Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 11:31   #211
marisol123
Raczkowanie
 
Avatar marisol123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 151
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Mam ten wax z aloesem i boje sie go uzyc Po tym co ty czytam! A jak wszystkie wlosy okaza sie slabe i wypadna? Juz w zeszlym roku tak mi powychodzily przez stres i odchudzanie i rozjasnianie ze polowy nie mam, dopiero jak zaczelam witaminy brac to przestaly wypadac.
Nie wiem czy go uzyc czy nie...
Naprawde te wlosy tak strasznie wychodza???
__________________
szukamy szczescia, a szczescie jest drogą...
marisol123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:12   #212
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Przeleciałam wątki i jedyne co mi z tego zostało to mętlik w głowie.
Takie krótkie pytanie mam:

TO: http://allegro.pl/henna-wax-odzywka-...702114539.html

to złe czy dobre? W sensie - polecane czy odradzane? Chcę wydać max. 20zł więc pozostaje tylko ta opcja. We wcześniejszych częściach wątków wizażanki posługują się też linkami, które już nie są aktywne i nie wiem w końcu.
Proszę o pomoc.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:53   #213
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątki i jedyne co mi z tego zostało to mętlik w głowie.
Takie krótkie pytanie mam:

TO: http://allegro.pl/henna-wax-odzywka-...702114539.html

to złe czy dobre? W sensie - polecane czy odradzane? Chcę wydać max. 20zł więc pozostaje tylko ta opcja. We wcześniejszych częściach wątków wizażanki posługują się też linkami, które już nie są aktywne i nie wiem w końcu.
Proszę o pomoc.
Ja ogólnie nie polecam Waxów z allegro Stosowałam zarówno taki, jak i taki z apteki i różnica w działaniu była ogromna! Po Waxie kupionym na allegro miałam strasznie ulizane, obciążone włosy i nie widziałam żadnego odżywienia czy wzmocnienia włosów. Natomiast ten z apteki uratował moje włosy jak były zmasakrowane prostownicą
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 20:30   #214
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątki i jedyne co mi z tego zostało to mętlik w głowie.
Takie krótkie pytanie mam:

TO: http://allegro.pl/henna-wax-odzywka-...702114539.html

to złe czy dobre? W sensie - polecane czy odradzane? Chcę wydać max. 20zł więc pozostaje tylko ta opcja. We wcześniejszych częściach wątków wizażanki posługują się też linkami, które już nie są aktywne i nie wiem w końcu.
Proszę o pomoc.
na tego szkoda pieniędzy. Lepiej pójdz do apteki, za te pieniadze maski będzie mniej, ale w działaniu będzie różnica ogromna.
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 10:29   #215
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nie polecam Waxów z allegro Stosowałam zarówno taki, jak i taki z apteki i różnica w działaniu była ogromna! Po Waxie kupionym na allegro miałam strasznie ulizane, obciążone włosy i nie widziałam żadnego odżywienia czy wzmocnienia włosów. Natomiast ten z apteki uratował moje włosy jak były zmasakrowane prostownicą
Na allegro nie wiadomo nigdy nic. Często niewiarygodne są te produkty. Doznała tego moja mama przy zakupie podkładu MF, ja na szczęście nie nadziałam się... Ale WAX najlepiej kupić w stacjonarnej aptece

Ja aktualnie używam L;biotica.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 21:13   #216
gazela989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cześć Dziewczyny Nie wiem czy był już taki problem lecz muszę się was zapytać.
Strasznie wypadały mi włosy i kupiam maseczke WAX. Stosuje ją od miesiąca i po każdym jej użyciu - gdy już płukam włosy wypada ich mnóstwo . Dziś się już przestraszyłam że zostane łysa .
Czy to normalne ?? Czyżby wypadały mi te słabe włosy - by zastąpić ich nowymi ?? Czy też mam zrezygnować z używania tej maseczki ??
gazela989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 07:20   #217
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Przeleciałam wątki i jedyne co mi z tego zostało to mętlik w głowie.
Takie krótkie pytanie mam:

