Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 11:07   #31
agramatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Niebieska88 Pokaż wiadomość
Ja dostałam kurierem. Wcześniej zadzwonił, że jest w okolicy, i pytał, czy kogoś zastanie w mieszkaniu.

A może dostałaś powiadomienie, tylko na innego maila? Sprawdź sobie w profilu na stronie firmowej, jaki tam masz.
Noo chyba, ze nie wysłali, bo już wcześneij sama się odezwałaś...

Witam na nowym wątku! To już dziesiątka, taka jubileuszowa
Dzięki Napisałam jeszcze raz i dostałam informacje DHL, podobno kurier był u mnie wczoraj o 9 rano, tylko że ja byłam wtedy w domu i nikt nie dzwonił. Umówię się z nim na jutro
agramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:39   #32
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

czy wam sie tez tak stalo kiedys? nie dosc ze kurier dzien wczesniej to na dodatek przyslali mi + balsam do ciala, ktory nie jest wliczony w fakture no ale jednak przyszedl ;p
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:52   #33
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
czy wam sie tez tak stalo kiedys? nie dosc ze kurier dzien wczesniej to na dodatek przyslali mi + balsam do ciala, ktory nie jest wliczony w fakture no ale jednak przyszedl ;p
lubię jak kurier przychodzi dzień wcześniej - dostaję +1 dzień na spłacenie fakturki

a balsam to pomyłka asortymentowa - tylko im nie odsyłaj możesz potraktować to jako gratis do paczki
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:44   #34
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

No ja dzisiaj dostałam paczkę Jednak jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby się pomylili na moją korzyść
No a dziewczyny mam do was pytanie, co sądzicie o wodzie toaletowej Eclat Weekend ? Bardzo podoba mi się zapach jednak, może ktoś go miał i napisze mi o niej coś więcej :P
I jeszcze żel pod oczy z wyciągiem z bratka?


Niem ma pojęcia z jakiego to kraju ale znalazłam 5/2012 :P
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Chyba to Czeska 5

Jeśli tak będzie wyglądać nasz to jestem zachwycona

Edytowane przez Agneskaa
Czas edycji: 2012-02-21 o 15:28
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:12   #35
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
...może to dziwne, ale adidasa żele były dla niego wydajniejsze a i tak zamawia u mnie co katalog ;D teraz bardziej podoba mu się West For Men od North FM, ale jak mu się znudzi założę się że znowu będzie zamawiał NFM ...
A próbował może Deep Impact, True Instinct lub Infinite Rush? Jeśli nie, to polecam

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Na druku polecenia przelewu jaki mam adres odbiorcy wpisać? Jutrzenki 135? Bo czytałam że coś sie tam zmieniło...
Taki jak masz na fakturze
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:16   #36
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
czy wam sie tez tak stalo kiedys? nie dosc ze kurier dzien wczesniej to na dodatek przyslali mi + balsam do ciala, ktory nie jest wliczony w fakture no ale jednak przyszedl ;p
u mnie kiedyś był dzień wcześniej, ale bez gratisów chciałabym wiedzieć od czego to zależy, czy kurier będzie wcześniej czy nie
dziewczyny stosujecie coś z oferty na cellulit? z pozytywnymi efektami?
MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:28   #37
gosia_nd
Raczkowanie
 
Avatar gosia_nd
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
Niem ma pojęcia z jakiego to kraju ale znalazłam 5/2012 :P
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml


Jeśli tak będzie wyglądać nasz to jestem zachwycona
Jeśli nasz taki będzie to już się nie mogę doczekac świetny, tyle już sobie upatrzyłam nowości
gosia_nd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 16:46   #38
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Czekoladka2210 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Do ilu dni trzeba odebrać paczkę z biura regionalnego?
U mnie są niby 2 tygodnie, ale myślę, że z tydzień spokojnie można paczki nie odbierać

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
No ja dzisiaj dostałam paczkę Jednak jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby się pomylili na moją korzyść
No a dziewczyny mam do was pytanie, co sądzicie o wodzie toaletowej Eclat Weekend ? Bardzo podoba mi się zapach jednak, może ktoś go miał i napisze mi o niej coś więcej :P
I jeszcze żel pod oczy z wyciągiem z bratka?


