury sposrod miejsca 2 i 3 w glosach telewidzow

A mi sie srednio ta niewidoma podobała
W ogole smutne jest to ze ona jest "niewidomą" a nie imieniem i nazwiskiem...
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:08   #1142
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

i uwazam ze dobrze ze jury wybiera druga osobe, bo gdyby nie mieli takiej mozliwosci, po co mieliby tam siedziec?
jakies zajecie musza miec
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:11   #1143
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ok, teraz ja sie wtrace

Co do Klaudii to wogole jej nie trawie. Ok. glos ma ladny. Ale co z tego skoro nie moze wejsc w rytm piosenki? I wg mnie piosenki sa wybierane pod publike: piosenka Niemena jest piekna, kazdy sie nia zachwyca itp. Zauwazylam, ze ona wybiera trudne piosenki (chociaz niezbyt jej wychodza) poniewaz ludzie wiedza, ze sa one trudne i beda sie zachwycac nia.

Co do snake to fajny gosciu

Szkoda mi bylo Karola (Kamila ?). Dzieciak poprostu nie wytzrymal tego napiecia. Zauwazcie ze jeszcze przed ogloszeniem wynikow juz sie rozklejal. Czyli wg mnie program nie byl dla niego.

Co do Prokopa to znam go troche osobiscie (mojej teraz juz bylej przyjaciolki jest to dalsza rodzina, ale mniejsza z tym) i prywatnie on nie jest takim dowcipnisiem, ze ciagle wali zarty. Po prostu wymaga tego show biznes. Chociaz nie bylo to mile gdy zaczal mowic o biustonoszach...
Hmmm....Co ro zumiesz przez "nie moze wejsc w rytm piosenki"? Chyba zbyt pochopnie wysuwasz takie wnioski..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:14   #1144
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Sunny: 10 osób.
Dzieki
Czyli jeszcze 8 brakuje. Jestem ciekawa, kto będzie w następnych półfinałach, bo nie oglądałam eliminacji, natknęłam się tylko na jeden odcinek chyba- z niewidomą panią właśnie (się rozpłakałam wtedy ) i chłopca, który powiedział, że przyszedł pokonać swoją nieśmiałość.

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
pewnie wyjdzie na to że połowa to same śpiewaczki będą
Może nie
Tancerzy jakoś mało w tym programie, a przecież taniec równie popularny jak śpiewanie.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:28   #1145
Tessiasta
Raczkowanie
 
Avatar Tessiasta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 83
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Sunny20 też się wtedy popłakałam (jak narazie to był najfajniejszy odcinek tej edycji [lubię się wzruszac])


A co do tej "niewidomej śpiewaczki" to poprostu zapomniałam jej imienia, bo byłam w szoku po tym jak ona pięknie zaśpiewała
Tessiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 23:54   #1146
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Jeju,znów zażarta dyskusja-znów dużo o Klaudii.Mnie nie podobał się jej pierwszy występ-zdecydowanie byłam w tym obozie "anty",ale dzis jestem bardziej przychylna. Zgadzam się jednak z opiniami,że swój sukces w MT zawdzięcza w dużej mierze swojej małoletności,a organizatorzy to podchwycili i podkręcają temat (ktoś trafnie to nazwał gloryfikacją). Piosenki faktycznie są ciut za trudne dla niej-tak,jakby nie mogła nadąrzyc.Może lepiej by wypadła,gdyby zaśpiewała coś bardziej przystępnego dla niej samej. W sumie-drugie wykonanie lepsze od pierwszego...
Jak zobaczyłam tego chłopca,jak był bliski płaczu,to zrobiło mi się go straaaasznie żal,chociaż byłam za Snake-em(jeju,jak mam to napisac?). Foremniakowa oczywiście się złamała i już się bałam,że Chylińskiej też zmięknie serducho. Na szczęście była sparawiedliwa. Myślę,że rodzice tego chłopca niezbyt go przygotowali do udziału w takim programie...
Generalnie,to miałam wrażenie,że większośc występów była gorsza od debiutu w programie.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 06:27   #1147
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Jeju,znów zażarta dyskusja-znów dużo o Klaudii.Mnie nie podobał się jej pierwszy występ-zdecydowanie byłam w tym obozie "anty",ale dzis jestem bardziej przychylna. Zgadzam się jednak z opiniami,że swój sukces w MT zawdzięcza w dużej mierze swojej małoletności,a organizatorzy to podchwycili i podkręcają temat (ktoś trafnie to nazwał gloryfikacją). Piosenki faktycznie są ciut za trudne dla niej-tak,jakby nie mogła nadąrzyc.Może lepiej by wypadła,gdyby zaśpiewała coś bardziej przystępnego dla niej samej. W sumie-drugie wykonanie lepsze od pierwszego...
Jak zobaczyłam tego chłopca,jak był bliski płaczu,to zrobiło mi się go straaaasznie żal,chociaż byłam za Snake-em(jeju,jak mam to napisac?). Foremniakowa oczywiście się złamała i już się bałam,że Chylińskiej też zmięknie serducho. Na szczęście była sparawiedliwa. Myślę,że rodzice tego chłopca niezbyt go przygotowali do udziału w takim programie...
Generalnie,to miałam wrażenie,że większośc występów była gorsza od debiutu w programie.