TO: http://allegro.pl/henna-wax-odzywka-...702114539.html

to złe czy dobre? W sensie - polecane czy odradzane? Chcę wydać max. 20zł więc pozostaje tylko ta opcja. We wcześniejszych częściach wątków wizażanki posługują się też linkami, które już nie są aktywne i nie wiem w końcu.
Proszę o pomoc.
Wczoraj go wykończyłam. Męczyłam się z nim ok 4 miesiące, stosując go raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie, zależy.
Niestety nie wyrobiłam sobie o nim zdania... Jak dla mnie ładnie pachnie i zapach utrzymuje się chwilę na włosach - ale takie zapachy trzeba lubić. W sumie sprawiał, że włosy były miłe w dotyku, ale to wszytko.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 00:54   #218
lidush
Przyczajenie
 
Avatar lidush
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Mam pewien problem. Maskę nałożyłam raz na lekko wilgotne włosy (grzywka już w miarę sucha), a drugi raz na takie, z których skapywała woda. W obu przypadkach maska niezbyt dobrze zadziałała - włosy po spłukaniu nie były jakieś oszałamiające, może bardziej miękkie, ale ledwo je rozczesałam I stąd moje pytanie - czy coś mogłam zrobić źle (oprócz tego, że pewnie miałam zbyt mokre włosy), czy po prostu oczekiwałam cudu po pierwszych razach?
lidush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 12:59   #219
kasiexa90
Przyczajenie
 
Avatar kasiexa90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Dziewczyny,
ja kupiłam maskę WAX na allegro. Nie wiem czy po prostu trafiłam na dobrą maskę, czy moje włosy są tak bardzo podatne na jej działanie, ale ja zauważam ogromną różnicę!
Jestem już miesiąc po jej stosowaniu (3 razy w tygodniu) i przede wszystkim moje włosy są teraz błyszczące, ROSNĄ i zauważam nowe baby hair )
Także ja osobiście polecam nawet te maski z allegro, chociaż zgadzam się też z tym, że można trafić na słabą podróbkę.
Pozdrawiam Was!
__________________
zakochana na maxa !!
kasiexa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:12   #220
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

a gdzie mozna dostac ta maske WAX, bo chcialabym sobie kupic najlepiej taka ktora chroniłaby przed wypadaniem...
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 10:39   #221
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Hej dziewczyny. Czytając was postanowiłam , ze też wypróbuje na sobię tą odżywkę. Tylko mam takie pytanko czy któraś z was stosuję ją jeśli również olejuje włosy?
Ja od jakiegoś miesiąca olejuje 2x w tygodniu - stąd mije pytanie czy jedno nie wyklucza stosowania drugiego??
pozdrawiam
ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 12:32   #222
Groszkowa87
Przyczajenie
 
Avatar Groszkowa87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Dziś dotarła do mnie paczuszka z WAXem Mam zamiar użyć go wieczorem na włosy po raz pierwszy. Do opakowania dołączony jest czepek, więc mam w planie go założyć i ogrzać ciepłym strumieniem powietrza z suszarki. Mam nadzieję, że to będzie dobra metoda. Zastanawiam się tylko jak długo go trzymać na włosach, żeby efekt był dobry...
Groszkowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:59   #223
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ania8628 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czytając was postanowiłam , ze też wypróbuje na sobię tą odżywkę. Tylko mam takie pytanko czy któraś z was stosuję ją jeśli również olejuje włosy?
Ja od jakiegoś miesiąca olejuje 2x w tygodniu - stąd mije pytanie czy jedno nie wyklucza stosowania drugiego??
pozdrawiam
nie wyklucza. możesz olejować włosy, a po ich umyciu nałożyć Waxa jako maskę. wg mnie to najlepsza kombinacja.
Cytat:
Napisane przez Groszkowa87 Pokaż wiadomość
Dziś dotarła do mnie paczuszka z WAXem Mam zamiar użyć go wieczorem na włosy po raz pierwszy. Do opakowania dołączony jest czepek, więc mam w planie go założyć i ogrzać ciepłym strumieniem powietrza z suszarki. Mam nadzieję, że to będzie dobra metoda. Zastanawiam się tylko jak długo go trzymać na włosach, żeby efekt był dobry...
ok. 30 min. w połowie czasu przez chwilę ogrzewam włosy ponownie ciepłym powietrzem z suszarki. (nie jestem w stanie tyle usiedzieć w wannie).
czasem jak zapomnę, to trzymam nawet dłużej, niż wspomniane 30 minut.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:33   #224
Groszkowa87
Przyczajenie
 
Avatar Groszkowa87
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nie wyklucza. możesz olejować włosy, a po ich umyciu nałożyć Waxa jako maskę. wg mnie to najlepsza kombinacja.

ok. 30 min. w połowie czasu przez chwilę ogrzewam włosy ponownie ciepłym powietrzem z suszarki. (nie jestem w stanie tyle usiedzieć w wannie).
czasem jak zapomnę, to trzymam nawet dłużej, niż wspomniane 30 minut.