Niem ma pojęcia z jakiego to kraju ale znalazłam 5/2012 :P
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml

Chyba to Czeska 5

Jeśli tak będzie wyglądać nasz to jestem zachwycona
Eclat Weekend ma moja siostra. To jest jej ulubiony zapach w Ori. Mówi, że każdy pyta sie jej czym tak ładnie pachnie

A 5 jest fantastyczna! Trzeba w 4 pracować, żeby mieć jakiś przyzwoity katalog, bo tyle rzeczy chcę wziąć

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Mój ukochany tusz Revelation będzie ostatni raz w katalogu ;( ;(

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

A co bierzecie z 4??
Bo ja na pewno wezmę:
- Flamoyant dla taty,
-mamie kupię tyle ile się da kapsułek TR
-sobie balsam do ust ze spa, bo wszystko ma świetną cenę
Myślałam też o balsamie ujędrniającym z Perfect Body, bo cena zachęcająca, puder ze Studio Artist ( miała go któraś?? Fajny jest? )\
- pędzel do pudru
-tusz Extreme ( szkoda go nie brać w tej cenie )
-paletka Marcel, nawet ze 2, idealna będzie na prezent
- krem z rozmarynem i drzewem herbacianym dla brata
Chyba sama 120PP zrobię i nic nie zarobię
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:04   #39
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Mój ukochany tusz Revelation będzie ostatni raz w katalogu ;( ;(

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

A co bierzecie z 4??
Bo ja na pewno wezmę:
- Flamoyant dla taty,
-mamie kupię tyle ile się da kapsułek TR
-sobie balsam do ust ze spa, bo wszystko ma świetną cenę
Myślałam też o balsamie ujędrniającym z Perfect Body, bo cena zachęcająca, puder ze Studio Artist ( miała go któraś?? Fajny jest? )\
- pędzel do pudru
-tusz Extreme ( szkoda go nie brać w tej cenie )
-paletka Marcel, nawet ze 2, idealna będzie na prezent
- krem z rozmarynem i drzewem herbacianym dla brata
Chyba sama 120PP zrobię i nic nie zarobię
Chcesz to Ci tusz odsprzedam, bo musiałam jeden wziąć za małe zamówienie. Czekam jeszcze na kilka zamówień i chyba wezmę drugi z nadzieją, że ktoś kupi w K4. Albo w końcu wypróbuję kiedy już wykończę moje 2 Wondery.

Z K4 wstępnie dla siebie nie biorę nic. Chyba że to mleczko 3 w 1 z wkładki. Mam full kosmetyków, które trzeba wykorzystać. Tylko coś fajnego do demakijażu bym musiała wziąć (może polecicie? ).
__________________

Edytowane przez razdwapiec
Czas edycji: 2012-02-21 o 17:15
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:45   #40
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Do demakijażu jest świetne Bourjois (i baaardzo wydajne).

Z nowego katalogu kusi mnie Eclat Weekend ale słyszałam, że bardzo nietrwałe?
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:47   #41
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Także witam w nowym wątku
W czeskiej 5 jest puder pyłkowy w promocji, mam nadzieję, że u nas też będzie, bo dawno nie było go w promocji, a już mi się skończył jakiś czas temu.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:52   #42
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A dziewczyny, napiszcie mi co to sa za perfumy ( pedzelkiem?) z serii Veryme o zapachu Rock Angel, Urban Lovers z tej nowej 5? Widziałyście już coś takiego?
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:30   #43
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ojacie katalog 4 napewno kubeczek floral ta torebka floral tez mnie bardzo kusi :x mama zamowila ten ultra ujedrniajacy balsam do ciała więc z niego skorzystam kredka do oczów biała z 27 str maseczka dodająca włosom objętości, kolczyki paris, odżywka do włosów cienkich, ogolnie to pewnie wybiore jakies 2/3 rzeczy z tego co napisalam bo zysk jakiś tez musi byc
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:44   #44
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez gosia_nd Pokaż wiadomość
Jeśli nasz taki będzie to już się nie mogę doczekac świetny, tyle już sobie upatrzyłam nowości
Nasz z całą pewnością nie będzie taki Nasze nigdy nie są takie fajne...
Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, napiszcie mi co to sa za perfumy ( pedzelkiem?) z serii Veryme o zapachu Rock Angel, Urban Lovers z tej nowej 5? Widziałyście już coś takiego?
Biorąc pod uwagę, że jest to nowość, to raczej marne szanse żeby któraś widziała już te produkty
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:51   #45
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ja sie zastnawiam nad zelem pod oczy essentials z tej wkladki? wiecie cos moze na jego temat? bo nie widzialam takiego jeszcze, ale tez nie pisze tam ze nowosc,