Coś Ci się pomyliło, bo Foremniakowa właśnie była za Ssnake-iem, to Wojewódzki głosował na chłopca;p
A co do tej Klaudii to rytmu się trzymała Miała może inne niedociągnięcia, ale nie gadajcie głupot, dziewczyna ma głosisko ... i to w jak młodym wieku
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 07:06   #1148
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Jeju,znów zażarta dyskusja-znów dużo o Klaudii.Mnie nie podobał się jej pierwszy występ-zdecydowanie byłam w tym obozie "anty",ale dzis jestem bardziej przychylna. Zgadzam się jednak z opiniami,że swój sukces w MT zawdzięcza w dużej mierze swojej małoletności,a organizatorzy to podchwycili i podkręcają temat (ktoś trafnie to nazwał gloryfikacją). Piosenki faktycznie są ciut za trudne dla niej-tak,jakby nie mogła nadąrzyc.Może lepiej by wypadła,gdyby zaśpiewała coś bardziej przystępnego dla niej samej. W sumie-drugie wykonanie lepsze od pierwszego...
Jak zobaczyłam tego chłopca,jak był bliski płaczu,to zrobiło mi się go straaaasznie żal,chociaż byłam za Snake-em(jeju,jak mam to napisac?). Foremniakowa oczywiście się złamała i już się bałam,że Chylińskiej też zmięknie serducho. Na szczęście była sparawiedliwa. Myślę,że rodzice tego chłopca niezbyt go przygotowali do udziału w takim programie...
Generalnie,to miałam wrażenie,że większośc występów była gorsza od debiutu w programie.
wczoraj ogladałam 'taniec z gwiadami" i jeden z jurry-\PIOTR GALIńSKI-powiedział cos takiego.
-niedawno dowiedziałem się,gdzie leży hechło,a teraz wiem,że marek lubi broń.w jedyn i drugim przypadku wyszło to genialnie...

nie uważam,że człowiek takiej klasy specjalista może ulegać modzie,czy byc wpływowym .w swoim programie ma opinię ostrego i sprawiedliwego recenzenta.

dlaczego nie możemy przyjąć,że komus się podoba bardzie,mniej ,lub wcale.
wyciągamy co raz to nowe negatywne opinie na temat JEJ osoby.

a to nie w rytmie,to fałszuje,to brzydko ubrana,smutna osoba...

ja oceniam wszystkich po tym co pokazuja,anie po ubiorze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 07:52   #1149
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

http://www.tvn-got-talent.pl/17/mam-.../#comment-3420 o tym jak wszystko jest ustawione....

w sumie to chyba normalne, że w telewizji tak jest, szkoda tylko że wiele osób myśli,że tak nie jest;-)

to,że w pierwszych etapach oni niby cały odcinek pokazywali casting w Poznaniu a tak na prawdę był to zlepek różnych castingów to już dawno każdy, kto uważnie ogląda mógł zauważyć- po widowni, makijażu i stroju jurorów ale nie tylko.

Pamietam jak za kulisami była przeprowadzana rozmowa: Prokop z uczestniczką podobno warszawskiego castingu, a w tle ćwiczyła sobie dziewczynka, która była pokazywana tydzień wcześniej, niby z castingu z drugiego końca Polski ...;-)


co do Klaudii...dziwią mnie komentarze,że ona jest dziwna, smutna,że lepsze są uśmiechnięte dzieci śpiewające wesołe piosenki

jeśli ona wg. was jst dziwna to ja byłam w dziecinstwie też dziwna bo byłam taka sama...

to,że Klaudia jest cicha, spokojna..czy jak kto woli smutna nie znaczy,że jest dziwna... po prostu jest nad wiek dorosła i wrażliwa i szczerze mówiąc wole takie coś niż dzieciaki uśmiechniete od ucha do ucha, które słuchają Blog 27 i nie wiedzą kim był Niemen....

co do stroju...moim zdaniem Klaudia świetnie wygląda w tych poważnych sukienkach i nawet jeśli jest to robione pod publiczkę to mi to nie przeszkadza...bo każdy tam robi pod publiczkę a akurat moim zdaniem Klaudia ma talent.