Tak mi się właśnie zdarzyło, że za pierwszym razem trzymałam "trochę dłużej" tak około 50 minut. Założyłam czepek, ręcznik, ogrzałam jak trzeba i wzięłam się za czytanie książki. Potem zadzwonił TŻ i straciłam poczucie czasu. Będę teraz stosować WAXa 2 razy w tygodniu, mam nadzieję, że będą jakieś widoczne efekty
Groszkowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:31   #225
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cześć ; ) Kupiłam zagranicznego Waxa z aloesem na allegro . Użyłam wczoraj jeden raz i efekty hmmm....włosy moje śmierdziały jakby farbą do malowania włosów xd , były na czubku ( tam gdzie nie mam rozjaśnianych włosów z 8 cm ) sypkie i delikatne a tam dół gdzie miałam rozjaśniany były jakby po normalnej odżywce rewelacji nie było . Dodam że nie rozjaśniam włosów od ponad pół roku i przemalowałam na brąz . No cóż zobaczymy jak po kilku użyciach będzie , bo odrazu efektów nie bedzie widać , potrzebna jest systematyczność . Teraz trzymam znów Waxa na głowie ( moje włosy potrzebują prawie że codziennego mycia ponieważ są bez objętości i szybko fryzura mi się rozpada , jest po prostu brzydka ) .
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:08   #226
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Witam. Przeczytałam trochę postów nt WAXA. Z tego co piszecie zauważyłam,że "wyprodukowano" bardzo wiele podróbek tego tzw. pseudo odpowiedników pseudo-oryginalnych. Nie wiem gdzie można dostać teraz prawdziwy WAX ale w swoim życiu zetknęłam się z 1 prawdziwym i z 1 który ponoć był bodajże angielskiej produkcji. Zacznę od tego,że WAXU tego prawdziwego zaczęłam uzywac gdy moje włosy pasemka blond potraktowały spaleniem i zaczęły niesamowicie wypadać.Wyczytałam o nim na Internecie. Jego konsystencja jest gęsta biała ,natomiast WAXU pseudo-oryginalnego żółtawa i o wiele rzadsza. Po oryginalnym WAXIE juz po tygodniu stosowania,ok 2 razach moje wlosy nagle niesamowicie odżyły z czego byłam niezmiernie zaskoczona i po ok 2 tygodniach przestały całkowicie wypadać. Nakładałam go na umyte mokre lekko podsuszone recznikiem wlosy,wiazalam wlosy w kitke na to czepek i grupa zimowa czapka i lezalam w cieplej wannie ok 20 min po czym obficie(zaznaczam obficie)spłukałam je ciepłą wodą. Używałam waxu 2x w tygodniu i zauwazylam,ze moje wlosy na nowo odżyły i zaczęły w zaskakującym tempie rosnąć. Dlatego,ze mam b.dlugie wlosy do pasa,moj wax szybko sie skonczyl i musialam zakupic nowy. W aptece niestety nie bylo tamtego ale Pani stwierdzila,ze ten to jest ten sam niby ale zmienil nieco opakowanie,wiec sie skusilam. Niestety,rozczarowalam się!Po otwarciu kolor nie byl biały a lekko żółtawy a konsystencja nie gęsta,lecz bardziej rzadsza jak zwykłej odżywki do włosów a nie maski!Nie widzialam zadnego efektu po nim ,a raczej widzialam,moje włosy były przesuszone a nie nawilżone!Z tego co zaobserwowalam forum powstalo wiele nowych tzw. Henna Treatment Wax ,które sprzedawcy reklamują jako oryginalne. Natomiast za 10 zł to jest niemożliwe!Chyba,że podróbka z upustem wielkim na jakości. Mój prawdziwy jak i ten nieprawdziwy wax kupiłam w APTECE. Opakowanie było b.podobne,nieco zmienione. Czyli wręcz idealnie prawie skopiowane niż oryginał. Jaki kolor i jaką konsystencje ma wasz WAX? Jestem ciekawa.... Pozdrawiam serdecznie Drogie Wizażanki
__________________
Nocą,gdy cały świat śpi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzę,że Ty ze swej gwiazdy ślesz myśli swoje,tak bardzo pragnę z Tobą być i marzeń tych nie przerwie mi nikt,nie ma na świecie miejsca,gdzie bym odejść chciała,bo tylko tu są razem serca dwa: Ty i Ja..
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:22   #227
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Ostatnio natknęłam się na interesujący post u wiedźmy, która przedstawiła właśnie przegląd Waxow.
http://czarownicujaco.blogspot.com/2...drzanie-i.html (pozwole sobie udostepnic a zarazem i pochwalić za wlozona prace w ten post )
Moim jedynym wypróbowanym waxem byl właśnie polski biovax ze względu na najbardziej treściwy skład. Byłam w posiadaniu trzech maseczek.. mlecznej, do suchych i zniszczonych oraz do wypadających. Mleczna nie sprawdziła się w ogóle, mimo ze moje włosy lubią Kallosa. Do suchych efekty wow, były tylko na początku, potem zaczęła obciążać i męczył mnie wieczny przychlap i tlusty film na włosach. Do włosów wypadających (choc wcale jakos mi nie wypadaja) okazała sie najlepsza, chyba dzieki aloesowi, ktory moje wlosyubostwiaja. Czekam aż w końcu będzie ta promocja z pol litrowym opakowaniem. Niestety w mojej okolicy nie ma Superpharm ani żadnej takiej apteki by robić takie przeceny, a jednak za 250ml 23 złote to dosc.. sporo Moge ejdnak powiedziec, ze biovax wywołał u mnie efekty dlugofalowe i chętnie wypróbowałabym maseczki do wlosow ciemnych A tak a pro po dziewczyny gdzie mozna dostac taki czepek ? Niestety ten z biovaxu nie nalezy do najtrwalszych, strasznie mi sie rozciągnął i nadaje się tylko do wyrzucenia
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 23:52   #228
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Na początek witam Was wszystkie i dołączam do Was

