Pomóżcie!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 12:18   #1
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7

Pomóżcie!!!!!


Mam dokładnie 3 tyg licząc od dziś na schudnięce jak najwięcej kg. Zdecydowałam się na drastyczne środki przez te 3 tyg bo, no cóź czas mnie troche ogranicza. Piszcie o waszych sposobach i metodach szybkiego odchudzania w gre wchodzi jakaś dieta i tabletki(napaliłam sie na alli ale teraz sie nie nadają) karnet na siłownie już kupiłam także czekam na propozycje
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:20   #2
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Przez takie szybkie chudnięcie możesz sobie więcej zaszkodzić, niż myślisz, a potem możesz tego żałować. Poza tym jojo gwarantowane. Głupota.
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:23   #3
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Pomóżcie!!!!!

dlaczego masz tylko trzy tygodnie?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:31   #4
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

oczywiści zdaje sobie sprawe z efektu jojo ale naprawde mnie to nie obchodzi.schudne odbebnie co mam odbębnić i moge przytyć spowrotem za półtora miesiąca mam umówioną wizyte u dietetyka i pewnie zaczne sie odchudzac normalnie przynajmniej przez rok ale narazie mam 3tygodnie do wesela jestem świadkiem i drużbą i co najlepsze mam juz kupioną sukienke oczywiście przez pania młoda taką sama jak pozostałe 5 dziewczyn(co jest dla mnie idiotyczne no ale to jej dzien wiec jaoś to przeboleje)wyglądam w niej idiotycznie jest strasznie obcisła i źle sie w niej czuje. Głodówki i inne "drastyczne i makabryczne" metody mi nic nie zrobią jeśli chodzi o zdrowie bo wierzcie mi nie jestem chudziną pozatym nigdy mi nic nie było=P
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:40   #5
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Cytat:
Napisane przez desp Pokaż wiadomość
oczywiści zdaje sobie sprawe z efektu jojo ale naprawde mnie to nie obchodzi.schudne odbebnie co mam odbębnić i moge przytyć spowrotem za półtora miesiąca mam umówioną wizyte u dietetyka i pewnie zaczne sie odchudzac normalnie przynajmniej przez rok ale narazie mam 3tygodnie do wesela jestem świadkiem i drużbą i co najlepsze mam juz kupioną sukienke oczywiście przez pania młoda taką sama jak pozostałe 5 dziewczyn(co jest dla mnie idiotyczne no ale to jej dzien wiec jaoś to przeboleje)wyglądam w niej idiotycznie jest strasznie obcisła i źle sie w niej czuje. Głodówki i inne "drastyczne i makabryczne" metody mi nic nie zrobią jeśli chodzi o zdrowie bo wierzcie mi nie jestem chudziną pozatym nigdy mi nic nie było=P
Moim zdaniem to raczej nie jest Twój problem tylko jej skoro coś takiego sobie wymyśliła to musi się z tym liczyć,że są osoby które tyją i nikt teraz nie stanie na uszach.
A z drugiej znowu strony, musiałaś wiedzieć o tym wcześniej prawda? Skoro czułaś się źle to mogłaś o tym jej powiedzieć ,albo starać się trzymać dietę do tego czasu.
Zależy ile Ty chcesz stracić...są też takie diety zdrowe, na których z 3 kilogramy byłabyś w stanie stracić w 3 tygodnie.
Głodówka czy inne takie są tylko na chwilkę...i zaczniesz ją powiedzmy teraz wytrzymasz z 2 tygodnie góra Ci daje i rzucasz się na jedzenie i tyjesz podwójnie to co straciłaś przed samym weselem co wtedy zrobisz?
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:02   #6
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Totalna głodówka odpada bo nogi mi się uginają jak widze lodówke=P Jestem osobą która raczej szybko chodnie (przynajmniej na początku) przeważnie przez pierwszy tydzień robie sobie głodówke i chudne ok4 kg woda leci z organizmu itp. potem jest juz gorzej i zaczynam jakąś diete. ale że mi mało taki "standard" to prosze o rade szczególnie w kwestii tabletek. brałam już therm line II i pomogły mi sporo ale tylko za pierwszym razem za drugim razem kiedy je brałam efekt był już gorszy. brłam też jakieś tabletki z chin ale nazwy nie jestem w stanie nawet wypowiedzieć efekt był oszałamiajacy alepo 2 tyg zaczęło mi się robić strasznie niedobrze i sie okropnie pociłam więc przestałam je brac. a co do suknienki i panny młodej...o weselu wiedziałm wcześniej fakt, zawsze zostawiam wszystko na ostatnią chwile co jest pewnie moja główna wadą a sukienke przymierzyłam wczoraj;/
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:07   #7
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Desp, uwierz, że ta dieta przed weselem przyniesie Ci więcej strat niż korzyści. Będziesz wyglądać niezdrowo, będziesz zmęczona, zła, cera ucierpi i włosy także.