Zresztą może wszystko jest ustawione, zwycięzca już jest i smsów nie warto wysyłać...widać,że Klaudia jest faworyzowana (ta wzruszająca muzyka i zwolnione tempo gdy schodzi ze sceny) ale mimo wszystko to mój faworyt.


Co do ostatniego odcinka...nuda.... nikt nic nowego nie pokazał...szkoda,że przeszedł SSnake a nie ten mały...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:05   #1150
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zresztą może wszystko jest ustawione, zwycięzca już jest i smsów nie warto wysyłać...widać,że Klaudia jest faworyzowana (ta wzruszająca muzyka i zwolnione tempo gdy schodzi ze sceny) ale mimo wszystko to mój faworyt.
Mnie zastanawia jak to jest - 8osób występ-uje, numer telefonu i smsów pokazują w trakcie występów i... tacy Fly Cube mają 1,5h do finału, a taka Klaudia 20minut.

I na nia doszło najwięcej smsów, mimo krótkiego czasu który ludzie mieli na wysyłanie tych smsów.

Ja wiem, że technika poszła do przodu, że mają możliwość zliczania tych smsów i nie będzie tak jak było w Big Brotherze, że okazało się, że setki smsów doszły do nich po ogłoszeniu wyników... ale jakoś takie to dziwne jak dla mnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:07   #1151
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Strasznie mnie denerwują posty typu "a wszystko jest ustawione" eh.
To, że publiczności karzą klaskać i ta cała reszta to jest chyba oczywiste, bo chcą mieć fajne show i KOGO TO TAK NAPRAWDĘ OBCHODZI?? Ważni są ci ludzi, te talenty... Bo nie powiesz mi chyba, że to wynajęci aktorzy?:P
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 08:09   #1152
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jak to jest - 8osób występ-uje, numer telefonu i smsów pokazują w trakcie występów i... tacy Fly Cube mają 1,5h do finału, a taka Klaudia 20minut.

I na nia doszło najwięcej smsów, mimo krótkiego czasu który ludzie mieli na wysyłanie tych smsów.

Ja wiem, że technika poszła do przodu, że mają możliwość zliczania tych smsów i nie będzie tak jak było w Big Brotherze, że okazało się, że setki smsów doszły do nich po ogłoszeniu wyników... ale jakoś takie to dziwne jak dla mnie
też się nad tym zastanawiałam ten co występuje na początku teoretycznie ma wieksze szanse.... Klaudia miała najmniej czasu na zgarnięcie smsów...po jej występie ogłoszono,że jeszcze tylko 7 minut na wysyłanie, puścili reklamy a potem ogłosili wyniki.....

mój mały mózg nie ogarnia tych telewizyjnych trików;-)

ashlix wszystko jest ustawione w sensie,że nie jest spontaniczne- tak jak piszesz klaskanie, okrzyki..czyli tak jest raczej w wiekszości tego typu programów... szkoda tylko,że ludziom wciskają kit,że cały program jest z castingu w Warszawie skoro pokazują Poznań;-)

a czy zwycięzca jest ustawiony tego nie wiem nie siedzę w tym programie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:24   #1153
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jak to jest - 8osób występ-uje, numer telefonu i smsów pokazują w trakcie występów i... tacy Fly Cube mają 1,5h do finału, a taka Klaudia 20minut.

I na nia doszło najwięcej smsów, mimo krótkiego czasu który ludzie mieli na wysyłanie tych smsów.