Pierwsze "maskowanie" za mną.
Mam waxa zagranicznego, wersję brązową, czyli uniwersalną.

Włosy mam w odcieniu raczej ciemnego blondu. Długość do pasa.

Na co mogę narzekać w moich włosach - o ile uwielbiam ich długość, kolor, to jak się układają, że nie są ani proste ani kręcone - to są przesuszone, a także miewam okresy wzmożonego ich wypadania :/
W dodatku przeogromnie się plączą.

Włosy myję codziennie - ze względu na długość szybciej się przetłuszczają, a ja nie umiem wtedy związać włosów i udawać że jest ok czuję się brudno, niezręcznie, okropnie.


Wrażenia po pierwszym maskowaniu (trzymałam 15 minut, producent zaleca od 15 do 30, ja na pierwszy raz nie chciałam od razu szaleć, będę czas wydłużała stopniowo)?
Przy myciu zwykle mi włosy nie wypadały, dziś przy zmywaniu maski kilka poleciało. Może dlatego, że nigdy nic nie wcieram tak dokładnie palcami we włosy - przeczesując jednocześnie palcami; ani też nigdy żadnego specyfiku tak skrupulatnie nie muszę wymywać - myślę, że to te włosy, które zawsze i tak mi wypadną przy czesaniu )

Przy płukaniu - włosy jak to po każdej innej masce i odżywkach wydawały się taki śliskie, miłe, gładkie. Po osuszeniu - nic z tych rzeczy. Jak zwykle problemy z rozczesaniem, szczególnie (o dziwo!) przy skórze głowy :/ natomiast tam, gdzie zwykle robiły się kołtuny (tył głowy, nad karkiem) poszło jakoś sprawniej.

Zapach - nie ujął mnie. Jest mi obojętny.
Załączam zdjęcie.
Niebieska bluzka - sprzed paru dni, pod wieczór - na dole są pofalowane, ponieważ miałam warkocza splecionego nisko
Zielona - dzisiejsze, po waxie, jeszcze nie do końca suche.


Oczywiście nie wstawiam ich po to, by mówić o jakichkolwiek efektach - nie po jednym użyciu )
Raczej po to, by pokazać stan startowy i może końcowy za jakiś czas.