i chcialam sie pożalić ;/
moze ktos skojarzy, bo pisalam tu kiedys jak opakowanie zelu peklo w paczce i zalalo wszystko. odeslalam do raklamacji tylko wnioski o przyjecie do oriflame i butelke po tym zelu (reszta byla w takich opakowaniach ze udalo sie wyczyscic). dzisiaj przysla przesylka z tymi wnioskami, ale bez zelu i jakis list ze reklamacja nieuwzgaledniona z powodu braku produktu czy cos takiego. mama zadzwonila do nich, i babka wmawia ze nie ma tej butelki, ze przesylka przeszla ale bez tego uszkodzonego opakowania. i jeszcze koperte sprawdzala i stwierdzila ze z jednej strony byla nacieta. smiech na sali, chyba listonosz im ukradl popekane opakowanie po zelu pod prysznic ^^. nie wiedzialam ze tam takie niedojdy pracuja. i jeszcze mowi ze trzeba bylo poleconym wyslac to by mozna bylo reklamacje na poczcie zlozyc... koniec koncow musialam zaplacic za zel, przesylke i dlugie polaczenie z nimi, bo przekazywali telefon, to znowu szukali koperty i tej butelki... jak jeszcze raz gdzies przeczytam o ich 'dbaniu o klientow' to chyba nie bede wiedziala czy sie smiac czy plakac. nie wspominajac juz o tym ile ta klientka czeka na ten zel. nie wiem czy ja mam jakiegos pecha do tego czy jak, ale nawet pol roku nie jestem konsultantka, a juz mi tak to obrzydzili ze masakra...

miala ktoras z was podobne problemy z reklamacjami? jezeli wgl bedzie sie komus chcialo to czytac
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:02   #46
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Chcesz to Ci tusz odsprzedam, bo musiałam jeden wziąć za małe zamówienie. Czekam jeszcze na kilka zamówień i chyba wezmę drugi z nadzieją, że ktoś kupi w K4. Albo w końcu wypróbuję kiedy już wykończę moje 2 Wondery.
.

Dzięki, ale na razie też mam zapas tuszy :P I Revelation wzięłam niedawno za wysyłkę :P Będę robiła jeszcze jedno zamówienie, więc pewnie kolejny przybędzie do mojej kolekcji

A codo Eclat Weekend na mojej siostrzego czuję, więc jakąś trwałość ma :P
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:08   #47
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
ja sie zastnawiam nad zelem pod oczy essentials z tej wkladki? wiecie cos moze na jego temat? bo nie widzialam takiego jeszcze, ale tez nie pisze tam ze nowosc,

i chcialam sie pożalić ;/
moze ktos skojarzy, bo pisalam tu kiedys jak opakowanie zelu peklo w paczce i zalalo wszystko. odeslalam do raklamacji tylko wnioski o przyjecie do oriflame i butelke po tym zelu (reszta byla w takich opakowaniach ze udalo sie wyczyscic). dzisiaj przysla przesylka z tymi wnioskami, ale bez zelu i jakis list ze reklamacja nieuwzgaledniona z powodu braku produktu czy cos takiego. mama zadzwonila do nich, i babka wmawia ze nie ma tej butelki, ze przesylka przeszla ale bez tego uszkodzonego opakowania. i jeszcze koperte sprawdzala i stwierdzila ze z jednej strony byla nacieta. smiech na sali, chyba listonosz im ukradl popekane opakowanie po zelu pod prysznic ^^. nie wiedzialam ze tam takie niedojdy pracuja. i jeszcze mowi ze trzeba bylo poleconym wyslac to by mozna bylo reklamacje na poczcie zlozyc... koniec koncow musialam zaplacic za zel, przesylke i dlugie polaczenie z nimi, bo przekazywali telefon, to znowu szukali koperty i tej butelki... jak jeszcze raz gdzies przeczytam o ich 'dbaniu o klientow' to chyba nie bede wiedziala czy sie smiac czy plakac. nie wspominajac juz o tym ile ta klientka czeka na ten zel. nie wiem czy ja mam jakiegos pecha do tego czy jak, ale nawet pol roku nie jestem konsultantka, a juz mi tak to obrzydzili ze masakra...