Ja wiem, że technika poszła do przodu, że mają możliwość zliczania tych smsów i nie będzie tak jak było w Big Brotherze, że okazało się, że setki smsów doszły do nich po ogłoszeniu wyników... ale jakoś takie to dziwne jak dla mnie
co do sms-ow.też nie powiedziałabym,czy to było na żywo.
ale co tam ,im bardziej będę się zagłębiać w szwidle,tym mniej bedę miała ochotę na oglądanie telewizji.
nie martwię się zmarnowanymi pieniędzmi,bo nie wysyłam sms-ów.
Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Strasznie mnie denerwują posty typu "a wszystko jest ustawione" eh.
To, że publiczności karzą klaskać i ta cała reszta to jest chyba oczywiste, bo chcą mieć fajne show i KOGO TO TAK NAPRAWDĘ OBCHODZI?? Ważni są ci ludzi, te talenty... Bo nie powiesz mi chyba, że to wynajęci aktorzy?:P
poza tym publika jest opłacana,tak samo jak śmiechy w serialach komediowych.
SHOW-musi być,bo inaczej nie byłby oglądalności
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:29   #1154
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co do sms-ow.też nie powiedziałabym,czy to było na żywo.
ale co tam ,im bardziej będę się zagłębiać w szwidle,tym mniej bedę miała ochotę na oglądanie telewizji.
nie martwię się zmarnowanymi pieniędzmi,bo nie wysyłam sms-ów.
No dokładnie, lepiej o tym nie mysleć, bo sie odechciewa oglądać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:29   #1155
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
jeśli ona wg. was jst dziwna to ja byłam w dziecinstwie też dziwna bo byłam taka sama...
Chii i naprawdę, gdybyś wygrała program nie zdobyłabyś się nawet na jeden spontaniczny, szeroki uśmiech. Ja rozumiem stres, nieśmiałość itd. ale to chyba normalne, że jak ktoś coś wygrywa to się chociaż trochę cieszy, a nie zachowuje kamienną twarz, tym bardziej dziecko.
Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Strasznie mnie denerwują posty typu "a wszystko jest ustawione" eh.
To, że publiczności karzą klaskać i ta cała reszta to jest chyba oczywiste, bo chcą mieć fajne show i KOGO TO TAK NAPRAWDĘ OBCHODZI?? Ważni są ci ludzi, te talenty... Bo nie powiesz mi chyba, że to wynajęci aktorzy?:P
Mnie jest wszystko jedno czy jest ustawione czy nie i kto wygra, bo i tak nie głosuję. Oczywiście są osoby, którym bardziej kibicuję, ale jak wygra ktoś inny to nie będę się specjalnie martwić. Pomyślę sobie, że szkoda i tyle.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:53   #1156
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Chii i naprawdę, gdybyś wygrała program nie zdobyłabyś się nawet na jeden spontaniczny, szeroki uśmiech. Ja rozumiem stres, nieśmiałość itd. ale to chyba normalne, że jak ktoś coś wygrywa to się chociaż trochę cieszy, a nie zachowuje kamienną twarz, tym bardziej dziecko.

Mnie jest wszystko jedno czy jest ustawione czy nie i kto wygra, bo i tak nie głosuję. Oczywiście są osoby, którym bardziej kibicuję, ale jak wygra ktoś inny to nie będę się specjalnie martwić. Pomyślę sobie, że szkoda i tyle.
http://mamtalent.plejada.pl/2044,odc...nki_detal.html
czy ona nie wyglada jak typowa jendenastolatka?
usmiech..hmm.znam ludzi,co ciesza sie w środku i nie sa gorsi.
na koniec miala lekki usmiech .może to było niedowierzanie,albo stres,ale napewno nie ignorancja swiata.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 11:57   #1157
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
http://mamtalent.plejada.pl/2044,odc...nki_detal.html
czy ona nie wyglada jak typowa jendenastolatka?
usmiech..hmm.znam ludzi,co ciesza sie w środku i nie sa gorsi.
na koniec miala lekki usmiech .może to było niedowierzanie,albo stres,ale napewno nie ignorancja swiata.
Typowa czy nie typowa, na jej twarzy, w jej oczach nie było widać radości. Dla mnie jej nikły uśmiech był sztuczny, tak jakby ktoś jej kazał się uśmiechnąć. Tak ją odebrałam.

Ładnie wyglądała. Tylko po co walnęli dziecku róż na policzki
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:08   #1158
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jak to jest - 8osób występ-uje, numer telefonu i smsów pokazują w trakcie występów i... tacy Fly Cube mają 1,5h do finału, a taka Klaudia 20minut.

Też o tym myślałam, że na jednych przez dłuższy czas można wysyłać niż na innych. Troche to głupio zorganizowane. Ale nie martwie sie tym, bo smsów nie wysyłam. Już wole tego smsa przeznaczyć na inny cel, kiedy reklamują np. jakąś fundacje niż dać się jeszcze wiecej wzbogacić tym, którzy i tak mają za dużo.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:09   #1159
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Typowa czy nie typowa, na jej twarzy, w jej oczach nie było widać radości. Dla mnie jej nikły uśmiech był sztuczny, tak jakby ktoś jej kazał się uśmiechnąć. Tak ją odebrałam.