Mam tylko pytanie - ponieważ myję głowę codziennie. Jak często byście stosowały waxa (widząc też stan moich włosów)?

Pozdrawiam




Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 06:57   #229
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Ja stosowałam wczoraj Waxa zagranicznego z aloesem i połączyłam z odżywką z Isany . Moje włosy po takiej masce są grube , objętościowe , mięciutkie i na drugi dzień o dziwo nie mam ich przyklapniętych do skóry głowy ; D
__________________
"In a second you'll be wrapped around my finger
'Cause I can, 'cause I can do it better
There's no other, so when's it gonna sink in
She's so stupid, what the hell with your thinking?! ; d..."



Odrost 11 ...12...13 ...23! zapuszczam naturalne włoski ^^
arashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 09:05   #230
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Czy któraś z Was miała przyjemność używania WAX REVITALE (tutaj o nim info http://allegro.pl/revitale-henna-do-...022085523.html ) i mógłby ktoś porównać do Treatment? Cenowo bajka i skład wydaje się piękny
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:54   #231
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała przyjemność używania WAX REVITALE (tutaj o nim info http://allegro.pl/revitale-henna-do-...022085523.html ) i mógłby ktoś porównać do Treatment? Cenowo bajka i skład wydaje się piękny
Na składach się nie znam specjalnie, ale to raczej nie jest pełen skład
Producenci zwykle wypisują jakie to cudeńka są w składzie, a na etykiecie widzimy je pod zupełnie inną nazwą, wmieszane w masę innych składników.
Próbowałam w sieci znaleźć etykietę ze składem faktycznym, ale niestety cisza.


Edit: środa, jestem po drugim waxowaniu (wczoraj trzymałam maskę około godziny, bo się zasiedziałam). Po zmyciu maski nadal żadnego poczucia gładkości, ale mimo to włosy są nieco inne w dotyku, takie bardziej sypkie, niesklejone. Trochę się elektryzują.


Edytowane przez Synkopa
Czas edycji: 2013-02-20 o 18:28
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 18:56   #232
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Na składach się nie znam specjalnie, ale to raczej nie jest pełen skład
Producenci zwykle wypisują jakie to cudeńka są w składzie, a na etykiecie widzimy je pod zupełnie inną nazwą, wmieszane w masę innych składników.
Próbowałam w sieci znaleźć etykietę ze składem faktycznym, ale niestety cisza.
Poprosiłam sprzedawcę o podanie składu jednak dalej nic nie odpowiadają mi..
Postaram się na google poszukać lepiej, bo cena jest bajeczna
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 19:13   #233
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Poprosiłam sprzedawcę o podanie składu jednak dalej nic nie odpowiadają mi..
Postaram się na google poszukać lepiej, bo cena jest bajeczna
Daj znać, jeśli Ci odpowiedzą, albo znajdziesz info

wax brązowy (ten zagraniczny) ostatnio mi się gdzieś przed oczami przewinął za 12 zł, ten wielki pojemnik 480 g.
Tylko ciekawe na ile to faktycznie ten
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:42   #234
Atanvarne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Synkopa Pokaż wiadomość
Daj znać, jeśli Ci odpowiedzą, albo znajdziesz info

wax brązowy (ten zagraniczny) ostatnio mi się gdzieś przed oczami przewinął za 12 zł, ten wielki pojemnik 480 g.
Tylko ciekawe na ile to faktycznie ten


Hej dziewczyny przeczytałam cały wątek i już mam mętlik w głowie. Znalazłam na allegro HENNA TREATMENT WAX Odżywka wosk do włosów 480g UK za cene uwaga: 9,70 zł+przesyłka. tutaj link http://allegro.pl/henna-treatment-wa...002529458.html moja kolezanka kupuje odżywkę z Pilomwaxu za cene okolo 36 zł. Zatem moje pytanie brzmi: czy wax który znalazłam na allegro to TEN WŁAŚCIWY wax czy jakas nic nie warta podróba? w linku jest zdjęcie składu, mógłby ktoś na to spojrzec?
Atanvarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:46   #235
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Atanvarne Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny przeczytałam cały wątek i już mam mętlik w głowie. Znalazłam na allegro HENNA TREATMENT WAX Odżywka wosk do włosów 480g UK za cene uwaga: 9,70 zł+przesyłka. tutaj link http://allegro.pl/henna-treatment-wa...002529458.html moja kolezanka kupuje odżywkę z Pilomwaxu za cene okolo 36 zł. Zatem moje pytanie brzmi: czy wax który znalazłam na allegro to TEN WŁAŚCIWY wax czy jakas nic nie warta podróba? w linku jest zdjęcie składu, mógłby ktoś na to spojrzec?
tak, to ten Wax. różnica polega na tym, że kupując go w Anglii płacisz 1 funta, a w Polsce za to samo 32 zł (tyle dałam w aptece, a w innej kosztował 44 ).
patrz by był produkowany dla Richards & Appleby.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:54   #236
Atanvarne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
tak, to ten Wax. różnica polega na tym, że kupując go w Anglii płacisz 1 funta, a w Polsce za to samo 32 zł (tyle dałam w aptece, a w innej kosztował 44 ).
patrz by był produkowany dla Richards & Appleby.