Znajomi nie powiedzą Ci "ale schudłaś!", tylko "jak Ty tragicznie wyglądasz, coś się stało?"
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 13:13   #8
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Nie pierwszy i nie ostatni raz znowu nie wyglądam tak źle po tych moich kuracjach heh, tylko tyje spowrotem. także od planu mnie nikt nie odwiedzie tym bardziej że jest jeszcze jeden bardzo motywujący mnie do tego czynnik. no błagam nikt nigdy nie brał żadnych tabletek wspomagających żeby mi doradzić i odradzić które kupić??
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:21   #9
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Pomóżcie!!!!!

ja nie. :P
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:45   #10
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Pomóżcie!!!!!

ja brałam (za)dużo i mam rozwaloną wątrobę
po co iść na łatwiznę.. poza tym wszelkie tabletki to niestety placebo wg mnie
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:45   #11
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Podejrzewam jakie chińskie brałaś...ale nieistotne,są one dość szkodliwe.
Po drugie nie ma tabletek cud...ja przynajmniej w takie nie wierzę.
Schudłam bo prowadzę racjonalną dietę i tyle.
Brałam na pewno chrom i po nim tyłam, i to samo bio cla odradzam je. Ale to mówię na swoim przykładzie nie wiem jakby zadziałały na Ciebie.
Najlepiej to po prostu poćwicz sobie i zrób dobrą dietę skoro tak dobrze chudniesz.
Nawet jakbyś teraz nagle zaczęła jeść tabletki to niewiele zobaczysz różnicy.
Skoro głodówka odpada no to nie wiem czego oczekujesz?
Nie ma cudów moja droga.
Dieta i ćwiczenia dużo ruchu, bieganie...nic innego nie da się wymyślić.
Możesz dodatkowo coś łykać ale to tylko suplementy diety...w większości ziołowe...a terapie ziołowe zazwyczaj działają po 3 miesiącach...
Pij najlepiej jakieś herbatki typu czerwona czy zielona to jedynie może Ci wspomóc troszkę dietę...

Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 15:01   #12
Katrina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Cytat:
Napisane przez desp Pokaż wiadomość
Nie pierwszy i nie ostatni raz znowu nie wyglądam tak źle po tych moich kuracjach heh, tylko tyje spowrotem. także od planu mnie nikt nie odwiedzie tym bardziej że jest jeszcze jeden bardzo motywujący mnie do tego czynnik. no błagam nikt nigdy nie brał żadnych tabletek wspomagających żeby mi doradzić i odradzić które kupić??
Nie popieram tego,że desperacko prosisz o jakieś nazwy tabletek wspomagających, bo mimo wielu diet w swoim życiu,uważam tabletki za ostatnie,które mogłyby pomóc. Ale napiszę Ci swój sposób na szybkie zrzucenie wagi i to bez głodówki. Zjadasz normalne śniadanie, mam na myśli bez liczenia kalorii, ale w postaci albo owsianki, albo pełnozbożowych płatków z mlekiem, albo pełnoziarniste pieczywo z odtłuszczonym serkiem wiejskim +rzodkieweczka,szczypiore k i odrobina soli ziołowej. Uważa, że to sycące sniadanko i na pewno nie odłoży się w postaci tłuszczu. Obiad zawsze jadam późno,bo jak wszyscy domownicy wrócą do domu i choć nie je tego, co oni, to czekam na nich,żeby zjeść z rodziną. Do obiadu podjadam grapejfruty czy jabłka, po dwa z reguły, w zależności od odczuwania głodu. A na obiad,który jest tak o godz. 15.30 robię sobie rybkę lub pierś z kurczaka,pieczone w folii w piekarniku, z dużą ilością ziół,niewielkim dodatkiem soli i kroplą oliwy z oliwek. A do tego robię dużą miskę sałaty:sałata, ogórek, pomidor,rzodkiewka, szczypiorek,papryka czerwona czy żółta,ziarna słonecznika, tuńczyk albo krewetki i mieszam z sosem sałatkowym (knor albo z biedronki - taki w malutkiej torebeczce 3 łżki oliwy i 3 łyżki wody).Ja ten sos rozrabiam inaczej-2 łyżki oliwy z oliwek i 4 wody. Zawsze zaczynam mój obiad od tej miski sałaty,jak poczuję się nasycona, tzn. ten największy głód zniknął, jem miesko czy rybkę. Ale tą miskę sałaty zjadam do końca, mimo że dawno się najadłam.A dlatego, że jestem najedzona do momentu kiedy ide spać, czuję się syta, nie muszę walczyć ze sobą, z uczuciem głodu i pokusami. No i dodając ruch do tego wszystkiego,ćwiczenia gwarantuję, że się chudnie. Oprócz tego można wypijać błonnik przed posiłkiem. Mi kiedyś ta dieta pozwoliła szybko schudnąć i własciwie zawsze byłam syta,a do tego po protu ta sałata nie jest w stanie mi si znudzić.
Także polecam, bo przetestowałam i działa. Zamiast tej miski sałaty, mogą być gotowane warzywka :kalafior, brokuł, marchewka,groszek, możliwości są różne.
Życzę powodzenia.
Katrina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:18   #13
Kaeru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Wszystko zależy od tego jakie masz BMI i aktualny stan zdrowia, tzn czy masz wszystko OK z sercem, czy nie masz niewydolności nerek. Gdy Twoje BMI przekracza 24 tzn że jesteś otyła, w tym wypadku możesz iść do lekarza a on przepisze Ci Zelixe, są to bardzo silne tabletki odchudzające, jeśli czujesz się źle ze swoim ciałem a wiesz, że BMI masz w normie, lub poniżej to załatwiasz je na lewo, tak jak ja bo ja mam BMI 18 i rzeczywiście ten dział pasuje do mnie "krzywe zwierciadło", ale to już inna bajka, i jak poszłam do lekarza po nie to właśnie mnie wyśmiał, zatem musiałam inaczej załawiać.
Natomiast gdy masz podwyższone BMI lekko lub w normie możesz użyć termogeników, polecam Venoma, ale tu warunkiem jest zdrowe serce, bo inaczej może skończyć się nieciekawie.
Jednak fakt jest taki, że żaden lek nie pomoże jeśli nie zmienisz swojego sposobu odżywiania się, najważniejsze moje wskazówki to odrzuć chleb, i inne mączne produkty, ziemniaki, makaron, słodycze, tłuszcze, jedz śniadanie do 30 min po przebudzeniu bardzo obfite.
I ostatnia uwaga, chcąc schudnąć szybko i dużo musisz liczyć sie z efektem jojo, gdyż organizmu nie oszukasz...
Kaeru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:36   #14
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Kaeru Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego jakie masz BMI i aktualny stan zdrowia, tzn czy masz wszystko OK z sercem, czy nie masz niewydolności nerek. Gdy Twoje BMI przekracza 24 tzn że jesteś otyła, w tym wypadku możesz iść do lekarza a on przepisze Ci Zelixe, są to bardzo silne tabletki odchudzające, jeśli czujesz się źle ze swoim ciałem a wiesz, że BMI masz w normie, lub poniżej to załatwiasz je na lewo, tak jak ja bo ja mam BMI 18 i rzeczywiście ten dział pasuje do mnie "krzywe zwierciadło", ale to już inna bajka, i jak poszłam do lekarza po nie to właśnie mnie wyśmiał, zatem musiałam inaczej załawiać.
Natomiast gdy masz podwyższone BMI lekko lub w normie możesz użyć termogeników, polecam Venoma, ale tu warunkiem jest zdrowe serce, bo inaczej może skończyć się nieciekawie.
Jednak fakt jest taki, że żaden lek nie pomoże jeśli nie zmienisz swojego sposobu odżywiania się, najważniejsze moje wskazówki to odrzuć chleb, i inne mączne produkty, ziemniaki, makaron, słodycze, tłuszcze, jedz śniadanie do 30 min po przebudzeniu bardzo obfite.
I ostatnia uwaga, chcąc schudnąć szybko i dużo musisz liczyć sie z efektem jojo, gdyż organizmu nie oszukasz...
Jeśli już podajesz informacje to jak Cię proszę prawdziwe, bo z Twojej informacji wynika ,że zelixa to suplement diety który każda laska powiedzmy z BMI 25 może sobie zacząć brać No plus zdrowie o którym chociaż wspomniałaś.
Zelixa meridia i inne takie są wskazane od BMI 30...wyjątkiem są BMI 27. Ale i nawet wtedy nie zawsze lekarze przepisują te specyfiki. Wszystko zależy od tego jak kto chudnie i jeżeli jest tylko otyły z jedzenia to stosuje sie dietę a nie tabletki!
Po drugie gratuluję głupoty załatwiania ich na lewo mając BMI 18...radzę raczej wybrać się do psychologa on tutaj jest wskazany. Miewam ,że raczej masz anoreksję skoro czujesz się OTYŁA bo na to jest ten lek
Na dodatek proponujesz jej , aby też załatwiła je sobie na czarno... Dziewcyny myślcie czasami bo naparwdę aż słów brakuje.
Proponuję Ci zrobić badania wątroby...nerek...serca itd...nie zdziwiłabym się jakbyś miała tam sitko zamiast narządów
Ale cóż nie żal mi takich osób jak Ty...ani trochę..za głupotę się płaci...
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:42   #15
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Pomóżcie!!!!!