miala ktoras z was podobne problemy z reklamacjami? jezeli wgl bedzie sie komus chcialo to czytac
Nie no aż tak źle to nie miałam. Jedyne co to, że w dzisiejszej paczce brakowało korektora, a ostatnio próbkę przysłali nie tą co trzeba, ale przy Twojej sytuacji to pikuś.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:11   #48
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
ja sie zastnawiam nad zelem pod oczy essentials z tej wkladki? wiecie cos moze na jego temat? bo nie widzialam takiego jeszcze, ale tez nie pisze tam ze nowosc,

i chcialam sie pożalić ;/
moze ktos skojarzy, bo pisalam tu kiedys jak opakowanie zelu peklo w paczce i zalalo wszystko. odeslalam do raklamacji tylko wnioski o przyjecie do oriflame i butelke po tym zelu (reszta byla w takich opakowaniach ze udalo sie wyczyscic). dzisiaj przysla przesylka z tymi wnioskami, ale bez zelu i jakis list ze reklamacja nieuwzgaledniona z powodu braku produktu czy cos takiego. mama zadzwonila do nich, i babka wmawia ze nie ma tej butelki, ze przesylka przeszla ale bez tego uszkodzonego opakowania. i jeszcze koperte sprawdzala i stwierdzila ze z jednej strony byla nacieta. smiech na sali, chyba listonosz im ukradl popekane opakowanie po zelu pod prysznic ^^. nie wiedzialam ze tam takie niedojdy pracuja. i jeszcze mowi ze trzeba bylo poleconym wyslac to by mozna bylo reklamacje na poczcie zlozyc... koniec koncow musialam zaplacic za zel, przesylke i dlugie polaczenie z nimi, bo przekazywali telefon, to znowu szukali koperty i tej butelki... jak jeszcze raz gdzies przeczytam o ich 'dbaniu o klientow' to chyba nie bede wiedziala czy sie smiac czy plakac. nie wspominajac juz o tym ile ta klientka czeka na ten zel. nie wiem czy ja mam jakiegos pecha do tego czy jak, ale nawet pol roku nie jestem konsultantka, a juz mi tak to obrzydzili ze masakra...

miala ktoras z was podobne problemy z reklamacjami? jezeli wgl bedzie sie komus chcialo to czytac
ja teraz miałam problem bo kurierowi spadła paczka na moją i rozlał się żel. nie przyjęłam paczki czekam na nową

Edytowane przez loveve
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:19
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:13   #49
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

kamila249 następnym razem otwieraj paczkę przy kurierze, albo zwracaj w biurze
Li O chyba tak miała, że zwróciła w biurze, a pracownik zgubił produkt czy ktoś i z własnej kieszeni musiał oddać i to po baaaardzo długim czasie (roku?)

Li O tyle że on nie chce tubek tylko butelki, a to są z tego co się orientuję jedyne żele w butelkach..

Edytowane przez Banshee666
Czas edycji: 2012-02-21 o 19:15
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 19:17   #50
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

wlasnie czytalam tez w poprzednim watku
ja mialam dwa razu ze dopiero po otworzeniu sie okazalo ze cos rozlane, wiec nie mozna bylo nic zrobic (jak nie jest uszkodzona z zewnatrz to nie pozwalaja otworzyc zanim sie nie podpisze, ze sie odebralo paczke). i raz jak mam odbierala paczke to mu wlasnie spadla na ziemie, ale na szczescie nic sie nie stalo.
ale tak dbaja wlasnie ci kurierzy o te paczki ;/ bo jakby to przy pakowaniu bylo, to by przemokla tektura, czyli to sie dzieje jak paczka jest pod ich 'opieka'. trzy takie przypadku w ciagu moze 4 miesiecy...
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:19   #51
grr1
Raczkowanie
 
Avatar grr1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Nasz z całą pewnością nie będzie taki Nasze nigdy nie są takie fajne...