No to super, że to ten sam, dziękuję Ci bardzo
Atanvarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 11:34   #237
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Maseczka Henna Treatment WAX - wątek zbiorczy cz. II

Cześć, od jakiegoś czasu stosuję BIOWAX z superpharmy, koleżanka zaproponowała mi odstapienie henna wax cos tam cos tam.
Jaka jest róznica? Dodam, że ost bardzo mi wypadają włosy. Długo nie prostowałam ok 4 miesiace... Ale juz nie mogę, ja po prostu muszę prostować! Więc postanowiłam używać wiecej maseczek. Czy ta henna treatment wax rzeczywiście u Was działa?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:04   #238
shitfaceted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
farbowanie a henna wax

Witajcie. Przeczytałam już tysiące wątków na ten temat ale nadal nie znalazłam odpowiedzi. od 3 miesięcy używam maski do włosów henna wax i jestem z niej bardzo zadowolona. W najbliższym czasie mam zamiar pomalować włosy na ciemny brąz i chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś rewelacyjne maski/odżywki do włosów równie dobre jak henna? takie które pielęgnuja włosy, wzmacniają, pomagają w rozczesywaniu i zapobiegają wypadaniu.

Dodam że czytałam już o hennie i o tym czy można ją stosować przy farbowaniu i dowiedziałam się że przez nią kolor nie chce się przyjąć a nie chce mieć później problemów z malowaniem odrostow
Liczę na Wasza pomoc
shitfaceted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:54   #239
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: farbowanie a henna wax

Cytat:
Napisane przez shitfaceted Pokaż wiadomość
Witajcie. Przeczytałam już tysiące wątków na ten temat ale nadal nie znalazłam odpowiedzi. od 3 miesięcy używam maski do włosów henna wax i jestem z niej bardzo zadowolona. W najbliższym czasie mam zamiar pomalować włosy na ciemny brąz i chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś rewelacyjne maski/odżywki do włosów równie dobre jak henna? takie które pielęgnuja włosy, wzmacniają, pomagają w rozczesywaniu i zapobiegają wypadaniu.

Dodam że czytałam już o hennie i o tym czy można ją stosować przy farbowaniu i dowiedziałam się że przez nią kolor nie chce się przyjąć a nie chce mieć później problemów z malowaniem odrostow
Liczę na Wasza pomoc
Nie rozumiem - co ma Henna wax (zakładam, że chodzi o maskę do włosów) do henny, po której kolor nie chce się przyjąć?

Maska do włosów zawiera tylko wyciąg(ekstrakt?) z henny i spokojnie mozna po niej farbować włosy, jak po każdej innej masce/odżywce.

Chyba, że farbowałaś włosy henną (co nie wynika z twojej wypowiedzi, ale wolę sie dopytać), ale to wtedy zupełnie inna sprawa.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 00:00   #240
shitfaceted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: farbowanie a henna wax

Nie farbowałam włosów henna nigdy. Ale chodzi mi o to czy ta maska po prostu jakby nie zostaje na włosach i przez to kolor się nie przyjmuje? może źle to wszystko zrozumiałam więc pytam tutaj czy na włosach nie zostaje jakby ''osłona'' z tej maski i farba nie chce brać? ;>

edit. Tam gdzie pisałam henna to oczywiście wszędzie mi chodziło o henne wax żadna inna

Edytowane przez shitfaceted
Czas edycji: 2013-04-02 o 00:02
shitfaceted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-10 12:27:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.