popij furosemid litrem laktulozy>sic!<
a tak powaznie to sprobuj zwyklej diety,zdrowej i majtek a'la briget jones, bo wiecej nie dasz rady, sorry
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:33   #16
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

moje BMI to 32 z groszami więc nie miałabym raczej problemu z tabl na recepte ale nie chce takich hardcorowych.ostatnio dowiedziałam sie ze jestem okazem zdrowia gdy mama zmusiła mnie do zrobienia wszystkich mozliwych badań żeby lekarz mógł mnie postaszyć złymi wynikami i zmusić do odchudzania. ale okazało sie że serce jak dzwon wątroba(o dziwo) cała także nie uważam żeby łykanie tabl przez 3 tyg mnie zabiło w każdym badx razie nie chce sie tłmaczyć dlaczego chce schudnąć za wszelka cene na te 3 tygodnie, chce się dowiedzieć jakie tabl brałyście i z jakim skutkiem. tyle.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

a no i majty jones już mam nawt całą zbroję można by rzec
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:00   #17
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Witam,wiesz ja bym sobie dała święty spokój z dietą ekstremalna,jeżeli już to bym zaczęła normalną zdrową,w sumie to nie Twój ślub,a w te trzy tygodnie to nic nie zdziałasz,pozdrawiam
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:01   #18
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

No nic widzę że ciężko wyciągnąć jakieś info od was. Dziś wzięłam Therm Speed Extreme bo akrat się walały po domu więc zobaczymy jakie będą efekty Jeszcze jak by jednak ktoś znał jakąś fajną dietę to czekam
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:17   #19
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Pomóżcie!!!!!

Cytat:
Napisane przez desp Pokaż wiadomość
No nic widzę że ciężko wyciągnąć jakieś info od was. Dziś wzięłam Therm Speed Extreme bo akrat się walały po domu więc zobaczymy jakie będą efekty Jeszcze jak by jednak ktoś znał jakąś fajną dietę to czekam
a trenujesz? bo inaczej termospidy sa psu na bude
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 18:52   #20
desp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie!!!!!

codziennie godzine na siłowni(narazie może za pare dni wytrwam więcej) dwa razy w tyg basen no i jak nie zdycham w domu wieczorem to na fitness(na razie na fitnesie byłam tylko raz)... no i zobaczymy
desp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.