Biorąc pod uwagę, że jest to nowość, to raczej marne szanse żeby któraś widziała już te produkty
Moze nie koniecznie bedzie inny ich katalog 4 jest taki jak nasz wię dlaczego 5tka miala by być inna
grr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:20   #52
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, napiszcie mi co to sa za perfumy ( pedzelkiem?) z serii Veryme o zapachu Rock Angel, Urban Lovers z tej nowej 5? Widziałyście już coś takiego?
moja koleżanka miała kiedyś perfum z pędzelkiem - buteleczka i pędzelek przypominały lakier do paznokci, a konsystencja była taka oleisto-żelowa -pędzelkiem po prostu nakładało się go na skórę
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:20   #53
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
kamila249 następnym razem otwieraj paczkę przy kurierze, albo zwracaj w biurze
Li O chyba tak miała, że zwróciła w biurze, a pracownik zgubił produkt czy ktoś i z własnej kieszeni musiał oddać i to po baaaardzo długim czasie (roku?)
a rzeczywiscie czytalam kiedys... mnie sie to raczej nie przydarzy, ze mi wzroca a co do otwierania przy kurierze - owszem, alepo podpisaniu. a kurier tylko "o cholera" na ten widok i na tym sie konczy jego rola. a jechac do biura regionalnego to tez nie za bardzo mi sie oplaca
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:34   #54
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
a rzeczywiscie czytalam kiedys... mnie sie to raczej nie przydarzy, ze mi wzroca a co do otwierania przy kurierze - owszem, alepo podpisaniu. a kurier tylko "o cholera" na ten widok i na tym sie konczy jego rola. a jechac do biura regionalnego to tez nie za bardzo mi sie oplaca
wg mnie powinien sam paczkę zabrać.. i chyba masz pecha - ja jestem w ori od listopada i mi się nic jeszcze takiego nie przydarzyło (no może poza podmianką próbki podkładu na próbkę czegośtam z diamond cellular przy pierwszym zamówieniu)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

dziewczyny od kiedy działa e-płatność dla faktur na kredyt?

dzwoniłam dziś do działu obsługi i babka powiedziała, że nic się nie stanie jak zamiast fakturę 24.02 zapłacę 28 ^^
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:35   #55
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

no mam nadzieje ze tylko sie tak niefortunnie zlozylo, a nie ze cala wspolpraca z oriflame tak wyglada.. nie chce tak szybko rezygnowac, ale powoli trace cierpliwosc. zwlaszcza ze niewiele udaje mi sie zarobic ;p
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:45   #56
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
dziewczyny od kiedy działa e-płatność dla faktur na kredyt?
e-platnosc nie dziala dla faktur na kredyt, chyba, ze o czyms nie wiem
przy e-platnosci placisz za produkty w chwili skladania zamowienia
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:47   #57
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Co do pytania o Eclat Weekend, to ja jeszcze dodam od siebie, że miałam (w sumie jeszcze mam) i zapach fajny, dość trwały (przynajmniej na mnie ), ale z czasem zaczął mnie irytować. Może za często używałam, nie wiem.

Myślicie, że w tym katalogu pojawi się jeszcze jakaś ulotka? Bo ja liczyłam jeszcze na Dzień Kobiet, ale teraz zobaczyłam, że 8 marca to już K4...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:50   #58
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, potrzebuję pilnej odpowiedzi..
zarejestrowałam nową osobę online i ona jutro chce zrobić zamówienie ale jeszcze nie dostarczyłam jej wniosku i ksera dowodu do siedziby oriflame. Będzie mogła zrobić e-płatność? chce zamówić paczkę do domu..

I jak się zamawia paczkę do domu to odebrać ją musi osobiście konsultant czy może np. jego mama?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:53   #59
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Będzie mogła zapłacić e-płatnością. Zanim dostarczyłam im swój wniosek i ksero mogłam korzystać z tej płatności lub za pobraniem. Moje paczki najczęściej odbiera chłopak i kurier nie ma z tym problemu. No, ale to wszystko zależy od kuriera.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:04   #60
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czeska 5 bardzo mi się podoba mam cichą nadzieje, że nasza będzie b. podobna
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.