Ładnie wyglądała. Tylko po co walnęli dziecku róż na policzki
Oj dziewczyny..Czepiacie braku usmiechu tej biednej Klaudi.. Czy macie dzieci? Czy wiecie cos na temat psychologi dziecka? Napatrzyłam sie trochę w zyciu na występy dzieciaków ,niezaleznie czy mieli 8,9 ,10 czy 13 lat jeśli bardzo PRZEŻYWALI występ nie uśmiechali sie.To narmalne w przypadku wrażliwych dzieciaków.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 12:27   #1160
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Ja też nie widzę nic dziwnego w tym, że Klaudia nie uśmiechała się od ucha do ucha, każdy inaczej przezywa emocje, może była bardzo mocno zestresowana i nie wierzyła do końca, że przeszła dalej, może po prostu jest tak niesmiała, mnie by bardziej raził sztuczny śmiech niż brak uśmiechu.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 12:50   #1161
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

No dobra, to juz się nie czepiam. Występ Klaudii mnie nie ruszył.

A pamiętacie inną genialną dziewczynkę? Obecnie już kobietę
http://pl.youtube.com/watch?v=Tqo_hq...eature=related
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:24   #1162
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

ciekawa jestm kogo w następnym odcinku wybiora no właśnie mnie też to zastawnawiało że fly cube mieli 1,5 h na głosowanie a klaudia kilkanascie minut i on była na 1 miejscu
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:40   #1163
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
Typowa czy nie typowa, na jej twarzy, w jej oczach nie było widać radości. Dla mnie jej nikły uśmiech był sztuczny, tak jakby ktoś jej kazał się uśmiechnąć. Tak ją odebrałam.

Ładnie wyglądała. Tylko po co walnęli dziecku róż na policzki
do wystepow w telewizji pudruje sie twarz niezaleznie czy to facet,czy kobieta.
roż,no coz,moze ze strachu była bladziutka i trzeba było ją "ozywic".
zapomnialaś o rzęsach .ja zauważyłam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:58   #1164
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Dziwne to wszystko :/
Ale w ogóle nad tym się nie zastanawiać bo stracę już totalnie ochotę na oglądanie MT.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:18   #1165
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
http://www.tvn-got-talent.pl/17/mam-.../#comment-3420 o tym jak wszystko jest ustawione....
Ustawiony to jest ten anonim, bo jakoś brak imienia i nazwiska auotra tego tekstu
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:21   #1166
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ustawiony to jest ten anonim, bo jakoś brak imienia i nazwiska auotra tego tekstu
ciekawe,czy tez by sie wypowiedzial,gdyby GO wybrali.watepie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:43   #1167
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia jak to jest - 8osób występ-uje, numer telefonu i smsów pokazują w trakcie występów i... tacy Fly Cube mają 1,5h do finału, a taka Klaudia 20minut.

I na nia doszło najwięcej smsów, mimo krótkiego czasu który ludzie mieli na wysyłanie tych smsów.
tez mnie to zastanawialo jak ogladalam MT.
ciekawe... ze klaudia miala jakies 10 min na glosowanie, a zebrala najwiecej smsow... ;/
ale lepiej zamknijmy juz temat tej dziewczynki, bo nikt juz nikogo nie przekona. kazdy uwaza ze ma racje ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:50   #1168
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

A na początku mówili kto w jakiej kolejności wystąpi? Bo jeśli tak to przecież ludzie mogli głosować na nią już wcześniej,po prostu wpisując jej numer.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:58   #1169
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-niedawno dowiedziałem się,gdzie leży hechło,a teraz wiem,że marek lubi broń.w jedyn i drugim przypadku wyszło to genialnie...
Ja też wiem, gdzie lezy Chechło, bo mieszkam pare km od niego A Klaudia mi się bardzo podobała. Faktycznie jest troszke nieśmiała, ale za to ma wielki dar - silny głos, a przy tym jest niezwykle skromna - może na jej twarzy nie widać często usmiechu, ale za to ja wyczytuję z niej same pozytywne emocje. Wg mnie dziewczyna nadaje się bardziej do opery niż na estradę, bo póki co gwiazdorstwa w jej zachowaniu nie widzę... Życzę jej jak najlepiej, może i nie wygra tego programu, ale jestem pewna, że będzie rozwijac swój talent.

Ale moją faworytka i tak jest Paulina Lenda.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:58   #1170
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ciekawe,czy tez by sie wypowiedzial,gdyby GO wybrali.watepie
No właśnie, też wątpię
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.